Perfumy FM GROUP - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 23:30   #31
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez elvis2806 Pokaż wiadomość
Kobieto zastanów się co ty piszesz! Czytam twoje wypowiedzi i dosłownie śmiać mi się chce gdyż to wszystko brzmi jak wypowiedzi rozwydrzonej smarkuli której rodzice szlaban dali. Jeśli nie masz pojęcia o MLM i ogólnie całym temacie, to się nie odzywaj. Ja działam w tej branży od pewnego czasu i uważam iż zarówno firma FM jak i MLM są godne uwagi i mogą pomóc wielu ludziom, a przez takich jak ty inni zrażają się do tego.
Nie denerwuj się. Takim ludziom nie przegadasz. Kiedyś mogliśmy się na nich złościć, że Nas wysmiewają ale teraz? Robią z siebie trochę małodoinformowanych skoro nie wiedzą, że Multi Level Marketing (MLM) inaczej Marketing Wielopoziomowy wykladają już jako kierunek na uczelni. W USA jest to normalna branża którą można wybrać, jednocześnie mocna gałąź gospodarki rynkowej.

W Polsce jeszcze długo bedzie to piramida, sekta i latanie z katalogiem.
Prosze Was kochani poczytajcie najpierw o tym. Jest tu wiele osob ktorzy są konsultantami tylko w jakiejś firmie ale są także osoby które utrzymują się z branży MLM, gwarantuję Wam,że ich zarobki to minimum 2tys! Z tego można się utrzymać. Jeszcze raz powtarza,że to minimum. Zarabia ktoś tyle przy góra 3h pracy na tydzień ?

Wiem, zaraz ktoś wyskoczy,że zna kogoś komu nie wyszło itp. Kochani... ja znam wielu ludzi, którym do tej pory szef pieniedzy nie wypłacił, a minął już rok (np taką osobą jestem ja), znam wielu którzy otwierali i zamykali zaraz firmy i oczywiście znam takich którym nie wyszło w MLM! Prosze Was tylko o jedno... na takich ludziach nie warto się wzorować.

Nie wiem skąd ta mściwość i wrogie nastawienie do ludzi działających w tej branży? No skąd? Kobieta pisze: "jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam". Powiedziecie co w tym zlego? Ona nie rozsyła SPAMu tylko przekazuję wiadomość w celu informacyjnym. To jest zabronione? nienormalne?

Założe się, że nie jesteście dziećmi ale czasami Wasze wypowiedzi są poniżej normy, naprawdę to przykre, że człowiek człowiekowi tak może robić... Poniżacie ludzi którzy pracują legalnie, cieszą się życiem przy tym. Może To was boli? No bo przecież to grzech lubić właśną pracę, tak?

Edytowane przez Jamajkaa101
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:32
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:06   #32
elvis2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Perfumy FM GROUP

klask i: Święte słowa, nawet szczerze mówiąc już w Polsce są takie kierunki i bardzo dobrze, gdyż z MLM zarobki rzędu 2tys. miesięcznie to naprawdę minimum (oczywiście zależnie od udziału) i można z tego spokojnie żyć. Co do tego jak wszystko "się kręci" to jest tylko sprawa podejścia. Ja osobiście wcześniej prowadziłem działalność transportową i to była totalna klapa a MLM'em zajmuję się od paru miesięcy i już kończę spłacać dwu letniego Opla Vectre co chyba jest dowodem, iż to dobry interes.

Ludzie nie bójcie się bo nie ma czego.



Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się. Takim ludziom nie przegadasz. Kiedyś mogliśmy się na nich złościć, że Nas wysmiewają ale teraz? Robią z siebie trochę małodoinformowanych skoro nie wiedzą, że Multi Level Marketing (MLM) inaczej Marketing Wielopoziomowy wykladają już jako kierunek na uczelni. W USA jest to normalna branża którą można wybrać, jednocześnie mocna gałąź gospodarki rynkowej.

