Życie bez miłości :( - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 19:44   #481
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Życie bez miłości :(

AgattkoM uzywam dobrych podkladkow, ale jak wiadomo kazdy zle na moja skore wplywa...sama jestes od zawsze?


ja moze nie mam skory gladkiej ani ładnych zębów, mimo że są proste, jednak podoba mi sie bardzo moja figura... plaski brzuszek, 169cm wzrostu, nie za szerokie bioderka (rozmiar 26 nosze...czasami 27:P) no i wlosy mam tez niezle...no ale co? widocznie twarz odgrywa najwazniejsza role ;/



................
podnosicie mnie coraz bardziej na duchu...
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:55   #482
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez glapa07 Pokaż wiadomość
AgattkoM uzywam dobrych podkladkow, ale jak wiadomo kazdy zle na moja skore wplywa...sama jestes od zawsze?


ja moze nie mam skory gladkiej ani ładnych zębów, mimo że są proste, jednak podoba mi sie bardzo moja figura... plaski brzuszek, 169cm wzrostu, nie za szerokie bioderka (rozmiar 26 nosze...czasami 27:P) no i wlosy mam tez niezle...no ale co? widocznie twarz odgrywa najwazniejsza role ;/





................
podnosicie mnie coraz bardziej na duchu...
Nie no dziewczyny, nie licytujmy się co która ma lub nie ma. Nie o to chodzi. Widocznie mamy pecha co do facetów, w moim przypadku jeszcze coś w psychice siedzi,że trzymam się na dystans.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:00   #483
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

ee, kochana, ja to z "dżinsów" nosze 30/31 bo dupsko mam kurde, biodrzyska znaczy się górę mam s owszem, ale co z tego jak ja mam wielki zad. buźkę mam zawsze gładką i zawsze jestem sama - moje niby "związki" nigdy nie były związkami, nawet tego nie da się tak nazwać.

ja nie mówię o dobrych podkładach w sensie krycia, tylko o nieniszczeniu skóry. mineralne leczą często cerę trądzikową
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:06   #484
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Życie bez miłości :(

wiesz... ja juz uzywalam tylu podkladow, ze juz wiem, ze zaden nie uleczy mojej skory.. ale nie o tym mowa...


ja bylam w 2 zwiazkach... jeden trwal 3 tygodnie po czym zakonczylam go... a drugi trwal dluzej, ale zostalam zdradzona. Podnioslam się i żyje... z tym moim pierwszym zerwalam dla innego, ktorego kochalam z 2 lata... byl dj w klubie i robilam wszystko, byleby sie z nim spotkac.... zakochalam sie i to ostro...ale przeszlo... kiedy pojawil się ten, który mnie zdradzał... teraz sama... mam nadzieje, ze to się zmieni...

a co do licytacji to fakt... przesadzilam troszke... ale ja wiem, ze mezczyzni zwracaja najpierw uwage na twarz a potem na cala reszte...takie jest moje zdanie.
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:08   #485
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Życie bez miłości :(

Musze sie z Wami podzielić pewną refleksją... Ostatnio troche rozmyślałam nad moją sytuacją i uświadomiłam sobie, że za każdym razem jak wychodze z domu to myślę sobie "Może tym razem mi się poszczęści i spotkam tego jedynego?". Ale zawsze wracam bez żadnych rewelacji.Jednak mimo to znów myśle że może następnym razem się uda. Czy tez tak macie?
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:19   #486
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

luna, już nie. kiedyś tak miałam, a teraz jak wychodzę, nastawiam się tylko na dobrą zabawę. poza tym ,a ja mam zawsze szczęście do byłych mojej koleżanki, z którymi byla zanim się poznałyśmy. to jest dopiero śmieszna sprawa. żeby być fair nigdy się z żadnym nie spotkałam.

choć nie, raz z jednym i było mi cholernie głupio potem, bo po czasie oni znów się spotykali.. no. ja jestem pokręconym stworzeniem, ze "związkiem" z zaręczonym facetem, z drugim hipokrytą i trzecim który teraz jest gdzieś daleko i jest z moją byłą przyjaciółką takie jest moje życie ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:28   #487
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

glapa to mialas 3 zwiazki?
z pierwszym zerwalas dla tego z ktorym, bylas 2 lata czy to byla platoniczn amilos cbo nei byliscie razem? ,potem, byl 3 ktory Cie zdradzil?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 21:11   #488
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
glapa to mialas 3 zwiazki?
z pierwszym zerwalas dla tego z ktorym, bylas 2 lata czy to byla platoniczn amilos cbo nei byliscie razem? ,potem, byl 3 ktory Cie zdradzil?

