Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 19:05   #3871
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
izunia, zrob zdjęcie tych włosów.
jutro bo teraz siedze w masce dzisiaj je obielam na krotko i te rude konce sciete ale to jeszcze nie blond
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:49   #3872
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wasienka hehe ja cytowałam Ciebie dal Siwej1985 Ale miło, ze napisałaś jak tam postepy. A jaką metode przedłużania wybrałas? Bo ja myślałam, czy by się nie wkosztowac na taśmy, ale na wątku o przedłuzaniu trudno jest uzyskac informacje, bo dziewczyny tam już zżyte dosc sa ze sobą. Taśmy w sumie najtańsze i najmniej obciązaja włosy. Zakładasz i ściągasz kiedy chcesz a jak źle cos dobierzesz, to zawsze mozna zostawic na jaką zabawę. No ale kolor to tez bede wybierac jak skończe z rozjaśnianiem. I fakture, bo nie wiem czy przy własnych prostych włosach lepiej wybierac falujące czy proste. I tak bede brac włosy które poddają się skręcaniu itp.
ja bede sobie przedluzala na tulejki z silikonem bo na tasmy to mam za krotkie wlosy i nie ladnie wyglada to, bo juz patrzylam...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:59   #3873
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
niebieski proszek rozjaśniający+woda utleniona(ja dałam pół saszetki jaka była w opakowaniu,kupiłam zwykły rozjaśniacz do włosów)do tego trochę szamponu do włosów i odżywki,i trochę gorącej wody.Wszystko ma mieć mniej więcej konsystencję majonezu.Czytałam,że powinno się przez 20 min myć tym włosy,ale ja uznałam,że nie dam rady tak długowięc przez 5 min trzymałam na włosach a przez drugie 5 minut masowałam przed spłukaniem.Długość tego tej kąpieli zależy cod tego jaki kolor chcesz uzyskać,ja na początek chciałam z czerni zejść do ciepłego brązu,jasne włosy chcę osiągnąć małymi kroczkami,zresztą pierwszy raz robiłam tą kąpiel i bałam się efektu,ale jest ok
dziekuje
Ja z tego koloru co teraz mam robie balleyage u fryzjera juz sobie upatrzyłam jaki nie za ciemny i nie za jasny, taki pośredni bo sie czuje z coraz jasniejszymi włosami jakbym płec zmieniala a nie kolor włosów heh
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 23:53   #3874
noelle2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam nałożony po ściąganiu koloru z włosów ciemny brąz który wyszedł na czarno;/ mam tylko w pewnych miejscach prześwity brązowego odcienia. Czy z czasem włosy się chociaz troche rozjaśnią? czy pomaga płukanka w rumianku z cytryną?? nie wiem juz co mam robić... najpierw sama ufarbowalam sie na czarno a potem fryzjerka po zdjeciu farby spartaczyla wszystko i znow mam czarne włosy. Na dodatek przeraza mnie mysl ze pod spodem farby tez juz nie ma mojego naturalnego koloru ;( po prostu nie moge patrzec na te czarne wlosy ktore wogole do mnie nie pasują..szkoda ze tylko tak pozno to zrozumialam a nie wtedy gdy siegalam po farbe w sklepie.. Na dodatek poszlo tyle kasy na dekoloryzacje w salonie co tez sie nie udalo.. Dziewczyny pomozcie..czy kiedykolwiek ten kolor sie oslabi ? czy jest jakis sposob ktory chociaz troche pomoze. Czy mycie naprawde wyplukuje chociaz troche kolor?? czy szapmon przeciwlupiezowy zadziala chociaz odrobinke?? z gory dziekuje za kazde slowo otuchy..
noelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:17   #3875
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Może nie jestem najlepszym przykładem, ale mi domowa dekoloryzacja wyszła nieżle. Tyle,że miałam źle dobraną farbę więc z powrotem mam czarne włoski. Ale za jakiś czas mam zamiar zrobić powtórnie dekolorkę. Nic się nie martw ja sie nie poddaję a do fryzjera i tak nie pójdę bo z tego co wim dekoloryzację robią tylko zwykłymi rozjaśniaczami a ja nie chce tak niszczyć włosów. Uszy do góry.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:23   #3876
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziekuje
Ja z tego koloru co teraz mam robie balleyage u fryzjera juz sobie upatrzyłam jaki nie za ciemny i nie za jasny, taki pośredni bo sie czuje z coraz jasniejszymi włosami jakbym płec zmieniala a nie kolor włosów heh
rozumiemdlatego właśnie ja też tak stopniowo chce rozjaśniać bo gdybym nagła zeszła z czarni do jasnego koloru to chyba dziwnie bym się czuła.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:53   #3877
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienka, to tak krótko musiałas obciac? na awatarku masz chyba dosc długie jeszcze? Jak dla mnie tulejki i inne obrączki odpadają, zadrapałabym się, jak 2 razy dziennie nie zrobie dokładnego szczotkowania, to mam wrazenie, ze musze się poczochrac To juz niedługo bedziesz się cieszyc długimi włosami. Super
Ja zeszłam do dosc jasnego i nacieszyc się nie mogę Od 9 lat nie miałam jasnych włosów! Nie liczac co prawda jednej dekolorki, po ktorej byłam prawie łysa i miałam kolor białobezowy blee. Szybko to zafarbowałam na ciemno.
izunia, jestes coraz blizej celu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 19:40   #3878
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam czarne włosy i chcę dojść do rudych, mam zamiar kupić dekoloryzator Elgon, tylko, że on podobno tylko wywabia kolor do naturalnych. Czyli po nim będę miała swoje dawne, brązowe? Przeczytałam już tyle różnych postów, że sama nie wiem. Doradźcie
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:48   #3879
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wasienka, to tak krótko musiałas obciac? na awatarku masz chyba dosc długie jeszcze? Jak dla mnie tulejki i inne obrączki odpadają, zadrapałabym się, jak 2 razy dziennie nie zrobie dokładnego szczotkowania, to mam wrazenie, ze musze się poczochrac To juz niedługo bedziesz się cieszyc długimi włosami. Super
Ja zeszłam do dosc jasnego i nacieszyc się nie mogę Od 9 lat nie miałam jasnych włosów! Nie liczac co prawda jednej dekolorki, po ktorej byłam prawie łysa i miałam kolor białobezowy blee. Szybko to zafarbowałam na ciemno.
izunia, jestes coraz blizej celu.
tak ale mam tak krotkie wlosy i niewiwem kiedy polozyc i jaka farbe
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:27   #3880
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
Mam czarne włosy i chcę dojść do rudych, mam zamiar kupić dekoloryzator Elgon, tylko, że on podobno tylko wywabia kolor do naturalnych. Czyli po nim będę miała swoje dawne, brązowe? Przeczytałam już tyle różnych postów, że sama nie wiem. Doradźcie
ja polecam Ci dekoloryzator renee blanche-jest wydajny 2x100 ml. i można nim robić nawet2-3 razy a włosy są po nim błyszczące.spokojnie zejdziesz do rudego-ja po drugiej dekolorce zeszłam do miodowego blondu a schodziłam z ciemnego brązu-stronę czy dwie wcześniej wkleiłam fotki.
widzę,że wątek nabrał tempa BRAWO
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...


Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-10-23 o 10:28
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:31   #3881
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To teraz będę miała problem, który dekoloryzator wybrać. Trzeba kupić blond po dekoloryzacji jeśli chce się mieć jasno brązowe, a co z rudymi? Jaką farbę użyć? To dziwne, że z blondu aż tak bardzo ciemnieją
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 11:18   #3882
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja nałożyłam blond z loreala i wyszły mi jasno brązowe włoski a dziś nałożyłam farbę drugi raz i wyglądają naprawdę dobrze-zdjęcie zrobiłam dzisiaj -po drugim farbowaniu lorealem -blond 7-excellence-za pierwszym razem miałam rudą poświatę ale po drugim farbowaniu jest dużo lepiej nadal mają ciepły odcień,ale wyglądają naturalnie-ja jestem w 100 % zadowolona-bo wyszłam z tego okropnego czarnego brązu i teraz mam kolor bardzo zbliżony do naturalnych
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:29   #3883
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zgadzam się z Ashane, nawet troche ciepły odcień jest o niebo naturalniejszy niz płaska czern. Moje na pierwszy rzut oka wyglądały na fest wyfarbowane i miałam juz tego dosyc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:51   #3884
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja jeszcze wczoraj mialam brazowe wlosy,taki ciemny braz i uzylam wczoraj rozjasniacza joanny i wyszly mi do polowy ladne jasne a dol gorzej bo jasny pomarancz,jutro planuje rozjasnicz te pomaranczowe koncowki i pokryc to wszystko jakas szamponetka w kolorze golebiego blondu i jestem ciekawa co z tego wyjdzie,wlosy mam w dobrej kondycji bo codziennie cos na nie nakladam a po wczorajszym farbowaniu spalam cala noc z olejkiem kokosowym na wlosach
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:28   #3885
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jakbym użyła dekoloryzatora, a potem walła na to jeszcze ten rozjaśniacz http://elgon.pl/rozjasniacz-bez-amoniaku-50g-p-416.html a na koniec jasno rudą farbę, to wyjdzie ciemny rudy?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:48   #3886
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
A jakbym użyła dekoloryzatora, a potem walła na to jeszcze ten rozjaśniacz http://elgon.pl/rozjasniacz-bez-amoniaku-50g-p-416.html a na koniec jasno rudą farbę, to wyjdzie ciemny rudy?
a jaki kolor masz teraz? nauralny czy farbowany?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:55   #3887
mnr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 25
GG do mnr
Rozjaśnianie ciemnych włosów

