Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 17:31   #3271
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Jesteś BOSS


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
My ściskamy jeszcze mocniej
Ściskam tak mocno, aż Wam oczka wyjdą (Tak mi zawsze TŻ mówi )

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Do mnie zaraz przychodzi szwagierka na próbne malowanie przed Sylwestrem
A kto kogo maluje? Wybierasz się na jakąś większą imprezę?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam i wróciłam Kupiłam 2 bluzki(jedna z długim rękawem, druga z krótkim), bluzę(cieplutką, milutką i czarną ) i 2 bokserki
Do tego jeszcze żel Palomy i oliwkę HiPP, ale ćśśś
Powiem tylko tyle: ja chce jeszcze raz!
Czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Witam się
Cześć Dawno się nie widziałyśmy
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:34   #3272
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć Dawno się nie widziałyśmy

Wczoraj byłam
Jak noga? Pewnie pisałaś już na ten temat ale ja mam straszne tyły więc pytam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:40   #3273
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Wczoraj byłam
Jak noga? Pewnie pisałaś już na ten temat ale ja mam straszne tyły więc pytam
Nie pisałam. W sumie zrobiłam sobie mały oddech od wizażu Ale stęskniłam się i oto dzisiaj jestem Dziękuję, noga coraz lepiej Chodzę o kulach, ale nie jest tak źle Opuchlizna znika, wczoraj zdjęli mi już szwy - czyli powoli do przodu
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:47   #3274
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Nie pisałam. W sumie zrobiłam sobie mały oddech od wizażu Ale stęskniłam się i oto dzisiaj jestem Dziękuję, noga coraz lepiej Chodzę o kulach, ale nie jest tak źle Opuchlizna znika, wczoraj zdjęli mi już szwy - czyli powoli do przodu
Cieszę się, że dobrze się czujesz
Poza tym musi być do przodu bo trzeba by się w końcu spotkać - ale samolubna jestem
Ale co mi tam, wczoraj wyszło na jaw, że źle wychowana jestem więc mogę być też samolubna

Edit. Czemu przy użytkowniku Insane jest gwiazdka?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:52
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:52   #3275
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dobrze się czujesz
Poza tym musi być do przodu bo trzeba by się w końcu spotkać - ale samolubna jestem

Ja jestem ze wszystkim do tyłu, ale na spotkanie z Wami zawsze znajdę czas Myślę, że przed końcem stycznia zacznę normalnie chodzić

Edit.: Aga - to jest poprostu fragment nicka

Edytowane przez xyoko
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:53
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:53   #3276
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć Ola
I atsenka
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:55   #3277
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za to gdyby mnie wpuścić do sklepu z kosmetykami do włosów i niekoniecznie tylko do włosów to by była pomiana
Aguś, w warszawskich podziemiach, właśnie jak się idzie do Złotych jest sklep z produktami do włosów(już z daleka widziałam napis ) Żałuje, że się nie zatrzymałyśmy z siostrą, ale przelotem widziałam wszystkie Loreale profesjonalne, Farouk, Kerastese

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Czekamy na fotki
Postaram się jutro, żeby światło było dobre

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Edit. Czemu przy użytkowniku Insane jest gwiazdka?
Bo ma po prostu nick z gwiazdką na przodzie

Edit.
Ajć, Gosia mnie ubiegła
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 18:20   #3278
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Aguś, w warszawskich podziemiach, właśnie jak się idzie do Złotych jest sklep z produktami do włosów(już z daleka widziałam napis ) Żałuje, że się nie zatrzymałyśmy z siostrą, ale przelotem widziałam wszystkie Loreale profesjonalne, Farouk, Kerastese
Chyba wiem, o który Ci chodzi Jeśli to ten, o którym myślę, to właśnie tam kupowałam swojego mlecznego kallosa

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Bo ma po prostu nick z gwiazdką na przodzie
Ahaaaa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:15   #3279
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Pokazywać, pokazywać
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Zdjęcie, zdjęcie
Ja jeszcze nie mam pojęcia w co się ubiore. Może czas najwyższy zacząc poszukiwania w otchłani szafy
To możę już w nowym roku pokażę moją kreację?
Przyszła kumpela z męsami i jutro rano będę to to piekła dusiła etc. A jeszcze musze jako tako posprzątać, i sama siebie również
Mam zamiar wypróbować nowe cienie (czwóreczka z Carlo di Roma) z szarościami+czarny+srebrn y i mocno iskrzące się usteczka!


