Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 14:26   #2851
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, blada cera owszem jest sliczna ale warto poćwiczyć też

Ja ostatnio znalazłam świetny aerobik - bardzo fajna skoczna muzyka i kroki.
http://www.youtube.com/watch?v=507P9...eature=mh_lolz

Zachęcam do próbowania i podzielenia się wrażeniami
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:33   #2852
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ale z neutralnym okiem i taka 860 to już spokojnie mozna wyjść, chociaż ja jeszcze na światło dzienne w niej nie wychodziłam. Czerwienie u bladziochów wyglądają bosko. Trzeba sie jednak do czerwieni przyzwyczaić, połazić troche z nia w domu i wio
Usta prześliczne, ja nie ogarniam jak wizażystki malują górną warge że jest taka bardziej okrągła, jeżeli wiece o co mi chodzi.
//edit OO te z granatowym smoky OMG, przestań bo orientacje zmienie (żartuje)
Teraz musze sobie kupic granatowy cień
Bardziej okrągła? jak masz rynienkę podnosową to lecisz sobie te "uszka" tak jak masz naturalnie. A potem nie na równi z czerwienią wargową tylko nieco wyżej. wychodzisz tak jakbyś skórę malowała ale tylko tak hmm... grubość kredki do ust i schodzisz do kąta ust

A ja mam granatowy cien i go nie używam bo nie wiem jak.
Mogę Ci pokazać bo z inglota mam AMC 67

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, blada cera owszem jest sliczna ale warto poćwiczyć też

Ja ostatnio znalazłam świetny aerobik - bardzo fajna skoczna muzyka i kroki.
http://www.youtube.com/watch?v=507P9...eature=mh_lolz

Zachęcam do próbowania i podzielenia się wrażeniami
Codziennie robię 100 brzuszków normalnych 50 skośnych, 20 pompek ćwiczenia na pośladki i uda
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:34   #2853
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36071765]Ja do czerwieni chyba nigdy się nie przekonam Miałam 2 i w sumie mama ich używa tak samo mam ten fioletowy lip tint z limitki essence vapire's love.. zawsze chciałam miec taki odcien,ale w sumie nie wiem po co , skoro w nim raczej nie wyjde na ulice [/QUOTE]

Jak to po co? Żeby mieć

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36071765]No, ale ja całe życie chodzę w nudziakach, największe szaleństwo to chyba ta 16 od kate z rimmela, a tak to beze, jaasne roze, nawet takie jasne trupie kolory.. jakos chyba lepiej na mnie wygladaja niz te zdecydowane odcienie [/QUOTE]

Mam to samo... noszę brzoskwinię, jasny róż i nude, błyszczyki... czasem zwykłe pomadki nawilżające. W szufladzie mam pomadki kolorowe, oprócz czystej czerwieni jakieś rdzawe, brązowe... ale one są od leżenia i zajmowania miejsca w kosmetyczce. Nie umiem się przełamać.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:37   #2854
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, blada cera owszem jest sliczna ale warto poćwiczyć też

Ja ostatnio znalazłam świetny aerobik - bardzo fajna skoczna muzyka i kroki.
http://www.youtube.com/watch?v=507P9...eature=mh_lolz

Zachęcam do próbowania i podzielenia się wrażeniami
Ćwiczenia z filmikami w necie są nie dla mnie - zaczęłam robić 30 Day Shred, potem przyszły święta i brak motywacji, więc oczywiście nie skończyłam , raz się przełamałam i puściłam sobie płytę Chodakowskiej, ale jej maniera mówienia jest tak koszmarna, że zwyczajnie nie mogę jej znieść, a A6W po prostu się znudziłam.
Na swoją obronę dodam, że od jakichś dwóch miesięcy regularnie chodzę na siłownię i widzę spore efekty - widocznie fakt, że płacę za karnet, bardzo mnie motywuje.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:38   #2855
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tujestem, a ja bym mogła zobaczyć te zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Usta prześliczne, ja nie ogarniam jak wizażystki malują górną warge że jest taka bardziej okrągła, jeżeli wiece o co mi chodzi.
W sensie, że boki górnej wargi są zaokraglone "na wypukło"? Łatwo się nauczyć, trzeba tylko troszkę poeksperymentować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:38   #2856
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja ze szminkami - matko nie mam innych niż tylko lekkie jasne róże...

