Mamusie listopad 2019- cz. 3 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-12, 10:21   #2161
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ska
Moja 3.5 latka codziennie mówi, że jestem jej najukochana przyjaciółka i kochana mama wymiennie ja lub mąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój syn twierdzi że kiedyś będę jego żona na nic tłumaczenie że ja już jednego męża mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 10:28   #2162
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86987182]Ten Tiny Love mi się średnio podoba A co myślicie o czymś takim:
Baby mix orbit 3w1.
Ja się standardowo nie znam :P[/QUOTE]

63cm dlugosci to mega malo. Szybko wyrosnie Jako krzeselko cos takiego sie nie przydaje, zadne dziecko nie chce siedziec, tylko chce sie ruszac. A jako lezaczek sie przyda, bo dziecko moze w tym zasypiac, ale 9kg do lezenia to bardzo malo.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 10:29   #2163
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86987182]Ten Tiny Love mi się średnio podoba A co myślicie o czymś takim:
Baby mix orbit 3w1.
Ja się standardowo nie znam :P[/QUOTE]Jako leżaczek spoko, ale wydaje mi się, że tylko do tego. Jako krzesełko chyba średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 10:49   #2164
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86987182]Ten Tiny Love mi się średnio podoba A co myślicie o czymś takim:
Baby mix orbit 3w1.
Ja się standardowo nie znam :P[/QUOTE]

Jednak wolę trochę głębsze, no i nie widzę tego jako krzesełka.

Ja śmiało mogę powiedzieć, że moja mama to moja przyjaciółka. Ale musiałam też do tego dorosnąć, w okresie dojrzewania jej w ogole nie rozumiałam i wydaje mi się, że to czas kiedy relacje mama-córka są skomplikowane.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 11:15   #2165
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Jako leżaczek spoko, ale wydaje mi się, że tylko do tego. Jako krzesełko chyba średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz Synek spał w Tinylove dość długo, w związku z faktem iż nie siedział stabilnie po ukończeniu pół roku a chcielibyśmy zacząć rozszerzać dietę, pierwsze posiłki jadł też w tym leżaczku bo on tak fajnie się składa do pozycji półsiedzącej. Oprócz tego że był upaćkany bo ja od początku BLW to bardzo się sprawdził
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Mój syn twierdzi że kiedyś będę jego żona na nic tłumaczenie że ja już jednego męża mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodko Koleżanka słyszała podobne teksty od swojego synka za malucha, teraz kiedy ma 7lat niezmiennie mama na pierwszym miejscu

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 11:19   #2166
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Nasz Synek spał w Tinylove dość długo, w związku z faktem iż nie siedział stabilnie po ukończeniu pół roku a chcielibyśmy zacząć rozszerzać dietę, pierwsze posiłki jadł też w tym leżaczku bo on tak fajnie się składa do pozycji półsiedzącej. Oprócz tego że był upaćkany bo ja od początku BLW to bardzo się sprawdził Słodko Koleżanka słyszała podobne teksty od swojego synka za malucha, teraz kiedy ma 7lat niezmiennie mama na pierwszym miejscu

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Co to BLw?

Dlatego też (porównując z kątem nachylenia tiny love) napisałam, że ten od Taco to średnio jako krzesło

Już wiem Bobas Lubi Wybór :d

Edytowane przez owocowykoktajl
Czas edycji: 2019-07-12 o 11:25
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:01   #2167
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja planuję iść pod koniec września. Wcześniej tego logistycznie nie ogarniemy.



Ale się zmienł.

Dziewczyny, od którego ruchy stają się regularne? I co to tak naprawdę przez tę regularność należy rozumieć?
Ja czuję codziennie, ale nie patrzę na porę - czasem rusza się bardziej intensywnie, czasem mniej. Myślę, że ważne, żeby w ogóle czuć małego

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Chyba niemożliwe

Możliwe Góra-dół ale przód tył raczej nie. Ja tak samo, jednego dnia mocniej rano, innego wieczorem, a następnego cały dzień daje pokaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I u mnie jest podobnie

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86985105]Dzięki dziewczyny Od razu ten dzień jakiś przyjemniejszy jak zobaczyłam jak córa wywija nogami i rękami, szczególnie przy słabym czuciu tych ruchów. W brzuch mnie tylko pupą napiera

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



Nina, jest na pierwszej stronie i w cytowanej wiadomości

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Jaki piękny bębenek [/QUOTE]

