sukienka w panterke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 07:31   #1
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema

sukienka w panterke


Moze dla niektorych sie wyglupie, a moze nie.
Ale za kilka miesicy skoncze 32 lata . w sierpniu wesele sie szykuje ( nie moje).
cholernie podoba mi sie ta sukienka
1_f.jpg
http://photos01.allegro.pl/photos/or...1/89/534918932

no a pytanie fglupie, czy wypada trzydziesto dwulatce w cos takiego sie zapakowac i jaki trzeba miec rozmiar rzeby wygladac w tym jak czlowiek ?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 07:41   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: sukienka w panterke

Bochemko, a co ma wiek do fizycznej atrakcyjności?
Jeśli wiesz, ze jesteś atrakcyjna, Twoje ciało pozwala ubierac się w mniej lub bardziej odkryte ciuszki, to o co chodzi?

trzydziestodwulatka jest w pełni dojrzałą i świadomą swojego sexapilu kobietą, wieć tym bardziej może pozwolic soebie ta TAKĄ sukienkę

jaki rozmiar? wydaje mi się , ze odpowiedni do Twojej figury.

Sukienka super, gdzie ja znalazłaś?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 07:44   #3
summerka
Raczkowanie
 
Avatar summerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 58
Dot.: sukienka w panterke

bardzo ładna ta kiecka.. i szczerze ,mówiąc jak masz łądną figurę to nawet sie niezastanawiaj co do rozmiaru to nie wiem.. ale niestety brzuszka mieć nie specjalnie "można" bo ona chyba opięta jest trochę...
__________________
.. budzimy się i odkrywamy.. że mimo wszystko jest nadzieja..
summerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 08:17   #4
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: sukienka w panterke

i wlasnie problem polega na tym ze duzo mi brakuje zeby moc zalozyc taka kiecke. I daze do tego zeby moc taka kieckie zalozyc w sierpniu. cholernie mi sie podobaja sukienki w panterke, sa pelne seksapilu, i ja bym chiala choc raz w zyciu cos takiego zalozyc i mam nadzieje ze mi sie uda.
z tad pytanie, jaki rozmiar jest odpowiedni do takiej kiecki.

na allegro znalazlam taka kieckie.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:18   #5
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
i wlasnie problem polega na tym ze duzo mi brakuje zeby moc zalozyc taka kiecke. I daze do tego zeby moc taka kieckie zalozyc w sierpniu. cholernie mi sie podobaja sukienki w panterke, sa pelne seksapilu, i ja bym chiala choc raz w zyciu cos takiego zalozyc i mam nadzieje ze mi sie uda.
z tad pytanie, jaki rozmiar jest odpowiedni do takiej kiecki.

na allegro znalazlam taka kieckie.
ja myślę że 36 ale to chyba zależy od kondycji Twojego ciała, jak masz ładne plecy, tzn z jakimś fajnym zarysem, to możesz nawet mieć rozmiar 40, ale ja noszę powiedzmy że 38 i bym jej nie założyła a wiek nie ma nic do tego
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:51   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: sukienka w panterke

Nie, nie zgodze się , ze tylko rozmiar 36. 40=tka tez bedzie atrakcyjnie wygladać.
To jak się wyglada w danym ciuchu nie zalezy wyłącznie od rozmiaru, ale od tego jak wyglada sylwetka. Proporcjonalna budowa ciała, zgrabne nogi, ładne apetyczne kształty nawet przy rozmiarze 40 będą się świetnie przezentowały w takiej sukience.
... Chyba nawet lepiej niż wychudzona XS.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:02   #7
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Nie, nie zgodze się , ze tylko rozmiar 36. 40=tka tez bedzie atrakcyjnie wygladać.
To jak się wyglada w danym ciuchu nie zalezy wyłącznie od rozmiaru, ale od tego jak wyglada sylwetka. Proporcjonalna budowa ciała, zgrabne nogi, ładne apetyczne kształty nawet przy rozmiarze 40 będą się świetnie przezentowały w takiej sukience.
... Chyba nawet lepiej niż wychudzona XS.

