Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-10, 08:17   #451
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Piano
Legginsy + bluzka z długim rękawem, jak chłodniej to pod spód podkoszulka na ramiączkach. No i wszystko takie,żeby mogła sama włożyć i zdjąć, czyli nie za wąskie przy głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:39   #452
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Patrzyłam też na te misie, podobała mi się. Ale ostatecznie urzekła mnie ta z załącznika. Więcej mi nie trzeba

Dzień dobry! Nieważne, o której zasnę i jak bardzo się z Antosiem kręcimy w nocy, pobudka i tak maks o 7 Załącznik 7687028
Piękna czegoś takiego potrzebuję, niech dziecko wyrabia sobie gust od małego


Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja w październiku też nie chciałabym już nic kupować, ewentualnie jak mi się coś przypomni. Plan jest taki - leżę i pachnę.

Więc teoretycznie mam półtora miesiąca, żeby wszystko dokupić i to wcale nie tak dużo, szczególnie jak się pracuje i czas ucieka.

Jak kolejne trzy miesiące upłyną w takim tempie, jak to pół roku, to naprawdę zaraz będziemy tulić maluszki
Ja w październiku planuję kupić najwięcej, i tak z poruszaniem sie będzie ciężko więc szaleństwo w internecie jak najbardziej wskazane. Najgorzej, że wy teraz wszystko omawiacie i sobie radzicie a ja wszystko do jesieni zapomnę
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:41   #453
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Jaguś nie świruj, jeszcze w listopadzie będziesz zasuwac tak jak i większość z nas. Ja bym chciała w październiku urodzić,ale nie planuje że go przeleże na kanapie, bez jaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2019-08-10 o 08:43
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:46   #454
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Piękna czegoś takiego potrzebuję, niech dziecko wyrabia sobie gust od małego



Ja w październiku planuję kupić najwięcej, i tak z poruszaniem sie będzie ciężko więc szaleństwo w internecie jak najbardziej wskazane. Najgorzej, że wy teraz wszystko omawiacie i sobie radzicie a ja wszystko do jesieni zapomnę

Nic się nie martw te same tematy będziemy jeszcze wiele razy wałkować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:52   #455
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Jaguś nie świruj, jeszcze w listopadzie będziesz zasuwac tak jak i większość z nas. Ja bym chciała w październiku urodzić,ale nie planuje że go przeleże na kanapie, bez jaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesienią leżenie na kanapie z książką albo laptopem to jedno z moich ulubionych zajęć, więc raczej będę korzystać obłoże się kotami i jazda na zakupy



Cytat:
Nic się nie martw te same tematy będziemy jeszcze wiele razy wałkować
Mam nadzieję
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:54   #456
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Jesienią leżenie na kanapie z książką albo laptopem to jedno z moich ulubionych zajęć, więc raczej będę korzystać obłoże się kotami i jazda na zakupy




Mam nadzieję
Kto co lubi, nie?
Ja bym dołożyła jeszcze kubek czarnej herbaty, z pomarańczą i wbitymi goździkami w towarzystwie soku malinowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 08:54   #457
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Nic się nie martw te same tematy będziemy jeszcze wiele razy wałkować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie. Już mamy tematy bumerangi, które ciągle wracają, bo któraś coś doczyta lub się czegoś dowie.

Także Jaguś, Ty w październiku będziesz bogatsza o nasze spostrzeżenia.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 09:01   #458
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Już mamy tematy bumerangi, które ciągle wracają, bo któraś coś doczyta lub się czegoś dowie.

Także Jaguś, Ty w październiku będziesz bogatsza o nasze spostrzeżenia.
No i jeszcze do października może się pokazać tyle cudowności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:02   #459
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Kto co lubi, nie?
Ja bym dołożyła jeszcze kubek czarnej herbaty, z pomarańczą i wbitymi goździkami w towarzystwie soku malinowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż mówi, że jeden plus z cukrzycy to że nie profanuję herbaty sokiem malinowym. A ja tak to lubię on jest herbacianym ortodoksem.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:14   #460
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Mąż mówi, że jeden plus z cukrzycy to że nie profanuję herbaty sokiem malinowym. A ja tak to lubię on jest herbacianym ortodoksem.
Ja za herbatę dam się pokroić. W sumie typowa herbaciara jestem, TŻ z kolei to kawosz.
I sprofanuję w zimę sokiem domowym. Ale syropem broń borze różowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:17   #461
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Ja mam plan aby we wrześniu mieć komplet ubrań i generalnie tekstyliów aby to poprac wszystko. W październiku apteka i kosmetyki.
Karuzele i Bujak kupię jak dziecko będzie na świecie.

