Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 18:54   #301
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jak można określić podkład w takim odcieniu? porcelana?
Czy któryś z odcieni revlonu lub Lasting performance wygląda podobnie na twarzy, tzn. bez żółci, różu ani żadnego pomarańczu?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:12   #302
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez etka15 Pokaż wiadomość
Ojejć.! Po raz pierwszy widze tyle osob co lubia jasne cery! Sama mam taka i jakos mi sie nie podoba i moim znajomym tez nie choc mi tego nie mowia =P
Ale moje pytanko tyczy sie fluidu lub pudru ktory zakryje moje piegi...Grrr.! Zna ktos cos na to? ;>
Zawsze chcialam je polubic ale nie udalo mi sie ich jakos podkreslic zeby ladnie wygladaly czy coś wiec postanawiam je choc troche zakryc...przynajmniej pryez zime kiedy je najmniej widac. Pomoze ktoś? ;>
przesadzasz i tyle

piegi są piękne, nie zakrywaj ich.
najlepiej w ogóle nam je sprezentuj na zdjęciu i my je ocenimy
blada cera + piegi.. mm

Edytowane przez Advay
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:38
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:49   #303
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja mam pytanie: przyszedł do mnie z allegro puder L'Oreala W1 Porcelain. Kolor bardzo ładny, choć spodziewałam się, że będzie jaśniejszy, trochę kryje, ładna aksamitna buzia po nim...ogólnie polecam, jednak mam pewien problem i to już drugi puder, który się tak zachowuje, a mianowicie zmienia trochę kolor na ciemniejszy kiedy nakładam go na wcześniej nakremowaną twarz Raz nałożyłam na twarz suchą i miałam po nim piękną i jasną, kolor był taki jak w opakowaniu, ale zazwyczaj nakładam po kremie i wtedy efekt nie jest zadowalający. Czy wam też tak się dzieje? Nie wiem czy mam tą twarz jakoś osuszać po tym kremie? Ja często nie mam czasu czekać, aż się wchłonie (zresztą jest na tyle tłusty, że nie wchłonie się całkowicie). Aha i gąbeczka,której używam do pudru, po pudrowaniu już po dwóch razach była pokryta tym wstrętnym ciemnym kolorem Nie wiem czy to normalne, czy ja jakoś źle używam zestawu krem plus puder
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:54   #304
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Jak można określić podkład w takim odcieniu? porcelana?
Czy któryś z odcieni revlonu lub Lasting performance wygląda podobnie na twarzy, tzn. bez żółci, różu ani żadnego pomarańczu?
O właśnie, też szukam takiego podkładu - mam bardzo jasną cerę bez różowego/żółtego/brzoskwiniowego odcienia Zamówiłam ostatnio colorstay z Revlona kolor "ivory"(najjaśniejszy ) - na dniach powinien być, mam nadzieję, że się nie zawiodę Do tej pory stosowałam drogeryjny mattitude z Astora, bo był łatwo dostępny i cena też nie była jakaś porażająca, ale nie byłam z niego do końca zadowolona - mam wrażenie, że jest dla mnie za ciemny i ma zbyt różowe zabarwienie Niestety odcinał się trochę od szyi Myślałam też o zakupie pudru mineralnego L'Oreal true match, ale słyszałam, że w gamie kolorystycznej tych pudrów ponoć ciężko znaleźć jakiś naprawdę jasny odcień

Jesli natomiast chodzi o marudzenie facetów dotyczące naszej bladości, to ich gust jest uwarunkowany tylko i wyłącznie wszechobecną w dzisiejszych czasach modą na opalanie i lansowaniem na każdym kroku "skwarki" jako wzorca atrakcyjności Kiedyś kobiety robiły wszystko, aby mieć najjaśniejszą skórę, gdyż uchodziło to za arystokratyczną cechę, a tamtejsi mężczyźni rozpływali się w zachwytach nad taką szlachetną karnacją
To nie jest tak, że mężczyźni z natury wolą opalone kobietki - po prostu wmówiono im, że takie wolą Są podatni na aktualne trendy tak samo jak my, a czasami nawet bardziej, bo podchodzą do nich zupełnie bezkrytycznie.
Moim zdaniem nie warto ulegać ich kaprysom i na siłę się opalać, żeby przez chwilę wyglądać "atrakcyjnie" - mamy za dużo do stracenia. Stawką jest nasze zdrowie. Dziś facet marudzi, ale w gruncie rzeczy na pewno wolałby, żeby za 10 lat jego kobieta miała gładką, młodą i niepomarszczoną skórę, a nie zwęglone ciało i wygląd własnej babci Dla chwilowych szaleństw i dogodzenia zrzędzącemu facetowi nie warto ryzykować utraty zdrowia i ściągac na siebie widma przedwczesnej starości.