W Polsce jeszcze długo bedzie to piramida, sekta i latanie z katalogiem.
Prosze Was kochani poczytajcie najpierw o tym. Jest tu wiele osob ktorzy są konsultantami tylko w jakiejś firmie ale są także osoby które utrzymują się z branży MLM, gwarantuję Wam,że ich zarobki to minimum 2tys! Z tego można się utrzymać. Jeszcze raz powtarza,że to minimum. Zarabia ktoś tyle przy góra 3h pracy na tydzień ?

Wiem, zaraz ktoś wyskoczy,że zna kogoś komu nie wyszło itp. Kochani... ja znam wielu ludzi, którym do tej pory szef pieniedzy nie wypłacił, a minął już rok (np taką osobą jestem ja), znam wielu którzy otwierali i zamykali zaraz firmy i oczywiście znam takich którym nie wyszło w MLM! Prosze Was tylko o jedno... na takich ludziach nie warto się wzorować.

Nie wiem skąd ta mściwość i wrogie nastawienie do ludzi działających w tej branży? No skąd? Kobieta pisze: "jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam". Powiedziecie co w tym zlego? Ona nie rozsyła SPAMu tylko przekazuję wiadomość w celu informacyjnym. To jest zabronione? nienormalne?

Założe się, że nie jesteście dziećmi ale czasami Wasze wypowiedzi są poniżej normy, naprawdę to przykre, że człowiek człowiekowi tak może robić... Poniżacie ludzi którzy pracują legalnie, cieszą się życiem przy tym. Może To was boli? No bo przecież to grzech lubić właśną pracę, tak?
elvis2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:18   #33
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez elvis2806 Pokaż wiadomość
klask i: Święte słowa, nawet szczerze mówiąc już w Polsce są takie kierunki i bardzo dobrze, gdyż z MLM zarobki rzędu 2tys. miesięcznie to naprawdę minimum (oczywiście zależnie od udziału) i można z tego spokojnie żyć. Co do tego jak wszystko "się kręci" to jest tylko sprawa podejścia. Ja osobiście wcześniej prowadziłem działalność transportową i to była totalna klapa a MLM'em zajmuję się od paru miesięcy i już kończę spłacać dwu letniego Opla Vectre co chyba jest dowodem, iż to dobry interes.

Ludzie nie bójcie się bo nie ma czego.
Tak z ciekawości, w jakiej firmie pracujesz?
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:49   #34
Dearheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy FM GROUP

aneszna nie do każdego można i nie w każdym temacie niestety. A Twój powyższy post po mojej wypowiedzi nie wnosi niczego konkretnego do dyskusji.

Elvis niestety o MLM wypowiadają się głównie dystrybutorzy, którzy są tylko sprzedawcami i nie rozwijają sieci, stąd ich wnioski, że można tylko dorobić. Prawdopodobnie mają kiepskich sponsorów, którzy nie wytłumaczyli im na czym polega MLM.
Sama jestem świeża ale byłam już na 4 szkoleniach organizowanych przez mojego nad-sponsora (1 z 7 diamentów w Polsce!) i przeczytałam w ciągu ostatnich 2 miesięcy masę literatury na ten temat.

A odnosnie całego rozpoczęcia tego wątku:
jeśli chcesz "dorobić" i sprzedawać produkty, polecam FM - dobra jakość, przyzwoita marża.
Jeśli chcesz ZAROBIĆ - przeczytaj kilka pozycji na temat MLM, w internecie jest wiele mądrych prezentacji i filmików liderów, zobacz i wtedy podejmij decyzję.
Dearheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:16   #35
elvis2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy FM GROUP

Dearheart masz rację. Zarobek w MLM zależy głównie od nas i naszej pracy. Jeśli dobrze rozreklamujemy towar to dużo zarobimy jaki on by nie był.

