stylistka paznokci z Tychów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 10:02   #31
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Nie mam zamiaru nikomu liczyć ani klientów, ani ile na nich zarabia. Natomiast każdemu - niezależnie od profesjii patrzę na ręce w jaki sposób robi to do czego się przyznaje że to umie - i to oceniam.
Jeśli to jest księgowy to chcę by umiał liczyć, stylistka - jakość pazurków a sprzedawca - sposób obsługi itd...
Ana kurs idź... Jak stanieją akryle do 25 zł to se dam zrobić
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:57   #32
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez jaś Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru nikomu liczyć ani klientów, ani ile na nich zarabia. Natomiast każdemu - niezależnie od profesjii patrzę na ręce w jaki sposób robi to do czego się przyznaje że to umie - i to oceniam.
Jeśli to jest księgowy to chcę by umiał liczyć, stylistka - jakość pazurków a sprzedawca - sposób obsługi itd...
Ana kurs idź... Jak stanieją akryle do 25 zł to se dam zrobić
Na kurs wybiore sie zaraz po tym jak sie do tego akrylu przyzwyczaje metoda strasznie smierdzaca i ja osobiscie nie polecam !! jest bardzo twardy co bardzo niszczy plytki nawet dobrze zalozony a jak nie daj Boże sie uderzysz to zobaczysz gwiazdki kazdy zawsze patrzy kazdemu na rece to raczej normalne !!
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:47   #33
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Bililii - nie twardość akrylu niszczy płytkę a raczej nieumiejętne obchodzenie się z tipsami oraz brak techniki ich usuwania (przepiłowania czy wręcz odrywanie). Jak ktoś nie kombinuje i umie się obchodzic ze swoim nowym nabytkiem (tipsy) to z pazurkami naturalnymi nic się nie dzieje. Akryl śmierdzi jak porządna chemia i tyle. a włosy po trudach przemiany kolorów nie śmierdzą??
pozdrawiam
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:27   #34
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Bibilii,

Nie rozumiem czemu się dziwisz krytyką paznokci za 35zł, skora sama piszesz, ze bierzesz 60zł. Poważnie pracowałabyś za mniej?

Sama nie zajmuję się już wykonywaniem paznokci, ale jako dystrybutor i szkoleniowiec mam ciągły kontakt z osobami pracującymi za różne stawki.
Wielokrotnie słyszałam: "ale super jest ten nowy żel, ale bym go chciała.. ale ja tak mało biorę, że nie stać mnie, bo nic nie zarobię".
a mówią to czasem dziewczyny, które biorą troszkę więcej niż nawet 60zł.
To samo dotyczy porządnych pilników, akcesoriów i dezynfekcji itp.

Za dużo się nasłuchałam takich właśnie zdań i uważam, że obniżanie ceny takim kosztem nie jest niczym dobrym ani dla klientki, ani dla osoby pracującej, która ma mniejsze możliwości na dalszy rozwój, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, materiały, jak i dalszą edukację.

Nie inwestuje się w swoje umiejętności tyle czasu i niemałe pieniądze, żeby pracować charytatywnie, wkładając dodatkowo tylko własne środki.


Nie doszukujcie sie ataków, tylko obiektywnej opinii. Każdy niech bierze tyle, za ile mu się to opłaca, byle nie było to kosztem materiałów, higieny, dokładności, dalszej nauki.
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:16   #35
monika1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 23
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez bibilii Pokaż wiadomość
nie rozumiem dlaczego tak potepaicie paznokcie ktore sa tansze !! ja pracuje w labedach i moj salon za paznokcie przedluzane bierze 60 zlotych za zelowanie naturalnej plytki 50 lotycha za uzupełnienie 25,, zmiana wzoru zas 50 a sciagniecie 10(+odżywka sally hansena) i mam ogromna rzesze klientek siedze w salonie 10 a czasami nawet 12 godzin dziennie i mam zajeta godzina po godzinie a umawiac sie trzeba przynajmniej tydzien wczesniej !! nie zdazylo sie jeszcze zeby ktos wszedł z "ulicy" i odrazu usiadł pzdr !! dla Ani_G u ktorej ostatnio bylam na szkoleniu aha i musze jeszcze wam napisac ze pracuje na bardzo drogich zelach z Alveza i nailsa !!


