Ile zarabiają Wizażanki ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Ile wynosi Twoje wynagrodzenie netto? (na rękę, w przeliczeniu na pełen etat)
poniżej 1000zł 599 22,44%
1000zł - 1500zł 664 24,88%
1500zł - 2000zł 464 17,38%
2000zł - 2500zł 316 11,84%
2500zł - 3000zł 180 6,74%
3000zł - 4000zł 147 5,51%
4000zł - 5000zł 99 3,71%
5000zł - 7000zł 57 2,14%
7000zł - 10000zł 50 1,87%
powyżej 10000zł 93 3,48%
Głosujący: 2669. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 13:09   #61
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Sugeruję utworzenie osobnego wątku na temat manipulacji (jeśli ktoś widzi taką potrzebę), a tutaj powrót do zasadniczej dyskusji na temat zarobków w danym miejscu pracy.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:36   #62
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Dopisuje się, aby wesprzec dziewczyny sekretarki. Sama pracowalam na takim stanowisku i potwierdzam, ze bywa ciezko, aczkolwiek chyba na zadnym stanowisku nie mozna sie tyle nauczyc w tak krotkim czasie-wlasnie ze wzgledu na szeroki zakres obowiazkow oraz niespodziewane sytuacje
Ja bylam sekretarka Dyr duuzego sklepu
Pensja na reke na poczatku 1300, po blisko roku 1800.
Potem awansowalam, czego i Wam sekretarko-asystentki życze
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:52   #63
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Redaktor, ok. 1800 zł na rękę, wyższe magisterskie, duże miasto (ale nie Wawa). Praca odpowiedzialna, trudna, często z nadgodzinami. W tej branży (L10N) i w tym typie firm na świecie zarabia się dużo więcej. Może kiedys i u nas...?
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 06:21   #64
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Selfish czym się zajmuje Twoja firma?Czy to wydawnictwo?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 14:55   #65
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Pracuje w Urzedzie - 1050 z premią (bez ok 850 zł) - kwota netto. Żenua
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:50   #66
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Pracuję w centrum kształcenia kadr. Jako, że studiuję dziennie pracuję na umowę zlecenie i dostaję 6 zł/h na rękę.
Pracuję tyle na ile pozwalają mi studia. Ponieważ jestem na ostatnim roku i zajęć nie mam dużo wychodzi mniej coś pomiędzy 25-30 h w tygodniu co daje mi 600-700 zł miesięcznie.
Póki nie skończę studiów praca taka mi bardzo odpowiada.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 07:36   #67
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Selfish czym się zajmuje Twoja firma?Czy to wydawnictwo?

Nie, to nie jest wydawnictwo. Jedną ze specjalności mojej firmy jest lokalizacja oprogramowania - czyli tłumaczenie i przystosowywanie programów tak, żeby polski user wiedział co i jak Zlecamy tłumaczenia i je potem redagujemy, a koledzy inżynierowie z naszej firmy sprawiają, że wszystko działa tak, jak należy

Jeśli jesteś architektem, to z pewnością korzystasz z programów tłumaczonch przez nas
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 08:01   #68
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Księgowa z pięcioletnim doświadczeniem - 3500 do ręki plus bonusy (premia roczna w wysokości jednej pensji, darmowe zajęcia z business english, dofinansowanie studiów itd.)
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:17   #69
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Witam, nauczyciel przedszkola niecale 700zl, dorabiam w barze, póki co jako kelnerka
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:10   #70
magda2891
Raczkowanie
 
Avatar magda2891
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 123
Send a message via Skype™ to magda2891
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Warszawa, bankowość, umowa zlecenie - ok 1400 zl netto (zalezy ile godzin pracuje)

Przyznam się, że jak czytam wasze posty to jestem zaszokowana. Uważam, że w Polsce płaci się ludziom po prostu grosze. Rozumiem calkowicie Kasie23. W kazdej pracy jest jakis stres. Niektorzy o byle g**no zrobia taka afere jakby sie conajmniej zdefraudowalo kilka milionow Ja paradoksalnie najwiecej stresu mialam pracujac jako kelnerka w pewnej knajpie poniewaz szefem byl wyjatkowy palant. Czlowiek sie stara, zeby wszystko wypadlo dobrze a w zamian dostaje 800 zl i wraca do domu o polnocy czy 1-szej nad ranem bo przeciez trzeba wszystko posprzatac a klient nasz pan i moze siedziec nawet do rana (za nadgodziny nikt oczywiscie nie zaplaci).