Dziś zamierzam zrobić przegląd ubranek dla starszej córki i zamówić getry i bluzki do przedszkola.

Myślicie ze na jesień/ zimę zestaw getry +bluzka z dl rękawem będzie ok?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzień doberek
Zacznie się teraz ruch w działach przedszkolnych, ja też muszę jeszcze conieco dokupić. Jesienią robię wielkie oczy jak te dzieci UROSLY U nas w sali jest tak ciepło że leginsy+krótki rękaw... tylko musi być coś cieplejszago na spacery.

Fajne są te karuzelki, bajerki, większość dzieci chyba lubi tanie też nie są. Mozna się wstrzymać z zakupem i podrzucić komuś pomysł na prezent, na odwiedziny czy Mikołaja. Moje Siostry, koleżanki się pytały konkternie co bym chciała-lepiej się umówić niż mieć niepotrzebne czy podwójne rzeczy. I ktoś też ma frajdę że dziecko/mama zadowolone. Ale nie z każdym się tak da....

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 09:19   #462
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas w ogóle się herbaty nie pije, stoi jedna dyżurna w szafce dla gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:20   #463
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Zacznie się teraz ruch w działach przedszkolnych, ja też muszę jeszcze conieco dokupić. Jesienią robię wielkie oczy jak te dzieci UROSLY U nas w sali jest tak ciepło że leginsy+krótki rękaw... tylko musi być coś cieplejszago na spacery.

Fajne są te karuzelki, bajerki, większość dzieci chyba lubi tanie też nie są. Mozna się wstrzymać z zakupem i podrzucić komuś pomysł na prezent, na odwiedziny czy Mikołaja. Moje Siostry, koleżanki się pytały konkternie co bym chciała-lepiej się umówić niż mieć niepotrzebne czy podwójne rzeczy. I ktoś też ma frajdę że dziecko/mama zadowolone. Ale nie z każdym się tak da....

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
Musiałabym mówić konkretnie jaki model chcę bo z najbliższą rodziną mi z gustem nie po drodze. Poza tym zawsze mi głupio mówić co bym chciała na prezent, bo ktoś może pomyśleć, że za drogi. Marzy mi się dom wolny od plastiku i tandety ale przy dziecku chyba tak się nie da
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:28   #464
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja za herbatę dam się pokroić. W sumie typowa herbaciara jestem, TŻ z kolei to kawosz.
I sprofanuję w zimę sokiem domowym. Ale syropem broń borze różowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To u nas totalnie na odwrót herbata mogłaby dla mnie nie istnieć za to tż pije tylko herbatę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:37   #465
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Zacznie się teraz ruch w działach przedszkolnych, ja też muszę jeszcze conieco dokupić. Jesienią robię wielkie oczy jak te dzieci UROSLY U nas w sali jest tak ciepło że leginsy+krótki rękaw... tylko musi być coś cieplejszago na spacery.

Fajne są te karuzelki, bajerki, większość dzieci chyba lubi tanie też nie są. Mozna się wstrzymać z zakupem i podrzucić komuś pomysł na prezent, na odwiedziny czy Mikołaja. Moje Siostry, koleżanki się pytały konkternie co bym chciała-lepiej się umówić niż mieć niepotrzebne czy podwójne rzeczy. I ktoś też ma frajdę że dziecko/mama zadowolone. Ale nie z każdym się tak da....

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
Można kupić używane nas ceny w sklepach odstraszyły. Ta , która nam się "spodobała" grubo ponad 200 zł. Znaleźliśmy używkę 5km od domu za 50 zł. Jeszcze kobieta dała nam drugą taka sama, w trochę gorszym stanie
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
To u nas totalnie na odwrót herbata mogłaby dla mnie nie istnieć za to tż pije tylko herbatę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sklamalabym jeśli bym napisała, że dla mnie kawa nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia bez kubka kawy z pianką (a w zasadzie mleka z kawą ) ale potem tylko herbata, ewentualnie woda z sokiem z pomarańczy/cytryny lub owocami zaparzonymi przez noc

Ostatnio wykopuję zapasy i parze herbaty na zimno, głównie te najstrasze więc codziennie dwa rodzaje ice tea są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 09:44   #466
diaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
My mamy po córce karuzele z projektorem i kołysankami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam taką tylko w kolorze pudrowego różu. Syn mam nadzieję, że się nie obrazi za ten kolor
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ta pewnie będzie głównie pełnić funkcję ozdoby, a potem chyba też nie będzie wyjścia i kupimy mega kolorową, jak już się bardziej zacznie interesować. Mnie te pstrokate rzeczy przerażają, bo ja lubię właśnie takie delikatne, ale powoli się przekonuję, bo to w końcu ma dziecku pasować.