A dziś wieczorem nałożę balsam brązujący i jutro rano również..Będzie sexy!


Imprezka zapowiada się naprawdę wyśmienita , oby tylko nie skończyła się przed 12
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:30   #3280
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Bry

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chciałabym wszystkim maniaczkom życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku i żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni
Żebyśmy znalazły wszystko to czego potrzebujemy do szczęścia - a)pracę, b) miłość c)i wszystko czego tylko sobie zażyczymy
Wszystkiego najlepszego kochane
Aguś i wzajemnie Kochana, z całą mocą wzajemnie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wiesz co, mam pomysł - musimy je obejrzeć osobiście i wtedy podyskutujemy - co Mamusia na to?
W końcu, skoro zostałysmy na nich wychowane to już je znamy, tylko musimy sobie pamięć (i ten widok) odświeżyć
Ja wiedziałam, że koleżanka jest mocno bezpruderyjna, ale żeby aż tak ???


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
A kto kogo maluje? Wybierasz się na jakąś większą imprezę?
Ja siedzę w domku, a szwagierka idzie na "bal", więc ja maluję Ją (uwielbiam to ), pazurki też Jej zrobiłam

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Nie pisałam. W sumie zrobiłam sobie mały oddech od wizażu Ale stęskniłam się i oto dzisiaj jestem Dziękuję, noga coraz lepiej Chodzę o kulach, ale nie jest tak źle Opuchlizna znika, wczoraj zdjęli mi już szwy - czyli powoli do przodu
Powtórzę się, ale bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To możę już w nowym roku pokażę moją kreację?
Nie
W tym
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 23:31   #3281
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
melissa - z okazji nowego roku życzę ci, żebyś znalazła sobie jakieś hobby i zamiast czytać o cudzym życiu, zajęła się czymś konstruktywnym
genialnie to ujęłaś
Ja od siebie dopiszę jeszcze tego samego dla Camm

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Estelle bardzo Ci dziękuję Wzięłam sobie twoje słowa do serca i czuje się o wiele lepiej. Właśnie zjadłam obiad i kawałek placka! Pierwszy posiłek od 4 dni Dam mu czas.... Jak to przemyśli to się odezwie. Na tyle ile go znam, wiem że skończy to tak jak powinien. Wykasowałam jego nr z komórki żeby mnie nie korciło do niego napisać. Umówiłam się również na Sylwestra ze znajomymi. Do tego pomalowałam dziś spontanicznie włosy na mój naturalny kolor. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ale powiem Wam ,że teraz zaczynam rozumieć ile on dla mnie znaczy... Z nim źle ale bez niego jeszcze gorzej. Myślę że nie przekreśli wspólnych miesięcy przez jedną drobną kłótnię, ale biorę pod uwagę najczarniejsze scenariusze. Najwyżej się mile rozczaruję. Nie chcę z góry zakładać że będzie dobrze.
I dobrze. Cieszę się, że już lepiej się czujesz. I myślę, że jeśli macie być razem, to będziecie i wszystko sobie poukładacie. Trzeba w to włożyć sporo pracy, ale nie ma rzeczy niemożliwych

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!

Znowu jestem na chwilę nielegalnie - udało mi się złapać sieć U mnie wszystko dobrze cały czas, przyzwyczajam się powoli do nowego miejsca, trochę czasem tęsknię za domem i rodzicami, myślałam, że w tym wieku już mnie to ominie ale gdzie tam
Hehehe, też tak mam , czasem fajnie jest wpaść do mamy i walnąć się na kanapie, tak swojsko...
I oczywiście, tradycyjnie, pierwszą rzeczą jaką robię po wejściu do domu, to zajrzenie do lodówki
Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Estelle - świetne te lalki, naprawdę robią wrażenie
no to którą byś wybrała?

