Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 15:17   #4801
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Black-Bubu, już kiedyś się zachwycałam Twoimi ustami. Może na tych zdjęciach, co teraz zamieściłaś są mniej widoczne, ale mnie i tak powalają Świetne fotki!

Elianko, to dla mnie też się jakoś pomaluj (np. na chłodno jaskrawo czerwono )
Bardzo spodobały mi się Twoje serie makijaży. Już nas do nich przyzwyczaiłaś, więc musisz nam je dalej serwować
Myślę, że Bladolice Śnieżki mogą się nimi zainspirować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 15:20   #4802
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix- rozpieszczasz mnie.

a co do czerwieni- to może być trudno bo cienia w tym kolorze nie mam i nie planowałam mieć..... ale może się poświecę i kupię limitowanego sensique
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 15:23   #4803
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Jako Dukanka (czyli frakcja jedząca skrobię kukurydzianą) polecam poszukać w Bomi (skrobia nazywa się Maize) albo w sklepach ze zdrową żywnością

Ja miałam krem NUno, fajny, ale dla mnie za ciemny, a poza tym znikał strasznie szybko z twarzy....
Bomi niestety nie ma u mnie, ale będę niedługo w sklepie ze zdrową żywnością po olej kokosowy, to zapytam, dzięki wielkie

To nie będę go kupować nawet na spróbowanie w takim razie. Bo jednak na trwałości makijażu też mi zależy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 15:26   #4804
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
natrix- rozpieszczasz mnie.

a co do czerwieni- to może być trudno bo cienia w tym kolorze nie mam i nie planowałam mieć..... ale może się poświecę i kupię limitowanego sensique
Hyhy, nie no, Elianko, absolutnie nie śmiałabym narażać Cię na dodatkowe koszta To taka luźna sugestia tylko

Czekam zatem na różowy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 15:37   #4805
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
black-bubu - piękny jasny ryjek

Dziewczyny, jak Was moje eksperymenty nie nudzą, to po weekendzie jeszcze się pobawię. Specjalnie dla Rabu zrobię się na różowo



dziękuje, dziękuje dowartościowałayscie mnie
o ja też czekam na makijaże bo są piękne
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:33   #4806
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Was moje eksperymenty nie nudzą, to po weekendzie jeszcze się pobawię. Specjalnie dla Rabu zrobię się na różowo
Wooowww Fajowo
Ja znalazłam swoje dwa: złoty i niebieski... masakra jakaś!

Elianka Ty się tu prezentuj
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:40   #4807
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Elianko, to dla mnie też się jakoś pomaluj (np. na chłodno jaskrawo czerwono )
Bardzo spodobały mi się Twoje serie makijaży. Już nas do nich przyzwyczaiłaś, więc musisz nam je dalej serwować
Myślę, że Bladolice Śnieżki mogą się nimi zainspirować
uwielbiam czerwone cienie na oczach szukałam po drogeriach ale nie mogłam nigdzie znaleźć, chyba że błyszczący (z brokatem) albo taki paskudny, jak kreda. zamówiłabym na all ale na chwilę obecną bankrutuję kupując biga podkładu Pixie... tylko żeby się szybko znowu pojawiły bo chyba najpóźniej w poniedziałek muszę go zamówić, inaczej nie przyjdą na czas.

ach pofarbowałam włosy... masakra. zdecydowanie za jasny i za ciepły. chyba nie istnieją naprawdę zimne brązy w ofertach farb ziołowych i henny może po prostu nałożę na to jakąś szamponetkę (czarny granat na przykład) i szybciej go spłuczę, żeby nie pokryć całkiem włosów?
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 16:49   #4808
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

wątpię zeby to ochłodziło Ci kolor, w efekcie mozesz miec nierównomierne ciemne pasma, tak mi się wydaję.

