Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 12:28   #2341
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Unhappy Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Ja też złożyłam spór o full refund, sprzedawca zaproponował mi mniejszą kwotę(0,5$ pff) ale ja czekałam aż skończy się czas aa ten w ostatnich godzinach wydłużył okres sporu na 8 dni i nadal czekam co to będzie. Napisałam mu, że ja i tak nie odpuszczę.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



Sama sobie pomóż i przeczytaj pierwszy post w tym wątku - tam masz wszystko pięknie ładnie opisane, podane jak na tacy.
Jesteś bardzo miła a ja po prostu proszę o pomoc i mam nadzieję że jakaś dobra osoba się znajdzie. Ja naprawdę nie znam się na tych paypal i kartach debetowych ;/
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:32   #2342
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo miła a ja po prostu proszę o pomoc i mam nadzieję że jakaś dobra osoba się znajdzie. Ja naprawdę nie znam się na tych paypal i kartach debetowych ;/
Przecież napisałam Ci tylko rade, co warto zrobić przed pierwszym kupnem na Ali.

Poza tym widzę, że na wielu forach prosiłaś o to samo hehe
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:38   #2343
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

jak na wielu? Fakt, kiedyś ok kilka miesięcy temu również prosiłam o pomoc jednak wtedy zrezygnowałam z zakupów a to moja 2 prośba
Rozumiem że dałaś mi radę ale ja naprawdę boję się w takie coś angażować bo wiem że nie dam sobie rady. A nie chcę masowo zamawiać tylko kilka rzeczy
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:48   #2344
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

w internecie masz masę przewodników po tym jak płacić kartą, może na początku straszne, ale śmiesznie łatwe, ale jeśli Ci się nie chce siąść i poczytać na ten temat, to nie dziw się, że ludzie zaczną być wyprowadzeni z równowagi. Mi to akurat mało przeszkadza, po prostu ignoruje takie posty, ale ja to ja.

Nikt za Ciebie nic nie kupi, pomoc dostałaś, powiedziano Ci gdzie znaleźć informacje na temat jak płacić kartą itp.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:48   #2345
malami34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 65
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

mex33 ale jak sobie to wg Ciebie ma wyglądać? Kiedy oddasz kasę? A jak chińczyk przetrzyma towar i będziesz zniecierpliwiona to na kogo będziesz zła? Nie kupowałaś nigdy nic na allegro? Na alli u góry po prawej stronie można przetłumaczyć sobie na jęz, polski i pomalutku wg wskazówek dziewczyn - str 1 tego wątku na pewno sobie poradzisz
malami34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:54   #2346
karola4
Rozeznanie
 
Avatar karola4
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
dziewczyny niby śledzę wątek a czy był poruszany temat co w sytuacji gdy kończy się czas ochrony a towar do nas nie dotarł? Wydłużamy gdzieś? Czy spór zakładamy?
Sama się nad tym zastanawiam, bo czas dobiega końca, a butów dalej nie mam;/
Nie wiem ile dni przed końcem założyć spór czy dogadywać się ze sprzedawcą...
karola4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:56   #2347
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Przecież mogę przesłać pieniądze do danej osoby a co do tego że paczka może nie przyjść lub sie opóźnić to jestem tego świadoma i nie jestem osobą konfliktową....
A i moje rzeczy nie są w jakiejś wygórowanej cenie więc dodatkowo problemu nie powinno być
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 12:56   #2348
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
jak na wielu? Fakt, kiedyś ok kilka miesięcy temu również prosiłam o pomoc jednak wtedy zrezygnowałam z zakupów a to moja 2 prośba
Rozumiem że dałaś mi radę ale ja naprawdę boję się w takie coś angażować bo wiem że nie dam sobie rady. A nie chcę masowo zamawiać tylko kilka rzeczy
skoro przeczytanie kilku poradników jest dla Ciebie aż tak trudne, to sobie odpuść Ja np. sama doszłam do tego jak kupować, nie wiedziałam, że gdzieś na PL stronach mogę znaleźć pomoc i krok po kroku wszystko sama odkryłam. Ty masz podane na tacy, a i tak za ciężkie zadanie poczytać.
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:02   #2349
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
skoro przeczytanie kilku poradników jest dla Ciebie aż tak trudne, to sobie odpuść Ja np. sama doszłam do tego jak kupować, nie wiedziałam, że gdzieś na PL stronach mogę znaleźć pomoc i krok po kroku wszystko sama odkryłam. Ty masz podane na tacy, a i tak za ciężkie zadanie poczytać.
Nie chodzi mi o to że ciężko przeczytać
Czytałam ale chodzi o to że ja się boję kupować na zagranicznych stronach dlatego chciałam poprosić o pomoc doświadczoną osobę. Co ja zrobię jak spróbuję sama i z braku doświadczenia pojawią się problemy? Nie chodzi mi o te że stracę pieniądze to akurat nieważne... boję się np. problemów prawnych czy coś
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:08   #2350
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to że ciężko przeczytać

