Szukanie bratniej duszy - Warszawa - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 13:09   #1141
chloe1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Hej !
Cieszę się,że ten wątek trochę odżył
Po kolei - dla mnie nie ma znaczenia granica wiekowa,nie lubię generalizować i szufladkować ludzi,bo czasem dojrzałość emocjonalna nie zależy w cale od wieku.
Jeśli chodzi o współpracę z fotografem to zależy mi na stworzeniu dobrej książki-portfolio.Mam juz jakieś zdjęcia wykonane przez profesjonalistów i oczywiście jeśli będzie mozliwość współpracy z jakimś zdolnym fotografem to ja bardzo chętnie.
Co do terminu spotkania to musze teraz jechać na pomorze,asystuję przy slubach,a od 1 sierpnia prawdopodobnie zaczynam pracę na planie filmowym,zdjecia maja potrwac 2 tyg.Jak będę juz znala mniej wiecej swoj grafik to dam znac i mozna się spotkac nie ma problemu
chloe1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:06   #1142
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Hmm... macie trochę racji z tym, że niby wiek nie ma znaczenia, ale... czasem jednak ma Choćbym nie wiem jak chciała, nie dogadam się z 19-20-latkami, jestem o ponad dekadę starsza, więc nie mówcie mi, że to nie ma znaczenia
Mam 31 lat, jestem mężatką w ciąży, pracującą i niezależną finansowo. Myślę że mam trochę inne podejście do życia, priorytety, plany i problemy niż dziewczyny młodsze o te 5-10 czy więcej lat. Zresztą grono moich przyjaciół i znajomych stanowią osoby w zbliżonym do mojego wieku.
Gdy sięgnę pamięcią wstecz chociażby do czasów studiów, to okres po studiach wydawał mi się odległą przyszłością i raczej nie szukałam znajomości wśród osób po 30-tce z ustabilizowaną sytuacją życiową. Nie chcę nikogo obrazić, ale każdy wiek ma swoje prawa i cechy charakterystyczne, a mi się wydaje że towarzystwo w zbliżonym wieku będzie miało statystycznie więcej wspólnych tematów niż mieszane, gdzie amplituda wynosi 10 lat
Wiecie, mi się wydaje że jakiś podział powinien być, w końcu mamy też różne charaktery, niezależnie od wieku jedne są typami imprezowymi, a inne wolą kameralne spotkania. Jednak wg mnie łatwiej wprowadzić jest podział wiekowy, niż np. pod kątem charakteru, hobby czy sposobu spędzania wolnego czasu
To jest moja opinia w tym temacie i ja piszę się na spotkania 26+, jeśli zostaną one utrzymane
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, niezależnie od wieku
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:47   #1143
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez niezapominajka34 Pokaż wiadomość
hmmmm. to faktycznie celna uwaga Czy moja twarz się nadaje na takie eksperymenty ?? ...Cóż, wychodzę z założenia, że dziś mamy do dyspozycji takie cudowne narzędzia kosmetyczne, że i z maszkary można coś wyczarować
aż tak źle ze mną nie jest, z tobą pewnie też nie