Cześć dziewczyny!
Mam bardzo ciemne, farbowane długie włosy- ciemny brąz prawie czarne na długości i jaśniejsze-wyblakłe od skóry. Troszkę mi się ten kolor już znudził ponieważ farbuję włosy na ciemno już kilka lat. Chciałabym je rozjaśnić do jasnego brązu, złotego brązu lub odcieni kasztana-bez czerwonego połysku. Czy jest to możliwe? Fryzjerka mówi, że nie da się zmienić koloru moich włosów na jaśniejszy, bo tak ciemny kolor nie złapie jasnego odcienia. Ale muszą być przecież inne sposoby, prawda? Nie mówie o potraktowaniu rozjaśniaczem, bo chyba by mi wszystkie wypadły (mam raczej cienkie i rzadkie włosy). Proszę o jakieś rady dziewczyny, ktore juz rozwiazaly taki problem z wlasnymi wlosami lub fryzjerki, ktore znaja sie na rzeczy. Bede wdzieczna pozdrawiam Was !
__________________
mnr
mnr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:11   #3888
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Farbowany na czarno :/
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:19   #3889
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny! Chciałabym opowiedzieć swoją historię z rozjaśnianiem Rok temu miałam włosy na poziomie 5-6. Marzyłam o blondzie ale fryzjerka powiedziała mi że nie rozjaśni tak ciemnych włosów, bo odpadną mi w połowie, zwłaszcza że moje są cienkie i delikatne... Przyznałam jej rację i stwierdziłam że do blondu będe dochodzić stopniowo. Użyłam ściągacza koloru elgona po którym włosy trochę się rozjaśniły ale od połowy pozostały wciąż ciemne (wiele warstw farby), pozwoliło mi to jednak na zafarbowanie brązem na poziomie 7 - to pierwsze zdjęcie. Od tej pory farbowałam coraz to jaśniejszym odcieniem aż doszłam do blondu na poziomie 9. Ciemne końce obcięłam.

Mój kolor wygląda obecnie tak jak na zdjęciu 2 i 3. Zdjęcie nr 2 robione w umiarkowanym świetle - widać że włosy na dole nadal są trochę ciemniejsze, niestety z żółto rudawym odcieniem Zdjęcie 3 robione w mocnym świetle.

Chciałabym mieć kolor taki jak olsenka na kolejnym zdjęciu i tu powstaje pytanie: czym to teraz zrobić? Kupiłam sobie farbę l'oreal recital preference kolor 01 bardzo jasny blond, na której było napisane że pozwala na rozjaśnienie nawet ciemnych włosów. W obawie że wybieli mi odrosty, zrobiłam sobie test na pasemku i co - zero efektu!!! Kolor jest nadal taki sam jak wczesniej, odrosty też się zafarbowały na taki kolor jak mam teraz Myślałam żeby wobec tego jednak użyć rozjaśniacza, ale boję się spalenia włosów, wybielenia na górze i żółtego koloru na dole. Czy istnieje może farba która rozjaśni mi te ciemniejsze końce do jasnego blondu?

