Kosmetyki M.A.C - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 20:51   #1051
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hm...a tak zbaczając z tematu nie wiedziałam że na allegro jest taka życzliwa konkurencja...podobno ktoś doniósł że umiesciłam na mojej aukcji stwierdzenie ze jakis tam kolor jest niedostepny i ze bedzie za dwa tygodnie a to jest zabronione..jestem w szoku....żeby do celu iść po trupach....:confused :
Widzę domciu, że juz przeszłaś test....przykre, ale niestety musisz się przyzwyczaić. Robienie śwństw to częsta praktyka
Ja tez przez to przechodziłam.....zawiść, zawiść o każdą sprzedana sztuke. Dla mnie jest to niezrozumiałe, przecież każdy znajdzie klienta i nie trzeba sobie podkładać przysłowiowych " świń"

Kradzież opisów, oczernianie w mailach przed klientkami......ciekawa jestem czy w przypadku sprzedaży innych towarów też tak jest.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:51   #1052
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
eeeek... okropnie.. nevadzie tez? ale za co???



no bo pewnie zrobili jakis special event (nazwijmy to pokaz przedpremierowy) zeby ludzie mogli zrobic szum w internecie; bardzo trafna praktyka zapisujesz sie na liste i musisz wydac conajmniej 50dll na produkty mac, a oni dadza ci jakis bonus np. zrobia ci makijaz albo dadza fartuszek
no w sumie takie tłumaczenie nijaki w sumie sama nie wiem za co wytłumaczyli to tym ze napisałam ze kolor white gold jest niedostepny i ze bedzie za dwa tygodnie a poodbno takich informacji nie mozna umieszczac...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:00   #1053
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Widzę domciu, że juz przeszłaś test....przykre, ale niestety musisz się przyzwyczaić. Robienie śwństw to częsta praktyka
Ja tez przez to przechodziłam.....zawiść, zawiść o każdą sprzedana sztuke. Dla mnie jest to niezrozumiałe, przecież każdy znajdzie klienta i nie trzeba sobie podkładać przysłowiowych " świń"

Kradzież opisów, oczernianie w mailach przed klientkami......ciekawa jestem czy w przypadku sprzedaży innych towarów też tak jest.

ale ja tego zuuupełnie nie rozumiem zupełnie nie wiem po co sie robi takie rzeczy... przeciez ja niczego nie ukradłam nie sprzedaje tez podrob to nie wiem czemu mnie ktos w ten sposob traktuje....traktuje ludzi uczciwie a tu taki cos no nic teraz uz bede wiedziala po prostu....a moze wiecie kto to takie numery robi....moze najwyzsza pora zrobic z tym kims porzadek....;>
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:17   #1054
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
ale ja tego zuuupełnie nie rozumiem zupełnie nie wiem po co sie robi takie rzeczy... przeciez ja niczego nie ukradłam nie sprzedaje tez podrob to nie wiem czemu mnie ktos w ten sposob traktuje....traktuje ludzi uczciwie a tu taki cos no nic teraz uz bede wiedziala po prostu....a moze wiecie kto to takie numery robi....moze najwyzsza pora zrobic z tym kims porzadek....;>
jeszcze bym dolozyla z jedna osobe
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:27   #1055
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
jeszcze bym dolozyla z jedna osobe
myszka, moze nie grzesze intelektem ale autentycznie nie rozumiem twoich postow...
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:32   #1056
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
myszka, moze nie grzesze intelektem ale autentycznie nie rozumiem twoich postow...
pewnie zle zinterpretowalam,sorry
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:33   #1057
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
myszka, moze nie grzesze intelektem ale autentycznie nie rozumiem twoich postow...
hehehe ja też...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 21:45   #1058
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mariola dostalam potwierdzenie juz nastepnego dnia ze wylecialy,prosili tez o potwierdzenie jak je dostane.
koszt wysylki uzalezniony jest od tego ile tych pigmentow zamowisz.ja placilam ok 9 dolarow a zamawialam chyba ze 6 pigm.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:07   #1059
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hm...a tak zbaczając z tematu nie wiedziałam że na allegro jest taka życzliwa konkurencja...podobno ktoś doniósł że umiesciłam na mojej aukcji stwierdzenie ze jakis tam kolor jest niedostepny i ze bedzie za dwa tygodnie a to jest zabronione..jestem w szoku....żeby do celu iść po trupach....:confused :
Już ci się dobrali do ??
Szybko...
Trzeba się było nie przyznawać, że to twoje konto....
Donosicieli jest cała masa.
Zazdrość, zazdrość, zazdrość...i nic poza tym

