Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 22:29   #3181
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja też polecam, ale EDM ( nie wiem jak inne) tylko do cery tlustej/mieszanej, bo na mojej (sucho-normalno-tlustej) troche podkreslal skorki, wysuszal, a no i z perspektywy atktualnego, nowego podkladu wydaje mi się, że mialam troszczkę "tapetę". Poza tym podklad bdb - dużo odcieni, ladnie kryje i w miare trwaly, a co najwazniejsze: poprawia stan cery (u mnie może nie jakos bardzo, ale moja kolezanka przeszla dzieki niemu na twarzy rewolucje)
ja teraz mam normalną/mieszaną i jestem straszliwie zadowolona, z krycia, kolorow, lekkosci nie wiem jak ja wczesniej mogłam egzystowac bez minerałów Przed minerałkami uzywalam tylko korektora-takie "łatanie" zajmowała mi mnostwo czasu i było strasznie męczące, a teraz kilka ruchow pędzlem i mam cerę jak z photoshopa
I faktycznie, skóra go lubi
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 22:35   #3182
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak o tych przystojniakach piszecie, że aż zaczynam żałować, że nie oglądam takich seriali tyko "uwsteczniam się" na animowanych

A jakiś mineralny podkład/puder na studencką kieszeń możecie zaproponować? Dodam tylko, że mam skórę przetłuszczającą się i totalnie niewrażliwą na uczulenia i podrażnienia.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 04:25   #3183
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przesilenie to rzeczywiście ciężki okres , blada skóra nie wygląda wtedy korzystnie . Ciężko też o witaminki naturalne bo nowalijki są naprawdę niekorzystne....Wszystko co odbija światło jest korzystne. Często delikatnie przed roświetlaczem mega mało warto dodać korektora
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 06:42   #3184
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Co z tym filtrem jest nie tak, że jest taki tani?

http://allegro.pl/item974945906_aven...nia_40spf.html
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 07:40   #3185
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A jakiś mineralny podkład/puder na studencką kieszeń możecie zaproponować? Dodam tylko, że mam skórę przetłuszczającą się i totalnie niewrażliwą na uczulenia i podrażnienia.
Jesli masz przetluszczajaca sie, to EDM bedzie ok. Na allegro kosztuje 41 zl (juz z wysylka) + za pierwszym razem musisz kupić pędzel kabuki, ktory kosztuje chyba ok 30 zl. Podkład jest bardzo wyadajny, mnie starczal na ok 3 mies. Ja nie używalam pod niego żadnej bazy, ale wiem, że kolezanka, ktora ma tlusta cere robila sobie jakiś specyfik z z pudru jedwabnego/perlowego/jakiegośtam, bo twierdziala, że bez tego jej się warzy. Nie wiem o co chodzi z tą bazą, wiec może ktoś inny coś ci powie jak/gdzie/za ile.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 07:48   #3186
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja muszę powiedzieć, ze do tej pory nie mam profesjonalnego pędzla, mam taki za kilkanascie zł ze zwykłej drogerii a podklad naklada mi się nim dobrze Chociaz jak bd miała jakis nagły przypływ gotowki zainwestuję w jakis porządny
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 08:43   #3187
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie wiem, czy Wam polecałam już - ale ja jestem zachwycona serum Lemon z BU - mam cerę trądzikową (tak, tak, mimo tego, że już dawno przestałam być nastolatką ) ostatnio zaleczoną, i to serum ślicznie rozjaśniło moje przebarwienia i wyrównało koloryt skóry, ono ma kwas salicylowy (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam?), ale tak delikatnie działa, że nie obłażę ze skóry wcale - w każdym razie polecam

...a z wampirami to wcale nie jest taki OT bo przecież oni z założenia są bladzi
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 09:45   #3188
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Na allegro ceny EDM są tak zawyżone, że to strata gotówki. Można w wątku wspólnozakupowym na forum mineralnym dołączyć się do organizowanych zakupów. Wtedy cena podkładu wychodzi o ile dobrze pamiętam 5,5$ + niewielkie koszty przesyłki z USA do Polski i od organizatorki do uczestniczki zamówienia. A więc 5,5 x3= 16,5 + koszty przesyłki - ok 10 zł.