A ja połozyłam ten mój orzech włoski i jestem strasznie zadowolona! Chyba jest bardziej chłodny od mojej ukochanej safiry, ani grama rudosci w nim nie widzę, tylko u gory wlosy są jakby ciut jasniejsze, ale pierwsy raz farbowałam sama więc nastepnym razem będzie lepiej Jak się nie będzie szybko wypłukiwał to bd go uzywała.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:02   #4809
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no, to czekamy na zdjęcia waszych nowych włosków. Napewno nie wyglądają źle a i dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy..kochane!
Właśnie używałam sobie maseczke alabaster . Jeeju rzeczywiście efekt super. pupa niemowlaka
fiasco, jak wymalujesz się czerwonym cieniem to koniecznie się pokaż! Strasznie jestem ciekawa jaki będzie efekt
PS.( jesteście jak narkotyk, jak tylko mam wolną chwilę to czytam nasz blady wątek )
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:06   #4810
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Klariss masz rację, ja też uwielbiam ten wątek, panuje na nim wręcz... rodzinna atmosfera
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:42   #4811
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja chyba wrócę do wybielania sokiem z cytryny, nieco ostatnio pomógł. Callitus a jakie kwasy stosowałaś ?
Stosowałam BHA. Ale tylko w stężeniu 2%, stwierdziłam, że 10% zajmę się tej zimy Moja twarz przeżyła już wiele eksperymentów i nie chciałam jej jeszcze męczyć. Choć myślę nad PHA na lato...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 19:50   #4812
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
wątpię zeby to ochłodziło Ci kolor, w efekcie mozesz miec nierównomierne ciemne pasma, tak mi się wydaję.

A ja połozyłam ten mój orzech włoski i jestem strasznie zadowolona! Chyba jest bardziej chłodny od mojej ukochanej safiry, ani grama rudosci w nim nie widzę, tylko u gory wlosy są jakby ciut jasniejsze, ale pierwsy raz farbowałam sama więc nastepnym razem będzie lepiej Jak się nie będzie szybko wypłukiwał to bd go uzywała.
kup płukankę niebieską, ochłodzi kolor. co do ziołowych sądzę, ze raczej są ciepłe, chyba,że będziesz mieszać henne z indygo sama.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:26   #4813
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html myślicie,ze to rozjasni mi buzię? Bo jest różowa, szyja jaśniejsza Ale chyba lepiejw to się bawic jesienią, nie ?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:32   #4814
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Stulecia całe mnie nie było... ...bry wieczór <dyg>

Elianka...jakaś Ty piękna! Ja się męczę z cieniami, poza kolorowymi kredkami (to w rzeczywistości cienie w kredkach, ale ja ich używam do robienia kresek, bo są miękkie, zwykłe kredki do kresek są chol...tego... twarde jak nie wiem co i moje oczy stanowczo protestują) nic prawie nie nakładam, na co dzień na pewno nie, bom śpioch a na makijaż oczu wymaga czasu i pewnej ręki Tym bardziej podziwiam

I może się zblamuję i "zrobię wioseczkę", ale mimo to zapytam: marta179 - to Ty w awatarze? <wstydniś>
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:57   #4815
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html myślicie,ze to rozjasni mi buzię? Bo jest różowa, szyja jaśniejsza Ale chyba lepiejw to się bawic jesienią, nie ?
A może lepiej kupić tonik depigmentujący z ZSK? klik
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:09   #4816
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A propo włosów. Jestem na wtorek umówiona na farbowanie i strzyżenie do fryzjera. Ogólnie postanowiłam zaryzykować i strzelić sobie platynę Gorzej z wyborem fryzury. Kupiłam 2 magazyny fryzjerskie i jak na złość nic mi się nie podoba.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:35   #4817
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Stulecia całe mnie nie było... ...bry wieczór <dyg>

Elianka...jakaś Ty piękna! Ja się męczę z cieniami, poza kolorowymi kredkami (to w rzeczywistości cienie w kredkach, ale ja ich używam do robienia kresek, bo są miękkie, zwykłe kredki do kresek są chol...tego... twarde jak nie wiem co i moje oczy stanowczo protestują) nic prawie nie nakładam, na co dzień na pewno nie, bom śpioch a na makijaż oczu wymaga czasu i pewnej ręki Tym bardziej podziwiam

I może się zblamuję i "zrobię wioseczkę", ale mimo to zapytam: marta179 - to Ty w awatarze? <wstydniś>
Hm chciałabym, ale niestety wystarczy Marta glupi nick wymysliłam i teraz się mści, żeby nie było nie mam 179cm czy coś takiego

Ja ostatnio w ogole nie eksperymentowałam z makijażem oczu, odrobinę brązowego cienia(chlodny brąz)+czarny tusz. Często robię kreskę przy dolnej powiece, najczęściej czarną, ale czasem też brązową, niebieską, fioletową czy zieloną (wszystkie kredki to LL z essence, elianka też jesteś fanką? uwielbiam je ). Wydaje mi się, że z czymś takim najlepiej wyglądam
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 09:35   #4818
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Callitus, dziękuję a nie zapycha i można go latem stoswać ?)