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Widzę domciu, że juz przeszłaś test....przykre, ale niestety musisz się przyzwyczaić. Robienie śwństw to częsta praktyka
Ja tez przez to przechodziłam.....zawiść, zawiść o każdą sprzedana sztuke. Dla mnie jest to niezrozumiałe, przecież każdy znajdzie klienta i nie trzeba sobie podkładać przysłowiowych " świń"

Kradzież opisów, oczernianie w mailach przed klientkami......ciekawa jestem czy w przypadku sprzedaży innych towarów też tak jest.
Też. Jest identycznie.
Ja nie sprzedaje kosmetyków, a też tak mam.
Od zawsze.
Odkąd zaczęłam..
Tylko nie wiem skąd ludzie biorą na to czas, bo dla mnie przeglądanie aukcji i wyłapywanie rzeczy w opisie niezgodnych z regulaminem to jakaś psycha jest...
Najfajniejsza jest jednak konkurencja, która kupi 10 różnych rzeczy, zeby ci wystawić 10 negatywóww których napisze same kłamstwa i głupoty po to, żeby ci zepsuć dobrą opinię..
Także zgłaszanie do alla to jeszcze nic w porównaniu z tym co się może dziać...
Ale ja już się przyzwyczaiłam..
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:11   #1060
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Już ci się dobrali do ??
Szybko...
Trzeba się było nie przyznawać, że to twoje konto....
Donosicieli jest cała masa.
Zazdrość, zazdrość, zazdrość...i nic poza tym



Też. Jest identycznie.
Ja nie sprzedaje kosmetyków, a też tak mam.
Od zawsze.
Odkąd zaczęłam..
Tylko nie wiem skąd ludzie biorą na to czas, bo dla mnie przeglądanie aukcji i wyłapywanie rzeczy w opisie niezgodnych z regulaminem to jakaś psycha jest...
Najfajniejsza jest jednak konkurencja, która kupi 10 różnych rzeczy, zeby ci wystawić 10 negatywóww których napisze same kłamstwa i głupoty po to, żeby ci zepsuć dobrą opinię..
Także zgłaszanie do alla to jeszcze nic w porównaniu z tym co się może dziać...
Ale ja już się przyzwyczaiłam..

hm..no tak ale coż by to zmieniło gdybym się nie przyznała...sama już nie wiem miałam tego nie robić ale cóś nie bede wracała do tematu.... a swoja droga to nie strasz mnie...nie wiedziałam ze ludzie sobie az takie swinie podkładaja ze po pare rzeczy kupuja tylko po to by wystawic negatyw.... brak słow...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:14   #1061
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hm..no tak ale coż by to zmieniło gdybym się nie przyznała...sama już nie wiem miałam tego nie robić ale cóś nie bede wracała do tematu.... a swoja droga to nie strasz mnie...nie wiedziałam ze ludzie sobie az takie swinie podkładaja ze po pare rzeczy kupuja tylko po to by wystawic negatyw.... brak słow...
co ja sie dowiaduje?nawet mniewiedzialam ze ludzie moga byc tacy podli
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 22:16   #1062
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

o kurcze ale numery
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:21   #1063
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hahaha a wiecie co jest najlepsze dostałam przed chwilą meila od Pani z pytaniem "czy Pani aukcja jest usunieta dlatego ze sprzedaje Pani podróbki"..no pięknie....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:35   #1064
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nagonka na produkty MACa jest ale po czesci dlatego ze sami sobie na to zapracowalismy..niektore osoby sprzedaja podroby,dlatego tak jest

ja sprzedalam bodajze moze ze 3 kosmetyczne produkty,cale szczescie nigdy nie bylo zadnego oskarzenia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:42   #1065
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

tak jest chyba tylko w przypadku rzeczy ktore sprzedaja/kupuja kobiety... nigdy nie mialam problemow z mezczyznami na allegro

