Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 22:39   #3001
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
Olek kliek je od dwóch dni. ja robie jak na opakowaniu. rozrabiam go z mlekiem .

Mamuśki wygraliśmy z Olkiem konkurs w happy ! pocieszenia, ale kosmetyki są !
Oo a co trzeba było zrobić?
Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
kochana a może zapytaj lekarza o mleko pepti? nutramigen strasznie śmierdzi grzybami i jest bardzo mocnym mlekiem.. koleżanka też tak miała i lekarz jej piwiedział że dobrze że pepti bo nutramigen jest ostateczniścią....

Aisa84.
a może właśnie dlatego że dajesz profilaktycznie sab simplex? ja zauważyłam że jak tak robiłam to Jaś płakał. Jak przestalam profilaktycznie to i problem zniknął. Daję mu jak go boli brzuszek. Poza tym jeśli będziemy dawać często to one przestają działać-tak powiedziała moja lekarka. Ps. czym karmisz? Jeśli mm to pomyśl nad zmianą mleka. Polecam enfamil!

Dziewczyny a jak po marchewce? Bolą Wasze maluchy brzuchy? mój własnie troszkę częściej ma problem z bąkami...Przez sen puszcza bączki bez problemu. A jak z jedzeniem? ile zjadaja maluchy (pytam mamy karmiące mm) ile ml i ile razy dziennie?
Mój po marchewie nie ma problemów Ile razy dziennie to nie wiem,bo nie liczę ale zjada już 150 ml,czasem 120 ml gdzie jeszcze tydzień temu tylko 120ml wypijał i ani łyczka więcej
Ale podejrzewam,że z 5-6 razy dziennie wypija. W sumie w nocy już nie budzi się. Jego pierwsza pobudka to 6 rano,zje i śpi do 10.30 A Ostatnie mleczko wypija jakoś o 20.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 22:42   #3002
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

wyslac fotke dziecka, która umieszczali na stronie. Pozniej oddawało sie głosy. Najfajniejsze ze te zdjęcia wysyłali do wszystkich podanych osób na adres domowy w formie pocztówki. Mama do mnie dzwoni i mówi dzięki za zdjęcie Olka ..przyszło poczta .
Ludzie niektórzy mieli po 250 i więcej glosów jak ostatnio patzryłam ?(po świętach) a my 24 . więc odpiuściłam a tu meil .
to juz moja trzecia nagroda w tym roku .. mąż: "Może byś za jakies pralki, kuchenki itp się wzięła.."
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 22:44   #3003
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Agnes głowa do góry ! Dobrze ze wiadomo z czym walczycie. Teraz moze byc tylko lepiej . Myśmy mieli AZS z Majcia. Z wiekiem zelżało ,wręcz znikło choc i nas AZS to był początek,potem była astma i inhalatory ale i z tego w końcu wyrosła. TerAz super aktywna dziewczyna, wcina praktycznie wszystko

Aisa U nas tez jak za dużo Sab simplex to tylko gorzej . Podobnie jak wypije dzien po dniu herbatki laktacyjne. Bidok sie meczy strasznie wtedy,to pije co drugi dzien . A jak kg meczy to wije sie strasznie. Wykonuje takie nienaturalnd ruchy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
wyslac fotke dziecka, która umieszczali na stronie. Pozniej oddawało sie głosy. Najfajniejsze ze te zdjęcia wysyłali do wszystkich podanych osób na adres domowy w formie pocztówki. Mama do mnie dzwoni i mówi dzięki za zdjęcie Olka ..przyszło poczta .
Ludzie niektórzy mieli po 250 i więcej glosów jak ostatnio patzryłam ?(po świętach) a my 24 . więc odpiuściłam a tu meil .
to juz moja trzecia nagroda w tym roku .. mąż: "Może byś za jakies pralki, kuchenki itp się wzięła.."