Cytat:
Napisane przez chloe1989 Pokaż wiadomość
Hej !
Cieszę się,że ten wątek trochę odżył
Po kolei - dla mnie nie ma znaczenia granica wiekowa,nie lubię generalizować i szufladkować ludzi,bo czasem dojrzałość emocjonalna nie zależy w cale od wieku.
Jeśli chodzi o współpracę z fotografem to zależy mi na stworzeniu dobrej książki-portfolio.Mam juz jakieś zdjęcia wykonane przez profesjonalistów i oczywiście jeśli będzie mozliwość współpracy z jakimś zdolnym fotografem to ja bardzo chętnie.
Co do terminu spotkania to musze teraz jechać na pomorze,asystuję przy slubach,a od 1 sierpnia prawdopodobnie zaczynam pracę na planie filmowym,zdjecia maja potrwac 2 tyg.Jak będę juz znala mniej wiecej swoj grafik to dam znac i mozna się spotkac nie ma problemu
super, czekam
Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Hmm... macie trochę racji z tym, że niby wiek nie ma znaczenia, ale... czasem jednak ma Choćbym nie wiem jak chciała, nie dogadam się z 19-20-latkami, jestem o ponad dekadę starsza, więc nie mówcie mi, że to nie ma znaczenia
Mam 31 lat, jestem mężatką w ciąży, pracującą i niezależną finansowo. Myślę że mam trochę inne podejście do życia, priorytety, plany i problemy niż dziewczyny młodsze o te 5-10 czy więcej lat. Zresztą grono moich przyjaciół i znajomych stanowią osoby w zbliżonym do mojego wieku.
Gdy sięgnę pamięcią wstecz chociażby do czasów studiów, to okres po studiach wydawał mi się odległą przyszłością i raczej nie szukałam znajomości wśród osób po 30-tce z ustabilizowaną sytuacją życiową. Nie chcę nikogo obrazić, ale każdy wiek ma swoje prawa i cechy charakterystyczne, a mi się wydaje że towarzystwo w zbliżonym wieku będzie miało statystycznie więcej wspólnych tematów niż mieszane, gdzie amplituda wynosi 10 lat
Wiecie, mi się wydaje że jakiś podział powinien być, w końcu mamy też różne charaktery, niezależnie od wieku jedne są typami imprezowymi, a inne wolą kameralne spotkania. Jednak wg mnie łatwiej wprowadzić jest podział wiekowy, niż np. pod kątem charakteru, hobby czy sposobu spędzania wolnego czasu
To jest moja opinia w tym temacie i ja piszę się na spotkania 26+, jeśli zostaną one utrzymane
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, niezależnie od wieku
Nikogo nie obrażasz (przynajmniej ja nie czuję się obrażona). Chociaż dla mnie pogląd, że po 26+/30+ roku życia ludzie mają ustabilizowaną sytuację życiową jest generalizacją. Lubisz ludzi w podobnym wieku, ale gdyby twoja równolatka okazała się mentalnym dzieckiem, raczej nie przyjaźniłybyście się za długo tylko ze względu na to, że ma tylko lat co ty, prawda? Naturalnym "podziałem" dla mnie jest właśnie ten, ze względu na zainteresowania, poczucie humoru, doświadczenie życiowe itp., tylko owszem, nikt tego nie wybada przed spotkaniem.
Tak z czystej ciekawości, ten magiczny podział na grupy był od początku, czy pojawił po jakimś nieudanych spotkaniu ogólnym dziewczyn z wątku?
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2013-07-25 o 14:50
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:52   #1144
manieczka02
Rozeznanie
 
Avatar manieczka02
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 616
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

przestan bo czuje sie winna
__________________
dbam o włosy 07.03.13

http://instagram.com/mhm_what_else

Fuck them so called "friends" they are all fake. Now it's time for love, me and future
manieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:19   #1145
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Przecież podział jest orientacyjny, jak ktoś ma ochotę przyjść do grupy "młodszej" czy "starszej" to nikt go kijem nie pogoni

Pomysł podziałów - wydaje mi się - że dość obszernie uargumentowałam stronę lub dwie wcześniej

Na następne spotkanie 26+ się oczywiście piszę, pozostaje tylko zaproponować datę Sif? Kiedy masz czas i ochotę? U mnie odpada w przyszłym tygodniu środa i wolałabym żeby to nie był weekend (rodzina ). Tyle z mojej strony "ograniczeń" na dzień dzisiejszy
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:26   #1146
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez manieczka02 Pokaż wiadomość
przestan bo czuje sie winna
ale po co bez przesady, mnie po prostu zaciekawiła geneza tego, powiedzmy umownie, podziału.
Sama bym się chętnie przeszła na jakieś spotkanie, która grupa mnie przygarnie i nie wygodni ze względu na wiek, tam pójdę
Najbliższy tydzień jednak odpada, przyjeżdża mój mały, 15 letni braciszek, więc będę zajęta pokazywaniem mu Warszawy od tej ciekawej, mniej betonowej strony.

p.s. Nicole, co ćwiczysz, że tak ładnie waga ci poleciała? Swoją drogą cholernie gratuluję!
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2013-07-26 o 11:28
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 19:37   #1147
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez chloe1989 Pokaż wiadomość
Teraz robię indywidualny kurs wizażu,zaczynam mieć zlecenia a mówię to tylko dlatego,że potrzebuję nowych twarzy do malowania.Póki nie otworzę swojej działalności mam sporo wolnego czasu,który mogłabym jakoś fajnie spożytkować.
Cześć Chloe, od kilku lat zajmuje się fotomodelingiem, więc jakbyś była zainteresowana to mogę Cię "wykorzystać" do jakiejś fajnej sesji. W tej chwili niczego konkretnego nie mam zaplanowanego, ale w najbliższym czasie na pewno będę coś organizować z zaprzyjaźnionymi fotografami.

