Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 17:18   #2251
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

dzięki za pocieszenie
tego faceta tym bardziej ciężko jest rozszyfrować bo jest bardzo nieśmiały i przez to ma bardzo małe doświadczenia z kobietami;/(wiem to od jego kumpli) podobno przez 4 lata pracujac w firmie nie mial zadnej dziewczyny, wiem że z jakąś tam kręcił ale nic z tego nie wyszło- może też na jednym spotkaniu się skończyło..
Ahhh muszę poczekać tak jak radzisz...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:31   #2252
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Bycie kobietą jest zbyt skąplikowane jak dla mnie. Nie kminię mechanizmu, na bazie którego ludzie się łączą w pary ^^ Kurde, ludzie się pewnie gdzieś tego uczą, a ja jak zwykle jestem niedoinformowaną jednostką... istna niesprawiedliwość XD
Ale nic to, bo idę dziś się bić na krakowksi rynek na poduszki. Ta inicjatywa mnie zavchwyca ^^ Biorę oreż i dawaj! Do ataku!

ja tego też nie kapuje i zazdroszczę wszystkim, którzy się odnaleźli
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:42   #2253
malenka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5
GG do malenka2
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Ania1088 Pokaż wiadomość
U mnie pierwszym krokiem do przełamania nieśmiałości była zmiana wyglądu, zaczęłam o siebie dbać, ładnie się ubierać. A moją największą bronią podobno jest uśmiech, nie wiecie co powiedzieć, wstydzicie się to się uśmiechnijcie a chłopak sam jakoś zacznie rozmowę, może do was podejdzie. Jeśli będziecie pewnie siebie, swojej wartości to będzie wam łatwiej. Sama potrzebuję trochę czasu by się przełamać i nie lubię być w nowym środowisku ale daje sobie radę i nie tyczy się to tylko chłopców ale i kontaktów z dziewczynami

U mnie przełamanie lodów z niesmiałoscia zaczeła mowic sobie w duszy jestes za***ista itp i mowila bedzie co bedzie ..przestała sie przejmowac co inni pomysla bo to wlasnie to bylo powodem ze nie potrafilam sie odzywac. a niech ludzie mysla co chca kazdy ma swoje zycie... zaczełam mowic to co mysle czasami mam dni gdzie mam jakies zawachania czy cos ale ruszyla do przodu ale jesli chodzi o podejscie do kolesia ktory mi sie podba to maskra;// niestety nie pdojde boje sie nagle jakas blokada. ;/
malenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 19:54   #2254
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Nie kminię mechanizmu, na bazie którego ludzie się łączą w pary ^^ Kurde, ludzie się pewnie gdzieś tego uczą, a ja jak zwykle jestem niedoinformowaną jednostką... istna niesprawiedliwość XD
Lepiej bym tego nie ujęła. Dziwi mnie to, skąd inne dziewczyny wiedza jak zachowywac się w towarzystwie chłopaków i łączyć się w pary. Dla mnie to jest takie obce i odległe. Czuję sie przez to jakas wyobcowana. Tez tak macie?
Dzisiaj poszłam sobie na plażę na spacer i wszędzie tylko te zakochane pary, aż wszystkiego mi sie odechciało :/ Tym bardziej że obiekt moich westchnień nie robi nic aby nawiązac ze mną kontakt, a wydawało mi się, że zerkał na mnie, ale nic więcej (pisałam tu już o tym). Straciłam wszelka nadzieję. Nic o nim nie wiem.....
Dobrze, że można się tutaj wygadać, bo wiem że znajde tu zrozumienie
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:05   #2255
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Lepiej bym tego nie ujęła. Dziwi mnie to, skąd inne dziewczyny wiedza jak zachowywac się w towarzystwie chłopaków i łączyć się w pary. Dla mnie to jest takie obce i odległe. Czuję sie przez to jakas wyobcowana. Tez tak macie?
Dzisiaj poszłam sobie na plażę na spacer i wszędzie tylko te zakochane pary, aż wszystkiego mi sie odechciało :/ Tym bardziej że obiekt moich westchnień nie robi nic aby nawiązac ze mną kontakt, a wydawało mi się, że zerkał na mnie, ale nic więcej (pisałam tu już o tym). Straciłam wszelka nadzieję. Nic o nim nie wiem.....
Dobrze, że można się tutaj wygadać, bo wiem że znajde tu zrozumienie
też tego nie rozumiem, po prostu jakaś czarna magia
mnie też 'denerwują' pary, zwłaszcza że wyłażą na wiosnę jak dżdżownice po deszczu
dla mnie najgorsze jest to że jestem zakompleksiona i po prostu boję się do kogo podejść/zagadać bo on na pewno myśli ta brzydka, taka i owaka..
i denerwuje mnie jak dziewczyna mówi 'Boże, jakie ja mam kompleksy, bardziej zakompleksionej osoby nie ma na świecie' a wokół niej łańcuszek facetów, a ona nie ma żadnych oporów żeby z nimi rozmawiać, flirtuje, itp. no przepraszam gdzie te kompleksy?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:19   #2256
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
też tego nie rozumiem, po prostu jakaś czarna magia
mnie też 'denerwują' pary, zwłaszcza że wyłażą na wiosnę jak dżdżownice po deszczu
dla mnie najgorsze jest to że jestem zakompleksiona i po prostu boję się do kogo podejść/zagadać bo on na pewno myśli ta brzydka, taka i owaka..
i denerwuje mnie jak dziewczyna mówi 'Boże, jakie ja mam kompleksy, bardziej zakompleksionej osoby nie ma na świecie' a wokół niej łańcuszek facetów, a ona nie ma żadnych oporów żeby z nimi rozmawiać, flirtuje, itp. no przepraszam gdzie te kompleksy?
Bo niektórzy mają kopleksy, ale potrafią sobie z nimi radzić. W sensie, mam beznadziejne nogi, więc je zakryję i jest ok. Gorsza jest niepewność siebie w sensie całej osoby, a nie kompleksy na punkcie ciała. Ja mam wrażenie, że faceci mnie biorą za idiotkę i nie mają ochoty dalej się ze mną kontaktować. To gorsze niż myśli "pomyślał, że jestem gruba, brzydka i na pewno zauważył tego wielkiego pryszcza za prawym uchem".

