Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 10:32   #2551
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Dzięki dziewczyny!
Ja nie tyle się przejęłam jej głupią gadką co jestem po prostu oburzona, że zostałam tak potraktowana! No chcą zrobić z człowieka jakiegoś tępaka a mówiła do mnie tak, jakbym największą dziecku krzywdę robiła! Masz rację Latte, nie chodzę tam to się wściekają. No i chodzić tam nie będę, tylko na te obowiązkowe wizyty. Niech sobie ciemnotę pociskają innym.
Nie zamierzam zastosować się do żadnych z 'super rad' pani doktor, typu myć pupcię i oczka w rumianku, kąpać w kalium... Żenada.

Zosia jest pulchniutka i w tym cały jej urok Zresztą każdego bobaska Ani ja ani mąż nie jesteśmy grubi więc jej też to nie grozi A że jest żarłokiem... mój mąż też a chudy jak patyk
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:34   #2552
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Nmartyna NAJLEPSZEGO!!!! Dużo pozytywnych myśli , kochającego tZ ( cierpliwości i wytrwałości z nim bo czasem potrzeba) no i nie bolacego brzuszka i reguralnych kupek u Maluszka! A dla Ciebie.. By każdy dzien był taki jaki wymarzylas!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:35   #2553
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Właśnie miałam pisać MałaPaulina zazdroszę pediatry! To jest prawidłowe podejście do pacjenta! Doradzić i zaradzić, a nie rzucić w biegu 'skaza białkowa' każdemu dziecku kp i matka nic nie jedz bo szkodzisz własnemu dziecku.
Taaaak... w naszym kraju jest wsparcie dla kobiet karmiących piersią
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:38   #2554
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ja kiedys tak przyrabalam w lozko drewniane, niestety paznokiec schodzil potem. A super laska mozna byc zawsze nie koniecznie wazac 50kg

Super ze mala zaczyna akceptowac mleczko


Meta albo Denaris wasze chlopaki zjadaja cala ta porcje kaszki ze 150ml wody?

Uwielbiam Cię!!!!)))

Ale myślałam ze bedzie gorzej pożegnać sie ze słodkościami ) nawet kawa mi posmakowala bez cukru ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:40   #2555
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Wlasnie miałam pisać czy to nie dziś urodzinki Martyny
Kochana wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń i zero problemów
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:43   #2556
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ja nie mam apetytu... w ciazy jadlam wiecej

aisa to juz taka chudzinka jestes??
to ja waze na razie 53kg przy 158cm ale ja nie wyglądam na taką wagę,mam chudą twarz,ręce,cycki mi spadly,kości mi widac na dekoldzie,generalnie bosko jedynie tylek mi zostal

Czy są jakieś mamy kp co tak nie chudną strasznie?
ja chudłam na początku, a teraz tyję jak wściekła... ale ja nie karmię, a ściągam + jem bardzo nieregularnie.
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:49   #2557
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Jestem padnieta. Od tygodnia chyba skok. Oczy to juz nie na zapalkach ale na patyczkach do szadzlykow podawanie mleka to koszmar. Do tego ulewa okropnie.

Z pozytywnych rzeczy to wczoraj upieklam 67 (sl. Szescdziesiat siedem ) carrot muffinek z kremem budyniowym ;D

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ja kiedys tak przyrabalam w lozko drewniane, niestety paznokiec schodzil potem. A super laska mozna byc zawsze nie koniecznie wazac 50kg

Super ze mala zaczyna akceptowac mleczko


Meta albo Denaris wasze chlopaki zjadaja cala ta porcje kaszki ze 150ml wody?
Przygotowuje malemy porcje ze 100ml i czasem zje wszystko czasem nie





Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Dla mnie ci popaprancy nie powinni dostac ani grosza od wiernych. Jakim prawem ustalaja sobie cenniki, skoro zdecydowali sie sluzyc Bogu, a chrzest czy slub to ich zakichany obowiazek. Wkurza mnie to strasznie bo za wszystko u nich trzeba placic i to nie male pieniadze. Ja sie pytam jakim prawem? I dlaczego nie rozliczaja sie z tych pieniedzy w urzedzie skarbowym? Ogolnie to bym mogla pisac i pisac, ale ja nie wierzaca wiec wiecie hehe
U mnie tez jest cennik. ale ja na razie (o ile w ogole) chrzcic nie bede. Darmozjadow sponsorowac nie zamierzam.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Dzanet zmien lekarza. To jakas wariatka. Pewnie chciala pokazac swoja wyzszosc i Ci nawtykac. Skonczyly sie czasy co lekarz powiedzial to swiete! U nas neonatolog na ciemieniuche i suche kolanka polecila zestaw emolium. Chyba nie musze mowic ile balsam, szampon i krem kosztuja. Kremowalam jak zwykle balsamem a na glowke dalam trzy razy ten krem robiony do pupci i zeszlo mysla ze ludzie na pieniadzach spia...
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 10:49   #2558
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49671941]Właśnie miałam pisać MałaPaulina zazdroszę pediatry! To jest prawidłowe podejście do pacjenta! Doradzić i zaradzić, a nie rzucić w biegu 'skaza białkowa' każdemu dziecku kp i matka nic nie jedz bo szkodzisz własnemu dziecku.
Taaaak... w naszym kraju jest wsparcie dla kobiet karmiących piersią [/QUOTE]


Nadrobilam chciałam poprostu szybko złożyć życzenia nmartynce

Dzanet masakra jakas. Pewnie nie pasowała wymiarami w jej schemat wagowy. Nie wiem po co to wogole. Każde dziecko ma swoje tempo wzrostowe i juz . Mogłaby zobaczyć mojego prosiaczka małego) 7400 i jeszcze 4 mies nie ma)

My chrzcimy za tydzien. Dziś kolęda i mowię do męża: przygotuj kopertę dla księdza , a ten dowcipnis daje mi kopertę z rachunkiem za prąd i pyta " ta moze byc?" .')
Ech tez mnie to denerwuje .. Nasz nic nie mówił bo nie pytaliśmy , ale znajoma chrzci teraz w niedziele to 50€daje bo msza nawet nie w intencji dziecka .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:53   #2559
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49670837]Cześć dziewczyny!

Ja po porodzie powiedziałam tylko :"Ale że co, to już?" No i potem do małej już "No cześć kochanie". A myślałam sobie "co ona taka śliska?"

Nie było mnie tu dwa dni ale nadrobiłam wczoraj.

PaulinaDarek śliczna z Was rodzinka!

Agnes cieszę się że Lenka pije mleczko, miałam pisać, że trochę popłacze bo to w końcu inny smak, ale potem się przyzwyczai. Teraz zdrówka dla Ciebie! I jedz kobieto!

Nie odniosę się do wszystkich bo bym tu musiała dzień siedzieć, a na pewno nie mam tyle czasu...
Pewnie małą zaraz się obudzi...

U nas ostatnio nieciekawie... Z wtorku na środę mała była bardzo niespokojna w nocy. Od rana strasznie płakała a mieliśmy iść na szczepienie. Jakoś ją zebrałam, ale widziałam żę coś się dzieje. W poradni powiedziałam, że małej coś jest, niech ją zbadają. To mi się oberwało, że przez 3 miesiące przyszłam z nią tam tylko raz (chodziłam prywatnie do lekarza i to wkurzyło doktorkę z poradni chyba najbardziej).

No i mi pokazała, jaką to jestem złą matką. Zosia płakała strasznie!
Diagnoza:
1. Skaza białkowa - no jakże by inaczej!
2. Łojotokowe zapalenie skóry i atopowe zapalenie skóry - ciekawe że dermatolog u którego byłam tego nie stwierdził
i uwaga najlepsze!
3. Mała jest za gruba!!! - wg kalkulatorka Pani doktor w 3 miesiące powinna przytyć 2100 i teraz ważyć 5800 a waży 6900

i co? I dlatego boli ją brzuszek Wszystko dlatego, że ja się źle odżywiam! Na argument że nie jem nabiału doktorka stwierdziła, że jak to nie jem, muszę jeść skoro mała ma skazę białkową! ŁZS i AZS oczywiście wg niej też przez moją dietę!

Ja jestem za stara na takie ciemnoty Wkurzyłam się strasznie.