w pełni popieram
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 10:07   #8
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: sukienka w panterke

na nogach nie mam celulitu - nigdy nie mialam pomimo wagi, moje nogi zwasze byly umiesnione, plecy, ramiona, biust, rowniez zwracam uwage na to aby miesnie byly podkreslone, jedyna moja wada jest brzuch, no oczywiscie zanim zostalam matka brzuch byl cod miod itp hahaha, byl plaski wycwiczony.
nigdy jednak nie bylam na tyle odwazna aby pokazac nogi.

a nie orientujecie sie jaki rozmiar nosi Doda? Dla mnie ona ma idealna figure. takaa jaka powinna byc
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:34   #9
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Nie, nie zgodze się , ze tylko rozmiar 36. 40=tka tez bedzie atrakcyjnie wygladać.
To jak się wyglada w danym ciuchu nie zalezy wyłącznie od rozmiaru, ale od tego jak wyglada sylwetka. Proporcjonalna budowa ciała, zgrabne nogi, ładne apetyczne kształty nawet przy rozmiarze 40 będą się świetnie przezentowały w takiej sukience.
... Chyba nawet lepiej niż wychudzona XS.
a przeczytałaś całość, a nie kilka pierwszych słów? napisałam że jak ma ładne placy to nawet jak nosi 40-stkę to też będzie ok
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:41   #10
Koleandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 80
Dot.: sukienka w panterke

Jak dla mnie to od tego zależy czy dobrze byś się czuła w czymś takim. Sukienka bardzo ładna, a ja też nie mam idealnej figury( 38 rozmiar), więc w poprzednim roku w wakacje na wesele założyłam krótką, czarną sukienkę bez ramiączek, a na nią malutki sweterek w panterkę. Pozdrawiam
Koleandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:50   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: sukienka w panterke

mi się ta sukienka nie podoba no ale nie mi ma się podobać ( chociaż poanterka sama w sobie jest ok w dobrym towarzystwie )

co do rozmiaru - a może wkliesz zdjęcie swojej sylwetki ? to ci doradzimy lepiej niż tak w ciemno wypisując dane ideału kobiety którą zadna z nas na dobrą sprawę nie jest


co do rozmiaru - to rozmiary dostępne na aukcji tyle, że
1) Płaski brzuszek koeniecznie ( np. beyonce nie jest chudzielcem, ma szerokie biodra ale brzuszek wyćwiczony i płaski)
2) wcięcie w talii ( akurat Dodzie tego mocno brak a takie sukienki jednak wymagają talii)
3) albo długie nogi albo wysokie szpilki
4) koniecznie ładne, niekościste kolana
5) ladne zadbane plecy, bez wałeczków tłuczszu ( słynne plecy swego czasu Muchy zrobiły niezłą furorę ;/ niby gruba nie była ale jednak jej plecy nie nadawł sie wtedy do wycietej z tyłu kreacji)
6) no i jakaś ładna naturalna opalenizna, bladość źle się komponuje z panterką jednak zwłąszczą tą ciepłą jak na tej sukience
7) koniecznie ładny dekold albo jakiś dobry stanik - zauważ że z tyłu wszystko jest odkryte więc wchodzi tylko w gre sylikonowy stanik
8) no i zgrabna pupa na której ta sukienka z tyłu sie utrzyma ( ja bym się bała że będzie się ten tyłu suwać ;/ )

no to tyle wiec toretycznie mało kto powinien ją nosić więc lepiej patrzec na to z przymrużeniem oka i zadbać o wycwiczone i zadbane ciało i skóre i z głowy do sierpnia dasz rade to naprawdę sporo czasu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:50   #12
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: sukienka w panterke

