Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 22:06   #901
moooniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Jestem na 3 roku WUM i specjalnie ksiazek nie kupowalam,i dobrze bo z tego co widze nawet bym ich nie otworzyla. Zgadzm sie 1 rok najgorszy i ksiazki do anatomi trzeba miec...i jakies ksiazki z kinezy i fizyko
moooniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:21   #902
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Do pracy o skoliozach to ci się w efekcie żadna z nich nie przyda, tu zupełnie inna literatura jest potrzebna
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:07   #903
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o SPA i te sprawy to jest łatwiej ? Wolałabym rehabilitację, ale nie wiem jak sie życie ułozy, czy dam rade psychicznie
Tego nie wiem. Takiej pracy nie szukałam. Tutaj na pewno będzie potrzebny jakiś dodatkowy kurs masażu czy odnowy biologicznej, a może tylko odrobinę szczęścia. To też zależy ile ośrodków spa jest w Twoim mieście. Teoretycznie możliwości jest dużo- szpitale, przychodnie, sanatoria, spa, gabinety masażu, szkoły, przedszkola, dps, hospicja..A tak naprawdę jest z tym spory problem. Może to kryzys..
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:11   #904
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez stary.smok Pokaż wiadomość
Plejadę znam z innego miasta (Gdańsk), tam jest poziom wysoki i zdawalność duża. Mają wszystkie uprawnienia i przygotowują do egzaminu na technika (jak zapewne wiesz, egzamin jest zewnętrzny, państwowy). Natomiast po przejrzeniu stron internetowych nigdzie nie znalazłem że Biostudio przygotowuje do egzaminu na technika, co zresztą zgadza się z moją dotychczasową wiedzą na ten temat (jeśli chodzi o kursy jest to ośrodek bardzo dobry).
Dziekuje za odpowiedz. W Zielonej Gorze w Plejadzie wszystko wyglada bardzo profesjonalnie na wysokim poziomie jesli chodzi o sprzet i potrzebne materialy,wykladowcy po stdiach ukierunkowanych z doswiadczeniem,zdawalnosc to 75% pisemny a praktyka 100% i egzamin zewnetrzny oczywiscie,praktyke zawodowa zalatwia szkola (wspolpracuja z osrodkami sluzby zdrowia).Pani w sekretariacie bardzo szczegulowo odpowiadala na moje pytania....,wiec ogolnie wrazenie odnioslam pozytywne,ale zawsze sa jakies watpliwosci...
Czy 2 razy w tygodniu zajec to nie za malo?Czy kaczac taka szkole z dyplomem technika masazu a nie studium medyczne bedzie mialo jakis wplyw na moje zatrudnienie?

W Biostudio jest prywatna szkola www.biostudio.iap.pl ma swoja filie rowniez w ZG,rowniez egzamin zew. zdawalnosc niby to 100%
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 14:51   #905
Martita23_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Dziewczyny po takiej szkole i tak nie będziecie mogły otworzyć własnej działalności. O ile się orientuje to, żeby otworzyć własną działalność trzeba mieć tytuł magistra fizjoterapii, nie wystarczy studium jednoroczne lub dwuletnie, a nawet licencjat to za mało..
Martita23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:55   #906
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Do Magdalenka22 Nie bardzo wierzę w tę zdawalność 100%, kiedy w renomowanych studiach medycznych tyle nie ma. Niemniej niezależnie gdzie dyplom uzyskasz - egzamin jest państwowy, zewnętrzny i równorzędny w każdym przypadku (w teorii, bo wiadomo, że niektóre szkoły mają od dawna renomę, jak np. Krakowska Szkoła Masażu).
Do Martita23_ jestes w błędzie. Jak na razie gabinet otworzyc można nawet po kursie masażu I stopnia. Inna sprawa, co wolno Ci w nim robić. Masaż stricte leczniczy jest zastrzeżony dla techników masażystów i fizjoterapeutów. Ale pozostaje oczywiście biomasaż (to zupełnie inna dziedzina), masaż relaksacyjny, SPA itp.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:18   #907
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

powiem tak...

MIELISCIE RACJE!

...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 16:43   #908
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

Pocieszę cię - nie Ty pierwsza, ale Ty trafiłaś na nas
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:36   #909
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

z ortopedii polecam gaździka teraz dwutomowy za o wiele mniejsze pieniądze bo ok 80 zł za oba a do rzeczy, fajnie się czyta i na poziomie dla fizjo w sam raz z tym że do skoliozy to mało te książki przydatne bo w dedze też mało o tym, a kwolek to mało konkretny
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:32   #910
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja chodzę do tej szkoły do opola i nie polecam tej szkoly, nie wiem jak jest gdzieś indziej ale w opolu nie za specjalnie, moja kolezanka chodziła na masaż jakoś pół roku mowili że ich grupa 5 osob bedzie ze nie ma problemu a idąc na zajecia w drugim sem powiedziano jej ze ten semestr likwidują.... Dziewczyna pół roku płaciła i powiedziano jej że kierunku nie bedzie dalej dopiero na poczatku drugiego sem.