Chodzi mi coś po głowie np jakiś ładny nude czy cos ale zlatuje tak i zlatuje.

Ostatnio napaliłam się na Chubby Stick Clinicque, chyba sobie zrobię prezencik ^^
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:42   #2857
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ale z neutralnym okiem i taka 860 to już spokojnie mozna wyjść, chociaż ja jeszcze na światło dzienne w niej nie wychodziłam. Czerwienie u bladziochów wyglądają bosko. Trzeba sie jednak do czerwieni przyzwyczaić, połazić troche z nia w domu i wio
Usta prześliczne, ja nie ogarniam jak wizażystki malują górną warge że jest taka bardziej okrągła, jeżeli wiece o co mi chodzi.
//edit OO te z granatowym smoky OMG, przestań bo orientacje zmienie (żartuje)
Teraz musze sobie kupic granatowy cień
chodzi że "zamalowują" łuk kupidyna?
czerwień bardzo przykuwa wzrok mało widzę kobitek w czerwieni na ulicach, szczerze to prawie wcale 90% dziewcząt ma usta nudopodobne czasem jakąś gotkę czy metalówę zobaczę w bordo. Polki się chyba boją podkreślać usta

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:44
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 14:46   #2858
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Bardziej okrągła? jak masz rynienkę podnosową to lecisz sobie te "uszka" tak jak masz naturalnie. A potem nie na równi z czerwienią wargową tylko nieco wyżej. wychodzisz tak jakbyś skórę malowała ale tylko tak hmm... grubość kredki do ust i schodzisz do kąta ust

A ja mam granatowy cien i go nie używam bo nie wiem jak.
Mogę Ci pokazać bo z inglota mam AMC 67
Pędzlem czy konturówką? Dzieki śliczne Najgorsze jest to że jeszcze im równo wychodzi

Ja ostatnio nie ćwicze, kolano po trampolinie sobie nadwyrężyłam i czekam aż się naprawi

@iamsolucky nie dokładnie, chodzi że zaokrąglają wargi, które normalnie są bardziej proste, ale wytłumaczyłam, coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (22,2 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:54
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:51   #2859
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Pędzlem czy konturówką? Dzieki śliczne Najgorsze jest to że jeszcze im równo wychodzi

Ja ostatnio nie ćwicze, kolano po trampolinie sobie nadwyrężyłam i czekam aż się naprawi
Z tego co pamiętam to zależało to od wizażystki. Jedne robiły takim szpicowatym pędzlem inne ściętym jak do kresek na oku a jeszcze inne konturówką

do robienia brzuszków nie potrzebne jest kolano :P marna wymówka
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:56   #2860
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3607210 7]Jak to po co? Żeby mieć



Mam to samo... noszę brzoskwinię, jasny róż i nude, błyszczyki... czasem zwykłe pomadki nawilżające. W szufladzie mam pomadki kolorowe, oprócz czystej czerwieni jakieś rdzawe, brązowe... ale one są od leżenia i zajmowania miejsca w kosmetyczce. Nie umiem się przełamać.[/QUOTE]
No tak, przecież to oczywiste
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:01   #2861
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to zależało to od wizażystki. Jedne robiły takim szpicowatym pędzlem inne ściętym jak do kresek na oku a jeszcze inne konturówką