I tyle nam pomogła. Małą faktycznie bolał brzuszek, ale musiałam radzić sobie sama. Dwa dni strasznie płakała, spałą tylko na rękach, ja wcale. Pomogło windi, ciepłe okłady na brzuszek. Dziś w nocy już purtki fajnie szły, mała się uśmiecha, ale oczy ma dalej zapuchnięte. Tak się o nią bałam!
Najgorsze jest to, że nie mam tutaj lekarza do którego mam zaufanie! Do przychodni nie chciałam chodzić (tylko obowiązkowe wizyty) bo nie ma tam dobrych lekarzy, co potwierdziła ostatnia wizyta i diagnoza! Najbardziej wkurzył mnie tekst że małą jest za gruba i dlatego może boleć ją brzuszek! Ludzie, ja karmię tylko piersią! Nie dokarmiam! Mała w dzień je co 3-4h, tyle że w nocy wstaje też zwykle co 3h. Co mam ją głodzić?

Sorki, dalej to we mnie siedzi. Niecierpię jak mi ktoś wciska takie głupoty i robi ze mnie nie wiadomo kogo.

To się wyżaliłam [/QUOTE]
O matko co za babsko. U mnie Lenka waży podobnie i tylko chwalą, że tak ładnie przybiera na wadze i że taka fajna okrąglutka.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
O matko baba wymieniła chyba wszystkie dolegliwości jakie zna moja Viki była ważona przedwczoraj i ma 6980 przy 65cm i to niby ok...Teoja jest troszkę młodsza ale nie az tak zeby ważyć tylko 5800!!! Bo co? W dwa tyg ma przytyć kg zeby np ważyć tak jak Viki ktora wazy ok? Przestań...az mi sie ciśnienie podniosło bo postawiłam sie na Twoim miejscu




To mozna jakos inaczej kłaść na brzuch? No tak...musza cos mowić zeby cos niby robić...a moze my niedouczone jestesmy




Wiesz, ze jak czytałam ten wpis to jakos pozamieniały mi sie literki w słowie "krowa" i zgadnij co wyszło ale tez trafnie opisuje lekarke
Co do kładzenia na brzuch to terapeutka tylko kazała zwracać uwagę żeby Lenka nie cofała rączek do tyłu, a trzymała je przed sobą.
Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Dziewczyny to lekarz mierzyl Wasze dzieci? U nas mowia ze sie nie mierzy takich maluchow. A mala wazy 6820, troche mniej niz myslalam. Chudzina
U mnie pediatra mierzy mniej więcej, ale w poradni neonatologicznej juz nie wiec to zależy od widzi mi się lekarza.

Ale ze mnie gapa. Martynka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Przede wszystkim duuuuuuuuużo zdrówka dla Ciebie i Lenki, dużo cierpliwości i miłości.

A ja się poryczałam, moje dziecko pierwszy raz się głośno zaśmiało.

Nie mogę się doczekać kiedy Lenka nas tak będzie budzić.
http://www.sjusk.com.pl/3599/budzenie_tatusia_d.html

Denaris Ileeeeeeeee? Czyś Ty dziewczyno oszalała?
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2015-01-09 o 11:00
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:54   #2560
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Martyna,no właśnie wszystkiego najlepszego ! Dużo miłości,zdroowia bo to najważniejsze,pociechy z Tż i dużo dużo radości




Wiecie teraz te dzieci chyba wszystkie standardowo ważą z 7kg,nawet ponad 7 Mój ma 4 miesiące i ja myślałam,że on dużo waży,że 7 kg,pewnie powinien mniej i sobie tłumaczyłam,że na mm tak tyje a tu jednak dzieci kp ważą podobnie a nawet więcej Uff chociaż nikt nie zarzuci mi,że dziecko przekarmiam ale tylko to mnie cieszy,że on pulpet nie jest a że ciężki to niech sobie będzie ale nie chcę żeby był taki tłuściutki,że ledwo oczy będzie mu widać.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2015-01-09 o 10:56
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:54   #2561
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

I jeszcze zapytam: czy wasze maluchy ulewaja? Kurcze bo Miesiu od tygodnia co zje to ulewa. Czasami lekko, czasami mocno . Nie wiem czy to moze byc powód ze nie używam cukru i nie jem słodyczy, bo zbiegło sie to w czasie.

