Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 19:05   #1021
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
widać jarało go że wąchał piękną kobietę
brać ale z boxem na święta będzie cudna buzia w stylu invisible
Taki fetysz 

Nawiasem mówiąc, trzeba szybko dobić do Golda, niedługo nie będzie co klikać

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2015-11-23 o 19:07
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:07   #1022
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

w S USA też żadne pielęgnacji YSL nie ma
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:08   #1023
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oooo rzeczywiście co jest? wycofują się z pielęgnacji czy co?
Może tylko z pielęgnacji w PL

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w S USA też żadne pielęgnacji YSL nie ma

ooo a to ci niespodzianka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:10   #1024
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Creatora nie miałam, ale Liberatora serum miałam i mi się nie spodobało
mi się akurat Creator spodobał. Nie jest to oczywiście szanel no ale lepsze niż lancome czy shiseido

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może tylko z pielęgnacji w PL

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------




ooo a to ci niespodzianka
dziwna sprawa ale może Poziomka coś wie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:14   #1025
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi się akurat Creator spodobał. Nie jest to oczywiście szanel no ale lepsze niż lancome czy shiseido

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



dziwna sprawa ale może Poziomka coś wie
Nie no wiadomo co szanel to szanel
http://s1.kozaczek.pl/2012/05/koko-s...5glowne-R1.jpg
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:27   #1026
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moje skarbki
Super!
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O boziuniu, właśnie prószy u mnie pierwszy śnieg w tym roku Do szczęscia mi brakuje tylko boxa i golda
U mnie też rano padało. Dziecko się ucieszyło i ...po śniegu Ja lubię jak pada w święta lub w weekend. W tygodniu za dużo jeżdżę autem. Kiedyś jakiś gamoń w śnieżycę wjechał mi w tył auta i został mi uraz.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A no .

Dobra idę sprzątać dalej w rytmach tego :

,, Nocą bawisz się sama w tłumie jak ktoś Cię klepie w dupie to nawet tego nie czujesz, bo masz dupsko jak nikt jest śliczne, jego ruchy wywołują fale sejsmiczne''
O matko! Co za artysta to napisał?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też tak mówiłam, a teraz chce mi mój pomóc dobić do golda. Ja mu zawsze tłumaczę, że te szanele to dla niego, że ja to bym co innego wzięła , ale nie chce żeby się mnie na ulicy wstydził Jeszcze nigdy nie uwierzył, ale nic nie mówi. Stwierdził kiedyś, że jak jestem szczęsliwa z tymi szanelami to on w sumie te

Happy wife = Happy life

Co zrobisz jak Ci nic innego nie służy, moja cera to też taka snobka tylko szanele, garlę, żiwenszi i inne diory
Fajne!
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tyle mi się ostało po ostatniej selekcji. Chcę zejść poniżej 20, więc póki co nie przeszukuję kieszeni i torebek

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale cuda
Ale jak to się psują? śmierdzą?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------





---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------





Też mam podobną podłogę (tylko panele) uwielbiam wszelkie odcienie szarości
Ja też, ja też! Na ścianach wolę jednak jasne kolory. Lubię mieć przestrzeń.

A w temacie wnętrz. Znacie ten kwartalnik? Lubię gazetki o wnętrzach
http://issuu.com/greencanoe
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:30   #1027
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



ooooj biedna jutro będzie lepszy dzień zobaczysz
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jutro będzie lepiej



Jeszce trochę to zostaną nam same Lancomy i Cliniki Dlaczego zawsze wycofują mi to co właśnie polubię
A co ciekawego z YSL byś poleciła, z pielęgnacji oczywiście ?
Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
zrób sobie wieczór dobroci. Jutro będzie lepiej
Dzięki dziewczyny
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 19:30   #1028
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cześć

Widzę, że chwila mija, a tu nowy wątek i weź tu się człowieku orientuj

Powiedzcie czy to prawda, że box już był? Bo gdzieś znalazłam ifnormację, że byl tylko przez chwilkę?

Sprawdzam stronę kilka razy nawet dziennie...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:32   #1029
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Cześć

Widzę, że chwila mija, a tu nowy wątek i weź tu się człowieku orientuj

Powiedzcie czy to prawda, że box już był? Bo gdzieś znalazłam ifnormację, że byl tylko przez chwilkę?

