praca w Cropp Town - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 16:37   #31
Mediolan
Przyczajenie
 
Avatar Mediolan
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: praca w Cropp Town

a w jakim mieście pracujesz? Ja się zastanawiam nad pracą w krakowskim House - orientujecie się może jakie tam są stawki?
Mediolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 00:00   #32
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: praca w Cropp Town

Ja pracowałam we Wrocławskim croppie , zwolnilam się szybko bo za 500 zł ( 1/2)szkoda czasu trochę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:00   #33
egeszege
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez Mediolan Pokaż wiadomość
a w jakim mieście pracujesz? Ja się zastanawiam nad pracą w krakowskim House - orientujecie się może jakie tam są stawki?
byłam właśnie wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej, cena to 6zł na rękę za godzinę
egeszege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:56   #34
LittleLadyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez Agacia88 Pokaż wiadomość
Ja pracuje ale zdaje mi sie ze w kazdym croppie jest inaczej :P
ja mam 1600

A pracujesz na jakim stanowisku ?
Może Twój salon to franczyza?

cropp, house, reserved, esotiq - marki LPP zarabiają najniższą i nie ma żadnych premii itd..
__________________
Pasy zapięte kotku ? Mam ochotę na ostrą jazdę..
LittleLadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:37   #35
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: praca w Cropp Town

ja też średnio wspominam. Pracowałam w trybie weekendowym i były tak koszmarne nudy. 10 godzin i 25 minut przerwy z czego ok 3 gdzie było coś do robory ,... Najgorsze było stanie z przodu i obserwacja , krew mnie zalewała jak widziałam że na przeciwko w sklepie mogą sobie usiąść i pieniądze małe ...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:12   #36
Agacia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez LittleLadyM Pokaż wiadomość
A pracujesz na jakim stanowisku ?
Może Twój salon to franczyza?

cropp, house, reserved, esotiq - marki LPP zarabiają najniższą i nie ma żadnych premii itd..
Tak salon w ktorym pracuje to franczyza
ogolnie mam maly salonik takze robie i vm i kasjer :P
Agacia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:28   #37
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: praca w Cropp Town

Hmm wy przynajmniej macie prace gdzieś spróbować a ja jedynie to zbieranie owoców ;/ a do takich prac jak wy macie trzeba być pełnoletnim?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 19:29   #38
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: praca w Cropp Town

Ja rowniez odkopuje temat
Dzis zlozylam CV w Croppie i juz na jutro zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Ciesze sie strasznie, bo bardzo potrzebuje pracy. Niestety moga mi zaoferowac prace tylko na pol etatu. Stresuje sie troche, bo to moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna! Czy ktos z Was byl na takiej rozmowie w Croppie? O co moga zapytac i czego oczekuja? Mam tez maly dylemat odnosnie ubioru, bo na galowo to przesada jak na Cropppa, ale zbyt luzacko tez nie wypada. Myslalam o czarnych jeansach rurkach, czarnych butach na obcasie, ciemno niebieskiej bluzce na naramkach z falbanka z przodu, czarnym rozpinanym sweterku, duzej torbie na ramie w kolorach czerni i szarosci. Do tego srebrny zegarek i srebrna bizuteria (kolczyki i przywieszka, granatowe krysztaly Svarowskiego). Moze byc?
Ile mozna dostac w ogole kasy na pol etatu i ile godzin dziennie sie pracuje? Jak w ogole wyglada praca w Croppie lub innym podobnym sklepie odziezowym?
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:40   #39
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: praca w Cropp Town

stroj byle nie elegancki, Twoj moze byc, ale nie przesadz z bluzka i jej elegancja
zarobic pewnie mozesz z 600 zl na pol etatu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:47   #40
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: praca w Cropp Town

pumas, a pracowalas w Croppie czy gdzies indziej?
600 to duzo, bo z tego co czytalam na innych watkach, wynikalo, ze wychodzi jakies 350 zl na reke
Bluzka jest ladna, ale nie za bardzo elegancka mam ja z Reserved
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 20:43   #41
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez celtic_girl Pokaż wiadomość
Ja rowniez odkopuje temat
Dzis zlozylam CV w Croppie i juz na jutro zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Ciesze sie strasznie, bo bardzo potrzebuje pracy. Niestety moga mi zaoferowac prace tylko na pol etatu. Stresuje sie troche, bo to moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna! Czy ktos z Was byl na takiej rozmowie w Croppie? O co moga zapytac i czego oczekuja? Mam tez maly dylemat odnosnie ubioru, bo na galowo to przesada jak na Cropppa, ale zbyt luzacko tez nie wypada. Myslalam o czarnych jeansach rurkach, czarnych butach na obcasie, ciemno niebieskiej bluzce na naramkach z falbanka z przodu, czarnym rozpinanym sweterku, duzej torbie na ramie w kolorach czerni i szarosci. Do tego srebrny zegarek i srebrna bizuteria (kolczyki i przywieszka, granatowe krysztaly Svarowskiego). Moze byc?
Ile mozna dostac w ogole kasy na pol etatu i ile godzin dziennie sie pracuje? Jak w ogole wyglada praca w Croppie lub innym podobnym sklepie odziezowym?
jeśli mogę spytac: po prostu zaniosłaś CV do salonu w którym chciałaś pracowac, czy wcześniej miałaś info że kogoś szukają?
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 20:55   #42
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: praca w Cropp Town

