Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 14:10   #631
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej już wiem o co Ci chodzi
Ja też to czytałam to jest napisane w necie na różnych stronach internetowych o tych fazach.

WIĘC:
Chodzi o to że jak idziesz na depilację to tylko 30% włosków które widzisz są w fazie wzrostu. Reszta jakby śpi. Po depilacji laserem powinny wypaść wszystkie włoski, ale tylko 30% z nich jakby umiera, nie ma ich. Reszta na nowo się odradza właśnie do 2 miesięcy.
laser je usuwa pod skóra ale jakby ich nie zabija. Dlatego po 5-6 tygodniu czasem wcześniej odrastają te włoski. Bo laser usunął ja dość głęboko jak np depilator elektryczny.

Wydaje mi się że tak to jest. W każdym razie niedługo idę do kosmetyczki to się jej spytam czy to normalne że połowa włosków Ci zostaje. i w ciągu tych 3 pierwszych tygodni nie wypada. Bo coś mi się to dziwne wydaje. Ale musisz się uzbroić w cierpliwość bo to za 10 dni jest
Wlasnie tak samo myslalam przed swoim zabiegiem! Ale zwroc uwage na ten pogrubiony fragment - jest napisane ze usuwa do 30% widocznych wlosow. Przy tym to nie jest ten centrum w ktorym ja bylam. Tam gdzie bylam mowiono mi to samo... Nie wiem czemu komus po 1m zabiegu wypadaja wszystkie widoczne wlosy, a komus rzeczywiscie te 30% widocznych...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:30   #632
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Wlasnie tak samo myslalam przed swoim zabiegiem! Ale zwroc uwage na ten pogrubiony fragment - jest napisane ze usuwa do 30% widocznych wlosow. Przy tym to nie jest ten centrum w ktorym ja bylam. Tam gdzie bylam mowiono mi to samo... Nie wiem czemu komus po 1m zabiegu wypadaja wszystkie widoczne wlosy, a komus rzeczywiscie te 30% widocznych...
to jest bez sensu, laser spala widoczne włosy więc jak one moga nie wypaść... to jest niemożliwe. po zabiegu skóra wgląda strasznie widać że laser działa głęboko, gorzej niż depilator.
Dowiem się na następnej wizycie. Ale u mnie zawsze wybada przynajmniej95% i za każdym razem odrasta coraz mniej.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:37   #633
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
to jest bez sensu, laser spala widoczne włosy więc jak one moga nie wypaść... to jest niemożliwe. po zabiegu skóra wgląda strasznie widać że laser działa głęboko, gorzej niż depilator.
Dowiem się na następnej wizycie. Ale u mnie zawsze wybada przynajmniej95% i za każdym razem odrasta coraz mniej.
wlasnie tez sie dziwilam czemu niby laser mial by zadzialac i ''zabic"
tylko wybrane widoczne wlosy... po zabiegu mialam wszystko w czerwonych kropeczkach, poza tym mam jak najbardziej podatne wlosy na taka depilacje - czarne i grube... nie wiem o co tu chodzi...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:38   #634
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja gdzieś kiedyś czytałam,że po kilku zabiegach wypadają niemalże wszystkie włoski, które już nie odrastają...wlasciwie tylko pod takim warunkiem poddalabym się depilacji laserowej a ostatnio się nad nią zastanawiałam, gdyż zauważyłam na nogach pęknięte naczynka, które powstały po stosowaniu wosku, a także depilatora..niestety to nie dla mnie, a w maszynke nie chce się bawić przez jak dlugo widoczne są ślady po użyciu lasera?
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:42   #635
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mmaggiee Pokaż wiadomość
przez jak dlugo widoczne są ślady po użyciu lasera?
U mnie po tygodniu juz nic nie bylo widac
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:33   #636
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja zostałam poparzona, ale teraz po około 3-4 tygodniach wyglądam normalnie na łydkach i bikini ale za to pod pachami zostały mi plamy boję się że mi nie zejdą.
Co do tego wypadania, to zauważyłam że w tych miejscach gdzie mi włosy wypadły już nic mi nie odrasta. Albo jeszcze za wcześnie się cieszyc
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:51   #637
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Ja zostałam poparzona, ale teraz po około 3-4 tygodniach wyglądam normalnie na łydkach i bikini ale za to pod pachami zostały mi plamy boję się że mi nie zejdą.
Co do tego wypadania, to zauważyłam że w tych miejscach gdzie mi włosy wypadły już nic mi nie odrasta. Albo jeszcze za wcześnie się cieszyc
czyli Tobie tez jak u mnie nie wszystkie wlosy wypadly?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 21:30   #638
aanniiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Trzeba naprawde wielu wielu zabiegow zeby wypadlo wszystko, ja mialam 3-4 (w roznych partiach ciala) i nadal mam, choc jest mniej wiec mniej draznia odrastajac (mam fiola na punkcie odrastajacych wloskow bikini - kiedys najchetniej chodzilabym bez bielizny zeby nic nie dotykalo ale juz jest lepiej.) no i pod pachami kiedys po kilku godzinach juz bylo lekko ciemno (przebijaly wlosy czy te mikroskopijne juz odrosly, nie wiem, ale nie wyladalo fajnie), a teraz po 2 dniach to z bliska widac ze cos jest, a z daleka nic

