Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 09:00   #1
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580

Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.


Cześć!
Przychodzę z ważnym tematem, bo już od dłuższego czasu kilku youtuberów postanowiło rozprawiać się z mitami i totalnymi bzdurami szerzonymi przez pana Marka z Bracia Samcy.
Z pewnością większość z Was słyszała o tym forum, ale może nie wszystkie z Was oglądały filmiki na youtube pana Marka. Nie zachęcam do tego, bo po co komuś takiemu podbijać oglądalność. Jest jednak youtuber, który w walce z tą absolutnie szkodliwą ideolo braci samców robi naprawdę kawał dobrej roboty.
Awięc, bo o nim mowa, wyjaśnia w tym filmie, co konkretnie robił i co w związku z tym spotyka go ze strony urażonych Samców. Naprawdę polecam obejrzeć, tym bardziej, że w ten sposób możemy okazać swoje wsparcie.
Awięc za swoją działalność spotkał się z szykanami. Padł ofiarą stalkingu, wyciagano fakty z jego życia, publikowano stare zdjęcia, w filmie pokazuje przykłady tego, co go spotkało. Ponadto atakowano słownie bliskie mu osoby. Ewidentnie jego działalność jest nie na rękę ww. panu i Braciom Samcom. Oskarżenia typu, że jest niemieckim agentem, stoją za nim jakieś fundacje, firmy. Oczywiście komentarze dotyczące partnerki. Do tego przeznaczenie wypowiedzi i przypisywanie Awięc słów, których nie powiedział.

https://m.youtube.com/watch?v=XbpnzhICR-8&t=3s

Ps. Jeżeli to dla Was za dużo, obejrzyjcie chociaż 11 sekund żeby yt zaliczył wyświetlenie filmu, przewińcie do prawie końca, obejrzyjcie kilka sekund i dajcie łapkę w górę! Każda osoba więcej się liczy .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety

Edytowane przez Bananalama
Czas edycji: 2020-04-24 o 10:35
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:27   #2
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Oglądam właśnie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:42   #3
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie
Dzięki i nie zapomnij o łapce w górę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:43   #4
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie
Ja też i polubiłam.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:51   #5
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

boże oglądam już 5 minut i na razie nie zaczął w ogóle się odnosić do tematu
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:56   #6
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
boże oglądam już 5 minut i na razie nie zaczął w ogóle się odnosić do tematu
Później za to są takie kwiatki, że myślałam, że spadnę z krzesła. Jak pokazuje tego całego pana Marka. Jezu, co to za typ.

Gdyby jednak tematyka Ci nie podeszła po tych np. 10 minutach, to zrób jak napisałam w PS. wątku .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 11:13   #7
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Boże jaki to jest typ ten pan Marek
nie wierzę. W oczach Polek 95% mezczyzn jest nieatrakcyjnych bo się seriali naoglądały!!!!!
Ja nie wiem, ale większość moich koleżanek ma facetów, którzy im się raczej podobają. Nie wiem, czy tylko 5% kobiet w takim razie jest zadowolonych z wyglądu partnera?
A te bzdury o depresji i "nagrodzie"...
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 12:18   #8
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Boże jaki to jest typ ten pan Marek
nie wierzę. W oczach Polek 95% mezczyzn jest nieatrakcyjnych bo się seriali naoglądały!!!!!
Ja nie wiem, ale większość moich koleżanek ma facetów, którzy im się raczej podobają. Nie wiem, czy tylko 5% kobiet w takim razie jest zadowolonych z wyglądu partnera?
A te bzdury o depresji i "nagrodzie"...
Mnie też fragment o nagrodzie rozwalił.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 12:26   #9
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Mnie też fragment o nagrodzie rozwalił.
Obrzydliwe to było. Idąc tym tokiem myślenia, to jaką nagrodę dostaje kobieta pomagająca innej kobiecie albo facet pomagający innemu facetowi?