2 zwiazki, jedna platoniczna milosc.
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:58   #489
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
glapa, skarbie ja mam buźkę jak pupcia niemowlaka, raz w miesiącu wyskoczy mi tu i ówdzie z wiadomych comiesięcznych dolegliwości, ale szybko zniknie, nie mam też krzywych zębów choć mam szparę mdz. jedynkami .. i co? ni nico, jajco albo co tam jeszcze ..
sama jestem i już. tak chyba musi być ..

ps. a może spróbuj mineralnych podkładów. bardzo dobrze kryją i są nieszkodliwe dla skóry
Agatka czy to Ty na avie ?

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Musze sie z Wami podzielić pewną refleksją... Ostatnio troche rozmyślałam nad moją sytuacją i uświadomiłam sobie, że za każdym razem jak wychodze z domu to myślę sobie "Może tym razem mi się poszczęści i spotkam tego jedynego?". Ale zawsze wracam bez żadnych rewelacji.Jednak mimo to znów myśle że może następnym razem się uda. Czy tez tak macie?
Tez tak mam.
Moje nadzieje sa nigdy nie spelnione.
Ostatnio bylam na imprezie w weekend. Byl jeden fajny chlopak, jakos szczegolnie mna zainteresowania przez cala noc nie okazywal. Pod koniec imprezy, kompletnie nawalony, wyskoczyl jak filip z konopii cos w stylu ze powinnam sie z nim przespac.


Cytat:
Napisane przez glapa07
ja moze nie mam skory gladkiej ani ładnych zębów, mimo że są proste, jednak podoba mi sie bardzo moja figura... plaski brzuszek, 169cm wzrostu, nie za szerokie bioderka (rozmiar 26 nosze...czasami 27:P) no i wlosy mam tez niezle...no ale co? widocznie twarz odgrywa najwazniejsza role ;/
Ja nie mam pieknej cery, kaprysna wrecz a sie tym nie przejmuje. a ty masz ladna skore a widze ze jakies masz dziwne kompleksy.
Ja sie ogolnie sobie podobam, ale za to facetom[ tym ktorym chcialabym sie podobac] sie nie podobam.

Moze zabrzmi to egoistycznie ale ciesze z tego watku, ze nie jestem sama. . .
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:02   #490
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

taaa mła w avie. a raczej połowa mła

a mi wiosna zaczyna zawracać w głowie. każdy przechodzący facet jest "potencjalny" mam nadzieję, że się szybko z tym uporam ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:12   #491
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
taaa mła w avie. a raczej połowa mła

a mi wiosna zaczyna zawracać w głowie. każdy przechodzący facet jest "potencjalny" mam nadzieję, że się szybko z tym uporam ..
To jestes sliczna, przypominasz mi eve mendes tzn ta polowa
Tez to znam kazdy facet potencjalnym kandydatem , czuje ze jestem coraz bardziej zdesperowana
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:26   #492
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
taaa mła w avie. a raczej połowa mła

a mi wiosna zaczyna zawracać w głowie. każdy przechodzący facet jest "potencjalny" mam nadzieję, że się szybko z tym uporam ..
Śliczna ta twoja połowa. Przypominasz mi Rose McGowan
Jaka wiosna? U mnie leje i jest generalnie zimno i obrzydliwie.
A dzięki zmianie kierunku studiów w połowie roku jakoś mi ostatnio wszystko przeszło i zaczęłam wychodzić z założenia, że jak przyjdzie czas to książę się znajdzie. A jak nie, to będę cholernie szczęśliwa i bez niego. Może to po prostu kwestia tego jak pewnie się w danym okresie czujemy - jak miałam dużo wątpliwości i wogóle, to marzyła mi się jakaś miłość, teraz kiedy w końcu podjęłam decyzję i jestem z niej zadowolona (zrezygnowałam z polonistyki) jakoś mi przeszło, bo czuję się silna i wiem, że poradzę sobie nawet sama. Tak jakbym zeszła na ziemię po tych wszystkich marzeniach. (chociaż nie wiem czy to dobrze, bo marzenia są potrzebne i nie powinno się z nich rezygnować - grunt, że na razie mam lepsze samopoczucie i bardzo chętnie się nim podzielę Mam nadzieje, że moje dobre fluidy jakoś do was przez internet przepływają
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:00   #493
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
To jestes sliczna, przypominasz mi eve mendes tzn ta polowa
Tez to znam kazdy facet potencjalnym kandydatem , czuje ze jestem coraz bardziej zdesperowana
Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Śliczna ta twoja połowa. Przypominasz mi Rose McGowan
Jaka wiosna? U mnie leje i jest generalnie zimno i obrzydliwie.
A dzięki zmianie kierunku studiów w połowie roku jakoś mi ostatnio wszystko przeszło i zaczęłam wychodzić z założenia, że jak przyjdzie czas to książę się znajdzie. A jak nie, to będę cholernie szczęśliwa i bez niego. Może to po prostu kwestia tego jak pewnie się w danym okresie czujemy - jak miałam dużo wątpliwości i wogóle, to marzyła mi się jakaś miłość, teraz kiedy w końcu podjęłam decyzję i jestem z niej zadowolona (zrezygnowałam z polonistyki) jakoś mi przeszło, bo czuję się silna i wiem, że poradzę sobie nawet sama. Tak jakbym zeszła na ziemię po tych wszystkich marzeniach. (chociaż nie wiem czy to dobrze, bo marzenia są potrzebne i nie powinno się z nich rezygnować - grunt, że na razie mam lepsze samopoczucie i bardzo chętnie się nim podzielę Mam nadzieje, że moje dobre fluidy jakoś do was przez internet przepływają
dziękuję Wam dziewczynki, ale ja ani do jednej ani do drugiej pani podobna nie jestem nawet w najmniejszym kawałeczku tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266640 widać mła w całości jakiś czas temu, bo teraz rudzielec kurde, ale nie taki jaki chciałam