Dziewczyny, może którejś się nudzi w przyszły tygodniu i chciałaby wyskoczyć na babskie ploty? Nie wiem czy w tak krótkim czasie uda się zebrać jakąś większą grupę, ale chętnie bym się z Wami spotkała.
Dla mnie podział wiekowy nie ma większego znaczenia - mam 26 lat, ale kwestia dogadania się leży bardziej po stronie charakterów niż metryki
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 22:06   #1148
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Niestety ja jestem poza Warszawą w przyszłym tygodniu ale od 5 sierpnia jak najbardziej mogę się spotkać
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 10:17   #1149
ZielonaGruszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 89
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Czy planowane jest jakieś spotkanie w przyszłym tygodniu ?
ZielonaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:16   #1150
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

O jej, nie wiedziałam że organizujecie takie spotkania ! Świetna sprawa, jak tylko będzie już ustalony jakiś termin to postaram się wpaść
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 16:23   #1151
Milla18
Raczkowanie
 
Avatar Milla18
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 34
GG do Milla18
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cześć dziewczyyny, jestem Paulina i mam 18 lat, od półtora roku mieszkam w okolicach Wawy i chętnie poznałabym tutaj kogoś ciekawego : > Jeśli któraś z was jest chętna to piszcie śmiało (priv/gg/bądź po prostu tutaj) : )
Milla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 23:57   #1152
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Co do tej metryki, kobity no, przecież wiadomo że o tym, czy się z kimś dogadujemy czy nie, decydują głównie wspólne zainteresowania, charakter itd., a wiek ma znaczenie marginalne, ale na takim forum najprostszym kryterium jest właśnie wiek, prawda? Poza tym czy tego chcecie czy nie, przeżyte lata i nabywane wraz z nimi doświadczenie życiowe jednak rzutują na to, jakie mamy podejście do życia, modyfikują nasz charakter itd. Ja z doświadczenia wiem, że nie dogadam się z osobami dużo młodszymi, bo ich sprawy to dla mnie kompletnie inna bajka (i vice versa) I już nie przeżywajcie tak tego tematu, bo nie ma sensu o tym dyskutować; tak jak napisała Nicole, niech każda przychodzi na te spotkania, na które chce, ale niech ten podział jednak wyznacza jakąś liczbę, wokół której oscyluje wiek uczestniczek spotkania, ok? Żeby nie było wielkich różnic typu 10-15 lat



Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Na następne spotkanie 26+ się oczywiście piszę, pozostaje tylko zaproponować datę Sif? Kiedy masz czas i ochotę? U mnie odpada w przyszłym tygodniu środa i wolałabym żeby to nie był weekend (rodzina ). Tyle z mojej strony "ograniczeń" na dzień dzisiejszy
Przyszły tydzień mam dość zakręcony, sporo spraw do załatwienia, ale kolejny zapowiada się spokojniej, więc może po 4 sierpnia?
I też wolę w tygodniu (poza poniedziałkami), a nie w weekend

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Niestety ja jestem poza Warszawą w przyszłym tygodniu ale od 5 sierpnia jak najbardziej mogę się spotkać
O, to ustalmy jakiś termin od 5 sierpnia, a raczej od 6-go, bo u mnie poniedziałki odpadają
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:59   #1153
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Środa 7.08?
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 14:11   #1154
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Mi 7 sierpnia jak najbardziej odpowiada
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:12   #1155
ZielonaGruszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 89
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

A w tym tygodniu ?
ZielonaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:10   #1156
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Środa 7.08?
Ja jeszcze nie potrafię się zdeklarować, ale będę śledzić wątek i jak będę mogła to na pewno dołączę

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
p.s. Nicole, co ćwiczysz, że tak ładnie waga ci poleciała? Swoją drogą cholernie gratuluję!
Dzięki, ale jeszcze daleka droga przede mną Waga ładnie poleciała, bo miała z czego spadać Biegam 45 minut 4-5 razy w tygodniu Nie wiem czy "biegam" to nie za dużo powiedziane UMIERAM dreptając, truchtając i maszerując na zmianę
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:57   #1157
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez ZielonaGruszka Pokaż wiadomość
A w tym tygodniu ?
ja bym mogła któregos wieczoru jesli temperatura będzie sprzyjająca
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:34   #1158
Barbielka
Raczkowanie
 
