ujędrnianie :] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 20:57   #1
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Question

ujędrnianie :]


mam pytanie
mam zamiar zastosować(a raczej STOSOWAĆ regularnie) ćwiczenia które powinny ujędrnić uda,pośladki,wyszczuplić talię,ujędrnić biusti wyszczuplić nogi.
ale nie wiem czy dane ćwiczenia na pewno podołają


tym zadaniom i czy efekt nie będzie krótkotrwały.

proszę o pomoc w rozwią



zaniu tej "zagadki".
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 21:22   #2
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: ujędrnianie :]

jeżeli będziesz cwiczyć regularnie to oczywiście, że efekt nie bedzie krótkotrwały!!!! odpowiedz na to pytanie wydaje mi się tak oczywista, że nie wiem od czego zacząc... przede wszystkim ruch to podstawa napewno wcierając w siebie kremy ujedrniajace i lezac na kanapie nie uzyskasz takich efektów jak w przypadku ćwiczeń. Dzieki nim nie tylko cialo stanie sie jedrniejsze ale i wzmocnisz miesnie SPORT TO ZDROWIE!
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:23   #3
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: ujędrnianie :]

w pełni zgadzam się z przedmowczynią, ruch to podstawa, nie wiem dlaczego niektórzy próbują się jeszcze łudzić w jakikolwiek sposób że jest na to jakaś inna rada...niestety, wiele też zależy od uwarunkować genetycznych. Nie można siebie oszukiwać i zwlekać, polecam np 8min abs, do tego jakiś masażyk prysznic ciepła-zimna woda(na przemian)nigdy gorące kąpiele, jest też taki olejek antycellulitowy z ziaji chyba jest go 500 ml i kosztuje ok 15 zł, można,służy właśnie do masażu, można się rówznież owinąc folią co potęguje działanie takich specyfików, ja sądze że wszystkie to już wiemy -pora wziąść się w garść i wprowadzić to w czyn i co najważniejsze uznać za coś przyjemnego. Ja np uwielbiam czuc jak moje mięśnie pracuja, im bardziej jestem zmęczona po ćwiczeniach tym mam większa satysfakcję, bo po każdym ćwiczeniu widać jakaś zmianę Pozdrawiam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 09:52   #4
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: ujędrnianie :]

bardzo dziekuje,bo choć te pytanie mogło wydawać się trochę głupiutkie ja naprawdę miałam co do tego wątpliwości.dzięki
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:08   #5
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Post Dot.: ujędrnianie :]

prosiłabym tez o propozycje odpowiednich ćwiczeń
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:12   #6
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: ujędrnianie :]

mnooostwo jest takich cwiczen!
wystraczy przejrzec watki na forum lub poszukac w internecie.
Mozesz rowniez kupic sobie shape,magazyn miedzy innymi z cwiczeniami,
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:20   #7
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ujędrnianie :]

Shape- wygina pałę pisemko, ale nie przegoni mojego ukochanego Avanti

Kiedyś była tez fajna gazeka, nie wiem czy tak to się nazywa i czy jest dalej, coś 'Vita -schudnij z nami' czy jakoś tak. Opisy diet, opinie specjalistów i skuteczne ćwiczenia. Coś jak pierwowzór Shape
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 13:23   #8
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: ujędrnianie :]

ja tam wole shape'a
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:31   #9
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: ujędrnianie :]

dzięki ,dziś jeszcze poszukam i pooszukuję samą siebie ,a jutro zaczynam
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:35   #10
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Post Dot.: ujędrnianie :]

dzięki ,dziś jeszcze poszukam i pooszukuję samą siebie ,a od jutra zaczynam
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:01   #11
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: ujędrnianie :]

