Zbyt szybkie opadanie penisa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 19:10   #1
kania880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13

Zbyt szybkie opadanie penisa.


Witam!
Mój chłopak (35 lat) miał przerwę w seksie 2 lata, przez owe 2 lata zaspokajał się sam - ręką. Teraz, podczas wspólnych pieszczot penis normalnie osiąga wzwód, wszystko jest ok. W momencie gdy założył prezerwatywę, wprowadził do pochwy, penis po kilku ruchach zmalał. Postanowiliśmy zrobić to bez prezerwatywy i było zupełnie inaczej, penis nie skurczył się i osiągnął orgazm. Dlaczego więc prezerwatywa sprawia, że penis kurczy się w środku? (sprawdzaliśmy i dzieje się tak za każdym razem gdy ma ją na sobie).
Ponadto czy tak długa przerwa w seksie wpływa teraz na jego życie seksualne? Zauważyłam, że chce wyjść jak najlepiej i za mocno się spieszy, gdyż jak sam powiedział boi się, że mu za szybko opadnie i nie zdąży. Gdy ma problemy z wejściem we mnie, też szybko się kurczy. Jak mu pomóc? Proszę o odpowiedzi.
kania880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:21   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zbyt szybkie opadanie penisa.

Cytat:
Napisane przez kania880 Pokaż wiadomość
Witam!
Mój chłopak (35 lat) miał przerwę w seksie 2 lata, przez owe 2 lata zaspokajał się sam - ręką. Teraz, podczas wspólnych pieszczot penis normalnie osiąga wzwód, wszystko jest ok. W momencie gdy założył prezerwatywę, wprowadził do pochwy, penis po kilku ruchach zmalał. Postanowiliśmy zrobić to bez prezerwatywy i było zupełnie inaczej, penis nie skurczył się i osiągnął orgazm. Dlaczego więc prezerwatywa sprawia, że penis kurczy się w środku? (sprawdzaliśmy i dzieje się tak za każdym razem gdy ma ją na sobie).
Ponadto czy tak długa przerwa w seksie wpływa teraz na jego życie seksualne? Zauważyłam, że chce wyjść jak najlepiej i za mocno się spieszy, gdyż jak sam powiedział boi się, że mu za szybko opadnie i nie zdąży. Gdy ma problemy z wejściem we mnie, też szybko się kurczy. Jak mu pomóc? Proszę o odpowiedzi.
porozmawiać spokojnie, niech wrzuci na luz i nie myli o tym bo takie sa skutki...

co do prezerwatywy?? moze sa za małe?? moze nie potrafi w parezerwatywie i juz
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:01   #3
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Zbyt szybkie opadanie penisa.

W prezerwatywie odczucia są znacznie słabsze, spora część mężczyzn ich nie lubi, bo jest im mniej przyjemnie. Zainwestujw tabletki najlepiej i pogadaj z nim na luzie, żeby się chłopak nie denerwował
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:48   #4
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zbyt szybkie opadanie penisa.

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
W prezerwatywie odczucia są znacznie słabsze, spora część mężczyzn ich nie lubi, bo jest im mniej przyjemnie. Zainwestujw tabletki najlepiej i pogadaj z nim na luzie, żeby się chłopak nie denerwował
chłopak? przecież to dorosły facet...
a że w prezerwatywie odczucia są słabsze, to fakt. ale już nie mówmy, że jest tak beznadziejnie
wg. mnie coś z nim nie tak. duży chłop a prezerwatywy się boi.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 07:31   #5
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Zbyt szybkie opadanie penisa.

wspominałaś, że przez dwa lata sam sie zadowalał....nie sądzę by to miało wpływa na wasz problem, fakt po pewnym czasie masturbowania organizm przyzwyczaja się do jednego typu"pieszczot", ale skoro twó tż podnieca się, osiąga wzwód więc myslę, że was to nie dotyczy. Zainwestujcie w tabletki i po sprawie
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:52   #6
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Zbyt szybkie opadanie penisa.

ja z moim TŻ'tem też mam podobny problem - przed rozpoczęciem tabletek, zabepieczaliśmy się prezerwatywą lecz on nigdy w niej nie doszedł.. mówił mi wcześniej, że ma z tym problemy dlatego m.in zdecydowałam się na tabletki [choć pewność ich skuteczności miały jeszcze większe znaczenie] .. ale zastanawiam się co będzie jęsli zdecyduje się kiedyś je odstawić.. satysfakcja mojego TŻ'ta jest dla mnie szalenie ważna a seks bez zabezpieczenia nie wchodzi w grę.. czytałam ostatnio o cieńszych prezerwatywach, jeszcze ich nie wypróbowaliśmy ale boję się, że i tak nie pomogą.

jakieś pomysły?
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.