"Galerianki" widziałyście ten film?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 22:21   #31
maarrggoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 188
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na tym filmie i powiem szczerze, że się trochę uśmiałam tak jak i reszta oglądających, w szoku byłam, że aż tyle Panów było na tym filmie
Pojęcia nie miałam, że takie cos się dzieje, może i dlatego, że mieszkam w małym miasteczku i tu galerii nie mam, ale z tego co zdołam zaobserwować to mieszka u mnie dziewczyna, co nie ma pracy, nie chodzi juz do szkoły, ma 4 rodzenstwa, rodziców bez pracy i chodzi ubrana tak, że oko siada;/
W każdym razie fajny film, przypomina czasy szkolne, trochę wulgarny ale śmieszny jak cholera ;D
I najleprzy teks: "whatever"
Kobieto!!! tak jak większość osób uważam, że ten film ma olbrzymi tragizm w sobie. porusza bardzo poważny współczesny problem patologii społecznej.
Ja ten film widziałam juz wiosną, gdyż studiuje resocjalizacje podyplomowo w wawie i pokazywali nam go jako przestroge, a jednoczesnie w sposób dosadny chcieli uświadomić że taki problem naprawde istnieje.

Po obejrzeniu filmu, dopiero zaczęłam zauważać dziewczyny"bawiące" sie w ten biznes. przyjrzyjcie sie- złote tarasy, arkadia w wawie...to naprawde widać!!!!!!
maarrggoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 10:34   #32
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Ok, dzięki za opinie.
Jeżeli rzeczywiście miałaby iść do kina na ten film, to tylko ze mną, właśnie po to, żebym mogła na bieżąco komentować i tłumaczyć, co się dzieje na ekranie. Miała propozycję od nauczycielki wychowania w rodzinie, żeby pójść z nią (razem z paroma koleżankami), ale po przeczytaniu tego wątku, obawiam się, że nie podeszłaby do niego z należytą powagą i nie dotarłoby do niej przesłanie filmu.
Jeżeli chodzi o jej dojrzałość, to myślę, że poradziłaby sobie z tematem, ponieważ nie jest on tematem tabu pomiędzy nami i rozmawiałyśmy już nie raz o tego typu sprawach.
Muszę się jeszcze porządnie nad tym zastanowić. Dzięki.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:35   #33
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Widziałam i polecam.
Nie mówi o łatwych sprawach, ale pokazuje to bardzo dobitnie i chyba tak powinno właśnie być. Momentami wulgarny, ale da się przeżyć. Doskonale pokazuje smutną prawdę o edukacji seksualnej wśród młodzieży (nie generalizuję, żeby była jasność, ale założę się, że wiele młodych dziewczyn też uznaje, że "nie mogę być w ciąży bo to wszystko prysznicem wypłukałam" jak jedna z bohaterek filmu).
Nie byłam zaskoczona, że takie rzeczy się dzieją.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:57   #34
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Ja również byłam..poszłam na niego z myślą,że jest to komedia...ale to co zobaczyłam zaintrygowało mnie i dało do myslenia.Film ten pokazuje prawdziwe realia polskiej społeczności, zachowania gimnazjalistek,gdzie seks jest dla nich tylko fizycznością,gdzie podziała sie miłośc w dzisiejszych czasch??? Najbardziej wzruszyła mnie śmierć zakochanego chłopaka;( Bardzo utkwiły mi tez słowa"Zresztą, miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać, nie?" .i takim hasłem kieruje się większość młodzieży i nawet chyba ludzi pozornie dojrzałych...liczy się tylko przyjemność,to że mamy z kim spędzić czas,a jak nam się znudzi to zmiana,a gdzie miłość...Zresztą tez w filmie ukazane są polskie rodziny,małżeństwa,które również nic z miłością doczynienia nie mają.jedyny obraz to patologia,nienawiść do siebie,wyrzuty,problemy,b ycie ze sobą bo jest ślub...Więc skoro taka przyszłosć czeka "zakochanych"to wniosek jest jeden trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać bo miłośc w naszych czasch nie istnieje.
Ehh...tragedia co się dzieje...
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:43   #35
oliwia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 58
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na tym filmie i powiem szczerze, że się trochę uśmiałam tak jak i reszta oglądających, w szoku byłam, że aż tyle Panów było na tym filmie
Pojęcia nie miałam, że takie cos się dzieje, może i dlatego, że mieszkam w małym miasteczku i tu galerii nie mam, ale z tego co zdołam zaobserwować to mieszka u mnie dziewczyna, co nie ma pracy, nie chodzi juz do szkoły, ma 4 rodzenstwa, rodziców bez pracy i chodzi ubrana tak, że oko siada;/
W każdym razie fajny film, przypomina czasy szkolne, trochę wulgarny ale śmieszny jak cholera ;D
I najleprzy teks: "whatever"
ej masz racje, to "whatever" za***ioza . się uśmiałamm , hahaha .

