Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 20:30   #3151
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

znowu odpadł mi strupek z ranki po pieprzyku, tym razem sam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:45   #3152
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Asiu no bardzo ładnie Ci wyszło Agatce też równiutko i takie długie macie te włoski

A ja muszę wam powiedzieć, że minął 2 dzień od farbowania a żadnych gulek na głowie nie zarejestrowałam. Nie żebym narzekała ale to takie dziwne, że teraz nic nie wylazło
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:50   #3153
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja muszę wam powiedzieć, że minął 2 dzień od farbowania a żadnych gulek na głowie nie zarejestrowałam. Nie żebym narzekała ale to takie dziwne, że teraz nic nie wylazło
cieszyć się! cieszyć

ale mi dzisiaj odpiernicza mam PMS i mnie nosi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 21:23   #3154
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
W poniedziałek będzie 2 tygodnie jak farbowałam c12 i mi już po tygodniu jajecznica wyszła próbowałam ją zwalczyć w tym tygodniu szamponem fioletowym z joanny ale nic nie daje, jeszcze te 2 i pół tygodnia wytrzymam
No ja próbowałam płukanke robic ale tez zbytnio nic nie dało
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wiem jakie mam bo wymaz i tak pokazal ze czysto wiec posiewu mi nie dal. ale stwierdzil ze to musza byc beztlenowce skoro nie przechodzi i dal mi chyba wszystkie mozliwe leki z roznych grup- a grzyba od razu odrzucil. teraz koncze @ i jest niezle, na gynaflorze bylo super prze 2 tyg nic nie czulam, nawet sie z tz kochalismy i bosko... zobaczymy po @ bo ost tak sie co miesiac akcja zaczynala
ogarniesz i forme a potem zobaczysz ze to wygodniejsze i bardziej niezawodne


obcisle spodnie chyba w niczym nigdy nie pomagaja ja ost latam w legginsach 100% bawelnianych zamiast rajstop i spodniczkach albo w spodniach ale takich luzniejszych... bo w obcislych zaraz swedzi
No ja ostatnio juz myslalam ze ok, to poszaleliśmy, ale po zobaczylam jak sie myliłam
Ja chodze w takich getrach grubszych zazwyczaj albo spodniach z materiału. Jeansy to tak różnie A spódniczki to narazie próbuje sobie przemówic ze mi nic nie przewieje

No spływa mi żel pod płytke niestety Tzn niby jest ok, ale jak włoże pazurka do lampy to tak jakby końcówka mi opadała w dół Ale właśnie dopiero w momencie jak mam pazura w lampie, bo podkładałam na różne sposoby, sprawdzałam przed włożeniem czy nic sie nie rozlewa i ciagle to samo
A dzisiaj to sie namęczyła,, bo tips mi sie wogóle przykleic nie chciał. Musiałam mocno boki docisnac i trzymac dluzsza chwile i dopiero. A tak to zawsze bez problemu. I sie troche boje czy czasem powietrze nigdzie nie podejdzie :/ Ale zobaczymy. Teraz sie ucze to jeszcze błędy mi wolno popełniac
No i zeszłam poniżej 3h I to jeszcze z frenchem. 2,5 h

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też
chociaż na tregginsy mówię "spodnie z gumką", bo później nie chce mi się tłumaczyć o co mi chodzi
Ja mówie "takie grube getry jak spodnie"

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Asiu no bardzo ładnie Ci wyszło Agatce też równiutko i takie długie macie te włoski

A ja muszę wam powiedzieć, że minął 2 dzień od farbowania a żadnych gulek na głowie nie zarejestrowałam. Nie żebym narzekała ale to takie dziwne, że teraz nic nie wylazło
Oj tam dziwne Mnie po farbie tez raz piecze raz nie. Raz po którejś krostka wyszła.
Kto wie może skóra bardziej sucha byla, cokolwiek, a podraznienie wyszlo

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-11-26 o 21:24
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:01   #3155
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Asiu no bardzo ładnie Ci wyszło Agatce też równiutko i takie długie macie te włoski

