Domowe przedłużanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 10:34   #31
adnaw390
Przyczajenie
 
Avatar adnaw390
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 28
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
" Domowe przedłużanie " to może być penisa...

Dobre nie powiem jak sie naucze przedłuzac to wam napiszetylko nie wiem po co założony jest ten temat no ale nic zastosuje się
adnaw390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 12:32   #32
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Domowe przedłużanie

O Rrrraaaanyyyyy....
Tego Też Nie Umiesz...?
No Tu Ze Szkolenim Będzie Trudniej Niż W Przypadku Paznokci....
Caps Lock Mi Sie Wcisnął.. Ale Już Za Póżno....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 12:32   #33
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
No i masz Pauli słuchaj bo Paula to stylizacyjne guru
O penisowym nie wspominając...

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
a ja od razu pomyslalam: NAJLEPSZYM DOMOWYM SPOSOBEM NA PRZEDLUZENIE PAZNOKCI JEST.....DAC IM UROSNAC.

Bardzo słuszna inicjatywa

Cytat:
Napisane przez adnaw390 Pokaż wiadomość
tylko nie wiem po co założony jest ten temat no ale nic zastosuje się
Oj, ja niestety również takiej wiedzy nie posiadam
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 13:41   #34
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
O penisowym nie wspominając...

Aaaa :P Tego to ja już nie wiem Trza by było odpytać płeć przeciwną
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:43   #35
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Domowe przedłużanie

skladam wniosek,zeby watek przeniesc na Intymny-zaczyna sie cos dziac!

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2008-05-29 o 23:38
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:09   #36
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Tak bianeczko.. zestaw startowy z allegro za 198 złotych jest wyśmienity i nic tylko kupować! Gratuluje rozsądności. To że ty "pracujesz" na jakiej za przeproszeniem szmirze z allegro nie znaczy że każdy musi, a polecać takie coś jest moim zdaniem zbrodnią na paznokciach.
Aha. I tipsy dobrze wykonane, czy akryl czy żel NIE NISZCZĄ PAZNOKCI.
Sory cię bardzo!!! to nie żadne reni nails albo inne gówne! ja ten sprzęt kupiłam i jestem zadowolona. Moje klientki też! Więc sobie wypraszam! 198 zł za zestaw z lampą to chyba nie jest dużo! W sklepie sam żele kosztuje 70 zł wiem bo kupowałam więc najpierw się zorientuj a później wypowiadaj! Założę się, że nigdy go w rękach nie miałaś!

A co do tego czy przedłużanie paznokci niszczy naturalną płytkę czy nie to już indywidualne zdanie i ja go nie zmienię! I nie mam się zamiaru na ten temat kłócić!

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Jasne. To bardzo łatwe, zwłaszcza jak się tylko patrzy.

Podpatrywać możesz różne tricki, jak już znasz podstawy.

Mam za sobą szkolenie instruktorskie i wierz mi, są rzeczy, które robię nawykowo, zupełnie o nich nie myśląc... Egzaminatorka zwróciła mi na to uwagę, że mam nawet najprostsze ruchy dokładnie pokazywać i omawiać. Bo coś, co jest dla mnie oczywiste, dla kursantki jest zupełną nowością... Jak takie niuanse ma zauważyć osoba która nic nie wie na temat przedłużania???
Eeeech, dziewczyny, zastanówcie się...
Wiesz ja też jestem po kursie. Jednak jak już na niego szłam, to potrafiłam zrobić paznokcie, ponieważ ćwiczyłam na sobie i mamie i wierz mi że mi było o wiele łatwiej poprawić moje błędy niż pojąć wszystko od podstaw, poprawić błędy i jeszcze wszystko zapamiętać. Widziałam jak te dziewczyny bez żadnej wiedzy się męczyły i najpierw polecam zrobić takie paznokcie z 4 razy żeby się do tego przezwyczaić i dopiero wtedy iść na kurs. Oczywiście nie radze ćwiczyć na obcych osobach tylko na mamie siostrze, komuś kto ci wybaczy brak perfekcji
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-05-25 o 21:18 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:55   #37
adnaw390
Przyczajenie
 