Czytałam ale chodzi o to że ja się boję kupować na zagranicznych stronach dlatego chciałam poprosić o pomoc doświadczoną osobę. Co ja zrobię jak spróbuję sama i z braku doświadczenia pojawią się problemy? Nie chodzi mi o te że stracę pieniądze to akurat nieważne... boję się np. problemów prawnych czy coś

No to sobie daruj zakupy.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:12   #2351
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Może i masz rację... ale zastanawia mnie dlaczego tak na mnie " najeżdżacie" no ale nieważne...
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 13:12   #2352
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
jak na wielu? Fakt, kiedyś ok kilka miesięcy temu również prosiłam o pomoc jednak wtedy zrezygnowałam z zakupów a to moja 2 prośba
Rozumiem że dałaś mi radę ale ja naprawdę boję się w takie coś angażować bo wiem że nie dam sobie rady. A nie chcę masowo zamawiać tylko kilka rzeczy
Na ebay też chciałaś żeby Ci ktoś zamówił..
Widzę, że wierzysz w siebie skoro zakładasz, że nie dasz rady.

POWODZENIA
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:16   #2353
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

jak wspomniałam najbardziej boję się że jakieś problemy na drodze prawnej będą. Ja w sprawach tych kart, banków itp jestem naprawdę niedoświadczona dlatego jeszcze w tej chwili nie chcę ryzykować. I nie mówię że nigdy się nie odważę... kiedys tak ale jeszzce nie teraz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Czy bycie takim ironicznym i niemiłym sprawia wam przyjemność? Bo nie rozumiem dlaczego na mnie " najeżdżacie"
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:18   #2354
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Bo irytuje nas to co piszesz. Prosta sprawa.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:20   #2355
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
jak wspomniałam najbardziej boję się że jakieś problemy na drodze prawnej będą. Ja w sprawach tych kart, banków itp jestem naprawdę niedoświadczona dlatego jeszcze w tej chwili nie chcę ryzykować. I nie mówię że nigdy się nie odważę... kiedys tak ale jeszzce nie teraz
Na to wychodzi, że wolisz żeby ktoś za Ciebie miał 'problemy na drodze prawnej' a Ty się z tego umywasz. Zamawianie na Ali niczym nie grozi a tym bardziej jak chcesz zamawiać drobne rzeczy typu ubrania Kupowanie z 'chińskiego allegro' jest całkiem bezpieczne.
Głupie przykład ale jest.. - To tak jak byś chciała ugotować rosół ale boisz się spróbować to zrobić bo martwi Cię, że coś wyjdzie nie tak - z takim założeniem nigdy się nie nauczysz.
A jak będziesz mieć jakiś problem dotyczący Ali zawsze możesz tutaj zapytać - napewno ktoś Ci coś doradzi, podpowie ale nikt za Ciebie nie będzie robił.

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2014-05-03 o 13:21
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:20   #2356
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Ale dlaczego? Przecież poprosiłam o pomoc.... to nie powód do irytacji ale widać mamy inne podejście do tych spraw
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:21   #2357
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Mex33 nauczę Cię jak płacić kartą:

Wybierasz rodzaj karty: visa/maestro/mastercard.
Przepisujesz z karty: numer, imię nazwisko, numer CVV (ten z tyłu), datę ważności.
Klikasz ok.