Pozdrawiam, trzymajcie się
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 00:49   #305
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Jesli natomiast chodzi o marudzenie facetów dotyczące naszej bladości, to ich gust jest uwarunkowany tylko i wyłącznie wszechobecną w dzisiejszych czasach modą na opalanie i lansowaniem na każdym kroku "skwarki" jako wzorca atrakcyjności Kiedyś kobiety robiły wszystko, aby mieć najjaśniejszą skórę, gdyż uchodziło to za arystokratyczną cechę, a tamtejsi mężczyźni rozpływali się w zachwytach nad taką szlachetną karnacją
To nie jest tak, że mężczyźni z natury wolą opalone kobietki - po prostu wmówiono im, że takie wolą Są podatni na aktualne trendy tak samo jak my, a czasami nawet bardziej, bo podchodzą do nich zupełnie bezkrytycznie.
Moim zdaniem nie warto ulegać ich kaprysom i na siłę się opalać, żeby przez chwilę wyglądać "atrakcyjnie" - mamy za dużo do stracenia. Stawką jest nasze zdrowie. Dziś facet marudzi, ale w gruncie rzeczy na pewno wolałby, żeby za 10 lat jego kobieta miała gładką, młodą i niepomarszczoną skórę, a nie zwęglone ciało i wygląd własnej babci Dla chwilowych szaleństw i dogodzenia zrzędzącemu facetowi nie warto ryzykować utraty zdrowia i ściągac na siebie widma przedwczesnej starości.

Pozdrawiam, trzymajcie się
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości
w dawnych czasach opalona skóra była domeną chłopstwa, ludzi którzy pracowali np w polu i byli bezpośrednio narażeni na słońce. arystokracja była biała jak kreda, i to były piękne czasy
no i nie wyobrażam sobie żeby mi facet powiedział że mam się opalić, pogoniłabym takiego od razu w ogóle co to za związek w którym facet chce zmienić kobietę? albo od razu akceptuje taką jaka jest albo niech spada na drzewo ale to temat na inny wątek
pozdrawiam wszystkie Bladolice
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:24   #306
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja , bladolica od zawsze.

Lubię swoją bladość ale chyba nikt poza mną.. jak radzicie sobie w lato? Nosicie krótkie spódniczki? Ja mam opory bo o ile blada twarz, szyja, dekolt wyglądają pięknie to nogi już nie bardzo. A ja mam naprawdę bardzo blade, mam wrażenie że w słońcu bije od nich jak od żarówek
W poprzednie lato miałam niemiłą sytuacje - dwóch obcych facetów zaczepiło mnie na ulicy krzycząc - ,,opal się troche kobieto!" - Chyba nie muszę mówić jak to na mnie wpłynęło. Rozumiem, znajomi i takie teksty - już się dawno przyzwyczaiłam, ale żeby od obcych ludzi?
Na dodatek mój chłopak też marudził że chciałby abym pochodziła na solarium bo opalona pupka albo brzuszek wyglądają seksowniej, już mu to z głowy wybiłam no ale jednak... czuję się jakoś mniej atrakcyjnie.
Zaczęłam myśleć że blade=mniej sexi, co o tym myślicie?
moja rodzinka już chyba przyzwyczaiła sie do mojego zachwytu nad bladą skórą, ale wg nich to nie jest tak do końca normalne. co dziwne - od obcych osób nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć nic niemiłego a wręcz przeciwnie. może po prostu miałaś nieszczęście trafić na jakichś chamów. latem chodzę w ubraniach z długim rękawem i nogawkami - i żeby nie razić innych, i dlatego, że nie chce mi się smarować filtrem (a muszę, bo biorę leki fotouczulające które wymagają ochrony przed słońcem; wg mojej mamy to fanaberia) wg mnie blade=bardzo sexi
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:27   #307
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mi na szczęście trafił się facet, który kocha bladą skórę, a opalonej wręcz nienawidzi.
W ogóle uwielbia dziewczyny w typie "śnieżki" - mam szczęście, że jestem takim typem