Wcześniej ktoś pytał z jaką firmą współpracuje. Byłem już w kilku firmach lecz ostatecznie zostałem w FM Group Polska.
elvis2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 00:59   #36
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ja też testowałąm kilka zapachów i niestety po pewnym czasie wszystkie pachną IDENTYCZNIE - mydlano. Już się nie skuszę i nei dam nabrać na te ich "zaperfumowania". Wolę iść do Rossmana i kupić jakiegoś Adidasa czy coś w tym stylu za niewiele większe pieniądze.
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 06:52   #37
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

Fakt faktem, podobieństwo jest niewielkie i tylko w bardzo początkowych nutach...testowałam z ciekawości....to żadne zastępstwo dla oryginalnych perfum. Ale jeśli komuś zapach odpowiednika odpowiada to czemu nie...
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 08:35   #38
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez bridgeta Pokaż wiadomość
Ja też testowałąm kilka zapachów i niestety po pewnym czasie wszystkie pachną IDENTYCZNIE - mydlano. Już się nie skuszę i nei dam nabrać na te ich "zaperfumowania". Wolę iść do Rossmana i kupić jakiegoś Adidasa czy coś w tym stylu za niewiele większe pieniądze.
No to widać akurat trafiłaś kilka do siebie podobnych zapach. Cóż, pewnie dlatego, że często jeden z zapachów się powtarza (jak róża, jakieś drzewo sandałowe itp.), bo nie wiem, jak podobny zapach, nawet po jakimś czasie może mieć bez i konwalia lub róże, zielone herbaty, czekolady.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:39   #39
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

Wystarczy że nuta bazy jest wszędzie ta sama....zakładając, że te perfumy mają nutę głowy, etc
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:51   #40
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ja testowałam kilka zapachów. poza tym moja koleżanka z pokoju z pracy używa tych perfum (różnych) i jak się popsika, to przez 10 min nie można wytrzymać (jak dla mnie ze smrodu), a potem wszystkie tak samo mydlano pachną...
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:27   #41
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

No jak ktoś jest przywyknięty do "górnej" półki perfumeryjnej to odpowiedniki raczej będą go mdlić. Co ciekawe, moja mama i mąż (nieobznajomieni w cenach i markach) oboje zgodnie stwierdzili że perfumy FM (dostałam przypadkiem i testowałam ) śmierdzi i jest nachalny. Coś w tym jest, ale z drugiej strony jeśli ktoś lubi jakiekolwiek perfumy oby mocne i trwałe to może próbować, bo trwałe faktycznie są
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 18:39   #42
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: Perfumy FM GROUP

W cale nie jestem przyzwyczajona do "górnej półki". Kupuję to, co znajdę w promocji np w Rossmanie (jakiś Adidas te klimaty) lub od czasu do czasu w Avonie. Nie są to ekskluzywne perfumy, ale mają delikatny subtelny zapach.

Kiedyś dostałam Cool Water Davidoffa - bardzo mi się ten zapach podobał, kupiłam odpowiednik Fm - tragedia, zapach w ogóle nie zbliżony do oryginału.
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:52   #43
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

No FM na pewno delikatne i subtelne nie są, ale też nie o to chyba w nich chodzi - mają być TRWAŁE przede wsyzstkim, chyba tym się reklamują nie wiem zresztą, sama używam normalnych perfum.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 00:00   #44
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ehh no niech bedzie FM jest mydlane ale co to ma do całej branzy kochani? NIC.
A może wypróbujcie perfum MAYBE PARFUM? Firma również ma perfumy alternatywne, droższe od FM ale i chyba wydaje mi się,że lepsze.. to moje zdanie oczywiście.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 05:38   #45
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

Nie nie wypróbujemy przestań już tak spamować bo dostaniesz ostrzeżenie albo i bana od modów i na co Ci to
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:56   #46
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Perfumy FM GROUP