Rozumie ze to uzupełnienie za 25 zł to tylko zmatowienie glosa i polożenie go na nowo przy skórkach....hehehhe ostatnio tylko o takich uzupełnieniach słysze :/.Bo jeżeli
spilowywujsze z 80 % żelu i nakładasz na nowo to gdzie tu zarobek............:/
monika1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:57   #36
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez monika1977 Pokaż wiadomość
Rozumie ze to uzupełnienie za 25 zł to tylko zmatowienie glosa i polożenie go na nowo przy skórkach....hehehhe ostatnio tylko o takich uzupełnieniach słysze :/.Bo jeżeli
spilowywujsze z 80 % żelu i nakładasz na nowo to gdzie tu zarobek............:/
nie to uzupelnienie nie polega tylko na spilowaniu glosa ale na wyrownaniu tej plytki usunieciu odrostu nadlaniu mlecznego koloru (np. w tym przypadku brzoskwiniowego ) wyrównaniu go i dopiero nalozeniu nablyszczenia a jesli powiedzmy ktos nie ma mlecznego nadlania bo ma kolorowa koncowke i tylko przezroczysty zel to jakiego uzupelnienia sie spodziewasz ?? zeby paznokcia zbudowac na nowo ??
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:14   #37
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

I ja dołożę 3 grosze. Mam zupełnie inną profesję , ale pewne rzeczy da się porównać. Sprzedaję drogie produkty i sporo liczę za wykonanie usługi. Daję za to najwyższą jakość roboty i materiału.
Nie uważam za właściwe rywalizowanie na poziomie ceny wykonawstwa - dlatego że ktoś robi taniej to ja tez muszę zmniejszyć cenę.
Nie uważam również że mam pracować na tanich materiałach tylko dlatego żeby konkurować ceną. To do mnie musi równać konkurencja a nie ja do konkurencji . A klienci i tak przychodzą bo wiedzą co kupują.
Nie mam zamiaru zarobić wszystkich pieniędzy świata.
Co nie wpływa na moje wybory gdzie ja chcę tanio kupić dobre - no wtedy handlowiec ze mnie wyłazi.. )
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 16:52   #38
agun22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: TYCHY
Wiadomości: 4
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

witam! chciałam sie zapytac czy ktos nie zna osoby ktora zakłada tpisy w rozsadnej cenie i w domu prywatnie bo te ceny w salonach to sa przegieciem a dla osoby ktora nie pracuje to duzo dac 70-150zł.jesli ktos ma namiary to bardzo była bym wdzieczna.
agun22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 08:38   #39
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Moze ja sie tu troszke zareklamuje . jestem po kursie i szukam chetnej dziewczyny na ktorej bym cwiczyła dodam ze jestem z tychow

chetne prosze o kontakt
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 22:01   #40
vashi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 31
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez Ewka86 Pokaż wiadomość
Moze ja sie tu troszke zareklamuje . jestem po kursie i szukam chetnej dziewczyny na ktorej bym cwiczyła dodam ze jestem z tychow

chetne prosze o kontakt
ewuś - masz wiadomość
vashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:12   #41
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

witam..W Tychach bardzo dobrze i tanio robi pazurki Pani Monika Badura
Pracuje ona w Salonie Fryzjerskim M. Sojka na Damrota 66.
Jest tam od niedawna, korzystam tam z fryzjera więc przy okazji chodzę na pazurki i powiem ze jestem zachwycona!
P. Badura jest miła osóbka ma glowę pełna pomysłów ..a co najważnijsze moje paznokcie trzymają sie 1,5 miesiąca bez nawet małego zapowietrzenia!!! co wczesniej sie nie zadrzało!
Za korekte bierze 60-70 zł
za założenie nie wiem ..ale sie spytam to napisze
Uważam ze nie jest to wygórowana cena za tak dobra prace! robi szybko nie trzeba siedziec 3 godziny tak jak zwykle. 1,5 h najwyżej i jestem gotowa
Dodam że jest wice mistrzynia zdobienia w Polsce i robi takze kursy w szkole w Tychach.

POLECAM
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 19:20   #42
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Czyżbym widziała tu reklame ??
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:03   #43
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

tak.. reklama zadowolonej klientki..chodze do tego salonu na wlosy i pazurki takze polecam... tego wlasnie dotyczyl temat tego watku tak?..kogo polecamy w tychach...to polecam hihi
pozdro
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:33   #44
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

a możesz podać adres jakiegoś bloga/galerii do tej stylistki?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:27   #45
Bearushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 4
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Witam, chciałam odnowić wątek.
Szukam sprawdzonej stylistki paznokcie w Tychach.