A te zabawki do wózka się przydają, warto kupić?
Warto kupić, fajne zabawki są do wózka
Dzień dobry
My już po zakupach, biorę się za obiad i sprzątanie, bo w tygodniu miałam lenia ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
diaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 10:07   #467
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Musiałabym mówić konkretnie jaki model chcę bo z najbliższą rodziną mi z gustem nie po drodze. Poza tym zawsze mi głupio mówić co bym chciała na prezent, bo ktoś może pomyśleć, że za drogi. Marzy mi się dom wolny od plastiku i tandety ale przy dziecku chyba tak się nie da
Ja mam bardzo podobnie, te droższe rzeczy kupuję sama, bo nie chcę komuś narzucać, zawsze mi głupio to sugerować, bo ktoś może np. chcieć wydać połowę tej kwoty.

Na szczęście moja mama ma bardzo podobny gust, więc zazwyczaj trafia. Babcia woli dać kasę, albo mama jej wybierze. Ale i tak pewnie będzie mnóstwo nietrafionych prezentów od dalszej rodziny, raczej się tego nie uniknie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 10:11   #468
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas rodzice męża wiecznie przynoszą jakieś chińskie samochodziki co po jednej zabawie odpadają kółka ale nie mam serca im powiedzieć żeby nie kupowali takiego badziewia
U nas akcja malowanie, młody u dziadków (jaki spokój ) pierwsza warstwa położona teraz schnie, a ja zabieram się za tagliatelle z kurczakiem i pieczarkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 10:17   #469
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Czyli co? Zakupy?

Podobno dużej ilości kobiet w ciąży stopy rosną. Nie puchną- rosną
O NIE NIE MA NA TO ZGODY

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Nic nie boli ostatnio plamienie utrzymało się 3 dni, teraz już ani kropelki. A Zuza dokazuje więc jest chyba dobrze Najpierw miałam tabsy za 30+ na miesiąc, a po jakimś roku farmaceutki powiedziały, że istnieje zamiennik za średnio dychę. Czasem z importu zdarzało się 7 zł
Bez refundacji, na 100%.

W pepco są prawie same pół śpiochy. W kiku też

Kupiłam (w końcu) nowego mi banda trzeba było przetestować, więc wieczorem spacerek na 8tys kroków pękł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam, dostałam na urodziny i bardzo mnie motywuje, super sprawa

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
My mamy po córce karuzele z projektorem i kołysankami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pokażesz jaką?

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No to możemy zbić piątkę


Wydaje mi się, z obserwacji innych ludzi na spacerach, że się przydają. Praktycznie nie widziałam wózka w którym nie byłoby chociaż jednej zabawki przypiętej do daszka gondoli/ pałąka spacerówki, albo wrzuconej do torby.

Moja gąsienica powinna być na dniach, dotarła już do Pl

I zamowiłam z ali organizer na łóżeczko/przewijak. Jego jestem najbardziej ciekawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O pokaż jaki? Ja mam z aliexpress taki w szare chmurki i drzewa, choć drzewa wszyte są do góry nogami w stosunku do kieszeni i szlag mnie trafia

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
To ja większość rzeczy planuje zamówić we wrześniu czyli: wozek, fotelik, bazę, wyprawkę apteczna, koszule do porodu, monitor oddechu

A w październiku: laktator, łóżeczko, materac, organizer do łóżeczka i inne brakujące rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, chyba sobie Twój post zapiszę! My w tym miesiącu mamy plan na fotelik i wózek, a w przyszłym napad na IKEA, żeby mebelki kupić

Matko, za tydzień mamy wesele brata mojego męża i przymierzałam sukienki, no upały i siódmy miesiąc to nie jest dobry okres dla mojej twarzy
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 10:23   #470
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Taka mamy karuzele po córce

https://m.ceneo.pl/26266554;pla?se=1..._BwE#tab=click


Ja na pewno od sąsiadek dostanę to co wybiorę bo na odwiedki mamy stały budżet i taki sam schemat - prezent który mama wybiera, karta do smyka i drobny upominek dla mamy i starszego dziecka. Ja poproszę o matę bo córka miała same beznadziejne (albo po prostu ich nie lubiła).