Hahah <3

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Szalejesz z tymi zakupami Śliczności




Gdzieś czytałam, że czasami mężowie kobiet w ciąży zaczynają cierpieć na ciążę spożywczą

Mój mąż to taki szczypiorek, że ja się zawsze starałam pilnować, żeby nie wyglądać na za dużą przy nim




Ale zmienia się Twój brzusio I te zdjęcia z psami są cudowne




Powoli się wypycha




To Ty już prawie gotowa




O proszę To mój Michaś nie będzie tu jedynym Michasiem? U Was imię już pewne? U nas narazie jeszcze nie jest w 100% postanowione




Może zapomniała/nie zauważyła? Ja czasami zrobie na czymś plamę, wypiorę i zapominam, żeby sprawdzić czy zeszła, a po jakimś czasie okazuje się, że plama została i wyglada jeszcze gorzej niż przed praniem Zależy od tkaniny i czym została poplamiona




Też mnie to zastanawia, ale nasz synuś zawsze wstaje zaraz po moim przebudzeniu, więc jak go wtedy czuję to jestem spokojniejsza A potem jego ruchy już chyba zależą od tego, co jem i co robię chyba




Gratuluję udanej wizyty i tego, że córka dalej jest córką
Ej, ale to prawda - mój mąż szczypior, ale teraz dostaje brzucha coraz bardziej, pierwszy raz w życiu śmiejemy się, że za niedługo to nie będziemy mieć jak się przytulać, bo nas brzuchy odgrodzą

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Spodnie zostają jednak z hm, te z c&e jakoś gorzej mi na tyłku leżały

Byłam u swojej prowadzącej i mówi, że możliwe, że ze względu na nerki będzie trzeba wywołać poród około 37 tygodnia ale to jeszcze będziemy obserwować. Tak wiec na początku października powinnam być już gotowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie. Ważne, żeby dzieciak bezpieczny był!

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
My właśnie czekamy aż mała zmieni pozycje. Dostaliśmy przykaz spaceru i słodkiego narazie tylko pięknie rozłożyła nogi i pokazała waginę oby w dorosłym życiu nie była taka chętna 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te dziewczyny to bezwstydne robią w tym 2019

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No, po godzince wyszliśmy dalej nazywana małą joginką większością badania "stała" na głowie i wciskała się w jakąś wnękę, którą mam w brzuchu
Uparcie tylko ciągle pokazywała co ma między nogami, czyli trzeba się przekonać do różowych ciuchów

Pięknie widoczne wszystkie kości, śliczny profil z zadartym noskiem, przepływy przez serduszko idealne, płyny owodniowego tyle ile być powinno. Tętno rzędu 144ud/min.
Termin porodu wg dzisiejszego usg na 25.11, czyli znów się wydłużył (wg om 17.11).

Pani Doktor mówiła, że raczej drobna dziewczynka będzie, na wadze mamy 350g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super<3 Ale faktycznie drobnica, mój miał w zeszłym tyg (23 tc) jakieś 500 z haczykiem

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Mój syn twierdzi że kiedyś będę jego żona na nic tłumaczenie że ja już jednego męża mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahhahaa <3
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 12:16   #2168
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Co to BLw?

Już wiem Bobas Lubi Wybór :d
Ja myslalam, ze BLW to jedno wielkie g... a jak Mala miala 7 miesiecy i za nic nie chciala jesc papek, bo plula dalej niz widziala, pomyslalam, ze sprobuje, w koncu i tak nie mam nic do stracenia. To byl strzal w 10! Moje dziecko je tylko BLW i nie pozwoli nic sobie wlozyc do buzi ona wszystko musi SAMA No wiec mama nic innego nie robi jak lata w ciazy i sprzata po lobuziaku
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:19   #2169
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze BLW to jedno wielkie g... a jak Mala miala 7 miesiecy i za nic nie chciala jesc papek, bo plula dalej niz widziala, pomyslalam, ze sprobuje, w koncu i tak nie mam nic do stracenia. To byl strzal w 10! Moje dziecko je tylko BLW i nie pozwoli nic sobie wlozyc do buzi ona wszystko musi SAMA No wiec mama nic innego nie robi jak lata w ciazy i sprzata po lobuziaku
Mój jak był już taki siedzący to w krzesełku do karmienia dawałam mu miskę z zupa i łyżkę i tak jadł. Część na sobie cześć do buzi część na podłogę ale zawsze coś tam pojadl ile się nasluchalam mojej babci że dziecko będzie głodne bo się nie nakarmi samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:29   #2170
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Czy u Was tez wyswietlaja sie te wkurzajace reklamy wizazu dokladnie na srodku postow tak, ze nie mozna przeczytac? Nawet jak odswiezam strone to te wkurzajace okienka zaslaniaja mi posty i czesto musze niektore pominac, bo nie jestem w stanie ich przeczytac... wrrr