Szczęściara;!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 22:47   #3004
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

sie gra .. się ma
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 23:10   #3005
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
sie gra .. się ma

Właśnie musze zaczac grać;!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 23:23   #3006
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Właśnie musze zaczac grać;!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
polecam ! wciaga jak chol***
na bobovita jest fotograficzny
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 23:44   #3007
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
wyslac fotke dziecka, która umieszczali na stronie. Pozniej oddawało sie głosy. Najfajniejsze ze te zdjęcia wysyłali do wszystkich podanych osób na adres domowy w formie pocztówki. Mama do mnie dzwoni i mówi dzięki za zdjęcie Olka ..przyszło poczta .
Ludzie niektórzy mieli po 250 i więcej glosów jak ostatnio patzryłam ?(po świętach) a my 24 . więc odpiuściłam a tu meil .
to juz moja trzecia nagroda w tym roku .. mąż: "Może byś za jakies pralki, kuchenki itp się wzięła.."
aaaaaa wiem co to,ale jakiegoś lenia mam i nie chciało mi się w to bawić za bardzo
Czekam na wyniki na BabyOnline-Enfamil i Bepanten,brałaś udział?
Mój Tż mówi,że mogłabym w końcu coś dla niego wygrać jakiś telefon albo wielki telewizor a nie kremiki i pierdołki
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 23:49   #3008
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
aaaaaa wiem co to,ale jakiegoś lenia mam i nie chciało mi się w to bawić za bardzo
Czekam na wyniki na BabyOnline-Enfamil i Bepanten,brałaś udział?
Mój Tż mówi,że mogłabym w końcu coś dla niego wygrać jakiś telefon albo wielki telewizor a nie kremiki i pierdołki
bepanthen tak ! jezeli chodzi o testowanie . Mam go juz w domu . nawet nie ruszony bo nie używam teraz. ale dostaąłm go w grudniu jakoś
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 00:18   #3009
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

gratulacje jak gdzieś gracie, to podrzucajcie linki, może i inne dziewczyny skorzystają to wielka radość coś wygrać
Kuba ma 65 cm i waży 7 kg. weszłam w ostatni worek z największymi rzeczami, nie wiem jak to segregowaliśmy, ale worek 80+ a w środku kilka na 62 bodziaki z długim będę musiała dokupić, bo z krótkim mam od zatrzęsienia, ale jeśli ubiorę na to bluzeczkę z długim, to się mi poci bardzo a wolałabym, by miał długi rękaw. od paru dni śpi z nami w łóżku, bo w łóżeczku okropnie zmarznięty jest rano, rączki jak sopelki zawijam go w becik na noc, ale rączki jednak wędrują do góry i niczym nieosłonięte. parę dni, póki nie minie parę dni od szczepienia, bo też był szczepiony przy ważeniu.
byłam u dentysty, znieczulenie trzymało ponad 4 godziny, więc 2 razy ściągnęłam pokarm do wylania, a teraz poprawiłam trzeci raz. może przesadzam, ale słabo mi było, nie wiem czy ze zniczulenia, czy ciśnienie, czy mało płynów, pewno wszystko razem. na 3 odciągania zeszło ok 130ml. szał jak nie wiem
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35

Edytowane przez bezaczek7
Czas edycji: 2015-01-14 o 00:20
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 01:18   #3010
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
bepanthen tak ! jezeli chodzi o testowanie . Mam go juz w domu . nawet nie ruszony bo nie używam teraz. ale dostaąłm go w grudniu jakoś
Aa nie nowa akcja z bepanthenem jest :P tamto też wysyłałam ale nie chciało mi się wchodzić na maila potwierdzać rejestrację leń ze mnie...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 01:21   #3011
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

a o nowej to nic nie wiem. bepnthen mnie nie interesuje. Nie gram o cos czego nie potzrebuję , niech inni korzystają. Amen
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 06:25   #3012
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Hejcia.
Chwilę mnie tu nie było, ale Alicja marudzi ostatnio i dużo uwagi poświęcam jej. Najpierw wydaje mi się, że po szczepieniu bidula się żaliła, choć podczas zastrzyku nawet nie zapłakała to potem widocznie odreagowała. Teraz jak ma zasnąć to daje taaaaki koncert, że hej, a tylko chwilę się ją utuli to zaraz idzie spać, ale co se ponarzeka to jej. Wczoraj trochę miałam na mieście załatwiania, a to rehabilitacja, a to pan z energetyki liczniki zmieniał, a to klucz do wejścia do piwnic zmienili, bo jakiś podpalacz ostatnio podpalił w klatce obok piwnicę i co najlepsze jednemu gościowi dali klucz, a on...wyjechał i o! można sobie do piwnicy tylko przez okienko zajrzeć Musze zerknąć, bo miałam kiedyś klucz, może nie wymielili wkładki całej tylko po prostu te drzwi wreszcie zaczęli zamykać, bo były na klucze, każdy miał, ale nikt nie zamykał na klucz, tylko tak normalnie sie przymykało. No a że drzwi od domofonu się rozwaliły, a raczej zamek w nich i każdy mógł wejść toteż jakiś nudzący się dekiel wlazł i nieźle napsocił, ze jednego wieczoru na osiedlu były 4 pożary- 2 w piwnicach i podpalone 2 śmietniki:pal a: I w ogóle jestem jakaś taka do niczego, zasiadłam na chwilkę i nadrabiam, zaraz pewnie mała wstanie, no i dzień jak co dzień, do tego znów kilka rzeczy do załatwienia, ale jak mówię jestem cuś do niczego, jakby bezsilna... Miłego dnia życzę
Agnes20 trzymam kciuki za malutką, oby szybko się wykurowała bidulka. U Ali wczoraj zauważyłam, że ciut ma odparzone przy szyjce i zaraz smarowałam, żeby się jakaś rana nie zrobiła, co by się nie paprało.
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 07:38   #3013
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