Eyo jak przeczytasz uwaznie co napisalam we wszystkich moich odpowiedziach to zobaczysz w czym tkwi problem.

uwazacie ze rozm 38 jest zly? to co uwazacie o rozmiarze 44 ktory ja na dzien dzisiejszy mam a mialam 48 ja bym sie dala pocwiartowac zeby 40/42 miec juz nie wspomne o 38
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:56   #13
KreujeWlasneJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 27
Dot.: sukienka w panterke

Ladna sukienka, ale wydaje mi sie ze akurat na wesele sie nie nadaje. Takie jest moje zdanie :P
KreujeWlasneJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:25   #14
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: sukienka w panterke

Moim skromnym zdaniem nie pasuje, zresztą bije tandetą jak dla mnie.
W sierpniu byłam na weselu i jedna dziewczyna miała sukienkę z takiego samego materiału z tym,że bez odkrytych pleców i mimo,że figurkę miała nienaganną, to większość ludzi się na nią dziwnie patrzyła i bynajmniej nie z zazdrości
Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:45   #15
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: sukienka w panterke

ciężko odpowiedzieć czy tobie będzie pasowało,
wiek jest ważny ale ważniejsza jest prezencja.
zależy też jaki to rodzaj wesela, ja bym takiej nie założyła, po prostu nie podoba mi się.
Motyw panterki jest bardzo ok, ale krój dla mnie pozostawia wiele do życzenia.
pozdrawiam i życze udanej zabawy.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:54   #16
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: sukienka w panterke

hm.. wydaje mi się przede wszystkim, że ta sukienka nie pasuje na wesele za dużo w niej seksapilu..
to panna młoda ma "świecić"
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:26   #17
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez stricte Pokaż wiadomość
ciężko odpowiedzieć czy tobie będzie pasowało,
wiek jest ważny ale ważniejsza jest prezencja.
zależy też jaki to rodzaj wesela, ja bym takiej nie założyła, po prostu nie podoba mi się.
Motyw panterki jest bardzo ok, ale krój dla mnie pozostawia wiele do życzenia.
pozdrawiam i życze udanej zabawy.
no właśnie tym bardziej ze jestem matka dwójki panienek
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:52   #18
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: sukienka w panterke

wdg mnie na wesele nie pasuje mozna wygladac w niej bardzo nieestetycznie zamiast sexownie, widzialam takie przypadki an wlasne oczy

mysle ze jesli jestes juz mama i masz 32 lata wypada ubrac sie elegancko a zarazem sexownie,a nie kiczowato i wyzywajaco
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...

Edytowane przez martyna_martyna
Czas edycji: 2009-01-27 o 17:53
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:58   #19
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: sukienka w panterke

bardzo mi sie te sukienki podobaja, ale ja ja widze na imprezie wakacyjnej gdzies w hiszpanii przy opalonej, wysmarowanej balsamem ze zlotymi drobinkami skorze i zlotym makijazu/sandalkach i goracych rytmach

cos mi przyszlo do glowy, piszesz,z e hccesz sie choc raz poczuc za*** .. seksownie, ale czy ona cie nie oniesmieli
na zasadzie "czy aby mi pasuej, czy dobzre wygladam, czy ludzie sie nie gapia"? bo zebys sobie zamiast dodac smialosci, nie zepsula imprezy

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-27 o 18:02
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 18:01   #20
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: sukienka w panterke

sukienka całkiem sympatyczna i zapewne wiek nie ma najmniejszego znaczenia : ) jednak ja osobiście takiej sukienki na wesele bym nie ubrała
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:26   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
a przeczytałaś całość, a nie kilka pierwszych słów? napisałam że jak ma ładne placy to nawet jak nosi 40-stkę to też będzie ok
Owszem, przeczytałam, ale z Twojej wypowiedzi zrozumiałam , ze TYLKO rozm, 36 moze powolic sobie na tego typu fasony, bo Ty przy rozm. 38 juz nie założysz tej sukienki.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 07:24   #22
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Owszem, przeczytałam, ale z Twojej wypowiedzi zrozumiałam , ze TYLKO rozm, 36 moze powolic sobie na tego typu fasony, bo Ty przy rozm. 38 juz nie założysz tej sukienki.
bo ja nie mam takich fajnych placów do takiej sukienki a jak koleżanka ma rozmiar 38 lub 40 lub 42 i sexy plecy, to dlaczego nie?

