Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 03:40   #421
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Mnie też AR zaczął zapychać po 3 miesiącach, ale zlikwidował w tym czasie rumień alergiczny na moich polikach, także jak najbardziej polecam.
AR dobrze nawilża, to parafinowiec - więc, moim zdaniem nie trzeba przy nim dodatkowego nawilżacza.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 12:46   #422
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

tak sobie dumam, czy cos poza laserem jest w stanie zamknac pekniete naczynko?
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 07:14   #423
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Pytanie do tych ktore stosowaly lub stosuja Effaclar: ile bedzie jeszcze trwal ten wysyp pryszczy?? stosuje go ponad miesiac i jak patrze na swoje "wulkany" to mam ochote to odstawic Czy bedzie wszystko "wyciagal"na wierzch przez ten caly czas ktory go bede stiosowac? Doradzcie cos bo niedlugo przestane wychodzic z domu,moja twarz to jeden wielki syf i blizny
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:22   #424
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

o kurcze, a ja zamierzam go kupic. az sie boje
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:44   #425
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

L_V mowila mi ze bedzie "wysyp" ale nie sadzilam ze bedzie to tak dlugo trwac Owszem pory mi sie oczyscily,wagry ktorych za ch***** nie moglam niczym zlikwidowac tez ale to co mam teraz to poprostu... Moze za wczesnie oczekuje spektakularnego efektu(mniej pryszczy)moze to wszystko wyciagnie ale trzeba wiecej czasu,wiecej niz 1,5miesiaca Nie wiem juz sama co mam myslec,czekam na odpowiedz!!
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:20   #426
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Astro, wiem co czujesz, bo przechodziłam to samo, gdy zaczęłam stosować Diacneal. U mnie ta faza wyciągania wszelkiego świństwa spod skóry trwała jakiś miesiąc, tzn teraz też coś wychodzi ale nie hurtowo, jak to miało miejsce na początku tylko pojedyńczo. Ratowałam buzię stosując regularnie co 2 dni maseczkę aspirynową,wspomoga gojenie się tych wstrętych niespodzianek, co drugi dzień na noc stosowałam krem AA Young (niebieski) także pomaga, byłam z niego bardzo zadowolona, mogę ejszcze polecić maseczki z glinki zielonej, oczyszcza skórę, wysusza wszelkie pryszcze, ale także ważne jest,by stosować ją regularnie, do tego możesz jeszcze dołożyć tonik benzacne z wyciągiem z drożdzy, które mają dobroczynny wpływ na cerę. Dodatkowo stosuję maseczkę nawilżająco-kojącą Avene, żeby uspokoić buzię po tych wsz.silnych specyfikach. To chyab wszytsko, mi pomogło, oczywiście kuracja wymaga czasu, moja buzia dopiero teraz zaczyna wyglądać w miarę normalnie, czyli po jakimś 1,5 miesiąca. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Nie załamuj się Astro, wydaję mi się, że wkrótce powinnien skończyć się ten najorszy etap, w końcu jak długo to może trwać. Sprobuj poużywać w/w specyfików. Życze powodzenia i główka do góry