Nie wiem jak w innych miastach ale 1400 zl na utrzymanie w Wawie to niewiele. Na szczescie jeszcze nie musze utrzymywac sie sama ale juz niedlugo bede miala tylko swoja pensje i nie ma opcji, że mama pomoże Po prostu koszty życia w Wawie sa koszmarne. Wynajem mieszkania + jedzenie +nowe buty na zime (ewentualne wizyty u lekarza) i nie mialabym z czego odlozyc nawet zlotowki. A wiem, ze 1400 to wcale nie najnizsza pensja w Warszawie. Skad mamy brac pieniadze na male nawet przyjemności typu ksiazka czy plyta cd, nie mowiac juz o jakimkolwiek rozwoju osobistym jak studia podyplomowe.

Czy tylko ja mam takie wrazenie ze niedlugo wszyscy znajomi wyjada do UK albo Irlandii ?
magda2891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 12:27   #71
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

pracuje na infolinii na pol etatu, 20h tygodniowo, dostaje na reke niecale 800zł
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 13:27   #72
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Specjalista do spraw turystyki, Warszawa - 1700 na rękę, na umowie o pracę.
A mogłabyś napisać jakie masz wykształcenie, jak dostałaś tę pracę i czym dokładnie się zajmujesz?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:09   #73
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

sekretarka w średnim przedsiębiorstwie w Warszawie- 1700 z premią na rękę
od nast. miesiąca umowa na asystentke dyr. pod Warszawą w tej samej firmie- 2400 z premią na rękę

w swojej "karierze" składałam teczki ING i kleiłam bloczki samokopiujące, uczyłam 2-latka kupać do nocnika, stałam w hipermarketach na promocji piwa, stałam za ladą w sklepie, siedziałam za biurkiem w redakcji miesięcznika, teraz biegam po firmie z ozorem wywieszonym a na identyfikatorze mam sekretarka

z perspektywy czasu wiem, że każda praca wymaga wysiłku i poświęceń- nerwów, zdrowia czy własnego czasu
nikt z nas nie chce czuć się dyskryminowanym przez powielane stereotypy- przykro będzie hostessie, ekspedientce,nauczycielce czy asystentce gdy poczuje, że ktoś deprecjonuje wartość czy jakość jej pracy

na forum czasem miło jest się pożalić, nie żeby od razu jakiś malkontent się załączył i nie żalimy się po to, żeby komuś było nas żal tylko po to, żeby sobie ulżyć

pozdrawiam wszystkich pracusiów
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:51   #74
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać jakie masz wykształcenie, jak dostałaś tę pracę i czym dokładnie się zajmujesz?
Mam wykształcenie śednie, piszę dopiero magisterkę. Pierwszą pracę znalazłam dzieki temu, że w poprzedniej pracy (urząd do spraw turystyki włoskiej) miałam kontakt z wieloma biurami podrózy, bo promowalismy u nich turystykę włoską. Rozsyłaląm swoje CV i tak się złożyło, że w jednym biurze poszło ono na maila do dziewczyny, która własnie szukała kogoś na swoje miejsce, bo odchodziła z pracy, a poznałyśmy się na jednym z wyjazdów studyjnych do Włoch. A później to z jednego biura do drugiego przechodziłam.

A czym się zajmuję? Dokładnie wszystkim - oferty zimowe i letnie do katalogu, oferty na zlecenie, wyszukiwanie ofert w innych biurach, sprzedaż, przyjmowanie pieniędzy, wystawianie faktur...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:36   #75
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam wykształcenie śednie, piszę dopiero magisterkę.
A co studiujesz i na jakiej uczelni?

Dziękuję za szczegółowy opis.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:01   #76
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A co studiujesz i na jakiej uczelni?