oczywiście pomijam fakt że ta sukienka jest nieodpowiednia na wesele
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:29   #23
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: sukienka w panterke

Sukienka nie jest odpowiednia na wesele, ten wzór jest zbyt wyzywający, jeżeli panterka, to tylko taka... jednolita, jak prawdziwe cętki- i małe (wolimy kociaczki, nie matki lamparcice), a nie taka rozpływająca sie , malowana bo to tandetnie / bazarowo z zacięciem latarniowym sie kojarzy.
I czy rozmiar jest 34 czy 44, to nic nie zmienia.
Polecałabym sukienkę jednolitą, + panterkowe dodatki - torebka, bolerko, pasek, może cała góra/ dół ale nie taka sukienka jak pokazujesz
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:22   #24
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: sukienka w panterke

pewnie zaraz zostanę zjedzona:P ale powiem, że żeby założyć taką sukienkę trzeba mieć nie tylko odwagę ale także odpowiedni wiek i figurę i uwierz, nie mówię Ci tego na złość, czy coś, ale wiem jacy są ludzie i wiem jak potrafią zepsuć człowiekowi zabawę komentarzami w stylu "ale się wystroiła". Oczywiście, najważniejsze jest, żebyś Ty czuła się dobrze, ale być może znajdziesz inną sukienkę, która będzie na Tobie cudownie leżała, a nie wywoła niepotrzebnych uwag
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:33   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Eyo jak przeczytasz uwaznie co napisalam we wszystkich moich odpowiedziach to zobaczysz w czym tkwi problem.

uwazacie ze rozm 38 jest zly? to co uwazacie o rozmiarze 44 ktory ja na dzien dzisiejszy mam a mialam 48 ja bym sie dala pocwiartowac zeby 40/42 miec juz nie wspomne o 38
z Twoich wypowiedzi wynika że dalej łudzisz się że to o rozmiar chodzi a tu już jest bez sensu bo dyskusja nad tym czy którys rozmiar jest ładny a któryś nie do niczego nie prowadzi wiec wybacz że postawnowiłam odpuści na bok twoje stereotypy ( że niby rozmiar świadczy o urodzie i atrakcyjności) i starałam się pomóc dając rady które z odrobiną cierpliwości i chęci możesz do wakacji osiągnąć

przepraszam, że zamiast Ci wmówić, że każde 44 będzie w tym dobrze wyglądać nic nie robiąc i w żaden sposób nad sobą nie pracująć (bo jak sama stwierdziłaś do wakacji nie zdarzysz mieć idealnej sylwestki - guzik prawda) postanowiłam zwrócić Ci uwage na rzeczy które pozwolą Ci w niej dobrze wygladać.

Jeżeli kwestia rozmiar jest dla Ciebie taka ważna i istotna to ok mogę w ten sposób się wyrazić - Doda prawdopodobnie nosi rozmiar 36 ( nie licząc biustu) bo jest niewysoka i w miarę szczupła. Pani na zdjęciu prawdopodobnie także nosi rozmiar 36 z tym że na zdjęciu wyglada na wyższą od Dody a tym samym smuklejszą. Wiec jeżeli aż tak bardzo ci zależy na opinii o rozmiarze ( które o niczym nie mówi..) to tak, sądze, że 44 będzie w tym źle wyglądać natomiast 36 wspaniale....
[taka mała ironia...]
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:38   #26
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: sukienka w panterke

