BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 18:09   #2461
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Missha na Fix+ Maca dzielnie i bez szwanku przetrwałą cały dzień, ale jakoś mnie nie zachwyca ten kolor jest taki dziwny różowo-szary, taki niezdrowy
dokładnie te same miałam odczucia
jakoś mi te ich kolory nie leżą
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:25   #2462
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście tą stronę http://www.thebbcreamshop.com/ ? ceny wydają się ok a wysyłka jest za 3$ od przedmiotu, za zamówienie pow.100$ przesyłka gratis (tylko wtedy na cło trzeba uważać)
Fajny sklep, ale moim zdaniem mimo wszystko się nie opłaca.
Np. za Lioele BTS płaciłam 12,50$ i darmowa wysyłka, a tu 17 + 3$.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:16   #2463
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przetestowalam dzis dwa kosmetyki:

Missha Watery BB Cream - krem posiada w swojej formule 60% wody i rzeczywiscie, przy nakladaniu odczuwa sie wodnistosc i delikatnosc kremu. Kolor na szczescie jest OK, na mojej cerze natychmiast sie wtopil i roznica w kolorach jest niezauwazalna Krem nie kryje tak bardzo, jak Missha PC, to bardziej krem tonujacy, niz kremo-podklad. Po nalozeniu BB Cream przypudrowalam twarz pudrem prasowanym.
Cera wyglada super, jest gladziutka i wlasnie taka nawilzona, producent spelnil swoje obietnice


SKINFOOD Salmon Concealer nr 1 - Korektor zamkniety w slicznym sloiczku Kosmetyk ma kolor brzoskwiniowy, konsystencja twarda, ale po dotknieciu palcem jakby topi sie i przeksztalca w plynny kosmetyk. Od razu wtapia sie w skore, dobrze kryje. Nie zauwazylam zadnego pieczenia, ani swedzenia.
Tak, jak BB Cream, bardzo dobrze dopasowuje sie do koloru cery, jest po chwili niewidoczny.

Jutro dalsze testy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:18   #2464
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hmmm tak się zastanawiam, czy któraś z Was nie miała by próbeczki lioele lub Misshy nr23 na zbyciu do sprzedania?? Z racji świątecznego zamętu nie mam co liczyć na przesyłkę z zagranicy. Strasznie się napaliłam szczególnie że zbliża się sylwester i nie chcę nakładać tony makijażu... Jeśli byłaby taka szansa błagam dajcie znać ależbym była happy gdybym mogła się obsmarować na święta
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:21   #2465
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam pytanie - czy spotkałyście się z BB creamem jaśniejszym od Misshy Cover #13?
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:58   #2466
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy spotkałyście się z BB creamem jaśniejszym od Misshy Cover #13?
Tak... podobny jest elemong, a najjaśniejszy Lohashill ale on ma mocno różowe tony.

btw. Estelle wielki buziak za Lohasa

Ja nałożyłam IOPE teraz, bo coś mnie podrażniło i mam czerwone kropki. Podejrzewam tonik siarkowy/tonik burzuja albo minerały...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:07   #2467
Sanders26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam pytanko czy Lioele Beyond the Solution różni się czymś od Lioele Triple the Solution, który zawiera filtry SPF 30!! Czy tak samo wygląda na twarzy itp itd ?
Sanders26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 11:42   #2468
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, potrzebuję dosyć mocnego krycia+nawilżenia w kolorze mniej więcej golden fair/olive fair EDM.
Możecie mi coś polecić?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:54   #2469
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Sanders26 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy Lioele Beyond the Solution różni się czymś od Lioele Triple the Solution, który zawiera filtry SPF 30!! Czy tak samo wygląda na twarzy itp itd ?
Dołączam się do pytania, ponieważ filtr by się przydał, a Lioele chociaż nie polubiłam się z nim na początku, teraz jest ideałem.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:09   #2470
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Missha Signature #21 vs. Missha Perfect Cover #21