dziewczyny ktore sprzedaja oryginalne pigmenty powinny zalewac allegro linkami do aukcji z podrobkami.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:46   #1066
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
tak jest chyba tylko w przypadku rzeczy ktore sprzedaja/kupuja kobiety... nigdy nie mialam problemow z mezczyznami na allegro
hm..ja w sumie chyba tez ..sama nie wiem dziwna sytuacja sprzedawałam dużo rożnych rzeczy i nigdy nie było problemu była konkurencja to ok to raczej mobilizowało by polepszać swoją oferte a nie zagladac komus i zgłaszac jakies sprawy na allegro..ja nawet nie znam regulaminu dokładnie....nie wiem skąd ludzie biorą czas na takie głupstwa...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:15   #1067
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hm..no tak ale coż by to zmieniło gdybym się nie przyznała...sama już nie wiem miałam tego nie robić ale cóś nie bede wracała do tematu.... a swoja droga to nie strasz mnie...nie wiedziałam ze ludzie sobie az takie swinie podkładaja ze po pare rzeczy kupuja tylko po to by wystawic negatyw.... brak słow...
Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
co ja sie dowiaduje?nawet mniewiedzialam ze ludzie moga byc tacy podli
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
o kurcze ale numery
Niestety - życie...

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hahaha a wiecie co jest najlepsze dostałam przed chwilą meila od Pani z pytaniem "czy Pani aukcja jest usunieta dlatego ze sprzedaje Pani podróbki"..no pięknie....
to jest pierwsze co przychodzi kupującemu do głowy, no bo innych powodów nie może przecież byc



Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
tak jest chyba tylko w przypadku rzeczy ktore sprzedaja/kupuja kobiety... nigdy nie mialam problemow z mezczyznami na allegro

dziewczyny ktore sprzedaja oryginalne pigmenty powinny zalewac allegro linkami do aukcji z podrobkami.
Chyba jednak nie tylko kobiety są takie wredzielce.
Aukcje gier na xboxa, playstation itp też są zgłaszane a częściej grają faceci niż kobiety raczej

Dobra koniec już tego OT
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:36   #1068
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny wiecie może co to jest..?
http://www.macpro.com/templates/coll...=CATEGORY27890
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:13   #1069
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może co to jest..?
http://www.macpro.com/templates/coll...=CATEGORY27890
Strzelam ,że to korektory/kamuflaże?

Offtopując troszkę przykro mi Domciu ,że Ci również usunęli aukcje na Allegro, mi również z tego samego powodu, po za tym Allegro chętnie na takie alerty reaguje gdyż chcą zarobić kolejne prowizje, najlepiej jakbyśmy każdy kolor wystawiały osobno

Po za tym na Allegro działa nieuczciwa konkurencja, jakiś czas temu dostałam negatywa za ''małą'' odsypkę, babka napisała mi w komencie ,że licytowała pigmenty też na innych aukcjach ,a ma malutką ilość komentarzy i nie za pigmenty...po za tym zaczęła rozsyłać oczerniające mnie maile do innych kupujących u mnie Allegrowiczów o tym jaka jest niezadowolona, w ogóle nie chciała ze mną wyjaśnić sprawy....życzliwy szybko mnie o tym powiadomili, napisałam do Allegro, oczywiście rozłożyli ręce...

Allegro to co raz bardziej ''smutny'' serwis a podróbki czy to torebek czy kosmetyków (najbardziej razi kwestia perfum) cały czas sprzedają i nie zwracają uwagi na zgłoszenia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 12:35   #1070
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Strzelam ,że to korektory/kamuflaże?

Offtopując troszkę przykro mi Domciu ,że Ci również usunęli aukcje na Allegro, mi również z tego samego powodu, po za tym Allegro chętnie na takie alerty reaguje gdyż chcą zarobić kolejne prowizje, najlepiej jakbyśmy każdy kolor wystawiały osobno

Po za tym na Allegro działa nieuczciwa konkurencja, jakiś czas temu dostałam negatywa za ''małą'' odsypkę, babka napisała mi w komencie ,że licytowała pigmenty też na innych aukcjach ,a ma malutką ilość komentarzy i nie za pigmenty...po za tym zaczęła rozsyłać oczerniające mnie maile do innych kupujących u mnie Allegrowiczów o tym jaka jest niezadowolona, w ogóle nie chciała ze mną wyjaśnić sprawy....życzliwy szybko mnie o tym powiadomili, napisałam do Allegro, oczywiście rozłożyli ręce...