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:23   #427
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Zapomniałam jeszcze dodać,że miejscowe na wszelkei bulwy,cysty możesz spróbować zastosować Acnefan asa, działa powoli ale skutecznie, pamietam jeszcze, że Sandija na tego typu niespodzianki polecała Tribotic, w saszetkach, koszt jednej to 2 zł.
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 13:23   #428
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Astra
L_V mowila mi ze bedzie "wysyp" ale nie sadzilam ze bedzie to tak dlugo trwac Owszem pory mi sie oczyscily,wagry ktorych za ch***** nie moglam niczym zlikwidowac tez ale to co mam teraz to poprostu... Moze za wczesnie oczekuje spektakularnego efektu(mniej pryszczy)moze to wszystko wyciagnie ale trzeba wiecej czasu,wiecej niz 1,5miesiaca Nie wiem juz sama co mam myslec,czekam na odpowiedz!!
Astro, to dziwne, Effaclar "wyciąga" wszystko na raz, ale nie przez cały czas stosowania.
Wiesz co ja myślę? Że jakiś kosmetyk, którego używasz koszmarnie zatyka Ci pory, a effaclar to po pprostu oczyszcza. I tak w kółko, zatykanie, oczyszczanie. Czy ty przypadkiem nie używasz filtrów Iwostinu?? Bo z tego co pamiętam, to wspominałaś o nich... Jeśłi tak, to to są moje typy na winowajcę. Iwostin zawiera capric/caprylic triglicerides i kilka innych zapychaczy i to one najczęściej powodują zapychanie porów i powstawanie pryszczy. Identyczne przezycia miałam z Ysthealem, i tez bałam sie ze to effaclar. A tu masz, kapryle w składzie.
Spróbuj zmienić filtr, effaclru nie odstawiaj, ewentualnie zmniejsz czestotliwosc stosowania. a na zrobienie porzadku na twarzy polecam maseczki z glinki Dermaglin. Sa świetne. Do kupienia w rossmanie, stoją na najnizszych półkach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:41   #429
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Wiesz co to chyba nie wina Iwostinu bo ja od prawie 3 tyg siedze ciagle w domu z powodu choroby i nie stosowalam go przez ten czas,moze pare razy Moze to Dove ten Intensive cream przez ostatni tydzien smaruje nim twarz na noc bo mialam troche presuszona,a tak stosuje Erisa do cery wrazliwej,o nim z kolei powiedzialas ze jest ok wiec on tez odpada Sama juz nie wiem Twarz myje Ziaja Calma HLC tak jak kiedys doradzilas Moze doradzisz mi jakiego kremu nawilzajacego i toniku uzywac??co do Dermaglinu strasznie mi wysuszala skore ta maseczka
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:59   #430
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Astra - to napewno krem dove. Odstawa paskudztwo. Effeclar nie powinien ci wyrządzać aż takiej krzywdy.
Dobre niezatykające nawilżacze to Physiogel krem, Hydrance Optimale Legre Avene, AA antybakteryjny.
Tonik to benzacne, o którym tu była mowa, oraz Dermedic Acne Expert - obydwa świetne.
Płyn do mycia masz dobry.
Spróbuj z dobrym nawilżaczem, dove do stóp!!!!