Avatar adnaw390
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 28
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Wiesz ja też jestem po kursie. Jednak jak już na niego szłam, to potrafiłam zrobić paznokcie, ponieważ ćwiczyłam na sobie i mamie i wierz mi że mi było o wiele łatwiej poprawić moje błędy niż pojąć wszystko od podstaw, poprawić błędy i jeszcze wszystko zapamiętać. Widziałam jak te dziewczyny bez żadnej wiedzy się męczyły i najpierw polecam zrobić takie paznokcie z 4 razy żeby się do tego przezwyczaić i dopiero wtedy iść na kurs. Oczywiście nie radze ćwiczyć na obcych osobach tylko na mamie siostrze, komuś kto ci wybaczy brak perfekcji
O właśnie dzięki zastosuję się.Ciesze sie ze temat sie rozwinąłjeszcze raz dzięki bianeczko
adnaw390 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 17:20   #38
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Wiesz ja też jestem po kursie. Jednak jak już na niego szłam, to potrafiłam zrobić paznokcie,
Nie bardzo rozumiem, bianeczko jaki związek ma to co napisałaś, z zacytowaną w nim moją wypowiedzią.

Jak szłam na w/w kurs, to też umiałam już przedłużać paznokcie (zważywszy, że w tym poście pisałam o szkoleniu instruktorskim).
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:26   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
albo inne gówne!
Gówne..?
Czyli jakie?

Cytat:
198 zł za zestaw z lampą to chyba nie jest dużo!
I właśnie w tym rzecz, że nie jest dużo.


Cytat:
A co do tego czy przedłużanie paznokci niszczy naturalną płytkę czy nie to już indywidualne zdanie i ja go nie zmienię! !
Równie dobrze możesz obstawać przy opinii, że Polska na wschodzie graniczy z Francją a słońce kręci się wokół ziemi.
Argumentacja typu "to już indywidualne zdanie" nie ma racji bytu w przypadkach udowodnionych naukowo. A w każdym branżowym piśmie można przeczytać, że poprawnie przeprowadzony zabieg przedłużenia nie niszczy płytki paznokcia.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 18:51   #40
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

Wiesz obawiam się że tego typu specyfików faktycznie w rękach nie miałam bo posiadam żele raczej dobrze znanej marki I składam Ci pokłony bo ja za samą lampę zapłaciłam więcej ale luz... tyś jest MISZCZYNIĄ więc zwracam honor

Paula GÓWNE znaczy wiesz.. te wszystkie IBD, SPN i inne na których stylistki pracują tylko żeby większą kasę kosić
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:52   #41
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wiesz obawiam się że tego typu specyfików faktycznie w rękach nie miałam bo posiadam żele raczej dobrze znanej marki I składam Ci pokłony bo ja za samą lampę zapłaciłam więcej ale luz... tyś jest MISZCZYNIĄ więc zwracam honor

Paula GÓWNE znaczy wiesz.. te wszystkie IBD, SPN i inne na których stylistki pracują tylko żeby większą kasę kosić
Nie mam słów. Pokarz mi tylko gdzie napisałam coś negatywnego o IBD, SPN, ESN. Gdybyś sprawdziła inne moje posty to właśnie byś się dowiedziała że sama je czasem polecam. A zamiast się kłócić sama byś dziewczynie coś poleciła a nie obrażała mnie i jeszcze byki w pisowni waliła (miszczynią-chciałaś być zabawna?) Nie chce się więcej wypowiadać bo dostanę zaraz upomnienie Zresztą i tak się pewnie ktoś zaraz poskarży że go ATAKUJE! Droga wolna..

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem, bianeczko jaki związek ma to co napisałaś, z zacytowaną w nim moją wypowiedzią.