Sprawdzam stronę kilka razy nawet dziennie...
Boxa jeszcze nie było - same czekamy niecierpliwie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:33   #1030
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

dziewczyny wiecie możne czy gdzieś stacjonarnie można kupić te świece kringle candle? albo gdzie najbardziej opłacalnie przez neta? na święta jakieś bym pokupowała
1 grudnia będzie DDD; na pewno któryś sklep ze świecami bierze udział. Być może na Black Friday też będą fajne oferty .
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5356771 9]A ja protestuję przeciwko nazwywaniu marki Dr Irena Eris ochłapami, bo to bardzo dobra marka jest, która w badania naukowe w swoich badawczych ośrodkach ładuje miliony Euro
Należy do Comite Colbert - organizacji zrzeszającej luksusowe marki kosmetyczne, należy do niej m.in. Dior, Chanel, Cartier, Louis Vuitton.
[/QUOTE]
Potwierdzam !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:47   #1031
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

ten rozswietlacz armaniego w iperfumach taniej az o prawie 100zł http://www.iperfumy.pl/armani/fluid-...d-rozjaniajcy/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 19:51   #1032
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Napisalam caly temat o paniach konsultantkach odpisujac Poziomce i co? Neta stracilam na chwile i nic sie nie zapisalo ale pokrotce to podpisuje sie pod odpowiedziami dziewczyn na post Poziomki po pierwsze ponarzekam troche na wiedze konsultantek oraz to jak bardza chca sluchac po co przyszla klientka, ale pochwalic chcialam panie, ktore mimo, ze zrobilam zakupy juz kilka miesiecy wczesniej to pani konsultantka nadal mnie pamieta i pamieta nawet co kupilam! Jestem zawsze w szoku, bo nie mam pojecia skad to wynika. Jak Wy to robicie Poziomko???
Pisalam tez o tym, ze sa tez fajne i sprawdzone konsultantki do ktorych czesto wracam, bo maja ogromna wiedze i widac, ze chca pomoc, chca doradzic i sie tym mocno interesuja. A ankietki nigdy nie dostalam do wypelnienia - szkoda, bo lubie ankietki Jeszcze chcialam dodac, ze nigdy nie klocilam sie z konsultantkami w S albo D - jak mi sie cos nie podoba w obsludze, usmiecham sie, dziekuje i wychodze bez robienia zakupow
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:56   #1033
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Jakieś kody prezentowe do D. prócz:
TONIK
MODA2?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:04   #1034
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Amyz postaram sie dowiedziec i powiem Ci co i jak z tym Algenistem

Liv87 Sie bidulo naprodukowalas a tu usunelo Hmm.. jak my to robimy? Ja sama zauwazylam, ze jak są jakieś przemile klientki to jakos automatycznie sie zapamietuje ta osobe i ogolnie cala konsultacje Mam pare stalych klientek, co przychodza tylko do mnie I az sie serducho cieszy, dzien od razu lepszy jak sie taka osobe widzi
A burakow nie brakuje... Raz babka na mnie nakrzyczala, ze nie wiem co oznacza po polsku nazwa jakichs tam perfum. A nazwa conajmniej nie byla po angielsku. Powiedziala, ze moim obowiazkiem jest po pracy szukac takich informacji Taaaaak, bo ja nie mam zycia osobistego. No bylo bardzo nieprzyjemnie, nakrzyczala na mnie, a nic jej zlego nie zrobilam. Tylko musialam wysluchiwac te oszczerstwa.