Wiedziałam o istnieniu takiego forum, ale nie sądziłam, że to coś na kształt teorii spiskowych, czyli paranoja na całego i szukanie winnych wszędzie wokół siebie. Zresztą w ogóle, sama ta nazwa jest z lekka uwłaczająca (określenie samo w sobie nie, ale używanie go w kontekście poważnie brzmiącej nazwy grupy już tak).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 12:51   #10
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obrzydliwe to było. Idąc tym tokiem myślenia, to jaką nagrodę dostaje kobieta pomagająca innej kobiecie albo facet pomagający innemu facetowi?

Wiedziałam o istnieniu takiego forum, ale nie sądziłam, że to coś na kształt teorii spiskowych, czyli paranoja na całego i szukanie winnych wszędzie wokół siebie. Zresztą w ogóle, sama ta nazwa jest z lekka uwłaczająca (określenie samo w sobie nie, ale używanie go w kontekście poważnie brzmiącej nazwy grupy już tak).
Niektóre osobniki zjawiają się też tutaj, jak sądzę.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 12:52   #11
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 13:02   #12
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Niektóre osobniki zjawiają się też tutaj, jak sądzę.
Też to zauważyłam, taką osobę można wyczuć na kilometr i nawet między wierszami, bo piszą czasami jako kobiety.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:36   #13
Saintpaulia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Znam forum Bracia Samcy bo wiele o nim dyskutowałam z koleżankami, poglądy P.Marka też znam. Są pełne pogardy dla kobiet, ci mężczyźni koncentrują sie na tym jak to są strasznie przez kobiety wyzyskiwani i dają sobie nawzajem rady jak z kobietami postępować, wiele z ich rad jest wrecz zachęcaniem do przemocy i gwałtu. P. Marek gardzi typowo babskim wykształceniem tj takimi kierunkami jak socjologia, psychologia, filologie, kobiety, które ukończyły te kierunki nazywa loszkami a sam.....nie ma matury! I planuje studiować socjologie bo wydaje mu się że to łatwy kierunek i wiele na nim łatwych panienek. Żal to czytać bo takich kwiatków jest mnóstwo. Mężczyźni z różnymi problemami (ich zdaniem jest to brak filmowej urody i kasy bo podobno tylko to kobiety cenią) pisza jak to oczy im się otworzyły i że wszystkie kobiety to szmaty, czasem do tych szmat zaliczaja też swoje córki i matki.....
Filmik obejrzałam, zaplusowałam, fajnie ze komuś się chce .
Szkoda ze taki samozwańczy guru moze skrzwdzić osoby które mu uwierzą. To co on głosi to prawdziwa mowa nienawiści.
Saintpaulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:47   #14
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obrzydliwe to było. Idąc tym tokiem myślenia, to jaką nagrodę dostaje kobieta pomagająca innej kobiecie albo facet pomagający innemu facetowi?

Wiedziałam o istnieniu takiego forum, ale nie sądziłam, że to coś na kształt teorii spiskowych, czyli paranoja na całego i szukanie winnych wszędzie wokół siebie. Zresztą w ogóle, sama ta nazwa jest z lekka uwłaczająca (określenie samo w sobie nie, ale używanie go w kontekście poważnie brzmiącej nazwy grupy już tak).
Ludzi o takim toku myslenia jest pelno. Wysytarczy zajrzec w odpowiednie miejsca na social mediach gdzie tacy ludzie nie boja sie nawet prezentowac imieniem, nazwiskiem czy faktycznym zdjeciem swojej osoby.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:48   #15
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

[QUOTE=Saintpaulia;8778593 1 czasem do tych szmat zaliczaja też swoje córki i matki.....
[/QUOTE]

serio? to już wyższy poziom spier****nia, brak słów

Niestety na świecie jest pełno sfrustrowanych facetów i takie chore teorie padają na podatny grunt. Wierzę też, że część z nich rzeczywiście została skrzywdzona, czy to przez własne matki, czy też kobiety, które spotkali na swojej drodze, ale takie rozciąganie swojej urazy na całą płeć jest po prostu głupie. Szkoda też, że nie widzą tego, że ich problemy wynikają głównie z tych tradycyjnych wartości, których tak zawzięcie bronią. A reszta tego towarzystwa jest po prostu porąbana, albo została wychowana w duchu takich "mądrości".
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 13:55   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

przerazajace...

