Life Coaching - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 21:02   #31
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Life Coaching

Ale psychoterapeuta tez daje narzedzia, a nie mowi co robic.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 22:46   #32
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Life Coaching

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Instruktor jazdy 'sprzedaje' swoją umiejętność jazdy - ma cię nauczyć jeździć. Nie obchodzi cię, jak pan jeździ po zajęciach, ważne, by umiał przekazać wiedzę. W ogóle nie widzę sensu porównania, ale ok.
Na szkoleniu z 'zarabiania milionów' mają cię nauczyć 'zarabiać miliony' - mają przekazać ci jakąś wiedzę teoretyczną bądź praktyczną, nie wyssaną z palca, a nie pokazywać, jak on sam sobie zbudował biznes. Żaden biznesmen z dużymi zarobkami nie prezentuje swoich metod zarabiania. Kogo byś się spodziewała na takim szkoleniu? W ogóle po co chodzić na takie szkolenie?
Co do umiejętności - ja patrzę na to, jakim ktoś jest specjalistą w tym, co robi i jak robi, a nie to, co robi w życiu prywatnym. Pisałam już o tym :P
Ps. nie rozumiem łączenia filozofii pozytywnego myślenia stricte z coachingiem. Mam taką znajomą, która robiła nawet studia podyplomowe z zakresu coachingu i mam dosyć wrzucanych CODZIENNIE przez nią postów o pozytywnym myśleniu. Bardziej rozumiem to jako wewnętrzny system podchodzenia do życia, a nie plucie na prawo i lewo, jak to jest szczęśliwie wstawać o 5 rano w poniedziałek, kiedy boli mnie głowa i znowu ściska w żołądku ;/ Ona zresztą wielbi innego 'wielkiego' trenera, muszę go znaleźć
Jezeli ktos, kto prywatnie jest biedny, przekazuje mi filozofie, jak byc bogatym, to mam pelne prawo przypuszczac, ze to, co mi przekazuje po prostu NIE DZIALA, bo na wlasne zyczenie nie jest chyba biedny. Taka osoba dla mnie jest po prostu niewiarygodna. No i wlasnie - sam fakt, ze takie szkolenie prowadzi - bo jak slusznie zauwazylas, kto na cos takiego idzie i czego mozna sie po czyms takim spodziewac?

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2014-07-01 o 22:51
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 16:34   #33
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Life Coaching

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Jezeli ktos, kto prywatnie jest biedny, przekazuje mi filozofie, jak byc bogatym, to mam pelne prawo przypuszczac, ze to, co mi przekazuje po prostu NIE DZIALA, bo na wlasne zyczenie nie jest chyba biedny. Taka osoba dla mnie jest po prostu niewiarygodna. No i wlasnie - sam fakt, ze takie szkolenie prowadzi - bo jak slusznie zauwazylas, kto na cos takiego idzie i czego mozna sie po czyms takim spodziewac?
Błąd założenia, co do pierwszego pogrubionego.
Co do drugiego - właśnie się dziwię, że ludzie na to chodzą i w sumie z drugiej strony podziwiam osoby, które potrafią na takich bzdurach zarobić.
Co do reszty - już się wypowiedziałam.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 14:59   #34
martynawm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Life Coaching

Najłatwiej powiedziec, że coś jest laniem wody jeśli się tego nie rozumie.
Osobiście uważam, że każda innowacyjna firma powinna zainteresowac się pojęciem coachingiem biznesowym jeśli chce poprawic komunikacje w firmie oraz skutecznośc pracowników.
Polecam firmę, z której usług korzystałam/ciach/

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-04-20 o 22:46 Powód: reklama
martynawm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 15:09   #35
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Life Coaching

Coś tym coachom biznes nie idzie, że się muszą na wizażu reklamować

Na dobrą sprawę, to jeśli coś jest skuteczne, to klienci sami się powinni znaleźć. Najskuteczniejsza reklama to zadowolony klient.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-27 16:09:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.