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Witajcie
Chyba trzeba sobie powiedzieć wprost - jestem uzależniona od internetu (i wizażu) bo naprawdę mi go tu strasznie brakuje

Buziaki i pozdrowienia
Ja też... czasem się nie odzywam, ale oko śledzi czujnie

[QUOTE=virka;10272833]Hmmm, obok ładniutkich i słodziutkich, to one nawet nie leżały
Rozgrzeszam, bo koszmaru nie miałam [/quote



Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Asiu, ja bym wybrała drugą, a w szczególności tę, która jest na pierwszym zdjęciu. Taaaaka słodziaszna jest

Przybyłam, zobaczyłam i wróciłam Kupiłam 2 bluzki(jedna z długim rękawem, druga z krótkim), bluzę(cieplutką, milutką i czarną ) i 2 bokserki
Do tego jeszcze żel Palomy i oliwkę HiPP, ale ćśśś
Powiem tylko tyle: ja chce jeszcze raz!
Czyli przewaga na korzyść Yary.
Pokaż koniecznie w co się zaopatrzyłaś
Ja w ramach walki z lenistwem i niezorganizowaniem [już tak nawet przed nowym rokiem ] wrzucam obiecane zdjęcia - nowa biżu [naszyjnik i dwie propozycje kolczyków do niego], choinka i gorset od TŻ'ta.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Witam się

Chciałabym wszystkim maniaczkom życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku i żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni
Żebyśmy znalazły wszystko to czego potrzebujemy do szczęścia - a)pracę, b) miłość c)i wszystko czego tylko sobie zażyczymy
Wszystkiego najlepszego kochane

Ja spędzę tego Sylwestra z TŻ'em w Wawie
Agusia, z całego serca życzę Ci tego samego
Udanej zabawy w Sylwestra

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Nie pisałam. W sumie zrobiłam sobie mały oddech od wizażu Ale stęskniłam się i oto dzisiaj jestem Dziękuję, noga coraz lepiej Chodzę o kulach, ale nie jest tak źle Opuchlizna znika, wczoraj zdjęli mi już szwy - czyli powoli do przodu
Do spotkania się zagoi wyzdrowiejesz szybciutko

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To możę już w nowym roku pokażę moją kreację?
Przyszła kumpela z męsami i jutro rano będę to to piekła dusiła etc. A jeszcze musze jako tako posprzątać, i sama siebie również
podziwiam Cię... ja nie dałabym rady z tym pieczeniem, poza tym nie lubię gotować i nie chciałoby mi się ... Mocarna jesteś

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Mam zamiar wypróbować nowe cienie (czwóreczka z Carlo di Roma) z szarościami+czarny+srebrn y i mocno iskrzące się usteczka!
Mówisz do mnie dziwnym językiem [jestem na bakier z kolorówką zupełnie] ale ciekawa jestem efektów... koniecznie pokaż nam, co wymalowałaś... pewnie jakiś smoky, do którego ja ni groma nie mam talentu, a może mi nie pasuje? Chciałabym, żeby mi jakaś wizażanka namalowała smoky'ego z prawdziwego zdarzenia... I cały czas szukam idealnej czerni, zawsze mam wrażenie, że po nałożeniu cienie są jakieś takie mało nasycone, nie czarne, ale grafitowe...

Poza tym ostatnio byłam w Galerii Centrum, maziałam sobie różnymi cieniami i zakochałam się w jednym... bodaj Make Up Factory, czy coś takiego... z brokatem... ale doszłam do wniosku, że nie dam za jeden cień 49 zł
[...a może coś mi odbije i jeszcze go kupię? ech...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg choinka.jpg (83,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gorset p.jpg (38,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gorsr T.jpg (28,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamea 1 i.jpg (26,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki 1i.jpg (21,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki2 i.jpg (21,0 KB, 6 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 00:34   #3282
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Witam się

Chciałabym wszystkim maniaczkom życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku i żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni
Żebyśmy znalazły wszystko to czego potrzebujemy do szczęścia - a)pracę, b) miłość c)i wszystko czego tylko sobie zażyczymy
Wszystkiego najlepszego kochane

Ja spędzę tego Sylwestra z TŻ'em w Wawie
I ja również życzę wszystkiego dobrego Wszystkim Maniaczkom Bawcie się dobrze... no i pamiętajcie, że nadmiar wszystkiego szkodzi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość


Hmmm, no konkretnie to mi odpowiedziałaś, tak, że dalej nic nie wiem
Ale kciuki oczywiście trzymam
A czy np. luty to jest w miarę dobry termin ?
Dziękuje za kciuki Całkiem poważnie - nie mam pojęcia, wydaje mi się, że w sesji poprawkowej mamy tydzień wolnego, więc luty na pewno brzmi bardziej sensownie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Pochwal no się szybciutko
Jak będę miała chwilkę cyknę foto Kupiłam sobie płaszczyk i kozaki.


