Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 13:51   #751
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość

Dziewczyny piszecie o życiu obok siebie a nie ze sobą...niestety nas tez to dopadło...nie wiem, czy to jakaś depresja poslubna czy jak. Przed ślubem było cudnie, a potem zmiana...obydwoje chcemy to naprawić i chcemy siebie takich sprzed paru miesięcy, ale jakoś się pogubilismy w tym wszystkim. Życzę Wam i sobie żeby wszystko się poukładało w naszych realacjach z Męzami

A u nas odwrotnie. Bo przed ślubem kłóciliśmy się masakrycznie. A teraz jest cudownie. Jedyne co to problemy finansowe. Mąż na razie czeka na pieniądze, rozkreca nowy interes, ciężko nam na razie. Dużo by opowiadać.
U mnie chyba jakiś krzyzys...
Takie koło samonapędzające się.
Nie znoszę swojej pracy, jak same baby ze sobą pracują to masakra. Ogólnie praca fajna, ale klimaty... mówię wam... ja juz psychicznie nie wydalam...

A poza tym, przez slub i przeprowadzkę kompletnie zaniedbałam prace mgr. Teraz mam termin do 15 grudnia, a tu nic a nic nie ruszone. W nocy ciągle mi się kołacze, że musze pisać ale jak wracam z pracy to jestem tak zmęczona (psychicznie głownie) , że nie mam siły. I tak w kółko...
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:04   #752
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

kliwuś ja nie mam takie zapisu w umowie aż sprawdziłam, ale juz do nas dzwonili i zapytaniem czy nasz zdjecia bedą mogli wykorzystać w prezentacji na targi ślubne, a ja na to ze mam rozumiec przez to ze zdjecia wyszły dobrea on mi na to ze bombowe wyszły a nie dobre
wiec JA MU NA TPO NO no i po co pan dzwonił teraz bedzie mi jesxzcze cieżej czekać na nie

no ale co nam pozostało tylko czekac
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:15   #753
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

anika a to blad. powinni to ujac.
Tak samo ja mam w umowie opcje praw autorskich i ewentualnej dodsprzedazy moich zdjec do prasy etc. ze ja tym zarobie tez
No a wasze zdjecia sa na prawde super
kiedy beda moje
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:22   #754
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

hmm no ale jak nie mam tego zawartego w umowie to tym bardziej nie mogą sprzedac ez mojej wiedzy zdjec bo wtedy dopiero moge ich pozwać

nasze od foto maja byc za miesiac ponoc!!!!
te co wstawiłam to od rodzinki dostajemy pomału
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:45   #755
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
ps. swoja droga jaga tak zeciekle broniła swego wizerunku a tu prosze na blogu jej zdjecia ciekawe czy wie ze one tam są
Wiedzialam. Zgodzilam sie dopiero po wielu namowach fotografa. Zalezalo mu by pochwalic sie wynikami swojej ciezkiej pracy. Poza tym pisalam, ze nie ujawnie fot na forum...
Cytat:
Napisane przez emila730 Pokaż wiadomość
musi wiedziec i po co byly te tajemnice ??? bez sensu.
Wiesz co Emila? Jestes "niemozliwa". Najpierw na innym forum robisz mi kolo tylka, piszesz jak to fatalnie wygladalam, oczerniasz mnie wraz z innymi a tu sie przymilasz udajac, ze nic sie nie stalo... Gratuluje tupetu...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2009-10-02 o 14:58
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:25   #756
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

wcale sie nie przymilam tylko pochwalilam fotki (zresztą inne osoby tez)...masz cos z glowa?
niektóre pochwaliłam a co mi sie nie podobalo w twoim wygladzie to dalej mi sie nie poodba hahaha a jak chcesz dokladnie wiedziec to pochwalilam foty z pleneru gdzie nie masz tych rekawiczek i woalki...
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907



Edytowane przez emila730
Czas edycji: 2009-10-02 o 16:01
emila730 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:43   #757
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
ekstra ja już marzę o własnym, fajnie że rodzicą są w stanie Wam pomóc. Nasi by nie dostali kredytu
no naszczescie mieli taka mozliwosc....

