Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 18:23   #271
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

A ja z ciekawości sprawdziłam swoje kosmetyki z pepco i wszystkie są made in eng albo usa i nie mam im nic do wytknięcia ;-)
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:17   #272
malenka93
Przyczajenie
 
Avatar malenka93
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Zastanawia mnie dlaczego kosmetyki takich firm jak m.in. Astor , Rimmel itd. są w tak niskich cenach.
Opakowanie niczym się nie różni. '
Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami z Pepco?
malenka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:24   #273
Alessa blog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Witajcie Wizażanki To mój pierwszy post na Wizażu.
Najbliższe Pepco mam w Piastowie pod Warszawą. Z kosmetyków widziałam: NYC, Astor, Color Chic, Maybelline. Wet'n'wild niestety nie ma Rozświetlacz Collection 2000 miałam jakieś 5 lub 6 lat temu. Niestety nie był rewelacyjny.
Może wiecie czy w warszawskich Pepco są kosmetyki ?
__________________
.
Alessa blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:03   #274
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez malenka93 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie dlaczego kosmetyki takich firm jak m.in. Astor , Rimmel itd. są w tak niskich cenach.
Opakowanie niczym się nie różni. '
Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami z Pepco?
Ja niedawno kupilam puder pyłkowy z Astora (19.90) i tusz do rzęs Rimmela(9.90) , moge powiedziec ze niczym sie nie roznia od Rossmanowskich jedynie ceną. Pepco ma nizsze marże na produkty Warto tam zaglądac
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:42   #275
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Odświeżam wątek. I się pochwalę że zakupiłam kredkę do oczy Manhattan Khol Kajal Eyeliner 6 za jedyne 3 zł Byłam zaskoczona.. oprócz tego były jeszcze cienie z Manhattanu też za grosze ale niestety jedyny odcień to róż
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:45   #276
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Byłam wczoraj w żoliborskim Pepco w Warszawie. Niestety, kosmetyków tam praktycznie nie było. :-/ Tuż przy kasach znajdowała się mała półeczka wielkości pudełka na buty a w niej parę pudrów i kilkanaście lakierów do paznokci. A nie, przepraszam. Były też błyszczyki z Myszką Miki.

Pytanie do Wizażanek, które już sprawdziły - czy inne warszawskie Pepco są lepiej zaopatrzone kosmetykowo?
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:58   #277
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Shiraishi Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w żoliborskim Pepco w Warszawie. Niestety, kosmetyków tam praktycznie nie było. :-/ Tuż przy kasach znajdowała się mała półeczka wielkości pudełka na buty a w niej parę pudrów i kilkanaście lakierów do paznokci. A nie, przepraszam. Były też błyszczyki z Myszką Miki.

Pytanie do Wizażanek, które już sprawdziły - czy inne warszawskie Pepco są lepiej zaopatrzone kosmetykowo?
W Galerii Rembielińskiej był całkiem spory wybór kosmetyków Ale na pewno nie ogromny, też jestem ciekawa gdzie w Warszawie znajduje się Pepco z dużym wyborem ubrań i kosmetyków
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 17:48   #278
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Ktoś tu jeszcze przeszukuje pepco w nadziei na fajne kosmetyki?
Ja się niestety spóźniłam na lakier sally hansen w kolorze, który mi się wymarzył (ballet rouges), za to w ząbkach (koło warszawy) widziałam trochę kolorówki accesorize - palety cieni (jakieś dziwne takie), pojedyncze cienie i szminki. szkoda, że tuszy nie rzucili
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:11   #279
fiona122006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Nieszczęśliwie zagnało mnie do Pepco po szklanki a wyszłam z kolorówką z accesorize, i muszę przyzna że nie żałuje !!! Kolory palet i cieni są przyzwoite a pomadka pięknie nawilża i cudnie pachnie
fiona122006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 21:46   #280
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

a u nas nie dosyć, że baaardzo słabo w kolorówkę wyposażone, to do tego droga i wszystko w stanie opłakanym [porozwarstwiane etc]
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:52   #281
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez fiona122006 Pokaż wiadomość
Nieszczęśliwie zagnało mnie do Pepco po szklanki a wyszłam z kolorówką z accesorize, i muszę przyzna że nie żałuje !!! Kolory palet i cieni są przyzwoite a pomadka pięknie nawilża i cudnie pachnie
widziałam w swoim pepco (w-wa broniewskiego) te cienie accesorize i o mało się nie skusiłam bo kolorki fajne były. ale w porę sobie przypomniałam że cieni mam sporo i muszę najpierw coś "wymazać". ale myślę o nich i pewnie się złamię i je w końcu kupię
właściwie chciałam jakiś puder dostać ale był tylko jeden totalnie pokruszony.

Edytowane przez 4Cats
Czas edycji: 2013-05-14 o 20:17
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 09:53   #282
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Czy w którymś poznańskim pepco jest sensowny wybór lakierów SH Salon?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 10:26   #283
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

W Olsztynie znów pojawiły się kosmetyki Manhattan: pojedyncze cienie, lakiery do paznokci, korektory w sztyfcie, fluidy. Ceny: 4,99, 7,99, 9,99
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 22:07   #284
nosicielkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bartoszyce
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

A w Bartoszycach pojawiły się kosmetyki Calvina Kleina w cenie 15-25 zł: pomadki, cienie, róże, pudry, lakiery...
__________________
CZAS SIĘ WZIĄĆ ZA SIEBIE!
wzrost: 174cm
3.06.2013 -> 75kg
27.06.2013 -> 72,4kg
cel: 63 kg


nosicielka wirusa szczęścia
nosicielkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 23:09   #285
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

