Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 20:30   #4051
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Mam małe pytanie do dziewczyn, które już używały filtru Babydream - macie na niego jakiś sposób? Wczoraj wieczorem nałożyłam go na twarz, żeby sprawdzić, jak bardzo będę się błyszczała i aż czułam tłuszcz na twarzy... Myślałam, że może da radę stosować na początku filtr, a potem Normaderm ProMat, ale chyba nie da sobie rady z tak dużym filmem.
ja właśnie wczoraj testowałam go samego i wchłaniał się do wieczora a dzisiaj zastosowałam taki trik: niewielką ilość babydream- bo jest bardzo wydajny, z taką samą ilością kremu matująco-nawilżającego wymieszałam i naniosłam na skórę. mikstura wchłonęła się po kilku minutach i uniknęłam "cudnego" świecenia a'la królowa disco
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:31   #4052
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ja właśnie wczoraj testowałam go samego i wchłaniał się do wieczora a dzisiaj zastosowałam taki trik: niewielką ilość babydream- bo jest bardzo wydajny, z taką samą ilością kremu matująco-nawilżającego wymieszałam i naniosłam na skórę. mikstura wchłonęła się po kilku minutach i uniknęłam "cudnego" świecenia a'la królowa disco
Dobry pomysł Zmieszam go dziś z Normadermem i sprawdzę, czy zadziała Mam nadzieję, że tak, bo nie chcę mieć wyboru między ochroną przed słońcem (i opalenizną ) a idealnym matem do wieczora.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:32   #4053
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira87 -mam do Ciebie wielką prośbę! Mogłabyś mi, jeśli masz, napisać skład tego korektora z Golden Rose? Czy on w ogóle był podany? Chodzi mi głownie o te pierwsze składniki, czy nie ma czegoś zapychającego... Z góry dziękuję : *
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:42   #4054
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Takie stosowanie filtra jest kompletnie bezsensu, aby była zapewnić gwarantowaną ochoronę musi być odpowiednia ilość filtru, mieszając z krem możesz go pięknie zdestabilizować.. Noszenie filtra jest uciążliwe, większość pudrów/podkładów destabilizuje (talk i mika są za to głównie odpowiedzialne) a matowić trzeba bo inaczej nie da się wyglądać.. wizażanki używają w tym celu np skrobi, lub dry flo i innych pudrów dostępnych na stronach z półproduktami kosmetycznymi.
o odpowiedniej ilości filtra na twarzy
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...tra,t1243.html
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:44   #4055
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Takie stosowanie filtra jest kompletnie bezsensu, aby była zapewnić gwarantowaną ochoronę musi być odpowiednia ilość filtru, mieszając z krem możesz go pięknie zdestabilizować.. Noszenie filtra jest uciążliwe, większość pudrów/podkładów destabilizuje (talk i mika są za to głównie odpowiedzialne) a matowić trzeba bo inaczej nie da się wyglądać.. wizażanki używają w tym celu np skrobi, lub dry flo i innych pudrów dostępnych na stronach z półproduktami kosmetycznymi.
o odpowiedniej ilości filtra na twarzy
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...tra,t1243.html
Testowałam na sobie skrobię, ale efekt był beznadziejny...
Cóż, trudno. Wolę mat.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:52   #4056
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja używam pudru bambusowego i efekt według mnie całkiem niezły choć Lrp lub wychodzić spod niego ale z Avenką nie mam już takiego problemu. Pamiętam swego czasu popularny był taki żółty filtr erisa bodajże, ładnie się wchłaniał, ładnie rozprowadzał z takim poślizgiem bez lepienia,a i cena nienajgorsza (coś ok 20 kilku złotych za 100 ml).Może jeszcze się pojawi orientuję się za bardzo w tegorocznych nowościach z drogerii.
Fajnie się też wchłania Bioderma Akn Mat ale cena w stosunku do pojemności trochę odstrasza...
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2010-04-29 o 20:54
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:58   #4057
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja używam pudru bambusowego i efekt według mnie całkiem niezły choć Lrp lub wychodzić spod niego ale z Avenką nie mam już takiego problemu. Pamiętam swego czasu popularny był taki żółty filtr erisa bodajże, ładnie się wchłaniał, ładnie rozprowadzał z takim poślizgiem bez lepienia,a i cena nienajgorsza (coś ok 20 kilku złotych za 100 ml).Może jeszcze się pojawi orientuję się za bardzo w tegorocznych nowościach z drogerii.
Fajnie się też wchłania Bioderma Akn Mat ale cena w stosunku do pojemności trochę odstrasza...
W tamtym roku, gdy próbowałam zmusić się do filtrowania , kupiłam Lirene 69 (teraz jest jako 50+) dla dzieci i w sumie ten się całkiem nieźle wchłaniał, a na pewno był lżejszy od Babydream. Po wchłonięciu skóra była megagładka, więc jeśli z rossmannowskim filtrem się nie uda, to wrócę do tego...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 21:03   #4058
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta
Mam małe pytanie do dziewczyn, które już używały filtru Babydream - macie na niego jakiś sposób? Wczoraj wieczorem nałożyłam go na twarz, żeby sprawdzić, jak bardzo będę się błyszczała i aż czułam tłuszcz na twarzy... Myślałam, że może da radę stosować na początku filtr, a potem Normaderm ProMat, ale chyba nie da sobie rady z tak dużym filmem.
Ja np nie umiem nakładać podkładu na filtr używam Avene, bo można na niego używać dowolną kolorówkę.