a ja po zabiegu nie miialam zadnych podraznien. wszystko zalezy - jednych poparzy dawka dla ktorych inna jest normalna, a innym wyskocza krostki..
aanniiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 14:14   #639
Tiramissia
Przyczajenie
 
Avatar Tiramissia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Cork/D. Slask
Wiadomości: 2
GG do Tiramissia
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Prosze o rekomendacje!

Chcialabym poddac sie depilacji laserowej bikini i pach za tydzien/dwa, wizyta konsultacyjna jeszcze przede mna Poszukuje dobrych gabinetow dermatologicznych we WROCLAWIU. Przyjade zza granicy i reczne wyszukiwanie na necie przytloczylo mnie! A przede wszystkim zalezy mi na indywidualnej opinii klientek.

Moje priorytety (i zapewne nie tylko moje ) to:
*fachowa obsluga,
*dobre (nowe?) lasery-metoda diodowa Light Sheer,
*przystepne ceny.
**licze rowniez na znizke studencka

Bede bardzo bardzo wdzieczna za za Wasze opinie i pomoc.
Tiramissia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:50   #640
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zdecydowalam sie, ide w tym tygodniu do bona dei do krakowa. na bikini i moze pachy, nie wiem czy bede mogla robic te pachy bo golilam jakos w czwartek a niby dwa tydnie wczesniej sie nie powinno. jak myslicie?
czyli co, przychodze tam z totalnymi krzaczorami, pancia stwierdza jakie natezenie tego laseru trzeba uzyc, goli, nawilza i robi juz ten wlasciwy zabieg, tak? ehh troche sie boje...
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 11:52   #641
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

...