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ZAKLETA KSIEZNICZKA Pokaż wiadomość
Ja również byłam..poszłam na niego z myślą,że jest to komedia...ale to co zobaczyłam zaintrygowało mnie i dało do myslenia.Film ten pokazuje prawdziwe realia polskiej społeczności, zachowania gimnazjalistek,gdzie seks jest dla nich tylko fizycznością,gdzie podziała sie miłośc w dzisiejszych czasch??? Najbardziej wzruszyła mnie śmierć zakochanego chłopaka;( Bardzo utkwiły mi tez słowa"Zresztą, miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać, nie?" .i takim hasłem kieruje się większość młodzieży i nawet chyba ludzi pozornie dojrzałych...liczy się tylko przyjemność,to że mamy z kim spędzić czas,a jak nam się znudzi to zmiana,a gdzie miłość...Zresztą tez w filmie ukazane są polskie rodziny,małżeństwa,które również nic z miłością doczynienia nie mają.jedyny obraz to patologia,nienawiść do siebie,wyrzuty,problemy,b ycie ze sobą bo jest ślub...Więc skoro taka przyszłosć czeka "zakochanych"to wniosek jest jeden trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać bo miłośc w naszych czasch nie istnieje.
Ehh...tragedia co się dzieje...
Masz rację. "Jak mi kupisz dżinsy, to ci zrobię loda."
Wiesz, ja zapamiętałam taki moment, kiedy Ala z Mileną wracają autobusem i Ala pyta Mileny , jak to jest robić to z kimś, kogo się kocha.. A ona już skapowala, że chodzi jej o Michała.
to bylo straszne, kiedy on się dla niej zabił.
I tak dobrze Milenie Ala zapłaciła, jak jej spłukę zrobiła... ale i tak nie przywróciłoby to życia Michałowi..
Ej to nie wydaje mi się za prawdziwe, tyle myśle o tym filmie. A jednak tak jest...
oliwia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:18   #36
treeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Nie ma co dramatyzować, że ludzie są 'nie poważni', że śmiali się na tym filmie. Jak dla mnie wiele rzeczy było aż tak przerysowanych, że wydały się poprostu bezsensowne i ironiczny uśmiech się pojawiał. !!!

Na sali w większości przeważały młode dziewczyny. ..hmmm może powiem tak : ubrane w stylu galerianek Zachowywały się nadzwyczaj dobrze.
Za mną siedziała grupka "młodych, pięknych, zdolnych i modnych 30-latków" który śmiali się przez cały sens, jak bohaterki mówiły "ku*wa" itp.
Jak Ala poszła do tego pubu i jak pojawił się Zbyszek cała sala wydała "buczenie" "uuuuu", tak samo jak potem poszła do niego do domu i jak temu całemu Michałowi się.. nie udało.
Ogólnie cały zarys skojarzył mi się z "Panną Nikt"
Realizacja z "Wojną polsko-ruską".
Ogólnie film na + ale owa realizacja trochę do życzenia pozostawia.
treeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:34   #37
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

jak ktoś chce obejrzeć ten film to jest na youtube już jakiś spory czas

film uważam za dobry łamiący pewne tabu nastoletniej prostytucji, dobrze że powstał może choć jednej osobie pomoże
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 09:50   #38
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