do robienia brzuszków nie potrzebne jest kolano :P marna wymówka
Nic nie mówiłam o brzuszkach
Nie lubie takich ćwiczeń powtarzalnych, nudzą mnie po prostu, ja lubie krótko a treściwie, np. bieganie, Nie potrzebuje sobie mieśnia wyrobić, bo mam akurat taką budowe że są dość widoczne. Jak już jakoś zatłuke tego weża z kieszeni to pójde na karnecik i będe robić interwałówe na bieżni (po jakimś okresie fizycznego przygotowania ofcorz).
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:03   #2862
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Nic nie mówiłam o brzuszkach
Nie lubie takich ćwiczeń powtarzalnych, nudzą mnie po prostu, ja lubie krótko a treściwie, np. bieganie, Nie potrzebuje sobie mieśnia wyrobić, bo mam akurat taką budowe że są dość widoczne. Jak już jakoś zatłuke tego weża z kieszeni to pójde na karnecik i będe robić interwałówe na bieżni (po jakimś okresie fizycznego przygotowania ofcorz).
bieganie.. BLE ;P
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:06   #2863
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chodzi że "zamalowują" łuk kupidyna?
czerwień bardzo przykuwa wzrok mało widzę kobitek w czerwieni na ulicach, szczerze to prawie wcale 90% dziewcząt ma usta nudopodobne czasem jakąś gotkę czy metalówę zobaczę w bordo. Polki się chyba boją podkreślać usta
Nie wiem jak wszystkie Polki ale dla mnie czerwone usta pasują raczej na wieczorne wyjście i to duże, w jakiejś fajnej kiecce, napewno nie na co dzień. Poza tym nie wszystkim pasują intensywnie czerwone usta...
Na bladych twarzach wyglądają dość wyzywająco (to jeszcze zależy oczywiście od rysów twarzy, jej kształtu i wielu innych rzeczy). Chyba najbardziej "naturalnie" czerwień wygląda na ustach kobiet o śniadej cerze. Tak mi się w każdym razie wydaje...

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
bieganie.. BLE ;P
Jakie "BLE", bieganie jest fajne
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:07   #2864
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
bieganie.. BLE ;P
Aerobik ...fuj
A najgorsze dla mnie to aerobik do techniawy, w gimnazjum miałyśmy to na wfie, najgorsze katusze w moim życiu.Do dziś dzień to pamiętam.

@lucciola a MM była baaardzo śniada W ogóle jak kiedyś przeczytałam zasady jak i kiedy mozna to się za głowe złapałam. Trzebaby mieć conajmniej licówki, zabotokszone wargi i cere z fotoszopa. Póki nie nosimy aparatu lub nie mamy supermałych warg to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi.

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-08-23 o 15:09
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:18   #2865
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[QUOTE="niusia";36059910]Naprawdę sądzicie, że ludzie skupiają się na tym czy wasz podkład ma podtony żółte czy różowe, czy macie jednolicie lśniące pasma włosów itp? Wybaczcie, ale mówicie o tym, jakby te fanaberie były Waszym głównym życiowym problemem. Ludzi to nie obchodzi i nie zwracają uwagi na skręt waszych włosów czy "idealny" koloryt skóry, bo to nie jest w żaden sposób ważne.
Kiedy usiłuje czytać te wielostronnicowe wywody o odcieniach podkładu i jak wielkim wyzwaniem jest określenie swojego typu urody wpadam w przerażenie.

To dotyczy właściwie wszystkich wątków, które tutaj podczytuje lub usiłuje. "Filtromaniaczki" czujące się nagie bez filtra i dosmarowujące się po wytarciu nosa chusteczką. "Włosomaniaczki" dostosowujące odżywki do punktu rosy...
Wątki typu "pomadkomaniaczki", "wielbicielki żeli pod prysznic", a wszelkie rekordy bije wątek "jak pogodzić pielęgnację z mieszkaniem z tż" - notabene jedyna dziewczyna prezentująca zdrowe podejście została tam zaatakowana przez stada klonów z 10 warstwami silikonu/podkładu/pudru/skrobi na twarzy i kremem do rąk z biedronki na włosach (tak, wiem, ma odpowiednie składniki ). Próbowałam czytać te wątki (siedzimy sobie z Jantarem i czekamy na film..) i blogi o tym jak to "wybrałam się do rossmana i kupiłam maszynkę do golenia i kredkę do oczu..", ale mówię stop. Powiedzcie proszę, że udajecie i że to tylko odskocznia od bardzej poważnych zajęć, a nie sens Waszego życia.
To nie ma żadnego znaczenia, a wizaż.pl to jedno wielkie targowisko próżności i parada pustoty.
Rozprawiacie o rewelacyjnych kosmetykach i ich cudownym działaniu, [B]a kiedy potem widzi się czasem Wasze zdjęcia niczym się nie wyróżniacie jeśli chodzi o urodę, no może tylko tandetnym przekoloryzowanym makijażem i tipsami. Jeśli nie jest się atrakcyjnym, nie zmieni tego ani perfekcyjny smoky eyes, ani podkład za 200 zł; to nie na tym polega.[/B]
Jak narazie kończę z wizażem, dłużej tego nie zniosę, a szkoda bo mam do tego forum pewien sentyment.
[/QUOTE]
WOW. Jesteś strasznie poważna i luzu w tobie brak, chill out girl...Po to jest Wizaż, by się od szarej codzienności oderwać... Fakt, mnie czasem też irytuje to maniactwo, z jakim obchodzą się niektóre dziewczyny ale każdy ma swoje dziwactwa i nic tego nie zmieni. Ty z pewnością też masz coś takiego w sobie
[B]No a tu to pocisnęłaś...[/B]
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36071765]Ja do czerwieni chyba nigdy się nie przekonam Miałam 2 i w sumie mama ich używa tak samo mam ten [B]fioletowy lip tint z limitki essence vapire's love.. [/B]zawsze chciałam miec taki odcien,ale w sumie nie wiem po co , skoro w nim raczej nie wyjde na ulice