u mnie dziś też sypie strasznie, ale wczoraj było tak słonecznie i ciepło ze aż się chciało w końcu żyć. no ale dziś jest ciężko. głowa ciężka, tyłek też. nie chce mi się nigdzie ruszać. szczęście, że już po pracy

fluidy dolatują ja tam już czuję
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:07   #494
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziękuję Wam dziewczynki, ale ja ani do jednej ani do drugiej pani podobna nie jestem nawet w najmniejszym kawałeczku tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266640 widać mła w całości jakiś czas temu, bo teraz rudzielec kurde, ale nie taki jaki chciałam

u mnie dziś też sypie strasznie, ale wczoraj było tak słonecznie i ciepło ze aż się chciało w końcu żyć. no ale dziś jest ciężko. głowa ciężka, tyłek też. nie chce mi się nigdzie ruszać. szczęście, że już po pracy

fluidy dolatują ja tam już czuję
Jesteś taka ladna, że az trudno uwierzyć, żes sama
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:13   #495
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

dziękuję. ale może to jest problem. czasem mam wrażenie, że faceci się mnie boją. ci w moim wieku i lekko wyżej mogą patrzeć, zastanawiać się, ale nikt nic nie zrobi. a starzy mnie nie interesują .. dodatkowo jestem wychowana według starych zasad. nie narzucam się, nie zagaduję pierwsza, choć zachęcam uśmiechem i w ogóle, a jednak. jestem sama i już.

ale też uważam, że na każdego przyjedzie czas. a jeśli nie przyjdzie .. mam setki planów w głowie związanych z karierą i spełnianiem marzeń .. już więcej życia marnowała nie będę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:38   #496
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Życie bez miłości :(

chcemy wierzyc, że 'twarz' to nie wszystko, ale nie oszukujmy się- to bardzo wiele znaczy. my przecież też tak oceniamy.
smutno mi się zrobiło tak trochę gdy przeczytałam parę ostatnich postów. sama nie wiem... zaczęłam się zastanawiac czy mój wygląd też sprawia, że nie mam faceta. nie wiem... śmieszy mnie to, wiecie. jestem chyba zbyt szczera, bo ostatnio jednemu chłopakowi, który mi się podobał, wygarnęłam wszystko co o nim myślę. ale kurczę, za nic tego nie żałuję. to zresztą i tak jego wina- zaczepiał, podrywał, flirtował- więc niech się nie dziwi.
jestem jednak sama. może jestem za gruba. ( waże 65 kilo przy 176 i wiem, ze waga dobra, ale cóż.... ), może naprawde jestem tak porąbana jak myślę
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:17   #497
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Życie bez miłości :(

2 kg mniej to ja ważę przy wzroście ledwo 169 więc no comment.

nie chodzi o wagę, nie chodzi o wygląd, nie chodzi o nic. jeśli będzie ten który się zapatrzy i pomysli że ja, Ty, ona czy ktokolwiek inny ma TO COŚ, to postara się coś z tym zrobić. jeśli nie. nic nie pomoże. ładna buzia, zgrabne nogi, super figura i odpowiednia waga.
ja na tym punkcie mam ogromnego fioła. górę mam szczupłą, z małym biustem, talią osy itp. uda i biodra masywne, wina siłowni i starań do policji, oraz tego, że zawsze uwielbiałam się ruszać, no i mięśnie porosły. rozmiar górny S dolny L. a L to już przecież słonice noszą [tak przecież się w internecie czyta] i co z tego, że ładna buzia, co z tego że figura ok, jak dla mnie waga to przeszkoda do wszystkiego.