Agnes i tak byłaś dzielna i długo karmilas)) BRAWO dla Lenki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 10:54   #2562
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ha moi rodzice jak kiedys przyjmowali księdza jak bylam dzieckiem to normalnie 10zl w koperte i juz chociaz i tak za duzo ale cóż

a moj Szymek niemierzony byl od porodu...
Co do ulewania moj nie ulewa,nigdy w sumie nie ulewal

Martyna 100lat!!Dużo zdrówka i szczęścia!!Żeby z tztem sie układało jak najlepiej no i radości z Malutkiej
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2015-01-09 o 10:56
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:14   #2563
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Czesc Mati

W ogole dziewczyny widzialyscie jakie sa fajne prom w smyku?
Kupilam mojej takie cos :
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...a-dla-dzieci-p

tanioszka
co Ty mi tu mojego Pluta propagujesz? A tak serio to zajefajny jest
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:14   #2564
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49671880]Dzięki dziewczyny!
Ja nie tyle się przejęłam jej głupią gadką co jestem po prostu oburzona, że zostałam tak potraktowana! No chcą zrobić z człowieka jakiegoś tępaka a mówiła do mnie tak, jakbym największą dziecku krzywdę robiła! Masz rację Latte, nie chodzę tam to się wściekają. No i chodzić tam nie będę, tylko na te obowiązkowe wizyty. Niech sobie ciemnotę pociskają innym.
Nie zamierzam zastosować się do żadnych z 'super rad' pani doktor, typu myć pupcię i oczka w rumianku, kąpać w kalium... Żenada.

Zosia jest pulchniutka i w tym cały jej urok Zresztą każdego bobaska Ani ja ani mąż nie jesteśmy grubi więc jej też to nie grozi A że jest żarłokiem... mój mąż też a chudy jak patyk [/QUOTE]

Pani doktor to chyba się uczyła z tej książki, o której Hafija Pisała w notkach poglądy z zamierzchłych czasów. Kąpać w kalium profilaktycznie, przecież to Wysusza co za wariatka...





Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
I jeszcze zapytam: czy wasze maluchy ulewaja? Kurcze bo Miesiu od tygodnia co zje to ulewa. Czasami lekko, czasami mocno . Nie wiem czy to moze byc powód ze nie używam cukru i nie jem słodyczy, bo zbiegło sie to w czasie.

Agnes i tak byłaś dzielna i długo karmilas)) BRAWO dla Lenki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiu moja ulewa, chyba pije za dużo, ale z tego się wyrasta po około 6 miesiącu jAK się w krtani coś ustabilizuje i w żołądku chyba. Tak gdzieś czytałam, chyba Hipp mi taki artykuł w newsletterze przysłał..

Martynko wszystkiego co najpiękniejsze
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:17   #2565
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Pani doktor to chyba się uczyła z tej książki, o której Hafija Pisała w notkach poglądy z zamierzchłych czasów. Kąpać w kalium profilaktycznie, przecież to Wysusza co za wariatka...







Joasiu moja ulewa, chyba pije za dużo, ale z tego się wyrasta po około 6 miesiącu jAK się w krtani coś ustabilizuje i w żołądku chyba. Tak gdzieś czytałam, chyba Hipp mi taki artykuł w newsletterze przysłał..

Martynko wszystkiego co najpiękniejsze

Dzieki za odpowiedzKurcze tylko wcześniej nie ulewal stad post. Moze juz sie przejadł)) klocuszek ))
Moje Skarby))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:19   #2566
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

A i żegnamy się już ze smoczkiem uspokajaczem. Moje dziecko pluje nim po pokoju, zasypia nawet beze mnie bez niego. Także bye bye Nuk
Siostra mi pisała, że jej młodszy syn i mąż mają ospę. Szwagier kiepsko przechodzi :/ jednak prawie 40 lat ma to tez podobno się ciężej znosi. A u Lilci póki co nie ma żadnych objawów. Oby tak było dalej.