No, ale ja całe życie chodzę w nudziakach, największe szaleństwo to chyba ta 16 od kate z rimmela, a tak to beze, jaasne roze, nawet takie jasne trupie kolory.. jakos chyba lepiej na mnie wygladaja niz te zdecydowane odcienie [/QUOTE]
Ja go mam i baaaaaardzo lubię "w nim chodzić". Czerwone szminy mnie tak nie jarają ale fiolet to jest to...
a tak przy okazji, znacie jakąś pomadkę, która jest [B]naprawdę fioletowa[/B]? Wszystkie fioletowe mazidła do ust jakie mam wpadają w fuksję, róż, co mnie strasznie wkurza padłam, jak zobaczyłam siny fiolet Illi ale jak zobaczyłam swatch, zachwyt minął:/ fuksja!
[QUOTE=rotten_lilly;360724 05]Pędzlem czy konturówką? Dzieki śliczne Najgorsze jest to że jeszcze im równo wychodzi

Ja ostatnio nie ćwicze, kolano po trampolinie sobie nadwyrężyłam i czekam aż się naprawi

@iamsolucky nie dokładnie, chodzi że zaokrąglają wargi, które normalnie są bardziej proste, ale wytłumaczyłam, coś takiego[/QUOTE]
Ja taką łypkę a la Lana Del Ray mam naturalnie... Masakra[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Aerobik ...fuj
A najgorsze dla mnie to aerobik do techniawy, w gimnazjum miałyśmy to na wfie, najgorsze katusze w moim życiu.Do dziś dzień to pamiętam.

@lucciola a MM była baaardzo śniada W ogóle jak kiedyś przeczytałam zasady jak i kiedy mozna to się za głowe złapałam. Trzebaby mieć conajmniej licówki, zabotokszone wargi i cere z fotoszopa. Póki nie nosimy aparatu lub nie mamy supermałych warg to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi.
Jakiekolwiek ćwiczenia, bueeeeee....

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A co tu się narobiło
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:39   #2866
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
@lucciola a MM była baaardzo śniada W ogóle jak kiedyś przeczytałam zasady jak i kiedy mozna to się za głowe złapałam. Trzebaby mieć conajmniej licówki, zabotokszone wargi i cere z fotoszopa. Póki nie nosimy aparatu lub nie mamy supermałych warg to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi.
Czerwone usta były jej znakiem firmowym jak pieprzyk i blond loki, miały ją wyróżniać a nie idealnie pasować, może w innych kolorach szminek byłoby jej lepiej, jednak taki dla niej opracowano styl i już
Ale to fakt co piszesz, czerwone usta i pryszcze nijak się nie komponują
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:48   #2867
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość

A co tu się narobiło
haha chyba dziś się nie polubiłaś z edytorem tekstu

Ja chcem ten róż z YR.. Nosz kurcze...głupie kruczki.. przeżyć tego nie mogę..