W ogóle to głupio mi po prostu bez powodu napisać do nowo poznanego faceta, żeby pogadać. Więc trzeba czatować na okazję Więc czatuję
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:25   #2257
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

ale nie chodziło mi o to, po prostu znam osobę która mówi że jest bardzo zakompleksiona, a przed facetami nie ma żadnych oporów, gdyby mogła to chodziłaby przed nimi w samej bieliźnie i ja czegoś takiego kompletnie nie rozumiem. nie lepiej od razu przyznać się 'ok, lubię siebie i myślę że jestem fajną laską' zamiast 'mam straszne kompleksy, nie podobam się sobie' ? to tak jak szczupła dziewczyna mówi 'ale jestem gruba' i tylko czeka aż ktoś zacznie zaprzeczać i zasypywać ją komplementami, takie rzeczy mnie po prostu strasznie irytują
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 13:33   #2258
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Talking Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
ale nie chodziło mi o to, po prostu znam osobę która mówi że jest bardzo zakompleksiona, a przed facetami nie ma żadnych oporów, gdyby mogła to chodziłaby przed nimi w samej bieliźnie i ja czegoś takiego kompletnie nie rozumiem. nie lepiej od razu przyznać się 'ok, lubię siebie i myślę że jestem fajną laską' zamiast 'mam straszne kompleksy, nie podobam się sobie' ? to tak jak szczupła dziewczyna mówi 'ale jestem gruba' i tylko czeka aż ktoś zacznie zaprzeczać i zasypywać ją komplementami, takie rzeczy mnie po prostu strasznie irytują
Wszytkie koleżnaki narzekają, to może ta bez kompelksów czuje presję, żeby narezkać też? Z resztą kto je tam wie...niech narezkają, jak czują potrzebę...czuję się dziś przychylnie nastawiona do wszechświata ^^ I mam etap wyrozumiałości <lol>
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:49   #2259
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
W ogóle to głupio mi po prostu bez powodu napisać do nowo poznanego faceta, żeby pogadać. Więc trzeba czatować na okazję Więc czatuję
Gorzej jak tych okazji brak ...
Ja ogólnie mam wrażenie, że jakbym napisała do tego co mi się podoba chociażby na nk to bym się wygłupiła, bo on pewnie ma wokół siebie mnóstwo bardziej lub mniej interesujących dziewczyn i mnie by pewnie olał. I chyba nie tylko ja tak myślę, niestety jest to błędne myślenie ...
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:57   #2260
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Wszytkie koleżnaki narzekają, to może ta bez kompelksów czuje presję, żeby narezkać też? Z resztą kto je tam wie...niech narezkają, jak czują potrzebę...czuję się dziś przychylnie nastawiona do wszechświata ^^ I mam etap wyrozumiałości <lol>
a ja mam dzisiaj taki melancholijny dzień
w ogóle ostatnio postawiłam sobie za cel że muszę Go za wszelką cenę poznać, mam nadzieje że mi się uda
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:06   #2261
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Gorzej jak tych okazji brak ...
Ja ogólnie mam wrażenie, że jakbym napisała do tego co mi się podoba chociażby na nk to bym się wygłupiła, bo on pewnie ma wokół siebie mnóstwo bardziej lub mniej interesujących dziewczyn i mnie by pewnie olał. I chyba nie tylko ja tak myślę, niestety jest to błędne myślenie ...
