szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 18:41   #31
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Ja tez sie dołacze
jestem z Gliwic - lat 28 (reszte opowiem na żywo )
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 19:44   #32
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

witamy Cie margolinas

no dobra, to w takim razie mam nadzieję, że ten listopadowy piątkowy wieczorek nam wypali. w zasadzie wszystko jedno gdzie się spotkamy. ja osobiście nie znam żadnych fajnych spokojnych miejsc:P gdzie można porozmawiać i nie podnosić głosu:P więc liczę na Was dziewczyny. pozdrawiam!!
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:34   #33
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

cześć !
jestem bardzo chętna na jakieś spotkanie i poznanie nowych wizażystek, zwykle umawiałyśmy się w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...147347&page=22
który zauważyłam że ostatnio "trochę" umarł, ale mam nadzieje że dziewczyny się odezwą
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:57   #34
squeak1989
Zakorzenienie
 
Avatar squeak1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 065
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Ja jestem z Katowic i chętnie bym skoczyła z kimś na imprezkę jakąś czy kawkę mam 20 lat.przeprowadziłam się do Katowic na studia i niestety nie mam tu zbyt wielu znajomych. zapraszam na gg 5458378
__________________
Wątek wymiankowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post74019731
squeak1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:54   #35
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

A ja jestem z okolic Tarnowskich Gór;P I też jestem młodziutka i chętnie bym się z Wami poznała
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:31   #36
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

no co z Wami dziewczyny?? chociaż obawiam się, że teraz przed świętami każda z Nas może mieć trochę mało czasu, bynajmniej ja grudzień mam zawsze na pełnych obrotach, nie wiedzieć czemu... ale dla chcącego nie ma nic trudnego:P. szkoda, że ten temat powoli odchodzi w zapomnienie...
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:52   #37
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

hej dziewczyny a moze jakis wypad na slodka i goraca czekolade w najblizszym czasie? ja uwielbiam grudzien jako miesiac towarzyski bo kazdy jets dla kazdego mily z racji swiat i w ogole uwielbiam grudzien co wy na to?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 17:35   #38
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a moze jakis wypad na slodka i goraca czekolade w najblizszym czasie? ja uwielbiam grudzien jako miesiac towarzyski bo kazdy jets dla kazdego mily z racji swiat i w ogole uwielbiam grudzien co wy na to?
chetna:P
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:07   #39
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam Kochane myślę że sie wiekowo tu wszystkie zgrałyśmy ale co do spotkania to już nie jestem z Zagłębia i chętnie bym się gdzieś wybrała z Wami
Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a moze jakis wypad na slodka i goraca czekolade w najblizszym czasie? ja uwielbiam grudzien jako miesiac towarzyski bo kazdy jets dla kazdego mily z racji swiat i w ogole uwielbiam grudzien co wy na to?
ja też jestem za problem tylko, że święta się zbliżają i będzie troszkę roboty(przynajmniej jeśli o mnie chodzi)..ja proponuje styczeń? nowy rok..nowe znajomości..itd
no a przede wszystkim jakiś konkretny termin i chęci do spotkania są tu potrzebne :P
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:57   #40
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Nieee...........:...... ...tylko nie mówcie że mnie jakieś spotkanko ominęło....ja jestem z okolic Katowic........wątek dopiero niedawno odkryłam.............
Jak coś to się oczywiście piszę na spotkanie
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 07:44   #41
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Nieee...........:...... ...tylko nie mówcie że mnie jakieś spotkanko ominęło....ja jestem z okolic Katowic........wątek dopiero niedawno odkryłam.............
Jak coś to się oczywiście piszę na spotkanie
nie martw się, nie ominelo Cie niestety albo i stety nic... jesteśmy właśnie na etapie dogadywania się, ale coś bardzo słabo nam to idzie
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 10:31   #42
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Ja też dopiero co odkryłam ten wątek ale widzę że nic straconego, spotkania jeszcze nie było, a tyle propozycji już padło

Hmm.. to może ustalimy jakiś termin kiedy będzie nam wszystkim chetnym pasowało?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 15:46   #43
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też dopiero co odkryłam ten wątek ale widzę że nic straconego, spotkania jeszcze nie było, a tyle propozycji już padło