Cytat:
Napisane przez antoninne
ja właśnie wczoraj testowałam go samego i wchłaniał się do wieczora a dzisiaj zastosowałam taki trik: niewielką ilość babydream- bo jest bardzo wydajny, z taką samą ilością kremu matująco-nawilżającego wymieszałam i naniosłam na skórę. mikstura wchłonęła się po kilku minutach i uniknęłam "cudnego" świecenia a'la królowa disco
Ale to chyba bez sensu, bo jak filtr się zdestabilizuje to przestaje chronić


Cytat:
Napisane przez Srebrnousta
Testowałam na sobie skrobię, ale efekt był beznadziejny...
Cóż, trudno. Wolę mat.
sklepową czy dry flo? Ja do dry flo dodaję jedwab, wychodzi niecałe 30zł i starcza mi na ponad rok Sklepowej nie lubię, według mnie daje efekt ciasta na twarzy

Szkoda, że filtry do ciała też się świecą, przy pełnym słońcu nie wygląda to świetnie, no ale cała skrobią sypać się nie będę


Delave
, jakiej Avenki używasz? Ja obecnie mam mleczko 50+ i zastanawiam się, czy zostać przy nim, czy próbować czegoś innego (to mój pierwszy filt do ciągłego stosowania)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:05
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:06   #4059
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja np nie umiem nakładać podkładu na filtr używam Avene, bo można na niego używać dowolną kolorówkę.

sklepową czy dry flo? Ja do dry flo dodaję jedwab, wychodzi niecałe 30zł i starcza mi na ponad rok Sklepowej nie lubię, według mnie daje efekt ciasta na twarzy

Szkoda, że filtry do ciała też się świecą, przy pełnym słońcu nie wygląda to świetnie, no ale cała skrobią sypać się nie będę
Sklepową i efekt ciasta po kilku dniach używania pojawił się i u mnie

U mnie te do ciała nie zostawiają błysku, ale mam tak suchą skórę, że wypije chyba każdą ilość kosmetyku
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:06   #4060
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Żeby być młodym, pieknym i bladym trzeba się wysilić
Jak tylko się dorobię(jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie) stworzę filtr(jeszcze nie wiem jak) który będzie się wchłaniał do matu i będzie stabilny cały Boży dzień aha, no i oczywiście trzeba będzie wypuścić linię kosmetyków li tylko dla różnych odcieni bladości
ehh marzenia