Ostatnio przerzuciłam się z ColorStaya Ivory na podkład adaptacyjny Oriflame w kolorze porcelain i jestem póki co zachwycona tą zmianą
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:58   #308
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mi na szczęście trafił się facet, który kocha bladą skórę, a opalonej wręcz nienawidzi.
W ogóle uwielbia dziewczyny w typie "śnieżki" - mam szczęście, że jestem takim typem

Ostatnio przerzuciłam się z ColorStaya Ivory na podkład adaptacyjny Oriflame w kolorze porcelain i jestem póki co zachwycona tą zmianą
tylko pozazdrościć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:26   #309
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Jak można określić podkład w takim odcieniu? porcelana?
Czy któryś z odcieni revlonu lub Lasting performance wygląda podobnie na twarzy, tzn. bez żółci, różu ani żadnego pomarańczu?
Ups zapomniałam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agnieszka_Br_04e2a63989.jpg (18,4 KB, 254 załadowań)
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:33   #310
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Ups zapomniałam zdjęcia
Oooo, mnie też chodziło dokładnie o coś takiego Mam +/- taką skórę jak na wklejonym przez EMdz zdjęciu - bez odcienia różu czy żółci I szukam - jak na razie bezskutecznie - takiego cudeńka jak ten podkład Podobno podkłady mineralne są z reguły znacznie jaśniejsze niż te drogeryjne, ale dość ciężko je dostać, a nie lubię kupować "w ciemno" Zawsze boję się zamawiać coś wysyłkowo czy też z katalogu. Np na kolorystyce Avonu nie raz już się przejechałam(dotyczyło to w większości szminek.Nie tylko sam odcień się nie zgadzał, ale i tonacja) Ale może w końcu zaryzykuje, ewentualnie przejdę się do Douglasa albo Sephory i tam rozejrzę się pod kątem podkładów

Kicia_Wampirzyca- gratuluję świetnego TŻ, dobrze, że są jeszcze faceci, którzy mają swój gust i umieją docenić naturalne piękno kobiety, a nie tylko sugerują się tym, co popularne Podkładów oriflame nigdy nie stosowałam, ale jeśli mówisz, że Twój wypada korzystnie w porównaniu do revlonu, to chyba się przyjrze co mają w ofercie i w przyszłości pewnie na coś się skuszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (13,7 KB, 473 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:31   #311
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lola 20 co to za piękna pani na zdjęciu? To jakaś modelka? A może to Ty?
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 18:51   #312
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

LoLa20- piękna jesteś
Widziałam Cię już na wątku o czarnych włosach i zadziwia mnie to, że zawsze tak samo wychodzisz na zdjęciach. Jak Ty to robisz ?
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:07   #313
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A jednak to Lola 20 piękność!!!!!!
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:22   #314
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
LoLa20- piękna jesteś
Widziałam Cię już na wątku o czarnych włosach i zadziwia mnie to, że zawsze tak samo wychodzisz na zdjęciach. Jak Ty to robisz ?
Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
A jednak to Lola 20 piękność!!!!!!
dziękuję ślicznie Dziewczyny jesteście bardzo miłe I to nie jest tak, że zawsze wychodzę tak samo - często zdarza się, że aparat uchwyci mnie z jakąś śmieszną czy głupią minką - zwłaszcza na zdjęciach z zaskoczenia Wiadomo, każdy chyba ma takie fotki
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:24   #315
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ale masz piękne włosy
Nie wyobrażam sobie Ciebie z ciemniejszą cerą!

Ja dojdzie do Ciebie Colorstay zdaj relację jak kolorek
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:06   #316
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Ale masz piękne włosy
Nie wyobrażam sobie Ciebie z ciemniejszą cerą!