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2015-01-09 o 11:21
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:22   #2567
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Martyna,no właśnie wszystkiego najlepszego ! Dużo miłości,zdroowia bo to najważniejsze,pociechy z Tż i dużo dużo radości




Wiecie teraz te dzieci chyba wszystkie standardowo ważą z 7kg,nawet ponad 7 Mój ma 4 miesiące i ja myślałam,że on dużo waży,że 7 kg,pewnie powinien mniej i sobie tłumaczyłam,że na mm tak tyje a tu jednak dzieci kp ważą podobnie a nawet więcej Uff chociaż nikt nie zarzuci mi,że dziecko przekarmiam ale tylko to mnie cieszy,że on pulpet nie jest a że ciężki to niech sobie będzie ale nie chcę żeby był taki tłuściutki,że ledwo oczy będzie mu widać.
No Marika dwa dni starsza a waży 7,5 kg jak nie 8 ale też i 68 cm swoich ma

Witam u nas
Wszystko super, dalej kp i tylko kp do samoodstawienia, rosniemy jak na drożdżach, nic nam nie dolega, kolki to wspomnienie, Marika jest tak towarzyska że spędzam z nią każda wolną chwilę i dlatego brak mnie na wizazu
Pozdrawiamy was wszystkie
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:28   #2568
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzKurcze tylko wcześniej nie ulewal stad post. Moze juz sie przejadł)) klocuszek ))
Moje Skarby))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiu jak Ty to robisz ze dodajesz tak zdjęcia i widać je w aplikacji Wizaz?
Skarby są przecudnej urody

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


O z takich zdjęć robiłam kalendarz.

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2015-01-09 o 19:38
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:38   #2569
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Kochana Twoje tez tak widzę))
Slicznosci! Dziadkowie bedą zadowoleni !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Ekaterina calusie dla Mariki i Ciebie) brakuje Was)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Latte ja korzystam z tapatalk i na wizażu jestem tylko z telefonu. Moze to cos podpowie Guciu sie oswaja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 11:44   #2570
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Matko co za babsko, wszystkie rozumy pozjadala chyba. Nie idz tam juz wiecej i nie wierz w te brednie co ci nagadala. Zosia wcale nie jest za gruba! Moja wazyla 7kg i doktorka powiedziala ze ladnie przybiera i teraz jest taki okres w zyciu naszych maluchow ze moga sobie bezkarnie tyc. Walnieta baba az ja sie wkurzylam wrr
oh jak ja bym chciała mieć teraz taki okres i móc sobie bezkarnie tyć
moja Olka też pulpet ale nie wiem ile waży i nie chce mi się do przychodni lecieć jej zważyć...w następnym tygodniu szczepienie to się dowiemy
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:48   #2571
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Najlepszego nmartynko

Co do chrztu - u nas ksiadz na pytanie ile placimy odpowiedzial:"nic, sakramenty sa darmowe". My dalismy wiec na ofiare dobrowolnie 200zl. Nasza parafia ma ludzkich ksiezy.

Ktos pytal o ulewanie. Moj od kilku dni ulewa wiecej niz kiedys.
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:51   #2572
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzKurcze tylko wcześniej nie ulewal stad post. Moze juz sie przejadł)) klocuszek ))
Moje Skarby))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cudowne dzieciaczki
Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No Marika dwa dni starsza a waży 7,5 kg jak nie 8 ale też i 68 cm swoich ma

Witam u nas
Wszystko super, dalej kp i tylko kp do samoodstawienia, rosniemy jak na drożdżach, nic nam nie dolega, kolki to wspomnienie, Marika jest tak towarzyska że spędzam z nią każda wolną chwilę i dlatego brak mnie na wizazu
Pozdrawiamy was wszystkie
Super że u Was wszystko w porządku, bo już zaczynałyśmy się trochę martwić co tam u Was się dzieje.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:55   #2573
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
nmartyna a jednak brawa dla Tzta
Asia no juz 4 mce,pieknie
agnes 20 dlugo wytrzymalas z kp,teraz czas na tycie


dokladnie grosza bym nie dala

Kurde pisalam wam ze moja znajoma byla u rehabilitanta i powiedzial ze dziecko powinno sie przekrecac z brzucha na plecy i na odwrot a wczoraj fizjoterapeuta powiedzial ze synek ma slaby brzuch,ze kładzenie takie normalne na brzuchu nic nie daje,tylko pokazal jej jak PRAWIDŁOWO klasc na brzuch...
Wiecie cos o tym