Missha Signature bardziej rzadka, lepiej siada na skórze, krycie podobne do PC, ale jednak słabsze(wiadomo). Kolory są do siebie zbliżone,w zasadzie identyczne, na mnie kakaowo-różowe i wyglądam na nieco chorą w takich kolorach
Potem zobaczę, która się szybciej świeci
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:22   #2471
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję dosyć mocnego krycia+nawilżenia w kolorze mniej więcej golden fair/olive fair EDM.
Możecie mi coś polecić?
jeśli chodzi o kolor to raczej nie znajdziesz, bo prawie wszystkie BB są szaro-różowe niestety...
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 14:01   #2472
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję dosyć mocnego krycia+nawilżenia w kolorze mniej więcej golden fair/olive fair EDM.
Możecie mi coś polecić?
używam golden fair/czasami fawn i mi pasuje missha 13, skin79 oriental gold i skin79 taki zwykly pink (u mnie sie po prostu wtapia i nie widze rozowych tonow, ale ja nie jestem jakims mega 'zoltkiem'... ). Elemong tez daje rade

Jeżeli chodzi o nawilzenie to dobry jest skin79 oriental gold (krycie też ma ok, na pewno lepsze niż skin79 pink).
Ogólnie to trzeba testowac, bo na kazdym bb krem dziala inaczej... z tego, co tu wyczytalam, ciezko o krem z typowo zoltymi tonami Tylko wlasnie u niektórych takie bezowe/szaro-różowe kremy się wtapiają, a u innych nie

Aa, dobrze nawilża Skin Food Red Bean, ale on nie jest żółty (chociaż u mnie się wtapia ładnie )
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:08   #2473
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kolor to raczej nie znajdziesz, bo prawie wszystkie BB są szaro-różowe niestety...
Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
używam golden fair/czasami fawn i mi pasuje missha 13, skin79 oriental gold i skin79 taki zwykly pink (u mnie sie po prostu wtapia i nie widze rozowych tonow, ale ja nie jestem jakims mega 'zoltkiem'... ). Elemong tez daje rade

Jeżeli chodzi o nawilzenie to dobry jest skin79 oriental gold (krycie też ma ok, na pewno lepsze niż skin79 pink).
Ogólnie to trzeba testowac, bo na kazdym bb krem dziala inaczej... z tego, co tu wyczytalam, ciezko o krem z typowo zoltymi tonami Tylko wlasnie u niektórych takie bezowe/szaro-różowe kremy się wtapiają, a u innych nie

Aa, dobrze nawilża Skin Food Red Bean, ale on nie jest żółty (chociaż u mnie się wtapia ładnie )
Dziękuję dziewczyny
Właśnie celowałam w Missha 13, ale może być za mało żółty. Ten skin79 oriental gold też wygląda interesująco, ale pewnie będzie zbyt ciemny.
Jakby któraś miała próbkę któregoś z nich za zbyciu, to proszę o PW, może znajdę coś na wymianę
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:14   #2474
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez goga_zet Pokaż wiadomość
Hmmm tak się zastanawiam, czy któraś z Was nie miała by próbeczki lioele lub Misshy nr23 na zbyciu do sprzedania?? Z racji świątecznego zamętu nie mam co liczyć na przesyłkę z zagranicy. Strasznie się napaliłam szczególnie że zbliża się sylwester i nie chcę nakładać tony makijażu... Jeśli byłaby taka szansa błagam dajcie znać ależbym była happy gdybym mogła się obsmarować na święta
Popatrzę, czy z mojego Lioela da się jeszcze coś odpsikać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:54   #2475
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Popatrzę, czy z mojego Lioela da się jeszcze coś odpsikać
Superowo, jeśli uda ci się coś wycisnąć będę mega szczęśliwa
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:45   #2476
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Obecnie używałam SF grzybkowego nr.2 ale ostatnio okazał si,ę już za ciemny dla mnie :/ Otrzymałam próbkę Lioele nakładam na twarz i okazało się że jest za jasny! Niestety... czyli potrzebuje coś pomiędzy. Myślałam nad wymieszaniem obu ale nie wiem.

