Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 18:42   #2491
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Moja jak ma cos w rece to tez sie wnerwia ze sie do buzi nie miesci, nerwusek straszny z mego dziecia smiejemy sie ze po tacie
A bounty polecam bardzo

Joasiu nie rezygnuj slodycze sa pyszne te batoniki sa mega proste i latwe.

200g wiorkow kokosowych
100g smietanki 30%
70g cukru pudru
70g masla
2 tabliczki czekolady

Cukier mieszamy z wiorkami, smietane podgrzewamy z maslem do momentu jego rozpuszczenia. Laczymy to wszystko razem. Lepimy kulki i do lodowki na min godzine. W kapieli wodnej rozpuszamy czekolade i moczymy batoniki w niej. Potem jeszcze do lodowki zeby czekolada sie sciela. A potem nic tylko jesc
Zapisałam

Cytat:
Napisane przez isiak88 Pokaż wiadomość
U nas byla metoda eliminacji. Na poczatku nie zawsze zdawalam sobie sprawe, ze w jakims produkcie jest mleko np. w postaci serwatki w proszku i troche bladzilam. Mielismy bardzo mocna wysypke, wiec na efekty diety eliminacyjnej nie musielismy dlugo czekac. Na poczetku wysypka sie zmniejszyla, ale nie schodzila calkiem. Dopiero jak wyeliminowalam jeszczw herbatniki to buzia zrobila sie ladna. Jak juz wysypka zeszla, sprawdzalam mleko kozie. Od razu byla silna reakcja, czerwone poliki. Potem mleko sojowe, tu bylo ok. Tak wiec powoli wyszlo ze uczulenie jest na mleko zwierzece, roslinne nie uczulaja. Tak samo moge zjesc wolowine i jest ok.
Testow nie robilismy bo u nas szybko bylo widac po czym jest alergia a po czym nie ma. Jak juz wiedzialam co moge zjesc, to nie widzialam sensu wizyty u alergologa.
Najgorsze w tej diecie jest wymyslanie jadlospisow, aby byly sycace i smaczne. Jak chcesz kilka pomyslow to daj znac. Np na sniadanie robie sobie owsianke na wodzie, daje cukier brazowy, suszone owoce (morele, zurawine), wiorki kokosowe, mielone migdaly i maslo orzechowe, a na koniec dodaje mleka sojowego. Pycha! No i ze slodyczy mogę zjesc tylko kamyczki i w malej iloscie pierniczki torunskie. Po czekoladzie gorzkiej mimo ze jest napisane, ze moze zawierac mleko, mamy wysypke. Wiadomo czasem kawalek zjem, taka wysypka wtedy szybko schodzi.
Pamietam jeszcze, ze po wprowadzeniu diety dziecko totalnie sie zmienilo. Zaczela duzo spac, zrobila sie spokojna i radosna. Skonczyly sie problemy z brzuszkiem
Ja co prawda poddałam się jeśli chodzi o KPI bo za bardzo spadła mi waga. No i u mnie właśnie problem jest z wymyślaniem tych jadłospisów bo ja nawet przed ciążą byłam mało kreatywna jeśli chodzi o zróźnicowanie posiłków . Nienawidzę gotować i to niestety po mnie widać. A dowiedzieć się muszę na co Lenka jest uczulona bo niedługo będziemy rozszerzać dietę.
A przepis na sniadanko brzmi smakowicie i spróbuje mimo wszystko
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 18:50   #2492
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Hej Dziewczynki
U nas dziś dzień koop.
Było ich aż siedem :/
Gorączki nie ma, ani jakiś niepokojących objawów ale cały czas jest blisko i dziś spanie w dzień tylko w łóżku ze mną.
Porobilam zdjęcia rzeczy Lilci na sprzedaż. Na kompie kolory okazały się zupełnie inne niż w aparacie. Wszystko do poprawy, ale w cholerę i ciut ciut tego. Trudno :/

Miss juz zapisuje przepis uwielbiam Bounty

Kolędy nie przyjmuje, była już u mamy także wystraczy. A że akurat byłam z małą zajęta, trudno

Sliczna fotorelacja. Jak się udzielił i powiedziała, że jest piękny to się rozbeczałam. piękna pamiątka..

http://www.hafija.pl/2014/04/trzydziesci-lat-temu.html ja narzekala wczoraj a tu dopiero hard core
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:12   #2493
isiak88
Raczkowanie
 
Avatar isiak88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 335
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Zapisałam