A Szymek w nocy je co chwile ech,ale tz rano sie nim zajal to pospalam do 9:30... u nas to jest tak ze tydzien maly spi po 6-7h w nocy a nastepny tydzien je co 2h w nocy

dzanet2108 zmien przychodnie!! no w pysk takiej babie,nie wierze w to co czytam
i nie da sie przekarmić piersią!to co masz jej cyca zabierać w trakcie jedzenia?
ja z przychodni zrezygnowalam... chodze tylko prywatnie
ja z Olą chodzę raz w miesiącu kontrolnie do takiej rehabilitantki co jest mega wymiataczką od dzieci - wykłada na WUM i AWF - podobno jeden z większych autorytetów w branży. I ona mi pokazuje jak nosić, jak kłaść - jak twierdzi 90% jej roboty to przez to, że rodzice nie potrafią prawidłowo pielęgnować dzieci (a w szpitalach nie uczą, a powinni). No i z leżeniem na brzuszku to tak jest, że noworodkowi trzeba nóżki ułożyć w żabkę (Oli już kazała przestać to robić), i raczki też pod klatkę piersiową. Podobnie z noszeniem - noworodka w pozycji fasolki, z główką opartą na łokciu, który trzymasz wysoko - żeby ćwiczył mięśnie brzucha.
Ale z drugiej strony mnie mama tak nie nosiła i żyję... ale my stwierdziliśmy, że co nam szkodzi - wizyta nie majątek, a jak ma być lepiej to wajnot.
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:56   #2574
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dodałam teraz innym sposobem
ALE fajny Gucio
Miałam Tapatalk i jak dodawałam fotki Ti tez nie bylo widać. Może lepiej działa dla iPhone 'a
Poczytalysmy wierszyki i dzidzia miała dość. Wiec usypia. A jak chciałam coś napisać i nie czytałam chwile to tak piszczala, że musiałam odlozyc telefon i czytać i książkę trzymam tak żeby widziała i mogła dotykać.

Ekaterina pozdrowienia dla Was
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:14   #2575
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dziewczynki bardzo Wam dziękuję

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Joasiakr ale słodziak

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Ekaterina Marika to duża dziewczynka
Zaglądaj częściej do nas

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I tak,moje dziecko nie ulewalo, ale ostatnio jej się zdarza... wydaje mi się ze za dużo wypiją, bo Lena sama cycka nie pusci

Latte malutka na pewno nie załapała tej ospy

Zdjęcia w aplikacji widzę tylko od Joasiakr,a żeby zobaczyć resztę musze wchodzić na stronę.
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:22   #2576
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Latte ( bo to chyba Ty) dawałas kiedys ten filmik instruktażowy jak przykładać do piersi noworodkA. Mogłabym prosić jeszcze raz? Znajoma ma problemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:26   #2577
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Martynko wszystkiego co najlepsze! Super prezent od męża

Ja też widzę zdjęcia tylko od Joasi na telefonie, ciekawe...

Moja ulewała i ulewa dalej I też nie puści sama cyca, muszę albo wyciągać albo sam jej wypadnie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Latte ( bo to chyba Ty) dawałas kiedys ten filmik instruktażowy jak przykładać do piersi noworodkA. Mogłabym prosić jeszcze raz? Znajoma ma problemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozwolę sobie wrzucić, mi Latte tym filmikiem też bardzo pomogła
artykuł: http://m.edziecko.pl/edziecko/1,1140...o_piersi_.html
filmik http://youtu.be/tsR68DQlKjE
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:27   #2578
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

A ja Latte widzę na tel)

Dziekuje za odpowiedzi. Widocznie tez sie przepija.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

O dzieki za link!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:37   #2579
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Asia,śliczne skarby ! A Twoja córeczka jest urocza

Latte,boskie zdjęcie ! idealne do kalendarza... Kto by pomyślał,że własnym aparatem można takie cuda zrobić

Kasia, no u nas ciuszki już 74 ale ładnie dziewczynka rośnie sobie Całujemy z Mateuszkiem
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:43   #2580
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Asiu jak Ty to robisz ze dodajesz tak zdjęcia i widać je w aplikacji Wizaz?
Skarby są przecudnej urody

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


O z takich zdjęć robiłam kalendarz.
Latte piękne to zdjęcie... ja na weekend będę robiła fotoksiazki i kalendarz wspólnie z siostrą oby doszło do dnia babci i dziadka
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.