I zapłacone

To chyba nie takie trudne??
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:24   #2358
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Ale jak ktoś jest doświadczony to ewentualne problemy prawne są mało prawdopodobne

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Skoro mówicie że pomożecie w tych zakupach jak je robić itp. To mam pytanie...

1. O co chodzi z tą kartą internetową? Do tego trzeba posiadać kartę bankową taką zwykłą? Ja przy zakładaniu konta z takowej zrezygnowałam
2. Czy za tą internetową pobierane są opłaty? Jak tak jakie?

Żeby nie było! Czytałam te instrukcje z 1 str. forum ale mam wątpliwości

Edytowane przez Mex33
Czas edycji: 2014-05-03 o 13:26
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:27   #2359
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Ale jak ktoś jest doświadczony to ewentualne problemy prawne są mało prawdopodobne

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Skoro mówicie że pomożecie w tych zakupach jak je robić itp. To mam pytanie...

1. O co chodzi z tą kartą internetową? Do tego trzeba posiadać kartę bankową taką zwykłą? Ja przy zakładaniu konta z takowej zrezygnowałam
2. Czy za tą internetową pobierane są opłaty? Jak tak jakie?

Żeby nie było! Czytałam te instrukcje z 1 str. forum ale mam wątpliwości
Możesz płacić zwykłą kartą "bankomatową", nie musisz mieć koniecznie internetowej.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 13:28   #2360
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Ale jak ktoś jest doświadczony to ewentualne problemy prawne są mało prawdopodobne

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Skoro mówicie że pomożecie w tych zakupach jak je robić itp. To mam pytanie...

1. O co chodzi z tą kartą internetową? Do tego trzeba posiadać kartę bankową taką zwykłą? Ja przy zakładaniu konta z takowej zrezygnowałam
2. Czy za tą internetową pobierane są opłaty? Jak tak jakie?

Żeby nie było! Czytałam te instrukcje z 1 str. forum ale mam wątpliwości
I otóż to, jednak ciężko przeczytać. Te pytania, które teraz zadałaś są dobrze wyjaśnione w tych 'poradnikach' i tutaj na forum też już były wałkowane.
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:29   #2361
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

A jak takiej nie mam? ( jak wspominałam przy zakładaniu konta zrezygnowałam z niej wtedy uważałam że jak na studentkę to i bez niej sobie poradzę) To lepiej dla mnie będzie założyć tą kartę internetową czy bankomatową?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

widać pominęłam albo po prostu jak wspominałam ja się na tym nie znam i czytałam ale nie zrozumiałam ;/
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:33   #2362
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
A jak takiej nie mam? ( jak wspominałam przy zakładaniu konta zrezygnowałam z niej wtedy uważałam że jak na studentkę to i bez niej sobie poradzę) To lepiej dla mnie będzie założyć tą kartę internetową czy bankomatową?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

widać pominęłam albo po prostu jak wspominałam ja się na tym nie znam i czytałam ale nie zrozumiałam ;/

Karty do bankomatu nie masz? Czyli chodzisz do banku wypłacać pieniądze?

Karta bankomatowa w zupełności wystarcza, nie ma problemu w założeniu jej. A nawet do codziennego życia może Ci się przydać a każdej chwili można wypłacić pieniądze albo po prostu w sklepach płacić kartą, no i do zakupów internetowych bardzo przydatna!

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2014-05-03 o 13:36
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:36   #2363
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Tak :p Jak mówiłam jestem studentką nie mam jakichś ogromnych dochodów a jak kupuję to tylko online ( ubrania itp) poprzez przelew internetowy. Czasami chodzę do banku po gotówkę ale rzadko :p
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:17   #2364
brahypelma5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

http://www.aliexpress.com/item/Sprin...751109166.html

dziewczyny a czy te buty nadają się do normalnego chodzenie czy bardziej do biegania? Corce podobają się te szaro różowe wiec chce zamówić, tylko nie wiem czy od tego sprzedawcy czy szukać innego
brahypelma5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:37   #2365
damian93p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 30
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Zamawiałem kilkanaście razy z aliexpres wszystko dochodziło w +/- 25 dni. 01.04.2014 zamówiłem torebkę, została wysłana zaraz po zamówieniu, ale od 11.04.2014 status który brzmi : SHANGHAI się nie zmienił. Czy ktoś może mi powiedziec co z tym fantem zrobić ? Napisać do sprzedawcy ?