Po raz pierwszy w życiu odwiedziłam salon w którym zażelowałam sobie naturalną płytkę paznokcia (+french)

Problem w tym że po tygodniu złamałam jeden paznokieć, poszłam więc na jego korektę (100% moja wina - uderzyłam z impetem paznokciami w drzwi samochodu) - robiła ją inna Pani, paznokieć wyszedł inny niż reszta - dużo grubszy, a tzw. uśmiech frencha, niesymetryczny.... Był to środkowy paznokieć prawej ręki.

Dzisiaj - nie mam pojęcia jak i kiedy, odprysnął róg żelu na palcu wskazującym lewej ręki, paznokieć naturalny nie złamał się, także wystaje spod ułamanego żelu... Dzisiaj minął 2 tydzień od pierwszej wizyty.

Trzecia sprawa - nie robią korekt-uzupełniania...

Czyli przy większym odroście muszę zapłacić od nowa pełną cenę.

Mam zatem dylemat - z jednej strony byłam zadowolona z paznokci zaraz po ich zrobieniu, i nie wiem czy ten wypadek z odpryśnięciem to normalne i przesadzam? Czy też jednak, powinnam rozejrzeć się za innym salonem.

Byłam w salonie yasmin, dla informacji. Wybrałam go na podstawie galerii zdjęć zamieszczonej na ich stronie. Jestem bowiem zielona w temacie renomy tyskich salonów, ect. Bardzo proszę Was o pomoc i poradę - absolutnie nie chcę robić temu salonowi antyreklamy, wiem że jest wiele zadowolonych klientek a ceny nie są wygórowane.
Jestem jednak skłonna płacić więcej jeśli mogę uniknąć niespodziewanych odprysków i dopłacania po 10 pln za uszkodzone paznokcie w droższym salonie, gdzie robią to lepiej czy na lepszych kosmetykach (?).

Z góry dziękuję za pomoc!
Bearushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:51   #46
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Ja ci polecam Madzię Rurańską - instruktorkę Astonishinga
Teraz przenosi salon, ale na nk ją znajdziesz i się z nią skontaktuj - napewno będziesz zadowolona
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:17   #47
Bearushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 4
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Dziękuję za pomoc! Poszukam jej jeszcze dzisiaj. Nie pamiętasz może nazwy jej salonu?
Bearushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 07:42   #48
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Perfecto
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 09:40   #49
caroline900
Raczkowanie
 
Avatar caroline900
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 73
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Dziewczyny ja chodze do znajomej na ryneczku na K . Bierze mi 70zł , ale wykonanie śliczne , naprawde polecam . Nie są to znowu takie duze pieniadze, bo tak gdzie ona pracowała za sam french płaciło sie od 140zł , a teraz ona sama na siebie pracuje i jest tanije )
caroline900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 12:55   #50
Bearushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 4
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Dziewczyny, a może zamiast zmieniać salon powinnam ostatni raz spróbować i zapisać się ale do właścicielki? W końcu to od niej wiszą te wszystkie dyplomy na ścianie w salonie i od niej jest galeria paznokci na stronce \
Sama nie wiem. Może znajdzie się jeszcze ktoś kto chodzi/chodził do Yasmin i da mi jakąś poradę i swoją opionię.

Jeśli nie to najprawdopodobniej pokieruję się do Perfecto, ale od razu do tej Pani Magdy, nie chcę już więcej błądzić. Plus, naprawa paznokcia od drugiej wizyty gratic, więc jest to dobre zabezpieczenie dla moich odpryskujących paznokci
Bearushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 18:48   #51
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Ja bym od razu do Madzi poszła
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:06   #52
madzialenka897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Ja chodzę do studia kosmetycznego laperle w tychach pani Ania robi naprawde swietne paznokcie, jest dokładna i sympatyczna. Polecam
Ostatnio zrobiłam trwałe tuszowanie rzęs- naprawdę swietna sprawa, trzyma sie do 3 tygodni i kosztuje niewiele.
madzialenka897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:08   #53
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Witam dziewczyny ! Gdzie znajdę dobrą stylistkę- która dobrze zażeluje mi naturalne płytki paznokci? moja pani Monika
już nie pracuje i jestem zmuszona poszukać nowej dziewczyny?
pozdrawiam gorąco
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.