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Mój jak był już taki siedzący to w krzesełku do karmienia dawałam mu miskę z zupa i łyżkę i tak jadł. Część na sobie cześć do buzi część na podłogę ale zawsze coś tam pojadl ile się nasluchalam mojej babci że dziecko będzie głodne bo się nie nakarmi samo
Taaa.. bo starsi ludzie wiedza najlepiej... Mojej sie karmic nie dalo, bo po prostu nie chciala jesc nic co bylo w formie papki. Dostalam sto roznych porad i zadna z nich sie nie sprawdzila , bo moje dziecko po prostu ma inne upodobania zywieniowe niz te przewidziane dla bobasow
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:32   #2171
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

A te glupie teksty rodzicow i dziadkow z czasow przedpotopowych jak "nie trzymaj dziecka tylem do siebie", "nie pokazuj mu odbicia w lustrze", "nie dawaj mu lyzeczki bo sie udlawi", "nie rob tego tamtego i siamtego" tak mi na nerwy dzialaly
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 12:33   #2172
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Sarahxoxo czy ten bujaczek z Babybjorn pełni tylko funkcję bujaczka? Nie można w nim polożyć np. niemowlaka na plasko? Tiny ma tę przewagę, że jest 3w1, chociaż ten też bardzo fajnie wygląda.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:34   #2173
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Czy u Was tez wyswietlaja sie te wkurzajace reklamy wizazu dokladnie na srodku postow tak, ze nie mozna przeczytac? Nawet jak odswiezam strone to te wkurzajace okienka zaslaniaja mi posty i czesto musze niektore pominac, bo nie jestem w stanie ich przeczytac... wrrr

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



Taaa.. bo starsi ludzie wiedza najlepiej... Mojej sie karmic nie dalo, bo po prostu nie chciala jesc nic co bylo w formie papki. Dostalam sto roznych porad i zadna z nich sie nie sprawdzila , bo moje dziecko po prostu ma inne upodobania zywieniowe niz te przewidziane dla bobasow
U mnie reklam brak.


Nooo, albo te zabobony już na poziomie ciąży:
Ooo, dziewczynka, bo brzydniesz
Oooo, chłopak bo brzuch szpiczasty
Ooo, siara, to przedwczesny poród 🤣



Ktoś ma jakieś opinie o torbach babyono?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:40   #2174
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U mnie reklam brak.


Nooo, albo te zabobony już na poziomie ciąży:
Ooo, dziewczynka, bo brzydniesz
Oooo, chłopak bo brzuch szpiczasty
Ooo, siara, to przedwczesny poród 🤣



Ktoś ma jakieś opinie o torbach babyono?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak w ogóle można powiedzieć kobiecie, że brzydnie z powodu ciąży?

A co jak są bliźniaki obydwu płci?
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:46   #2175
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Sarahxoxo czy ten bujaczek z Babybjorn pełni tylko funkcję bujaczka? Nie można w nim polożyć np. niemowlaka na plasko? Tiny ma tę przewagę, że jest 3w1, chociaż ten też bardzo fajnie wygląda.
Nie mozna na plasko.

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Nooo, albo te zabobony już na poziomie ciąży:
Ooo, dziewczynka, bo brzydniesz
Oooo, chłopak bo brzuch szpiczasty
Ooo, siara, to przedwczesny poród 🤣

O tak

Wczesniej nie mialam tych glupich reklam, dopiero od 2-3 dni... moze cos kliknelam w laptopie, ze nagle sie pojawiaja musze zapytac TZ

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Sarahxoxo czy ten bujaczek z Babybjorn pełni tylko funkcję bujaczka? Nie można w nim polożyć np. niemowlaka na plasko? Tiny ma tę przewagę, że jest 3w1, chociaż ten też bardzo fajnie wygląda.
Zapomnialam dodac, ze on ma 3 mozliwosci regulacji wysokosci w zaleznosci od tego pod jakim katem ma dziecko lezec, ale takie plaskie zero nie jest mozliwe.
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:47   #2176
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Jak w ogóle można powiedzieć kobiecie, że brzydnie z powodu ciąży?