(to nie maniactwo, jak się na coś napalę to potem tak właśnie mam ;p )

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Czerwone usta były jej znakiem firmowym jak pieprzyk i blond loki, miały ją wyróżniać a nie idealnie pasować, może w innych kolorach szminek byłoby jej lepiej, jednak taki dla niej opracowano styl i już
Ale to fakt co piszesz, czerwone usta i pryszcze nijak się nie komponują
Więc póki nie ma kremu photoshop to możemy się pożegnać z czerwonym..
Mnie denerwuje bardzo to, że mimo że mam białe zęby to jak mazną mnie czerwonym to od razu stają się żółte.. ;/
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:00   #2868
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Właśnie testuję CSa 110 i jestem zaszokowana,że się nie odcina... Zobaczy się, co będzie za parę h.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:16   #2869
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tak odnośnie photoshopa
@lucciola: ja jestem blondyna taka średnią, zimnym typem, blada i jak mam czerwień na ustach to że tak powiem zbieram komplementowe żniwa. W dodatku zębów najrówniejszych nie mam, dosyć szerokie jedynki i białe też nie są. Ust zbyt ponętnych też nie mam.

@tujestem a może innego odcienia potrzebujesz, ja miałam 3 przed tą swoją i w nich rzeczywiście zbyt ciekawie nie wyglądałam

CS110 ma ładny odcień Teraz chodze bez podkładu, czekam aż mi opalenizna (no dobra tego opalenizną nazwać nie można) zejdze. Bez sensu kupować podkład na 2m-ce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (78,0 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-08-23 o 16:54
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:34   #2870
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie działa link

Ja komplementów wcale nie zbieram, więc wszystko mi jedno i zostaję przy swoich nudziakach
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:39   #2871
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Więc póki nie ma kremu photoshop to możemy się pożegnać z czerwonym..
Mnie denerwuje bardzo to, że mimo że mam białe zęby to jak mazną mnie czerwonym to od razu stają się żółte.. ;/
To nie od czerwieni samej w sobie, a jej odcienia. Chłodna czerwień nie będzie wydobywać z zębów żółci.

Ja usta maluję wyrazistymi szminkami właściwie codziennie - fuksja, czerwień, bodro, jaskrawy pomarańcz itp. Tak, jak pisałam wcześniej, mam bardzo jasną cerę, czarne włosy i ciemną oprawę oczu - i uwielbiam się w wersji z mocnymi ustami.
Natomiast tymi zasadami kiedy można malować usta na czerwono, a kiedy nie nie sugerowałabym się. Dla każdego typu kolorystycznego można dobrać odpowiedni odcień czerwieni, i jeśli zwrócenie uwagi na okolice ust nam nie przeszkadza np. z powodu krzywych zębów, to nie przejmowałabym się.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:59   #2872
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wszystkie Polki ale dla mnie czerwone usta pasują raczej na wieczorne wyjście i to duże, w jakiejś fajnej kiecce, napewno nie na co dzień. Poza tym nie wszystkim pasują intensywnie czerwone usta...
Na bladych twarzach wyglądają dość wyzywająco (to jeszcze zależy oczywiście od rysów twarzy, jej kształtu i wielu innych rzeczy). Chyba najbardziej "naturalnie" czerwień wygląda na ustach kobiet o śniadej cerze. Tak mi się w każdym razie wydaje...
Ja tak nie uważam. W ogóle uważam, ze to raczej dość napigmentowane usta wyglądają naturalnie, bo bardzo mało osób w Polsce ma usta blade, zbliżone kolorem do karnacji. Tymczasem mnóstwo osób nosi beżowawe czy bladoróżowe szminki i błyszczyki - owszem efekt może być fajny, ale im bledszy i bardziej kryjący kolor, tym mniej naturalny. Blade osoby często mają mocno różowe lub czerwone usta, bo mają mało pigmentu i cienką skórę.

A efekt szminki zależy od wielu rzeczy, przede wszystkim oprawy oczu i rysów. Jeśłi ktoś ma jasnąoprawę oczu i oczy, to wiadomo że wszlekie mocne kolory na ustach będą najbardziej się rzucały w oczy. Sporo tez zalezy od rysów twarzy. Kolor włosów nie ma aż takiego znaczenia.