hej hej znow sie chwile nie udzielałam ale u nas wszystko oki.

Kilka dni pod rzad jadłyśmy kaszkę bobovita expert nic nam nie bylo a Paulince bardzo samakowało. Wczoraj pierwszy raz jadlysmy marchewke dzis tez bedziemy ja jesc a nastepnie chyba ugotuje samego ziemniaka i zblenderuje i podam samego ziemniaka

MY w grudniu wazylysmy 6100 a teraz idziemy na szczepienie 29 wiec bedziemy wazone.
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:07   #3014
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dzień dobry
Ktoś coś ma na poprawę humoru ?
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:50   #3015
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
kochane ile wasze wasze pociechy?
my mamy skonczone 4 miesiace i wazymy 7600. Czy to nie za duzo?
Maly urodzil sie 3600, wiec przytyl 4 kg.

Ile wazyly wasze skarby przy urodzeniu i ile waza dzis?
Ola wczoraj miała 6540g - 18 tydzień zaczęła. A przy urodzeniu było 3070g.
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 09:00   #3016
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
kochana a może zapytaj lekarza o mleko pepti? nutramigen strasznie śmierdzi grzybami i jest bardzo mocnym mlekiem.. koleżanka też tak miała i lekarz jej piwiedział że dobrze że pepti bo nutramigen jest ostateczniścią....

Aisa84.
a może właśnie dlatego że dajesz profilaktycznie sab simplex? ja zauważyłam że jak tak robiłam to Jaś płakał. Jak przestalam profilaktycznie to i problem zniknął. Daję mu jak go boli brzuszek. Poza tym jeśli będziemy dawać często to one przestają działać-tak powiedziała moja lekarka. Ps. czym karmisz? Jeśli mm to pomyśl nad zmianą mleka. Polecam enfamil!

Dziewczyny a jak po marchewce? Bolą Wasze maluchy brzuchy? mój własnie troszkę częściej ma problem z bąkami...Przez sen puszcza bączki bez problemu. A jak z jedzeniem? ile zjadaja maluchy (pytam mamy karmiące mm) ile ml i ile razy dziennie?


Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Agnes głowa do góry ! Dobrze ze wiadomo z czym walczycie. Teraz moze byc tylko lepiej . Myśmy mieli AZS z Majcia. Z wiekiem zelżało ,wręcz znikło choc i nas AZS to był początek,potem była astma i inhalatory ale i z tego w końcu wyrosła. TerAz super aktywna dziewczyna, wcina praktycznie wszystko

Aisa U nas tez jak za dużo Sab simplex to tylko gorzej . Podobnie jak wypije dzien po dniu herbatki laktacyjne. Bidok sie meczy strasznie wtedy,to pije co drugi dzien . A jak kg meczy to wije sie strasznie. Wykonuje takie nienaturalnd ruchy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------




Szczęściara;!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U nas kp tylko co do sab simplex to daje tylko raz dziennie jak sie meczy i to nie codziennie no i pomaga wtedy...ale moze to jest to co Joasia napisała czyli herbatki bo pije codziennie ...