Asiu jak zwykle miodzio te rękodzieła

I gorsecik z choinką również A jak cudownie ten błękit bombek współgra z tą lekko przygaszoną zielenią (gorsetu)

Gosiu fajnie, że jesteś
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:47   #3283
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam serdecznie ! U mnie w nocy było osiem stopni poniżej zera . Chu, chu, ha - nadchodzi zima zła !!! Nawet koty-mamroty wygrzewają się w puchowej kołdrze.
A propos : koty - informuję, że Flapek {ten ryżawy} otrzymał przydomek - imienia już raczej zmienić nie można. Teraz należy na niego wołać : El Diablo.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Już odrośniętych i nowego kolorku!
Rzeczywiście : odrośnięte i kolor bardzo ładny !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie, to nie tak... ja ogólnie jakoś tak dziwnie ostatnio funkcjonuję...
Ty, Ty, Ty weź się w garść . Byle szybko !!!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czyżby kolezanka się sfilcowała?
Mamuśko kochana, dlaczego tylko mnie zawsze to ubrania filcują się .
Żeby chociaż raz było odwrotnie ...

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ha, a co chcesz? Robimy z siostrą nalot na Złote Tarasy i już się ślinie na te wszystkie Body Shopy i inne cudeńka


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Biję się teraz z myślami, którą wybrać. Bo upatrzyłam dwie, takie "na moją kieszeń
Trudny wybór . Hery = rewelacyjna, ale i topielicowata panna Yara - tez niczego sobie. Spraw sobie dwie , będzie im razem weselej . Mój głos na : HERY.
Kosmate kopytka pamiętamy, a jakże ...

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Witam
Ja po Świętach jestem jakieś 10 kilo cięższa i wcale nie szczęśliwsza.
E, gwarantuję żeś szczęśliwsza, boś najedzona.
O przejedzeniu proszę mi nie wspominać ! Ot co !!! Ja zmuszona {} byłam odwołać {wczoraj} dwie, na styczeń zaplanowane, wizyty u specjalistów. Ze wstydu , bo - niestety - na każdej wizycie muszę być ważona. Mam nadzieję, że do lutego sytuacja unormuje się .

Cytat:
Napisane przez atsenka;10265256[B
]Ojej jak tu fajnie[/b]. Jak za starych dawnych czasów Tyle maniaczke naraz i taki optymistyczny nastrój.
Tak trzymać ! Żeby ten nastrój zagościł tutaj na dłużej - czego Wam i sobie serdecznie życzę.

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Ale stęskniłam się i oto dzisiaj jestem
Najlepszy dowód na to, że wracasz do zdrowia !

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Złotych jest sklep z produktami do włosów. Żałuje, że się nie zatrzymałyśmy z siostrą.
Jezusiczku - wytrzymałaś ?! ?! ?! Następnym razem wcześniej daj znać - to Cię zmobilizuję,nie tylko do zatrzymania się, ale i do głębszej penetracji !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
czasem fajnie jest wpaść do mamy i walnąć się na kanapie, tak swojsko...
Oj, fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Już kiedyś pisałam : patrząc na twoje robótki ręczne żałuję jak nie wiem co, że mam krótką szyję. Cudności !!! Kolczyki =
Gorset : będzie się ziemia trzęsła, oj będzie !



Mój sylwester chyba sam zejdzie - ze względu na brak opieki dla zwierzyńca, siedzimy w domu. Nadejście nowego roku będziemy razem z sąsiadami świętować. Nauczona przykrym i jakże bolesnym doświadczeniem, aby nie być pojona napojami wyskokowymi własnego wyrobu sąsiada - zaopatrzyłam się porządnie w sklepowe wyroby przemysłu spirytusowego. Oj, będą około północy śpiewy rozbrzmiewały !
Oj, będą ...
A żeby Wam ślinka pociekła - sąsiadka przygotowuje de volaille'e !!!