A ja muszę wam powiedzieć, że minął 2 dzień od farbowania a żadnych gulek na głowie nie zarejestrowałam. Nie żebym narzekała ale to takie dziwne, że teraz nic nie wylazło
a włoski póki co cały czas ta sama długość bo często podcinałam ,ale teraz mam zamiar zapuścić dłuższe i dopiero w kwietniu końcówki podciąć póki co są w dobrym stanie nic się nie rozdwaja

wiesz ja miałam takie coś po C12 własnie zaraz po farbowaniu pierwsza noc to zadrapać się chciałam tak mnie skóra głowy swędziała
a takie krostki mi tez nieraz wyłażą ale byc może to jest podrażnienie od jakiegoś kosmetyku np.szamponu gdzieś kiedyś czytałam że to jakby nadprodukcja łoju(tak jakby zatykał się ten kanał czy jak to się tam nazywa ) powoduje takie podrażnienia i robi się jakby stan zapalny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Oj tam dziwne Mnie po farbie tez raz piecze raz nie. Raz po którejś krostka wyszła.
Kto wie może skóra bardziej sucha byla, cokolwiek, a podraznienie wyszlo
mnie teraz juz nie ,ale po C12 świr zadrapać się mogłam i to do takiego stopnia mnie swędziało że budziłam się przez to w nocy
pokaż pazurki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:34   #3156
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Siostra w końcu się poddała i usnęła choć nie powiem twarda była zawodniczka dziś

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzieki Snow
a chcesz sobie/komuś kupić?

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Odrost jeszcze nie razi po oczach więc wytrzymam spokojnie



Łooo fajny sprzęcik Gdybym pracowała to też bym coś takiego kupiła TŻowi a tak to dostał kubek z Kłapouchym i dostanie jeszcze szalik
noo ja jakbym nie pracowała to też bym jakiś drobiazg kupiła zapewne ale, jak można sobie pozwolić to czemu nie, tym bardziej, że wiem że radość sprawię

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
znowu odpadł mi strupek z ranki po pieprzyku, tym razem sam
to chyba dobrze?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:36   #3157
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a chcesz sobie/komuś kupić?
w sumie to chcialabym dla siebie, ale nie jestem jeszcze zdecydowana
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 22:44   #3158
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w sumie to chcialabym dla siebie, ale nie jestem jeszcze zdecydowana
rozumiem w sumie to powiem Ci, że taki 10calowy to spoko tyle, że jak ma być do śmigania po necie to trzeba sobie klawiaturkę dokupić bo na tej dotykowej to można się zamęczyć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:47   #3159
tisane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
GG do tisane
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny pomozcie!!!

MIalam wlosy 5cm odrost ciemny/sredni blond , reszta rozjasniona pasemkami ,chciałam rozjasnic odrost i ogolnie pokryc wlosy jednym kolorem,uzylam natural and easy srebrzysty jasny bond rozjasniajacy. Wyszedl mi taki dziwny zolty blond jak na zdjeciach. Co mam teraz zrobic zeby uzyskac bardziej chlodna barwe blondu,cos takiego jak na tych zdjeciach ponizej
__________________

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:52   #3160
tisane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
GG do tisane
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Pierwsze moje w swietle zarowkowym, dwa kolejne to porzadany odcien blądu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0932.jpg (112,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron-5043.jpg (27,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wella_k.10_16_i_refl._od_razu_po_farbowaniu.jpg (18,8 KB, 42 załadowań)
__________________

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 08:36   #3161
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez tisane Pokaż wiadomość
Pierwsze moje w swietle zarowkowym, dwa kolejne to porzadany odcien blądu.
Ten 3 kolor jest moj, uzywalam Welli 10/16. Mysle ze powinnas nalozyc cos z popielem/opalem zeby włosy trochę pojasnic i ochłodzic.
A moze Garnier 111?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 09:59   #3162
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja próbowałam płukanke robic ale tez zbytnio nic nie dało

No ja ostatnio juz myslalam ze ok, to poszaleliśmy, ale po zobaczylam jak sie myliłam
Ja chodze w takich getrach grubszych zazwyczaj albo spodniach z materiału. Jeansy to tak różnie A spódniczki to narazie próbuje sobie przemówic ze mi nic nie przewieje

No spływa mi żel pod płytke niestety Tzn niby jest ok, ale jak włoże pazurka do lampy to tak jakby końcówka mi opadała w dół Ale właśnie dopiero w momencie jak mam pazura w lampie, bo podkładałam na różne sposoby, sprawdzałam przed włożeniem czy nic sie nie rozlewa i ciagle to samo
A dzisiaj to sie namęczyła,, bo tips mi sie wogóle przykleic nie chciał. Musiałam mocno boki docisnac i trzymac dluzsza chwile i dopiero. A tak to zawsze bez problemu. I sie troche boje czy czasem powietrze nigdzie nie podejdzie :/ Ale zobaczymy. Teraz sie ucze to jeszcze błędy mi wolno popełniac
No i zeszłam poniżej 3h I to jeszcze z frenchem. 2,5 h