Ja co prawda poddałam się jeśli chodzi o KPI bo za bardzo spadła mi waga. No i u mnie właśnie problem jest z wymyślaniem tych jadłospisów bo ja nawet przed ciążą byłam mało kreatywna jeśli chodzi o zróźnicowanie posiłków . Nienawidzę gotować i to niestety po mnie widać. A dowiedzieć się muszę na co Lenka jest uczulona bo niedługo będziemy rozszerzać dietę.
A przepis na sniadanko brzmi smakowicie i spróbuje mimo wszystko
Tez mialam moment ze bardzo spadla mi waga, a i tak jestem szczupla, to myslalam o zakonczeniu laktacji. Jednak ostatnio udawalo mi sie wiecej jesc i stw ze jeszcze bede kontynuowac. Na początku bylam bardzo sfrustrowana, bo uwielbiam mleko i przetwory mleczne. Od porodu do diagnozy jadlam tabliczke czekolady dziennie, a nagle koniec. I co tu jesc? Jesli chodzi o wymyslanie jadlospisu to w przypadku SB i tak nas to czeka gdy dziecko podrosnie. Wg statystyk 80% procent dzieci wyrasta ze skazy do 2rz. Kolejne 10% do 5 rz.
W każdym razie trzymam kciuki abys doszla co jest alergenem i zeby corcia zaakceptowala NUTRA
isiak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:19   #2494
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez isiak88 Pokaż wiadomość
Tez mialam moment ze bardzo spadla mi waga, a i tak jestem szczupla, to myslalam o zakonczeniu laktacji. Jednak ostatnio udawalo mi sie wiecej jesc i stw ze jeszcze bede kontynuowac. Na początku bylam bardzo sfrustrowana, bo uwielbiam mleko i przetwory mleczne. Od porodu do diagnozy jadlam tabliczke czekolady dziennie, a nagle koniec. I co tu jesc? Jesli chodzi o wymyslanie jadlospisu to w przypadku SB i tak nas to czeka gdy dziecko podrosnie. Wg statystyk 80% procent dzieci wyrasta ze skazy do 2rz. Kolejne 10% do 5 rz.
W każdym razie trzymam kciuki abys doszla co jest alergenem i zeby corcia zaakceptowala NUTRA
Moja waga w tej chwili to 40 kg przy 160 cm wzrostuŻal mi kończenia KPI ale Lenka jest bardzo absorbująca i czasem ciężko zrobić sobie kanapkę a co dopiero wymyślać jadłospisy.


Za to mój mąż oszalał. Właśnie słyszę jak skacze na skakance na tym mrozie na tarasie.Przytyło mu się ostatnio troszkę bo skoro ja nie mogę słodyczy to ma teraz więcej dla siebie.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:50   #2495
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
U nas dziś dzień koop.
Było ich aż siedem :/
Gorączki nie ma, ani jakiś niepokojących objawów ale cały czas jest blisko i dziś spanie w dzień tylko w łóżku ze mną.
Porobilam zdjęcia rzeczy Lilci na sprzedaż. Na kompie kolory okazały się zupełnie inne niż w aparacie. Wszystko do poprawy, ale w cholerę i ciut ciut tego. Trudno :/

Miss juz zapisuje przepis uwielbiam Bounty

Kolędy nie przyjmuje, była już u mamy także wystraczy. A że akurat byłam z małą zajęta, trudno

Sliczna fotorelacja. Jak się udzielił i powiedziała, że jest piękny to się rozbeczałam. piękna pamiątka..

http://www.hafija.pl/2014/04/trzydziesci-lat-temu.html ja narzekala wczoraj a tu dopiero hard core
O mamo ale rodziły !
http://www.hafija.pl/2014/06/ogolne-...-lat-temu.html
Moim zdaniem kiedyś to było średniowiecze... I to czas kiedy powinna wypadać miesiączka to chyba jest najgorszy czas na wszystko nie dziwię się,że nasze matki,babki i teściowe takie rąbnięte są(niektóre oczywiście )

http://www.hafija.pl/2014/04/karmien...lat-temu.html#
Nie dotykajcie mamy kp ciała poniżej pępka! Pod żadnym pozorem No i woda z cukrem wszystko jasne. Teraz wiem czemu połowa mojej rodziny jest zacofana

„Karmienie piersią należy uzupełnić sokami owocowo-jarzynowymi, jarzynami, witaminami C i D (…) od trzeciego tygodnia życia, poczynając od 1 łyżeczki od herbaty dziennie” -wiem już skąd temat herbaty przy Mateuszku ! no wszystko jasne. Moja rodzina była cała obkupiona w tą książkę. Nie mam pytań
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:53   #2496
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Moja waga w tej chwili to 40 kg przy 160 cm wzrostuŻal mi kończenia KPI ale Lenka jest bardzo absorbująca i czasem ciężko zrobić sobie kanapkę a co dopiero wymyślać jadłospisy.


Za to mój mąż oszalał. Właśnie słyszę jak skacze na skakance na tym mrozie na tarasie.Przytyło mu się ostatnio troszkę bo skoro ja nie mogę słodyczy to ma teraz więcej dla siebie.
nie wierze
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:08   #2497
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Moja waga w tej chwili to 40 kg przy 160 cm wzrostuŻal mi kończenia KPI ale Lenka jest bardzo absorbująca i czasem ciężko zrobić sobie kanapkę a co dopiero wymyślać jadłospisy.


Za to mój mąż oszalał. Właśnie słyszę jak skacze na skakance na tym mrozie na tarasie.Przytyło mu się ostatnio troszkę bo skoro ja nie mogę słodyczy to ma teraz więcej dla siebie.

Hahaha!