Mam pytanie:
czy kremy BRTC dobrze kryją? jakie mają odcienie? ktoś używał i mógł by się podzielić opinią? Bardzo proszę
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:58   #2477
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Obecnie używałam SF grzybkowego nr.2 ale ostatnio okazał si,ę już za ciemny dla mnie :/ Otrzymałam próbkę Lioele nakładam na twarz i okazało się że jest za jasny! Niestety... czyli potrzebuje coś pomiędzy. Myślałam nad wymieszaniem obu ale nie wiem.

Mam pytanie:
czy kremy BRTC dobrze kryją? jakie mają odcienie? ktoś używał i mógł by się podzielić opinią? Bardzo proszę
Ja mam próbkę BRTC i według mnie jest bardzo jasna. Jaśniejsza niż Missha PC 21 i mocno kryje.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:09   #2478
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Obecnie używałam SF grzybkowego nr.2 ale ostatnio okazał si,ę już za ciemny dla mnie :/ Otrzymałam próbkę Lioele nakładam na twarz i okazało się że jest za jasny! Niestety... czyli potrzebuje coś pomiędzy. Myślałam nad wymieszaniem obu ale nie wiem.

Mam pytanie:
czy kremy BRTC dobrze kryją? jakie mają odcienie? ktoś używał i mógł by się podzielić opinią? Bardzo proszę
ja mam BRTC i jest jaśniejszy Dr.Jarta Silver i Mishy 21 - konsystencja też bardziej kremowa, gęsta, mocno kryje
dla mnie za jasny, więc chyba wrzucę na wymiankowy ...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:23   #2479
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kolejne recenzje moich zakupow

SKINFOOD ALOE SOOTHING MASK PACK 100g - aloesowa maseczka do twarzy, zamknieta w okraglym pudelku z wieczkiem. Maska ma postac zielonego, przezroczystego zelu z grudkami. Maske nakladamy na 10-15 min i splukujemy letnia woda. Ja nalozylam ja podczas prysznica Maseczka jest bardzo przyjemna, czuc, ze nawilza, bardzo latwo sie splukuje. Te grudki to zapewne ten aloes w takich jakby kapsulkach, tak zgaduje Ogolne wrazenie bardzo na plus. Zel jest super wydajny, ja wzielam troche na koniuszki palcow i to wystarczylo na cala twarz, jakies 5ml

SKINFOOD LETTUCE CUCUMBER WATER JELLY ESSENCE 45ml
- przezroczyste serum aloesowe, co ciekawe, zawiera srebrne drobinki, na twarzy praktycznie niewidoczne, ale jednak sa. Serum jest bardzo wodniste, wystarczy malutka kropelka na cala twarz. Na poczatku troche klei sie na twarzy, ale po jakis 3-5 minutach skora jest sucha. Bardzo ladnie nawilza, jednak w zimie trzeba by na to jeszcze nalozyc jakis krem, bo dla cer bardzo suchych moze nie byc wystarczajace
Serum ma bardzo ladna, szklana buteleczke z pompka, wiec higieniczne.
Ze wzgledu na swiecace drobinki polecam raczej na dzien, niz na noc.


__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 10:32   #2480
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

przszla moja Missha Oriental Herb Medicine Gold Care BB ... 5 probek wystarczy na testowanie ... ale po pierwszym uzyciu jestem bardzo zadowolona... i poniewaz on bardziej tresciwy jak PC to na zime lepszy...

z tym, ze jest to anti- aging BB krem... wiec raczej nie dla mlodej skory ...

recenzja wkrotce ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-12-12 o 10:33
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:33   #2481
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czytam sobie o bb kremach i trochę czuje sie jak dziecko we mgle.
Brak bb kremów na KWC wcale tego nie ulatwia dlaczego tak właściwie ich tam nie ma? a moze źle szukałam...

Mogłybyście mi doradzić jaki bb cream byłby dla mnie najlepszy?