A co jak są bliźniaki obydwu płci?
No właśnie też nie wiem. Dla mnie to brak kultury, po prostu.
Moja mama ciągle mi mówi, że bratowa zbrzydła i się mieni więc u nich na pewno dziewczynka (i tak wychodzi im z usg) a ja wręcz przeciwnie więc ona nie uwierzy we wnuczkę póki nie urodze...
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Nie mozna na plasko.




O tak

Wczesniej nie mialam tych glupich reklam, dopiero od 2-3 dni... moze cos kliknelam w laptopie, ze nagle sie pojawiaja musze zapytac TZ
Ściągnij sobie adblocka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:47   #2177
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Nie mozna na plasko.




O tak

Wczesniej nie mialam tych glupich reklam, dopiero od 2-3 dni... moze cos kliknelam w laptopie, ze nagle sie pojawiaja musze zapytac TZ
A niemowlaka można tam wsadzić?
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:48   #2178
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze BLW to jedno wielkie g... a jak Mala miala 7 miesiecy i za nic nie chciala jesc papek, bo plula dalej niz widziala, pomyslalam, ze sprobuje, w koncu i tak nie mam nic do stracenia. To byl strzal w 10! Moje dziecko je tylko BLW i nie pozwoli nic sobie wlozyc do buzi ona wszystko musi SAMA No wiec mama nic innego nie robi jak lata w ciazy i sprzata po lobuziaku
Ja to w ogóle zapominam,że Ty masz takiego małego szkraba w domu jak sobie przypomnę ten etap przecież to takie maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:48   #2179
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No, po godzince wyszliśmy dalej nazywana małą joginką większością badania "stała" na głowie i wciskała się w jakąś wnękę, którą mam w brzuchu
Uparcie tylko ciągle pokazywała co ma między nogami, czyli trzeba się przekonać do różowych ciuchów

Pięknie widoczne wszystkie kości, śliczny profil z zadartym noskiem, przepływy przez serduszko idealne, płyny owodniowego tyle ile być powinno. Tętno rzędu 144ud/min.
Termin porodu wg dzisiejszego usg na 25.11, czyli znów się wydłużył (wg om 17.11).

Pani Doktor mówiła, że raczej drobna dziewczynka będzie, na wadze mamy 350g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

super gratuluje córki
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 12:51   #2180
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No właśnie też nie wiem. Dla mnie to brak kultury, po prostu.
Moja mama ciągle mi mówi, że bratowa zbrzydła i się mieni więc u nich na pewno dziewczynka (i tak wychodzi im z usg) a ja wręcz przeciwnie więc ona nie uwierzy we wnuczkę póki nie urodze...


W pierwszej ciazy tez wszyscy mowili, ze bedzie chlopak, bo dobrze wygladam i byla corka

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ściągnij sobie adblocka
No wlasnie go mam, wiec nie wiem co sie dzieje...

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
A niemowlaka można tam wsadzić?
Na ich stronie jest napisane, ze mozna od urodzenia, ale od wagi 3,5kg (moja cora miala 2,7kg, wiec przez miesiac go nie uzywalismy i dopiero jak wazyla te 3,5 to zaczelismy).
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:54   #2181
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość


W pierwszej ciazy tez wszyscy mowili, ze bedzie chlopak, bo dobrze wygladam i byla corka



No wlasnie go mam, wiec nie wiem co sie dzieje...



Na ich stronie jest napisane, ze mozna od urodzenia, ale od wagi 3,5kg (moja cora miala 2,7kg, wiec przez miesiac go nie uzywalismy i dopiero jak wazyla te 3,5 to zaczelismy).
A nie wyłączył Ci się przypadkiem? Nie świeci na zielono?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 12:55   #2182
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość


W pierwszej ciazy tez wszyscy mowili, ze bedzie chlopak, bo dobrze wygladam i byla corka



No wlasnie go mam, wiec nie wiem co sie dzieje...