Edytowane przez martiniątko
Czas edycji: 2009-10-24 o 13:22
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 13:22   #3890
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
Farbowany na czarno :/
to tak jak ja 4 rozjaśniania dały im rade
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:25   #3891
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Huu moje włosy chyba nie przeżyłyby 4 rozjaśnień, a czego używałaś?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 15:18   #3892
kornicze_k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych włosów

A może dekoloryzacja?Skoro nie chcesz rozjaśniać.Ja czarne farbowane wloski rozjaśniałam sama w domu,oj posypaly sie włosy i polały łzyWracając do tematu nie wiem co by tu innego poradzić.Dekoloryzacja to droga dosyć sprawa.
kornicze_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:02   #3893
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jestem załamana!!!! mam zielone włosy (((((((((((((((((((( jak to zneutralizować? bralam b.jasnym popielatym blondem i o prosze ;/ (((((((((((
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:42   #3894
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
Huu moje włosy chyba nie przeżyłyby 4 rozjaśnień, a czego używałaś?
2 razy balleyage u fryzjerki, 2 razy rozjasnianie w domu rozjasniaczem CHI.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:56   #3895
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak powrót do naturalnego koloru włosów, -ciemny blond, już kupiłam farbe, zaraz przystępuję do drugiej w dni dzisiejszym jak i ostatniej na dłuższy czas koloryzacji... ale nie załamuje sie bo chyba w brązach mi lepiej )
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 07:33   #3896
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienka a jak to się stało, że Ci zielone wyszły?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:08   #3897
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak powrót do naturalnego koloru włosów, -ciemny blond, już kupiłam farbe, zaraz przystępuję do drugiej w dni dzisiejszym jak i ostatniej na dłuższy czas koloryzacji... ale nie załamuje sie bo chyba w brązach mi lepiej )
wasienka a jaka teraz farbę kupiłaś? czy ciemny blond nie wyjdzie jak średni brąz?może najpierw spróbujesz po prostu blondem?
Mnie na szczęście nie spotkało zielenie się włosków-ale to podobno wychodzą takie po odcieniach popielatych
Trzymam kciuki i wrzuć później fotkę
a tak na marginesie to sądzę,ze katowanie przez niektóre dziewczyny włosków rozjaśniaczem jest wiele gorsze od dekoloryzacji...
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 12:49   #3898
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak powrót do naturalnego koloru włosów, -ciemny blond, już kupiłam farbe, zaraz przystępuję do drugiej w dni dzisiejszym jak i ostatniej na dłuższy czas koloryzacji... ale nie załamuje sie bo chyba w brązach mi lepiej )
i właśnie dlatego ja już skończyłam eksperymentować...a też to przerabiałam(zieleń na głowie)..z czarnych mam blond i tak już zostawiłam.może miałabym chęć zmienić odcień delikatnie bo są za jasne,ale...to by była dla moich włosów powolna śmierć.
ps.jeśli masz włosy w dobrym stanie to może kąpiel rozjaśniająca pomoże zdjąć zieleń?a jeśli chodzi o niwelowanie niepożadanych odcieni polecam z hurtowni fryzjerskiej szampon i maskę joanny.mi pomogła,nie były takie żółte..pzdr

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
wasienka a jaka teraz farbę kupiłaś? czy ciemny blond nie wyjdzie jak średni brąz?może najpierw spróbujesz po prostu blondem?
Mnie na szczęście nie spotkało zielenie się włosków-ale to podobno wychodzą takie po odcieniach popielatych
Trzymam kciuki i wrzuć później fotkę
a tak na marginesie to sądzę,ze katowanie przez niektóre dziewczyny włosków rozjaśniaczem jest wiele gorsze od dekoloryzacji...
popieram
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 13:13   #3899
mnr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 25
GG do mnr
Dot.: Rozjaśnianie ciemnych włosów

Mogłabym spróbować. Nie do końca się orientuję jak wygląda ta cała dekoloryzacja. Może któraś z Was robiła ten 'zabieg' w domu lub salonie fryz.?? :x Czy nie będę po tym łysa?
__________________
mnr
mnr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 16:29   #3900
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pomozcie mi co pokryje mi lekko rude konce?jaka farbe polozyc zeby wyszedl naturalny blond:i stuszuje zolte wlosy????????????
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.