Tak samo jest z nami jest nas kilka w grupie i dokladnie teraz powiedziano nam ze kierunku albo nie bedzie albo mamy placic wiecej (przypominam ze juz zaczol sie nowy sem ) a co by bylo jakby calkowicie zlikwidowali to nie wiem gdzie teraz bym znalazla inna szkole.. Na pracowni komsetycznej nic specjalniego nie robimy, sprzetu nie ma..
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-03-03 o 16:34
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:16   #911
gosbo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 64
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Szumne studia fizjoterapia!!
Mój życiowy błąd .
Nigdy w życiu nie wybrałabym drugi raz tych studiów. Brak pracy , brak perspektyw, jak sam człowiek sobie nie stworzy firmy to o pracę baaardzo ciężko. Wszędzie chcą bardzo chętnie na staż i tylko to. Na dłuższą metę nie da rady. Minimalne wynagrodzenie, napracuje się człowiek jak wół , a jeszcze się dowie , że nic nie robi tylko kawę pije. Masakra!!Gdybym mogła cofnąć czas na 100% nie wybrałabym takich studiów. Dodam że skończyłam mgr na SUM i od ponad 2 lat nie mam pracy w zawodzie, próby znalezienia kończyły się fiaskiem. Każdy popatrzył na CV, pochwalił, że SUM, mgr, a i tak ostatecznie mówią, że nie ma pracy i w nalbliższym czasie nie będzie!! Zastanówcie się 2 razy czy chcecie te studia kończyć. Polska to nie jest kraj sprzyjający fizjoterapeutom.
Z mojego roku może 1/4 osób pracuje w zawodzie....
A być przedstawicielem medycznym to masakra psychiczna i fizyczna, poza tym skończyć studia i pracować jako przedstawiciel, gdzie przyjmują praktycznie każdego, kto ma siłę przebicia....
Kiedyś usłyszałam, że wciskać przyciski na fizyko każda małpa nauczyłaby się... brutalne ,ale prawdziwe( w sanatoriach, pracują osoby, które nie mają tak na prawdę pojęcia co dają konkretne zabiegi!!):hahah a:
gosbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 13:38   #912
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do tej szkoły do opola i nie polecam tej szkoly, nie wiem jak jest gdzieś indziej ale w opolu nie za specjalnie, moja kolezanka chodziła na masaż jakoś pół roku mowili że ich grupa 5 osob bedzie ze nie ma problemu a idąc na zajecia w drugim sem powiedziano jej ze ten semestr likwidują.... Dziewczyna pół roku płaciła i powiedziano jej że kierunku nie bedzie dalej dopiero na poczatku drugiego sem.

Tak samo jest z nami jest nas kilka w grupie i dokladnie teraz powiedziano nam ze kierunku albo nie bedzie albo mamy placic wiecej (przypominam ze juz zaczol sie nowy sem ) a co by bylo jakby calkowicie zlikwidowali to nie wiem gdzie teraz bym znalazla inna szkole.. Na pracowni komsetycznej nic specjalniego nie robimy, sprzetu nie ma..
O jakiej szkole i kierunku teraz piszesz o Zaku czy Plejadzie?
Jesli chodzi o Zaka to slyszlam wiele negetywnych opini
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:16   #913
Nescca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez jolax Pokaż wiadomość
Od połowy lutego zaczynam naukę w szkole (jak w temacie) a dokładniej jest to studium jednoroczne, kierunek- Biomasaż I / Masaż Leczniczy. Przedmioty jakie mnie tam czekają to:
  • anatomia, fizjologia i fizjopatologia
  • teoria masażu
  • gimnastyka lecznicza
  • wybrane zagadnienia kliniczne
  • pracownia masażu- ćwiczenia
  • rehabilitacja ogólna i podstawy organizacji pracy
  • psychologia człowieka chorego
Co sądzicie o tej właśnie szkole? Może jest tu jakiś absolwent? Czy jestem w stanie w rok się czegoś nauczyć? Czy mam szanse po takiej szkole na pracę w szpitalu? Czy nauczę się tam również innych technik masażu? np. klasyczny? I ostatnie pytanie, czy wykonywanie masażu leczniczego wymaga dużej siły fizycznej?
Nie polecam Ci tej szkoły!!!! moje 3 koleżanki były na tym kierunku, fakt trochę się nauczyły jedna nawet dużo ale to raczej sama niż w tej szkole bo interesuje się tym kierunkiem a teraz jest na studiach fizjoterapii w akademii medycznej. Często zajęcia miały odwoływane bez zawiadomienia wcześniejszego,koleżanki strasznie narzekały na praktyki z kinezy bo podobno nauczycielka i tak ich olała mówiąc ze po tym nic nie będą miały. I tak było pieniądze w błoto wyrzucone, brak konkretnego tytułu nie ma szans na prace po tym kierunku po za tym szkolą nie ma uprawnień szkoły publicznej przez co nie ma nawet podpisanej umowy z NFZ i w ten sposób szanse na prace zmniejszają się jeszcze bardziej. Radziłabym Ci wybrać szkoły z uprawnieniami szkoły publicznej w której będzie państwowy egzamin i szkole która ma umowę z NFZ lepiej poświecić 2 lata w technikum policealnym lub 2,5 niż chodzić rok na darmo i Jeszcze denerwować się na szkole.
__________________
Nescca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:39   #914
gracjanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
yoyo