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

ło matko, ta strona pochłonie moje kieszonkowe czerwcowe
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:48   #4819
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
wątpię zeby to ochłodziło Ci kolor, w efekcie mozesz miec nierównomierne ciemne pasma, tak mi się wydaję.
nie, są bardzo równomierne, farbowała mi mama (wyjątkowo znalazła dla mnie czas). ale nie jest źle, nie sa przynajmniej brązoworude jak wczesniejszy kolor (będący mieszaniną mojego naturalnego szarobrązowego koloru i pozostałości po szamponetkach w czterech odcieniach brązu i dwóch czerwonorudych). no, mogło być gorzej, ale za jakiś czas je przyciemnię albo jak zaproponowała milk, użyję niebieskiej płukanki, już dawno chciałam to wypróbować nie wiem tylko, czy to dobry pomysł przy hennie/farbie ziołowej (nie wiem do końca, co to jest, napisane, ze henna, ale to nie przypomina normalnej henny bo jest w formie balsamu).
ktoś pisał ostatnio, że jest czerwony cień z jakiejś limitowanki? sensique? przy czerwonym nie zależy mi jakoś specjalnie na mega-jakości, bo tak pomyślałam, że raczej do zdjęć niż na codzień, ale koniecznie matowy tak czy siak, muszę się wstrzymać z zakupem czegokolwiek do czerwca, gdyż bankrutuję

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-23 o 11:16
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 15:09   #4820
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hej, 'wynalazłam' świetny patent na maseczkę zauważyłam, że liście zielonej herbaty na twarzy 'przyklejone' cetaphilem rewelacyjnie koją cerę i też 'rozjaśniają' - staje się niesamowicie promienna i zdrowa. właśnie siedzę z porcją kłaczków i nie mogę się nadziwić efektom...

Dziewczyny, proszę o pomoc w klikowym konkursie... wypadłam z rankingu po 3 tygodniach uczciwej walki, a jutro koniec
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 19:23   #4821
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ach pofarbowałam włosy... masakra. zdecydowanie za jasny i za ciepły. chyba nie istnieją naprawdę zimne brązy w ofertach farb ziołowych i henny może po prostu nałożę na to jakąś szamponetkę (czarny granat na przykład) i szybciej go spłuczę, żeby nie pokryć całkiem włosów?
Spróbuj niebieskiej albo fioletowej płukanki. Na moim brązie sprawdza się super, tylko brudzące cholerstwo....

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Stulecia całe mnie nie było... ...bry wieczór <dyg>

Elianka...jakaś Ty piękna!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
elianka też jesteś fanką? uwielbiam je ). Wydaje mi się, że z czymś takim najlepiej wyglądam
oooo zdecydowanie mam łososiową, turkusową i fioletową, ale to pewnie nie koniec. No i całe mnóstwo kosmetyków z Essence.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ktoś pisał ostatnio, że jest czerwony cień z jakiejś limitowanki? sensique? przy czerwonym nie zależy mi jakoś specjalnie na mega-jakości, bo tak pomyślałam, że raczej do zdjęć niż na codzień, ale koniecznie matowy tak czy siak, muszę się wstrzymać z zakupem czegokolwiek do czerwca, gdyż bankrutuję
Nie wiem, czy cień z sensique jest matowy czy nie, ale te cienie sa bardzo dobrej jakości, ja je bardzo lubię of kors na bazie
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:18   #4822
Sronix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

witam! jestem tu nowa
proszę Was o radę! możecie polecić mi dobry podkład (oczywiście jak najjaśniejszy) , zależy mi też na tym żeby był dobrej jakości. wiem, ze zapewne taki temat był poruszany juz setki razy, ale nie mam możliwości żeby ogarnąć wszystkie wasze wypowiedzi na ten temat macie jakieś typy?
Sronix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:32   #4823
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
hej, 'wynalazłam' świetny patent na maseczkę zauważyłam, że liście zielonej herbaty na twarzy 'przyklejone' cetaphilem rewelacyjnie koją cerę i też 'rozjaśniają' - staje się niesamowicie promienna i zdrowa. właśnie siedzę z porcją kłaczków i nie mogę się nadziwić efektom...