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:29
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 00:28   #642
aanniiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
golilam jakos w czwartek a niby dwa tydnie wczesniej sie nie powinno.
Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
pancia stwierdza jakie natezenie tego laseru trzeba uzyc, goli, nawilza i robi juz ten wlasciwy zabieg, tak? ehh troche sie boje...
Jak to? idziesz tam gdzie Ci ogola skore przed samym zabiegiem? moim skromnym zdaniem wtedy skora moze byc bardziej wrazliwa na bol czy podraznienia, no ale moze tylko mi sie wydaje. ja polecalabym golenie dzien przed, samodzielnie w domu. tylko nie rozumiem czemu piszesz ze 2 tyg. sie nie powinno skoro ta babka od lasera Ci ogoli to co jej za roznica czy bedziesz miala 14-dniowy czy 3-dniowy 'zarost'?
No i nie boj sie nic Ci nie bedzie. borowanie jest gorsze
aanniiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 00:36   #643
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no wlasnie to jest dziwne. 2 tyg nie wolno sie golic???
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 10:15   #644
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aanniiaaaa Pokaż wiadomość
Jak to? idziesz tam gdzie Ci ogola skore przed samym zabiegiem? moim skromnym zdaniem wtedy skora moze byc bardziej wrazliwa na bol czy podraznienia, no ale moze tylko mi sie wydaje. ja polecalabym golenie dzien przed, samodzielnie w domu. tylko nie rozumiem czemu piszesz ze 2 tyg. sie nie powinno skoro ta babka od lasera Ci ogoli to co jej za roznica czy bedziesz miala 14-dniowy czy 3-dniowy 'zarost'?
No i nie boj sie nic Ci nie bedzie. borowanie jest gorsze
taka informacje dostalamw mailu(o tych 2 tygodniach), a jak to dokaldnie wyglada pisal ktos pare stron wczesniej o ile dobrze pamietam.
nie tak to wyglada?
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:53   #645
gwiasdeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie mozna się golić mechanicznie tzn ze maszynka można ale nie wolno włosków wyrywać i golić depilatorem ani woskiem.
pozdro
gwiasdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:44   #646
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gwiasdeczka Pokaż wiadomość
nie mozna się golić mechanicznie tzn ze maszynka można ale nie wolno włosków wyrywać i golić depilatorem ani woskiem.
pozdro
ahaaa, ale ze mnie glupek, czytanie ze zrozumieniem sie klania dzieki dzieczyny
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 07:50   #647
gwiasdeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

spoko spoko tak tu jest ze wszyscy czytaja co drugie zdanie i potem dyskusje trwaja i trwaja także nie martw sie
gwiasdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 08:33   #648
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
WOW! jestem w szoku bo ja jestem tydzień po drugim zabiegu IPL i nie mam juz ok. 70 - 80% włosków. Ja jestem baaaaardzo zadowolona już nie mogę się doczekać trzeciego zabiegu, bo pewnie po nim nie będę miała już wogóle w tym miejscu tych niechcianych włosków. Kurcze a sam moment skubania się...hmmm wczoraj to robiłam ale mam nadzieję, że jeszcze ich trochę wyskubę...w końcu te co mają wypaść wypadają tak po 1-2 tyg. od zabiegu...
To, że TYDZIEŃ po zabiegu nie masz włosków to normalne, potem one odrastają... szczerze wątpię by 3 zabiegi wystarczyły.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 11:50   #649
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

...