Avatar Barbielka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wesoła Warszawa;)
Wiadomości: 169
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Ostatni tydzień jestem w Warszawie a potem dopiero we wrześniu. Jeśli będzie jakieś spotkanie w tym tygodniu to chętnie się przyłączę
Barbielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:50   #1159
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Dzień dobry,
można dołączyć?
Warszawianką jestem z urodzenia, ale przez 7lat mieszkałam w Krakowie i kontakty się pourywały.
Niedługo kończę 30., mam męża, małe dziecko i dość placów zabaw i gadania o kupach i plamach z marchewki.
Pracuję, więc czasu za dużo nie mam, ale bywają chwile kiedy czuję się samotna, bo mąż pracuje na zmiany. Ile można gadać do siebie i psa?
Dlatego chętnie pogadam wirtualnie i spotkam się (w miarę wolnego czasu) z innymi Warszawiankami.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 15:19   #1160
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Środa 7.08?
Mi póki co pasuje
Gdzie (chyba najlepiej gdzieś w Centrum) i o której?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dlatego chętnie pogadam wirtualnie i spotkam się (w miarę wolnego czasu) z innymi Warszawiankami.
Pasuje Ci 7.08.?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mi 7 sierpnia jak najbardziej odpowiada
No to jesteśmy już 3


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie potrafię się zdeklarować, ale będę śledzić wątek i jak będę mogła to na pewno dołączę
Czekamy
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:10   #1161
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Pasuje Ci 7.08.?
Na chwilę obecną tak
I mam nadzieję, że to się nie zmieni
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 20:11   #1162
chloe1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
Cześć Chloe, od kilku lat zajmuje się fotomodelingiem, więc jakbyś była zainteresowana to mogę Cię "wykorzystać" do jakiejś fajnej sesji. W tej chwili niczego konkretnego nie mam zaplanowanego, ale w najbliższym czasie na pewno będę coś organizować z zaprzyjaźnionymi fotografami.

Dziewczyny, może którejś się nudzi w przyszły tygodniu i chciałaby wyskoczyć na babskie ploty? Nie wiem czy w tak krótkim czasie uda się zebrać jakąś większą grupę, ale chętnie bym się z Wami spotkała.
Dla mnie podział wiekowy nie ma większego znaczenia - mam 26 lat, ale kwestia dogadania się leży bardziej po stronie charakterów niż metryki
hej no to pewnie możemy w jakiś sposób podziałać,u mnie sprawy zawodowe trochę się poprzesuwały przez co jestem wolniejsza więc jeśli,któraś z Was ma czas i ochotę to ja chętnie niezaleznie czy w mniejszym czy wiekszym gronie
chloe1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 20:49   #1163
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Witajcie
Ja jestem bardzo chetna na spotkanie ale dopiero we wrzesniu bo teraz na wakacje jestem w moim rodzinnym miescie
Mam 21 lat
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 18:44   #1164
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

7 sierpnia chyba tez bede mogła dołaczyc.
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:24   #1165
chloe1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

ja też wstępnie piszę się na 7 sierpnia
chloe1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 12:40   #1166
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Witajcie kochane

Miałam wiele wiadomości odnośnie grupy na facebook'u, w związku z tym postanowiłam zmienić ją na "zamkniętą". Dziewczyny na początku chciały, żeby była tajna, więc i osób mniej się na nie dostało, mało się działo, a tu widzę szalejecie


Chętne więc zapraszam tu.


PS. Czy któreś z Was, aktywnie fizycznie, też czekają cały dzień, żeby można było pobiegać, a potem są zbyt zmęczone czy to tylko ja tak mam?

PS2. Jestem kolejną chętną na spotkanie 7 sierpnia
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 05:38   #1167
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Ostatnio rzadko jestem na wizażu, ale zobaczyłam na fb informacje, że szykuje się jakieś spotkanie i chętnie bym dołączyła, o ile najbliższa środa aktualna
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:59   #1168
virriel
Przyczajenie
 
Avatar virriel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Super że szykuje się spotkanie już w środę Ja najprawdopodobniej będę wolna, także chętnie się z Wami spotkam. Pytanie tylko gdzie się spotykamy i o której godzinie? Myślę, że centrum to najlepsze rozwiązanie.

Elizabeth, chloe1989 -
może coś wspólnie podziałamy? Ja też zajmuje się fotomodelingiem oraz sama fotografuje i wizażuje, także mamy wspólne zainteresowania ;-) Fajnie jeśli wszystkie trzy będziemy na środowym spotkaniu to była by okazja żeby to omówić
virriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 14:03   #1169
cosmoewuu
Raczkowanie
 
Avatar cosmoewuu
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 131
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

hej. Mam na imie Ewelina i mam 26 lat , dolaczam się do wątku
cosmoewuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 15:28   #1170
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Dziewczyny, o ile to możliwe, to dołączenie do grupy na fb, moze tam bedzie nam łatwiej konkretnie sie umówić
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-15 16:15:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.