Ja dojdzie do Ciebie Colorstay zdaj relację jak kolorek
Dziękuję Na Colorstaya nadal oczekuję z niecierpliwością, ale jak tylko go dostanę to na pewno opisze wrażenia Póki co zaopatrzyłam się dziś w mineralny puder rozświetlający z pędzelkiem L'Oreala - Mattifying minerals (glow minerals) w odcieniu 01 TRANSLUCIDE. Jestem zadowolona Pomaga mi rozjaśnić nieco podkład i nadać mu bardziej neutralne zabarwienie, a przy tym rozprowadza się i stapia ze skórą lepiej niż puder manhattana, którego do tej pory używałam. Nałożony na podkład nie daje efektu maski- jest też efekt delikatnego rozświetlenia buzi, ale nie ma on nic wspólnego z nachalnym połyskiwaniem brokatowych drobinek, które kryje się w przypadku wielu produktów podpojęciem "rozświetlanie". Ten puder w ogóle nie ma drobinek i daje naturalny rezultat
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:34   #317
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja , bladolica od zawsze.

Lubię swoją bladość ale chyba nikt poza mną.. jak radzicie sobie w lato? Nosicie krótkie spódniczki? Ja mam opory bo o ile blada twarz, szyja, dekolt wyglądają pięknie to nogi już nie bardzo. A ja mam naprawdę bardzo blade, mam wrażenie że w słońcu bije od nich jak od żarówek
W poprzednie lato miałam niemiłą sytuacje - dwóch obcych facetów zaczepiło mnie na ulicy krzycząc - ,,opal się troche kobieto!" - Chyba nie muszę mówić jak to na mnie wpłynęło. Rozumiem, znajomi i takie teksty - już się dawno przyzwyczaiłam, ale żeby od obcych ludzi?
Na dodatek mój chłopak też marudził że chciałby abym pochodziła na solarium bo opalona pupka albo brzuszek wyglądają seksowniej, już mu to z głowy wybiłam no ale jednak... czuję się jakoś mniej atrakcyjnie.
Zaczęłam myśleć że blade=mniej sexi, co o tym myślicie?
Nogi to powinno się wystawiać bądź nie wystawiać na widok publiczny ze względu na ich wygląd a nie kolor skóry...chyba lepsze zgrabne, blade nogi niż pokryte cellulitem zjarane szynki
Ja akurat rzadko noszę szorty czy krótkie spódniczki bo mimo filtrów i tak dostaję uczulenia od słońca ale nie mam problemu typu "matko, nie pokażę takich bladych nóg"
A co do seksowności to myślę, że lepiej żeby to była kwestia osobista a nie aktualnej mody. Nie chciałabym nawet, żeby sytuacja się odwróciła i nagle całe narody kupowałyby kremy wybielające zamiast brązujących, wszyscy chodziliby wysmarowani filtrami od stóp do głów...taka sama paranoja jak z kulturą opalonego ciała. Każdemu najlepiej w jego własnej skórze, pięknie wygląda zarówno blada Nicole Kidman jak i opalona Jennifer Lopez itp.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:39   #318
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Nogi to powinno się wystawiać bądź nie wystawiać na widok publiczny ze względu na ich wygląd a nie kolor skóry...chyba lepsze zgrabne, blade nogi niż pokryte cellulitem zjarane szynki
Ja akurat rzadko noszę szorty czy krótkie spódniczki bo mimo filtrów i tak dostaję uczulenia od słońca ale nie mam problemu typu "matko, nie pokażę takich bladych nóg"
A co do seksowności to myślę, że lepiej żeby to była kwestia osobista a nie aktualnej mody. Nie chciałabym nawet, żeby sytuacja się odwróciła i nagle całe narody kupowałyby kremy wybielające zamiast brązujących, wszyscy chodziliby wysmarowani filtrami od stóp do głów...taka sama paranoja jak z kulturą opalonego ciała. Każdemu najlepiej w jego własnej skórze, pięknie wygląda zarówno blada Nicole Kidman jak i opalona Jennifer Lopez itp.
Dokładnie Trzeba zaakceptować swoją naturalną, wyjatkową urodę i odpowiednio ją pielegnować i podkreślać. Niedorzeczne jest, jeśli bladolica, piegowata blondynka lub rudowłosa, stara się na siłę zrobić z siebie "latynoskę". Podobnie w odwrotną stronę - jeśli mulatka czy chociażby śniada z natury dziewczyna rozpaczliwie próbuje "wybielić się" przy użyciu kosmetyków rozjaśniających. Zwykle nie przynosi to zamierzonych rezultatów, tylko rozczarowania (bo tak skrajne przypadki jak np z Michaelem Jacksonem należą na szczęście do rzadkości ) - natura zazwyczaj wie co robi. Nsze gusta są rózne, często same z siebie nie jesteśmy zadowolone - czasem wolałybyśmy wyglądać inaczej i zazdrościmy komuś, kto paradoksalnie chciałby wyglądac jak my. Caly urok tkwi w różnorodności typów urody, dlatego poddawanie się trendom, takim jak choćby moda na opalanie, powoduje, że tracimy swój indywidualny urok i wtapiamy się w tłum. Nie ma sensu walczyć z tym, czym obdarowała nas natura, tylko zaakceptowac,docenić i nauczyć pielęgnować, abyśmy same dobrze czuły się we własnej skórze Dziewczyna zadowolona z siebie, świadoma swego uroku i potrafiąca go dobrze wykorzystywać tak też jest postrzegana przez innych. Jeśli ktoś zaślepiony modą robi Wam niemiłe docinki - zignorujcie go. Jesli zobaczy, że nie robi to na Was wrażenia, to odpuści. Skoro ma tak płytkie spojrzenie na świat i postrzega go wyłącznie przez pryzmat chwilowych trendów, to jego opinia nie powinna mieć dla Was większego znaczenia, bo nie wnosi nic konstruktywnego A wśród facetów amatorów subtelnej, dalekiej od sztuczności urody nie brak
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:19   #319
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lola20 Śliczna jesteś! Jaka to szminka/błyszczyk?Muszę ją mieć
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 16:20   #320
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mnie mój tż przekonal ze nie powinnam sie opalac i dzieki niemu juz nie czuje sie brzydsza od opalonych kobietek a po drugie namowil mnie do powrotu do naturalnego koloru włosów i to pasuje mi o wiele bardziej do mojej jasnej cery Obólnie lekko mnie przerobil, ale mysle że na lepsze i dzieki Niemu nie mam kompleksów, chociaz zazdroszcze mu czasem ciemnej cery i ciemnych wlosow skubaniec