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:25
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 10:16   #650
wild_red_rose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem po drugim zabiegu depilacji laserem linii pod pepkiem. Juz po pierwszym razie widac bylo duza poprawe - wloskow bylo mniej, a te ktore od rosly byly duzo jasniejsze. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i na jesieni zamierzam zrobic sobie laserem takze lydki.
wild_red_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:18   #651
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fresHH Pokaż wiadomość
znam mase osob ktorym po ok.4 miesiacach od zakonczonej depilacji IPLem wlosy odrosly na 90%powierzchni...
no nie strasz mnie nawet :/ kurcze jakby sie okazało, że wydałam tyle kasy na marne to bym się trochę wkurzyła..jednak jestem dobrej myśli, a o postępach usuwania włosków będę jeszcze pisała..zobaczymy jak to bedzie wyglądało za pół roku..mam nadzieję, że nie odrosną już więcej tym bardziej, że zimą chciałabym sobie jeszcze zrobić nogi
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:18   #652
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fresHH Pokaż wiadomość
nom niestety a kazali Ci coś podpisac ze nie biora odpowiedzialnosci jesli wloski nie beda usuniete na stale??? oczywiscie zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby sie udalo ale nie zaczynaj depilaji nog dopoki nei bedziesz w 100%pewna ze dziala na dluzej
Pytałam się tej dziewczyny kilka razy czy aby na pewno juz nigdy więcej nie będę miała tam włosków po tych 3-4 zabiegach i zawsze z uśmiechem na twarzy mówiła, że nie
Przed pierwszym zabiegiem wypełniałam taką kartę pacjenta i tam wpisywałam czy jestem na cos uczulona, czy biore jakieś leki i takie tam. Na dole jeszcze był taki tekst, że oświadczam, że zostałam poinformowana o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu (np. jak pije się herbatki chyba z dziurawca albo stosuje jakieś kosmetyki z retinolem to nie wolno przeprowadzać tego zabiegu - tzn. po jakiejś przerwie pewnie można ) i że poddaję się temu zabiegowi z własnej nieprzymuszonej woli.
Ja nie otrzymałam żadnej pisemnej gwarancji, że na 100% już nigdy więcej mi nie odrosną albo, że w razie co to oddadzą mi kasę, ale mam nadzieję, że skoro tyle się wycierpiałam (fizycznie i finansowo) to efekt będzie taki na jaki licze, czyli ZERO WŁOSKÓW
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:44   #653
Jlo191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ligt sher to laser diodowy o dlugosci fali 900 mm sa teraz jeszcze nowsze neodymowe ktore maja dlugosc fali 1064 mmm i te zaliczaja sie narazie do najskuteczniejszych ale diodowe tez sa dobre na takim pracuje w gabinecie Ipl to laser przeznaczony do usuwania przebarwien i zamykania naczynek,fotoodmladzania ale sa takze Ipl z funkcja usuwania wlosow pozdro
Jlo191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 15:56   #654
malwinka1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja sie zastanawianm czy warte jest zakupienie 5akiego domowego lasera czy on cos pomoze czy lepiej zdecydowac sie nagabinet?!
malwinka1125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 06:52   #655
bielszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie,
ja pracuje na E-light'cie jest to połączenie IPLa i RFa. Uważam, iż to urządzonko jest bardzo skuteczne. A co do laserów "domowych" to jestem bardzo sceptyczna, bo trzeba się im dobrze przyjżeć aby nie kupić jakiegoś bubla i potrzebna jest znajomość zasad użytkowania i parametrów urządzenia.
Osobiście uważam, iż bezpieczniej jest skorzystać z usług fachowca.
Pozdrawiam
bielszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 15:42   #656
Tiramissia
Przyczajenie
 
Avatar Tiramissia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Cork/D. Slask
Wiadomości: 2
GG do Tiramissia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny, macie jakies namiary na dobre gabinety we Wroclawiu na diodowy ligtsheer?? ktokolwiek moze cos poradzic z autopsji?
Tiramissia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 09:50   #657
mnairetwau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Mam prośbę ponieważ zakupiłam starszy model Rio Salon Laser i niestety nie dostałam do niego ani instrukcji obsługi w języku pilskim ani płyty DVD z instruktażem chciałam spytać czy ktoś z posiadających ten sprzęt mógłby mi udostępnić którąś z tych rzeczy . A może ktoś znalazł na internecie jakiś dokładny opis jak to urządzenie stosować . Może być również instrukcja obsługi do tego nowego skanującego bo jak porównywałam na stronie producenta wersje angielskie bardzo dużo treści jest podobnej w obu modelach.
Pozdrawiam Serdecznie
mnairetwau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 16:12   #658
ajajk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej,
bardzo chcialabym zrobic sobiedepilacje laserowa, moglby mi ktos polecic jakies salon w Warszawie? bylabym bardzo wdzieczna
ajajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 16:14   #659
piccolapanna
Przyczajenie
 
Avatar piccolapanna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z drzewa
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich.