Cytat:
Napisane przez nenur Pokaż wiadomość
super gratuluje
to jest super sprawa jeśli rodzice są w stanie pomóc i najważniejsze chcą tej pomocy udzielić bez nich na prawde byłoby ciężko..
ja sie tez ciesze szczegolnie ze sami nam to zaproponowali..

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
gratulacje!!!
już po samych ikonkach widać, że się cały czas uśmiechasz!
bo jest sie z czego cieszyc

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Marta pisała, że jakoś dziwnie pisze jej się na "naszym" poprzednim wątku "Panny Młode 2009..." ja z kolei nie umiem się jakoś wkręcić w ten ale się będę starać.
Martuś jakbyś mogła Kochana to napisz w jaki sposób w kredycie jesteście wzięci pod uwagę i Wy i rodzice...ja mam koleżankę, której rodzice brali póki co kredyt na siebie, a na młodych przechodzi w momencie kiedy osiągną zdolność kredytową...
My chyba też będziemy musieli poprosić o pomoc rodziców, choć bardzo bym nie chciała tego robić, pracuę w kredytach i wiem co się czasem dzieje, jak ludziom brak jest pieniążków na raty...
Jeśli rodzice nam wezmą to nie będzie "przeproś" jeśli nie damy rady finansowa w Polsce to w grę wchodzi wyjazd, mamy sporo znajomych poza granicami naszego kraju, ale wiemy że na ich pomoc nie ma co liczyć...
no jakos tak mi tam dziwnie pisac..
a co do kredytu to my bralismy kredyt z doplatami od rzadu i tak umowe na kupno mieszkania mamy na nas, glownymi kredytobiorcami jestesmy my a rodice sa dodatkowymi.. i jesli my uzyskamy zdolnosc kredytowa to ich sie wyklresla.. tyle ze tak jak mowie my jestesmy wpisani jako glowni i kredyt jest na nas a oni sa pomocniczymi... (ze wzgledu na duza ich zdolnosc kredytowa..)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 16:09   #758
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez emila730 Pokaż wiadomość
wcale sie nie przymilam tylko pochwalilam fotki (zresztą inne osoby tez)...masz cos z glowa?
niektóre pochwaliłam a co mi sie nie podobalo w twoim wygladzie to dalej mi sie nie poodba hahaha a jak chcesz dokladnie wiedziec to pochwalilam foty z pleneru gdzie nie masz tych rekawiczek i woalki...
jakbys sie nie przymilala to bys sie wogole tu nie udzielila. A nie wyskoczylas jak Filip z konopii z tekstem o moich fotkach, ze rewelacyjne, itp, skoro nikt tu o nich nie wiedzial...
O ile mi wiadomo z glowa mam wszystko w porzadku.
I nie pochwalilas tylko fot z pleneru, bo tez i ze slubu. Widac sama zapomnialas co pisalas... Tak wiec przypomne:
Cytat:
Napisane przez emila730
Jaga musze pogratulować fotek ze slubu i pleneru (szczególnie plener rewelacja) no no
A jak Ci sie nie podobaly woalka i rekawiczki to to jest juz Twoja sprawa. To byl moj dzien, i moja decyzja o tym jak ja bede tego dnia wygladac. Ty swoj dzien bedziesz miec w przyszlym roku... Wtedy sama bedziez mogla sie pochwalic swoimi fotami, dzieki czemu inni tez beda miec okazje by ocenic Twoj wyglad... I obys naczytala sie samych pozytywow.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2009-10-02 o 16:34
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:31   #759
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość

nie.
w ogóle to ostatnio non stop się kócimy, np. wczoraj. mam wrażenie, że od kiedy przytyłam (5 kg!), już mnie nie chce. rozmawia ze mną jakby wcale nie czuł żadnych emocji. złość okazuje tylko słowami, a po nim nic nie widać. tak samo jak wczoraj zaczął mnie całować, czułam, że to nie jest prawdziwe. i stąd cała kłótnia. dziś rano nawet sie nie odezwał. i poszedł.
zresztą, chyba wobec wszystkich, z którymi rozmawia stał się taki obojętny. no mówię Wam, wczoraj w pewnym momencie się darłam, a on nawet na mnie nie spojrzał i nic nie mówił.
jest mi tak źle... nie czuję się szczęśliwa
trzymam kciuki zeby wszystko sie miedzy wami ulozylo