A co do colorstaya to 02 buff jest bezowy, bez zadnej zolci czy rozu, a 01 ivory chyba wpada w roz
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2009-02-13 o 16:22
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:33   #321
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
A co do colorstaya to 02 buff jest bezowy, bez zadnej zolci czy rozu, a 01 ivory chyba wpada w roz
Ja bym powiedziała, że 01 jest neutralny, chociaż może i masz rację z tym różem.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:39   #322
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Lola20 Śliczna jesteś! Jaka to szminka/błyszczyk?Muszę ją mieć
moonrosa To była zdaje się szminka Rimmel Lasting Finish kolor 070 "airy fairy", ewentualnie L'Oreal Color Riche Made For Me naturals kolor 233 Boreal/Tafetta (dla blondynek )
W każdym razie mogę polecić i jedną i drugą - obie mają subtelny i naturalny kolor zgaszonego różu
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-13 o 16:40
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:10   #323
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam ,ja rowniez naleze do osob posiadajacyh blada cere z tym ze od kiedy pamietam staralam sie to zmienic- zakryc piegi, przyciemnic skore na solarium i juz lepiej nie wspomne o wiecznych koloryzacjach wlosow na przerozne kolory przez co mam teraz je cale popalone dzis wiem ze najpiekniejsze jest to co naturalne (ewnetualnie podkreslone lekko makijazem) i nie mam ochoty sie wiecej solaryzowac i gdybym mogla to chcialabym od razu wrocic do naturalnego oloru wlosow Blade dziewczyny sa ladne a solarystki czuc tandeta i plastikiem ( tak jak mnie dawniej). Dodam ze do osob z jasna karnacja w wiekszosci pasuja popielate kolory i ze na cienie pod oczami dobrze mi sie sprawdza korektor FARMASI- nie wierze zeby ktoras z was miala bledsza cere od jego najjasniejszego odcienia i mysle ze warto go wam polecic