nie ważne jest to jak wyglądamy tylko to jak czujemy się ze sobą. głupie, wiele razy pisane i w ogóle. ale jeśli nie będziemy się czuły dobrze ze sobą to nic nam nie pomoże. poza tym, która chciałaby mieć faceta który poleciał na jej śliczną buźkę, ciało czy cokolwiek innego?

są setki, wręcz tysiące przyczyn dla których jesteśmy same. może ktoś nas zauroczył, rzucił klątwę, może to jeszcze nie czas, może jesteśmy stworzone do innych rzeczy. może w tej chwili to nie to jest naszym przeznaczeniem.

flamasterku, ja spotykałam się rok temu z facetem, i teoretycznie był to związek do momentu w którym się w końcu zebrałam i powiedziałam co czuję, że mi zależy. facet poleciał na księżyc i się nigdy nie odezwał więcej [wcześniej wszystko obrócił w żart] ale to on zaczął, flirt, sms'y, telefony o późnych porach, teraz żałuję, ale szczerze zastanawiam się, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczę taki błysk w czyichś oczach na mój widok, jak w jego, pewnego, zimowego wieczoru ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo

Edytowane przez AgattkaM
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:19
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:21   #498
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziękuję Wam dziewczynki, ale ja ani do jednej ani do drugiej pani podobna nie jestem nawet w najmniejszym kawałeczku tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266640 widać mła w całości jakiś czas temu, bo teraz rudzielec kurde, ale nie taki jaki chciałam

u mnie dziś też sypie strasznie, ale wczoraj było tak słonecznie i ciepło ze aż się chciało w końcu żyć. no ale dziś jest ciężko. głowa ciężka, tyłek też. nie chce mi się nigdzie ruszać. szczęście, że już po pracy

fluidy dolatują ja tam już czuję
Jestes bardzo ładna!! Też się dziwię, żeś wciąż sama Aaah, takie to życie jest okrutne.
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:27   #499
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
śmieszy mnie to, wiecie. jestem chyba zbyt szczera, bo ostatnio jednemu chłopakowi, który mi się podobał, wygarnęłam wszystko co o nim myślę. ale kurczę, za nic tego nie żałuję. to zresztą i tak jego wina- zaczepiał, podrywał, flirtował- więc niech się nie dziwi.
wytargnelas? tzn cos pozytywnego mu powiedzialas?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 19:47   #500
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wytargnelas? tzn cos pozytywnego mu powiedzialas?
no tak. powiedziałam, że jest naprawdę wspaniałym facetem, że go podziwiam i szanuję, że nie ukrywam iż mi się podoba, ale skoro nie chce miec ze mną nic wspólnego to nie będę mu się narzucac.
dziwnie z nim jest. niby wyluzowany, ciągle żartuje. często mówił, jaka jestem fajna, zgrabna, mądra, ładna, a potem....ech
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:16   #501
alijaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Życie bez miłości :(

Hej moje drogie dziewczynki
Czym wy sie tak zamartwiacie? Jesteście młode i teraz właśnie powinnyscie żyć pełnią życia Niech najważniejsi dla was będą przyjaciele - chłopak zdradzi, nie zrozumie - przyjaciele byli i bedą zawsze!! Rozumiem, że brak faceta może was dołować, ale za to macie najcenniejszą miłość przyjaciół!! bawcie się i wykorzystujcie każdą wolną chwilę na zabawę i naukę czegoś nowego - bo kiedy jak nie teraz - w latach naszej młodości. Za pare lat bedziemy juz dojrzałymi kobietami i bedziemy żałować że nie wykorzystałyśmy tego czasu maxymalnie
Też przez wiele lat borykałam się z brakiem poważnego związku wypełnionego prawdziwą i najszczerszą miłością. Szukałam, ale przestałam - postawiłam na zabawę i nie żałuję! Przeżyłam kilka wspaniałych lat na imprezowaniu, wyjazdach z przyjaciółmi. Podaczas jedenej z imprez podszedl do mnie chłopak i poprosil o nr tel. Dałam ale naprawde nie wiem dlaczego bo mi sie nie spodobał - nie był wtedy w moim typie :P - nigdy nie dawałam takim kolesieom nr tel. Nie wiem dlaczego to zrobilam, zamieniłam z nim zaledwie 2 słowa i tyle. Później on nalegał na spotkanie i poznanie się bliżej. Ja nie chciałam, podobało mi się życie jakim żyłam wtedy - poprostu byłam wolna, zero zobowiązań. Ale jemu zależało, więc dałam mu małą szanse, myślałam że coś pojdzie nie tak i poprostu nasza znajomość na tym sie skończy. Los chciał inaczej - z biegiem czasu zauważyłam jak dobrze mi się z nim rozmawia - o wszytskimi o niczym, jak potrafi mnie rozsmieszyć do łez, jak mnie szanuje i jak bardzo sie stara. Zanim się obejrzałam ta szansa którą mu sprezentowałam zamieniła się w 2 lata cudownego związku który mam nadzieję potrwa w nieskonczoność )) A dodam że nie jestem super atrakcyjną dziewczyną, mam problemy z cerą, z którymi nadal się borykam. A on jest cudowny, kocha mnie, niezależnie w jakim stanie jestem - czy chora, czy skacowana, czy po zabiegu dermatologicznym - siedzi przy mnie pociesza i tak bardzo KOCHA! Wręcz nie lubi jak się maluje, z czego ja nie moge zrezygnować. Kocha mnie taką jaką jestem - poprostu. Jest prawdziwym dzentelnmenem - jak dla mnie ideał
Dlatego jesli chcialo wam się wczytać w moją historię drogie dziewczynki mówię wam - KAŻDA kobieta jest piękna. I każda znajdzie swojego księcia moze znajdzie to zle określenie, bo szukanie nie jest dobra recepta - to desperacja - trzeba kompletnie przestac o tym myslec i zacząć robic to co sie naprawde lubi Mówie wam moja historia jest dobrym przykladem, ze miłośc sama przyjdzie zanim się obejrzycie - tylko badzcie soba i żyjcie swoim życiem ]]]