Ja mówie "takie grube getry jak spodnie"


Oj tam dziwne Mnie po farbie tez raz piecze raz nie. Raz po którejś krostka wyszła.
Kto wie może skóra bardziej sucha byla, cokolwiek, a podraznienie wyszlo
ja wlasnie dzis mysle czy isc w spodniczce czy nie... bo bardzo wieje i zimno 1st. chyba jednak sobie daruje i wyskocze w spodniach dla pewnosci ze pupa nie zmarznie

jak zel ci splywa pod plytke tzn ze masz zle forme podlozona- za duza luka miedzy forma a naturalkiem- popatrz jeszcze wnikliwie na te filmiki young nails
no i zel jest rzadki wiec sprawia klopot- dlatego mowilam ze na forme lepszy gescioch chocby male pudeleczko.
dobrze przyklejona forma nie opada w dol- trzyma w miejscu.
mozliwe tez ze formy maja lipny klej...
w tipsie nie wolno bokow dociskac bo odskoczy niespodziewanie ktoregos dnia dociska sie tylko na srodek plytki a boki powinny same zlapac. albo za malo kleju albo klej ci podsechl...
za czas ale mysle ze teraz wazniejsza jednak perfekcja niz czas ja z czasu zeszlam dopiero po ok roku praktyki, bo z poczatku wszystko robilam niesamowicie dokladnie a teraz wiem gdzie moge czas zaoszczedzic
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:13   #3163
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja wlasnie dzis mysle czy isc w spodniczce czy nie... bo bardzo wieje i zimno 1st. chyba jednak sobie daruje i wyskocze w spodniach dla pewnosci ze pupa nie zmarznie

jak zel ci splywa pod plytke tzn ze masz zle forme podlozona- za duza luka miedzy forma a naturalkiem- popatrz jeszcze wnikliwie na te filmiki young nails
no i zel jest rzadki wiec sprawia klopot- dlatego mowilam ze na forme lepszy gescioch chocby male pudeleczko.
dobrze przyklejona forma nie opada w dol- trzyma w miejscu.
mozliwe tez ze formy maja lipny klej...
w tipsie nie wolno bokow dociskac bo odskoczy niespodziewanie ktoregos dnia dociska sie tylko na srodek plytki a boki powinny same zlapac. albo za malo kleju albo klej ci podsechl...
za czas ale mysle ze teraz wazniejsza jednak perfekcja niz czas ja z czasu zeszlam dopiero po ok roku praktyki, bo z poczatku wszystko robilam niesamowicie dokladnie a teraz wiem gdzie moge czas zaoszczedzic
Tzn może nie tyle boki dociskałam co z gory musiałam dłużej przytrzymać, i potem boki lekko docisnąć na koniec. Z klejem wszystko ok, dzień wczesniej robiłam innej dziewczynie i bez problemu. Przyłożyłam tipsa i od razu klej złapał. A wczoraj to nie wiem, i próbowałam mniej kleju, i więcej. Na niektórych paznokciach miałam problem u niej a na niektórych bez problemu Posprawdzałam wszystko dokładnie czy nigdzie nie ma powietrza ani nic, i niby ok. Ale powiedziałam, że jak coś to niech dzwoni to jej wszystko popoprawiam.
Ja sie ździwiłam że mi tak szybko zeszło bo wszystko dokładnie robiłam, z frenchem tez sie cackałam. I skończyłam patrze na godzine i szok Przy budowaniu też dokładnie wszedzie sprawdzałam czy na bokach równo żel jest, czy nie za dużo, czy nie za mało. Żel z brokatem mieszałam, ozdoby też dokładnie. Także naprawde nie wiem skad taka roznica w czasie No i tez jak teraz czesciej robie to plecy coraz mniej bolą, i mniej zmęczona jestem.