Hmm.. to może ustalimy jakiś termin kiedy będzie nam wszystkim chetnym pasowało?
jak dla mnie to moze być nawet 19.12 (sobota) :P:P:P?? niestety w tygodniu pracuję od 14-22 więc nie da rady
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 22:45   #44
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to moze być nawet 19.12 (sobota) :P:P:P?? niestety w tygodniu pracuję od 14-22 więc nie da rady
Sobota może być jak najbardziej z tym że ja przed świętami nie dam rady, wiesz, latanie za prezentami, świąteczne porządki..a w tygodniu to ja zaś studiuję.. więc ja proponuje jakaś styczniową sobotę?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 09:03   #45
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Sobota może być jak najbardziej z tym że ja przed świętami nie dam rady, wiesz, latanie za prezentami, świąteczne porządki..a w tygodniu to ja zaś studiuję.. więc ja proponuje jakaś styczniową sobotę?
wiem, wiem i rozumiem ja mam zamiar dziś i jutro polatać za prezentami żeby chociaż raz nie zostawiać tego na ostatni moment. ok, do stycznia jeszcze trochę czasu mam nadzieję, że będziemy w kontakcie?!
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:57   #46
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
wiem, wiem i rozumiem ja mam zamiar dziś i jutro polatać za prezentami żeby chociaż raz nie zostawiać tego na ostatni moment. ok, do stycznia jeszcze trochę czasu mam nadzieję, że będziemy w kontakcie?!
Tak, będziemy w kontakcie widziałam też ze dziewczyny na drugim wątku planują na styczeń
ehh..ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę..;/ czy to zakupy, nauka czy wyjście na autobus
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 17:41   #47
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Tak, będziemy w kontakcie widziałam też ze dziewczyny na drugim wątku planują na styczeń
ehh..ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę..;/ czy to zakupy, nauka czy wyjście na autobus
tak, coś tam w planach mają i myśle, że warto się z nimi zabrać bo wydaje się, że zostałyśmy tutaj same one już się znają, a my nowe, musimy się wkręcić.
heheh no przecież po co zaprzątać sobie głowę sprawami, które można odłożyć na później, albo wsiąść do kolejnego autobusu:P:P:P a tak serio to też do nauki mi się wcale nie pali... a do prezentów musiałam się zmobilizować, chociaż tak ziiimno na dworze, bo jeszcze za tydzień by mi coś wypadło i kapunia.
napisałaś, że jesteś z okolic Katowic... tzn. skąd jeśli można wiedzieć??

aaa wybacz doczytałam się... z Zagłębia, nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam:P:P:P
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...

Edytowane przez piccola87
Czas edycji: 2009-12-12 o 17:42
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:00   #48
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

eeeh no to jak w styczniu to ja odpadam bo w kazdy weekend mam uczelnie a buuuu a moze meidzy swietami a sylwestrem? chyba ze wyjezdzacie....
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:29   #49
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
tak, coś tam w planach mają i myśle, że warto się z nimi zabrać bo wydaje się, że zostałyśmy tutaj same one już się znają, a my nowe, musimy się wkręcić.
heheh no przecież po co zaprzątać sobie głowę sprawami, które można odłożyć na później, albo wsiąść do kolejnego autobusu:P:P:P a tak serio to też do nauki mi się wcale nie pali... a do prezentów musiałam się zmobilizować, chociaż tak ziiimno na dworze, bo jeszcze za tydzień by mi coś wypadło i kapunia.
napisałaś, że jesteś z okolic Katowic... tzn. skąd jeśli można wiedzieć??

aaa wybacz doczytałam się... z Zagłębia, nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam:P:P:P
Nowe będą się trzymały razem będzie nam raźniej się wkręcic
Ehh a ja powinnam się już zabrać za pracę licencjacką..a jak narazie to tylko raz odwiedziłam bibliotekę;/ dobrze że chociaż ten jeden raz byłam no ale za to dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie kieckę i buty na sylwestra..bo niby mamy iść z TŻ na sale, ale jeszcze nie mamy zapłacone ani nawet zapisani nie jesteśmy a TŻ też juz sobie kupił koszule i krawat, będzie śmiesznie jak nie będzie jednak miejsc:rolleyes :
Tak z Zagłębia ale Zagłębie duże jest..dokładniej to z Dąbrowy jestem