Pozdrawiam i życzę powodzenia
alijaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:21   #502
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Życie bez miłości :(

aLijas zgodzę się z Tobą, że w związku nigdy niczego nie możemy być pewni do konca, a w prawdziwej przyjazni tak, bo ona potrafi pokonac wszystko..

a co do miłości... wiadomo, nie powinno się jej szukać na siłę... będąc z kimś dla poklasku czy po to, żeby np. rodzice nam dali spokój, że ciągle jesteśmy same/sami, nigdy nie zaznamy szczęścia. Wydaje mi się, że lepiej być samemu z wyboru, niż z kimś z konieczności.

aLijaS przyznam, że świetnie trafiłaś. Ja tak trafilam na mojego byłego...tzn. może nie tak, ale w podobny sposób. Ja miałam występy w szkole a on mnie dostrzegl. Pozostalam w jego pamięci. Po jakims czasie (nie wiem 2-3 miesiace pozniej) weszlam na regionalny czat i co? Natrafiliśmy przypadkowo na siebie. Opowiedział mi całą sytuacje itp. Na początku migałam się od spotkań, ale potem z czasem doszłam do wniosku, że co mi tam! I się spotkaliśmy. Był wtedy z moją znajomą ze szkoły. Spotykaliśmy się i nie powiem... bo flirtowaliśmy (jaka ja głupia byłam, że się tak zachowywałam w tej sytuacji ;/). On z nią skończył. Zaczęliśmy się coraz częściej spotykać. Było cudownie. Nie było żadnych pocałunków...tylko co najwyżej tuli-luli No i ja później wyjechałam na obóz...ale tak bardzo nie chciałam jechac tam ze wzgledu na niego, wręcz płakałam. Przetrwałam te 2 tygodnie bez niego, pisząc codziennie smsy i dzwoniąc (teraz zmieniłam taktyke - jestem bardziej niedostępna, tajemnicza). Wróciłam z obozu. Dzień później spotkaliśmy się.Przywiozłam mu jego ulubione żelki i kupiłam koszulkę. Ucieszył się. Wtedy padało. Siedzieliśmy w jego samochodzie i rozmawialiśmy. Domagał się buzi, ale ja nie mogłam się przełamać, mimo, ze bardzo tego chciałam. I nie wiem jak ale jakoś tak wyszło to BUZI (to był mój pierwszy pocałunek! a jakże cudowny...). Byłam bardzo szczęsliwa. Po kilku dniach, gdy odezwał się, stwierdził, że nie możemy być razem bo on ma studia, pracę a ja maturę i treningi i nie pogodzimy tego (...eh dla chcącego nic trudnego). Wiedziałam, że to koniec...załamałam się. Odszedł. Zerwaliśmy kontakt na bardzo długo. W międzyczasie dowiedziałam się, że mnie 2 razy zdradził ... raz gdy byłam na obozie a raz w dniu po naszym cudownym spotkaniu w samochodzie. I to zrobił, z dwoma różnymi swoimi byłymi. Jedna mi o tym powiedziała (on później się przyznał), a z drugą obecnie jest żonaty (w sierpniu miną 2 lata od kiedy się rozstaliśmy) i oczekuje bobaska.