Aha.
http://everydayminerals.com - caaaała gama kolorków, pędzli i innych różnistych produktów )

Ps. Sry, ale nie umiem wyłączyć pogrubienia w tym tekście powyżej. coś nie łapie
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:50   #3189
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Jesli masz przetluszczajaca sie, to EDM bedzie ok. Na allegro kosztuje 41 zl (juz z wysylka) + za pierwszym razem musisz kupić pędzel kabuki, ktory kosztuje chyba ok 30 zl. Podkład jest bardzo wyadajny, mnie starczal na ok 3 mies. Ja nie używalam pod niego żadnej bazy, ale wiem, że kolezanka, ktora ma tlusta cere robila sobie jakiś specyfik z z pudru jedwabnego/perlowego/jakiegośtam, bo twierdziala, że bez tego jej się warzy. Nie wiem o co chodzi z tą bazą, wiec może ktoś inny coś ci powie jak/gdzie/za ile.
Ojej, tylko na 3 miesiace ci starcza? Ja uzywam go codziennie od prawie 4 miesiecy i ubytek mniej wiecej 1/3, czyli tak na rok mi starczy

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
Na allegro ceny EDM są tak zawyżone, że to strata gotówki. Można w wątku wspólnozakupowym na forum mineralnym dołączyć się do organizowanych zakupów. Wtedy cena podkładu wychodzi o ile dobrze pamiętam 5,5$ + niewielkie koszty przesyłki z USA do Polski i od organizatorki do uczestniczki zamówienia. A więc 5,5 x3= 16,5 + koszty przesyłki - ok 10 zł.

Aha.
http://everydayminerals.com - caaaała gama kolorków, pędzli i innych różnistych produktów )

Ps. Sry, ale nie umiem wyłączyć pogrubienia w tym tekście powyżej. coś nie łapie
Dokladnie 6,6$+ok. 1,15$ przesylka+6zl przesylka w Polsce. I zgadzam sie, kolorki sa przepiekne, mozna cos dla siebie wybrac, a nawet jesli nie znajdziecie swojego idealnego odcienia, to zawsze mozna go wymieszac z dwoch odcieni

Wczoraj dostalam probki tego podkladu z Coastal Scents, ktory Ola polecala. I rzeczywiscie, jest baaardzo jasniutki, dla mnie odrobinke za jasny, myslalam, ze jestem jasniejsza Ogolnie + za kolor, posluzy mi pewnie do rozjasnienia Loreala i revlona i jako korektor pod oczy (pieknie zamaskowal mi cienie i nie podkreslil malenkich zmarszczek), - za konsystencje, tak jakos dziwnie mi w pory powlazil, no ale moze z baza bedzie lepiej Maksymalnym bledziuchom radze kliknac probke tego podkladu, bo niczego tak jasnego w Pl nie znajdziecie, kolorystycznie revlon i loreal, to jak dwa kawalki czekolady przy nim wygladaja (no moze troche przesadzilam, ale roznica jest znaczaca)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:57   #3190
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ruda3d, to już wiem, czy się inspirowałaś wybierając avatar bo taką ma okładkę dvd czystek krwi

a co do off... najlepiej podkreślić jasną cerę bladolicymi facetami, więc żadnego off'u nie ma
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:51   #3191
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja teraz mam normalną/mieszaną i jestem straszliwie zadowolona, z krycia, kolorow, lekkosci nie wiem jak ja wczesniej mogłam egzystowac bez minerałów Przed minerałkami uzywalam tylko korektora-takie "łatanie" zajmowała mi mnostwo czasu i było strasznie męczące, a teraz kilka ruchow pędzlem i mam cerę jak z photoshopa
I faktycznie, skóra go lubi
ja miałam na sobie raz minerały EDM - nałożyłam troszkę i kolor był szary i niestety się zniechęciłam najgorsze jest dla mnie dobranie koloru, jak Wy trafiłyście na swój ?
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 18:04   #3192
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ruda3d, to już wiem, czy się inspirowałaś wybierając avatar bo taką ma okładkę dvd czystek krwi

a co do off... najlepiej podkreślić jasną cerę bladolicymi facetami, więc żadnego off'u nie ma
dobre

ja też chciałam zamówić minerały, ale weszłam na naszą wizażową stronę gdzie dziewczyny zamawiają i ogłupiałam, w ogóle się na tym nie znam i się pogubiłam, nie wiedziałam co i jak
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:12   #3193
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ojej, tylko na 3 miesiace ci starcza? Ja uzywam go codziennie od prawie 4 miesiecy i ubytek mniej wiecej 1/3, czyli tak na rok mi starczy
Tak, myśle, że spowodowane jest to tym, że gdy otworzy się podkład po noszeniu go w torebce jest WSZĘDZIE i bardzo dużo go trace wlasnie w ten sposob. Mimo wszytsko wydaje mi sie, ze 3 mies za niewygorowana cene to duzo.


Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ja miałam na sobie raz minerały EDM - nałożyłam troszkę i kolor był szary i niestety się zniechęciłam najgorsze jest dla mnie dobranie koloru, jak Wy trafiłyście na swój ?
po prostu kupilam kilka próbek najjaśniejszych odcieni i wybralam najlepszy
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:56   #3194
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja kupiłam w ciemno, od razu trafiłam na swój odcien, miałam szczęscie po prostu Był moment, ze wydawal mi się troszkę za rozowy, ale jednak jest dobry- nie maluję nim twarzy powyzej oczu, ze sie tak wyrażę i absolutnie NIC się nie odcina, a to chyba znak, ze dobrany jest idealnie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:57   #3195
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A gdzie są organizowane takie sprowadzania kosmetyków z USA?

Na Allegro wypatrzyłam próbki po 2,5 zł chyba...Tyle, że to też jest o tyle bez sensu, że nie znam odcienia swojej skóry
Jestem ciekawa czemu nie sprzedają kosmetyków mineralnych w Polsce. Chodzi mi właśnie o firmę Everyday Minerals.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:04   #3196
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dobre
dziękować, dziękować

kurde, laski tak zachwalacie te minerały... ja miałam kiedyś i z początku mi się podobały, ale zbytnio mi się wysypywały z pudełka a poza tym, jakoś nietrwałe były i co 2 godziny w kibelku makijaż poprawiałam.
ale fakt, skóra była delikatniutka i naturalna, a nie zapchana jakimiś silikonami

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ja miałam na sobie raz minerały EDM - nałożyłam troszkę i kolor był szary i niestety się zniechęciłam najgorsze jest dla mnie dobranie koloru, jak Wy trafiłyście na swój ?
ja wzięłam najjaśniejszy beż w ciemno
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:21   #3197
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja też kupiłam minerałki EDM z all, najpierw kilka próbek, a potem już pełnowymiarowe opakowanie, mnie też starczyło na ok. 3 miesiące (już mi się kończy) - przy nieco lepszej ostatnio kondycji mojej skóry, krycie mnie satysfakcjonuje, a łatwo dokonać poprawek w ciągu dnia

czasem mam pokusę wymaziać się zwykłym podkładem, ale mam teraz takie poczucie, że nie zapycham skóry jakimiś olejami, wazeliną czy innym paskudztwem....

antoninne0216
- bingo
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:34   #3198
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nolley, w polsce nie sprzedają, tyle co na all, ale mozna sobie spokojnie zamowic z usa, na wizazu są organizowane zbiorowe zamówienia więc nie ma problemu
Ja pierwsze opakowanie kupilam na allegro, kolejne wlasnie ze wspolnego zamowienia. Organizatorki są naprawdę świetnie, ja bylam bardzo zadowolona

A, i na mnie minerały trzymają się caluśki dzien bez poprawek, nie daję tez zadnego primera ani nic na wykonczenie, jedynie lekki nawilzający krem. Cała inne kolorowka podkladowo-pudrowa dla mnie juz nie istnieje
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:32   #3199
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a która firma minerałków jest dobra do suchej skóry?(straaaaaaszny leń jestem i nie chce mi się szukać )
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 14:06   #3200
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ja miałam na sobie raz minerały EDM - nałożyłam troszkę i kolor był szary i niestety się zniechęciłam najgorsze jest dla mnie dobranie koloru, jak Wy trafiłyście na swój ?
Ja kilka razy zamowilam sobie probki najjasniejszych podkladow bazujac na informacjach w watku Biblioteka kolorystyczna na mineralnym. Mozecie tez na watku EDM stawic zdjecie kawalka twarzy i szyi i dziewczyny wam doradza