Dziewczyny, proszę o pomoc w klikowym konkursie... wypadłam z rankingu po 3 tygodniach uczciwej walki, a jutro koniec
Hmm, ciekawe, uwielbiam zieloną herbatę, ale w tej wersji jej jeszcze nie stosowałam

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość


oooo zdecydowanie mam łososiową, turkusową i fioletową, ale to pewnie nie koniec. No i całe mnóstwo kosmetyków z Essence.

Nie wiem, czy cień z sensique jest matowy czy nie, ale te cienie sa bardzo dobrej jakości, ja je bardzo lubię of kors na bazie
Kusi mnie wypróbować coś z sensique, ale lenistwo wciąż zwycięża i częściej odwiedzam rossmanna, ponieważ naturę mam daaaleko. Jednak ciągle tak zachwalacie, że chyba wreszcie zrobię sobie wyprawę
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:37   #4824
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sronix Pokaż wiadomość
witam! jestem tu nowa
proszę Was o radę! możecie polecić mi dobry podkład (oczywiście jak najjaśniejszy) , zależy mi też na tym żeby był dobrej jakości. wiem, ze zapewne taki temat był poruszany juz setki razy, ale nie mam możliwości żeby ogarnąć wszystkie wasze wypowiedzi na ten temat macie jakieś typy?
Witaj Sronix
Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz podkładu kryjącego czy lekkiego, czy w tonacji chłodnej czy ciepłej... Nie tak łatwo znaleźć blady ideał
Ja, jako wytrzymały, jasny i moim zdaniem porządny (w tonacji chłodnej i dość ciężki), polecam Revlon ColorStay Ivory.

A najjaśniejsze odcienie oferują podkłady mineralne (np. EDM, Pixie...), może wśród nich się 'rozejrzyj'?
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-05-23 o 20:39
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:53   #4825
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
oooo zdecydowanie mam łososiową, turkusową i fioletową, ale to pewnie nie koniec. No i całe mnóstwo kosmetyków z Essence.
Wlasnie dopiero niedawno się zorientowałam, ze ty to ta sama osoba, tzn w tym wątku i w essencowym tamten czytam regularnie, ale rzadko sie udzielam

Dzisiaj ciągle testuje Pixie i żałuje, że w tonacji Golden są tylko dwa odcienie na poziomie 0 bo żaden nie pasuje mi idealnie i zastanawiam sie czy jest sens zamawiać coś z innej tonacji
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 01:27   #4826
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
a przy bliższym kontakcie zniechęca prawdopodobnie mój "męski mózg" (jak to określił mój facet).
Też tak mam

Staram się jednak myśleć tak: dzięki naszym "męskim mózgom" świetnie dogadujemy się z facetami a jeśli chodzi o to , to moim zdaniem faceci są o wiele lepszymi przyjaciółmi niż babki Babki zaraz czegoś zazdroszczą, coś tam obgadają, coś powiedzą, podsłuchają.. i z przyjaźni się kisiel robi i darcie kotów
Po drugie - jak myślisz - dlaczego jesteś tak długo w swoim związku? Ano właśnie. Podziękuj swojemu "męskiemu mózgowi" i pokochaj go - tak jak ja to uczyniłam :d