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-11-23 o 20:07
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:07   #1035
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

W mintishop -10% na wszystkie produkty (oprócz marki zoeva i kryolan)
Kod : "PREZENT10" ważny do końca 25.11.2015

może komuś się przyda
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:25   #1036
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ej sama posiadam safiany

chodziło o przesyt -przesyt-megaprzesyt.
Safiany, korsy, czekaj jak się złotem obwieszę A nie moment, przecież nie lubię złota

Jak ta babka na fanpejdżu Syforki, że się konsultantka na luksusie nie poznała

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze... Jak dostaniecie kiedykolwiek na maila ankietę na temat obslugi to koniecznie ja wypelnijcie. To nie idzie w kosmos. Potem to wszystko jest omawiane i sprawdzane, kto wtedy obslugiwal. Trafia to do konkretnego kierownika i konkretnego konsultanta. Sprawdzane jest to na kamerach... Wiec jesli lubicie jakas Pania to zrobicie jej niesamowita radosc, gdy dostanie pochwale od klienta jak i od kierownika. Wszyscy pozniej o tym mowia i jest to wywieszone na zapleczu ze ktos mial "fana"
Kiedyś myślałam, że to w eter idzie póki kierownik perfumerii do mnie nie zadzwonił ale jak 8-10 wystawiam to nikt ze mną nie chce pogadać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:32   #1037
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
1 grudnia będzie DDD; na pewno któryś sklep ze świecami bierze udział. Być może na Black Friday też będą fajne oferty .

Potwierdzam !
Dzięki za info to poczekam jeszcze chwilę z zakupem no właśnie na black friday może rzucą coś fajnego.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:45   #1038
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

A nie można poprostu napisać pochwały na konkretną panią? Ja mam jedną jedyną ulubioną i jak ma jej to pomóc, to ja mogę pisać list pochwalny nawet.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:45   #1039
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Amyz postaram sie dowiedziec i powiem Ci co i jak z tym Algenistem

.
dziękuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 20:46   #1040
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A nie można poprostu napisać pochwały na konkretną panią? Ja mam jedną jedyną ulubioną i jak ma jej to pomóc, to ja mogę pisać list pochwalny nawet.
Zadzwon do konkretnej perfumerii i popros o maila do perfumerii i napisz taki list Mozesz jeszcze poprosic o maila do Dyrektor Regionalnej
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:50   #1041
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Ale juz masz zimowe gumy a u mnie nadal kolejki i letnie ale w srode mam zmienic.

YR serum vegetal, a masz porownanie do starego sprzed zmiany? ktory lepszy?
Muszę mężowi powiedzieć żeby wymienił gumy

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

A w temacie wnętrz. Znacie ten kwartalnik? Lubię gazetki o wnętrzach
http://issuu.com/greencanoe
o chętnie poczytam
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:56   #1042
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jakieś kody prezentowe do D. prócz:
TONIK
MODA2?
Nikt, nic?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:56   #1043
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
W mintishop -10% na wszystkie produkty (oprócz marki zoeva i kryolan)
Kod : "PREZENT10" ważny do końca 25.11.2015

może komuś się przyda
Thx
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:00   #1044
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Chciałam Estee z błyszczykami, mały DayWear jeszcze jeden, mały Revitalizing, Opium Black, Glov Quick Treat,
myślę nad czarną GlamGlow na zapas (ten pędzel jest cudny) i Benefiance pod oczy
Byłam w Bytomskiej Plejadzie i mieli tylko dwa mini zestawy Revitalizng, o Opium zapomniałam spytać a w oczy też mi się nie rzucił. Zestawów szanelowych brak. Mieli oba zestawy GlamGlow, z Estee tusz z bazą lub szminką i te miniaturki perfumy krem BB ANR II. Udało mi się kupićostatni zestaw Biothermu z balsamem. Ogólnie najwięcej im chyba zestawów Lancome zostało, jakieś AA i zapachy. Clarins wymieciony.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:02   #1045
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Właśnie wypełniłam ankietę, którą dostałam tydzień temu