A znasz go skądś? W sensie poznałaś gdzieś kiedyś? Macie wspólnych znajomych?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
a ja mam dzisiaj taki melancholijny dzień
w ogóle ostatnio postawiłam sobie za cel że muszę Go za wszelką cenę poznać, mam nadzieje że mi się uda
Dobry plan A trn "On" to skąd się w ogóle wziął ;>?
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 14:24   #2262
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Gorzej jak tych okazji brak ...
Ja ogólnie mam wrażenie, że jakbym napisała do tego co mi się podoba chociażby na nk to bym się wygłupiła, bo on pewnie ma wokół siebie mnóstwo bardziej lub mniej interesujących dziewczyn i mnie by pewnie olał. I chyba nie tylko ja tak myślę, niestety jest to błędne myślenie ...
No dokladnie nie Tylko Ty bo ja mam identyko tez tak mysle ze mna by sie nie zainteresowal bo pewnie 100 innych ładniejszych fajniejszych lasek do niego zarywa.. wiec ja nie mam szans... eh...
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:27   #2263
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
A znasz go skądś? W sensie poznałaś gdzieś kiedyś? Macie wspólnych znajomych?
był taki mały nic nieznaczący epizod, ale ja raczej stałam z boku, na koniec tylko podszedł podziękował mi (tylko do tej pory nie wiem za co) uścisnął mi dłoń i poszedł w świat. Od tej pory tylko mijamy się w szkole, czasem się spojrzy, a tak to nic takiego większego Znajomych wspólnych też nie mamy
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:06   #2264
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Gorzej jak tych okazji brak ...
Ja ogólnie mam wrażenie, że jakbym napisała do tego co mi się podoba chociażby na nk to bym się wygłupiła, bo on pewnie ma wokół siebie mnóstwo bardziej lub mniej interesujących dziewczyn i mnie by pewnie olał. I chyba nie tylko ja tak myślę, niestety jest to błędne myślenie ...
skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość

Dobry plan A trn "On" to skąd się w ogóle wziął ;>?
chodzimy do tej samej szkoły, jakoś wcześniej w ogóle go nie widziałam dopiero ostatnio jak zaczęliśmy wystawiać takie przedstawienie to go zauważyłam, ja tam śpiewam a on gra tylko że wszystkie próby osobno i w ogóle i tam nie ma szans sie zapoznać z resztą i tak bym sie nie odważyła zagadać sama z siebie
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:20   #2265
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
był taki mały nic nieznaczący epizod, ale ja raczej stałam z boku, na koniec tylko podszedł podziękował mi (tylko do tej pory nie wiem za co) uścisnął mi dłoń i poszedł w świat. Od tej pory tylko mijamy się w szkole, czasem się spojrzy, a tak to nic takiego większego Znajomych wspólnych też nie mamy
rzeczywiście troszkę bez sensu zagadywać obcych ludzi na nk na przykład... Ale gdzieś się przecież widzieliście no i chyba jednak poznaliście, skoro się porzegnał. Więc chyba wiesz gdzie bywa, albo kim są jego znajomi... bo zakłądam, że nie wzdychasz do faceta, o którym nic nie wiesz? Bo jak tak, to rzeczywiście problemy się mnożą...