Jak szłam na w/w kurs, to też umiałam już przedłużać paznokcie (zważywszy, że w tym poście pisałam o szkoleniu instruktorskim).
A to sorki coś źle przeczytałam

Cytat:
Napisane przez adnaw390 Pokaż wiadomość
O właśnie dzięki zastosuję się.Ciesze sie ze temat sie rozwinąłjeszcze raz dzięki bianeczko
Dzięki Jak widzisz zdania są podzielone, ale chyba każde forum ma to do siebie, że wywołuje dużo emocji. Tylko szkoda że niektórym brak kultury osobistej Ale życzę powodzenia
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-05-25 o 21:18 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 21:08   #42
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Domowe przedłużanie

bianeczkaa, Ty tez byki w pisowni walisz a ta MISZCZYNI to ironia taka jakby sie kto nie domyslił... i używaj opcji multicytowania, bo jak mod wpadnie to...
sorki za offtop...
co do przedłużania samemu pazurów w domu.. nie polecam, a juz tymbardziej produktami z allegro...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 21:17   #43
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Domowe przedłużanie

Dziewczyny, każdy podobny wątek kończy się tak samo. Mam nadzieję, że ten nie zostanie zamknięty.
Proszę o wyluzowanie, bianeczkaa nie pisz posta pod postem, korzystaj z opcji (multi)cytowania.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:54   #44
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

Bianeczko, Isis już wyjaśniła Ci ten mój karygodny byk w pisowni (swoją drogą co do tego to przejżyj regulamin forum ). A z tego co widzę po twoich postach to piszesz o neonails, .. Przepraszam, raz napisałaś że IBD są dobre No i że płytka nie oddycha pod akrylem więc to grozi grzybicą. Takie informacje wyniosłaś z kursu?

A co mogę polecić? Ja specjalistką nie jestem bo dopiero zaczynam więc od tego są dziewczyny które siedzą w tym od lat. Jednak jest jedna zasada: Allegrowe "zestawy" OUT!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 15:23   #45
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, każdy podobny wątek kończy się tak samo. Mam nadzieję, że ten nie zostanie zamknięty.
Proszę o wyluzowanie, bianeczkaa nie pisz posta pod postem, korzystaj z opcji (multi)cytowania.
Ja już powiedziałam że więcej na ten temat się nie wypowiadam. A co do multi cytowania to obiecuje poprawę
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:05   #46
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: Domowe przedłużanie

adnaw390
jeśli chcesz dowiedzieć się podstaw na temat przedłużania, to niestety pomyliłaś forum, na wizażu zawsze panuje taka atmosfera, że szkoda gadać!!! radzę poszukać takiego, na którym panuję wyższa kultura osobista forumowiczów. ja z takiego korzystam, i zawsze uzyskuję informacje jakie potrzebuję. również kursu nie posiadam, ale za 2 miesiące się wybieram, ponieważ sytuacja finansowa wcześniej mi na to nie pozwalała, jednak dzięki wspaniałym laskom z forum X... wiem już prawie wszystkie tajniki przedłużania, jak i spróbowałam też swoich sił, co pozwoli mi na kurs nie iść "zielona". również dzięki temu, że posiadam już sprzęt zakupiony przez siebie, pozwala mi to skorzystać z tańszej opcji szkolenia, takiego po którym nie dostaje się produktów, narzędzi.... jest to szkolenie połowę tańsze co dla mnie jest super opcją. żeby była jasność pracuję na produktach sun flower, gabrielle... właśnie z ALLEGRO!!! bo niby czym się te produkty wystawione a aukcjach różnią od tych ze sklepów, hurtowni??? odpowiedź: NICZYM !!! wystawiają je te same osoby co mają właśnie te hurtownie. a wizażanki? ach.... szkoda gadać.... wpadam tu co jakiś czas by sprawdzić, czy coś się tu zmieniło, ale widzę, że nie...


jolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:49   #47
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez jolax Pokaż wiadomość
adnaw390
bo niby czym się te produkty wystawione a aukcjach różnią od tych ze sklepów, hurtowni??? odpowiedź: NICZYM !!! wystawiają je te same osoby co mają właśnie te hurtownie.