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Hejcia.
Chwilę mnie tu nie było, ale Alicja marudzi ostatnio i dużo uwagi poświęcam jej. Najpierw wydaje mi się, że po szczepieniu bidula się żaliła, choć podczas zastrzyku nawet nie zapłakała to potem widocznie odreagowała. Teraz jak ma zasnąć to daje taaaaki koncert, że hej, a tylko chwilę się ją utuli to zaraz idzie spać, ale co se ponarzeka to jej. Wczoraj trochę miałam na mieście załatwiania, a to rehabilitacja, a to pan z energetyki liczniki zmieniał, a to klucz do wejścia do piwnic zmienili, bo jakiś podpalacz ostatnio podpalił w klatce obok piwnicę i co najlepsze jednemu gościowi dali klucz, a on...wyjechał i o! można sobie do piwnicy tylko przez okienko zajrzeć Musze zerknąć, bo miałam kiedyś klucz, może nie wymielili wkładki całej tylko po prostu te drzwi wreszcie zaczęli zamykać, bo były na klucze, każdy miał, ale nikt nie zamykał na klucz, tylko tak normalnie sie przymykało. No a że drzwi od domofonu się rozwaliły, a raczej zamek w nich i każdy mógł wejść toteż jakiś nudzący się dekiel wlazł i nieźle napsocił, ze jednego wieczoru na osiedlu były 4 pożary- 2 w piwnicach i podpalone 2 śmietniki:pal a: I w ogóle jestem jakaś taka do niczego, zasiadłam na chwilkę i nadrabiam, zaraz pewnie mała wstanie, no i dzień jak co dzień, do tego znów kilka rzeczy do załatwienia, ale jak mówię jestem cuś do niczego, jakby bezsilna... Miłego dnia życzę
Agnes20 trzymam kciuki za malutką, oby szybko się wykurowała bidulka. U Ali wczoraj zauważyłam, że ciut ma odparzone przy szyjce i zaraz smarowałam, żeby się jakaś rana nie zrobiła, co by się nie paprało.

Irenko jestes ostatnio bardzo zabiegana to kiedy Ty znajdziesz czas na założenie fb?

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ktoś coś ma na poprawę humoru ?

Nie mam bo potrzebujesz czegoś silnego a moje sposoby typu kapiel, czytanie, zakupy to pomagają w pierdołach tylko ale jest cos...spójrz na Jusia

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Agnes-kurcze...to brzmi jak "do końca nie wiem co to wiec musicie ograniczyć wszystko" unikać Waszej odzieży? To musi tez unikać pościeli, materaca i wszystkiego idąc tym tokiem myślenia...a sama pisalas, ze sie poprawiało i nagle znowu wiec to chyba nie odzież...kurcze wybierzcie sie do jeszcze kilku lekarzy to moze ktoś jakos bedzie potrafił zawęzić krąg alergenów
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:26   #3017
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:15   #3018
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ostatnia wiadomość o 11?? Czy wyście oszalały?

Agnes z tego co się dowiedziałam skaza białkowa jest początkiem AZS. U Zosi to jednak zdiagnozowali też Tyle, że ona ma póki co plamy tylko na buźce i modlę się, żeby się to nie rozszerzyło! Kazali kp i smarować buźkę kilka razy dziennie. Też mam receptę na jakąś maść cholesterolową...
No i oczywiście ja muszę być na diecie cud
Nie wiedziałam że karmienie piersią to taki rewelacyjny sposób na schudnięcie!
I tak do pół roku, potem mogę próbować rozszerzać dietę...
Konsultowałam to z dwoma pediatrami i chyba tak zrobię.... Choć nie mam przekonania do tak często stawianych diagnoz z tą skazą białkową, to nie uśmiecha mi się jeździć po dermatologach, alergologach, kłuć ją...

Rozszerzać dietę małej jedna pediatra proponowała po 4 mc już i zacząć od jabłuszka. Druga powiedziała, że można po 4 mc, ale ona by poczekała do 6mc bo mała ładnie przybiera na piersi. I tak zrobimy.

Tylko nie wiem co z tym glutenem, nie zapytałam...
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:55   #3019
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49755974]Ostatnia wiadomość o 11?? Czy wyście oszalały?

Agnes z tego co się dowiedziałam skaza białkowa jest początkiem AZS. U Zosi to jednak zdiagnozowali też Tyle, że ona ma póki co plamy tylko na buźce i modlę się, żeby się to nie rozszerzyło! Kazali kp i smarować buźkę kilka razy dziennie. Też mam receptę na jakąś maść cholesterolową...
No i oczywiście ja muszę być na diecie cud
Nie wiedziałam że karmienie piersią to taki rewelacyjny sposób na schudnięcie!
I tak do pół roku, potem mogę próbować rozszerzać dietę...
Konsultowałam to z dwoma pediatrami i chyba tak zrobię.... Choć nie mam przekonania do tak często stawianych diagnoz z tą skazą białkową, to nie uśmiecha mi się jeździć po dermatologach, alergologach, kłuć ją...