cwiczenia to rzeczywiscie podstawa, wszelakie kremy tylko powierzchownie napinają skórę, a i efekt trwa zwykle tyle az sie tuba kremu skonczy. od maja cwicze i zazywam zimnych prysznicy i staram sie pamietac o masazu- i efekty naprawde sa. tak czy siak trudno 'ujedrnic' tluszczyk, trzeba sie go pozbyc
wytralosci zycze!
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 00:04   #12
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez Mroofcia Pokaż wiadomość
w pełni zgadzam się z przedmowczynią, ruch to podstawa, nie wiem dlaczego niektórzy próbują się jeszcze łudzić w jakikolwiek sposób że jest na to jakaś inna rada...niestety, wiele też zależy od uwarunkować genetycznych. Nie można siebie oszukiwać i zwlekać, polecam np 8min abs, do tego jakiś masażyk prysznic ciepła-zimna woda(na przemian)nigdy gorące kąpiele, jest też taki olejek antycellulitowy z ziaji chyba jest go 500 ml i kosztuje ok 15 zł, można,służy właśnie do masażu, można się rówznież owinąc folią co potęguje działanie takich specyfików, ja sądze że wszystkie to już wiemy -pora wziąść się w garść i wprowadzić to w czyn i co najważniejsze uznać za coś przyjemnego. Ja np uwielbiam czuc jak moje mięśnie pracuja, im bardziej jestem zmęczona po ćwiczeniach tym mam większa satysfakcję, bo po każdym ćwiczeniu widać jakaś zmianę Pozdrawiam
naprawdę uważasz że 8 minutowy filmik jest w stanie coś zdziałać? z ciekawości pytam
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:49   #13
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Wedlug mnie najlepszy na ujędrnienie ciała jest trening siłowy.
Ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów regularnego ćwiczenia z obciążeniem
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 22:25   #14
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
Wedlug mnie najlepszy na ujędrnienie ciała jest trening siłowy.
Ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów regularnego ćwiczenia z obciążeniem
kupiłam sobie dzisiaj takie hantle, co można do nich'talerze' później dokładać po 1kg na każdym krańcu hantli, to 3,7 kg na hantlę ale na razie dla mnie ciężkieeee bardzo
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:03   #15
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dzisiaj takie hantle, co można do nich'talerze' później dokładać po 1kg na każdym krańcu hantli, to 3,7 kg na hantlę ale na razie dla mnie ciężkieeee bardzo
;-) Może zapisz się na siłownię ?
Tam sprzętów jest duuużo i podziałają na całe ciałko

A takie hantle to w domu warto mieć;-) Niedługo lżejsze będą się wydawać;D
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:21   #16
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
;-) Może zapisz się na siłownię ?
Tam sprzętów jest duuużo i podziałają na całe ciałko

A takie hantle to w domu warto mieć;-) Niedługo lżejsze będą się wydawać;D
niestety siłownia odpada bo mam mnóstwo zajęć uczelnia i praca 9-20 od pon do pt, w soboty angielski a i tylko w weekendy, nie warto.
a mogłabyś dokładnie nakreślić co ćwiczyć i ile powtórzeń? czy na siłowni właśnie? bo jeśli tak, to nie spapuguję niestety :p
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:46   #17
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
niestety siłownia odpada bo mam mnóstwo zajęć uczelnia i praca 9-20 od pon do pt, w soboty angielski a i tylko w weekendy, nie warto.
a mogłabyś dokładnie nakreślić co ćwiczyć i ile powtórzeń? czy na siłowni właśnie? bo jeśli tak, to nie spapuguję niestety :p
Ćwiczę na siłowni plus trenuję sporty walki.

Myślę ,że jak wciśniesz te ciężarki i dodasz skakankę,jakieś ćwiczenia na brzuszek to też będzie dobrze
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:56   #18
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
Ćwiczę na siłowni plus trenuję sporty walki.

Myślę ,że jak wciśniesz te ciężarki i dodasz skakankę,jakieś ćwiczenia na brzuszek to też będzie dobrze
mieszkam w bloku myślałam o ćwiczeniach na pośladki i ramiona z Tamilee Webb (3x/tydzień) i 2 razy w tygodniu steper ponad godzinkę byłoby ok?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
mieszkam w bloku myślałam o ćwiczeniach na pośladki i ramiona z Tamilee Webb (3x/tydzień) i 2 razy w tygodniu steper ponad godzinkę byłoby ok?
chodziło mi o to, że mieszkam w bloku, dlatego skakanka odpada nie dopisałam
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 10:56   #19
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
mieszkam w bloku myślałam o ćwiczeniach na pośladki i ramiona z Tamilee Webb (3x/tydzień) i 2 razy w tygodniu steper ponad godzinkę byłoby ok?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



chodziło mi o to, że mieszkam w bloku, dlatego skakanka odpada nie dopisałam
;-) zrozumialam w czym rzecz (heh jak mieszkalam w bloku to często sasiad ze skargą przychodził ;P-->tej opcji z sąsiadem nie polecam...no chyba,że jest przystojny)