Dziękuję za szczegółowy opis.
Italianistykę na UW, ale znam też biegle angielski i dogadam się po niemiecku (od biedy rozumiem też trochę francuski), więc chyba wygrywam tu znajomością języków, ktora w BP jest bardzo potrzebna
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:50   #77
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Pochwalę się, a co Dostałam pracę

Pracuję w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym. Moje stanowisko to młodszy specjalista ds. księgowości międzynarodowej. Doświadczenia w zawodzie nie mam żadnego (poza praktykami trwającymi 6 tygodni w tej samej firmie). Wykształcenie póki co nadal średnie, ponieważ jestem na 4 roku studiów. Pracuję na pełen etat i trochę muszę się nagimnastykować, żeby pogodzić wszystko z zajęciami na uczelni (studiuję dziennie). Na wstępie zaproponowano mi 2400 brutto. Ile dostanę na rękę, okaże się przy pierwszej wypłacie
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:03   #78
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

vretka gratuluje
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:44   #79
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

praca małoskomplikowana przy produkcji -- srednio 1200 na reke z 2 sobotami w miesiacu
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 20:55   #80
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Młodszy analityk finansowy- na rękę (po odliczeniu wszelkich ubezpieczeń, podatków i drugiego filaru) na okresie próbnym 1578zł. Po pół roku umowa na czas nieokreślony i podwyżka o 200zł brutto (jakieś 120 na rękę). Później podwyżki podczas awansów indywidualnych.

Plusy:
* pełen pakiet świadczeń- prywatna opieka medyczna
* benefity typu karnety na siłownię, basen, bilety do kina i takie tam.
* dofinansowanie nauki języków

Minusy
* cały dzień przed komputerem- wzrok po 4 miesiącach naprawdę krzyczy: zadbaj o mnie!!
* często stres
* jeśli ktoś nie lubi siedzieć w jednym miejscu, to taka praca odpada
* praca bardzo powtarzalna: w zasadzie każdego dnia robi się to samo (mniej lub bardziej, ale jednak)

Mimo wszystkich minusów, które pewnie wiele osób by odstraszyły, ta praca pozwala mi finansować moje studia, utrzymać się i myślę, że otworzy mi szeroko drzwi do lepszych możliwości i płac. No i przynosi mi też satysfakcję, a chyba o to chodzi
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:42   #81
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

bibliotekarz (3/4 etatu) plus studia na dwóch kierunkach. zarabiam ok 800 zł/mc, praca zmianowa pon-pt i 2 soboty w miesiącu.
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:04   #82
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Pochwalę się, a co Dostałam pracę
gratuluje

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
Plusy:
* pełen pakiet świadczeń- prywatna opieka medyczna
* benefity typu karnety na siłownię, basen, bilety do kina i takie tam.
* dofinansowanie nauki języków
Ja mam jeszcze bilety do teatru, opery (nigdy nie bylam jeszcze), bony sodexo wartosci 190zl w kazdym miesiacu (do realizacji w hipermarketach typu tesco, carrefour lub w firmowej stolowce), jezykow nie finansuja, bo nie uwzgledniaja takiej mozliwosci, ze ktos moze nie znac a w pracy naprawde sie tak duzo uzywa, ze nie da rady zapomniec Ale i tak z najwieksza lezka w oku wspominam bonus - prywatny dentysta za free, teraz juz tak nie mam, ale coz nie zostaje sie w pracy dla samego dentysty.

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
* cały dzień przed komputerem- wzrok po 4 miesiącach naprawdę krzyczy: zadbaj o mnie!!
Duzo marchewki, plaski ekran mozliwie o najwiekszych wymiarach, zielone rosliny kolo stanowiska pracy i po pracy spacerki po parku lub lesie (zalezy czym kto dysponuje), mozliwie wszystkie aplikacje w kolorze szarym (to najzdrowszy kolor dla oczow), pij duzo wody mineralnej. Ja sie po kilku latach przyzwyczailam do duzej ilosci godzin przed kompem, do tego stopnia, ze nawet jak jezdze pociagiem to czesto wlaczam laptopa.