Rozszerzać dietę małej jedna pediatra proponowała po 4 mc już i zacząć od jabłuszka. Druga powiedziała, że można po 4 mc, ale ona by poczekała do 6mc bo mała ładnie przybiera na piersi. I tak zrobimy.

Tylko nie wiem co z tym glutenem, nie zapytałam...[/QUOTE]
U nas też zaczynało się od buźki, ale to było 3 miesiące temu.Teraz jest masakra.Ja podaje małej jeszcze to http://www.latopic.pl/Latopic/Latopic-doustnie
Rozszerzanie diety przy takim nasileniu AZS mnie przeraża.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2015-01-14 o 16:04
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 16:00   #3020
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49755974]Ostatnia wiadomość o 11?? Czy wyście oszalały?

Agnes z tego co się dowiedziałam skaza białkowa jest początkiem AZS. U Zosi to jednak zdiagnozowali też Tyle, że ona ma póki co plamy tylko na buźce i modlę się, żeby się to nie rozszerzyło! Kazali kp i smarować buźkę kilka razy dziennie. Też mam receptę na jakąś maść cholesterolową...
No i oczywiście ja muszę być na diecie cud
Nie wiedziałam że karmienie piersią to taki rewelacyjny sposób na schudnięcie!
I tak do pół roku, potem mogę próbować rozszerzać dietę...
Konsultowałam to z dwoma pediatrami i chyba tak zrobię.... Choć nie mam przekonania do tak często stawianych diagnoz z tą skazą białkową, to nie uśmiecha mi się jeździć po dermatologach, alergologach, kłuć ją...

Rozszerzać dietę małej jedna pediatra proponowała po 4 mc już i zacząć od jabłuszka. Druga powiedziała, że można po 4 mc, ale ona by poczekała do 6mc bo mała ładnie przybiera na piersi. I tak zrobimy.

Tylko nie wiem co z tym glutenem, nie zapytałam...[/QUOTE]
no widzisz u mnie tez niby skaza ale nie mam diety a małemu poschodziło z buzi...dziwni ci lekarze,no cóż... moje zaufanie do lekarzy maleje z kazdym rokiem
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:44   #3021
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
U nas też zaczynało się od buźki, ale to było 3 miesiące temu.Teraz jest masakra.Ja podaje małej jeszcze to http://www.latopic.pl/Latopic/Latopic-doustnie
Rozszerzanie diety przy takim nasileniu AZS mnie przeraża.
Wierzę że przeraża Cię rozszerzanie diety Trzeba będzie się wczytać w to jak to robić by dziecku nie zaszkodzić... Ja ciągle wierzę, że to szybko minie!
Dzięki za link do leku, zapisałam sobie i jakby małej dalej to z buźki nie schodziło zapytam o ten lek pediatrę... On na recepte jest?
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
no widzisz u mnie tez niby skaza ale nie mam diety a małemu poschodziło z buzi...dziwni ci lekarze,no cóż... moje zaufanie do lekarzy maleje z kazdym rokiem
Ja przed ciążą chodziłam do lekarza tylko po zwolnienia z w-fu
W ciąży się zaczęło, ale poza ginekologiem chodziłam tylko po skierowania na badania...
No a teraz to z dzieckiem trzeba pokazywać się częściej, ale z każda kolejna wizyta wkurza mnie jeszcze bardziej...
Szymonek też miał takie czerwone suche plamy za uszkami? Zośka tak ma od początku...
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 17:26   #3022
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

dziewczyny wspolczuje problemow ze skora u nas jak byla ciemieniucha to ja mialam dosc dopiero lek robiony w aptece pomogl. Trzymam za Was kciuki zeby szybciutko przeszlo.