Mam mleczko Avenki 50 i jestem zadowolona, chciałam nie zmieniać ale...
Niestety Madziu, mam kiepską nowinę, Avenka ma teraz parasol, który destabilizuję się pod wpływem kosmetyków, takie udogodnienie na 2010 rok..
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:08
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:08   #4061
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Żeby być młodym, pieknym i bladym trzeba się wysilić
Jak tylko się dorobię(jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie) stworzę filtr(jeszcze nie wiem jak) który będzie się wchłaniał do matu i będzie stabilny cały Boży dzień aha, no i oczywiście trzeba będzie wypuścić linię kosmetyków li tylko dla różnych odcieni bladości
ehh marzenia
Nawet nie wiesz, ile kosztuje mnie posmarowanie się balsamem po prysznicu Jestem leń, wiem, wiem. Ale pracuję nad sobą
Czekam z niecierpliwością na kosmetyki dr Delave
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 21:19   #4062
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta
Sklepową i efekt ciasta po kilku dniach używania pojawił się i u mnie

U mnie te do ciała nie zostawiają błysku, ale mam tak suchą skórę, że wypije chyba każdą ilość kosmetyku
Jeśli chcesz to mogę Ci podesłać próbkę, tylko musiałabym poszukać małego pudełeczka, gdybyś była zainteresowana ja mam odrobinę beżowego pudru dodanego, dalej jest biały, tylko boje się, że przy mące i filtrze będę jak trup wyglądała... do filtrów jest naprawdę świetna, a na filtry warto się przestawić, podejrzewam że również im zawdzięczam lepszą cerę chociaż mi osobiście było bardzo ciężko się przestawić.

Cytat:
Napisane przez Delave
Żeby być młodym, pieknym i bladym trzeba się wysilić
Jak tylko się dorobię(jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie) stworzę filtr(jeszcze nie wiem jak) który będzie się wchłaniał do matu i będzie stabilny cały Boży dzień aha, no i oczywiście trzeba będzie wypuścić linię kosmetyków li tylko dla różnych odcieni bladości
ehh marzenia

Mam mleczko Avenki 50 i jestem zadowolona, chciałam nie zmieniać ale...
Niestety Madziu, mam kiepską nowinę, Avenka ma teraz parasol, który destabilizuję się pod wpływem kosmetyków, takie udogodnienie na 2010 rok..
Ja też mam taki plan, a że to dość prawdopodobne, że pójdę na politechnikę na leki i kosmetyki, za 10 lat spodziewajcie się idealnych filtrów, podkładów, pudrów i korektorów

No żartujesz?!
Ja im pokażę, no co oni sobie myślą?
Mam nadzieję, że mój kupowany w lutym (tak ok 10.) jest jeszcze stary
To zostało coś bez parasola? Nie chcę się ograniczać w kolorówce ze względu na parasol. I tak jest zbyt uboga...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:20
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:25   #4063
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz to mogę Ci podesłać próbkę, tylko musiałabym poszukać małego pudełeczka, gdybyś była zainteresowana ja mam odrobinę beżowego pudru dodanego, dalej jest biały, tylko boje się, że przy mące i filtrze będę jak trup wyglądała... do filtrów jest naprawdę świetna, a na filtry warto się przestawić, podejrzewam że również im zawdzięczam lepszą cerę chociaż mi osobiście było bardzo ciężko się przestawić.
Ostatnio zauważyłam, że przez stres i egzaminy (już koniec ) wyglądam jak trup - woskowo blada skóra i cienie pod oczami. I w sumie to mi się podoba
Co do propozycji - dziękuję, myślę, że może skorzystam
Mam jeszcze pytanie: jeśli już mam używać filtrów, to co z tym nieszczęsnym Normadermem? Uwielbiam go, bo tylko on jest w stanie zmatowić moją skórę na dłuuugo i jednocześnie jej nie przesuszyć...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:36   #4064
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No ja niestety jestem humanistką, mam po prostu nadzieję, że będę miała ludzi od wymyślania, a ja jako milionerka po prostu zasponsoruję badania