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
skąd ja to znam



chodzimy do tej samej szkoły, jakoś wcześniej w ogóle go nie widziałam dopiero ostatnio jak zaczęliśmy wystawiać takie przedstawienie to go zauważyłam, ja tam śpiewam a on gra tylko że wszystkie próby osobno i w ogóle i tam nie ma szans sie zapoznać z resztą i tak bym sie nie odważyła zagadać sama z siebie
No to jak już wystawicie, to podejdź i rzuć, że był świetny. Gra na instrumencie, czy "gra rolę"? Bo jak na instrumencie, to spytaj, czy gra w jakimś zespole, bo chętnie wpadniesz posłuchać dobrej muzyki. A jak "gra rolę" to zapytaj kiedy wystawiają coś następnego i już zalążek rozmowy się nawiąże
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:43   #2266
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
rzeczywiście troszkę bez sensu zagadywać obcych ludzi na nk na przykład... Ale gdzieś się przecież widzieliście no i chyba jednak poznaliście, skoro się porzegnał. Więc chyba wiesz gdzie bywa, albo kim są jego znajomi... bo zakłądam, że nie wzdychasz do faceta, o którym nic nie wiesz? Bo jak tak, to rzeczywiście problemy się mnożą...
no tak poznaliśmy się, ale w szkole nawet część sobie nie mówimy. Poza szkołą natrafiłam na niego tylko raz na basenie i nic po za tym. Także żadnych sprzyjających okoliczności nie widzę ... Ogólnie dzisiaj napadł mnie pesymistyczny nastrój i wszystko widzę na czarno. Ale do jutra powinno przejść
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:03   #2267
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
no tak poznaliśmy się, ale w szkole nawet część sobie nie mówimy. Poza szkołą natrafiłam na niego tylko raz na basenie i nic po za tym. Także żadnych sprzyjających okoliczności nie widzę ... Ogólnie dzisiaj napadł mnie pesymistyczny nastrój i wszystko widzę na czarno. Ale do jutra powinno przejść
Witaj w klubie. Dzisiaj też mam mega doła z wiadomych powodów coraz bardziej mi na Nim zależy, ale nic o nim nie wiem, nawet nie wiadomo czy jest sens walczyc o niego, bo nie wiem czy jest wolny czy nie I cześc tez sobie nie mówimy Jakie to zycie jest okrutne

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91
Ja ogólnie mam wrażenie, że jakbym napisała do tego co mi się podoba chociażby na nk to bym się wygłupiła, bo on pewnie ma wokół siebie mnóstwo bardziej lub mniej interesujących dziewczyn i mnie by pewnie olał. I chyba nie tylko ja tak myślę, niestety jest to błędne myślenie ...
Podpisuję się rękami i nogami. Albo co najgorsze, gdybym do niego napisała, a okazałoby się że ma dziewczynę :/

Wiecie, co do kompleksów, to niektóre dziewczyny wydaje mi sie ze narzekają jak to one mają źle, a tak naprawde to chca żeby zaprzeczyc i zasypać je komplementami, tak jak powiedziała simcha.
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:08   #2268
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
rzeczywiście troszkę bez sensu zagadywać obcych ludzi na nk na przykład... Ale gdzieś się przecież widzieliście no i chyba jednak poznaliście, skoro się porzegnał. Więc chyba wiesz gdzie bywa, albo kim są jego znajomi... bo zakłądam, że nie wzdychasz do faceta, o którym nic nie wiesz? Bo jak tak, to rzeczywiście problemy się mnożą...