I wracając do tematu, często się tak mówi, że albo mocne usta albo oczy - to też nie zawsze jest prawdą. Szczególnie przy makijażu wieczorowym. Ale ogólnie przy bardziej wyrazistych typach urody lub po prostu umiejętnie wykonanym makijażu wcale nie będzie wyglądał rażąco. BTW bardzo ciemne/intensywne usta na bladej osobie o jasnej oprawie oczu i jasnych włosach będą wyglądały bardziej nienaturalnie i drastycznie niż przy podkreślonych oczach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:01   #2873
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Brzuszki ponoć nie są już polecane, bo mogą źle działać na kręgosłup Cieszy mnie to, bo ich nie lubię
Zresztą mogą też powiększać "szparę" na brzuchu. Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że w ogóle coś takiego istnieje. To się robi zwykle po ciąży, ale czasem i bez niej. W tym poście jest obrazek: http://niebieskoszara.blogspot.com/2...-po-ciazy.html Skośne można robić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:12   #2874
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
A
@lucciola a MM była baaardzo śniada W ogóle jak kiedyś przeczytałam zasady jak i kiedy mozna to się za głowe złapałam. Trzebaby mieć conajmniej licówki, zabotokszone wargi i cere z fotoszopa. Póki nie nosimy aparatu lub nie mamy supermałych warg to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi.
Racja.

Ale ogólnie to o ile się nie mylę, tak po pierwszej wojnie światowej aż do chyba lat siedemdziesiątych głównym akcentem makijażu była szminka. Nie każdy malował oczy, ale szminka była uważana za podstawę makijażu w sumie. Jak się czyta stare powieści to można to zaobserwować po narracji. Potem weszły w modę beżowe, cieliste kolory a potem jakoś się odwróciło i od dłuższego czasu jest odwrotnie, kobiety przede wszystkim podkreślają oczy, a nie wszystkie i rzadziej używają szminki, przynajmniej takiej kryjącej.

Tak więc w czasach MM to chyba wszystkie katorki nosiły szminki w wyraźnych odcieniach, już nie mówiąc o tym, że w czasach kina czarno-białego w ogóle wizerunek gwiazd był specyficzny ze względu na wymagania takiego filmu.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Brzuszki ponoć nie są już polecane, bo mogą źle działać na kręgosłup Cieszy mnie to, bo ich nie lubię
Zresztą mogą też powiększać "szparę" na brzuchu. Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że w ogóle coś takiego istnieje. To się robi zwykle po ciąży, ale czasem i bez niej. W tym poście jest obrazek: http://niebieskoszara.blogspot.com/2...-po-ciazy.html Skośne można robić
:O O boż, ja to moge mieć... nie byłam nigdy w ciąży, ale mam słabe mięśnie brzucha. Idę obczajać temat.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:17   #2875
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja tak nie uważam. W ogóle uważam, ze to raczej dość napigmentowane usta wyglądają naturalnie, bo bardzo mało osób w Polsce ma usta blade, zbliżone kolorem do karnacji. Tymczasem mnóstwo osób nosi beżowawe czy bladoróżowe szminki i błyszczyki - owszem efekt może być fajny, ale im bledszy i bardziej kryjący kolor, tym mniej naturalny. Blade osoby często mają mocno różowe lub czerwone usta, bo mają mało pigmentu i cienką skórę.

A efekt szminki zależy od wielu rzeczy, przede wszystkim oprawy oczu i rysów. Jeśłi ktoś ma jasnąoprawę oczu i oczy, to wiadomo że wszlekie mocne kolory na ustach będą najbardziej się rzucały w oczy. Sporo tez zalezy od rysów twarzy. Kolor włosów nie ma aż takiego znaczenia.


I wracając do tematu, często się tak mówi, że albo mocne usta albo oczy - to też nie zawsze jest prawdą. Szczególnie przy makijażu wieczorowym. Ale ogólnie przy bardziej wyrazistych typach urody lub po prostu umiejętnie wykonanym makijażu wcale nie będzie wyglądał rażąco. BTW bardzo ciemne/intensywne usta na bladej osobie o jasnej oprawie oczu i jasnych włosach będą wyglądały bardziej nienaturalnie i drastycznie niż przy podkreślonych oczach.
Wiadomo, że wszystko zależy od urody, rysów itp.