Najgorsze ze dzieki internetowi maja platforme do szerzenia sowich chorych pogladow.
Slyszalam o nich juz wczesniej ale nie ogladalam filmikow tylko czytam zeby im nie podbijac ogladalnosci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 15:27   #17
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez Saintpaulia Pokaż wiadomość
Znam forum Bracia Samcy bo wiele o nim dyskutowałam z koleżankami, poglądy P.Marka też znam. Są pełne pogardy dla kobiet, ci mężczyźni koncentrują sie na tym jak to są strasznie przez kobiety wyzyskiwani i dają sobie nawzajem rady jak z kobietami postępować, wiele z ich rad jest wrecz zachęcaniem do przemocy i gwałtu. P. Marek gardzi typowo babskim wykształceniem tj takimi kierunkami jak socjologia, psychologia, filologie, kobiety, które ukończyły te kierunki nazywa loszkami a sam.....nie ma matury! I planuje studiować socjologie bo wydaje mu się że to łatwy kierunek i wiele na nim łatwych panienek. Żal to czytać bo takich kwiatków jest mnóstwo. Mężczyźni z różnymi problemami (ich zdaniem jest to brak filmowej urody i kasy bo podobno tylko to kobiety cenią) pisza jak to oczy im się otworzyły i że wszystkie kobiety to szmaty, czasem do tych szmat zaliczaja też swoje córki i matki.....
Filmik obejrzałam, zaplusowałam, fajnie ze komuś się chce .
Szkoda ze taki samozwańczy guru moze skrzwdzić osoby które mu uwierzą. To co on głosi to prawdziwa mowa nienawiści.
Hipokryzja, level: expert
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 15:46   #18
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Bracia Samcy - taka rodzima wersja forum Roosh V - Daryush Valizadeh. Ten typ to nawet książki pisze itd.


Skąd się w ogóle biorą tacy faceci?

Edytowane przez 9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Czas edycji: 2020-04-24 o 15:47
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 15:52   #19
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

To ten pajac ma córki? Masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 15:57   #20
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Zajrzałam na parę filmików Radia Samiec i koleś nie dość, że wygląda jak ziemniak, to ma ogromne kompleksy

Na wykopie mają niezłą polewkę z niego.
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:03   #21
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Nie wiedziałam że ideologia inceli jest tak w Polsce rozwinięta
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:07   #22
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że ideologia inceli jest tak w Polsce rozwinięta
No niestety srednio pare razy w miesiacu takie osobniki trafiaja na wizaz i probuja wszczynac gownoburze. Sporo ich jest, ale w towarzystwie (innym niz swoje kolko wzajemnej adoracji) dobrze sie z tym kryja.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:10   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

[1=9db319b6775c28ea43120ca 668718a4b2b45fa01_5eadfba b66f1a;87786425]Bracia Samcy - taka rodzima wersja forum Roosh V - Daryush Valizadeh. Ten typ to nawet książki pisze itd.


Skąd się w ogóle biorą tacy faceci?[/QUOTE]To jest tak zalosne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:12   #24
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Wizaz jedno, Bracia Samcy drugie, grupki facebookowe które pod wpływem działalności niejakiego "Malika" znacznie się uaktywniły - trzecie. Odechciewa się, szczerze mówiąc, czegokolwiek.

Incele przestali być już zjawiskiem w tym kraju. To zaczyna się organizować na masową skalę. Stare "wygi", ale też młodzi chłopcy wychowani w kulturze seksizmu i incelstwa.

Żeby nie szukać daleko wystarczy przytoczyć cytaty sławnego "owoca morza" o rzekomej przewadze kobiet nad mężczyznami, hipergamii, "dostawaniu seksu".