A skąd masz tą pewność? Kupując produkty w hurtowni masz pewność że są one w 100% FIRMOWE i dobre jakościowo. Kupując na allegro możesz kupić jakiegoś bubla w opakowaniu SunFlower. Ludzka fantazja nie ma granic
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:52   #48
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Domowe przedłużanie

[quote=jolax;7693753]adnaw390
jeśli chcesz dowiedzieć się podstaw na temat przedłużania, to niestety pomyliłaś forum, na wizażu zawsze panuje taka atmosfera, że szkoda gadać!!! radzę poszukać takiego, na którym panuję wyższa kultura osobista forumowiczów. ja z takiego korzystam, i zawsze uzyskuję informacje jakie potrzebuję.


ale masz fajnie!!!

również kursu nie posiadam, ale za 2 miesiące się wybieram, ponieważ sytuacja finansowa wcześniej mi na to nie pozwalała, jednak dzięki wspaniałym laskom z forum X... wiem już prawie wszystkie tajniki przedłużania, jak i spróbowałam też swoich sił, co pozwoli mi na kurs nie iść "zielona". również dzięki temu, że posiadam już sprzęt zakupiony przez siebie, pozwala mi to skorzystać z tańszej opcji szkolenia, takiego po którym nie dostaje się produktów, narzędzi.... jest to szkolenie połowę tańsze


ja bym juz nie szla na szkolenie-jak czegos nie bedziesz wiedziala,to zapytasz po prostu swoich fajnych kolezanek z forum-i piniadze zaoszczedzone...



co dla mnie jest super opcją. żeby była jasność pracuję na produktach sun flower, gabrielle... właśnie z ALLEGRO!!! bo niby czym się te produkty wystawione a aukcjach różnią od tych ze sklepów, hurtowni??? odpowiedź: NICZYM !!! wystawiają je te same osoby co mają właśnie te hurtownie. a wizażanki? ach.... szkoda gadać.... wpadam tu co jakiś czas by sprawdzić, czy coś się tu zmieniło, ale widzę, że nie.


nie wpadaj-u nas taka atmosfera,ze lepiej sobie humoru nie psuc-z reszta nie wiem jak my to tu wytrzymujemy...hmmm
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:41   #49
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: Domowe przedłużanie

frauhelga
widzę, że nie masz nic ciekawego ani sensownego do powiedzenia, więc po co się udzielasz?

PinkSlip
wiem, bo kupowałam już i w hurtowni, i na allegro, więc mam porównanie.
jolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:44   #50
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Domowe przedłużanie

[quote=jolax;7695971]frauhelga
widzę, że nie masz nic ciekawego ani sensownego do powiedzenia, więc po co się udzielasz?

bo jest to moje forum i bo moge.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:45   #51
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

jolax ... zsuwam na Twoją wypowiedź kotarę milczenia aby nie dać Ci satysfakcji jaka to okropna atmosfera panuje na TYM FORUM!!

Dla chętnych na biało:

Wizaż jest rzeczą kapitalną jak zauważyłam, dla osób które posiadają olej w głowie i nie brakuje im szarych komórek. I jakoś wizażanki potrafią się dogadać z resztą, a jak przyjdzie tak osoba która chce wywyższać się wiedzą na temat przedłużania i podważa zdanie profesjonalistek no to wybacz. A to że dziewczyny bez pojęcia wysyłane są na kurs uważam za bardzo słuszne i jedyne co można doradzić w odpowiedzi na masakryczne pytania typu zestawiki z allegro
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:38   #52
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez jolax Pokaż wiadomość
PinkSlip
wiem, bo kupowałam już i w hurtowni, i na allegro, więc mam porównanie.
Nie napisałam że wszystkie allegrowe żele to buble. Ale napisałam że MOŻESZ na takowy trafić.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:22   #53
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Domowe przedłużanie

Byliczka, aleś zaczarowała, z tym na biało
Zgadzam się z Tobą.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:35   #54
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Domowe przedłużanie

frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:05   #55
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

No i poszło w świat że czasami zamieniam się w czarownicę
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:56   #56
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Domowe przedłużanie

jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:20   #57
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Domowe przedłużanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
" Domowe przedłużanie " to może być penisa...

Może być? Jak? Jak? Instrukcję poproszę. O ja durna! Tyle lat po ślubie i nie wiem?
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 12:57   #58
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Domowe przedłużanie

No przykładasz rękę i sam się przedłuża ;]
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 13:55   #59
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Domowe przedłużanie

I tam -myślałam,że jakoś inaczej hahaha.....bo tak to chyba umiem.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:22   #60
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Domowe przedłużanie

Kadyrka są jeszcze pompki Ale nie wiem na ile skuteczne
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.