Ja mam np jasne włosy, jasną cerę, jasne oczy i blado różowe usta, więc jak nawalę sobie czerwonej albo w ogóle ciemniejszej szminki to mam wrażenie, że wyglądam jak dziecko, które zabrało mamie szminkę i się pomalowało
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:22   #2876
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Brzuszki ponoć nie są już polecane, bo mogą źle działać na kręgosłup Cieszy mnie to, bo ich nie lubię
Zresztą mogą też powiększać "szparę" na brzuchu. Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że w ogóle coś takiego istnieje. To się robi zwykle po ciąży, ale czasem i bez niej. W tym poście jest obrazek: http://niebieskoszara.blogspot.com/2...-po-ciazy.html Skośne można robić
A może się takie coś zrobic po operacji? Nie strasz mnie.

@wampierz i szminka jest 300x szybsza od malowania oka. Ogólnie podobają mi sie wizerunki aktorek z czasów tamtego kina, są zrobione owszem, ale kobiece i estetyczne.

@enn Chciałam powiedzieć że bardzo ładne makijaże robisz
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:27   #2877
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36075576]Wiadomo, że wszystko zależy od urody, rysów itp.

Ja mam np jasne włosy, jasną cerę, jasne oczy i blado różowe usta, więc jak nawalę sobie czerwonej albo w ogóle ciemniejszej szminki to mam wrażenie, że wyglądam jak dziecko, które zabrało mamie szminkę i się pomalowało [/QUOTE]
Tak, ale ty jesteś przyzwyczajona do widzenia siebie w lustrze bez szminki. To tak jak ja i bardzo ciemny, mocny makijaż oczu. Prawie nigdy go nie robię i jak już zrobię to wydaję się sobie wyglądać bardzo dziwnie i nie jak ja, ale inni już tak nie uważają.

No itak jak mówiłam, przy całkowicie jasnej urodzie intensywny kolor na ustach wygląda bardzo kontrastowo i skupia uwagę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:27   #2878
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
A może się takie coś zrobic po operacji? Nie strasz mnie.

@wampierz i szminka jest 300x szybsza od malowania oka. Ogólnie podobają mi sie wizerunki aktorek z czasów tamtego kina, są zrobione owszem, ale kobiece i estetyczne.

@enn Chciałam powiedzieć że bardzo ładne makijaże robisz
Aj tam, to nie takie straszne, ćwiczeniami można naprawić
Ja to mam, a nigdy nie kroili mi brzucha ani nie byłam w ciąży. Za to jako nastolatka namiętnie robiłam zwykłe brzuszki, zwykle po 200 dziennie, aż zaczynał mi się robić kaloryfer (co jest dziwne, bo ponoć trzeba mnóstwa białka, siły i determinacji, żeby go osiągnąć, ale może to od genów zależy). Pewnie od tego mam tą przerwę. Nie jest duża, malutka wręcz, ale lepiej teraz nad tym pracować niż potem chirurgicznie naprawiać

A co do szminek, to ja jestem zimą, a jakoś tak wulgarnie wyglądam w mocnych kolorach Pewnie nigdy nie dobrałam żadnego dobrze i tyle
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:31   #2879
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tak, ale ty jesteś przyzwyczajona do widzenia siebie w lustrze bez szminki. To tak jak ja i bardzo ciemny, mocny makijaż oczu. Prawie nigdy go nie robię i jak już zrobię to wydaję się sobie wyglądać bardzo dziwnie i nie jak ja, ale inni już tak nie uważają.

No itak jak mówiłam, przy całkowicie jasnej urodzie intensywny kolor na ustach wygląda bardzo kontrastowo i skupia uwagę.
Może i tak, chociaż szminek używam, tyle, że jasnych/stonowanych. Za to malować na ciemno oczu się nie boję, a nawet lubię

Swoją drogą myślałam, że to ja mam za dużo szminek: http://www.makeupsavvy.co.uk/2012/08...akeup+Savvy%29 ;o
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:35   #2880
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja całkiem lubię mocne kolory na ustach ale jednocześnie wstydzę się w nich wyjść poza mury domu...(wiem, że to dziecinne ale...) i nie wiem, czy w moim wieku mocne usta nie wyglądają sztucznie i groteskowo....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.