Odnośnie Tamilee to myślę,że będzie bardzo okej Jej treningi są dobre. Pamiętaj tylko aby co jakiś czas modyfikować trening ponieważ organizm się przyzwyczaja do jednego rodzaju aktywności . Ja modyfikuję treningi po około 4-8 tygodniach .

A i odnośnie ćwiczeń z hantelkami to super efekty da robienie z nimi wykroków 3 serie po 20 wykroków (ciężarki,które masz będą idealne).

I jeśli masz trochę kaski na zbyciu to do warunków domowych świetna bylaby "sztanga"(na początek sam gryf).
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 11:09   #20
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
;-) zrozumialam w czym rzecz (heh jak mieszkalam w bloku to często sasiad ze skargą przychodził ;P-->tej opcji z sąsiadem nie polecam...no chyba,że jest przystojny)

Odnośnie Tamilee to myślę,że będzie bardzo okej Jej treningi są dobre. Pamiętaj tylko aby co jakiś czas modyfikować trening ponieważ organizm się przyzwyczaja do jednego rodzaju aktywności . Ja modyfikuję treningi po około 4-8 tygodniach .

A i odnośnie ćwiczeń z hantelkami to super efekty da robienie z nimi wykroków 3 serie po 20 wykroków (ciężarki,które masz będą idealne).

I jeśli masz trochę kaski na zbyciu to do warunków domowych świetna bylaby "sztanga"(na początek sam gryf).
o sztandze myślałam od dawnaa ale co z nią robić konkretnie? na leżąco unosić? <zawstydzony>

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

poniedziałek ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs wtorek ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs środa ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs 60 min steper
czwartek ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs piątek ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs sobota

8 min abs niedziela ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs 60 min steper


tak sobie tydzień rozpisałam, mogłabyś mi ewentualnie pomóc poprawić co błędne?
dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady!!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

wklejałam z Excela i tak wyszło:/ a w podglądzie było wszystko ok :P mam nadzieję, że da się zrozumieć, wszystko idzie po kolei w sumie

Edytowane przez okihh
Czas edycji: 2009-10-03 o 11:08
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:24   #21
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
o sztandze myślałam od dawnaa ale co z nią robić konkretnie? na leżąco unosić? <zawstydzony>

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

poniedziałek ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs wtorek ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs środa ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs 60 min steper
czwartek ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs piątek ja chcę mieć takie ramiona Tamilee 8 min abs sobota

8 min abs niedziela ja chcę mieć takie pośladki Tamilee 8 min abs 60 min steper


tak sobie tydzień rozpisałam, mogłabyś mi ewentualnie pomóc poprawić co błędne?
dziękuję Ci bardzo za wszystkie rady!!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

wklejałam z Excela i tak wyszło:/ a w podglądzie było wszystko ok :P mam nadzieję, że da się zrozumieć, wszystko idzie po kolei w sumie


Jeśli chodzi o ćwiczenia ze sztangą to tu na wizażu był bardzo fajny wątek na ten temat ->oto link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73780. Warto robić ćwiczenie o nazwie "martwy ciąg" np. 3 serie po 15 powtórzeń.

A co do reszty to wyrzuciłabym jedno "stepowanie" przez 60 min i raczej poleciłabym bieganie, albo basen (pływalnie są długo czynne).
I z racji tego ,że masz autentycznie mało czasu na treningi to skup się bardziej na dobrze zbilansowanej diecie(takiej z odpowiednią ilością chudego białka, zdrowego tluszczu i węgli).

Mam nadzieję,że jakoś z sensem odpisuję;-)
__________________
***Distract me, please...***

Edytowane przez NiepozornaWampirka
Czas edycji: 2009-10-03 o 13:38
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 13:12   #22
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ćwiczenia ze sztangą to tu na wizażu był bardzo fajny wątek na ten temat ->oto link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73780. Warto robić ćwiczenie o nazwie "martwy ciąg" np. 3 serie po 15 powtórzeń.