witam wszystkich

Edytowane przez gracjanin
Czas edycji: 2010-03-07 o 19:39
gracjanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:13   #915
internetowy_maniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: www.medkursy.pl

Widziałem tą strone, bardzo fajna.... tylko mało ogłoszeń.... no ale fajna....
internetowy_maniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:33   #916
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
O jakiej szkole i kierunku teraz piszesz o Zaku czy Plejadzie?
Jesli chodzi o Zaka to slyszlam wiele negetywnych opini

ja chodzę na kosmetykę na której się prawie nic nie nauczyłam.. Teraz zadzwoniono nam 3 dni przed zajęciami że likwidują naszą grupę lub możemy się dogadać i wiecej płacić, zgodziłysmy się bo chodzimy już rok i chcemy skończyć, przyszłyśmy na zajecia teraz w weekend i nagle powiedziano nam ze bedzmy mialy zajecia łączone do końca nauki juz z 1 semestrem.. Nowy semestr już się zaczął a planu nawet nie ma... teraz tylko przed weekendem nam powiedziano że bedziemy mieli pracownie..Tak samo z promocją, podpisałam umowę a itak jakoś płacić muszę jeszcze wiecej bo 160 zł co miesiąc..
Pisałam że koleżanka chodziła na masaż, już na poczatku było ich 5 ale jakoś ten pierwszy sem umieli prowadzić potem dopiero na poczatku nowego sem. powiedziano im że likwidują ich... Dziwna ta szkoła a zwłaszcza w opolu, ciągle zmieniają sekretarki i one nic nie wiedzą..

Może inne semstry mają lepiej a nasz ma takiego pecha, nie wiem..
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:49
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:28   #917
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cześć, dołącze się.
Nie potrafię wybrac, fizjoterapia czy położnictwo? Jak wyżej napisane, podobno w fizjo trudno o prace, dodatkowo jest pełno fizjoterapeutów, na mojej uczelni jest co roku 117 miejsc, dla porównania na położnictwo jest 17... Może ktoś poradzić? Czytałam na różnych forach, co wypowiedz to inna, fanatycy ze super, inni że nie znajde pracy. Chciałabym to studiować ale skoro nie ma pracy to jaki sens?;/
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:42   #918
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

czy jest ktoś tu z awfu z Warszawy?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:45   #919
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Ja studiuję fizjo na AWFie w Krakowie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona w życiu nie wybrałabym innych studiow, a jestem na I SUMie.
Zawsze chciałam pomagać ludziom i po tych studiach to mogę robić.

To fakt, że same studia nie dają właściwie nic, bo można tylko podwiesić kogoś do UGULa i to nikomu nic nie pomoże ale jest wiele fantastycznych metod, jak MCKenzie Kinesiotaping czy PNF, dzięki ktorym można ludzi postawić na nogi. Fakt kosztują, ale są dofinansowania z Uni rożne sposoby na zdobycie kasy nawet z urzędu pracy na założenie własnej działaności.

Zarobki nieprywatnie są drmamatyczne a lekarze nami pomiataja- fakt. Ale w prywatnym gabinecie można coś zdziałać naprawdę!
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 11:39   #920
ankey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Witajcie
Studiuję fizjoterapię na prywatnej uczelni. Nie zamierzam tutaj mówić i się wykłócać czy Państwowe czy Prywatne są lepsze. Każdy człowiek ma prawo do nauki, a jeśli ma do tego możliwości.. dlaczego by nie. A tym bardziej że wiedzę posiadać trzeba taka samą czy to na takiej czy siakiej uczelni. U mnie jest tak że płacę dlatego też więcej wymagamy od naszych wykładowców.. a w tej chwili nie jest nas dużo- na roku bo połowa już odpadła. Wiec jeśli uczelnia chce mieć renomę- uwierzcie mi ale nie trzyma studentów dla kasy..a przynajmniej tak jest u mnie.