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
eeeh no to jak w styczniu to ja odpadam bo w kazdy weekend mam uczelnie a buuuu a moze meidzy swietami a sylwestrem? chyba ze wyjezdzacie....
A tak pomiędzy to by mi też odpowiadało ale to by wypadało w tygodniu? A w sobote zaraz po sylwestra też masz zajecia?
Piccola a jak z Tobą?zawsze pracujesz do 22?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 09:02   #50
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Nowe będą się trzymały razem będzie nam raźniej się wkręcic
Ehh a ja powinnam się już zabrać za pracę licencjacką..a jak narazie to tylko raz odwiedziłam bibliotekę;/ dobrze że chociaż ten jeden raz byłam no ale za to dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie kieckę i buty na sylwestra..bo niby mamy iść z TŻ na sale, ale jeszcze nie mamy zapłacone ani nawet zapisani nie jesteśmy a TŻ też juz sobie kupił koszule i krawat, będzie śmiesznie jak nie będzie jednak miejsc:rolleyes :
Tak z Zagłębia ale Zagłębie duże jest..dokładniej to z Dąbrowy jestem


A tak pomiędzy to by mi też odpowiadało ale to by wypadało w tygodniu? A w sobote zaraz po sylwestra też masz zajecia?
Piccola a jak z Tobą?zawsze pracujesz do 22?

heheh dokładnie, dobrze że chociaż raz razem z modzianką chyba musimy Cię zaprowadzić do tej biblioteki drugi raz wiesz, zawsze możesz na nas liczyć.
ale z Ciebie szczęściara z tym sylwestrem nawet jeśli to nie jest nic pewnego... mnie się marzył taki w tym roku, ale nie mam pary więc nie idę . a kiecka w jakim kolorze? długa czy krótka? krawat TŻ jest pod kolor Twojej sukienki?? no opowiadaj

ja pracuję na 3-zmiany i czasem ciężko mi znaleźć wolną chwile. właściwie jedynie ten tydzień, kiedy mam na rano jest taki konkretniejszy. a co do terminu pomiędzy świętami a Sylwestrem, to jak najbardziej mogę gdyż z dniem 21.12 do 03.01 mam wolne... taki urlopik świąteczny. dlatego nie ma problemu mówcie dziewczyny kiedy Wam pasuje i się widzimy na jakiejś kawce
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 12:04   #51
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
heheh dokładnie, dobrze że chociaż raz razem z modzianką chyba musimy Cię zaprowadzić do tej biblioteki drugi raz wiesz, zawsze możesz na nas liczyć.
ale z Ciebie szczęściara z tym sylwestrem nawet jeśli to nie jest nic pewnego... mnie się marzył taki w tym roku, ale nie mam pary więc nie idę . a kiecka w jakim kolorze? długa czy krótka? krawat TŻ jest pod kolor Twojej sukienki?? no opowiadaj

ja pracuję na 3-zmiany i czasem ciężko mi znaleźć wolną chwile. właściwie jedynie ten tydzień, kiedy mam na rano jest taki konkretniejszy. a co do terminu pomiędzy świętami a Sylwestrem, to jak najbardziej mogę gdyż z dniem 21.12 do 03.01 mam wolne... taki urlopik świąteczny. dlatego nie ma problemu mówcie dziewczyny kiedy Wam pasuje i się widzimy na jakiejś kawce
No to chyba mamy problem rozwiązany mi po świętach pasuje obojętnie jaki dzień, więc moge się dostosować do reszty

Chociaż tyle że masz te zmiany..ja nie wyobrażałabym sobie tak codziennie pracować do 22 a gdzie pracujesz?

Wiem wiem..przydałoby się dostać porządnego kopa w tyłek trochę materiałów zebrałam od tej wizyty w bibliotece ale najwyższy czas zacząc cos konkretnego robić.
Ja nigdy nie byłam na takim balu i nawet nie mam pojęcia jak właściwie powinnam się ubrać.. Ja co roku planowałam sylwestra dopiero po świetach i lądowałam na jakiejś domówce, myślałam że w tym roku będzie podobnie a tu taki suprise
kupiłam taką za kolano(niewiem czy może być taka krótka?;/) jest czarna z fioletowymi dodatkami, bez ramiączek daje zdjęcie: http://img163.imageshack.us/img163/7460/kiecka001.jpg a TŻ ma czarną koszule i fioletowy krawat prawie identyczny jak ten na mojej sukience
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:13   #52
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

....