z tym 5kg ... to by chyba llekko przesadzil

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

powiem ci, ze my tez z TZ ostatnio sie pogubilismy. zauwazyłam, ze zyjemy obok siebie a nie raze ze sobą. TZ non stop w pracy, potem rehabilitacja, a potem zawsze musiał komus pomagac a to siostrze, a to mamie, tacie. nie mielsimy nawet czasu pogadac. o przytulasach to juz mogłam zapomniec. ale wczoraj nie wytrzymałam. od 8 do 14 był w pracy, potem rehabilitacja. wiec wrócił na obiad na 16, zjadł i pojechalismy z moim tatą do banku na chwile. wracamy do domu a TZ , ze on jedzie siostrze naprawic komputer. nic nie powiedziałam. poszlam sobie (była godz juz 18) nie wytzrymałam. napisałam mu w kilku smsach, ze jest mi źle, ze czuje sie samotna, ze to nie ejst to, czego sie spodziewałam. co tam jeszcze pisałam. TZ nie odpisał. o 19.30 wrócił. nie rozmawialismy. zjedlismy kolację z moimi rodzicami, oglądalismy siatkówkę. potem poszłam spac. przyszedł TZ, połozył sie do łózka. powiedział "jestem złym męzem?" milczałam az w koncu stwierdziłam "razem sie ostatnio troszkę pogubilismy" Tz sie zapytał "czy spróbujemy to naprawic" zgodziłam się. przytulił mnie. potem długo rozmawialsimy . dzis rano ustawił sobie zegarek na 7 bo na 8 miał jechac do pracy, ale 1,3 godz mnie scicskał, całował, ze godzine sie spóźnił do pracy. mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
dokladnie!
najwazniejsze zeby obydwie strony chcialy poprawic relacje miedzy soba to juz duzy plus .. i za was trzymam kciuki



Jaga ... no i byl sens robic takie tajemnice z tych zdjec?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:57
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:50   #760
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Jaga ... no i byl sens robic takie tajemnice z tym zdjec?
Nie robilam zadnych tajemnic, tylko jasno i wyraznie napisalam, ze nie umieszcze ich na forum (co z tajemnica nie ma nic wspolnego), czego tez nie uczynilam i czynic dalej nie zamierzam. A to, ze ktos bez mojej wiedzy za mnie umiescil tu do nich link to juz inna sprawa.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:52
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:56   #761
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Nie robilam zadnych tajemnic, tylko jasno i wyraznie napisalam, ze nie umieszcze ich na forum (co z tajemnica nie ma nic wspolnego), czego tez nie uczynilam i czynic dalej nie zamierzam. A to, ze ktos bez mojej wiedzy za mnie umiescil tu do nich link to juz inna sprawa.
nie umiescilas ich Ty .. ale za to zrobil to ktos inny
chyba liczylas sie z tym ze jesli beda na stronie fotografa to predzej czy pozniej pojawia sie na forum
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 18:10   #762
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
nie umiescilas ich Ty .. ale za to zrobil to ktos inny
chyba liczylas sie z tym ze jesli beda na stronie fotografa to predzej czy pozniej pojawia sie na forum
Wiesz, nie bede z Toba wchodzic w dyskusje, bo nie ma to namniejszego sensu...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:15   #763
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie bede z Toba wchodzic w dyskusje, bo nie ma to namniejszego sensu...