I ja też sie nie spodziewałam miłości raczej w tamtym momencie. W sumie może to nie miłość, ale coś cudownego, bliskiego bardzo miłości. ZAKOCHANIE - tak... Nie spodziewałam się - uderzyło we mnie, a potem pozabierało ze mnie wszystko, że stałam się na jakiś czas wrakiem człowieka.

Fakt trzeba czekać na swoją połówkę... kiedyś napewno nas ''dopadnie'' ale z drugiej strony jaką możemy mieć pewność, że nie skrzywdzi nas? Boję się bardzo angażować... od tamtego momentu.

Boję się zaufać... boję się a właściwie wstydze swojego wyglądu. Ale żyję z tym. Nie oczekuje, że dzisiaj czy jutro natrafie na mężczyznę idealnego (takich nie ma;P) ale wierze, że może kiedyś spotka mie jeszcze coś miłego i że przełamię swoje wszelkie obawy... bo bardzo bym chciała...


uf ale sie rozpisalam
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:58   #503
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez glapa07 Pokaż wiadomość
aLijas zgodzę się z Tobą, że w związku nigdy niczego nie możemy być pewni do konca, a w prawdziwej przyjazni tak, bo ona potrafi pokonac wszystko..

a co do miłości... wiadomo, nie powinno się jej szukać na siłę... będąc z kimś dla poklasku czy po to, żeby np. rodzice nam dali spokój, że ciągle jesteśmy same/sami, nigdy nie zaznamy szczęścia. Wydaje mi się, że lepiej być samemu z wyboru, niż z kimś z konieczności.

aLijaS przyznam, że świetnie trafiłaś. Ja tak trafilam na mojego byłego...tzn. może nie tak, ale w podobny sposób. Ja miałam występy w szkole a on mnie dostrzegl. Pozostalam w jego pamięci. Po jakims czasie (nie wiem 2-3 miesiace pozniej) weszlam na regionalny czat i co? Natrafiliśmy przypadkowo na siebie. Opowiedział mi całą sytuacje itp. Na początku migałam się od spotkań, ale potem z czasem doszłam do wniosku, że co mi tam! I się spotkaliśmy. Był wtedy z moją znajomą ze szkoły. Spotykaliśmy się i nie powiem... bo flirtowaliśmy (jaka ja głupia byłam, że się tak zachowywałam w tej sytuacji ;/). On z nią skończył. Zaczęliśmy się coraz częściej spotykać. Było cudownie. Nie było żadnych pocałunków...tylko co najwyżej tuli-luli No i ja później wyjechałam na obóz...ale tak bardzo nie chciałam jechac tam ze wzgledu na niego, wręcz płakałam. Przetrwałam te 2 tygodnie bez niego, pisząc codziennie smsy i dzwoniąc (teraz zmieniłam taktyke - jestem bardziej niedostępna, tajemnicza). Wróciłam z obozu. Dzień później spotkaliśmy się.Przywiozłam mu jego ulubione żelki i kupiłam koszulkę. Ucieszył się. Wtedy padało. Siedzieliśmy w jego samochodzie i rozmawialiśmy. Domagał się buzi, ale ja nie mogłam się przełamać, mimo, ze bardzo tego chciałam. I nie wiem jak ale jakoś tak wyszło to BUZI (to był mój pierwszy pocałunek! a jakże cudowny...). Byłam bardzo szczęsliwa. Po kilku dniach, gdy odezwał się, stwierdził, że nie możemy być razem bo on ma studia, pracę a ja maturę i treningi i nie pogodzimy tego (...eh dla chcącego nic trudnego). Wiedziałam, że to koniec...załamałam się. Odszedł. Zerwaliśmy kontakt na bardzo długo. W międzyczasie dowiedziałam się, że mnie 2 razy zdradził ... raz gdy byłam na obozie a raz w dniu po naszym cudownym spotkaniu w samochodzie. I to zrobił, z dwoma różnymi swoimi byłymi. Jedna mi o tym powiedziała (on później się przyznał), a z drugą obecnie jest żonaty (w sierpniu miną 2 lata od kiedy się rozstaliśmy) i oczekuje bobaska.

I ja też sie nie spodziewałam miłości raczej w tamtym momencie. W sumie może to nie miłość, ale coś cudownego, bliskiego bardzo miłości. ZAKOCHANIE - tak... Nie spodziewałam się - uderzyło we mnie, a potem pozabierało ze mnie wszystko, że stałam się na jakiś czas wrakiem człowieka.

Fakt trzeba czekać na swoją połówkę... kiedyś napewno nas ''dopadnie'' ale z drugiej strony jaką możemy mieć pewność, że nie skrzywdzi nas? Boję się bardzo angażować... od tamtego momentu.