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
* praca bardzo powtarzalna: w zasadzie każdego dnia robi się to samo (mniej lub bardziej, ale jednak)
Ja mam prace skrajnie niepowtarzalna, kiedy zaczyna byc powtarzalna, moja rola sie konczy. Mozna rzec, ze moim zadaniem jest zadbac o to, aby inni mogli cos powtarzac, albo system mogl powtarzac za nich. To tez bywa meczace, czasem tesknie za tym, aby moc korzystac sama z tego co wymyslilam, a nie ciagle zajmowac sie wymyslaniem nowych rozwiazan. Ot takie kryzysy filozoficzne, jednak wybralam jakas droge i zal mi ja porzucac. Chociaz czasem zastanawiam sie
na ile to byl moj wlasny wybor, a na ile inni tego ode mnie oczekiwali.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:16   #83
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Ja mam też możliwość wzięcia biletów do teatru, do centrum zabaw dla dzieci, chyba na ściankę wspinaczkową też (ale to nie dla mnie, chyba za słaba fizycznie bym była). I coś jeszcze było, ale chyba mało interesującego dla mnie

Co do języków- dlaczego zakładasz, że jeśli dofinansowują języki to oznacza, że biegła znajomość przynajmniej dwóch nie jest wymagana w tej pracy? U mnie nie pracuje się w ogóle "po polsku". A dofinansowanie wynika z chęci utworzenia możliwości osobom, które np (tak jak ja) nie znają rosyjskiego- mnie w szkole takowego nie uczyli akurat. Można też się uczyć francuskiego, czy włoskiego, albo hiszpańskiego. Przecież mało kto włada biegle więcej, niż trzema językami obcymi, prawda?

Co do pracy przy kompie- zastosuję się do Twoich rad i może będzie lepiej. Problem u mnie polega na tym, że wracam do domu z pracy i dalej siedzę przed komputerem (albo coś tłumaczę, albo się uczę) i pomimo tego, że i w domu i w pracy mam płaskie ekrany, czuję, że wzrok się osłabił. Dostałam z pracy dofinansowanie na zakup okularów i chyba je wykorzystam.

Bony u nas są niestety tylko na święta:/ A szkoda.

Z powtarzalnością Ci w takim razie tylko pozazdrościć ( a raczej z jej brakiem). Ale mi na szczęście zajęcia powtarzalne w kość nie dają póki co, więc nie narzekam

Pozdrawiam
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:20   #84
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Oligofrenopedagog (stażysta). Netto ok 1600zł na rękę (+czasem premia) za 1,5 etatu. (30h)
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:06   #85
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Witam kolejną koleżankę po fachu
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:16   #86
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Dziewczyny, podziwiam Was. Moja mam jest oligofrenopedagogiem (teraz już na emeryturze) i wiem, jak ciężka jest ta praca.
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:22   #87
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
Co do języków- dlaczego zakładasz, że jeśli dofinansowują języki to oznacza, że biegła znajomość przynajmniej dwóch nie jest wymagana w tej pracy? U mnie nie pracuje się w ogóle "po polsku". A dofinansowanie wynika z chęci utworzenia możliwości osobom, które np (tak jak ja) nie znają rosyjskiego- mnie w szkole takowego nie uczyli akurat. Można też się uczyć francuskiego, czy włoskiego, albo hiszpańskiego. Przecież mało kto włada biegle więcej, niż trzema językami obcymi, prawda?
To nie sa moje zalozenia. Ja tam mam w planach zapisac sie na kurs jezykowy - inicjatywa prywatna
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:25   #88
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Rena: A, to widocznie źle Cię zrozumiałam (zwracam humor )

A na jaki język chcesz się zapisać?

Kurcze, takie mamy czasy, że żeby coś osiągnąć, trzeba się nieustannie szkolić i podwyższać swoje kwalifikacje. Ale dzięki temu nie stoi się w miejscu, a to ogromny plus.
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:00   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
Rena: A, to widocznie źle Cię zrozumiałam (zwracam humor )

A na jaki język chcesz się zapisać?

Kurcze, takie mamy czasy, że żeby coś osiągnąć, trzeba się nieustannie szkolić i podwyższać swoje kwalifikacje. Ale dzięki temu nie stoi się w miejscu, a to ogromny plus.
Chce (w koncu - mowie sobie to przynajmniej od 2 lat ;-p) zrobic certyfikat z angielskiego. I jak na razie na chciejstwie sie konczylo.

Postep technologiczny wymusza ciagle doszkalanie sie - jesli sie chce byc na biezaco. Ale postep technologiczny odnotowuje sie juz od czasow kamienia lupanego. Chociaz faktycznie jest duze przyspieszenie - stwierdzaja to nawet socjolodzy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:39   #90
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;7367250]Witam kolejną koleżankę po fachu [/quote]
Witam, serdecznie
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-21 17:39:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.