Pytałam wcześniej o wasze opinie dotyczące IPL-a, i różnicy pomiedzy nim a laserem. Niestety nie za wiele informacji uzyskałam, ale zrobiłam takie swoje małe badanie tutaj gdzie mieszkam i w sumie zdecydowałam się właśnie na IPL-a. Generalnie tutejsze gabinety nie są zaopatrzone w lasery (mieszkam we Włoszech tak nawiasem). Wszyscy mi tłumaczyli że odchodzą od nich ze względu na zbyt ostre działanie.
Jestem już po pierwszym zabiegu IPL-a bikini oraz pach i jestem zachwycona. Pierwsza sprawa to nie boli to tak bardzo jak myslalam, a druga to caly przebieg różni się od tego co wyczytalam wcześniej... Pierwsza rzecz to taka że zabiegi odbywaja się co miesiąc!! ja wykupiłam pakiet na 6 miesięcy, ale od razu mi powiedzieli że generalnie po 6 zabiegach nie zniknie wszystko! Że na pewno będzie ich mniej ale generalnie zabiegi powinno się przeprowadzać w cyklu rocznym.
Nie mniej, wytłumaczyli mi jednak, że jeśli będe potrzebowała np, jeszce tylko dwóch aby całkowicie się pozbyć włosków, to oni mi je zafundują za darmo w celach gwarancji. Pani która przeprowadza zabieg sama robi sobie ten sam i pokazała mi jak to wyglada mniej więcej po 5 zabiegach, prawie nic nie ma!!! tylko została taka kępka włosków w jednym punkcie!
W ogóle to generalnie nie wolno się opalać w tych miejscach i depilować. Pani przed zabiegiem goli włoski, a po zabiegu smaruje takim płynem, który dostałam do domu aby kolejne dwa dni smarować te miejsca.

Ogólnie jestem pozytywnej myśli. Dowiadywalam się o inne pacjentki i powiedziano mi że wszystkie so zadowolone i tylko 2 potrzebowaly więcej niż 12 zabiegów ale generalnie to juz jest gratis i u większości przypadków konczono po 6-8.

Będę zdawać relację co i jak.

Pozdrawiam
__________________
...bo przecież w życiu jest tak wiele powodów, aby powiedzieć... WOW!!
piccolapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 16:57   #660
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja nie otrzymałam żadnej pisemnej gwarancji, że na 100% już nigdy więcej mi nie odrosną albo, że w razie co to oddadzą mi kasę, ale mam nadzieję, że skoro tyle się wycierpiałam (fizycznie i finansowo) to efekt będzie taki na jaki licze, czyli ZERO WŁOSKÓW [/quote]
Raczej nie oddadzą ci pieniędzy, bo rzadko są winni, jeśli włosy odrastają. Problem w tym, że to indywidualna sprawa. Jednym wystarczą 3 zabiegi, a inni potrzebują ich 10-12. Poza tym pamiętaj, że laser nigdy nie usuwa 100% włosków. Zostaje kilka procent, za to znacznie cieńszych, jaśniejszych i przez to mniej widocznych. To co można zrobić, to zasugerować wyższą moc lasera, jeśli widać, ze po wielu zabiegach nie jest wiele lepiej. Dermatolog wprawdzie dobiera to fachowo, osobno dla kobiet, osobno dla mężczyzn i ocenia też grubość i wrażliwość skóry. Zdarza się jednak, że włosy rosną nietypowo głęboko. A jeśli chodzi o różne części ciała, to włosy mają różną upierdliwość. Z łydek całkowicie znikną i szybciutko, uporczywe są z tyłu ud i na kolanach. Na twarzy znikną najszybciej z brody, ale wąsik może być prawdziwym utrapieniem. Wiem to wszystko od dermatologa pracującego na Ligt Sheer. Z włosami ogólnie walczy się około roku. A to czy później odrastają, to też bywa indywidualna sprawa. Lekarz nie jest tu raczej alfą i omegą. Powodzenia!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.