Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 22:49   #3001
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Sandruś88 Pokaż wiadomość
szczerze Ci... zazdroszczę
heh..a co jest najśmieszniejsze?że mnie wzięło na całego, on chyba też się trochę wkręcił..a ja ciągle mam wrażenie,że to sie za chwilę skończy i znów będzie morze wylanych łez itd
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 22:54   #3002
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Wiesz, lepiej być uświadomionym, że coś może się skończyć, bo wtedy po pierwsze bardziej o to dbamy, a po drugie tak jakby jesteśmy trochę przygotowani w razie 'W' ;d Ale oczywiście, życzę Ci, żeby tego 'W' nie było
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!





Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 22:57   #3003
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Sandruś88 Pokaż wiadomość
Wiesz, lepiej być uświadomionym, że coś może się skończyć, bo wtedy po pierwsze bardziej o to dbamy, a po drugie tak jakby jesteśmy trochę przygotowani w razie 'W' ;d Ale oczywiście, życzę Ci, żeby tego 'W' nie było
a dzieki dzieki ja jestem gotowa,że to się może skończyć..ale też nie chcę nawet myśleć o tym jak będę to przezywać..niestety zawsze mocno się angazuję.. a najgorzej jak dziewczyna się bardziej wkręci niż facet..wtedy to jest przechlapane..
no ale nic nie zakładam z góry..zobaczymy co będzie..liczę na szybkie spotkanie..w weekend go nie ma ale przed weekendem może coś uda sie wymyslic już planuję co to może być..hehe..może jakieś wspólne oglądanie filmu..'Szkoła uczuć'..mmm..uwielbiam to i zawsze ryczę
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:01   #3004
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

haha, no tak śliczny film, ale ja bym go z facetem nie oglądała, bo może się przerazić xd
Oczywiście zależy od faceta
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!





Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:05   #3005
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Sandruś88 Pokaż wiadomość
haha, no tak śliczny film, ale ja bym go z facetem nie oglądała, bo może się przerazić xd
Oczywiście zależy od faceta
hehe,no fakt,faceci nie lubią takich romansideł no to może powiedzmy,że wpadnie na film..a razem cos wybierzemy
chcialam coś innego zaproponować..ale pomysłów brak..z resztą najważniejsze,że się zobaczymy
ok,dzięki Wam wszystkim za miłe słowa,czas spać bo na 8 na zajęcia
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:07   #3006
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
hehe,no fakt,faceci nie lubią takich romansideł no to może powiedzmy,że wpadnie na film..a razem cos wybierzemy
chcialam coś innego zaproponować..ale pomysłów brak..z resztą najważniejsze,że się zobaczymy
ok,dzięki Wam wszystkim za miłe słowa,czas spać bo na 8 na zajęcia
Hmmm... a może się spytaj czy ma ochotę obejrzenie tego filmu razem z Tobą...? Bo Tobie bardzo sie podoba...
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:09   #3007
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez sŁoNeCzKo :) Pokaż wiadomość
Hmmm... a może się spytaj czy ma ochotę obejrzenie tego filmu razem z Tobą...? Bo Tobie bardzo sie podoba...
heh..wiem wiem,pomysł dobry tylko niechciałabym żeby to było na zasadzie 'przyjedź do mnie,co?' raczej jakaś mała aluzja,że wracam do domu..itd..i żeby sam zaproponował,że wpadnie
właśnie rozmawiam na gg z jego przyjacielem próbuje ode mnie wyciągnac coś o R..hehe
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 14:15   #3008
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Witam

B. pochrzanił godziny i musiał godzine czekac, ojj jak mi przykro Jak mnei zobaczył było tylko takie dość znaczące spojrzenie i znowu to "pięknie pachniesz". Moja reakcja całkowicie obojętna, nie bylo nawet "dziękuję". Ale jestem zołza. Próbował coś tam mamrotać, że się pogubił, blabla, że nie wiedział co z nami w końcu. Na to ja po całym jego monologu podsumowałam "i znalazłeś pocieszenie w ramionach innej, urocze". Po czym powiedziałam, że "nie mam czasu". Nalegał, że mnie odprowadzi do domu jednak stanowcze "nie" ostudziło jego zamiary. Wróciłam sobie spokojnie i się w domu relaksuje. Jutro też chce się spotkać i porozmawiać. Po co? Już go ukochana rzuciła? Wcale nie mam ochoty się z nim jutro spotykać, chociaż niewątpiliwie caly czas mnie do niego ciągnie, ale tak obojętna jak dziś to ja dawno nie byłam.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:19   #3009
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Witam