A co do reszty to zamiast wyrzuciłabym jedno "stepowanie" przez 60 min i raczej poleciłabym bieganie, albo basen (pływalnie są długo czynne).
I z racji tego ,że masz autentycznie mało czasu na treningi to skup się bardziej na dobrze zbilansowanej diecie(takiej z odpowiednią ilością chudego białka, zdrowego tluszczu i węgli).

Mam nadzieję,że jakoś z sensem odpisuję;-)
bardzo dziękuję!! od dzisiaj ruszam z ćwiczeniami, od jutra z odpowiednim jedzeniem ;**
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 13:44   #23
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję!! od dzisiaj ruszam z ćwiczeniami, od jutra z odpowiednim jedzeniem ;**
Nie ma za co dziękować

I jeszcze mi się przypomniało ,że warto robić trening interwałowy (może być w domowych warunkach na steperku ) lub na dworze podczas biegu lub marszo-biegu.

Jak będziesz robiła ćwiczenia ze sztangą i hantalmi to warto zrobić je w formie treningu obwodowego (wykonujesz serię ćwiczeń np. martwy ciąg ,wykroki z hantalmi ,przysiady z hantlami ,pompki , krzesełko przy ścianie plus np. pajacyki -->każde z tych ćwiczeń robisz przez 30sekund. Po takim jednym obwodzie robisz minutę lub dwie przerwy) i robisz 2 obwód składający się z tych samych ćwi, wykonywanych w tej samej kolejności [z tymże teraz po 35 sek] ,potem odpoczynek znów minuta lub dwie i powtarzasz osatni raz całą zabawę zwiększając czas ćwiczeń o kolejne 5 sekund.
Po takim obwodziku możesz sobie zrobić trening kardio na steperku

*
to tylko przykład treningu obwodowego ,możesz wykonywać inne ćwiczenia ,oraz trochę inaczej operować czasem
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:13   #24
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez NiepozornaWampirka Pokaż wiadomość
Nie ma za co dziękować

I jeszcze mi się przypomniało ,że warto robić trening interwałowy (może być w domowych warunkach na steperku ) lub na dworze podczas biegu lub marszo-biegu.

Jak będziesz robiła ćwiczenia ze sztangą i hantalmi to warto zrobić je w formie treningu obwodowego (wykonujesz serię ćwiczeń np. martwy ciąg ,wykroki z hantalmi ,przysiady z hantlami ,pompki , krzesełko przy ścianie plus np. pajacyki -->każde z tych ćwiczeń robisz przez 30sekund. Po takim jednym obwodzie robisz minutę lub dwie przerwy) i robisz 2 obwód składający się z tych samych ćwi, wykonywanych w tej samej kolejności [z tymże teraz po 35 sek] ,potem odpoczynek znów minuta lub dwie i powtarzasz osatni raz całą zabawę zwiększając czas ćwiczeń o kolejne 5 sekund.
Po takim obwodziku możesz sobie zrobić trening kardio na steperku

*
to tylko przykład treningu obwodowego ,możesz wykonywać inne ćwiczenia ,oraz trochę inaczej operować czasem
ależ się czuję teraz zmotywowana czuję, że nareszcie będę mogła na Sylwestra założyć super dopasowaną sukienkę
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:48   #25
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: ujędrnianie :]

A ja mam dosc plaska pupe, znaczy u gory jest plaska a u dolu juz calkiem spoko, jak zrobic zeby byla okraglutka na calej "dlugosci" ? : P cwicze ale jakos sie nie poprawia ; /
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:57   #26
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: ujędrnianie :]

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
ależ się czuję teraz zmotywowana czuję, że nareszcie będę mogła na Sylwestra założyć super dopasowaną sukienkę
No ba!!!
A ja coś czuję,że nie tylko założysz tą kieckę a jeszcze wzbudzisz zazdrość u niejednej imprezowiczki
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:16   #27
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: ujędrnianie :]

polecam ćwiczenia z taśmą
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.