Boję się zaufać... boję się a właściwie wstydze swojego wyglądu. Ale żyję z tym. Nie oczekuje, że dzisiaj czy jutro natrafie na mężczyznę idealnego (takich nie ma;P) ale wierze, że może kiedyś spotka mie jeszcze coś miłego i że przełamię swoje wszelkie obawy... bo bardzo bym chciała...


uf ale sie rozpisalam
Czyli mam rację twierdząc, że większość facetów to porażka Przykro mi

A ja wczoraj spotkałam się z takim kolegą na pogaduchy i skończyło się jak zwykle, czyli na całowaniu i takich tam Rzecz w tym, że my za cholerę nie chcemy być parą, ale niesamowicie na siebie działamyJakieś feromony czy coś Nie wiem W każdym razie super było A jak facet masuje plecy to sobie nie wyobrażacie dziewczyny ehhh Bóg masażu hehe I po co mi stały związek?

Nawiasem mówiąc to jestem okropna Już totalnie zachowuje się jak facet Leżę sobie, fajnie mi i przyjemnie A ten mi gada i gada No to mu walnęłam tekst " Zachowujesz sie jak baba! Nie gadaj mi tu, bo mi jest dobrze i spać mi się chce" I poszłam spać
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:11   #504
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Tego własnie się obawiam, że za niedługo proces gorzknienia się u mnie zacznie Albo juz się zaczął
Tak, u mnie z pewnoscia sie zaczal.
Moje zycie jest takie puste.
A zreszta po tylu latach "izolacji", napewno nie umialabym sie przed kims odtworzyc. w koncu przyzwyczajenie druga natura czlowieka.Przepadlam.

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
2 kg mniej to ja ważę przy wzroście ledwo 169 więc no comment.

nie chodzi o wagę, nie chodzi o wygląd, nie chodzi o nic. jeśli będzie ten który się zapatrzy i pomysli że ja, Ty, ona czy ktokolwiek inny ma TO COŚ, to postara się coś z tym zrobić. jeśli nie. nic nie pomoże. ładna buzia, zgrabne nogi, super figura i odpowiednia waga.
ja na tym punkcie mam ogromnego fioła. górę mam szczupłą, z małym biustem, talią osy itp. uda i biodra masywne, wina siłowni i starań do policji, oraz tego, że zawsze uwielbiałam się ruszać, no i mięśnie porosły. rozmiar górny S dolny L. a L to już przecież słonice noszą [tak przecież się w internecie czyta] i co z tego, że ładna buzia, co z tego że figura ok, jak dla mnie waga to przeszkoda do wszystkiego.

nie ważne jest to jak wyglądamy tylko to jak czujemy się ze sobą. głupie, wiele razy pisane i w ogóle. ale jeśli nie będziemy się czuły dobrze ze sobą to nic nam nie pomoże. poza tym, która chciałaby mieć faceta który poleciał na jej śliczną buźkę, ciało czy cokolwiek innego?

są setki, wręcz tysiące przyczyn dla których jesteśmy same. może ktoś nas zauroczył, rzucił klątwę, może to jeszcze nie czas, może jesteśmy stworzone do innych rzeczy. może w tej chwili to nie to jest naszym przeznaczeniem.

flamasterku, ja spotykałam się rok temu z facetem, i teoretycznie był to związek do momentu w którym się w końcu zebrałam i powiedziałam co czuję, że mi zależy. facet poleciał na księżyc i się nigdy nie odezwał więcej [wcześniej wszystko obrócił w żart] ale to on zaczął, flirt, sms'y, telefony o późnych porach, teraz żałuję, ale szczerze zastanawiam się, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczę taki błysk w czyichś oczach na mój widok, jak w jego, pewnego, zimowego wieczoru ..
Ja powiedzmy jestem szczupla 166/50kg czyli dobrze waze. Wiec waga to nie klucz do szczescia.

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziękuję Wam dziewczynki, ale ja ani do jednej ani do drugiej pani podobna nie jestem nawet w najmniejszym kawałeczku tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266640 widać mła w całości jakiś czas temu, bo teraz rudzielec kurde, ale nie taki jaki chciałam

u mnie dziś też sypie strasznie, ale wczoraj było tak słonecznie i ciepło ze aż się chciało w końcu żyć. no ale dziś jest ciężko. głowa ciężka, tyłek też. nie chce mi się nigdzie ruszać. szczęście, że już po pracy

fluidy dolatują ja tam już czuję
Heh dziwne, na avatarze widze eve mendes. Faktycznie na drugim zdjeciu wogole jej nie przypominasz.