Czego mogę Wam życzyć ?! Chyba tego samego co i sobie !
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij złe nastroje, zapomnij o nieudanych dniach, przekreśl niewarte pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:18   #3284
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie
W tym
No mujeju no...
Niech wam będzie to ok. 19 wstawie fotencje... bo narazie to jeszcze jestem w proszku
I za nic na świecie nie skłonicie mnie bym tak jak wyglądam o poranku pokazała się wam w wieczornej kreacji

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


podziwiam Cię... ja nie dałabym rady z tym pieczeniem, poza tym nie lubię gotować i nie chciałoby mi się ... Mocarna jesteś


Mówisz do mnie dziwnym językiem [jestem na bakier z kolorówką zupełnie] ale ciekawa jestem efektów... koniecznie pokaż nam, co wymalowałaś... pewnie jakiś smoky, do którego ja ni groma nie mam talentu, a może mi nie pasuje? Chciałabym, żeby mi jakaś wizażanka namalowała smoky'ego z prawdziwego zdarzenia... I cały czas szukam idealnej czerni, zawsze mam wrażenie, że po nałożeniu cienie są jakieś takie mało nasycone, nie czarne, ale grafitowe...

Poza tym ostatnio byłam w Galerii Centrum, maziałam sobie różnymi cieniami i zakochałam się w jednym... bodaj Make Up Factory, czy coś takiego... z brokatem... ale doszłam do wniosku, że nie dam za jeden cień 49 zł
[...a może coś mi odbije i jeszcze go kupię? ech...
Bez przesadyzmu kochana

Maziasz mięso np. karkówkę lub udka kurczaka różniastymi przyprawami..Wciskasz czosnek i do pieca..albo na głęboką patelnię ....do tego cebulka, lekko podlać co pół godziny wodą lub rosołem i jest GIT i można zająć się czym innym bo to się samo robi

Gorzej z kiełbasą w sosie piwnym..Tu trzeba uważać
Ale to też nie za długo trwa!
Więc DON'T WORRY ... ja tam nie zabieram się za rzeczy które wymagają stania w kuchni non stop przez kilka godzin



Co do cieni-tak bedę cieniować. Poćwiczysz troszkę to sama będziesz w tej kwestii śmigać Ale też nie dałabym 49 zł za 1 cień!!! Za paletkę i owszem Za dobry podkład i owszem nawet za tusz Ale za cien?????
Tak czesto zmieniam cienie(koorystykę) że żal by było gdyby sobie taki 1 cień za 50 zł leżał i byłwyjmowany od czasu do czasu.


Aha.. Śliczna kreacja...Ale jesteś zgrabna!! Ekstra babeczka
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:51   #3285
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Mój sylwester chyba sam zejdzie - ze względu na brak opieki dla zwierzyńca, siedzimy w domu. Nadejście nowego roku będziemy razem z sąsiadami świętować. Nauczona przykrym i jakże bolesnym doświadczeniem, aby nie być pojona napojami wyskokowymi własnego wyrobu sąsiada - zaopatrzyłam się porządnie w sklepowe wyroby przemysłu spirytusowego. Oj, będą około północy śpiewy rozbrzmiewały !
Oj, będą ...
A żeby Wam ślinka pociekła - sąsiadka przygotowuje de volaille'e !!!
Domówki w gronie bliskich osób są najlepsze

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Czego mogę Wam życzyć ?! Chyba tego samego co i sobie !
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij złe nastroje, zapomnij o nieudanych dniach, przekreśl niewarte pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.
I nawzajem

Idę zaraz do kina. Przypadkowo stałam się posiadaczką dwóch darmowych biletów, które trzeba wykorzystać dziś do północy, więc nie mogę ich ot tak poprostu zmarnować

Fotki zakupów

IngaS zapraszamy do dyskusji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0539.jpg (16,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0540.jpg (17,9 KB, 14 załadowań)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:06   #3286
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Estelle biżu cudo!
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Mariola - bardzo gartuluję dzidziusia

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Teraz kiedy jesteś w ciąży, nie powinnaś pracować na noc (nawet prawo Ci to gwarantuje). Sylwester w domu nie jest zły, zwłaszcza w takim cudownym stanie
dla Ciebie i "głask" dla brzusia
Wlasnie doczytalam o Twoim wypadku . Wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do formy.
Brzuszek poglaskany
A propos prawa- to takie jest w Polsce U mnie takiego nie ma, moge jak najbardziej pracowac na nocki, jesli taka moja wola. Lepiej znosze nocki, zawsze tak bylo. Wstawanie o 6 rano w ciazy i praca w dzien przez 12,5 wiaze sie ze wzmozona sennoscia gdzies tak do poludnia i czuje sie bardziej zmeczona. Nocki toleruje swietnie, wiec zamierzam tak pracowac jak dlugo sie da (czyli idealnie do konca ciazy).
U mnie nie ma L4 na ciaze, po 28 tyg ciazy, gdy ktos sie zle czuje, to dostaje urlop macierzynski. Stad wszystkie znane mi ciezarne pracuja tak dlugo, jak sie da
Termin porodu mam na 26.07, od 5.07 mam urlop, przyjezdza do mnie rodzinka, a tydzien przed terminem pojde juz na macierzynski. Taki jest plan. chyba, ze kregoslup mi wysiadzie wczesniej (odpukac...), to plany sie zmienia (a miewam z nim problemy).