Paro - maseczka Avene to parafinówka, może zatykać pory.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 15:32   #431
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Kate30

Paro - maseczka Avene to parafinówka, może zatykać pory.
Kate30, właśnie o tym pomyślałam! ale to jedyny sposób, żeby uspokoić moją cerę, bo maseczka z siemienia lnianego na mnie nie działa, ale fakt,że zatyka pory, u mnie pojawiło się kilka niespodzianke na linii żuchwy ,
więc może Astro nie ryzykuj
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 22:10   #432
Vendi
Raczkowanie
 
Avatar Vendi
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Herault
Wiadomości: 76
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Podczytuje was od dluzszego czasu i kozystam oczywiscie z cennych rad i wskazowek za ktore chcialam bardzo podziekowaca teraz wystapie w formie krolika i opowiem moja przygode z Avene i LRP
1 Eluage avene-codziennie na noc (jestem w trakcie 3-go opakowania)smaruje twarz,szyje i skore pod oczami,skora mi sie ani razu nie luszczyla(chyba jestem nosorozec)na poczatku pieklo pod oczami;nie robilam zadnych przerw chociaz czasami moje oczy wygladaly jak u babci no i nie wiem czemu sie nie luszcze help
2 krem Clinique anti gravity czasami na noc pod oczy
3 krem Active c LRP do skory suchej na zmiane z Active c xl (uzywalam tez redermic ale dla mnie za tlusty) codziennie rano
4 krem vichy capital soleil 60 codziennie na dzien
5 zel effaclar LRP do mycia codziennie
ogolnie odpowiada mi ten zestaw (moje oczy i szyja wrecz kochaja go )ale mam problem z porami na nosie i na policzkach,doradzcie mi bardzo prosze co zmienic lub co dodac zeby im pomoc sie domknac i czy teraz jak wykoncze eluage zmienic go na cos innego(myslalam nad effaclar k LRP)
czekam na wasze rady i sugestie
__________________
Najwiekszym sekretem szczescia jest byc w zgodzie z samym soba. Fontenelle
Vendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:50   #433
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Vendi, na forum jest cały wątek o różnych sposobach na domknięcie porów, te najbardziej skuteczne to regularne stosowanie maseczki aspirynowej (przepis znajdziesz na forum, po prostu wpisz te nazwe w wyszukiwarkę) i maseczki z zielonej glinki firmy Argiletz (najlepeij ta w tubce) lub Dermaglinu.
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 03:20   #434
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Vendi
Podczytuje was od dluzszego czasu i kozystam oczywiscie z cennych rad i wskazowek za ktore chcialam bardzo podziekowaca teraz wystapie w formie krolika i opowiem moja przygode z Avene i LRP
1 Eluage avene-codziennie na noc (jestem w trakcie 3-go opakowania)smaruje twarz,szyje i skore pod oczami,skora mi sie ani razu nie luszczyla(chyba jestem nosorozec)na poczatku pieklo pod oczami;nie robilam zadnych przerw chociaz czasami moje oczy wygladaly jak u babci no i nie wiem czemu sie nie luszcze help
2 krem Clinique anti gravity czasami na noc pod oczy
3 krem Active c LRP do skory suchej na zmiane z Active c xl (uzywalam tez redermic ale dla mnie za tlusty) codziennie rano
4 krem vichy capital soleil 60 codziennie na dzien
5 zel effaclar LRP do mycia codziennie
ogolnie odpowiada mi ten zestaw (moje oczy i szyja wrecz kochaja go )ale mam problem z porami na nosie i na policzkach,doradzcie mi bardzo prosze co zmienic lub co dodac zeby im pomoc sie domknac i czy teraz jak wykoncze eluage zmienic go na cos innego(myslalam nad effaclar k LRP)
czekam na wasze rady i sugestie
Fajny zestaw , jedna uwaga - jak używasz filtra vichy to nie nakładaj pod spód active c xl - filtry są różne i osłabia to ochronę vichy - samo active c i filtr, lub - jak nie wychodzisz z domu - samo xl .

Mamy wiosnę, wkrótce lato, więc uważam, że zmiana eluage na effeclar k to dobry pomysł. Pory powinny szybko dojść do siebie.
Pamiętaj, że effeclaru nie stosujemny pod oczy i na szyję - tu masz a-g, a na szyję coś innego sobie wykombinuj.
Effeclar k możesz stosować co noc, lub na przemian z czymś innym, np. olejkiem Hauschki (świetnie działa na pory), lub nawilżaczem.
Tak jak pisała Paro, przejrzyj wątek o domykaniu porów.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 08:41   #435
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Dzieki Kate za przypomnienie o tym kremie Oceanic AA antybakteryjnym(taki niebieski prawda?) ma duzo pozytywnych opinii wiec kupie go sobie Zupelnie o nim zapomnialam tylko czy on dobrze nawilza? Dove juz odstawilam tak wiec robie maly experyment,przez tydzien nie nakladam zadnego kremu tylko wieczorem effaclar i zobaczymy
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:43   #436
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Astra
Dzieki Kate za przypomnienie o tym kremie Oceanic AA antybakteryjnym(taki niebieski prawda?) ma duzo pozytywnych opinii wiec kupie go sobie Zupelnie o nim zapomnialam tylko czy on dobrze nawilza? Dove juz odstawilam tak wiec robie maly experyment,przez tydzien nie nakladam zadnego kremu tylko wieczorem effaclar i zobaczymy
Słusznie. Nie wiem czy AA dobrze nawilża, poczytaj KWC - ja nie używałam
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:52   #437
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Spytaj Sandiji - ona używa.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:53   #438
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie wiem czy AA dobrze nawilża, poczytaj KWC - ja nie używałam
No wlasnie kurcze,potrzebuje jakiegos dobrze nawilzajacego :/
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:54   #439
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Kremik Young delikatnie, ale nawilża - wchłania się momentalnie, to może zwodzić.
Nawilżanie do cery tłustej czy mieszanej powinno być wystarczające, dla suchej - nie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 11:57   #440
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Astra - no to w tej sytuacji może Physiogel krem, albo HOL Avene?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:04   #441
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