A tutaj taka cisza bo dziewczynki uciekly na fb. Mi tak dziwnie jak tutaj wchodze i nie mam co czytac a duzoo rzeczy mi dziewczyny pomogly chociaz malo sie udzielam ale wiele rad mi pomoglo.

z tym rozszerzeniem diety to masakra ja ciagle zbieram nowe informacje i sama prowadze notatki co kiedy dalam i czy byla jakas reakcja.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

znalazlam cos takiego i wydaje mi sie fajne moze komus sie przyda



5.miesiac

Warzywa: marchew, ziemniak, dynia
Owoce: jabłko
Tłuszcze: oliwa z oliwek, masło, olej rzepakowy
6.
Stopniowe wprowadzanie niewielkiej ilości glutenu (kaszka lub kleik zbożowy glutenowy) - 1 x dziennie pół łyżeczki.
Stopniowe wprowadzanie niewielkiej ilości glutenu (kaszka lub kleik zbożowy glutenowy) - 1 x dziennie pół łyżeczki.
Warzywa: pietruszka, brokuł, seler, kalafior, fasolka szparagowa, kabaczek, cukinia, brukselka, patison, kapusta, zielony groszek, soczewica
Owoce: czarna jagoda
Produkty zbożowe: kukurydza
Mięso: kurczak, indyk, królik
7.
Warzywa: marchew, ziemniak, dynia, pietruszka, brokuł, seler, kalafior, fasolka szparagowa, kabaczek, cukinia, brukselka, patison, kapusta, zielony groszek, soczewica
Owoce: jabłko, czarna jagoda
Tłuszcze: oliwa z oliwek, masło, olej rzepakowy
Produkty zbożowe: kukurydza, mąka, kasza, ryż
Mięso: kurczak, indyk, królik
Ryby: ryba morska
Jaja: ½ żółtka
Warzywa: kalarepa, burak, por
Owoce: morela, gruszka, malina
Produkty zbożowe: mąka, kasza, ryż
Ryby: ryba morska
Jaja: ½ żółtka
8.
Warzywa: kalarepa, burak, por
Owoce: morela, gruszka, malina
Warzywa: szparagi
Owoce: śliwka, czereśnia, brzoskwinia, kiwi, winogrona, rodzynki, mango, melon, banan, daktyl
Inne: majeranek, kminek, sezam, suszony koperek
9.
Warzywa: szparagi
Owoce: śliwka, czereśnia, brzoskwinia, kiwi, winogrona, rodzynki, mango, melon, banan, daktyl
Inne: majeranek, kminek, sezam, suszony koperek
Warzywa: cebula, groch, szpinak, szczaw
Owoce: jeżyna, wiśnia, porzeczka, arbuz
Inne: tymianek, cząber, estragon, bazylia, oregano, rozmaryn
10.
Warzywa: cebula, groch, szpinak, szczaw
Owoce: jeżyna, wiśnia, porzeczka, arbuz
Produkty zbożowe: pieczywo, biszkopty, sucharki
Inne: tymianek, cząber, estragon, bazylia, oregano, rozmaryn
Warzywa: bakłażan, świeży ogórek, papryka, rzodkiew, soja, pomidor, fasola, bób, kiszony ogórek, kiszona kapusta, czosnek, natka pietruszki
Owoce: żurawina, poziomka, truskawka, ananas, awokado, borówka
Produkty zbożowe: pieczywo, biszkopty, sucharki
Inne: Sól, pieprz, cynamon, kolendra, szczypiorek, koperek
11.
Warzywa: bakłażan, świeży ogórek, papryka, rzodkiew, soja, pomidor, fasola, bób, kiszony ogórek, kiszona kapusta, czosnek, natka pietruszki
Owoce: żurawina, poziomka, truskawka, ananas, awokado
Jaja: całe jajko
Nabiał: twarożek, kefir, jogurt
Inne: pieprz, sól, cynamon, kolendra, szczypiorek, koperek
Jaja: całe jajko
Nabiał: twarożek, kefir, jogurt, żółty ser

12.
Warzywa: rzepa, cykoria
Owoce: figa
Nabiał: żółty ser
Warzywa: rzepa, cykoria
Owoce: figa

13.
Warzywa: rzodkiewka, sałata
Owoce: cytrusy, orzech włoski, orzech laskowy
Inne: miód
Warzywa: rzodkiewka, sałata
Owoce: cytrusy, orzech włoski, orzech laskowy
Inne: miód
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 17:34   #3023
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49757501]Wierzę że przeraża Cię rozszerzanie diety Trzeba będzie się wczytać w to jak to robić by dziecku nie zaszkodzić... Ja ciągle wierzę, że to szybko minie!
Dzięki za link do leku, zapisałam sobie i jakby małej dalej to z buźki nie schodziło zapytam o ten lek pediatrę... On na recepte jest?