Kolejne zamowienie tym razem słuchawki, zamówiłem 18.04.2014, numer nadania paczki dostałem, ale na żadnej stronie trackingowej nie moge odnaleźć przesyłki. Co z tym zrobić ?

Z gory dzieki za pomoc
damian93p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:41   #2366
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
Tak :p Jak mówiłam jestem studentką nie mam jakichś ogromnych dochodów a jak kupuję to tylko online ( ubrania itp) poprzez przelew internetowy. Czasami chodzę do banku po gotówkę ale rzadko :p

Jesteś studentką??? Dziewczyno, zachowanie masz jak gimnazjalistka. Przy następnej wizycie w banku - po gotówkę - zapytaj Panią w okienku jaką kartę do płatności on line na zagranicznych portalach możesz dostać, poproś o ulotki jak ona działa, ile kosztuje itp.
Kupowanie i płacenia on line na ebay (założenie paypal) czy na aliexpress jest proste - jeśli tylko spróbujesz.
I nie dziw się że dziewczyny na Ciebie naskakują. Jeśli się boisz konsekwencji prawnych swoich zakupów on-line na aliexpress - poproś Mamę lub Tatę, żeby Ci kupili daną rzecz.
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:44   #2367
piquer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 95
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A mnie się podobają NB w kolorze fioletowym z żółtymi dodatkami i na żadnej aukcji ich już nie widzę podobnie jest z zielonymi z fioletowymi dodatkami

http://5.kicksonfire.net/wp-content/...boutique-2.jpg
ja szaleję za tymi. jestem w nich totalnie zakochana, ale niestety nie ma ich na ali pisałam do wieeeeeeeeeelu sprzedawców i żaden nie ma

Edytowane przez piquer
Czas edycji: 2014-05-03 o 14:46
piquer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:51   #2368
masiej
Raczkowanie
 
Avatar masiej
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stock-Warszawa
Wiadomości: 388
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Cytat:
Napisane przez damian93p Pokaż wiadomość
Zamawiałem kilkanaście razy z aliexpres wszystko dochodziło w +/- 25 dni. 01.04.2014 zamówiłem torebkę, została wysłana zaraz po zamówieniu, ale od 11.04.2014 status który brzmi : SHANGHAI się nie zmienił. Czy ktoś może mi powiedziec co z tym fantem zrobić ? Napisać do sprzedawcy ?

Kolejne zamowienie tym razem słuchawki, zamówiłem 18.04.2014, numer nadania paczki dostałem, ale na żadnej stronie trackingowej nie moge odnaleźć przesyłki. Co z tym zrobić ?

Z gory dzieki za pomoc
Moje zamówienie z 10.04 też ostatnią lokalizację ma Szanghaj. Dziewczyny wcześniej pisały, że tam też im zawisły paczki. Co do tego nadania, to może być tak, że dostałeś nr, ale jeszcze nie została nadana. Miałam kiedyś tak zegarki, że nadanie szybko dostałam, a dopiero po 3 tygodniach pojawiło się nadanie na stronie trackingowej.
masiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 15:18   #2369
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

a moje NB są obecnie w moim UP Także w poniedziałek dostanę. Zamawiałam całe czerwone z białymi elementami
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 15:19   #2370
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro - wątek zamówieniowo-plotkowy - cz. 2

Gimnazjalistka? Dlaczego? Ludzie mam dopiero 19 lat i to coś dziwnego że nie znam się jeszcze na tych wszystkich sprawach związanych z bankami, kartami itp? Ty na 100% pewnie już w wieku 8 lat znałaś się na tym wszystkim....

To wy się zachowujecie jak gimnazjalistki! Cały czas mnie obrażacie i " najeżdżacie" na mnie. Ja próbuję spokojnie porozmawiać w przeciwieństwie do was...
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 10:15:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.