A czy on przypadkiem nie ma jakiegos skladnika zapychajacego?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4148
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:07   #442
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Moze lepiej ten?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2879
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:08   #443
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Physiogel może zapychać - bardzo wysoko ma trójglicerydy.
Bepieczny jest HOL Avene albo właśnie Young AA - ten trochę mniej nawilża, no ale działa antyniespodziankowo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:16   #444
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Physiogel może zapychać - bardzo wysoko ma trójglicerydy.
Bepieczny jest HOL Avene albo właśnie Young AA - ten trochę mniej nawilża, no ale działa antyniespodziankowo
No wlasnie spojrzalam na sklad jego i zobaczylam te trojglicerydy,ale wolalam spytac sie specjalistek w tej dziedzinie AA Young napewno kupie bo mam co chwile jakies "wulkany" ale musze miec tez dobre nawilzenie bo Effaclar troche buzke mi przesusza,i rownomierne nalozenie podkladu graniczy poprostu z cudem(podkreslone suche miejsca)dlatego zastanawiam sie nad tym nawilzajacym z Iwostinu
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:32   #445
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Ten nawilżający Iwostinu nie nadaję się pod inny krem z filtrami (pogryz się), to raz, a dwa, ze też może zapychać - trójglicerydy, isopropyle palmitate no i parafina.
Także uważaj
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:07   #446
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

HOL AVENE to ten krem?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6061
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:27   #447
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Physiogel może zapychać - bardzo wysoko ma trójglicerydy.
Bepieczny jest HOL Avene albo właśnie Young AA - ten trochę mniej nawilża, no ale działa antyniespodziankowo
Potwierdzam Sama stosuję HOL Avene juz jakiś czas i jeszcze mnie nie zapchał Pozdrawiam serdecsznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:33   #448
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Astra
Ja mam ten: http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=4878
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:50   #449
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Talking Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Dziewczyny, u mnie juz widac efekty!!!!! Po 2 miesiacach "kuracji" i glownie dzieki waszym radom moja buzia zaczyna ladnie wygladac...od tygodnia przegladam sie w sklepowych lustrach (a te to chyba sa najgorsze) i ladnie wygladam na buzi i to mimo chwilowej rudosci na wlosach!!!! (probuje przejsc z brazu na taki jasniejszy, ha, ha). Wszystko dzieki wam!!!! Mam co prawda jeszcze troszke niespodzianek na brodzie...ale co tam Dzieki za wszystkie rady , no i za wyrozumialosc, bo ja to jeszcze laik jestem w tych sprawach, ha, ha.

Mam tylko takie pytanko, czy ten moj zestaw: Diacneal/Skinoren na noc i Activ C (zaczynam Redermic) i Avenka 50+ na dzien moge dalej stosowac latem???? Bo u mnie niestety slonko prazy niemilosiernie a ja z moim synkiem to duzo czasu spedzam na dworku.....

Buziaki dla wszystkich

Edytowane przez agniecha17
Czas edycji: 2006-05-30 o 16:04
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 14:10   #450
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Ja miałam ten krem tylko do skóry suchej i bardzo suchej i mnie tak pozapychał, że poł roku moją skóre doprowadzałam do normalności.
Ale moja mama uzywa ten w lżejszej wersji z UV i jest nawet wporządku.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 18:40:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.