A możesz podać linka?
Bo ja natrafiłam tam tylko na etiudę i fragmenty pełnometrażówki.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:41   #39
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ

http://www.youtube.com/watch?v=bwm-Qn8UKHs

http://www.youtube.com/watch?v=pgfr5RT0ZbM
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:50   #40
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Ale to jest właśnie etiuda, a nie film
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:42   #41
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Też widziałam ten film. Nie jest on przerysowany. Taka po prostu jest pewna część współczesnej młodzieży - takie rzeczy naprawdę się dzieją, te wulgarne słowa naprawdę padają. Dziewczyny częściej niż chłopcy biją się między sobą, robią ustawki i kupczą własnym ciałem. Wiele z nich nie ma innych ambicji niż modny ciuch, czy wypasiona komóra . Nie mają pojęcia o tym co to współczucie, czy empatia. O seksie mają wiedzę jedynie czysto techniczną i wydaje im się, że są ekspertkami w tej materii.
Pocieszające jest jednak to, że większość gimnazjalistów to jednak normalne dzieciaki, których problemem jest zła ocena w szkole lub przeżywanie pierwszej (zwykle platonicznej) miłości .
Film pokazuje problem, który naprawdę istnieje i nie należy go bagatelizować. Ale nie można też generalizować, że młodzież jest zła .

A co do śmiechu, to owszem zaśmiałam się raz, czy dwa... Z "whatever" na bank . I nie oznacza to, że nie rozumiem przesłania filmu. Po prostu ten tekst był zabawny.
Jednak z sali kinowej wyszłam smutna.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 18:30   #42
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Tez to widziałam...i powiem szczerze ze chcialabym zobaczyc ten film ale nie dlatego zeby się posmiac tylko zaintrygował mnie..a zarazem przeraził co dzisiaj dziewczyny są w stanie zrobic dl kasy...tragedia.
Mam nadzieje ze uda mi się zobaczyc ten film bo jestem zaciekawiona...
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 18:39   #43
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Hej dziewczyny właśnie obejrzałam sobie film i strasznie spodobał mi sie z niego jedna piosenka jest to kawałek który leciał w tym klubie do którego poszły gdy Milena tak sie upiła jeśli ktoś wie jaki to kawałek proszę o odpowiedź
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:04   #44
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny właśnie obejrzałam sobie film i strasznie spodobał mi sie z niego jedna piosenka jest to kawałek który leciał w tym klubie do którego poszły gdy Milena tak sie upiła jeśli ktoś wie jaki to kawałek proszę o odpowiedź
Skinny Patrini- You Suck My Face
o ten kawałek chodzi?
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 07:24   #45
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Skinny Patrini- You Suck My Face
o ten kawałek chodzi?
No właśnie nie o ten chodzi o ten z tej pierwszej imprezy ale dzięki
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:40   #46
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Jak dla mnie film całkiem nieźle zrobiony. Co do zjawiska galerianek, to takie dziewczyny były już dawno, tylko nazwa była inna. No cóż wiedzą co robią i za ile. Film świetnie pokazuje wpływ rodziny. Ala miała skrupuły dopóki nie zobaczyła jak jej matka daje d.... przypadkowemu facetowi. Zdjeła swoje "dziecinne" branzoletki i wróciła do tamtego gościa. Bo dlaczego nie? Skoro jej matka oszukuje ojca i tak żyje, to ona też może.Jeśli rodzice nie potrafią wychować dziecka, to nikt za nich tego nie zrobi. I rośnie nam pokolenie d....dajek.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:56   #47
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Długo czekałam żeby obejrzeć "Galerianki" i nawet spodobał mi się ten film. Trochę zawiodłam się zakończeniem, ale cóż

Co do zjawiska galerianek to czytałam 0 tym artykuł w gazecie, ale już dobre kilka lat temu. Sama nigdy nie spotkałam żadnej.
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:38   #48
Izza4989
Raczkowanie
 
Avatar Izza4989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 152
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
a nie wiecie kiedy ukarze sie dvd? nie mam okazji wybrac sie do kina, albo chociaz moze wiecie czy mozna juz go gdzies sciagnac
molly ja też czekam aż ten film wyjdzie na dvd. Nawet nie wiedziałam że taki film jest tylko pewnego wieczoru(bo to juz był grudzień) kuzynka mi pokazała że jest taki fajny film na you tubie pt. galerianki no i ogladałam te odcinki ale niestety przerywało co chwila bo to był wieczór a wieczorem zawsze pełno ludzi jest na you tubie. Najlepiej oglądać rano albo późno w nocy. Film mnie zaszokował opowiada naprawde o życiu polskich nastolatek. Dreszcze mnie przeszły jak Milena Ali powiedziała na przystanku że: "kup sobie w aptece maść albo posmaruj wazeliną to ci lepiej wejdzie" po protu szok.
Izza4989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:57   #49
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