Co do fotoreporterza..co Wy powiedzialyscie pierwszego po porodzie do dziecka?
Ja powiedziałam " nie płacz! Kochamy Cię!" Ale przy Majce po tym hardcorowym porodzie powiedziałam " weźcie ja w końcu ! Mam dość!";(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 20:18   #2498
isiak88
Raczkowanie
 
Avatar isiak88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 335
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Moja waga w tej chwili to 40 kg przy 160 cm wzrostuŻal mi kończenia KPI ale Lenka jest bardzo absorbująca i czasem ciężko zrobić sobie kanapkę a co dopiero wymyślać jadłospisy.


Za to mój mąż oszalał. Właśnie słyszę jak skacze na skakance na tym mrozie na tarasie.Przytyło mu się ostatnio troszkę bo skoro ja nie mogę słodyczy to ma teraz więcej dla siebie.
I tak bardzo dlugo karmisz corke swoim mlekiem tez chce wytrzymac do 6 miesiaca zycia. Bez wsparcia i zaangażowania meza noe dalabym rady.
A wazysz bardzo malutko. Na tej diecie pewnie jeszcze bys schudla...
U mnie ok 50 kg przy 166 wiec nie ma takiej patologii jeszcze.
isiak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:20   #2499
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Hahaha!

Co do fotoreporterza..co Wy powiedzialyscie pierwszego po porodzie do dziecka?
Ja powiedziałam " nie płacz! Kochamy Cię!" Ale przy Majce po tym hardcorowym porodzie powiedziałam " weźcie ja w końcu ! Mam dość!";(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahah co za matka z Ciebie
Wiem,że patrzyłam się na niego jak w obrazek,on taki wrzeszczący i powiedziałam chyba tylko "no heej! " a potem oczywiście dałam mu buziaczka w tą brudną buzię a on się przytulił do policzka mojego jeszcze na stole W ogóle oprócz tego no jakaś zamroczona byłam,zapatrzona w niego i nie wiedziałam co powiedzieć.Ogółem to był taki szok,kurcze czy mnie w ogóle zaszyją,czy przeżyję,czy w ogóle żyję jeszcze,czy to nie zemdlałam i to nie sen jakiś no setki myśli. Ogółem jak przez mgłę pamiętam jego krzyk... Ale jak się wczuję w sytuację to jednak pamiętam ten krzyk,jak mi serce od razu zaczęło walić i byłam w szoku,że już moje dziecko jest po za brzuchem i już je słychać i zaraz będę mogła je dotknąć w końcu I to nie przez powłoki brzuszne. W sumie nawet nie wiem czy się popłakałam i albo mam omamy albo serio ktoś powiedział"ale przejęcie" mam nadzieję,że tylko mi się przesłyszało chociaż po tych zołzach co akurat robiły za położne tam to bym się tego spodziewała.

Jak sobie przypomnę tamten dzień to czuję zapach rękawiczek,zapach na sali operacyjnej,widzę tą kroplówkę z płynami którą zmieniały co 2 minuty,widzę jak mnie pielęgniarka głaskała po głowie i po rękach i jak każdy do mnie"No gratulacje mamusia" I wszystko trwało serio pół godziny,bo punkt 10.30 byłam na sali a o 11 już byłam na pooperacyjnej a mi się zdaje,że to wszystko trwało 2 minuty... Źle wspominam cesarkę ale płakać mi się chce jak przypomnę sobie to oczekiwanie na operację,setki smsów do wszystkich,do Tż to w ogóle tam pisałam tak,że on nie mógł się skupić w pracy .I jak szłam na sale operacyjną... Te ostatnie kroki z brzuszkiem,jeszcze Mati kopał a ja sobie mówiłam w myślach"syneczek jeszcze 20 minutek !" ale niecierpliwa byłam. A jak już usłyszałam"Pani Roksano już operują drugą pacjentkę,za pół godziny pani" a ja ręce mokre i chciałam uciekać i przychodzi położna mówi"Pani Roksano zapraszam ze mną" a ja już normalnie panika,uciekam stąd,ja nie chcę,boję się Było warto
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:36   #2500
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dzięki dziewczyny za wsparcie Mąż się zgrywal,zgred jeden! prezent dostałam dzisiaj piękny komplet bielizny

Moje pierwsze słowa po porodzie:"No w końcu!" Wszyscy się ze mnie śmiali. A jak położyli mi już tego brzydala na brzuchu to popłakałam się. Cudne uczucie zobaczyć pierwszy raz kogoś kogo przez 9 miesięcy nosiło się w brzuchu. I ten jej spokój kiedy leżała na mnie...

Dziś niunia moja ma dzień mamusiowy nieważne kto ją trzyma i jak bardzo stara się ją rozsmieszyc Lena nic. Zobaczy mnie to śmieje się w głos ♡ uwielbiam te jej śmiechy głośne. Nie ważne co by się działo i jak bardzo było źle, jej uśmiech działa jak lek i chyba wyczuwa ze mamusia jest w kiepskim humorze,bo dziś rozdaje mi te uśmiechy wyjątkowo czesto
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:46   #2501
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Marchewkę,jabłko,soczek jabłkowy,kleik i 2 łyżeczki bananka,który nie smakował ani trochę bo pluł nim aż się kurzyło więc nawet żadnej reakcji nie zaobserwowałam ale kaszkę bananową lubi. Choć bardziej woli tą Expert ryżowo-kukurydziana