a np. J.Liszowska - można powiedziec że kobieta zgrabna ale przy kości i postawna, jak sie odpowiednio ubierze to wyglada ok, ale czesto zdarzaja jej sie wpadki, wystające sadełko tu i tam, przez co jest tematem dla brukowcow,
jak dla mnie albo nie umie dobrze dobrac ubran, albo wcale sie nie krępuje pokazywac tłuszczyku i wałków, efekt już każdy indywidulanie oceni

sama jestem przy kosci i publicznie nie czuje sie dobrze z odkrytymi plecami czy brzuchem, wole zamaskowac pewne wady, niedoskonałości, po co je uwydatniać

ja uważam że na wesele jak najbardziej odpowiednia jest klasa, elegancja, dobry smak
niestety panterka jak większość drobnych wzorow optycznie poszerza i automatycznie lepiej w tym wygladają drobniejsze dziewczyny (ale nie szkielety)

napewno lepszy efekt można osiągnąc przez gładką sukienke z panterkowymi dodatkami jak juz ktos wyżej pisał, w ten sposob bedzie wilk syty i owca cała pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitleda.jpg (35,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (32,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4723194M.jpg (29,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leopard3novcopy.jpg (52,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2291_large.jpg (35,3 KB, 8 załadowań)
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2009-01-28 o 23:45
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:59   #27
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: sukienka w panterke

aha, jeszcze wszystko zależy od fasonu - musi byc dobrany odpowiednio do figury! inaczej mamy klops & kicz zamiast rewelacyjnego efektu,
jeżeli podoba Ci sie panterka i bedziesz sie w niej dobrze czuła to nie widze problemu, ale niestety fason inny, mniej wymyślny bo sam wzór juz jest ekstrawagancki, więc krój prosty klasyczny + delikatne dodatki, wystrzeganie sie kiczu i tandety i bedzie git
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 07:17   #28
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: sukienka w panterke

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
z Twoich wypowiedzi wynika że dalej łudzisz się że to o rozmiar chodzi a tu już jest bez sensu bo dyskusja nad tym czy którys rozmiar jest ładny a któryś nie do niczego nie prowadzi wiec wybacz że postawnowiłam odpuści na bok twoje stereotypy ( że niby rozmiar świadczy o urodzie i atrakcyjności) i starałam się pomóc dając rady które z odrobiną cierpliwości i chęci możesz do wakacji osiągnąć

przepraszam, że zamiast Ci wmówić, że każde 44 będzie w tym dobrze wyglądać nic nie robiąc i w żaden sposób nad sobą nie pracująć (bo jak sama stwierdziłaś do wakacji nie zdarzysz mieć idealnej sylwestki - guzik prawda) postanowiłam zwrócić Ci uwage na rzeczy które pozwolą Ci w niej dobrze wygladać.

Jeżeli kwestia rozmiar jest dla Ciebie taka ważna i istotna to ok mogę w ten sposób się wyrazić - Doda prawdopodobnie nosi rozmiar 36 ( nie licząc biustu) bo jest niewysoka i w miarę szczupła. Pani na zdjęciu prawdopodobnie także nosi rozmiar 36 z tym że na zdjęciu wyglada na wyższą od Dody a tym samym smuklejszą. Wiec jeżeli aż tak bardzo ci zależy na opinii o rozmiarze ( które o niczym nie mówi..) to tak, sądze, że 44 będzie w tym źle wyglądać natomiast 36 wspaniale....
[taka mała ironia...]

to zle mnie rozczytalas, do wakacji jest bardzo duzo czasu i do tego czasu schudne, skoro juz mi sie udalo to i dalej pod nadzorem lekarza schudne do 60 kg.

a po drugie faktycznie ta sukienka na wesele sie nie nadaje, tymbardzije dla mnie, bo nigdy jakos nie mialam odwagi zakadac takich kreacji
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.