Gdzie kupować AGD? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 14:35   #1
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65

Gdzie kupować AGD?


Witam, czy AGD warto kupowac, gdzie korzystniej cenowo: przez internet, w malych salonach meblarskich wraz z agd czy duzych sieciach? Prosilabym o wskazowki, potrzebuje doslownie prawie wszystkiego
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 17:48   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Gdzie kupowa AGD

Sprawdź RTV Euro AGD, nam wyszło tam prawie najtaniej, a teraz mają promocję im więcej kupisz tym większy rabat. Przy wydanych 7000 zł masz 500 zł rabatu.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:12   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gdzie kupowa AGD

Cytat:
Napisane przez Lirien Pokaż wiadomość
Witam, czy AGD warto kupowac, gdzie korzystniej cenowo: przez internet, w malych salonach meblarskich wraz z agd czy duzych sieciach? Prosilabym o wskazowki, potrzebuje doslownie prawie wszystkiego
Generalnie są 4 szkoły:
- duże salony typu RTV Euro AGD, oczywiście warto polować na promocje,
- sklepy internetowe,
- (przy większych zakupach w stylu wymiana sprzętu w kuchni) miejscowe hurtownie ze sprzętem tego typu, wysyła im się listę modeli, które chce się kupić i prosi o kosztorys; nie zawsze mają akurat dokładnie te modele, czasami proponują coś w zamian, ale można nieco oszczędzić plus np. wynegocjować dowóz i wniesienie gratis (moja koleżanka tak zawsze kupuje),
- poprzez firmę, który robi nam remont - czasami mają dobre ceny, no i np. podłączą wtedy sprzęt gratis.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 09:28   #4
beeataaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie kupowa AGD

Witam, Niedawno moj brat sie urzadzal mozna powiedziec od zera. Pomagalam mu w poszukiwaniach wielu rzeczy w tym rowniez sprzetu agd. Jesli masz troche czasu aby usiasc przy komputerze i poszukac to plecam zakupy przez internet. Da sie tam wyszukac wiele sprzetow, calkowicie nowych, ktorym absolutnie nic "nie dolega" tylko brakuje orginalnego opakowania. Ta "wada" obniza wartosc produktu o dobre 200zl (taka np zmywarke znalezlismy u kupilismy). Druga opcja jest zrobienie listy potrzebnych rzeczy z uwzglednienie dokladnych marek i modeli i wyslanie do kilku sklepow, pamietam ze tez tak probowalismy i "hurtowo" wychodzi o wiele taniej a nawet proponowali nam negocjacje cen
beeataaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 20:37   #5
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Gdzie kupowa AGD

z produktów, które kupiłam najkorzystniej prezentował się media expert, ale jak masz wybrane produkty to polecam ceneo, a nóż widele kupisz gdzieś taniej małe sprzęty przez internet, sklepy typu avans, electro , ale duży sprzęt wolałam kupić stacjonarnie w razie problemów z gwarancją
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 06:03   #6
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Gdzie kupowa AGD

Ja kupowałam praktycznie cały sprzęt do domu w sklepie rtv Euro agd. Takie większe sieci mogą sobie pozwolić na lepsze ceny z uwagi na to,że mają wiekszy obrót niż te mniejsze sklepy. Poza tym można tam kupić sprzęt na raty 0% przy czym są to realne raty 0%. Ubezpieczenie jest tam dobrowolne. Możesz kupić albo nie ( ja nie kupowałam , brałam sprzęt na 5000 zł i potem miałam do spłaty na blankietach 10 rat po 500 zł...).
Jeśli nie ma czegoś w sklepie to za darmo zamawiasz sobie ze strony z odbiorem stacjonarnym ( możesz to obejrzeć przed zakupem).
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 08:16   #7
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Gdzie kupowa AGD

ja kupowałam w sklepach internetowych, szukam niższych cen i zazwyczaj udaje mi się znaleźć
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 06:00   #8
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Gdzie kupowa AGD

Ja również kilka razy kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Wprawdize z rat nie korzystałam ale podoba mi sie tam to,że można sobie coś zamowić bez problemu ze sklepu itnernetowego do stacjonarnego jak akurat nie mają tego na magazynie. I potem sobie to obejrzeć i dopiero zdecydować czy kupujcie czy nie.

Z zakupami internetowymi często jest jak z kotem w worku. Nie wiecie co kupujecie dlatego też taka opcja bardzo mi odpowiada.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 07:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.