Dwie prace - jak to zorganizować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-18, 16:56   #1
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313

Dwie prace - jak to zorganizować?


Na początku września zaproszono mnie na assessment center (ostateczna rozmowa, po rozmowie od razu poznam wynik i jeśli będą mnie chcieli dostanę umowę o pracę) w mojej wymarzonej firmie, nazwijmy ją A - rozmowa odbędzie się dopiero jutro.

W połowie września dostałam ofertę gdzie indziej, w firmie B i wypowiedziałam obecną pracę. Od listopada pracuję w B. Doszłam do wniosku, że praca w A to jeszcze zamki na piasku, nie wiedziałam ile będą chcieli mi zapłacić, od kiedy to by było, pomijając, że assessment słynny z tego, że ogromna część kandydatów odpada. B to porządna firma, ale A znacznie lepsza. Gdybym dostała pracę w A planowałam szybko wypowiedzieć pracę w B i zacząć w A od połowy listopada albo grudnia - pracę w B przemilczałabym wtedy podczas rozmowy z A.

I teraz jutro mam ten assessment center do A. W międzyczasie okazało się jednak, że nawet jak będą mnie chcieli to najwcześniej dopiero od stycznia a z ich punktu widzenia, lepiej by było od lutego albo marca 2018.

W związku z tym nie wiem jak sprzedać moją obecną sytuację A. Nadal jestem zainteresowana A, ale oni nie wiedzą, że wypowiedziałam obecną pracę. Gdyby mnie chcieli musiałabym przepracować kilka miesięcy w B od listopada i potem przejść do A od lutego albo marca. Na moich świadectwach pracy dostarczonych do A byłoby to oczywiście widoczne, więc nie wiem, czy mogę to przemilczeć. Ale jeśli wyjaśnić to jak zakładając, że nie chcę, żeby wycofali ofertę dochodząc do wniosku, że jestem nielojalna wobec pracodawców?

Edytowane przez 476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Czas edycji: 2017-10-18 o 19:13
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-18 17:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.