Ja tez nie mam zamiaru z Toba dyskutowac , zreszta nie ma o czym ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:26   #764
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
kliwuś ja nie mam takie zapisu w umowie aż sprawdziłam, ale juz do nas dzwonili i zapytaniem czy nasz zdjecia bedą mogli wykorzystać w prezentacji na targi ślubne, a ja na to ze mam rozumiec przez to ze zdjecia wyszły dobrea on mi na to ze bombowe wyszły a nie dobre
wiec JA MU NA TPO NO no i po co pan dzwonił teraz bedzie mi jesxzcze cieżej czekać na nie

no ale co nam pozostało tylko czekac
hmmm a jak to jest ja odkupiłam od fotografa płytę ze zdjęciami z prawami autorskimi i zamieściłam dwa na NK

bo jeśli mam na płycie zapłaciłam to mogę robić z nimi co chcę????

ja miałam moje zdjęcia już gotowe we wtorek po weselu
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2009-10-02 o 19:33
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:30   #765
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

sliwenka, to ekspresem dostalas, ja na swoje czekalam prawie 1,5 miecha. Ale uwazam, ze warto bylo.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:37   #766
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
sliwenka, to ekspresem dostalas, ja na swoje czekalam prawie 1,5 miecha. Ale uwazam, ze warto bylo.
Zdjęcia śliczne a ty też super wyglądałaś i nie tylko w plenerze , ja też maiałm woalkę do ślubu bo welon mi jakoś nie leżał
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:47   #767
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

mikakrolikowa, dziekuje.
Moze bys sie pochwalila swoimi zdjeciami? Nie ukrywam, ze jestem ciekawa, jak inna PM-ka wygladala w woalce. No i ja tez jakos dziwnie sie czulam w klasycznym welonie. Przeszkadzalo mi w nim to, ze z tylu sie "majtal". A jak zobaczylam zdjecia z przymiarki kiecy w welonie to uznalam, ze wygladam jakbym miala przyczepiona z tylu brudna szmate. Dlatego stanelo na woalce.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:45   #768
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Jaga, powiedz gdzie mogę zerknąć na Twoje fotki
Jestem bardzo ciekawa tej woalki. Ja jakoś nawet nie pomyślałam, że może być coś innego jak welon. A ja swój welon zdjęłam po 3, 4 tańcach na weselu - miał 2,5 m. A rzucałam podwiązką
Z góry dzięki za namiary na fotki!

Edytowane przez kocurazab
Czas edycji: 2009-10-02 o 20:52
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:52   #769
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
mikakrolikowa, dziekuje.
Moze bys sie pochwalila swoimi zdjeciami? Nie ukrywam, ze jestem ciekawa, jak inna PM-ka wygladala w woalce. No i ja tez jakos dziwnie sie czulam w klasycznym welonie. Przeszkadzalo mi w nim to, ze z tylu sie "majtal". A jak zobaczylam zdjecia z przymiarki kiecy w welonie to uznalam, ze wygladam jakbym miala przyczepiona z tylu brudna szmate. Dlatego stanelo na woalce.
Pochwale sie niedługo muszę jakiś album na necie zrobić i troche je pozmniejszać może jutro znajde chwilkę
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 22:42   #770
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

jak łopata. nie badz dla mnie niemiła - bo sie poplacze... chyba sie mocno nudzisz bo lubisz znajdywac i cytowac posty rozkladajac je na czesci pierwsze a moze znasz jakies dobre cwiczenia na ujedrnienie duuzego "cycusia" co? bo tak szukam po forum i znalezc nie moge hahahah a ty jako moderatorka moze mi pomozesz?
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907



Edytowane przez emila730
Czas edycji: 2009-10-02 o 23:11
emila730 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 08:14   #771
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


Jaga ... no i byl sens robic takie tajemnice z tych zdjec?
dokładnie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie bede z Toba wchodzic w dyskusje, bo nie ma to namniejszego sensu...
super pewnie dlatego, że nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Cytat:
Napisane przez emila730 Pokaż wiadomość
jak łopata. nie badz dla mnie niemiła - bo sie poplacze... chyba sie mocno nudzisz bo lubisz znajdywac i cytowac posty rozkladajac je na czesci pierwsze a moze znasz jakies dobre cwiczenia na ujedrnienie duuzego "cycusia" co? bo tak szukam po forum i znalezc nie moge hahahah a ty jako moderatorka moze mi pomozesz?
hahahaha padłam !