No to jak już wystawicie, to podejdź i rzuć, że był świetny. Gra na instrumencie, czy "gra rolę"? Bo jak na instrumencie, to spytaj, czy gra w jakimś zespole, bo chętnie wpadniesz posłuchać dobrej muzyki. A jak "gra rolę" to zapytaj kiedy wystawiają coś następnego i już zalążek rozmowy się nawiąże
gra role
o shit, może to głupie ale ja wstydzę się zrobić nawet coś takiego od razu do głowy przychodzi mi że weźmie mnie za kretynkę, w ogóle po co się odzywam, jak jakaś nawiedzona. wiem że sama się nakręcam ale nie potrafię tego powstrzymać..
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:22   #2269
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Wiecie, co do kompleksów, to niektóre dziewczyny wydaje mi sie ze narzekają jak to one mają źle, a tak naprawde to chca żeby zaprzeczyc i zasypać je komplementami, tak jak powiedziała simcha.
święta prawda bardzo często najwięcej kompleksów mają ładne dziewczyny

simcha -możesz śmiało coś takiego powiedzieć, na pewno nie będzie to jakieś głupie albo nachalne

a mi tak brakuje spotkań z R..echh przeprowadziłam się i mieszkam teraz kilka bloków od jego brata jak to stwierdził R. 'on ma cię teraz tak blisko..' na gadu rozmawiamy codziennie,oprócz tego są smsy..ale to nie zastąpi rozmów na żywo..w tym tyg wracam do domu na tydz i mam nadzieję,że się spotkamy..jest jeszcze to obiecane kino ale czy dojdzie do skutku to się okaże w ogóle nie mam apetytu,prawie nic nie jem..tragedia
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 16:52   #2270
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
od razu do głowy przychodzi mi że weźmie mnie za kretynkę, w ogóle po co się odzywam, jak jakaś nawiedzona. wiem że sama się nakręcam ale nie potrafię tego powstrzymać..
stwierdzam, że mamy beznadziejny tok myślenia. Bo na dobrą sprawę jak do mnie ktoś całkiem obcy pisze na gg czy nk, że chciałby się spotkać to nie uważam go za natręta i nie nabijam się z niego. Tylko zawsze jakoś delikatnie się z tego wszystkiego wykręcę. Ale siebie na miejscu osoby zagadującej postawić nie potrafię ... i od razu wyobrażam sobie jak to się wygłupie ...

Chyba zacznę mówić sobie codziennie jakieś afirmacje niektórym pomagają
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:53   #2271
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

a ja też mam sama ze sobą problem, od pewnego czasu nie potrafię się wychylić w strone faceta. znam dwóch fajnych gości (jeden w pracy w kadrach, jeden w grupie na studiach), wodze za nimi wzrokiem a nie potrafię zagadać ani nic....taka platoniczna miłośc z tym drugim czasem gadamy,ale ma mnie chyba za wywyższająca się panienkę bo czasem żartujemy sobie z koleżankami jakie to nie jesteśmy cudowne i piękne...ehhh singiel do końca życia chyba ze mnie będzie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 18:14   #2272
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
stwierdzam, że mamy beznadziejny tok myślenia. Bo na dobrą sprawę jak do mnie ktoś całkiem obcy pisze na gg czy nk, że chciałby się spotkać to nie uważam go za natręta i nie nabijam się z niego. Tylko zawsze jakoś delikatnie się z tego wszystkiego wykręcę. Ale siebie na miejscu osoby zagadującej postawić nie potrafię ... i od razu wyobrażam sobie jak to się wygłupie ...
Najgorsze jest to, że wiemy że nasz tok myslenia jest zły, ale nie możemy zrobić nic, zeby go zmienić.Taka wewnętrzna blokada
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 18:33   #2273
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

jej a ja ze mam być matką chrzestną to zostałam dziś zapytana : " A ty to z chłopakiem przyjdziesz"??? jasneee z dwoma odpowiedziałam i obróciłam to w żart... ale manianaa noo... smutno troche... a we wrześniu mam wesele kuzynki zaproszenie z osobą towarzyszącą... ciekawe z kim pójde chyba ze szczotką;((((((((
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 18:51   #2274
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
jej a ja ze mam być matką chrzestną to zostałam dziś zapytana : " A ty to z chłopakiem przyjdziesz"??? jasneee z dwoma odpowiedziałam i obróciłam to w żart... ale manianaa noo... smutno troche... a we wrześniu mam wesele kuzynki zaproszenie z osobą towarzyszącą... ciekawe z kim pójde chyba ze szczotką;((((((((
przykre nie? mnie to też gruzuje, co jakiś czas rodzice/znajomi pytają sie jak tam moje sprawy sercowe a mnie to tak irytuje, wszyscy wokół kogoś mają a u mnie się nawet na to nie zapowiada mimo że przeciez niczego mi nie brakuje
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:00   #2275
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
przykre nie? mnie to też gruzuje, co jakiś czas rodzice/znajomi pytają sie jak tam moje sprawy sercowe a mnie to tak irytuje, wszyscy wokół kogoś mają a u mnie się nawet na to nie zapowiada