Był książę. Mały wielkie gały zrobił jak zobaczył go i ministrantów... W ogóle wkurzyłam się,bo już pół godziny temu miałam go kąpać a tu się ociągali z przyjściem :/ Jeszcze świniaczek mały był u mnie na rękach,akurat jadł i tak beknął jak mały żul
Ksiądz to w ogóle gały zrobił wielkie. Mama w pracy i ojciec akurat wrócił to razem go przyjęliśmy a ksiądz zmieszany,bo ja młoda,ojciec aż tak staro nie wygląda i mówi"yyyyyy to widzę ma pan dzieckoo yyyyyyy i żona nawet jest" a tak się gapił jak na patologię normalnie jak na 16-latkę i jej starszego faceta o 20 lat ale mu się głupio zrobiło jak mój ojciec powiedział"a nie to wnuczek,córki syn"
wiem jak beka Olek więc wyobraziłam sobie .. mały żul : hahaha:. rozbawiłas mnie !!
przepis i ja skopiowałam

co do pierwszych chwil..
ja mialam cc, w ostatniej chwili learz dyzurny powiedział nie ma na co czekac robimy cc bpo zaczęłam krwawić bo łozysko sie odklejało. Jak szłam na sale to tylko patzryłam czy krwi nie zostawiam na podłodze-jak w horrorze. połozyli mnie na stół , przyszedł anestezjolog, jakas pielegniarka stała kolo mojej twarzy. Strasznei panikowałam bo balam się ze z Olkiem bedzie żle (moja koleżanka, a w zasadzie znajoma urodziła przede mna 2 tyg wcześniej martwe dziecko 38 tydz bo nie zdążyła dojechac i łozysko sie odkleiło ). Pielęgniarka glaskała mnie po twarzy, przyszedł lekarz który mnie operowala a za nim pediatra , mój rodzinny z rodzinnej wioski !! ktory nie umie leczyc ma straszna opinię a u mnie 15 lat temu nie rozpoznał wyrostka i w stanie krytycznym trafiłam do szpitala. Jak go zobaczylam to tak zaczęłam wyć , on na mnie patzrył bo wiedział o co mi chodzi w przeciwieństwie do reszty. normalnie nie mogłam się opanowac. Pamietam ze gin który mnie ciął powiedzial żeby teraz juz rękaa nie dotknąć brzucha bo odkarzone. Nie czulam nic prócz takiego dziwnego kolysania pod koniec i pojawil się ON milość mojego zycia !!! siny i zgarbiony ! zaczęłam panikowac czemu on taki siny i wgl na co lekazre że db jest bo tak musi byc . caly czas patrzyłam co z nim robią szczególnie na ręce pediatry .. wytarli mojego bączka i dali do ucałowania . No i wynieśli, jak sie okazało dali męzowi w beciku i kazali czekac na mnie . Do dziś pamiętam jak mąz powiedzial boże nawet nie pokazali jak trzymac nic a nic. dali na ręce i radź se Pan sam . gin operator klął jak mnie zszywał ze jak mozna do takiego stanu doprowadzic łozysko ... jak on "ku** mógł tak zrobic" itp oczywiscie ON tto jego szef a moj prowadzący, który o dziwo kazał aby przetrzymali mnie do rana bo on przyjdzie na dyżur i sam zrobi cc. dodam że chodzilam do niego prywatnie. a i w miedzy czasie robiło mi sie duszno na stole, uczucie jagby ktos siadał na klatce piersiowej. Oczywiscie wybuchła moja panika że umieram, ale pielęgniarka przechyliła lekko łózko i juz nie umierałam ..
no to takie moje wspomnienia .
4 miesiące temu mniej więcej o tej godz zobaczyłam krew podczas wieczornej toalety . Dziekuję i dziekowac będę Bogu że szczęsliwy finał lezy teraz na łózku i smacznie śpi
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 20:50   #2502
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

a ja powiedzialam "Ale jestem glodna,chce pizze" no to wyrodna mama ze mnie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:50   #2503
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Marchewkę,jabłko,soczek jabłkowy,kleik i 2 łyżeczki bananka,który nie smakował ani trochę bo pluł nim aż się kurzyło więc nawet żadnej reakcji nie zaobserwowałam ale kaszkę bananową lubi. Choć bardziej woli tą Expert ryżowo-kukurydziana


Był książę. Mały wielkie gały zrobił jak zobaczył go i ministrantów... W ogóle wkurzyłam się,bo już pół godziny temu miałam go kąpać a tu się ociągali z przyjściem :/ Jeszcze świniaczek mały był u mnie na rękach,akurat jadł i tak beknął jak mały żul
Ksiądz to w ogóle gały zrobił wielkie. Mama w pracy i ojciec akurat wrócił to razem go przyjęliśmy a ksiądz zmieszany,bo ja młoda,ojciec aż tak staro nie wygląda i mówi"yyyyyy to widzę ma pan dzieckoo yyyyyyy i żona nawet jest" a tak się gapił jak na patologię normalnie jak na 16-latkę i jej starszego faceta o 20 lat ale mu się głupio zrobiło jak mój ojciec powiedział"a nie to wnuczek,córki syn"
Czyli kaszki tez juz szama my niedlugo z marchewka wkraczamy
Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
U nas dziś dzień koop.
Było ich aż siedem :/
Gorączki nie ma, ani jakiś niepokojących objawów ale cały czas jest blisko i dziś spanie w dzień tylko w łóżku ze mną.
Porobilam zdjęcia rzeczy Lilci na sprzedaż. Na kompie kolory okazały się zupełnie inne niż w aparacie. Wszystko do poprawy, ale w cholerę i ciut ciut tego. Trudno :/