Z tą formą właśnie tak podejrzewam że coś źle podkładam. Ale kurcze no mam wrażenie że przed włożeniem do lampy wszystko jest ok, a potem klops Ale w tygodniu swoje robie, także bede kombinować. Formy mam jedne takie i jedne takie, i faktycznie jedne mają klej do dupy, ale te drugie to mam problem odkleic czasem
Gęsciocha na pewno kupie Ale ten mój na szczescie nie jest rzadki tylko taki średniogęsty i nie spływa. Jedynie kamuflaż to mnie do szału doprowadza bo rzadki jak jasna cholera.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:22   #3164
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

czesc
u mnie tez dzis jakos powiewa zimniej
nie ma to jak siedzenie w cieplym domku
u mnie w domu juz tez swietami powialo i dzis z synkiem okleilismy wszystkie szklane drzwi naklejkami z mikolajami i balwanaminarazie tyle

o prezentach jeszcze nie mysle bo az strach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:25   #3165
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dzień dobry, wcięło mi cały post
Wpadłam trochę poklikać Prinsessce, dzisiaj ostatni dzień.


asiabb1983, u mnie też bardzo ciepło wyglądają Twoje włoski, a masz jakieś zdjęcie na zewnątrz?
Ja chyba pomieszam z 12%.
Zestresowałam się teraz, że mi żólto wyjdzie, a chcę chłodno


Agatau88, ślicznie!


snowhitee, Akademia się podobała? Moja Mała tak się wkręciła, że potem przez trzy dni non stop leciało


Dziewczyny, wellaton rozrabia się w miseczce czy ma buteleczkę?
Miłego dnia
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:26   #3166
Kobitka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Arrow Kolor włosów?

Cześć

Tak jak w temacie chciałabym abyście mi doradziły jaką najlepiej farbą malować włosy. Moje naturalne włosy mają ciemny blond.Na początku chciałam sobie rozjaśnić farbą zwykłą no ale fryzjerka mi powiedziała że żadna jasna farba mnie nie weźmie,chyba że "Palette".Tak więc, kupiłam "Palette" jasny blond. Częściowo mnie wzięła,ale nie byłam zadowolona z koloru,bo po kilku myciach zrobił się żółty.Później pomalowałam znowu palettą,ale tym razem "10 min color" jasny blond. No ale znowu efekty nie były takie jakie bym chciała. Trzymałam oczywiście więcej niż 10 min.Końcówki mało mi wzięło,może dlatego że mam zawsze jaśniejszą grzywke od pozostałych włosów( miałam na niej kiedyś 2 pasemka rozjaśniaczem).Kolor jest żółty. Zresztą zobaczccie zdjecię,któro dołączyłam do tego tematu.
chce nie mieć po prostu żółtego odcieniu po każdym moim malowaniu.Może powinnam dłużej trzymać farbę dłużej niż zawsze

Na sylwestra chciałabym pomalować włosy,jak na tym zdjeciu obok mojego. Tak więc jakie farby polecacie?? Możecie także pokazać swój kolor włosów i powiedzieć jak do tego doszłyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg takie mogłabym mieć.jpg (53,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (118,9 KB, 45 załadowań)
Kobitka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:29   #3167
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
Dzień dobry, wcięło mi cały post
Wpadłam trochę poklikać Prinsessce, dzisiaj ostatni dzień.


asiabb1983, u mnie też bardzo ciepło wyglądają Twoje włoski, a masz jakieś zdjęcie na zewnątrz?
Ja chyba pomieszam z 12%.
Zestresowałam się teraz, że mi żólto wyjdzie, a chcę chłodno


Agatau88, ślicznie!


snowhitee, Akademia się podobała? Moja Mała tak się wkręciła, że potem przez trzy dni non stop leciało


Dziewczyny, wellaton rozrabia się w miseczce czy ma buteleczkę?
Miłego dnia
podobała bardzo najbardziej ta piosenka z początku
wellaton w miseczce się rozrabia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:34   #3168
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej

Kitka-to na kiedy się dokładnie umawiamy? ja proponuje jutro na wieczór musze miec już perfect włoski

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tisane Pokaż wiadomość
Pierwsze moje w swietle zarowkowym, dwa kolejne to porzadany odcien blądu.
blondu chyba
spróbuj wellaton 12/1
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:37   #3169
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
podobała bardzo najbardziej ta piosenka z początku
wellaton w miseczce się rozrabia
hihhih, Mała jak chce to oglądać, to mówi 'Mamusiu włącz mi Urodzona Księżniczka'
Uch, nie lubię w miseczce.
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:44   #3170
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
hihhih, Mała jak chce to oglądać, to mówi 'Mamusiu włącz mi Urodzona Księżniczka'
Uch, nie lubię w miseczce.
heheh słodka czeka na nas jeszcze "barbie w świecie mody"
a ja Ci powiem, że nawet wolę w miseczce
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:49   #3171
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Jeju ja dopiero wstałam

dziś TŻcik robi obiad i nigdzie nie idziemy
Muszę się zabrać za pracę licencjacką w końcu i z 5 referatów mi się uzbierało na uczelnie