Najbardziej przerażający jest fakt, że to faktycznie są ludzie żyjący wokół nas, na co dzień zapewne niczym się nie wyróżniający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:52   #25
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Za stara jestem, żeby się czymś takim podniecać.

Jeśli ktoś jest zaskoczony, że w Polsce jest seksizm i kretyni to chyba wczoraj się urodził, to jest tak wszechobecne.

Próbując dyskutować z takimi kretynami i próbując odpowiadać na ich zarzuty (godzinny filmik, próbujący bronić autora przed absurdalnymi zarzutami) tylko się ich dowartościowuje. Z takich ludzi można tylko kpić, nie należy wdawać się z nimi w dyskusję a już na pewno nie należy reagować defensywnie.

Edytowane przez 1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Czas edycji: 2020-04-24 o 16:53
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 16:55   #26
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

[1=1110060bd2fa2752dc53950 4bcb5246e1c314d18_5eaf4d1 1e849a;87786678]Za stara jestem, żeby się czymś takim podniecać.

Jeśli ktoś jest zaskoczony, że w Polsce jest seksizm i kretyni to chyba wczoraj się urodził, to jest tak wszechobecne.

Próbując dyskutować z takimi kretynami i próbując odpowiadać na ich zarzuty (godzinny filmik, próbujący bronić autora przed absurdalnymi zarzutami) tylko się ich dowartościowuje.[/QUOTE]

No ja wiem, że mizoginizm wiecznie żywy, o istnieniu inceli też wiem, ale na zasadzie nie tykaj g. póki nie śmierdzi nie wgłębiałam się w aktywność tych kręgów, dopiero dzisiaj obejrzałam cały ten filmik i cieszę się, że jak ja miałam te 20 lat, to jednak te idee nie zataczały aż tak szerokich kręgów wśród moich rówieśników.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:11   #27
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

O tak kocham to forum. Kiedyś jak jechałam pociągiem dluuugie godziny miałam czas na przejrzenie tego forum.
Poziom pogardy jest tak straszny. Kobiety są uważane za istoty, które lecą tylko na kasę, kierują się tylko emocjami, nie myślą, nic nie są w stanie osiągnąć ( a jak osiągnęły to na pewno zasługa brata/ męża/ ojca), nie wiedzą co to bezinteresowność. 30 letnie kobiety są stare i żałosne się jest z nimi wiązać, a matka z dzieckiem szuka frajera który jej zapewni byt. Mnóstwo wypowiedzi tego typu.
Faceci za to wiadomo, ze są wspaniali.

Cóż, to po prostu forum do wyładowania frustracji.
Są też normalni faceci, ale wtedy są uważani za trolle.

Najgorzej jak na to forum trafi młody facet. Naczyta się tych głupot i potem ma problem z kobietami. Oczywiście to wina kobiet.
Pamiętam jakiś wątek pt czy dawanie kwiatow kobiecie to frajerstwo.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2020-04-24 o 17:14
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:17   #28
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Ale mega mnie rozbawiło jak pan Marek jak odkrywca po prostu wyznał że kobiety lubią facetów z symetryczna twarzą no geniusz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:17   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

Pierwszy raz widzę to na oczy.


I jest mi to obojętne.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:19   #30
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Bracia Samcy i ich szkodliwa działalność, kontra Awięc.

"za stara jestem żeby sis tym podniecać"? Czym? Stalkingiem i niszczeniem komuś życia? Bo o tym jest to nagranie, nie o forum BS per se. O wywlekaniu i przerabianiu prywatnych zdjęć, o rozpuszczaniu plotek, o atakowaniu partnera, o próbie wmieszania w oskarżenia o pedofilie i zlecenia pobicia, o przyczynienie się do nawrotu depresji i to tylko dlatego, że ktoś śmiał skrytykować JEDEN FILMIK. Czy wy go w ogóle obejrzalyscie, czy zobaczylyscie tytul COS TAM COS TAM BRACIA SAMCY i tak sobie komentujecie?

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-04-24 o 17:22
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 15:27:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.