Allegro to co raz bardziej ''smutny'' serwis a podróbki czy to torebek czy kosmetyków (najbardziej razi kwestia perfum) cały czas sprzedają i nie zwracają uwagi na zgłoszenia
w100% się zgadzam i gdyby mi sie troche bardzije chciało to trzeba byłoby wyłowić któa to Pani jest taka uprzejma..ale..jest nas na allegro pare osob nieduze grono więc droga elimnacji mozna dojsc do wnioksu ze to nie geonia nie nevada raczje chyba tez nie bede bo widziałam ze ona tez miala usunieto aukcje...hm..mam nadzieje ze tez nie Pani mzosanska..wiec sama nie wiem nie duzo osob juz zostaje... a co do allegro to tez jestem bardzo zawiedzona nie wysali zadnej informacji ze cos jest nie takw opisie tylko poprostu usuneli aukcje..niefajne to jest nawet im napisałm meila..mam nadzieje ze chociaz troche zajdzie im w piety...ale nie wime co musi sie stac zeby dalo im to do myslenia...hm..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:50   #1071
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Strzelam ,że to korektory/kamuflaże?

Offtopując troszkę przykro mi Domciu ,że Ci również usunęli aukcje na Allegro, mi również z tego samego powodu, po za tym Allegro chętnie na takie alerty reaguje gdyż chcą zarobić kolejne prowizje, najlepiej jakbyśmy każdy kolor wystawiały osobno

Po za tym na Allegro działa nieuczciwa konkurencja, jakiś czas temu dostałam negatywa za ''małą'' odsypkę, babka napisała mi w komencie ,że licytowała pigmenty też na innych aukcjach ,a ma malutką ilość komentarzy i nie za pigmenty...po za tym zaczęła rozsyłać oczerniające mnie maile do innych kupujących u mnie Allegrowiczów o tym jaka jest niezadowolona, w ogóle nie chciała ze mną wyjaśnić sprawy....życzliwy szybko mnie o tym powiadomili, napisałam do Allegro, oczywiście rozłożyli ręce...

Allegro to co raz bardziej ''smutny'' serwis a podróbki czy to torebek czy kosmetyków (najbardziej razi kwestia perfum) cały czas sprzedają i nie zwracają uwagi na zgłoszenia
Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
w100% się zgadzam i gdyby mi sie troche bardzije chciało to trzeba byłoby wyłowić któa to Pani jest taka uprzejma..ale..jest nas na allegro pare osob nieduze grono więc droga elimnacji mozna dojsc do wnioksu ze to nie geonia nie nevada raczje chyba tez nie bede bo widziałam ze ona tez miala usunieto aukcje...hm..mam nadzieje ze tez nie Pani mzosanska..wiec sama nie wiem nie duzo osob juz zostaje... a co do allegro to tez jestem bardzo zawiedzona nie wysali zadnej informacji ze cos jest nie takw opisie tylko poprostu usuneli aukcje..niefajne to jest nawet im napisałm meila..mam nadzieje ze chociaz troche zajdzie im w piety...ale nie wime co musi sie stac zeby dalo im to do myslenia...hm..
Dziewczyny, a na jakiej podstawie allegro usuwa Wam aukcje ? W końcu można do nich napisać lub jeszcze lepiej zadzwonić i też postraszyć, że z ich strony jest to również oszustwo w celu zarobienia dodaktowej kasy ! Jak oni mogą sobie ot tak usunać czyjąś aukcję tylko dlatego, że ktoś chlapnął jęzorem Ja bym allegro nie podarowała. Skoro ktoś sprzedaję oryginalne produkty, ma faktury, to postraszyłabym allegro, że pozwę ich do sądu za takie zagrywki

Nie dajcie się dziewczyny. Na allegro powinno być miejsce dla wszystkich. To inna forma rynku, a jak komuś ciasno to niech zmieni zajęcie na inne niż handlowanie na allegro, a właściwie oczernianie uczciwych allegrowiczów

Ech musiałam to napisać, bo aż mnie trzęsie, jak słyszę o takich ludziach....