Maylin we wtorek ostatni dzień konkursu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:52   #3172
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heheh słodka czeka na nas jeszcze "barbie w świecie mody"
a ja Ci powiem, że nawet wolę w miseczce
też jest super, a widziałyście już tą najnowszą, 'Barbie Idealne Święta' bodajże?
Fajnie jest mieć małą dziewczynkę w domu, z którą można sobie bez wyrzutów sumienia różowe bajeczki pooglądać Ile Twoja siostrzyczka ma latek?
Z miseczki już chyba 5 lat nic nie robiłam, ciekawe jak mi pójdzie

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Maylin we wtorek ostatni dzień konkursu
o, to świetnie, jest szansa że wejdziesz do 10 przynajmniej
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:55   #3173
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
też jest super, a widziałyście już tą najnowszą, 'Barbie Idealne Święta' bodajże?
Fajnie jest mieć małą dziewczynkę w domu, z którą można sobie bez wyrzutów sumienia różowe bajeczki pooglądać Ile Twoja siostrzyczka ma latek?
Z miseczki już chyba 5 lat nic nie robiłam, ciekawe jak mi pójdzie
aaaa niee jeszcze nie, dzięki za cynk za to świąteczną epokę lodowcową już mamy, sama chętnie obejrzę
ja mieszkam z Tż ale do siostry mam bardzo blisko i często mama mi ją podrzuca, ja odbieram z zerówki itp teraz w święta skończy 6lat a Twoja córa ile ma?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:06   #3174
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaaa niee jeszcze nie, dzięki za cynk za to świąteczną epokę lodowcową już mamy, sama chętnie obejrzę
ja mieszkam z Tż ale do siostry mam bardzo blisko i często mama mi ją podrzuca, ja odbieram z zerówki itp teraz w święta skończy 6lat a Twoja córa ile ma?
o, muszę też epokę zdobyć, tż uwielbia
Majka ma 3 latka
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:19   #3175
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dzien dobry dziewczyny

Dzis mnie troche ponioslo... niedawno wstalam pobilam rekord od dluzszego czasu.

Wczoraj pisalyscie o tym kiedy farbujecie i tak sobie mysle, ze mi farbowanie wypada nawet niezle, bo bedzie gdzies przed swietami, albo zaraz po
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:21   #3176
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

witajcie Blondyneczki
a ja dzisiaj mam Andrzejkową imprezkę rodzinną
zjadą o 14 na obiadek więc zaczynam się szykować

Snow ja też przerobiłam z małą kuzynką wiele takich bajeczek z barbie
ale ostatnio oglądałyśmy Monster High

Kitka
torebeczka jeszcze żyje często ją noszę na zakupy i uczelnię
podoba się nie tylko mi

Princesska a dlaczego nie wiadomo do czego mi wydaje się uniwersalna

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-27 o 11:22
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:21   #3177
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

cześć
ale miałam okropną noc, zasnęłam dopiero tuż przed 4 nad ranem
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to chyba dobrze?
dobrze dobrze, ale się zmartwiłam, że tak szybko znowu, bo ten strup na nodze trzyma się cały czas
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitka-to na kiedy się dokładnie umawiamy? ja proponuje jutro na wieczór musze miec już perfect włoski
oki, może być jutro, skoczę po farbę rano, a po południu zadziałam z tatą kolejne farbowanie będzie późno, przed samymi świętami, więc po 3 tygodniach nie wiem jak to wytrzymam

idę zjeść
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:23   #3178
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczyny

Dzis mnie troche ponioslo... niedawno wstalam pobilam rekord od dluzszego czasu.

Wczoraj pisalyscie o tym kiedy farbujecie i tak sobie mysle, ze mi farbowanie wypada nawet niezle, bo bedzie gdzies przed swietami, albo zaraz po
haha mnie też dziś poniosło z tym wstawaniem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:24   #3179
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny czy któras z was farbowała londa nr 18, na włosach ciemny blond?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:25   #3180
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kitka to dobrze że sam odpada znaczy że goi się


pisałyście o świętach mi też udzieliło się już zwłaszcza jak czuć zapach mandarynek które ostatnio często wcinam
nie mam pomysłu na prezenty póki co nawet te dla siebie
sama nie wiem co chciałabym
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.