W Krakowie na Ruczaju również - Calvin Klein i trochę Revlona
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 00:44   #286
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez takina Pokaż wiadomość
W Krakowie na Ruczaju również - Calvin Klein i trochę Revlona
a z revlon co takiego?
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 06:38   #287
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

A w którym Pepco w W-wie dostanę kosmetyki Calvina Kleina? Najbliżej mam na Broniewskiego ale to Pepco jest chyba słabo zaopatrzone.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 06:39   #288
takina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Aj nie pamiętam dokładnie, ale na pewno cienie, chyba tusze - stanowczo więcej rzeczy było z CK. Przepraszam ale nie pamiętam szczegółowo... Jak tam będę - maila uzupełnię
takina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 23:05   #289
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

z Revlon pojawił się bezbarwny żel do brwi za 9,99.
wg dekalkulatora
Date of manufacture:
22 of April, 2011
General shelf life: 36 months
http://checkcosmetic.net/images/ok.png Valid at least for the next
11 months


sprawdziłam kod cienia w kremie CK, wyprodukowany w 2011r. cena 19,99. tyle samo kosztują lakiery (niebieski, róż, czerwony).

żelu nie używałam, cień w kremie CK tak- kolor i pigmentacja ok, ale trwałość b. słaba.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 10:38   #290
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Ja kupiłam żel do brwi, jestem zadowolona. Szkoda tylko, że krystaliczny żel z czasem zaczyna mętnieć. Normalna sprawa, bo "czesząc" brwi zawsze zgarniemy trochę pudru i trafia on później do buteleczki, ale za ładnie to nie wygląda
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:41   #291
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

We Wrocławiu widziałam kosmetyki Calvin Klein ;D Myślicie ,że to podrobki,bo mi się wydaje ,że tak.
Np. bronzer jest w plastikowym, przeźroczystym , dość tandetnym opakowaniu za 20zł
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 20:57   #292
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Nie orientujecie się, w którym Pepco w Krakowie są kosmetyki Manhattan, chodzi mi o podkłady?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:33   #293
rzen
Zadomowienie
 
Avatar rzen
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

W tarnowskim Pepco kupiłam cienie z Astora za 2,99 i za tyle samo lakier Colour CHiC. Co do lakieru to jest świetny, jednak cienie mają słabą pigmentacje
Widziałam kosmetyki z Manhattanu, W7, MUA, Sally Hansen - lakiery niestety rozdzielone Cienie z Rimmel, Manhattan
Co do lakierów to od razu widać, który jest nieświeży... Mój jest w porządku na szczęście
rzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:55   #294
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
We Wrocławiu widziałam kosmetyki Calvin Klein ;D Myślicie ,że to podrobki,bo mi się wydaje ,że tak.
Np. bronzer jest w plastikowym, przeźroczystym , dość tandetnym opakowaniu za 20zł
wydaje mi się, że to mogą być oryginały tylko z jakiejś zamierzchłej kolekcji - takie zdjęcia przynajmniej wypluwa wujaszek Google. W moim TK MAXXX też są kosmetyki CK i też właśnie tak wyglądają, a całe rozbudowane zestawy chodzą po 5 dych więc na pewno jakieś obiekty archeologiczne
Cytat:
Napisane przez rzen Pokaż wiadomość
W tarnowskim Pepco kupiłam cienie z Astora za 2,99 i za tyle samo lakier Colour CHiC. Co do lakieru to jest świetny, jednak cienie mają słabą pigmentacje
Widziałam kosmetyki z Manhattanu, W7, MUA, Sally Hansen - lakiery niestety rozdzielone Cienie z Rimmel, Manhattan
Co do lakierów to od razu widać, który jest nieświeży... Mój jest w porządku na szczęście
a orientujesz się jakie kosmetyki są z W7?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:15   #295
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Zazdroszczę wam tak fajnie zaopatrzonych Pepco. U mnie są dwa ale jedno daleko, a w tym bliskim... trochę kosmetyków jest ale w stanie tragicznym... cienie i pudry pokruszone, żele zapełnione tylko do połowy...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:18   #296
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam tak fajnie zaopatrzonych Pepco. U mnie są dwa ale jedno daleko, a w tym bliskim... trochę kosmetyków jest ale w stanie tragicznym... cienie i pudry pokruszone, żele zapełnione tylko do połowy...
u mnie podobnie. kiedys było znacznie lepiej, a teraz jak już jestem w Pepco to zazwyczaj omijam szerokim łukiem tę półkę

Ponoć w Częstochowie mają otworzyć jeszcze jeden sklep, więć może tam będzie lepiej
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 09:22   #297
rzen
Zadomowienie
 
Avatar rzen
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a orientujesz się jakie kosmetyki są z W7?
A widziałam w sumie chyba tylko pędzle, bardziej akcesoria... Chyba kolorówki jako takiej nie widziałam... Mój błąd, sory :P
rzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:59   #298
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Dziewczyny, nie orientujecie się, do którego Pepco w Krakowie aktualnie najlepiej się udać, żeby znaleźć fajne kosmetyki (albo w ogóle jakieś, bo wiem, że nie wszędzie są)? Poszukuję aktualnie wet n wild, ale interesuje mnie głównie puder. Chciałam uderzyć do tych P. raczej na południu Krk, bo mam bliżej.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:11   #299
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
a u nas nie dosyć, że baaardzo słabo w kolorówkę wyposażone, to do tego droga i wszystko w stanie opłakanym [porozwarstwiane etc]
w mojej miejscowości tak samo, z chęcią kupiłabym tam coś, ale strach dotknąć, bo wygląda czasami strasznie
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 15:02   #300
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Kupiłam kolejny lakier Sally Hansen, głęboki fiolet, no nie mogłam się oprzeć za te pieniądze
O taki:
https://www.google.pl/search?q=sally...ml%3B800%3B560
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 17:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.