Po prostu zanioslam CV. Nie mialam wczesniej pojecia, ze kogos tam potrzebuja. Chodzilam po centrum handlowym i skladalam cvki gdzie tylko sie dalo i nie minela nawet godzina jak dostalam telefon a dlaczego pytasz?
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 15:18   #43
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: praca w Cropp Town

zaproponowano mi 6zl/h na reke. To duzo czy malo? Moj TZ i rodzinka mowia,ze malo, ale tyle sie naczytalam o stawkach w sklepach odziezowych, ze sama juz nie wiem...
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:10   #44
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: praca w Cropp Town

Jakieś "nowości" w temacie?

zostałam zaproszona do Croppa na dzień próbny. Bynajmniej w żadnym wypadku nie jest to szczyt moich marzeń, ale w domu tego nie wysiedzę....
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:30   #45
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez celtic_girl Pokaż wiadomość
zaproponowano mi 6zl/h na reke. To duzo czy malo? Moj TZ i rodzinka mowia,ze malo, ale tyle sie naczytalam o stawkach w sklepach odziezowych, ze sama juz nie wiem...
mi tez mowili, ze mam 6zl na reke szkoda tylko, ze co innego okazalo sie przy wyplacie...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:44   #46
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi tez mowili, ze mam 6zl na reke szkoda tylko, ze co innego okazalo sie przy wyplacie...
a na umowie jaka była stawka?
ile wyszło w praktyce...?

i jaką umowę miałaś?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:56   #47
malaga90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: praca w Cropp Town

zostałam zaproszona do Croppa na dzień próbny. Bynajmniej w żadnym wypadku nie jest to szczyt moich marzeń, ale w domu tego nie wysiedzę....[/QUOTE]

I jak poszło? Ja na razie dostałam zaproszenie na pierwszą rozmowę
malaga90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:24   #48
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: praca w Cropp Town

Jadę ok poniedziałku złożyć CV między innymi w CROPPIE
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:18   #49
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: praca w Cropp Town

aj 4zl za godzine to strasznei malo jak na sklep z ciuchami, ja pracuje teraz juz w trzecim sklepie i najnizsza stawka jaka mialam na reke to 7zl. myslalam ze wszedzie jest podobnie z tego co slyszalam.

btw. do dziewczyn pracujacych w corppie nie macie gdzies playlisty z muzyka ktora leci u was w sklepie ? bo szukalam na necie i nie widze:P
a slyszalam ostatnio tam fajny kawalek
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2011-11-03 o 14:19
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 17:23   #50
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: praca w Cropp Town

muza, która leci w sklepach jest zazwyczaj puszczana z centrali...
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 17:17   #51
Lela_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 8
Dot.: praca w Cropp Town

Hey...widz.e że dawno nowych wpisów nie było a zastanawiam się czy nie starać się w croppie o pracę. Interesują mnie konkrety czyli stawka za godzinę, jakie są profity jeśli takowe są-np. zniżka pracownicza na ubrania itp. Tam jest system zmianowy? i jakie są umowy? bo póki co tylko tam widziałam że kogoś szukają;/
Lela_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:40   #52
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: praca w Cropp Town

a kierownik zmiany moze jest jakis na forum i powie cos wiecej ??
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 23:26   #53
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: praca w Cropp Town

trochę odkopuję wątek, ale chciałam się poradzic
od ponad tygodnia pracuję w Croppie (Wrocław). miałam szczęscie, bo jestem świezo po liceum, doświadczenie miałam zerowe, ale udało mi sie i mnie przyjeli. jak na razie pracowałam 5 dni po 8 godzin, plus wczoraj i dziś godzin 11... następny tydzien aż do piątku tez pracuję na "ósemkach"; potem dali mi wolny weekend.
niby nie powinnam narzekac, ale ta praca jest jak dla mnie po prostu wyczerpująca, ciągłe bieganie w kółko i robienie generalnie wszystkiego- sprzątanie, klipsowanie, metkowanie, rozwieszanie, układanie, składanie, przekładanie, przewieszanie, poprawianie, dotowarowywanie, roztowarowywanie, dostawy, klienci, przymierzalnia... a salon w którym pracuję, jest naprawdę spory. nie można usiąść, ani nawet oprzeć się o stolik, bo tajemniczy klient (słyszałam o sytuacji, w której taki klient nakazał wprost zwolnienie jakiejś dziewczyny, bo.. opierała się o stojak). przerwy są po 15-20 minut, zalezy ile godzin się pracuje.
ogólnie padam z nóg juz po tygodniu... czy ktoś moze pracował w CT albo jakims innym sklepie sieci lpp? też Wam było tak ciezko na początku?
pytam, bo zaczęłam tę prace z myslą o kontynuowaniu jej w roku akademickim (idę na studia wieczorowe, które same się nie opłacą ) na przykład na pół etatu, albo na poranne zmiany, ale... czarno to widze, bo to naprawde wyczerpująca fizycznie (i psychicznie, zwłaszcza jak sie jest nowym i wciąż nie do końca ogarnia się wszystko- a jest tego wiecej niz sie wydaje) praca.
ktoś ma doswiadczenia z lpp i chce się nimi podzielić tutaj lub prywatnie?