niestety, ale generalnie takie zachowania są wśród młoedzieży
sama kiedys przeżywałam coś podobnego
straciłam wiele koleżanek powiedzmy kiedy nie chciałam palic, pić piwa a parku
na szczęście seks jeszcze nie wchodził w grę

przerażająca prawda, ale prawda o życiu dzisiejszych nastolatek
nastolatek, których nie da się zrozumieć
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 12:47   #50
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Wczoraj miałam wreszcie okazję obejrzeć ten film i nie jestem w stanie zrozumieć jak niektóre osoby mogły się na nim "ubawić po pachy"
Po przeczytaniu niektórych postów cieszę się, że mogłam obejrzeć ten film w domu, na komputerze, w ciszy i spokoju.
Owszem, zgadzam się z tym, że film jest przerysowany, ale ja uważam, że to dobrze. Wiele osób tutaj uśmiało się z języka Mileny - mnie też "rozwalił" ale nie na tyle, żeby się z tego brechtać, tylko dlatego, że wiele dziewczyn w gimnazjum właśnie takim językiem się posługuje - mój TŻ pracuje w gimnazjum więc jakby nie było wiem to z pewnego źródła.
Mnie się po prostu w głowie nie mieści, że młode dziewczyny mogą tak kupczyć swoim ciałem w zamian za jakieś gadżety...
U mnie w mieście miesiąc temu otworzyli galerię więc pewnie teraz za każdym razem jak tam będę będę wypatrywać galerianek - a przynajmniej będę się zastanawiać czy u mnie też takie dziewczyny są.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:22   #51
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

film można znaleźć na exsite.pl
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 08:27   #52
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Obejrzałam wczoraj ten film i powiem szczerze, że wrył mnie w fotel
Niektóre sceny trochę przerysowane ale myślę, że to dobrze. Pokazuje bardzo smutne i przerażające zjawisko
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:05   #53
melancholiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Forks
Wiadomości: 31
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Oglądałam przed świętami online. Ciekawie ujęte sedno problemu, całkowicie rozwalały mnie na czynniki pierwsze teksty typu "musisz być taka jak my, musisz trzymać fason, żyć na poziomie". Osoby nie radzące sobie z presją otoczenia ulegają namowom właśnie po to, aby nie czuć się gorszym. Sytuacja w domu Ali również nie prezentowała się ciekawie. SPOILER Najpierw myślałam, że to porządna rodzina, ale na widok mamusi w duecie z kochankiem, zmieniłam zdanie.
__________________
"One thing I truly knew—knew it in the pit of my stomach, in the center of my bones, knew it from the crown of my head to the soles of my feet, knew it deep in my empty chest—was how love gave someone the power to break you. I`d been broken beyond repair."
Fangbanger
Spunk Ransom
melancholiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:42   #54
Izza4989
Raczkowanie
 
Avatar Izza4989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 152
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

a jakie sceny są przerysowane? nie wiem bo nie wychwiciłam
Izza4989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:06   #55
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Cytat:
Napisane przez Izza4989 Pokaż wiadomość
a jakie sceny są przerysowane? nie wiem bo nie wychwiciłam
m oże po prostu osoby, które oglądały ten film i uważają niektore sceny za nieco rpzerysowane nie przebywaly w srodowisku wlasnie takich osob ja kilka takowych znam i uwazam, ze raczej nic wyolbrzymionego nie bylo [a mam porownanie ]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:32   #56
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: "Galerianki" widziałyście ten film??

Co do smiania i ubaw po pachy - nie krytykowalam bym tego , bo te postacie sa przerysowane i takie maja byc, sa tragokomiczne.
Dobrze, ze wywoluja smiech niz chec nasladowania.
Jesli sie z nich smiejesz to dostrzegasz wlasnie ironie ich postaci.

Ciesze sie ze ktos zdobyl sie na odwage, zeby przedstawic nastolatki jakie sa (oczywiscie nie wszystkie). Ludziom wydaje sie ze 15 16 lat to wciaz dzieci nieswiadomwe niczego, a wlasnie w tym wieku najchetniej kopiuje sie starszych udowadniajac sobie, ze jestem dojrzaly/a, czesto w najglupszy sposob.

Przeraza w tym filmie przeciez nie to co one robia, (ktorym studentom jest obce to co w tym filmie sie pokazuje) ale to ile maja lat.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.