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tak, myśle, że spowodowane jest to tym, że gdy otworzy się podkład po noszeniu go w torebce jest WSZĘDZIE i bardzo dużo go trace wlasnie w ten sposob. Mimo wszytsko wydaje mi sie, ze 3 mies za niewygorowana cene to duzo.
Ja mam swoj patent na to, mam takie okragle pudeleczko po gabkach, ktore dostalam od siostry i w nie nasypuje sobie troche podkladu, ktory bedzie mi potrzebny do ewentualnych poprawek, nic mi sie nie rozsypuje W ogole fajne jest to w mineralach, ze na poczatku musialam uzywac ze 4 warstwy formuly intensive, zeby pozakrywac wszystkie niedoskonalosci, a teraz stan skory tak mi sie poprawil, ze wystarcza 2 warstwy formuly matte

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
a która firma minerałków jest dobra do suchej skóry?(straaaaaaszny leń jestem i nie chce mi się szukać )
Ja mam dosc sucha skore i uzywam EDM. Przy mineralach baaardzo wazne jest dobre nawilzanie skory i peelingi, bo jesli sie nie dba o to, to mineralki moga podkreslac suche skorki. Pamietam, ze kiedys mialam probki jakiejs firmy, ktorej podklady byly takie troche bardziej kremowe, ale nie wiem jak na dluzsza mete by sie one sprawdzaly na suchej skorze, bo mi kolory nie przypadly za bardzo do gustu. Chyba Sassy Minerals
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:22   #3201
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

u mnie dzisiaj piękna pogoda, wyszlam na balkon i wystawiłam troszkę mordkę do słonca coby jakies piegi się pojawiły
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:38   #3202
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość

Ja mam dosc sucha skore i uzywam EDM. Przy mineralach baaardzo wazne jest dobre nawilzanie skory i peelingi, bo jesli sie nie dba o to, to mineralki moga podkreslac suche skorki. Pamietam, ze kiedys mialam probki jakiejs firmy, ktorej podklady byly takie troche bardziej kremowe, ale nie wiem jak na dluzsza mete by sie one sprawdzaly na suchej skorze, bo mi kolory nie przypadly za bardzo do gustu. Chyba Sassy Minerals
Ja bym jeszcze dodała firmy Lumiere i Lauress
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:54   #3203
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To ja dorzucę jeszcze Lucy Minerals A LaurEss też bardzo lubię.
Mam skórę bardzo podatną na wysuszanie i jestem niemal białą minerałomaniaczką Także sporo prochu już przetestowałam.
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:41   #3204
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

i Blushe moim zdaniem kremowe są
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:25   #3205
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj piękna pogoda, wyszlam na balkon i wystawiłam troszkę mordkę do słonca coby jakies piegi się pojawiły
ja wczoraj się wystawiałam i moje piegi z szarych po zimie odzyskały złotą poświatę
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:32   #3206
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ja wczoraj się wystawiałam i moje piegi z szarych po zimie odzyskały złotą poświatę
No właśnie co by tu zrobić żeby piegi wróciły za bardzo chyba się wybieliłam
ja chcę moje piegi
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:32   #3207
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie co by tu zrobić żeby piegi wróciły za bardzo chyba się wybieliłam
ja chcę moje piegi

uuu, to współczuję ja sobie nie wyobrażam życia bez moich piegów
trochę zdrowego słońca na pewno je przywróci, ale się filtruj!
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:42   #3208
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hehe moje tez zrobily się troszkę bardziej widzoczne, chociaz mam ich tyle, co kot napłakal, ale lepszy rydz niz nic zimą zanikają, a jak wiosną pojawia się troszkę słonca to wracają
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:46   #3209
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
uuu, to współczuję ja sobie nie wyobrażam życia bez moich piegów
trochę zdrowego słońca na pewno je przywróci, ale się filtruj!
Będę musiała
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:51   #3210
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

po prostu kupilam kilka próbek najjaśniejszych odcieni i wybralam najlepszy
najgorsze dla mnie jest właśnie to kupowanie,próbowanie, bo ciężko z doborem dobrego koloru i chyba niecierpliwa jestem

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w ciemno, od razu trafiłam na swój odcien, miałam szczęscie po prostu Był moment, ze wydawal mi się troszkę za rozowy, ale jednak jest dobry- nie maluję nim twarzy powyzej oczu, ze sie tak wyrażę i absolutnie NIC się nie odcina, a to chyba znak, ze dobrany jest idealnie
i od początku nakładałaś go takim zwykłym pędzlem ?
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.