B. pochrzanił godziny i musiał godzine czekac, ojj jak mi przykro Jak mnei zobaczył było tylko takie dość znaczące spojrzenie i znowu to "pięknie pachniesz". Moja reakcja całkowicie obojętna, nie bylo nawet "dziękuję". Ale jestem zołza. Próbował coś tam mamrotać, że się pogubił, blabla, że nie wiedział co z nami w końcu. Na to ja po całym jego monologu podsumowałam "i znalazłeś pocieszenie w ramionach innej, urocze". Po czym powiedziałam, że "nie mam czasu". Nalegał, że mnie odprowadzi do domu jednak stanowcze "nie" ostudziło jego zamiary. Wróciłam sobie spokojnie i się w domu relaksuje. Jutro też chce się spotkać i porozmawiać. Po co? Już go ukochana rzuciła? Wcale nie mam ochoty się z nim jutro spotykać, chociaż niewątpiliwie caly czas mnie do niego ciągnie, ale tak obojętna jak dziś to ja dawno nie byłam.
i bardzo dobrze!zachowanie godne podziwu spotkać? taaa..jak mu sie nudzi albo dziewcyzny nie ma to ewentualnie znajdzie dla Ciebie czas...faceci;/ wiem,że pewnie głęboko w serduchu chciałabyś się spotkać..ale niewarto
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:19   #3010
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
wybacz, bo sie pogubilam, czyli macie jakies zajecia razem?
wyklady mamy razem
Sorki że teraz odpisuję, ale nie miałam dostępu do kompa.

Behind, moje gatulacje!!!!!! miło sie czyta te posty i tak cieplej na sercu Jednej Z Nas sie udało, czas teraz na kolejne

Marzeniątko i jak było dzisiaj? Padł z wrazenia?
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:31   #3011
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze!zachowanie godne podziwu spotkać? taaa..jak mu sie nudzi albo dziewcyzny nie ma to ewentualnie znajdzie dla Ciebie czas...faceci;/ wiem,że pewnie głęboko w serduchu chciałabyś się spotkać..ale niewarto
Wiem, że niewarto dlatego niech sobie pomarzy.. Muszę od niego odpocząć, stanowczo!

Luna oczywiście, że padł
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 14:41   #3012
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Behind, moje gatulacje!!!!!! miło sie czyta te posty i tak cieplej na sercu Jednej Z Nas sie udało, czas teraz na kolejne
ajjj..czas pokaże kurcze dlaczego ja się nie umiem tak bardzo cieszyć tym co jest..
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 14:57   #3013
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
ajjj..czas pokaże kurcze dlaczego ja się nie umiem tak bardzo cieszyć tym co jest..
Być może jeszcze nie do końca wierzysz w to albo jeszcze do ciebie nie dotarło? Z czasem na pewno będziesz skakać z radości

Cytat:
Napisane przez marzeniatko
Luna oczywiście, że padł
super
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 15:04   #3014
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Być może jeszcze nie do końca wierzysz w to albo jeszcze do ciebie nie dotarło? Z czasem na pewno będziesz skakać z radości
tak, być może jest właśnie tak jak piszesz; może do mnie nie docieraa,że ktoś mógł się mną aż na tyle zainteresować..heh kiedy jestesmy razem jest mi naprawde dobrze,fajnie się czuję i w ogóle..do tego te jego teksty,zachowanie i cała reszta

a co jest najlepsze..że on ma przemyśleć wszystko itd..ale jestem prawie pewna,że sam nie zacznie tematu..a przecież ja się nie będe pytać 'i co tam wymyśliłeś'
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 15:39   #3015
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Question Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
tak, być może jest właśnie tak jak piszesz; może do mnie nie docieraa,że ktoś mógł się mną aż na tyle zainteresować..heh kiedy jestesmy razem jest mi naprawde dobrze,fajnie się czuję i w ogóle..do tego te jego teksty,zachowanie i cała reszta

a co jest najlepsze..że on ma przemyśleć wszystko itd..ale jestem prawie pewna,że sam nie zacznie tematu..a przecież ja się nie będe pytać 'i co tam wymyśliłeś'
a ja myślę, że zacznie - wie, że Tobie zalezy, więc nie będzie się bał, że go wysmiejesz, powiesz, że za wcześnie, albo, że to jednak nie to... Będę trzymała kciuki za Was

mandragona - a z czego wróżysz? Tarot?

A mi się właśnie kończą juwenalia... było super. Miałam weekand koncertowo-filmowo-książkowy. Jakoś mnie tak pozytywnie to nastawiło do wszechświata i już nawet nie patrzę wilkiem na wszechobecne pary
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:27   #3016
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
a ja myślę, że zacznie - wie, że Tobie zalezy, więc nie będzie się bał, że go wysmiejesz, powiesz, że za wcześnie, albo, że to jednak nie to... Będę trzymała kciuki za Was

mandragona - a z czego wróżysz? Tarot?