Madzia14 Hmm, jeśli nie zmienili składu klorane (też koncern avenki) to pozostałaby ona... Chyba też coś z nowości (eris??), tak obiło mi się o oczy na wątku filtrowym jest stabilne, musiałabym przejrzeć wątek, bo nie zagłębiałam się gdyż każdy produkt dr.eris wywołuje u mnie wysyp bolących gulek, także podziękuję za jej filtr nawet jeśli miałabym zrezygnować z podkładu.
Twoja Avenka jest jeszcze stara, podobnie jak i moja, muszę się zainteresować jak sprawa jeszcze stoi z Roc'iem i ich filtrami(oczywiście w polskiej głuszy niedostępne) podobno wodzą na pokuszenie swoją jakością, jeśli przy tym da się na nie kłaść minerały, to pewnie je choćby spod ziemi wytrzasnę
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:39
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:36   #4065
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jeżeli filtr jest bez parasola, tak jak była ( ) Avenka to można na niego stosować dowolną kolorówkę, jeżeli zawiera parasol trzeba się wystrzegać pewnych składników (talc, mica) bo destabilizują i wtedy wychodzi na to, jakbyś w ogóle tego filtra nie użyła (albo zostaje baaardzo znikoma ochrona, nie jestem znawcą filtrów) klik! <- kompendium wiedzy o filtrach.
Poczytaj biochemię, podstawowe informacje o filtrach nie jest trudno znaleźć

Nic mi nie mów, ja mam zaraz matury! a co najlepsze, jestem tak skupiona na biologii i chemii (PR) że jeszcze nie ruszyłam polskiego i matematyki...

Delave, to Ty sponsorujesz, a ja wymyślałam ok ? w takim razie jak będę miała dłuższą chwilę wolną (czyli za miesiąc...) to muszę się wczytać, bo właśnie za około miesiąc skończy mi się Avenka w kulki sobie lecą no!
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:38 Powód: dopisek
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:47   #4066
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Poprawiam swój błąd, na soray 45 można kłaść dowolną kolorówkę(dla mnie i tak nie robi różnicy czy eris czy soraya a szkoda) z tego co tam doczytałam- jedyny filtr na naszym rynku, którego nie zdestabilizujemy podkładami, muszę jednak dorwać skład klorane, może choć tego filtra nie zepsuli..
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ka-ochrona.htm

Madzia, jak tylko się dorobię to zasponsoruję ale po moim kulturoznawstwie to wątpliwe ale życie podobno pełne jest niespodzianek
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:55
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:55   #4067
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dobrze, że przynajmniej coś zostało bez tego parasola

E tam, zawsze możesz wygrać w totka, albo zostać muzą jakiegoś bogatego artysty, który uwielbia blade piękności, jest tyyyle możliwości

Idę jeszcze poromansować z biologią
Jutro wakacje, cudownie!
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 22:19   #4068
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Kira87 -mam do Ciebie wielką prośbę! Mogłabyś mi, jeśli masz, napisać skład tego korektora z Golden Rose? Czy on w ogóle był podany? Chodzi mi głownie o te pierwsze składniki, czy nie ma czegoś zapychającego... Z góry dziękuję : *
Niestety nie ma podanego składu.

Korektor jest dość tłusty, ale łatwo się rozsmarowuje (tzn. nie lepi się po nim twarz :p).