Tylko odstrzelić taką czy takiego

Ja uważam, że skoro jest niewielka ilość sprzedawców MAC-a to powinni Ci sprzedawcy wręcz ze sobą współpracować, aby utrzymać cenę i każdemu się dobrze żyło
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 14:24   #1072
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Właśnie za to czyli sama nie wiem za co taki liścik mi wysłali





Witamy,
Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte przez pracownika Allegro:
....

Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.
Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro.
W opisie znajdowała się propozycja wyboru towaru z listy (w tym wyboru rodzaju przedmiotu, np. rozmiaru, kroju, modelu, tytułu, smaku, zapachu, marki, kształtu). Nie jest to dozwolone. W aukcjach wieloprzedmiotowych (także "Kup Teraz!") wszystkie przedmioty powinny być identyczne. Można oferować jedynie wybór koloru/wzoru. Sprzedający musi zapewnić pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonym kolorze/wzorze. Niedozwolone jest zatem informowanie w opisie, np.: "brak koloru zielonego", "w kolorze żółtym dostępne 3 sztuki, w kolorze niebieskim 5 sztuk", "zapytaj o dostępność kolorów". Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Pomocy Allegro.
Niedozwolone jest także zamieszczanie informacji sugerujących wybór losowy przedmiotu, gdyż przedmiot sprzedaży musi być jednoznacznie określony.

Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw. Jeżeli chcesz ponownie wystawić ten przedmiot - upewnij się, czy jego opis nie narusza obowiązujących w Allegro zasad, gdyż może to doprowadzić do ponownego usunięcia Twojej aukcji, a nawet do zawieszenia dostępu do Allegro (więcej informacji).
Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego:

http://www.allegro.pl/contact/bwcont...id=5210509&t=4

Uwaga: kontakt w inny sposób niż poprzez powyższy odnośnik (link) może znacząco wydłużyć czas reakcji.






A jak mi jeszcz raz taki numer wysla to pokaze im gdzie raki zimuja;d;d;d
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:46   #1073
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Właśnie za to czyli sama nie wiem za co taki liścik mi wysłali





Witamy,
Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte przez pracownika Allegro:
....

Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.
Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro.
W opisie znajdowała się propozycja wyboru towaru z listy (w tym wyboru rodzaju przedmiotu, np. rozmiaru, kroju, modelu, tytułu, smaku, zapachu, marki, kształtu). Nie jest to dozwolone. W aukcjach wieloprzedmiotowych (także "Kup Teraz!") wszystkie przedmioty powinny być identyczne. Można oferować jedynie wybór koloru/wzoru. Sprzedający musi zapewnić pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonym kolorze/wzorze. Niedozwolone jest zatem informowanie w opisie, np.: "brak koloru zielonego", "w kolorze żółtym dostępne 3 sztuki, w kolorze niebieskim 5 sztuk", "zapytaj o dostępność kolorów". Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Pomocy Allegro.
Niedozwolone jest także zamieszczanie informacji sugerujących wybór losowy przedmiotu, gdyż przedmiot sprzedaży musi być jednoznacznie określony.

Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw. Jeżeli chcesz ponownie wystawić ten przedmiot - upewnij się, czy jego opis nie narusza obowiązujących w Allegro zasad, gdyż może to doprowadzić do ponownego usunięcia Twojej aukcji, a nawet do zawieszenia dostępu do Allegro (więcej informacji).
Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego:

http://www.allegro.pl/contact/bwcont...id=5210509&t=4

Uwaga: kontakt w inny sposób niż poprzez powyższy odnośnik (link) może znacząco wydłużyć czas reakcji.