A przypomnijcie mi, do kiedy działa kod LISTOPAD
Pewnie do końca listopada ewentualnie MOJPREZENT, ale tez nie znam daty ważności.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:36   #1046
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Byłam w Bytomskiej Plejadzie i mieli tylko dwa mini zestawy Revitalizng, o Opium zapomniałam spytać a w oczy też mi się nie rzucił. Zestawów szanelowych brak. Mieli oba zestawy GlamGlow, z Estee tusz z bazą lub szminką i te miniaturki perfumy krem BB ANR II. Udało mi się kupićostatni zestaw Biothermu z balsamem. Ogólnie najwięcej im chyba zestawów Lancome zostało, jakieś AA i zapachy. Clarins wymieciony.
Dzięki
Byłam wieczorem w SCC i nie znalazłam już mini Revitalizing. Chyba go w końcu przez stronę EL kupię.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:41   #1047
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Widziałyście???
http://www.esteelauder.pl/product/14...rrecting-Creme
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 22:17   #1048
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze... Jak dostaniecie kiedykolwiek na maila ankietę na temat obslugi to koniecznie ja wypelnijcie. To nie idzie w kosmos. Potem to wszystko jest omawiane i sprawdzane, kto wtedy obslugiwal. Trafia to do konkretnego kierownika i konkretnego konsultanta. Sprawdzane jest to na kamerach... Wiec jesli lubicie jakas Pania to zrobicie jej niesamowita radosc, gdy dostanie pochwale od klienta jak i od kierownika. Wszyscy pozniej o tym mowia i jest to wywieszone na zapleczu ze ktos mial "fana"
Poziomko wrzucę i ja swoje trzy grosze. Wydaje mi się, że czasem wiele zależy od kierownika danej S czy D (kto i jak dobiera sobie ludzi). "Jaki Pan taki kram". Mam swoją ulubioną S, w której mniej lub bardziej ale zawsze wychodzę zadowolona. Dziewczyny są sympatyczne i najczęściej mi pomogą. Ostatnio, gdy wpadłam tam w mega pośpiechu, tylko po jedną rzecz, to mój syn dostał próbkę męskich perfum "żeby lubił z mamą przychodzić" (Aaaale był dumny!) Taka mała rzecz, a jak miła. A teraz inna S. Największa, najlepiej zaopatrzona i najbardziej niesympatyczne konsultantki. Dziś babka była nadąsana. Robiła niezadowolone miny. Bez powodu, ot tak. I uwierz mi, wydałabym tam sporo więcej kasy ale podwinęłam ogon i czmychnęłam w siną dal. Nie jestem odporna na takie zachowania. Staram się być miła dla ludzi i chciałabym, żeby i dla mnie byli mili.
Często dostaję maile z S z prośbą o opinię. Piszę je gdy jestem zadowolona. (zdarzyło się nawet, że ktoś z ulubionej S napisał do mnie sympatycznego maila z podziękowaniem za pozytywną opinię). Nie pisałam nigdy negatywów. Zawsze tłumaczę sobie ludzi. A może mieli zły dzień, może mają problemy? Może jednak w ekstremalnych przypadkach zmienię podejście.

Poziomko fajnie, że są tacy ludzie jak Ty
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 23:12   #1049
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzięki
Byłam wieczorem w SCC i nie znalazłam już mini Revitalizing. Chyba go w końcu przez stronę EL kupię.
W razie czego dzisiaj po 17 w Plejadzie były dwa zestawy

a i faktycznie w stacjonarkach obowiązuje promocja 3 za 2
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 23:33   #1050
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

A ja kolejny raz muszę pochwalić S. w Krk na Floriańskiej. Bardzo często na wątku przewija się temat nierównego traktowania klientów. Robiłam dziś zakupy, przy kasie była kolejka, więc oczekując na swoją kolej postanowiłam podpatrzeć jakie próbki dostają klientki. Niezależnie od tego jak ubrana była klienta i ile wydała, dostawała takie same próbki, konsultantki nie robiły też problemu z wymianą próbek, gdy ktoś o to poprosił. Jedyne co mi nie pasuje w tej perfumerii to ochrona, jest wyjątkowo niedyskretna .

Odebrałam te urodzinowe cienie z S., całkiem fajne, Douglasowi coś się chyba pomyliło i dostałam dwa kody urodzinowe, chyba, że to u nich standard .

Jeśli chodzi o poziom obsługi klienta, to ja ostatnio nie mogę narzekać, nie mogę jednak tego samego powiedzieć o poziomie kultury innych klientów Moim zdaniem w tej kwestii jest coraz gorzej, dodatkowo zauważyłam, że w odwalaniu wiochy prym wiodą młode osoby, a nie stara, moherowa gwardia jak mogłoby się wydawać.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.