Mnie nie zapycha, ale nie mogę ręczyć, że u osób ze skłonnościami do zapychania będzie podobnie (choć ja jestem posiadaczką bardzo przetłuszczającej się cery i nie zaszkodził mi jak dotąd).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 08:45   #4069
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jak ja dawno nie pisałam!(ale codziennie,reguladnie Was podczytuję )A ja tak z innej beczki wracając do minerałów.. właśnie dostałam pędzel long handled kabuki i do tego gratis próbeczki z edm(sprzedawczyni dała mi najjaśniejsze jakie posiadała) : light neutral(żółty jak cholera), fairly light(odcień różowawy.. ale za ciemny),light medium- pomarańczowy,ciemny, fuu. i Olive fair- jest ok.. ale wolała bym jeszcze jaśniejszy. I właśnie tu sie pojawia pytanie do Was me kochane bladolice- jaki odcień jest najjaśniejszy?Moim zdaniem to Sandy Fair(może któraś z Was posiadaaaa??)
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 08:59   #4070
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Moim zdaniem fair neutral jest najjaśniejszy,dla mnie nawet za jasny,ogólnie olive fair jest dla mnie idealnym odcieniem,jestem szczęśliwa
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:02   #4071
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, polećcie mi jakiś korektor na cienie pod oczami Mam straszliwe, już nic ich nie przykrywa. Na dodatek mam bardzo przesuszoną skórę pod oczami, a wszystko, co nałożę, praktycznie od razu włazi mi w "zmarszczki". Nie mam pojęcia, co z tym fantem zrobić. Jak nałożę minerały, to wyglądam jakbym miała siateczkę zmarszczek, tak wysuszają. Jak nic nie nałożę, wyglądam jakbym zaraz miała umrzeć (dosłownie, nawet niektórzy pytają czy nic mi nie jest).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:16   #4072
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
sama przymierzam się do true matcha w1, tyle, że pudru. mam ciepłą cerę, ale jak zobaczyłam jego zdjęcia to z lekka się przeraziłam. nadaje się do, przepraszam za porównanie ludzi z żółtaczką
a do tego wcale nie wydaje się super extra jasny- wg mnie wręcz przeciwnie, dosyć ciemny.
widziałam wczoraj w3 i w porównaniu ze zdjęciem w1 był z 4 razy jaśniejszy.
a poza tym, najjaśniejszy dostępny w polsce jest w3.

Jik, wiem, że pytałaś elianki, więc przepraszam, że wrzucam swoje trzy grosze sama mam cerę dosyć tłustą i problematyczną, nawet revlon wymiękał- spływał i nici z krycia.
kupiłam nowy podkład w musie l'oreala i muszę ci powiedzieć, że cudnie wchłania tłuszcz, do tego puder matujący i makijaż mam na cały dzień, praktycznie bez poprawek.



ach, o ten ci chodziło mam go zapisanego w linkach i nawet rozważam jego kupno. mam dwa kremy z pharmacerisa i piankę i muszę powiedzieć, że nie narzekam na te kosmetyki. szczególnie kremy są boskie, a jak nawilżają i to za śmieszne pieniądze.
myślę, że warto spróbować...

jeśli chodzi ci o typowy krem z filtrem do cery trądzikowej to z ręką na sercu polecę ci taki zielony, filtr 50spf. był świetny cena ok.50zł. pamiętam, że był szum wokół niego latem. nawet lajsnęli się na artykuł o nim w sierpniowym joy'u
jednak, jako, że dawno go zużyłam i mam lekką sklerozę to nie pamiętam dokładnie nazwy na 90% to był svr.