Miss juz zapisuje przepis uwielbiam Bounty

Kolędy nie przyjmuje, była już u mamy także wystraczy. A że akurat byłam z małą zajęta, trudno

Sliczna fotorelacja. Jak się udzielił i powiedziała, że jest piękny to się rozbeczałam. piękna pamiątka..

http://www.hafija.pl/2014/04/trzydziesci-lat-temu.html ja narzekala wczoraj a tu dopiero hard core
Duzo kupek rzeczywiscie, ale jak sie normalnie zachowuje to ok

Ja tez chcialam co nieco posprzedawac, moze nie tyle ciuszki malej, bo te poczekaja na rodzenstwo, ale mam kilka rzeczy ktore mi sie juz nie przydadza tylko nie chce mi sie robic zdjec i tak sie ociagam strasznie
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
O mamo ale rodziły !
http://www.hafija.pl/2014/06/ogolne-...-lat-temu.html
Moim zdaniem kiedyś to było średniowiecze... I to czas kiedy powinna wypadać miesiączka to chyba jest najgorszy czas na wszystko nie dziwię się,że nasze matki,babki i teściowe takie rąbnięte są(niektóre oczywiście )

http://www.hafija.pl/2014/04/karmien...lat-temu.html#
Nie dotykajcie mamy kp ciała poniżej pępka! Pod żadnym pozorem No i woda z cukrem wszystko jasne. Teraz wiem czemu połowa mojej rodziny jest zacofana

„Karmienie piersią należy uzupełnić sokami owocowo-jarzynowymi, jarzynami, witaminami C i D (…) od trzeciego tygodnia życia, poczynając od 1 łyżeczki od herbaty dziennie” -wiem już skąd temat herbaty przy Mateuszku ! no wszystko jasne. Moja rodzina była cała obkupiona w tą książkę. Nie mam pytań
Masakra
W ogole babcia mi opowiadala jak ona rodzila 40 lat temu to strasznie jej wspolczulam.. okropnosc. Strasznie tym kobieta wspolczuje. Przez ten jakze wtedy wykwalifikowany oddzial lekarzy i poloznych zaraz po urodzeniu zmarlo pierwsze niemowle mojej babci
Naprawde nie chcialabym w tamtych czasach rodzic
Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Hahaha!

Co do fotoreporterza..co Wy powiedzialyscie pierwszego po porodzie do dziecka?
Ja powiedziałam " nie płacz! Kochamy Cię!" Ale przy Majce po tym hardcorowym porodzie powiedziałam " weźcie ja w końcu ! Mam dość!";(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ciagle powtarzalam ''Dzien dobry kochanie'' i pierwsza moja mysl to ''jezu jaka ona ciezka'' a w ogole to wcale sie nie rozluznilam po porodzie bo czekalo mnie jeszcze szycie dopiero jak lezalam juz i czekalam az mnie przewioza na poloznictwo to sie nagle rozplakalam i nie moglam przestac szlochac. Wszystkie emocje ze mnie zeszly wtedy
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:52   #2504
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie Mąż się zgrywal,zgred jeden! prezent dostałam dzisiaj piękny komplet bielizny

Moje pierwsze słowa po porodzie:"No w końcu!" Wszyscy się ze mnie śmiali. A jak położyli mi już tego brzydala na brzuchu to popłakałam się. Cudne uczucie zobaczyć pierwszy raz kogoś kogo przez 9 miesięcy nosiło się w brzuchu. I ten jej spokój kiedy leżała na mnie...

Dziś niunia moja ma dzień mamusiowy nieważne kto ją trzyma i jak bardzo stara się ją rozsmieszyc Lena nic. Zobaczy mnie to śmieje się w głos ♡ uwielbiam te jej śmiechy głośne. Nie ważne co by się działo i jak bardzo było źle, jej uśmiech działa jak lek i chyba wyczuwa ze mamusia jest w kiepskim humorze,bo dziś rozdaje mi te uśmiechy wyjątkowo czesto
A jednak dobrze mowilysmy ze sie zgrywal i udawal tylko
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:54   #2505
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie Mąż się zgrywal,zgred jeden! prezent dostałam dzisiaj piękny komplet bielizny

Moje pierwsze słowa po porodzie:"No w końcu!" Wszyscy się ze mnie śmiali. A jak położyli mi już tego brzydala na brzuchu to popłakałam się. Cudne uczucie zobaczyć pierwszy raz kogoś kogo przez 9 miesięcy nosiło się w brzuchu. I ten jej spokój kiedy leżała na mnie...