daj spokój... fatalnie się czuję... szkoda słow
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:28   #2276
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

No to moja mama wczoraj 'a z kim ty pójdziesz na studniówkę? faceta byś sobie znalazła'. A zaproszenie na wesele też mam z osobą towarzyszącą, tylko, ze na październik
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:42   #2277
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Akurat wesele to jest dobra okazja żeby zaprosić kogoś,kto nam się podoba oczywiście jesli choć w jakimś tam stopniu go znamy ja tak zrobiłam zapraszając R- z znaliśmy się tylko z 2imprezale oplacało się,bo nasza znajomość ciągle się rozwija..hehe także głowy do góry, nie ma co się smucić tylko cieszyć

a ja właśnie wrocilam ze spotkania..od pół roku rozmawiam na gg z takim jednym kolesiem i od dłuższego czasu marudził o spotk, mi ciągle nie pasowało aż w końcu dzis się zgodziłam ogolnie było milo,pyszna szarlotka z lodami i bita śmietaną..mniamiii odwiózł mnie do domu..tylko kurcze niebardzo w moim typie jest
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:47   #2278
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
No to moja mama wczoraj 'a z kim ty pójdziesz na studniówkę? faceta byś sobie znalazła'. A zaproszenie na wesele też mam z osobą towarzyszącą, tylko, ze na październik
a ja też mam zaproszenie na wesele z osobą towarzyszącą tylko na maj (23) i nie mam kogo zabrać .
__________________
Ola





pisendlof!




moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:50   #2279
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
a ja też mam zaproszenie na wesele z osobą towarzyszącą tylko na maj (23) i nie mam kogo zabrać .
ja mogę iść

ps. a co do odchudzania..nie ma lepszego spodobu niż zakochac się ja czasem na diecie katuje się,żeby mniej jeść itd. a teraz? musze w siebie wszystko wmuszać :P a kg lecą :P
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2009-04-05 o 21:51
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:52   #2280
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Akurat wesele to jest dobra okazja żeby zaprosić kogoś,kto nam się podoba oczywiście jesli choć w jakimś tam stopniu go znamy ja tak zrobiłam zapraszając R- z znaliśmy się tylko z 2imprezale oplacało się,bo nasza znajomość ciągle się rozwija..hehe także głowy do góry, nie ma co się smucić tylko cieszyć

a ja właśnie wrocilam ze spotkania..od pół roku rozmawiam na gg z takim jednym kolesiem i od dłuższego czasu marudził o spotk, mi ciągle nie pasowało aż w końcu dzis się zgodziłam ogolnie było milo,pyszna szarlotka z lodami i bita śmietaną..mniamiii odwiózł mnie do domu..tylko kurcze niebardzo w moim typie jest
W Twoim nie w Twoim - masz R. to lepiej sobie innym nie mieszać. Tzn wiem, że nie jesteście parą, ale jak się tak fajnie układa, to po co sobie paskudzić następnym?

A ja poznałam kogoś fajnego. Właściwie to pisałam już o koledze kolegi... Spotkaliśmy się ponownie na koncercie. Tak po prostu mi się podoba. I fizycznie, i jego poczucie humoru, jego sposób prowadzenia rozmowy... Mam nadzieję go lepiej poznać. I że nie ma dziweczyny, bo tacy faceci zwykle mają.
Problem polega na tym, że nie znamy się na tyle, żebym mogła zaproponować kumplski wypad na piwo. A nie iwme, kiedy będę miała oakzję zobaczyć go ot tak, po prostu... Cóż, ostatecznie nikt mnie batogiem nie goni ^^'
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.