Ja przed ciążą chodziłam do lekarza tylko po zwolnienia z w-fu
W ciąży się zaczęło, ale poza ginekologiem chodziłam tylko po skierowania na badania...
No a teraz to z dzieckiem trzeba pokazywać się częściej, ale z każda kolejna wizyta wkurza mnie jeszcze bardziej...
Szymonek też miał takie czerwone suche plamy za uszkami? Zośka tak ma od początku...[/QUOTE]
Nie trzeba recepty, to jest probiotyk. Lekarz zalecił mi korzystanie z kosmetyków z tej serii. To zapytałam go też o te saszetki.Powiedział że jak chce to mogę podawac. Tylko to jest dosć drogie. Ja u siebie płaciłam ok 40 zł. A trzeba to stosować co najmniej 3 miesiące żeby był jakis efekt.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wspolczuje problemow ze skora u nas jak byla ciemieniucha to ja mialam dosc dopiero lek robiony w aptece pomogl. Trzymam za Was kciuki zeby szybciutko przeszlo.

A tutaj taka cisza bo dziewczynki uciekly na fb. Mi tak dziwnie jak tutaj wchodze i nie mam co czytac a duzoo rzeczy mi dziewczyny pomogly chociaz malo sie udzielam ale wiele rad mi pomoglo.

z tym rozszerzeniem diety to masakra ja ciagle zbieram nowe informacje i sama prowadze notatki co kiedy dalam i czy byla jakas reakcja.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

znalazlam cos takiego i wydaje mi sie fajne moze komus sie przyda



5.miesiac

Warzywa: marchew, ziemniak, dynia
Owoce: jabłko
Tłuszcze: oliwa z oliwek, masło, olej rzepakowy
6.
Stopniowe wprowadzanie niewielkiej ilości glutenu (kaszka lub kleik zbożowy glutenowy) - 1 x dziennie pół łyżeczki.
Stopniowe wprowadzanie niewielkiej ilości glutenu (kaszka lub kleik zbożowy glutenowy) - 1 x dziennie pół łyżeczki.
Warzywa: pietruszka, brokuł, seler, kalafior, fasolka szparagowa, kabaczek, cukinia, brukselka, patison, kapusta, zielony groszek, soczewica
Owoce: czarna jagoda
Produkty zbożowe: kukurydza
Mięso: kurczak, indyk, królik
7.
Warzywa: marchew, ziemniak, dynia, pietruszka, brokuł, seler, kalafior, fasolka szparagowa, kabaczek, cukinia, brukselka, patison, kapusta, zielony groszek, soczewica
Owoce: jabłko, czarna jagoda
Tłuszcze: oliwa z oliwek, masło, olej rzepakowy
Produkty zbożowe: kukurydza, mąka, kasza, ryż
Mięso: kurczak, indyk, królik
Ryby: ryba morska
Jaja: ½ żółtka
Warzywa: kalarepa, burak, por
Owoce: morela, gruszka, malina
Produkty zbożowe: mąka, kasza, ryż
Ryby: ryba morska
Jaja: ½ żółtka
8.
Warzywa: kalarepa, burak, por
Owoce: morela, gruszka, malina
Warzywa: szparagi
Owoce: śliwka, czereśnia, brzoskwinia, kiwi, winogrona, rodzynki, mango, melon, banan, daktyl
Inne: majeranek, kminek, sezam, suszony koperek
9.
Warzywa: szparagi
Owoce: śliwka, czereśnia, brzoskwinia, kiwi, winogrona, rodzynki, mango, melon, banan, daktyl
Inne: majeranek, kminek, sezam, suszony koperek
Warzywa: cebula, groch, szpinak, szczaw
Owoce: jeżyna, wiśnia, porzeczka, arbuz
Inne: tymianek, cząber, estragon, bazylia, oregano, rozmaryn
10.
Warzywa: cebula, groch, szpinak, szczaw
Owoce: jeżyna, wiśnia, porzeczka, arbuz
Produkty zbożowe: pieczywo, biszkopty, sucharki
Inne: tymianek, cząber, estragon, bazylia, oregano, rozmaryn
Warzywa: bakłażan, świeży ogórek, papryka, rzodkiew, soja, pomidor, fasola, bób, kiszony ogórek, kiszona kapusta, czosnek, natka pietruszki
Owoce: żurawina, poziomka, truskawka, ananas, awokado, borówka
Produkty zbożowe: pieczywo, biszkopty, sucharki
Inne: Sól, pieprz, cynamon, kolendra, szczypiorek, koperek
11.
Warzywa: bakłażan, świeży ogórek, papryka, rzodkiew, soja, pomidor, fasola, bób, kiszony ogórek, kiszona kapusta, czosnek, natka pietruszki
Owoce: żurawina, poziomka, truskawka, ananas, awokado
Jaja: całe jajko
Nabiał: twarożek, kefir, jogurt
Inne: pieprz, sól, cynamon, kolendra, szczypiorek, koperek
Jaja: całe jajko
Nabiał: twarożek, kefir, jogurt, żółty ser