Jakoś jesienią weszłam do FM z czystej ciekawości jak to wygląda od środka. Koleżanka mnie namówiła - jest moim sponsorem, ale obie pozostajemy na tych najniższych szczeblach. Zachwytów nad produktami z mojej strony nie będzie - może z wyłączeniem środków czystości - są przyzwoite, ale wyłącznie w cenie dla konsultanta (klientom aż wstyd pokazać żel do WC za 20 zł., ale to moja opinia).
Do tej pory złożyłam kilka zamówień i zarobiłam wyłącznie na to, co zamówiłam dla siebie i na ewentualne prezenty świąteczne. jeżeli natomiast chciałabym zarobić i miała na to czas to nie sądzę żeby to była zła opcja. Marża w FM jest naprawdę wysoka, choć nie wiem jak to wygląda w innych tego typu firmach.
Myślę, że nie ma co rzucać kamieniami w sprzedawców takiego typu towarów - np. FM oficjalnie nie mówi o tym, że to odpowiedniki - konsultanci sami to mówią klientom, co z mojej praktycznej orientacji jest zamierzoną polityką firmy - wszak sprzedaż podrób to przestępstwo, ale nieoficjalna informacja to już co innego.
Nie byłam na żadnych spotkaniach, prezentacjach - piszę co wiem po kilku miesiącach "pracy", której poświęciłam może z 4 godziny.
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:44   #47
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie nie wypróbujemy przestań już tak spamować bo dostaniesz ostrzeżenie albo i bana od modów i na co Ci to
Gdzie widzisz spam? widze ze obsesja
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 05:11   #48
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

Już Ty tam dobrze wiesz gdzie.

EOT.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:05   #49
Dearheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ale dziwne rzeczy gadacie aż głowa boli. Używam wszystkich produktów Fm i jestem bardzo zadowolona. FM zdobyła teraz aż trzy Gazele Biznesu: sprzedaż w Polsce , za granicą i produkcja. W dobie kryzysu jest to niemal niemożliwe gdyż przez trzy lata trzeba mieć przyrost zysku. Ponadto to nie Polska prowadzi w sprzedaży tylko Włochy, a Anglia jest na trzecim miejscu i niedługo wyprzedzi Polskę. Ok w Polsce można ludziom wcisnąć bubel ale sorry żeby Włosi czy Anglicy mogli zakochać się w marce, która "śmierdzi". Te dane możecie sprawdzić w necie. Ja jestem w FM tylko niepełny miesiąc i raz w tygodniu muszę robić zamówienie bo znajomi, którzy spróbowali jednego zaraz zamawiają inne rzeczy FM. I to nie jest spam tylko fakty, o których pisze np. Puls Biznesu, Wprost czy Networkmagasin. Droga konkurencjo, która na forach wygaduje rzeczy wyssane z palce, najpierw poprzyjcie je faktami a potem wdawajcie się w pyskówkę. A i poczytajcie o Drom Performance, która robi esencje zapachowe dla FM...
Dearheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 09:35   #50
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: Perfumy FM GROUP

Zdecydowanie wolę oryginalne perfumy, ale od czasu do czasu kupuję perfumy z FM, niektóre są całkiem niezłe i w przyzwoitej cenie, a na zwykły dzień takie perfumy zupełnie wystarczą.
Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:40   #51
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ja sama jestem konsultantką FM i zachęcam do wypróbowania zwłaszcza perfum, które są naprawdę ładne i trwałe. Przed zawarciem współpracy z FM zaopatrywałam się u koleżanki właśnie w perfumy i przynajmniej mój portfel nie był cienki jak Discreet :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:30   #52
sasasanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20
Dot.: Perfumy FM GROUP

Nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi, bo nie chciało mi się najzwyczajniej w świecie. Sama zapisałam się do FMu nie dla zarobku, ale dlatego że spodobały mi się produkty tej firmy. W domu nie używam już innych środków jak tylko z FM bo moim zdaniem są najskuteczniejsze. Perfum też już nigdzie indziej nie kupuję, bo wszystkie ulatniają się po godzinie, a te z Fm trzymają się cały dzień, dopiero zapach 'schodzi' po prysznicu. I to nie jest moja opinia, tylko nie raz na uczelni słyszałam pod koniec dnia opinie koleżanek, które mówiły mi że ładnie pachnę (a perfum używałam np o 8 rano). Tak więc do drogerii już nie chodzę, bo szkoda wydawać krocie na badziewie, które i tak się nei trzyma, gdzie w FM za 30zł kupię coś co mi najbardziej odpowiada.
Cała dyskusja czy coś jest dobre czy złe jest beznadziejna, bo to chyba zależy od skóry też, jak zapach się utrzymuje. A osoby, ktore nigdy w FM nie były i niewiele o tym wiedzą, ale coś tam kiedyś raz spróbowały i od razu się zraziły nie powinny się wypowiadać;]
__________________
Internetowy świat, do którego należymy wszyscy!
sasasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:03   #53
A_neska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 189
GG do A_neska
Dot.: Perfumy FM GROUP

Witam serdecznie

Wstąpiłam do was z malutką informacją o rozwoju nowego wątku - tylko dla chętnych oczywiście https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post31772802
A_neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:20   #54
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Perfumy FM GROUP

Można zarobić na tym nie 7 a wiecej. To nie zalezy od sprzedaży ale od budowania struktury. Radze poczytać. Im wiecej zanjomych zaprosisz do biznesu, oni zaprosza swoich itd. itd. I wystarczy, ze przy duzej strukturze każda z tych osób zamówi coś dla siebie i juz wchodzisz na kolejne poziomy. Tylko zapraszajac osoby trzeba im pomagać, bo jest to w twoim interesie. Wchodzac w to z myslą, ze nazapisuje ludzi i niech robia co chca to lepiej nie zaczynać. To bardzo ważne zeby lider interesował sie innymi.
Ja mogę powiedzieć, ze bardzo duzo sie nauczyłamn bedąc w FM. Dalej jestem w FM, wim bardzo duzo miałam sporą strukturę ale niestety z powodu problemów troche to zaniedbałam, dystrybutorzy zauwazyli ze nikt ich nie wspiera i teraz jest to dla mnie zródło tanich fajnych kosmetyków. Czasami cos sprzedam. Ale sytuacja nie pozwala na to zeby traktowac to jako zarobek. chociaz po jakims czasie pracy na pewno można,

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

A i dodam jeszcze, że produkty FM nie są podróbkami. FM jak i inne firmy typu Armani biorą zapachy z tej samej firmy. wiec nie są to podróbki. Dopiero dystrybutorzy sami dopasowują zapachy FM szukając podobnych w markowych. Robią to po to by klient miał łatwiej.
A i co do różnych opinie na temat perfum. Trzeba wiedzieć, że jeden zapach moze byc innyna kilku osobach. Zależy to od naturalnego zapachu człowieka, ph i ogólnie wiele czynników.
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 21:38   #55
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość


A i dodam jeszcze, że produkty FM nie są podróbkami. FM jak i inne firmy typu Armani biorą zapachy z tej samej firmy. wiec nie są to podróbki. Dopiero dystrybutorzy sami dopasowują zapachy FM szukając podobnych w markowych.
Chętnie poczytam więcej na ten temat.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:59   #56
mola510
Raczkowanie
 
Avatar mola510
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Perfumy FM GROUP

spam - konsultantka szuka klientek

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-02-03 o 15:39
mola510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:47   #57
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez elvis2806 Pokaż wiadomość
Kobieto zastanów się co ty piszesz! Czytam twoje wypowiedzi i dosłownie śmiać mi się chce gdyż to wszystko brzmi jak wypowiedzi rozwydrzonej smarkuli której rodzice szlaban dali. Jeśli nie masz pojęcia o MLM i ogólnie całym temacie, to się nie odzywaj. Ja działam w tej branży od pewnego czasu i uważam iż zarówno firma FM jak i MLM są godne uwagi i mogą pomóc wielu ludziom, a przez takich jak ty inni zrażają się do tego.
Też mam takie wrażenie. Ale jeśli tak bardzo chce zarabiać marne grosze u szefa, płacić marże w sklepie dla mercedesów innych ludzi to jej wybór. Niech tylko nie odstrasza innych, bo dzięki temu ktoś np. może sobie sam zarobić na kino, ciuchy, utrzymanie nawet, odciążyć rodziców itp itd...