A jak mi jeszcz raz taki numer wysla to pokaze im gdzie raki zimuja;d;d;d

nieraz widzialam takie aukcje gdzie pisalo brak koloru tego czy tamtego a jednak allegro ich nie usunal
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:02   #1074
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

haha no przecież to logiczne, że jak się kupuje odsypki, różnych klorów, to jedne schodzą szybciej a inne wolniej. I któreś zejdą pierwsze. i jeśli Allegro zezwala na takie sprzedaże (pobiera za takie wystawienie przedmiotów w końcu ponoć niemałą kasę) to powinni zaakcetować "specyficzność" takiej aukcji. To uczciwe, że sprzedawca z góry informuje klienta, że ten i ten kolor jest niedostępny...
Chyba ekipie Allegro naprawdę chodzi o to, żeby każdy słoiczek pigmentu wystawiać osobno...
Dziewczyny, zagadajcie z administracją i przenieście "dystrybucję" odsypek na wizaż Tu każdy pewnie zrozumie desperatki to żart oczywiscie, choć w każdym żarcie jest podobno źdźbło prawdy... Skoro Allegro utrudnia sprawę... ;P
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:03   #1075
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a na jakiej podstawie allegro usuwa Wam aukcje ? W końcu można do nich napisać lub jeszcze lepiej zadzwonić i też postraszyć, że z ich strony jest to również oszustwo w celu zarobienia dodaktowej kasy ! Jak oni mogą sobie ot tak usunać czyjąś aukcję tylko dlatego, że ktoś chlapnął jęzorem Ja bym allegro nie podarowała. Skoro ktoś sprzedaję oryginalne produkty, ma faktury, to postraszyłabym allegro, że pozwę ich do sądu za takie zagrywki

Nie dajcie się dziewczyny. Na allegro powinno być miejsce dla wszystkich. To inna forma rynku, a jak komuś ciasno to niech zmieni zajęcie na inne niż handlowanie na allegro, a właściwie oczernianie uczciwych allegrowiczów

Ech musiałam to napisać, bo aż mnie trzęsie, jak słyszę o takich ludziach....

Tylko odstrzelić taką czy takiego

Ja uważam, że skoro jest niewielka ilość sprzedawców MAC-a to powinni Ci sprzedawcy wręcz ze sobą współpracować, aby utrzymać cenę i każdemu się dobrze żyło
All oddaje kasę za wystawienie, więc nie zarabia na tej aukcji, którą usuwa.
Nigdy nie dają ostrzeżenia, ze coś jest nie tak od razu usuwają - nawet za małą głupotę - mogło by się wydawać...
Serwis - monopolista i dlatego pozwala sobie na wszystko i będzie pozwalał na coraz więcej tak jak ebay, który teraz wprowadził ZAKAZ wystawiania negatywów dla kupujących.
Czyli sprzedający nie mają żadnych praktycznie praw.. super! Nas też to niebawem czeka na allu bo oni wszystko małpują z ebaya.

P.S Do Alla nie da się zadzwonić (oficjalnie) i wszelkie pogróżki im zwisają...

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
nieraz widzialam takie aukcje gdzie pisalo brak koloru tego czy tamtego a jednak allegro ich nie usunał
Bo ich nikt nie zgłosił, lub nie zdążyli usunąć, bo ktoś zgłosił za późno...

Aha - niekoniecznie zgłasza konkurencja - wierzcie mi.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:08   #1076
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
All oddaje kasę za wystawienie, więc nie zarabia na tej aukcji, którą usuwa.
Nigdy nie dają ostrzeżenia, ze coś jest nie tak od razu usuwają - nawet za małą głupotę - mogło by się wydawać...
Serwis - monopolista i dlatego pozwala sobie na wszystko i będzie pozwalał na coraz więcej tak jak ebay, który teraz wprowadził ZAKAZ wystawiania negatywów dla kupujących.
Czyli sprzedający nie mają żadnych praktycznie praw.. super! Nas też to niebawem czeka na allu bo oni wszystko małpują z ebaya.

P.S Do Alla nie da się zadzwonić (oficjalnie) i wszelkie pogróżki im zwisają...



Bo ich nikt nie zgłosił, lub nie zdążyli usunąć, bo ktoś zgłosił za późno...