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Gratuluje śliczny brzuszek , zazdroszczę też chce taki ...
dzięki

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
fajnie że masz sam wypukły brzuszek , bo niektóre kobiety tyją wszerz
to ja

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość



poczekaj jeszcze pare tygodni
wiem wiem
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:09   #772
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

witam

kurcze ale dziś zimno.
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dokladnie!
najwazniejsze zeby obydwie strony chcialy poprawic relacje miedzy soba to juz duzy plus .. i za was trzymam kciuki
u nas widac wielką poprawę.


kurcze śniło mi się, ze jestem w ciązy. i dowiedziałam się tego będąc w 3 miesiącu, bo sie okazało, ze biorąc tabletki wywoływałam sobie @ a byłam w ciązy. ech...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:50   #773
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
witam

kurcze ale dziś zimno.


u nas widac wielką poprawę.


kurcze śniło mi się, ze jestem w ciązy. i dowiedziałam się tego będąc w 3 miesiącu, bo sie okazało, ze biorąc tabletki wywoływałam sobie @ a byłam w ciązy. ech...
Madzia za duzo siedziesz na forum i potem takie sny
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 10:15   #774
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Madzia za duzo siedziesz na forum i potem takie sny
hehe no chyba
ale to pewnie tez dlatego, że wczor5aj troszkę o tym myslałam. w Turcji, przez te 2 tyg przytyłam 2,5 kg (jeszcze nigdy tyle nie wazyłam ) i dalej jakos utrzymuję tę wagę. a jeszcze wczoraj miałam ochotę na kiszoną kapustę, po której wiadomo, brzuch robi się wielki i jakos tak mnie to potem we śnie męczyło
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:43   #775
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
hehe no chyba
ale to pewnie tez dlatego, że wczor5aj troszkę o tym myslałam. w Turcji, przez te 2 tyg przytyłam 2,5 kg (jeszcze nigdy tyle nie wazyłam ) i dalej jakos utrzymuję tę wagę. a jeszcze wczoraj miałam ochotę na kiszoną kapustę, po której wiadomo, brzuch robi się wielki i jakos tak mnie to potem we śnie męczyło
Pewnie dlatego ALe bierzesz tabsy wiec to raczej malo prawdopodobne
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:58   #776
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Emila, zejdz ze mnie i spojz lepiej na siebie...

Strippi, masz cos do mnie?...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:06   #777
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Hej

Przeczytałam prawie całe tamto forum i moim zdaniem Jaga jest, jaka jest, moze ma duze mniemanie o sobie, taki charakter, ale tamte dziewczyny przesadzily i juz sie to niesmaczne zrobiło Przynajmniej ja tak uważam.
A tym bardziej jak ktos obgaduje na tamtym forum a tu przychodzi i kity wciska
Ale zeby przychodxic na czyjs slub i po kryjomu zdjecia robic:/ i sie tym bawic po tym...nie dziwie sie, ze nie chce umieszczac teraz zdjeć...
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:30   #778
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

heh, czyli chyba dobrze myslalam, ze te "dziwne" pw dotyczyly mojej osoby...

Szkoda, ze nikt nie zechcial sie ze mna skontaktowac by mnie o tym poinformowac, ew. wyjasnic, tylko slepo zawierzyly innym, nie wysluchujac drugiej strony.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 14:32   #779
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cześć wam wszystkim żadko się udzielam ale podczytuje widze że kociołek się maly robi na wątku.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:24   #780
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez emila730 Pokaż wiadomość
jak łopata. nie badz dla mnie niemiła - bo sie poplacze... chyba sie mocno nudzisz bo lubisz znajdywac i cytowac posty rozkladajac je na czesci pierwsze a moze znasz jakies dobre cwiczenia na ujedrnienie duuzego "cycusia" co? bo tak szukam po forum i znalezc nie moge hahahah a ty jako moderatorka moze mi pomozesz?
3 pkt, atak na moderatorkę = ban na 7 dni
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.