Nie zsolaryzowane i nie farbowane dziewczyny na ulicy to dzis okaz prawie ze na wymarciu na mnie takie teraz robia kolosalne wrazenie...ech ta zazdrosc
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:19   #324
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
Witam ,ja rowniez naleze do osob posiadajacyh blada cere z tym ze od kiedy pamietam staralam sie to zmienic- zakryc piegi, przyciemnic skore na solarium i juz lepiej nie wspomne o wiecznych koloryzacjach wlosow na przerozne kolory przez co mam teraz je cale popalone dzis wiem ze najpiekniejsze jest to co naturalne (ewnetualnie podkreslone lekko makijazem) i nie mam ochoty sie wiecej solaryzowac i gdybym mogla to chcialabym od razu wrocic do naturalnego oloru wlosow Blade dziewczyny sa ladne a solarystki czuc tandeta i plastikiem ( tak jak mnie dawniej). Dodam ze do osob z jasna karnacja w wiekszosci pasuja popielate kolory i ze na cienie pod oczami dobrze mi sie sprawdza korektor FARMASI- nie wierze zeby ktoras z was miala bledsza cere od jego najjasniejszego odcienia i mysle ze warto go wam polecic

Nie zsolaryzowane i nie farbowane dziewczyny na ulicy to dzis okaz prawie ze na wymarciu na mnie takie teraz robia kolosalne wrazenie...ech ta zazdrosc
mówisz o tym korektorze w sztyfcie (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...age-stick.html) czy w płynie?
I gdzie można go dostać? Bo kolor 63 i cena zachęcające
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:20   #325
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie farbowane mówisz? oj taak, coraz rzadsze są takie okazy.
a ja coraz bardziej żałuję, że zapisałam sie na balejaż.
żeby mnie tylko nie pozbawiono zbytnio moich rudzielców.
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:31   #326
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie ma co przesadzać dziewczyny, można się tak pofarbować żeby to wyglądało naturalnie. I nikt się nie zorientuje, że jesteśmy pofarbowane. Mi np. dość wcześnie zaczęły się pokazywać siwe włosy i zaczęłam się farbować. Nikt się nie zorientował, że to robię dopóki sama nie powiedziałam. Ważne żeby za bardzo nie odchodzić od naturalnego koloru, a ewentualnie go tylko podkręcić. Ja dobrałam sobie farbę identyczną jak mój naturalny kolor- bardzo ciemny zimny brąz. Tak samo makijaż też może być naturalny. A przy bladej cerze często lepiej się wygląda gdy użyje się różu itp.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:57   #327
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A na moich wlosach zwyczajnie nie wychodzą żadne blondy, mimo, że ciemniejsze i powinny wyjść.
Więc kupiłam sobie henne I będę ruda, a co. Niech mi jeszcze ktoś piegi odda
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 18:51   #328
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mowilam nie o korektorze Farmasi w sztyfcie, tylko nazwijmy to "blyszczyku"- w cieklej postaci i aplikuje sie go patyczkiem zakonczonym gabeczka nie wiem jaki mam kolor bo na nim nie pisze... pisalo na opakowaniu ale wyrzucone dawno ja kupilam w malym sklepie kosmetycznym w Wodzisławiu Śl. wiec nie wiem czy bedzie dostepny w sieciach np takich jak Natura. Kosztowal 17zl

Co do naturalnych wlosow...moje marzenie spowrotem miec takie mam nadzieje ze za pare lat bede znow takie miec i niech mnie siwizna obsypie na calego ale za cholerke nie za farbuje ale przyznaje ze farbowanie ich na swoj naturalny kolor w przypadku siwyzny nie jest zly
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-14 o 19:03
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:23   #329
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pomóżcie
Chcę zamówić z allegro colorstaya w odcieniu buff i nie mogę się zdecydować którego wybrać Na kwc opinie podobne, możecie mi doradzić?
Dodam że mam cerę mieszaną, więc dobrze jakby matował ale też nie podkreślał suchych skórek.

1. http://allegro.pl/item554980829_wszy..._softflex.html

2. http://allegro.pl/item545585748_revl...rem_od_ss.html

3. http://allegro.pl/item557656092_revl...l_02_buff.html
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:04   #330
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Pomóżcie
Chcę zamówić z allegro colorstaya w odcieniu buff i nie mogę się zdecydować którego wybrać Na kwc opinie podobne, możecie mi doradzić?
Dodam że mam cerę mieszaną, więc dobrze jakby matował ale też nie podkreślał suchych skórek.

1. http://allegro.pl/item554980829_wszy..._softflex.html

2. http://allegro.pl/item545585748_revl...rem_od_ss.html

3. http://allegro.pl/item557656092_revl...l_02_buff.html

Trn do tłustej skóery baaaaardzo podkreśla skórki a do tego jest bardzo wysuszający
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.