Edytowane przez falling_rain
Czas edycji: 2013-08-25 o 23:27
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 17:25   #54
czarrna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 26
Dot.: praca w Cropp Town

Jaką umowę oferują na start?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarrna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 20:54   #55
naturlisch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez czarrna22 Pokaż wiadomość
Jaką umowę oferują na start?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od września wszyscy na umowę o pracę bo polityka lpp się zmienia, a do września na zlecenie
naturlisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 20:34   #56
pmezenska
paulaxx55
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 17
Dot.: praca w Cropp Town

A jakie są teraz warunki?

Edytowane przez pmezenska
Czas edycji: 2017-08-23 o 10:42
pmezenska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 18:21   #57
Videlec123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: praca w Cropp Town

Aktualnie jest 11.15zl na rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Videlec123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 18:52   #58
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: praca w Cropp Town

Cytat:
Napisane przez falling_rain Pokaż wiadomość
trochę odkopuję wątek, ale chciałam się poradzic
od ponad tygodnia pracuję w Croppie (Wrocław). miałam szczęscie, bo jestem świezo po liceum, doświadczenie miałam zerowe, ale udało mi sie i mnie przyjeli. jak na razie pracowałam 5 dni po 8 godzin, plus wczoraj i dziś godzin 11... następny tydzien aż do piątku tez pracuję na "ósemkach"; potem dali mi wolny weekend.
niby nie powinnam narzekac, ale ta praca jest jak dla mnie po prostu wyczerpująca, ciągłe bieganie w kółko i robienie generalnie wszystkiego- sprzątanie, klipsowanie, metkowanie, rozwieszanie, układanie, składanie, przekładanie, przewieszanie, poprawianie, dotowarowywanie, roztowarowywanie, dostawy, klienci, przymierzalnia... a salon w którym pracuję, jest naprawdę spory. nie można usiąść, ani nawet oprzeć się o stolik, bo tajemniczy klient (słyszałam o sytuacji, w której taki klient nakazał wprost zwolnienie jakiejś dziewczyny, bo.. opierała się o stojak). przerwy są po 15-20 minut, zalezy ile godzin się pracuje.
ogólnie padam z nóg juz po tygodniu... czy ktoś moze pracował w CT albo jakims innym sklepie sieci lpp? też Wam było tak ciezko na początku?
pytam, bo zaczęłam tę prace z myslą o kontynuowaniu jej w roku akademickim (idę na studia wieczorowe, które same się nie opłacą ) na przykład na pół etatu, albo na poranne zmiany, ale... czarno to widze, bo to naprawde wyczerpująca fizycznie (i psychicznie, zwłaszcza jak sie jest nowym i wciąż nie do końca ogarnia się wszystko- a jest tego wiecej niz sie wydaje) praca.
ktoś ma doswiadczenia z lpp i chce się nimi podzielić tutaj lub prywatnie?
Pracowalam w cr przez 3 lata, dawno temu w Katowicach jak jeszcze istniał tzw. Empik bylo wspaniale. Praca wyczerpujaca, ale ludzie cudowni. Do dzis wspominam to z radoscia chociaz wtedy wydawalo mi sie aa co to za praca, latanie za klientem w kolko, wciskanie jakichs rzeczy (wtedy mielismy sprzedazowke). Pracowalam po 12 h. Z poczatku bolalo mnie doslownie wszystko a jak wracalam do domu nie wiedzialam jak sie nazywam. Pociesze Cie - to mija. Organizm Ci sie przyzwyczai, nogi i kregoslup przestana bolec Jesli Ci sie tam podoba to warto sie przemeczyc jeszcze troche bo wierz mi na pewno bedzie z czasem coraz lzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:16   #59
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: praca w Cropp Town

Pracowałam kiedyś w Croppie, co mogę powiedzieć? Nigdy więcej... Wytrzymałam tam miesiąc. Praca od 13.30 - 21.30, a w rzeczywistości do 22 czy nawet do 23, bo trzeba wszystko posprzątać i poukładać. Czyli czy tego chcesz czy nie, musisz po pracy zostać. Praca dość wyczerpująca fizycznie, ciągłe przenoszenie kartonów, rozkładanie ciuchów, nie było mowy o tym, by np. przez minutę nic nie robić - za chwilę ktoś z kierownictwa zwracał uwagę by pracować, a nie stać Na te 9 czy 10h pracy przerwa 15 minut (bezpłatna). Problemem było nawet to, żeby skoczyć na magazyn i napić się wody. Zdecydowanie nie polecam
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 16:16:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.