Aha - niekoniecznie zgłasza konkurencja - wierzcie mi.
albo nikt nie zglosil a te cienie byly za jakies 7zl
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:29   #1077
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
W aukcjach wieloprzedmiotowych (także "Kup Teraz!") wszystkie przedmioty powinny być identyczne. Można oferować jedynie wybór koloru/wzoru. Sprzedający musi zapewnić pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonym kolorze/wzorze. Niedozwolone jest zatem informowanie w opisie, np.: "brak koloru zielonego", "w kolorze żółtym dostępne 3 sztuki, w kolorze niebieskim 5 sztuk", "zapytaj o dostępność kolorów".
A jak mi jeszcz raz taki numer wysla to pokaze im gdzie raki zimuja;d;d;d
Nic im nie zrobisz Regulamin jest po ich stronie. Mi też sciągali niejednokrotnie aukcje a po wielu mejlach w końcu odpisali:
"Dziękuję za wiadomość i deklarację wprowadzenia niezbędnych modyfikacji w opisach wystawianych aukcji.

Cieszę się, że udało mi się wyjaśnić powody podjęcia niezbędnych działań w przypadku Pani aukcji. Mam nadzieję, że uwagi, które zawarłem w naszej korespondencji, pomogą Pani formułować treść opisów w zgodzie z postanowieniami Regulaminu serwisu Allegro.

Muszę podkreślić również, że rozumiem doskonale opisaną sytuację. W takich przypadkach sugerowałbym po prostu zakończenie aukcji przed czasem bez odwoływania ofert oczywiście. Pozwoli to bez kłopotów zrealizować zawarte umowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam oczywiście do kontaktu z Działem Obsługi Użytkowników naszego Serwisu."
I to by było na tyle.......


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha no przecież to logiczne, że jak się kupuje odsypki, różnych klorów, to jedne schodzą szybciej a inne wolniej. I któreś zejdą pierwsze. i jeśli Allegro zezwala na takie sprzedaże (pobiera za takie wystawienie przedmiotów w końcu ponoć niemałą kasę) to powinni zaakcetować "specyficzność" takiej aukcji. To uczciwe, że sprzedawca z góry informuje klienta, że ten i ten kolor jest niedostępny...
Chyba ekipie Allegro naprawdę chodzi o to, żeby każdy słoiczek pigmentu wystawiać osobno...
Dziewczyny, zagadajcie z administracją i przenieście "dystrybucję" odsypek na wizaż Tu każdy pewnie zrozumie desperatki to żart oczywiscie, choć w każdym żarcie jest podobno źdźbło prawdy... Skoro Allegro utrudnia sprawę... ;P
All nie zezwala na taką formę sprzedaży. Jeśli wystawiasz 100 szt w 10 kolorach to musisz mieć z każdego koloru po 100 sztuk, niestety.
A na Wizażu sprzedaż jest zabroniona

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
All oddaje kasę za wystawienie, więc nie zarabia na tej aukcji, którą usuwa.
Nigdy nie dają ostrzeżenia, ze coś jest nie tak od razu usuwają - nawet za małą głupotę - mogło by się wydawać...
Serwis - monopolista i dlatego pozwala sobie na wszystko i będzie pozwalał na coraz więcej tak jak ebay, który teraz wprowadził ZAKAZ wystawiania negatywów dla kupujących.
Czyli sprzedający nie mają żadnych praktycznie praw.. super! Nas też to niebawem czeka na allu bo oni wszystko małpują z ebaya.

P.S Do Alla nie da się zadzwonić (oficjalnie) i wszelkie pogróżki im zwisają...



Bo ich nikt nie zgłosił, lub nie zdążyli usunąć, bo ktoś zgłosił za późno...

Aha - niekoniecznie zgłasza konkurencja - wierzcie mi.
Masz rację - zadzwonić się nie da Wiedzą co robią, nie opędzili by się
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:44   #1078
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Nic im nie zrobisz Regulamin jest po ich stronie
Prawda
Cześć Aga, tak wogóle
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:34   #1079
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ajjajajjajaj mój brat jest własnie w macu i kupuej mi kolekcje wisnia cult of cherry i overrich oszaleje z radosci..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:47   #1080
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja z tą sprzedażą to tak żartem... wiem, że to na różnych forach zakazane jest... ja jestem tak czy siak wdzięczna losowi, że na allegro mogę kupić odsypki Dzięki temu już pod koniec września będę miała swoje 2-3 pigmenciki, tak mi się spodobały! Tylko właśnie szkoda, że one takie duże są - sama chyba nigdy ich nie zużyję!
Trzeab być wdzięcznym, że są dobrzy ludzie co odsypeczki sprzedają i tyle!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.