A reszta niech kupuje co chce



My za dwa tygodnie idziemy na chrzciny,ale powinnam się zmieścić w jakąś kieckę z szafy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 10:26   #471
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość



O, chyba sobie Twój post zapiszę! My w tym miesiącu mamy plan na fotelik i wózek, a w przyszłym napad na IKEA, żeby mebelki kupić



Matko, za tydzień mamy wesele brata mojego męża i przymierzałam sukienki, no upały i siódmy miesiąc to nie jest dobry okres dla mojej twarzy

Dobry make up załatwi wszystko



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 10:47   #472
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dobry make up załatwi wszystko



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mam wesele, juz zamówiła Estee Lauder żeby się zaszpachlować kiecke kupiłam prostą, nada się i na co dzień i na jakieś uroczystości, nieciążowa. Praktyczny zmysł mi się włączył kończę kawę i zabieram się za sprzątanie a potem na grilla
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 11:21   #473
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O NIE NIE MA NA TO ZGODY



Też mam, dostałam na urodziny i bardzo mnie motywuje, super sprawa



A pokażesz jaką?




O pokaż jaki? Ja mam z aliexpress taki w szare chmurki i drzewa, choć drzewa wszyte są do góry nogami w stosunku do kieszeni i szlag mnie trafia



O, chyba sobie Twój post zapiszę! My w tym miesiącu mamy plan na fotelik i wózek, a w przyszłym napad na IKEA, żeby mebelki kupić

Matko, za tydzień mamy wesele brata mojego męża i przymierzałam sukienki, no upały i siódmy miesiąc to nie jest dobry okres dla mojej twarzy
Czekamy aż przypłynie :
Screenshot_20190810-122037_AliExpress.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 15:03   #474
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Czekamy aż przypłynie :
Załącznik 7687048

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę duży się wydaje na zdjęciu, ciekawe czy w rzeczywistości też taki bedzie
My już skończyliśmy, lecę do wanny a później do znajomych uderzamy. Fajnie bo bez dziecka można na spokojnie wszystko zrobić bez miliona innych rzeczy obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 15:09   #475
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

My zaliczyliśmy basen Kupiłam karnet na 10 wejść, zamierzam wykorzystać Bardzo dobrze się dzisiaj pływało, od razu humor jakby lepszy Potem jeszcze mamy jechać do Decathlona, bo nie mamy żadnych toreb podróżnych, ostatnia wylądowała na śmietniku (mocno rozpruta). Przyda się większa na wyjazdy i mniejsza np. na basen.

Ja się cieszę, że w tym roku żadnych wesel. Na trzeźwo tańczyć nie lubię, jeść za dużo nie mogę i w dodatku o 23 bym powoli odpadała. I jeszcze ta klima na salach...

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2019-08-10 o 15:11
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 15:32   #476
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry
Ja dziś szybko, zaraz idziemy na pizzę
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Patrzyłam też na te misie, podobała mi się. Ale ostatecznie urzekła mnie ta z załącznika. Więcej mi nie trzeba

Dzień dobry! Nieważne, o której zasnę i jak bardzo się z Antosiem kręcimy w nocy, pobudka i tak maks o 7 Załącznik 7687028
A propos takich dekoracji to ja w pierwszej ciąży na l4 zrobiłam kilka i wiszą do tej pory IMG_20190810_162845.jpg1565447031918.jpg1565447133833.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 16:20   #477
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja dziś szybko, zaraz idziemy na pizzę A propos takich dekoracji to ja w pierwszej ciąży na l4 zrobiłam kilka i wiszą do tej pory Załącznik 7687069Załącznik 7687070Załącznik 7687071

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Super! Bardzo mi się takie ozdoby podobają.

Ja zaliczyłam hm. Mają stacjonarnie promocję 3 w cenie dwóch, więc jeden komplet za friko wychodzi. IMG-20190810-WA0003.jpg
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 16:55   #478
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

IMG_1565452515.109580.jpgIMG_1565452524.789430.jpg

Pajacyki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 16:57   #479
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Super! Bardzo mi się takie ozdoby podobają.

Ja zaliczyłam hm. Mają stacjonarnie promocję 3 w cenie dwóch, więc jeden komplet za friko wychodzi. Załącznik 7687082

Piękne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 17:25   #480
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Cudeńka! Szczególnie te w kwiaty.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.