Znalazlam 2 fajne cytaty, ktorymi sie z wami podziele:
  1. Jesli cos moze pojsc zle to z pewnoscia pojdzie.
  2. Zawsze beda wiac przeciwne wiatry, jesli nie znasz portu, do ktorego plyniesz.


Brook, jak tam twoja znajmosci sie rozwija z cudzoziemcem?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:50   #505
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Życie bez miłości :(

..

Edytowane przez Justinka_
Czas edycji: 2009-08-30 o 09:19 Powód: blad
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:17   #506
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Znalazlam 2 fajne cytaty, ktorymi sie z wami podziele:
  1. Jesli cos moze pojsc zle to z pewnoscia pojdzie.
  2. Zawsze beda wiac przeciwne wiatry, jesli nie znasz portu, do ktorego plyniesz.
Dobre

Ja coraz bardziej dochodzę do wniosku, ze chce być sama. Nie wiem o co mi chodzi z tymi marzeniami o miłości. Coś sobie ubzdurałam. Widocznie jestem stworzona do czegoś innego jak ktoś tu napisał (tyle, ze jeszcze nie wiem do czego).
Ja nawet nie mam kogo wspominać. Nic. Więc nie wiem za czym tęsknie, może za czymś czego naprawdę nie ma.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:31   #507
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
[/list]Dobre

Ja coraz bardziej dochodzę do wniosku, ze chce być sama. Nie wiem o co mi chodzi z tymi marzeniami o miłości. Coś sobie ubzdurałam.
Och słońce, wcale sobie niczego nie ubzdurałaś każda z nas marzy o tym beznadziejnym Księciu Na Białym Koniu i tej całej bajce. każda mała dziewczynka zaczytuje się w bajki o Królewnach i chce byc jedną z nich. to normalne
owszem, ja marzę o samobójcy powiem mu: Skarbie, po co się zabijac, zmarnuj swoje życie ze mną
bardzo optymistyczne, nie powiem, haha
żyję bez miłości, ale nie dlatego, że nie mam do niej szczęścia. chciałabym miec faceta, nie ukrywam, ale nie czuję tej potrzeby teraz, w tej chwili. muszę jeszcze trochę dojrzec, odkryc siebie, poskładac swoje życie. potem w końcu jakiemuś pozwolę byc tym samobójcom
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:41   #508
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

hehe czarny flamaster ale mi poprawilas humor z tym samopbojca neizly tekst chyba i ja go sobie przywlaszcze
wy mowicie chcialybyscie faceta a ja chcialabym chcixc go miec ,i miec go
nie wiem czego ale ja juz tak wsiaklam w samotnosc ze nie wiem czy potrafilabym nauczyc sie zyc i dzielic z kims zycie ,dac sie dotykac itd itd
moze tak mowie bo nigdy zakochana nie bylam/ nie czulam?

fossa nie napsialam do niego maila dalej a powinnam? fakt on mojego adresu e mail nie ma ale telefon ma - wiec moze on moglby 1 sie odezwac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:46   #509
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hehe czarny flamaster ale mi poprawilas humor z tym samopbojca neizly tekst chyba i ja go sobie przywlaszcze
ah, bierz mała

wiesz, może to dlatego, że nie byłas jak dotąd zakochana. to prawdopodobne
ale to przecież nie jest przegrana sprawa.
jak tu siedzę tak mówię, że spotkasz takiego faceta co nie będzie się z tobą cackał. przyjdzie, weźmie co chce i przykuje do kaloryfera
ja przez długi czas żyłam za swoim murem bezpieczeństwa, a potem poznałam kogoś tak zdrowo porąbanego, że cóż.... nie miałam się jak bronic ech....szkoda, że nic z tego
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:58   #510
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hehe czarny flamaster ale mi poprawilas humor z tym samopbojca neizly tekst chyba i ja go sobie przywlaszcze
wy mowicie chcialybyscie faceta a ja chcialabym chcixc go miec ,i miec go
nie wiem czego ale ja juz tak wsiaklam w samotnosc ze nie wiem czy potrafilabym nauczyc sie zyc i dzielic z kims zycie ,dac sie dotykac itd itd
moze tak mowie bo nigdy zakochana nie bylam/ nie czulam?

fossa nie napsialam do niego maila dalej a powinnam? fakt on mojego adresu e mail nie ma ale telefon ma - wiec moze on moglby 1 sie odezwac
Brook ze mnie marny expert od spraw damsko-meskich ale NA TWOIM MIEJSCU bym napisala
Nic nie tracisz
Zobaczysz co napisze moze rowny z niego gosc wiec... pisz

Flamastrze chyba to:
Cytat:
Napisane przez
powiem mu: Skarbie, po co się zabijac, zmarnuj swoje życie ze mną
bedzie moje nowe motto zyciowe.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.