Realiami tego zawodu jest to, iż po studiach czy lic czy mgr fizjoterapeuta nie może wykonywać zawodu samodzielnie. Nie ma uprawnień lekarskich, musi być "pod kontrolą" lekarza. Gabinet może otwierać, jak najbardziej aczkolwiek to dużo kosztuje a jedyne zabiegi jakie może wykonywać samodzielnie to masaże i "inne lekkie"a reszta musi być ze skierowania. Ciężki kawałek chleba..MEGA wiedza lekarska bo z każdej dziedziny a takie małe uprawnienia..noi kursy. To podstawa. Trzeba ich trochę mieć. I praktyki!! Konieczność!! Bez tego można zrobić większą szkodę niż pożytek.
3 lata temu był wielki BUM na fizjoterapię bo modny. Ale zostaną w zawodzie tylko najlepsi. Na AWF kształcą bardziej pod "rehabilitację sportową", zaś na UM "fizykoterapię szpitalną".
Pozdrawiam i życzę sobie i wszystkim wytrwałości. )

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do bardziej doświadczonych koleżanek która książka lepsza? Bo nie uśmiecha mi się wydać tyle kasy na darmo
http://allegro.pl/item909759525_reha...kurier0zl.html
czy
http://allegro.pl/item905258885_orto...dega_nowa.html

Pozdrawiam
Dega jest ok ale polecam Ci Wady postawy Ciała. Diagnostyka i leczenie. Tadeusz Kasperczyk
ankey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:01   #921
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Nie trzeba skierowań by pracowac metodami.
Na tapingu i MCKenziem uczą też diagnostyki, jakiej żaden lekarz Ci nie zrobi bo nie umie
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:52   #922
aga7770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs masażu klasycznego w Warszawie- opinie

Witam,
Polecam kurs masażu prowadzony przez firmę szkoleniową gowork. Sama ukończyłam ten kurs i z czystym sumieniem mogę go polecić. Miła atmosfera, w porządku wykładowcy i przede wszystim dużooo praktyki, a przecież to jest najważniejsze by dobrze przygotować się do zawodu. Wejdź sobie na stronkę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/programy_promocyjne,19 a wszstkiego dokładnie się dowiesz. Naprawde warto !!!
aga7770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:18   #923
kaja90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Witam!
potrzebuję pilnie jakąś stronkę, książkę w której znajdę coś na temat: "szczególne wartości jakim zawód fizjoterapeuty służy"
byłabym wdzięczna za odpowiedź
kaja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:58   #924
aga7770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Kurs masażu I i II stopnia

Zapraszam na kurs masażu I i II stopnia. Najtańszy kurs dwustopniowy. Profesjonalni wykładowcy, dużo praktyki. Polecam, szczegóły na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl
aga7770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 23:37   #925
Brzoskiwineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 122
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Ja już jestem po obronie rok Fizjoterapia
Działam w dziale masaże ...
Brzoskiwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 06:14   #926
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

kształcenie się w fizjoterapii zaczyna się po studiach przez różne kursy
to na nich dopiero człowiek zaczyna się uczyć
a to co jest na studiach to pod nfz
jeśli chce się pomóc pacjentowi to tylko prywatnie jest szansa
a na zarobki nie liczcie w żadnej placówce
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 09:19   #927
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

zgadzam się z Tobą w pelni
Ale pracując metodami i prywatnie można naprawdę pomoc
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:30   #928
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

ależ oczywiście pracując metodami naprawdę widzisz postępy
tylko wiem jak wygląda praca w placówce nfz na marne grosze po pierwsze nie masz czasu kiedy masz 4 pacjentów naraz by pracować indywidualnie, a dwa ludzie jak wydają kasę na kursy to nie chcą pracować konkretnymi metodami w pracy licząć na prywatę
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 06:33   #929
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Yak, niestety to prawda praca w placówce NFZ jest koszmarem, nawet sprzątaczka zatrabia więcej!! a np turnusy rehabilitacyjne nic nie daj
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 16:27   #930
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Trójmiasto- pożądna szkoła masażu, poszukuję.

Przeszukałam wątek ale nic konkretnego nie znalazłam.
Szukam dobrej (bardzo dobrej szkoły masażu) w Trójmieście, najlepiej w Gdańsku, ale Gdynia, Sopot też mogą być.
Nie interesują mnie kursy, ani szkoły typu Żak, czy Teb.
Poszukuję szkoły 2 letniej, po której otrzymuje się dyplom technika.

Czy możecie coś polecić?
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.