edit: jednak moja skleroza jest poważna to żaden svr tylko uriage, hyseac.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wsloneczny.htm
ja się w nim zakochałam, ale szukam nowych wrażeń
dzięki, to teraz mam trzy typy i nie wiem, który wybrać
a z true matchem jest tak - nie używałam nigdy pudru, tylko podkład, W1 był dla mnie kiedyś ok, może nie był idealnie jasny, ale przynajmniej w dobrej tonacji, wiec byłam zadowolona, dodatkowo dawał takie pudrowe wykończenie
ale jest jeszcze wersja amerykańska, która jest podobno jaśniejsza, chociaż nigdy jej nie próbowałam
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:31   #4073
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki, to teraz mam trzy typy i nie wiem, który wybrać
a z true matchem jest tak - nie używałam nigdy pudru, tylko podkład, W1 był dla mnie kiedyś ok, może nie był idealnie jasny, ale przynajmniej w dobrej tonacji, wiec byłam zadowolona, dodatkowo dawał takie pudrowe wykończenie
ale jest jeszcze wersja amerykańska, która jest podobno jaśniejsza, chociaż nigdy jej nie próbowałam
Amerykańska wersja jest duuuuużo jaśniejsza, bliżej jej do białego niż żółtego. Ostatnio odkopałam swojego w1 w wersji eu i doznałam lekkiego szoku porównując te dwa odcienie...

Poza tym dziewczyny jeśli macie gdzieś w pobliżu drogerię Schlecker to szybko biegnijcie po piękne lakiery Emily za 3,99 zł w odcieniach 109 levander i 108 fresh mint.
Śliczne matowe kolory i nareszcie prawdziwa mięta! Ja chyba dzisiaj dokupię bo mają kilka pięknych kolorków...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-30 o 09:38
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:41   #4074
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Amerykańska wersja jest duuuuużo jaśniejsza, bliżej jej do białego niż żółtego. Ostatnio odkopałam swojego w1 w wersji eu i doznałam lekkiego szoku porównując te dwa odcienie...

Poza tym dziewczyny jeśli macie gdzieś w pobliżu drogerię Schlecker to szybko biegnijcie po piękne lakiery Emily za 3,99 zł w odcieniach 109 levander i 108 fresh mint.
Śliczne matowe kolory i nareszcie prawdziwa mięta! Ja chyba dzisiaj dokupię bo mają kilka pięknych kolorków...
A te drogerie są we Wrocławiu?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:43   #4075
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Amerykańska wersja jest duuuuużo jaśniejsza, bliżej jej do białego niż żółtego. Ostatnio odkopałam swojego w1 w wersji eu i doznałam lekkiego szoku porównując te dwa odcienie...
ja miałam europejską, ale chyba z 1,5 roku temu - wtedy uważałam, że jest w miarę ok, może z ton za ciemny, ale naprawdę trafiony w tonacji, i kryjący wiec "szło" wytrzymać
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:52   #4076
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ruda3d, kolorówka podkładu i pudru true match'a jest taka sama, żeby "ułatwić skompletowanie zestawu"
taki odcień powinien mieć w1? bo wg mnie bardzo ciemny jest...
http://www.allegro.pl/item1019602337...eal_nr_w1.html


* Raboussamai *, a gdzie można dostać amerykańską wersję?
bo na allegro tylko niemieckie są.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------


Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Poza tym dziewczyny jeśli macie gdzieś w pobliżu drogerię Schlecker to szybko biegnijcie po piękne lakiery Emily za 3,99 zł w odcieniach 109 levander i 108 fresh mint.
Śliczne matowe kolory i nareszcie prawdziwa mięta! Ja chyba dzisiaj dokupię bo mają kilka pięknych kolorków...
cuddoooo tylko gdzie znaleźć tą drogerię?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
wracając do minerałów.. właśnie dostałam pędzel long handled kabuki i do tego gratis próbeczki z edm(sprzedawczyni dała mi najjaśniejsze jakie posiadała) : light neutral(żółty jak cholera), fairly light(odcień różowawy.. ale za ciemny),light medium- pomarańczowy,ciemny, fuu. i Olive fair- jest ok.. ale wolała bym jeszcze jaśniejszy. I właśnie tu sie pojawia pytanie do Was me kochane bladolice- jaki odcień jest najjaśniejszy?Moim zdaniem to Sandy Fair(może któraś z Was posiadaaaa??)
jak bawiłam się w minerałki to miałam kilka próbek z linen i maxa z ivory- piękne beże choć ivory chyba jaśniejszy od linen... z sandy fair też miałam próbkę i dosyć porównywalny do ivory.
matko, jeśli te odcienie co ci dała były najjaśniejsze to boję się zapytać, jakie były najciemniejsze