Dziś niunia moja ma dzień mamusiowy nieważne kto ją trzyma i jak bardzo stara się ją rozsmieszyc Lena nic. Zobaczy mnie to śmieje się w głos ♡ uwielbiam te jej śmiechy głośne. Nie ważne co by się działo i jak bardzo było źle, jej uśmiech działa jak lek i chyba wyczuwa ze mamusia jest w kiepskim humorze,bo dziś rozdaje mi te uśmiechy wyjątkowo czesto
Nooo ! To fajny ten Twój zgred ! już czuję Twój uśmiech po tym poście
Mój rozdawał mi uśmiechy dopóki mój ojciec nie wrócił. Na wieczór się rozbeczał i koniec. Siedzą teraz w drugim pokoju i słuchają Dżemu. Ja małego włożyłam do bujaka to beczał,mój ojciec go włożył,puścił muzykę i słuchają a mały to tam trochę gada,cieszy się,to słucha a mnie ma już w nosie. Po kąpieli odwalił mi taką szopkę,że aż jestem wykończona..



Misstic,kaszki szamał jako pierwsze ale nie podaję mu za często-2 razy w tygodniu. Czasem się zdarzy,że 3.To czystych bluzeczek przy marchewie zyczę ja głupia raz białe body założyłam do marchewki.. Oczywiście,że się nie sprały
Kiedyś te dzieci umierały nie tyle co przy porodzie co parę dni po. Tylko dużo naszych babć o tym nie mówi ani starych ciotek,bo nie było takiego płaczu jak teraz przy poronieniu nawet w 7 tygodniu...
Mi babcia opowiadała,że jaki szpital. Normalnie chodziło się do akuszerki do domu czy coś w ten deseń i się rodziło... Nie pytałam nigdy o szczegóły,skąd wiedziały,że jest problem przy rodzeniu,skąd wiedziały,ze trzeba ciąć i czy w ogóle cieły. brrr..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2015-01-08 o 20:58
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:19   #2506
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Poplakalam sie....
Dokladnie 4 miesiace temu u nas wygladalo to podobnie...
zowsik.com/blog/
Obejrzyjcie bo warto!

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



Asia ja tez chce zobaczyc hahahaa
Wstaw sama wiesz gdzie

No Karola wzruszające to...
Moja pierwsza myśl jak zobaczyłam Fifka jeszcze "miedzy nogami" --> o kur...teczka�� jaki duży��, ale z każdą chwilą stawał sie coraz mniejszy, płakał tylko chwilkę, a później już jadł... A zanim mi go położyli na brzuchu popatrzyłam na męża, który trzymał się dzielnie️ Pocałował mnie w prawa rękę i czoło, a ja go tylko ścisnełam za tą rękę i pomyślałam, ze chce mi sie płakać, ale nie miałam siły...
I pamiętam, że powtarzałam, że jest śliczny i mąż też...��
I tak ogolnie to poród pamietam jak przez mgłę, takie urywki, klatki jak z filmu nie wiem czemu... A maz mowi, że miedzy skurczami spałam, chyba zbierałam siły na następny...��
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

Edytowane przez Paulina Darek
Czas edycji: 2015-01-08 o 21:21
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:30   #2507
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a ja powiedzialam "Ale jestem glodna,chce pizze" no to wyrodna mama ze mnie
Ja prawie do konca skurczy ciagle mowilam ze jestem glodna glupia herbate w domu wypilam, ale o kanapce zapomnialam
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Nooo ! To fajny ten Twój zgred ! już czuję Twój uśmiech po tym poście
Mój rozdawał mi uśmiechy dopóki mój ojciec nie wrócił. Na wieczór się rozbeczał i koniec. Siedzą teraz w drugim pokoju i słuchają Dżemu. Ja małego włożyłam do bujaka to beczał,mój ojciec go włożył,puścił muzykę i słuchają a mały to tam trochę gada,cieszy się,to słucha a mnie ma już w nosie. Po kąpieli odwalił mi taką szopkę,że aż jestem wykończona..



Misstic,kaszki szamał jako pierwsze ale nie podaję mu za często-2 razy w tygodniu. Czasem się zdarzy,że 3.To czystych bluzeczek przy marchewie zyczę ja głupia raz białe body założyłam do marchewki.. Oczywiście,że się nie sprały
Kiedyś te dzieci umierały nie tyle co przy porodzie co parę dni po. Tylko dużo naszych babć o tym nie mówi ani starych ciotek,bo nie było takiego płaczu jak teraz przy poronieniu nawet w 7 tygodniu...
Mi babcia opowiadała,że jaki szpital. Normalnie chodziło się do akuszerki do domu czy coś w ten deseń i się rodziło... Nie pytałam nigdy o szczegóły,skąd wiedziały,że jest problem przy rodzeniu,skąd wiedziały,ze trzeba ciąć i czy w ogóle cieły. brrr..
Mojej babci sie upieklo rodzic w szpitalu w skwierzynie, ale i tak daj spokoj. Jej dziecko zmarlo, bo 3 dni ze skurczami chodzila, miala juz zielone wody, a jej nawet nie wolno bylo kawalka chleba tkac. A kiedys nie bylo takich inkubatorow jak teraz i w ogole tak rozwinietej medycyny i po urodzeniu dziecko zmarlo. Do dzisiaj jak babcia o tym wspomina to placze.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:33   #2508
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Jakie wzruszające te opisy))
Cudowne uczucie) juz zaczynam żałować ze 3 ciego nie bedzie)

MalaPaulina ja nawet nie zdążyłam zglodniec!