Edytowane przez modzianka
Czas edycji: 2010-02-23 o 10:16
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 17:04   #53
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
No więc dziewczęta bardzo chętnie hmm a co powiecie na 28 tj poniedziałek od razu po świętach? godzina mi jest obojetna wiec dopasuje sie do Was a co do pracy licencjackiej to ja proponuje najpierw kopniaka mi zasadzic bo jak do tej pory nei wybralam tematu pracy hihi w sumie mam czas bo jestem dopiero na drugim roku ale wiecie czas ucieka..... a co do sylwestra to zazdroszcze...zazdroszcze posiadania faceta i w ogole perspektywy takiej zabawy...i zakupu kiecki tez zazdroszcze eeeh jakas deprecha mnie dopadla.... to chyba z braku znajomych a co za tym idzie ciaglym siedzieniem w domu przed kompem

Świetnie!!!.......28 po świętach mi jak najbardziej pasuje..........to teraz musimy tylko ustalić godzinę i miejsce
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:48   #54
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

a jakie macie miasta na myśli? Katowice? to ja proponuje w centum pub Bob-to jest na ulicy szopiena bliziutko przy mickiewicza i stawowej czyli gl ulicach miasta. Ale mozemy sie spotkac np na piotra skargi to jest prawie na przeciw tej knajpki bo to dosc orientacyjne meisjce
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:56   #55
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
No więc dziewczęta bardzo chętnie hmm a co powiecie na 28 tj poniedziałek od razu po świętach? godzina mi jest obojetna wiec dopasuje sie do Was a co do pracy licencjackiej to ja proponuje najpierw kopniaka mi zasadzic bo jak do tej pory nei wybralam tematu pracy hihi w sumie mam czas bo jestem dopiero na drugim roku ale wiecie czas ucieka..... a co do sylwestra to zazdroszcze...zazdroszcze posiadania faceta i w ogole perspektywy takiej zabawy...i zakupu kiecki tez zazdroszcze eeeh jakas deprecha mnie dopadla.... to chyba z braku znajomych a co za tym idzie ciaglym siedzieniem w domu przed kompem
Mi również pasuje hehe a ja wybrałam temat mojej pracy w tygodniu zaliczeniowym..bo tylko wybranie tematu dawał zaliczenie z seminarki;P

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Świetnie!!!.......28 po świętach mi jak najbardziej pasuje..........to teraz musimy tylko ustalić godzinę i miejsce
Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
a jakie macie miasta na myśli? Katowice? to ja proponuje w centum pub Bob-to jest na ulicy szopiena bliziutko przy mickiewicza i stawowej czyli gl ulicach miasta. Ale mozemy sie spotkac np na piotra skargi to jest prawie na przeciw tej knajpki bo to dosc orientacyjne meisjce
Bob to fajnie miejsce możemy tam się spotkać jeśli wiemy wszystkie jak tam trafic a jak nie to piotra skargi a co do godziny..to może jakoś popołudniu?jak uważacie?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:36   #56
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

hmmmm do boba chodzi sie raczej na piwko wiec proponuje cos miedzy 17-19 bo wczesniej to piwska nie wypada pic
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:00   #57
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

no i znowu jestem do tyłu achhh ale to wszystko przez to, że miałam wczoraj kolęde i w ogóle ten dzień jakiś taki beznadziejny. na domiar trzeba było się pouczyć... no ale wyobraźcie sobie, że mój pies przestraszył księdza on nie lubi obcych w domu więc był zamknięty w drugim pokoju i w momencie kiedy ksiądz wszedł on wyleciał z tego pokoju, gdyż jak się okazało drzwi nie były domknięte... no ale heheh ten ksiądz zrobił takie oczy chocby to był niewiadomo jaki pies, a to tylko mały york.

ok więc 28 grudnia, godzina 17 hmm a może po prostu spotkamy się pod empikiem?? i razem pójdziemy do tego boba?
modzianka proszę się nie dołować Ty Ty!! ja też sama jestem i żyję i tak teraz dochodzi do mnie, że chyba jestem zakochana, ale kurde nieszczęśliwie stwierdziłam, że pójdę do wróżki, bo tak chyba trochę się pogubiłam teraz... straciłam całkowicie wiarę w siebie...