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-30 o 10:37
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:13   #4077
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ruda3d, kolorówka podkładu i pudru true match'a jest taka sama, żeby "ułatwić skompletowanie zestawu"
taki odcień powinien mieć w1? bo wg mnie bardzo ciemny jest...
http://www.allegro.pl/item1019602337...eal_nr_w1.html
ooooooo w pinechę, jaki ciemny
ale nie umiem ci powiedzieć, czy taki rzeczywiście on jest, bo nigdy na tych pudrach się nie skupiałam...

a ta amerykańska wersja to było o podkładach też, więc nie w obszarze Twoich zainteresowań, taki w charakterystycznej buteleczce:
http://allegro.pl/item1013704961_lor...sa_kolory.html
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:15 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:19   #4078
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie mi jakiś korektor na cienie pod oczami Mam straszliwe, już nic ich nie przykrywa. Na dodatek mam bardzo przesuszoną skórę pod oczami, a wszystko, co nałożę, praktycznie od razu włazi mi w "zmarszczki". Nie mam pojęcia, co z tym fantem zrobić. Jak nałożę minerały, to wyglądam jakbym miała siateczkę zmarszczek, tak wysuszają. Jak nic nie nałożę, wyglądam jakbym zaraz miała umrzeć (dosłownie, nawet niektórzy pytają czy nic mi nie jest).
też tak mam i ubolewam


Wy tak o tych minerałkach ładnie że mam wrażenie że dużo tracę... chyba muszę się tematem porządnie zainteresować
mi też się wydaje że sandy od natural jaśniejszy ale na żywo nie widziałam..

Miała któraś ten róż http://www.allegro.pl/item1005417045...y.html#gallery ten konkretnie z obrazka plum alchemy?? wygląda ślicznie!! ciekawe jak na bladych pućkach

Edytowane przez nicki86
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:30 Powód: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=18930859&posted=1#post18930859
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:39   #4079
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ooooooo w pinechę, jaki ciemny
ale nie umiem ci powiedzieć, czy taki rzeczywiście on jest, bo nigdy na tych pudrach się nie skupiałam...

a ta amerykańska wersja to było o podkładach też, więc nie w obszarze Twoich zainteresowań, taki w charakterystycznej buteleczce:
http://allegro.pl/item1013704961_lor...sa_kolory.html
a czy jest jakaś amerykańska wersja pudrów?
kurczę, szukam i szukam kolorystyki pudrów i nie wiem, czy nie ma, czy internet mnie nie lubi i odmawia współpracy?
niektórzy piszą, że w1 najjaśniejszy, inni, że n1. bądź tu człowieku mądry szczególnie, że w kraju, w którym najwyraźniej tępiona jest blada cera (czytaj: polska) najjaśniejszy jest w3, więc próba przetestowania n1 i w1 jest kategorycznie niemożliwa.

jest, znalazłam wreszcie! wiem, że marne zdjęcie
http://www.mystyle.pl/images/true_match_shades_all3.jpg
jak myślicie, jaki odcień jest najjaśniejszy? dodam, że moja cera jest raczej ciepła, więc kolorki typu świnki odpadają

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:40
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:56   #4080
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny - Parsol a nie Parasol
ja też muszę przyznać, że nie potrafię nałożyć podkładu na filtr (krem avene 50+). ale u mnie efekt podkładu daje właśnie filtr zafiksowany mieszanką puder perłowy+skrobia+jedwab w proszku+poder diamentowy. no i nie ma mowy o destabilizacji
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.