Nmartyna widzisz?)) nie takie złe te chłopy, choc prezent zobowiązuje



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:46   #2509
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a ja powiedzialam "Ale jestem glodna,chce pizze" no to wyrodna mama ze mnie


A moj Mężulek o godzinie 5.50 pod Lewiatanem stał i czekał kiedy otworzą a w tym sklepie patrzyli na niego jak na czubka jakiegoś... tez byłam taka głodna i do śniadania o 8 bym umarła z głodu... Wciągnęłam 2 wielkie buły z jakas wędlina i serem, az sie położne smialy😊ale herbatke mi zrobiły i przyniosły, a mały cały czas na golaska leżał ze mna w mojej koszuli...ciało do ciała... To pamietam, tan dotyk, to ciepło małego, pomarszczonego ciałka... Dopiero chwile przed 8(obchód) przyszła położna, ubrała w kaftanik i na chwilke do łóżeczka, bo neonatolog go oglądał... I pamietam, ze ktora położna przychodziła na zmiane to zawsze mówiły "jaka śliczna! Jak ma na imię?"😳. FILIP😄😄😄
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 21:48   #2510
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
A moj Mężulek o godzinie 5.50 pod Lewiatanem stał i czekał kiedy otworzą a w tym sklepie patrzyli na niego jak na czubka jakiegoś... tez byłam taka głodna i do śniadania o 8 bym umarła z głodu... Wciągnęłam 2 wielkie buły z jakas wędlina i serem, az sie położne smialy😊ale herbatke mi zrobiły i przyniosły, a mały cały czas na golaska leżał ze mna w mojej koszuli...ciało do ciała... To pamietam, tan dotyk, to ciepło małego, pomarszczonego ciałka... Dopiero chwile przed 8(obchód) przyszła położna, ubrała w kaftanik i na chwilke do łóżeczka, bo neonatolog go oglądał... I pamietam, ze ktora położna przychodziła na zmiane to zawsze mówiły "jaka śliczna! Jak ma na imię?"😳. FILIP😄😄😄
hehe . Miałaś super ! tylko pozazdrościć
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:00   #2511
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ja prawie do konca skurczy ciagle mowilam ze jestem glodna glupia herbate w domu wypilam, ale o kanapce zapomnialam

Mojej babci sie upieklo rodzic w szpitalu w skwierzynie, ale i tak daj spokoj. Jej dziecko zmarlo, bo 3 dni ze skurczami chodzila, miala juz zielone wody, a jej nawet nie wolno bylo kawalka chleba tkac. A kiedys nie bylo takich inkubatorow jak teraz i w ogole tak rozwinietej medycyny i po urodzeniu dziecko zmarlo. Do dzisiaj jak babcia o tym wspomina to placze.
Ojj nawet nie mów tak mi żal tych kobiet,które przez nierozwiniętą medycynę musiały cierpieć... Za 20 lat to pewnie już dzieciaczki urodzone w 20 tygodniu będą potrafili utrzymać przy życiu Może teraz ciężko o tym myśleć,bo to małe,bo nikt nie utrzymuje ale kiedyś to będzie norma dzięki lekom,aparaturze itp. Jak ja przeżywałam,że będę miała wcześniaka to mi położna powiedziała"Słuchaj moja synowa urodziła się ważąc 800 g,26 lat temu. I ją uratowali przy takiej medycynie jaka była kiedyś i dziś to zdrowa dziewczyna i nikt nie wierzył,że taka malutka się urodziła."
Tak samo dzisiaj czytałam : http://joemonster.org/art/30634/Leka...ly_Jett_Morris

Mam nadzieję,że to pro life nie wymyśliło dodając zdjęcie dzieciątka. Ale osobiście uważam to za cud.
Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Jakie wzruszające te opisy))
Cudowne uczucie) juz zaczynam żałować ze 3 ciego nie bedzie)

MalaPaulina ja nawet nie zdążyłam zglodniec!

Nmartyna widzisz?)) nie takie złe te chłopy, choc prezent zobowiązuje



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A czemu nie ? przestań ! Jeszcze jedno może się przydać
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:04   #2512
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Ja to jak zobaczyłam malego to powiedziedzialam "o Boże jest perfekcyjny" i druga myśl "maly M" Wrocil z badan i distalam go jyz na stole na klatkę piersiową nigdy tego nie zapomnę.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
A moj Mężulek o godzinie 5.50 pod Lewiatanem stał i czekał kiedy otworzą a w tym sklepie patrzyli na niego jak na czubka jakiegoś... tez byłam taka głodna i do śniadania o 8 bym umarła z głodu... Wciągnęłam 2 wielkie buły z jakas wędlina i serem, az sie położne smialy😊ale herbatke mi zrobiły i przyniosły, a mały cały czas na golaska leżał ze mna w mojej koszuli...ciało do ciała... To pamietam, tan dotyk, to ciepło małego, pomarszczonego ciałka... Dopiero chwile przed 8(obchód) przyszła położna, ubrała w kaftanik i na chwilke do łóżeczka, bo neonatolog go oglądał... I pamietam, ze ktora położna przychodziła na zmiane to zawsze mówiły "jaka śliczna! Jak ma na imię?"😳. FILIP😄😄😄
Hehe kchany mąż
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.