Emm co do jakości, to najlepiej sprawdzać produkty na wizażu (chociaż jeszcze mało opinii jest). Na YT też jest jakaś recenzja kosmetyków.
Co do chemii to spotkałam się z dobrymi opiniami przeważnie.
Perfumy - fakt, niektóre zaczynają śmierdzieć ale no cóż tak bywa z każdymi. To zależy od zapachu, który wybierzesz. Ja wybrałam po dłuższym czasie - z zapachem trzeba pochodzić, zobaczyć jaki jest a nie kupować w ciemno i potem narzekać o.O
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:39   #58
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perfumy FM GROUP

Do moich koleżanek dziś poprzychodziły zamówione perfumy FM, trzy koleżanki zamówiły. Generalnie nie były zadowolone. Jedna wzięła "Chance Chanel" (wcześniej spodobał się jej oryginał ode mnie) - jest małe podobieństwo w pierwszych kilku minutach, potem wcale. Tak, że była rozczarowana. Testowało nas te perfumy 4 i na żadnej nie pachniało jak Chanel. Ale przynajmniej były tanie, dużo tańsze niż Chanel których oryginał jest kosztowny.

Druga trafiła z podobieństwem lepiej na odpowiednik Versense z tym że ten kosztował ponad 55 zł za chyba 50 czy 30 ml czyli cena zbliżona do oryginalnego testera 100 ml na Allegro w przeliczeniu na ml.

Trzecia z odpowiednikiem I Love Love źle trafiła bo również niepodobny.

Jeśli ktoś nie lubi dużo wydawać na perfumy a chce coś trochę podobnego do oryginału, to może kupić. W końcu pachnie. Jednak polecam raczej te promocyjne wersje, za 25-30 zł. 5o-60 zł to za dużo na tę jakość.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:35   #59
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Perfumy FM GROUP

Anka-res dlatego chyba lepiej nastawiać się na odrębne zapachy nieco zbliżone do tych popularnych. Dzisiaj spotkam się z moim liderem i zapytam jak to naprawdę z nimi jest. Czy mają być podobne, czy niekoniecznie.
Btw chanel no5 to jakaś katastrofa, mam nadzieję, że oryginał pachnie lepiej chociaż i tak trudno mi sobie to wyobrazić.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:55   #60
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Perfumy FM GROUP

Weźcie sobie w tym FM zmieńcie gadkę (douczcie się), bo jak jeszcze raz usłyszę od "konsultanki" na Pietrynie, że ten "perfum wytrzyma na mnie 12 godzin" i "jest trwalszy niż Chanel, bo Chanel rozwadnia zapachy", to przysięgam, posikam się na ulicy ze śmiechu. A szkoda mi kostki brukowej.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Do moich koleżanek dziś poprzychodziły zamówione perfumy FM, trzy koleżanki zamówiły. Generalnie nie były zadowolone. Jedna wzięła "Chance Chanel" (wcześniej spodobał się jej oryginał ode mnie) - jest małe podobieństwo w pierwszych kilku minutach, potem wcale. Tak, że była rozczarowana. Testowało nas te perfumy 4 i na żadnej nie pachniało jak Chanel. Ale przynajmniej były tanie, dużo tańsze niż Chanel których oryginał jest kosztowny.

Druga trafiła z podobieństwem lepiej na odpowiednik Versense z tym że ten kosztował ponad 55 zł za chyba 50 czy 30 ml czyli cena zbliżona do oryginalnego testera 100 ml na Allegro w przeliczeniu na ml.

Trzecia z odpowiednikiem I Love Love źle trafiła bo również niepodobny.
No jak to niepodobne??Toż to tego samego źródła, co oryginał!!Tylko bez metki!
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2012-03-02 o 13:59
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 10:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.