12.
Warzywa: rzepa, cykoria
Owoce: figa
Nabiał: żółty ser
Warzywa: rzepa, cykoria
Owoce: figa

13.
Warzywa: rzodkiewka, sałata
Owoce: cytrusy, orzech włoski, orzech laskowy
Inne: miód
Warzywa: rzodkiewka, sałata
Owoce: cytrusy, orzech włoski, orzech laskowy
Inne: miód
Zapraszamy do nas na fb. https://www.facebook.com/groups/1395743270726592/
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 18:40   #3024
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;49757501]Wierzę że przeraża Cię rozszerzanie diety Trzeba będzie się wczytać w to jak to robić by dziecku nie zaszkodzić... Ja ciągle wierzę, że to szybko minie!
Dzięki za link do leku, zapisałam sobie i jakby małej dalej to z buźki nie schodziło zapytam o ten lek pediatrę... On na recepte jest?

Ja przed ciążą chodziłam do lekarza tylko po zwolnienia z w-fu
W ciąży się zaczęło, ale poza ginekologiem chodziłam tylko po skierowania na badania...
No a teraz to z dzieckiem trzeba pokazywać się częściej, ale z każda kolejna wizyta wkurza mnie jeszcze bardziej...
Szymonek też miał takie czerwone suche plamy za uszkami? Zośka tak ma od początku...[/QUOTE]
on mial po prostu suchą skore za uszkami i smarowalam to oliwką
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 18:55   #3025
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

niestety ja nie mam fb
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 19:10   #3026
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
niestety ja nie mam fb
To Załóż jakieś lipne konto i chodz do nas
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 19:33   #3027
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
on mial po prostu suchą skore za uszkami i smarowalam to oliwką
To mała ma normalnie suchą skórę, a za uszkami to ma aż czerwone. I czasem aż na policzkach. Eh
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:58   #3028
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Nie trzeba recepty, to jest probiotyk. Lekarz zalecił mi korzystanie z kosmetyków z tej serii. To zapytałam go też o te saszetki.Powiedział że jak chce to mogę podawac. Tylko to jest dosć drogie. Ja u siebie płaciłam ok 40 zł. A trzeba to stosować co najmniej 3 miesiące żeby był jakis efekt.



Zapraszamy do nas na fb. https://www.facebook.com/groups/1395743270726592/
ja bym chciala dolaczyc tylko nie wiem jak jets napisane ze grupa zamknieta
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 21:10   #3029
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dobry wieczor

Aisa jakie podajesz herbatki? Bo ja tez podawalam, koper i rumianek, ale pediatra kategorycznie kazala zrezygnowac z herbat i podawac sama wode. Mowi, ze wedlug najnowszych badan i obserwacji nawet te herbatki moga powodowac bole brzuszka i klopoty ukl. trawiennego. Ja jej wierze, w koncu medycyna caly czas idzie do przodu. Oczywiscie to nie oznacza, ze kazdemu dziecku zaszkodza, ale skoro ty podajesz a Viki ma problemy to moze pomysl nad tym

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Etusia nie boisz sie ze samym ziemniakiem bobas sie zapcha? Moze lepiej zrobic puree z mm lub twoim mlekiem?

My juz podalismy zupke jarzynowa narazie w skladzie marchew, ziemniak, pietruszka
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 23:51   #3030
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

czyli co, zrobiłyście sobie na fb grupę tajną i tu już nie będziecie pisać?
to i ja chyba przestanę, skoro ani co poczytać, ani do kogo napisać... ech. szkoda.
dobranocek
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.