Edytowane przez Niestabilna
Czas edycji: 2015-01-08 o 22:07
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:32   #2513
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Ja po prostu przytulilam mloda do piersi ale lekarzowi zapowiedzialam,ze trzeci raz juz nie urodze
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:32   #2514
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

hej hej
Kuba za 9 dni skończy 4 miesiące. dziś był szczepiony, waży równe 7 kg i mierzy 65 cm.
dziewczyny "butelkowe", co jaki czas wymieniacie smoczki z butelek i butelki? lub planujecie wymieniać? mam 4 butelki, których używamy na zmianę, przy każdym karmieniu najpierw są obie piersi a potem butla, więc te 5-8 razy na dzień są używane. smoczki nie mają widocznych zużyć, jedynie zaczynają lekko matowieć, jednak po normalnym użyciu płynu do naczyń znów wyglądają jak kiedyś. może nie tak jak nowy, który odpakowałam 3 dni temu (nie używam jeszcze, bo zamiast "trójki" co myślałam, że 3 dziurki będą, kupiłam trójprzepływowy, który jeszcze się boję dać), ale wyglądają w porządku. zastanawiam się czy powinnam już wymienić? nadal korzystamy z "jedynki", choć już chyba niedługo, z "dwójki" i z medela calma, które nie mają oznaczeń wiekowych czy przepływowych. co sądzicie?
chciałam się pochwalić, że wygrałam laktator elektryczny bardzo się cieszę, jutro wygotuję i będę testować.
wysyłała któraś kiedyś minipaczkę? bo mam z nią problem
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:42   #2515
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

W konkursie Lovi startowałaś ? Ja też wygrałam ale tylko butlę i wkładki laktacyjne,które oddałam koleżance,bo u mnie by się kurzyły
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:43   #2516
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
W konkursie Lovi startowałaś ? Ja też wygrałam ale tylko butlę i wkładki laktacyjne,które oddałam koleżance,bo u mnie by się kurzyły
startowałam, ale nie tam wygrałam za zdjęcie z dzieckiem i firmy canpol
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 02:56   #2517
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Bezaczek masz porownanie do nowego. Jak stare sa miekkie i wymemlane to zmieniam... wychodzi ze co jakies 2mc. Mam 3 butle ktorych uzywam
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 06:06   #2518
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Hallo
Ja po porodzie byłam w szoku bo przy partych były komplikacje i jak sie urodziła to miałam milion myśli...tz ryczal powtarzając "juz jest" a ja sie w nią gapilam jak zaczarowana i chyba powtarzałam zeby nie płakała

Vikunia wlasnie leży obok najedzona i sie zaśmiala głośno przez sen cos sobie jęczy i sie uśmiecha powstrzymuje sie przed rzuceniem sie na nia i calowaniem niech spi dziecko
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 07:24   #2519
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
hej hej
Kuba za 9 dni skończy 4 miesiące. dziś był szczepiony, waży równe 7 kg i mierzy 65 cm.
dziewczyny "butelkowe", co jaki czas wymieniacie smoczki z butelek i butelki? lub planujecie wymieniać? mam 4 butelki, których używamy na zmianę, przy każdym karmieniu najpierw są obie piersi a potem butla, więc te 5-8 razy na dzień są używane. smoczki nie mają widocznych zużyć, jedynie zaczynają lekko matowieć, jednak po normalnym użyciu płynu do naczyń znów wyglądają jak kiedyś. może nie tak jak nowy, który odpakowałam 3 dni temu (nie używam jeszcze, bo zamiast "trójki" co myślałam, że 3 dziurki będą, kupiłam trójprzepływowy, który jeszcze się boję dać), ale wyglądają w porządku. zastanawiam się czy powinnam już wymienić? nadal korzystamy z "jedynki", choć już chyba niedługo, z "dwójki" i z medela calma, które nie mają oznaczeń wiekowych czy przepływowych. co sądzicie?
chciałam się pochwalić, że wygrałam laktator elektryczny bardzo się cieszę, jutro wygotuję i będę testować.
wysyłała któraś kiedyś minipaczkę? bo mam z nią problem
Ja ostatnio na święta wysyłałąm po raz pierwszy, masz na myśli ten kartonik zamiast np. koperty bąbelkowej.?
Gratki za wygrana, farciara fajny prezent na Nowy Rok.
U nas wczoraj na szczepieniu waga 4920 i 58cm, także gonimy Was pomalutku-niektóre maluszki z taką wagą się urodziły
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 07:31   #2520
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

U nas ciężka noc ...
Lenka zasnęła o 20 i do północy pięknie spała.a później masakra... pobudka prawie co godzinę ok. 4 koniec spania... gadania, smiechy i kupka ogromna. Walczylysmy ze spaniem do 5:30 i jak zasnęła to o 5:45 zadzwonił budzik tż i oczy Leny jak 5 zł trochę pomarudzila i zasnęła. Teraz pije mleczko i zasypia wiec jest szansa Ze jeszcze trochę pospimy
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.