Tycikata ładna sukieneczka mnie marzyła się długa no ale jeszcze nie w tym roku... . no taa dobrze, że to są te 3 zmiany, a nie jedna popołudniowa. w takim układzie napewno bym tam nie pracowała. wiesz, to jest produkcja wyciszeń samochodowych, półek... no ale tylko do lutego i uciekam.
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:33   #58
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

nie no mam taki okres jakiś głupi, ja teraz siedze i zakuwam na srodowego kolosa aghrrr masakra zachcialomi sie studiowac no to w poniedziałek za2 tygodnie widzimy sie pod empikiem o 17:00
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:43   #59
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

mnie moje studia też dobijają i zamiast cieszyć się, że idę do szkoły, do ludzi, to ja czuję się tak jakbym szła na skazanie... ale damy sobie radę Pani za dwa tygodnie będzie i czas na wylanie smutków, może to jakoś pomoże. macie facebooka dziewczynki??
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:21   #60
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

No to widzimy się 28 grudnia pod empikiem o 17

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
no i znowu jestem do tyłu achhh ale to wszystko przez to, że miałam wczoraj kolęde i w ogóle ten dzień jakiś taki beznadziejny. na domiar trzeba było się pouczyć... no ale wyobraźcie sobie, że mój pies przestraszył księdza on nie lubi obcych w domu więc był zamknięty w drugim pokoju i w momencie kiedy ksiądz wszedł on wyleciał z tego pokoju, gdyż jak się okazało drzwi nie były domknięte... no ale heheh ten ksiądz zrobił takie oczy chocby to był niewiadomo jaki pies, a to tylko mały york.

ok więc 28 grudnia, godzina 17 hmm a może po prostu spotkamy się pod empikiem?? i razem pójdziemy do tego boba?
modzianka proszę się nie dołować Ty Ty!! ja też sama jestem i żyję i tak teraz dochodzi do mnie, że chyba jestem zakochana, ale kurde nieszczęśliwie stwierdziłam, że pójdę do wróżki, bo tak chyba trochę się pogubiłam teraz... straciłam całkowicie wiarę w siebie...

Tycikata ładna sukieneczka mnie marzyła się długa no ale jeszcze nie w tym roku... . no taa dobrze, że to są te 3 zmiany, a nie jedna popołudniowa. w takim układzie napewno bym tam nie pracowała. wiesz, to jest produkcja wyciszeń samochodowych, półek... no ale tylko do lutego i uciekam.
Już kolęda? nie za wcześnie? hehe a to dobre ksiądz się przestraszył ciekawe co nasz ksiądz powie jak przyjdzie do nas, bo my to mamy mini zoo mam 2 psy i kota, w tym kota mamy od wakacji a psa od listopada więc jest niezły chaos z nimi
Oj Dziewczyny wiem co przeżywacie..też jeszcze nie tak dawno byłam sama, a czy jest facet czy nie, to i tak sie dołuje i to ostatnio coraz częściej.. i sama nie wiem czemu. Piccola wiesz, ja też bym chętnie odwiedziła wróżkę już od czasów gimnazjum się czaje ale nigdy się w końcu nie wybrałam.
Co do sukienki to jestem z niej zadowolona,tylko niewiem czy sie nadaje na taki bal..i czy nie lepsza by była długa. Kurde ani nie znam nikogo kto też tam idzie żeby sie podpytać, no ale trudno okazało się chociaż że ten sylwek to już na 100%, TŻ nas zapisał i ma on szczęscie
Oo prosze produkcja wyciszeń samochodowych no nie pogadasz

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
nie no mam taki okres jakiś głupi, ja teraz siedze i zakuwam na srodowego kolosa aghrrr masakra zachcialomi sie studiowac no to w poniedziałek za2 tygodnie widzimy sie pod empikiem o 17:00
Też mam kolosa w środę..zaraz zabieram się za nauke..

Cytat:
Napisane przez piccola87 Pokaż wiadomość
mnie moje studia też dobijają i zamiast cieszyć się, że idę do szkoły, do ludzi, to ja czuję się tak jakbym szła na skazanie... ale damy sobie radę Pani za dwa tygodnie będzie i czas na wylanie smutków, może to jakoś pomoże. macie facebooka dziewczynki??
Ja ogólnie jeżdżę tylko na 1 zajęcia codziennie i tylko w czwartek mam 5 zajec pod rząd..i to jeszcze na 8 mam:/ jak rano w czwartki wstaje to o mało co nie wyje z rozpaczy jaki mnie beznadziejny dzień czeka
A facebooka mam
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.