Na ich stronie jest napisane, ze mozna od urodzenia, ale od wagi 3,5kg (moja cora miala 2,7kg, wiec przez miesiac go nie uzywalismy i dopiero jak wazyla te 3,5 to zaczelismy).
Dziękuję, wszystko wiem! Podoba mi się to, że maluch może sam się bujać machając nóżkami, sama lubię fotele bujane, także zapisuję.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:04   #2183
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle zapominam,że Ty masz takiego małego szkraba w domu jak sobie przypomnę ten etap przecież to takie maleństwo
No moja duzo jeszcze nie umie Mowi dopiero dwa slowa, nie chodzi (dopiero kilka krokow umie zrobic), wszedzie chodzi na czworakach, a jak je to wiecej jest sprzatania niz po stadzie zwierzatek

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
A nie wyłączył Ci się przypadkiem? Nie świeci na zielono?
No wlasnie cos mi tu nie pasuje, bo wyglada zupelnie inaczej niz wczesniej. Tak jakby sie jakis update zrobil jak TZ wroci z pracy to go zapytam o co kaman
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:04   #2184
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze BLW to jedno wielkie g... a jak Mala miala 7 miesiecy i za nic nie chciala jesc papek, bo plula dalej niz widziala, pomyslalam, ze sprobuje, w koncu i tak nie mam nic do stracenia. To byl strzal w 10! Moje dziecko je tylko BLW i nie pozwoli nic sobie wlozyc do buzi ona wszystko musi SAMA No wiec mama nic innego nie robi jak lata w ciazy i sprzata po lobuziaku
Ja spróbowałam, jakoś bez strachu o krztuszenie itp i nie wiem czy dzięki tej metodzie ale mój Synek uwielbiam jeść, często od jakiegoś czasu prosi mnie żebym Go karmiła, ale wydaję mi się że tak odbija sobie tęsknotę po całym dniu z dala ode mnie.. i zawsze zjada z przyjemnością
Ale pamiętam jakie były zachwyty Pań w żłobku kiedy nagle pojawił się w szeregach mój roczniak jedzący samodzielnie kiedy one i dwulatków karmiły łyżeczką
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle zapominam,że Ty masz takiego małego szkraba w domu jak sobie przypomnę ten etap przecież to takie maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie niedługo sobie przypomnisz

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:32   #2185
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Ja czasami myślę , że trzeba było machnąć trójkę dzieci rok po roku i z głowy

Ale potem myślę,że chyba byłabym wrakiem człowieka po rozwodzie albo na terapii
Myślę jak to będzie z dwójką , ale jednak córką sama chodzi po schodach, sama sobie wejdzie nawet do głupiego fotelika, moge jej dać więcej luzu w takich domowych sytuacjach, sama zrobi siku i umyje ręce czy się ubierze. Nawet na młodego pewnie nie raz zerknie jak trzeba będzie .
A przy dwójce maluchów to oczy dookoła głowy i motor w tyłek chyba i jakieś prochy Podziwiam za odwagę, ale tak pozytywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:35   #2186
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja czasami myślę , że trzeba było machnąć trójkę dzieci rok po roku i z głowy

Ale potem myślę,że chyba byłabym wrakiem człowieka po rozwodzie albo na terapii
Myślę jak to będzie z dwójką , ale jednak córką sama chodzi po schodach, sama sobie wejdzie nawet do głupiego fotelika, moge jej dać więcej luzu w takich domowych sytuacjach, sama zrobi siku i umyje ręce czy się ubierze. Nawet na młodego pewnie nie raz zerknie jak trzeba będzie .
A przy dwójce maluchów to oczy dookoła głowy i motor w tyłek chyba i jakieś prochy Podziwiam za odwagę, ale tak pozytywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz będziemy mogły pytać Sarahxoxo co bierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:45   #2187
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U mnie reklam brak.


Nooo, albo te zabobony już na poziomie ciąży:
Ooo, dziewczynka, bo brzydniesz
Oooo, chłopak bo brzuch szpiczasty
Ooo, siara, to przedwczesny poród 🤣



Ktoś ma jakieś opinie o torbach babyono?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa, koleżanka w ciąży sama mi mówiła, że boi się wieszać prania bo chodzi między sznurkami i jej się dziecko pępowiną owinie a ja to jestem w ogóle nieodpowiedzialną matką, bo chodzę w łańcuszku na szyi cały czas. Ciągle się też z mężem śmiejemy, że nasze dziecko będzie miało znamię w kształcie patelni, albo blachy do ciasta bo ja się zawsze czymś poparzę.


Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No właśnie też nie wiem. Dla mnie to brak kultury, po prostu.
Moja mama ciągle mi mówi, że bratowa zbrzydła i się mieni więc u nich na pewno dziewczynka (i tak wychodzi im z usg) a ja wręcz przeciwnie więc ona nie uwierzy we wnuczkę póki nie urodze... Ściągnij sobie adblocka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi teściowa kiedys powiedziała, że pewnie będę miała dziewczynkę bo "tak się wyciągnęłaś na gębie" jakby to było 10 lat temu to bym się może przejęła, teraz mam w dupie czyjś brak kultury.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:48   #2188
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Taa, koleżanka w ciąży sama mi mówiła, że boi się wieszać prania bo chodzi między sznurkami i jej się dziecko pępowiną owinie a ja to jestem w ogóle nieodpowiedzialną matką, bo chodzę w łańcuszku na szyi cały czas. Ciągle się też z mężem śmiejemy, że nasze dziecko będzie miało znamię w kształcie patelni, albo blachy do ciasta bo ja się zawsze czymś poparzę.



Mi teściowa kiedys powiedziała, że pewnie będę miała dziewczynkę bo "tak się wyciągnęłaś na gębie" jakby to było 10 lat temu to bym się może przejęła, teraz mam w dupie czyjś brak kultury.
Ja planuje iść do fryzjera, więc Zuzka będzie głupia, bo jej inteligencję obetnę. I znamiona też będzie mieć: średnio raz na tydzień się czymś oparzę, więc piąteczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 13:58   #2189
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U mnie reklam brak.


Nooo, albo te zabobony już na poziomie ciąży:
Ooo, dziewczynka, bo brzydniesz
Oooo, chłopak bo brzuch szpiczasty
Ooo, siara, to przedwczesny poród 🤣



Ktoś ma jakieś opinie o torbach babyono?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam mleko jeszcze w ciąży, a urodziłam 9 dni po tp
Wyglądałam super, zresztą teraz też jest dobrze. Poprawiły mi się włosy i cera. Mam córkę, a czekam na syna No i z synem miałam w 1 trymestrze mdłości, a z córą rewelacyjne samopoczucie Także u mnie zabobony w ogóle się nie sprawdzają
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Jak w ogóle można powiedzieć kobiecie, że brzydnie z powodu ciąży?

A co jak są bliźniaki obydwu płci?
Ja też tego nie rozumiem. Nawet jak faktycznie zbrzydła. Ale kurde ma lustro i widzi jak wygląda. Po co kogoś dobijać? Albo że się ktoś roztył. Przecież nie zawsze mamy na to wpływ
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
No moja duzo jeszcze nie umie Mowi dopiero dwa slowa, nie chodzi (dopiero kilka krokow umie zrobic), wszedzie chodzi na czworakach, a jak je to wiecej jest sprzatania niz po stadzie zwierzatek

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



No wlasnie cos mi tu nie pasuje, bo wyglada zupelnie inaczej niz wczesniej. Tak jakby sie jakis update zrobil jak TZ wroci z pracy to go zapytam o co kaman
Moja ma 3 i dalej jest jak tornado. Czasami serio nie widzę sensu w sprzątaniu, ja się narobię, a zaraz i tak nie widać, że coś robiłam. Ale chociaż kurzu mniej
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja czasami myślę , że trzeba było machnąć trójkę dzieci rok po roku i z głowy

Ale potem myślę,że chyba byłabym wrakiem człowieka po rozwodzie albo na terapii
Myślę jak to będzie z dwójką , ale jednak córką sama chodzi po schodach, sama sobie wejdzie nawet do głupiego fotelika, moge jej dać więcej luzu w takich domowych sytuacjach, sama zrobi siku i umyje ręce czy się ubierze. Nawet na młodego pewnie nie raz zerknie jak trzeba będzie .
A przy dwójce maluchów to oczy dookoła głowy i motor w tyłek chyba i jakieś prochy Podziwiam za odwagę, ale tak pozytywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo podziwiam każdą mamę z małą różnicą wiekową między dziećmi. Chociaż ja też chciałam 2 lub 3 rok po roku i odchować ich za jednym posiedzeniem w domu, bo sytuacja żłobkowa u nas jest jaka jest. A potem wrócić na spokojnie do pracy Chociaż nie wiem, czy życie z 3 małych dzieci jest spokojne A teraz mnie przeraża logistyka z 2. Jak ja ogarnę się rano do przedszkola z 2, zakupy itp.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-12, 14:04   #2190
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Siara to przedwczesny poród? O siet, to muszę się szykować, bo zdarza mi się, że coś poleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 13:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.