Moja skóra jest bardzo problematyczna, bo jest sucha ale strasznie się świeci w strefie T (nawilżam ją i stosuję filtry, nic nie pomaga, widać taki urok)
No i jestem bladolica, używam obecnie Colorstaya w kolorze Buff.
Dlatego myślałam o elemongu, ale wiele z was pisze, że jest jak kreda. A szkoda, bo jest dosyć tani

Pomóżcie sierotce
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:37   #2482
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No no Desti, skusilas mnie... Czekam na recenzje, kupilabym go dla samego opakowania W zalaczniku obrazek. Mysle, ze dobrze by bylo wstawiac duzo obrazkow tych kosmetykow, zeby kazdy sobie kojarzyl ktory BB jest ktory. Ja chwilami w tym gaszczu sie gubie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oriental_Herb_Medicine_Gold_Care_BB_Cream(50g)_No.2_01.jpg (85,6 KB, 47 załadowań)
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:46   #2483
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
No no Desti, skusilas mnie... Czekam na recenzje, kupilabym go dla samego opakowania W zalaczniku obrazek. Mysle, ze dobrze by bylo wstawiac duzo obrazkow tych kosmetykow, zeby kazdy sobie kojarzyl ktory BB jest ktory. Ja chwilami w tym gaszczu sie gubie
Lasiczko jezeli potrzebujesz kremu anti - aging ... to tak cichutko powiem, ze polecam ... tym bardziej, ze ma dwa odcienie do wyboru ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:38   #2484
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

wlasnie, dziewczyny, dlaczego nie ma bb creamow na KWC?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:38   #2485
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
czy kremy BRTC dobrze kryją? jakie mają odcienie? ktoś używał i mógł by się podzielić opinią? Bardzo proszę
Moim zdaniem to zależy od tego, który BRTC Cię interesuje, bo np. gold caviar jest w miarę ciemny, za to jasmine water chyba jaśniutki z tego co pamiętam z jakiegoś porównania na youtube.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:40   #2486
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej a jest jakiś BB krem o ciemniejszym odcieniu niż Mssha nr23? I czy Lioele bardzo jaśnieje na buzi?, bo widząc fotki wydał mi się dość ciemny, taki marchewkowo-pomarańczowy, ale wyczytałam że on po kilku minutach bieleje... jak to jest?
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:46   #2487
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez goga_zet Pokaż wiadomość
Hej a jest jakiś BB krem o ciemniejszym odcieniu niż Mssha nr23? I czy Lioele bardzo jaśnieje na buzi?, bo widząc fotki wydał mi się dość ciemny, taki marchewkowo-pomarańczowy, ale wyczytałam że on po kilku minutach bieleje... jak to jest?
Ja mam Lioele Beyond the Solution i moim zdaniem nie jaśnieje tylko się dopasowuje, Missha #21 jest dla mnie ciut za jasna, myślę, że #23 była by w sam raz, Lioele jest w miare dopasowany, czyli metodą dedukcji można wywnioskować, że ocień ma porównywalny z Misshą #23. Jeżeli ktoś ma te dwa kolory to niech potwierdzi, ew. skoryguje. Najlepiej wraz ze zdjęciem produktów
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:46   #2488
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

BB cream ma to do siebie, ze w tubce kolor jest inny, a po wchlonieciu sie na twarzy przybiera inny kolor.
Dlatego nie warto sugerowac sie tym jaki kolor widzisz po wycisneciu kosmetyku

Polecam ogladac swatche i filmy nas YOUTUBE
Ja wlasnie dzieki Jen i Bubzbeauty odkrylam BB swiat
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:48   #2489
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
No no Desti, skusilas mnie... Czekam na recenzje, kupilabym go dla samego opakowania W zalaczniku obrazek. Mysle, ze dobrze by bylo wstawiac duzo obrazkow tych kosmetykow, zeby kazdy sobie kojarzyl ktory BB jest ktory. Ja chwilami w tym gaszczu sie gubie
no opakowanie ladne

a widzialyscie BB creamy w kompakcie hello kitty? wrzucalam linka do zdjec na makijazowym chetnie bym upolowala takie cudo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:24   #2490
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a dla mnie misshe #13 jednak trochę za ciemne, da się je uzywać po przypudrowaniu białym pudrem - ale same jednak nie spełniają moich oczekiwań co do jasności
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.