A mi się właśnie kończą juwenalia... było super. Miałam weekand koncertowo-filmowo-książkowy. Jakoś mnie tak pozytywnie to nastawiło do wszechświata i już nawet nie patrzę wilkiem na wszechobecne pary
Z normalnych kart
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:35   #3017
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Z normalnych kart
A jak Ty, tam? Rozmawiałaś ze "swoim"?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:41   #3018
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
A jak Ty, tam? Rozmawiałaś ze "swoim"?
Nie i jakoś mi tak głupio zaczynać ten temat na gg albo na skype wolę na żywo nie wiem ile będę musiała czekać na spotkanie na żywo
Sama już nie wiem co robić .Niby widać że jemu zależy ale ... nic nie jest na pewno
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:43   #3019
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Marzeniatko-i bardzo dobrze, niech nie mysli ze jestes na jego zawołanie. w ogole dziwne to, ze ma dziewczyne, a chce sie spotykac...
Behind- pewnie jestes jeszcze w 'szoku' a moze sam zacznie temat, a jakby nawet nie, to moze bedzie okazja i sie sama zapytasz albo moze byc tak ze nic nie trzeba bedzie wyjasniac, bo bedzie wiadomo ;p ja tam jestem dobrej mysli
luna88- to moze beda jakies 'okazje' kiedys ;p zawsze to lepiej niz w przypadku kogos z kim w ogole nie masz kontaktu albo okazji do kontaktow ;]
sungold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 17:44   #3020
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Nie i jakoś mi tak głupio zaczynać ten temat na gg albo na skype wolę na żywo nie wiem ile będę musiała czekać na spotkanie na żywo
Sama już nie wiem co robić .Niby widać że jemu zależy ale ... nic nie jest na pewno
Nie zostaje Ci nic innego jak tylko czekać..
Ale ułoży się

Aktualnie przytuliłabym się do jego imienia.. Chyba nie jestem taka silna jaką gram. Wrr, następnego faceta zabiję zanim się do mnie zbliży..
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:46   #3021
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Nie zostaje Ci nic innego jak tylko czekać..
Ale ułoży się

Aktualnie przytuliłabym się do jego imienia.. Chyba nie jestem taka silna jaką gram. Wrr, następnego faceta zabiję zanim się do mnie zbliży..
Ja mam już dość czekania i nie wierzę że on całe dnie pisze prace, i że naprawdę nie ma czasu bo taka prawda że jakby chciał to by znalazł
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:47   #3022
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
Behind- pewnie jestes jeszcze w 'szoku' a moze sam zacznie temat, a jakby nawet nie, to moze bedzie okazja i sie sama zapytasz albo moze byc tak ze nic nie trzeba bedzie wyjasniac, bo bedzie wiadomo ;p ja tam jestem dobrej mysli
jeja co ja bym bez Was zrobiła no zobaczymy..fajnie,że wszystkie tak wierzą w 'nas' ale ja już chyba niewiele mogę zrobić ja zaczęłam naszą wczorajszą trudną rozmowę..teraz kolej na niego
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:48   #3023
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Nie było go dziś,a ja siadałam już w takich miejscach,że na 100%powinniśmy się spotkaćWięc opcja jest taka,że wcale go nie było
Teraz nie wiem,czy coś mu napisać typu "co u Ciebie" czy poczekać na czwartek-na nasz wspólny wykład...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:51   #3024
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Nie było go dziś,a ja siadałam już w takich miejscach,że na 100%powinniśmy się spotkaćWięc opcja jest taka,że wcale go nie było
Teraz nie wiem,czy coś mu napisać typu "co u Ciebie" czy poczekać na czwartek-na nasz wspólny wykład...
Ja bym poczekała

Sungold mnie też to dziwi. Męczy mnie to wszystko, bo my ostatnie kilka miesięcy spędzaliśmy całe dnie razem, codziennie się widzieliśmy. Brakuje mi go chociażby z przyzwyczajenia.. Buu

Mandragona może z tym kompletnym brakiem czasu to rzeczywiście przesadza.. a daleko on mieszka od Ciebie? może sama zaproponuj, że może przyda mu się jakaś przerwa w tym pisaniu i wpadniesz z jakimś filmem
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-05-11 o 17:55
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:56   #3025
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Nie było go dziś,a ja siadałam już w takich miejscach,że na 100%powinniśmy się spotkaćWięc opcja jest taka,że wcale go nie było
Teraz nie wiem,czy coś mu napisać typu "co u Ciebie" czy poczekać na czwartek-na nasz wspólny wykład...
czekamy,czekamy - ćwiczymy cierpliwość
Cytat:
Napisane przez Marzeniatko
Męczy mnie to wszystko, bo my ostatnie kilka miesięcy spędzaliśmy całe dnie razem, codziennie się widzieliśmy. Brakuje mi go chociażby z przyzwyczajenia.. Buu
wierze najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie,robić coś dla siebie itd...żeby nie myśleć a czas jest najlepszym lekarstwem
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:57   #3026
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała

Sungold mnie też to dziwi. Męczy mnie to wszystko, bo my ostatnie kilka miesięcy spędzaliśmy całe dnie razem, codziennie się widzieliśmy. Brakuje mi go chociażby z przyzwyczajenia.. Buu

Mandragona może z tym kompletnym brakiem czasu to rzeczywiście przesadza.. a daleko on mieszka od Ciebie? może sama zaproponuj, że może przyda mu się jakaś przerwa w tym pisaniu i wpadniesz z jakimś filmem
On mieszka na innym osiedlu okolo 4km ode mnie . Nie wiem poczekam nic innego mi nie zostaje

Teraz słucham sobie piosenek Eweliny Flinty
http://www.youtube.com/watch?v=1AEqn...eature=related

Oraz Moniki Brodki
http://www.youtube.com/watch?v=COQam-d8AUc
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2009-05-11 o 18:01
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:57   #3027
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Wiem,że powinnam poczekać,to samo doradzałam Behind-czas i spokójpoczekam do czwartku,zobaczymy co dalej.
Ten wątek jest niesamowity,naprawdę!
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:00   #3028
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
czekamy,czekamy - ćwiczymy cierpliwość

wierze najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie,robić coś dla siebie itd...żeby nie myśleć a czas jest najlepszym lekarstwem
Ja wiem, wiem.. Szkoda, że tak to boli
Nie umiem się dzisiaj zorganizować.. cały dzień mi komputer skradł Nic sensownego nie zrobiłam.
A, zapomniałam - dzisiaj przekładałam kartkę sim do drugiego telefonu (mam dwa i na przemian raz z tego, raz z tego korzystam) i dzisiaj wzięłam ten drugi, włączyłam, chciałam zmienić tapetę, wchodzę w obrazki a tam jego zdjęcie . Przypomniałam sobie jak to "siebie nosiliśmy" na tapecie. To takie dziecinne, ale jak to fajnie jak sie człowiek budził, brał telefon patrzył na tapetę i widział kochaną twarzyczkę, albo widziałam, że on ma mnie na tapecie, że swoją drogą o mnie myśli..
Zdjęcie usunęłam, żeby nie było.

Aninek oj wąteczek jest cudowny cieszę się, że oprócz podglądania Was też coś napisałam

Mandragona to uzbrój się w cierpliwość

Tytuł wątku powinnyśmy zmienić na "sprawdzamy swoją cierpliwość"
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-05-11 o 18:03
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:01   #3029
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
jeja co ja bym bez Was zrobiła no zobaczymy..fajnie,że wszystkie tak wierzą w 'nas' ale ja już chyba niewiele mogę zrobić ja zaczęłam naszą wczorajszą trudną rozmowę..teraz kolej na niego
heh no własnie "Bedzie to co musi byyyyć" jak w tej piosence ;]

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Nie było go dziś,a ja siadałam już w takich miejscach,że na 100%powinniśmy się spotkaćWięc opcja jest taka,że wcale go nie było
Teraz nie wiem,czy coś mu napisać typu "co u Ciebie" czy poczekać na czwartek-na nasz wspólny wykład...
ja tez bym poczekala, ew uzyla jakiegos podstepu

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość

Sungold mnie też to dziwi. Męczy mnie to wszystko, bo my ostatnie kilka miesięcy spędzaliśmy całe dnie razem, codziennie się widzieliśmy. Brakuje mi go chociażby z przyzwyczajenia.. Buu
i tak Cie podziwiam, ze jestes silna, ja to pewnie za nim bym 'poleciała'


Mandragora-no chyba tak albo rzeczywiscie zajety albo wymowka ;/

Edytowane przez sungold
Czas edycji: 2009-05-11 o 18:19
sungold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:07   #3030
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Sungold ja zapewne jakbym Was nie miała też bym to zrobiła. Ale wstyd byłoby mi napisać, że takie rzeczy wyrabiam w takim razie czekam, udaję obojętną, bo objętna to ja do niego nie jestem. Nogi mi się uginają jak na niego patrzę. Ale czekam, jak większość z Was..
Jak ja bym chciała, żeby przylazł do mnie z kwiatkiem i powiedział, że nikogo nie miał, tylko się pogubił i mnie bardzo kocha, haha marzenia.. Ale wkońcu jestem MARZEN(i)A to marzyć mi wolno jak nikomu innemu

Mandragona bardzo fajne nutki
Tak mi się od razu skojrzyło, że ja jak mam doła to przeważnie m.in. slucham fragmentu piosenki z BrzydUli: Monika Brodka - Znowu przyszło mi płakać
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.