Sorry że się wcinam w IV części wątku o jasnej cerze (ale też mam jasną cerę!) ale tak mnie temat podrywu i randek zainteresował że trafiłam aż tu
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:22   #4827
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Asia19x nawiązując do Twojego pierwszego postu - ja się przejmuję opinią innych aż za bardzo Ale uczę się nie przejmować moimi "życzliwymi" kolegami. Bo teraz głupie docinki słyszę właśnie od facetów, głupi gówniarze. Tak mnie jeden dzisiaj wkur*** że szok No ale mówi się trudno...
.
Dzięki
Ja nie czuję się brzydka, mam swoje gorsze dni, no, ale chyba każda z nas ma.. Od zawsze byłam blada, cieżko było mi się opalać, po solarium byłam żółta itp, wyglądałam makabrycznie, a wystarczyło, że poszłam dwa razy na 10min.. Tylko, ze ja dziwnym przypadkiem jestem, bo mi opalona buzia nie pasuje, wyglądam brzydko i masz Ci babo placek Zawsze miałam powodzenie u chłopaków, oglądają się za mną, prawią komplementy, koleżanki siostry (bo moje przeważnie same zazdrościce) cały czas jak mnie widzą pytają kiedy startuję w jakiś wyborach miss, powtarzają ciągle jaka to jestem piękna... Kiedyś płakałam jak miałam rozebrać się nad jeziorem/morzem, czułam, że wszyscy dookoła patzrą na mnie i się śmieją z mojej bladej cery, białego ciała... Gdzie się nie pojawi jakaś opalona dziewczyna faceci już się odwracają.. Nie powiem, zbliża się lato i strach znowu mnie paraliżuje, a nie chcę żeby tak było, chcę wyjść na plażę pewna siebie, uśmiechnięta, b l a d a i zadowolona z tego, ze taka jestem, nie chcę aby TZ znowu widział, jak się męczę...Chcę mu pokazać że jestem sobą i czuje się piękna, choć cały czas mnie wspiera, powtarza, że jestem piękna i tylko taka - blada mu się podobam.
Mam nadzieje, ze z Wami mi się uda To się rozpisałam

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała z Was któraś kremu tonującego Zai Nuno? Słyszałam, że jest świetny, ale nie wiadomo, czy nie robi na twarzy brązowych smug... Bo jeśli jest nawet tylko trochę ciemnawy, zawsze można spróbować rozjaśnić skrobią (ziemniaczana mnie strasznie bieli, a kukurydzianej nigdzie nie mogę dostać tylko czekam, aż ziemniaczanka mnie znowu uczuli) albo cieniutką wartewką minerałków.
Zastanawiałam się nad nim, ale wzięłam jednak Nivea Visage lekki krem +podkład, i co? Wysypało mnie a jest taki boski, pięknie wygląda na skórze, odcień idelany, bo dopasowuje się do karnacji, ale nie wiem czy nadal będę go używać, bo mam pełno małych syfków
Jestem załamana, szukałam czegoś zamiast podkładu, tzn czegoś bardzo lekkiego.. Może kupię ten z Ziaji... jest tani, więc mogę wypróbować. Podejrzewałam, że moze mnie wysypać po tym z Nivea, ale kupiłam i tak bardzo mi podpasował... Jednak chyba będę musiała zrezygnować, skoro mnie wysypuje po nim.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:24   #4828
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

o rany, kupiłam kiedyś ten krem nivea+podkład... użyłam raz i oddałam, był stricte brązowy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:29   #4829
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
o rany, kupiłam kiedyś ten krem nivea+podkład... użyłam raz i oddałam, był stricte brązowy
Czyżby seria nivea visage young? Podkład w kremie w kolorze "natural"?

Nie cierpię tego kosmetyku Jedyny plus jest taki, że ładnie pachnie. Mnie zapychał, świeciłam się po nim strasznie, był zdecydowanie za ciemny i nie krył. Praktycznie jego funkcja, to chyba raczej "brązowienie", a nie krycie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:31   #4830
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja go też kiedyś miałam, ale świeciłam się po nim jak latarnia, okropność. Już mniej się świecę z filtrem.

A faceci się oglądają za opalonymi, bo pomyślcie same: leżycie sobie na plaży, słoneczko świeci, pijecie zimne piwko, rozkoszujecie się przyrodą, a tu nagle obok przechodzi taki kurczak z grilla z taką chrupiącą skórką (znam dziewczyny, które aż do tego stopnia niszczą sobie skórę).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.