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Z innych wiadomości, wreszcie wstawiam zdjęcie moich włosisków..tzn.Już odrośniętych i nowego kolorku!
Fajne wlosy i kolor
---------
W ramach relaksu naloze henne, a potem sie wybalsamuje i zleje Angel'em i bede kusic mojego meza
9 stycznia jestem umowiona z moim fryzjerem, musza podciac koncowki, w sumie ostatni raz scinalam w marcu, wiec 10 miesiecy bez scinania jest dla mnie swietnym rezultatem

Szampanskiego Sylwestra i wszelkiem pomyslnosci w Nowym Roku!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ramad2.jpg (9,1 KB, 0 załadowań)
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2008-12-31 o 10:08
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:50   #3287
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ! U mnie w nocy było osiem stopni poniżej zera . Chu, chu, ha - nadchodzi zima zła !!! Nawet koty-mamroty wygrzewają się w puchowej kołdrze.
A propos : koty - informuję, że Flapek {ten ryżawy} otrzymał przydomek - imienia już raczej zmienić nie można. Teraz należy na niego wołać : El Diablo.
a cóż takiego nabroił

Hej maniaczki- ja chyba będę umierać- przeziębiłam się a gardło boli mnie tak jakby mi ktoś go szczotą drucianą porysował

Życzę wszystkim udanego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Niech Wam się wiedzie na każdej płaszczyźnie- a przede wszystkim włosowej
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:55   #3288
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jak będę miała chwilkę cyknę foto Kupiłam sobie płaszczyk i kozaki.
Bardzo ładne zakupy zwłaszcza płaszczyk wpadł mi w oczy, cudo!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Asiu jak zwykle miodzio te rękodzieła

I gorsecik z choinką również A jak cudownie ten błękit bombek współgra z tą lekko przygaszoną zielenią (gorsetu)
Dziękować

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ! U mnie w nocy było osiem stopni poniżej zera . Chu, chu, ha - nadchodzi zima zła !!! Nawet koty-mamroty wygrzewają się w puchowej kołdrze.
A propos : koty - informuję, że Flapek {ten ryżawy} otrzymał przydomek - imienia już raczej zmienić nie można. Teraz należy na niego wołać : El Diablo.
Eeeeee tam zanim mój Ryr został Ryrem [w papierach ma Ryszard] przebył długą imienną drogę... piesowa zresztą do dziś ma kilka imion/pseudonimów, sukcezywnie kolekcjonowanych przez kolejne lata współegzystencji. Strasznie lubię wymyślać nazwy zwierzom

A cóż El Diablo zmalował, że sobie na ten tytuł zasłużył ???

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ty, Ty, Ty weź się w garść . Byle szybko !!!
No właśnie się staram
Jeszcze mnie dziś współpracowniczka dobiła, bo przypomniała, że mam 2 protokoły zaległe i nienapisane... Ech... Od nowego roku

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Trudny wybór . Hery = rewelacyjna, ale i topielicowata panna Yara - tez niczego sobie. Spraw sobie dwie , będzie im razem weselej . Mój głos na : HERY.
Kosmate kopytka pamiętamy, a jakże ...
Na kopytka nadal czekam, wszystkie inne paczki zamawiane w tym czasie juz podochodziły... Mam nadzieję, że bucisze nie utknęły na celnym... br...

A co do lalek... obawiam się, że na jednej się nie skończy , póki co szczypię się finansowo, ale myślę, że z czasem pierwszel lalce przybędzie siostra... na razie w planach [dalszych] mam kupno... uwaga... zamiennej głowy, z inną miną i stylizacją. To mniejszy wydatek. A ciałko mogę dokupić w przypływie gotówki...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Oj, fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Już kiedyś pisałam : patrząc na twoje robótki ręczne żałuję jak nie wiem co, że mam krótką szyję. Cudności !!! Kolczyki =
Gorset : będzie się ziemia trzęsła, oj będzie !

Dziękować
Postaram się jeszcze wrzucić przedpremierowo naszyjnik nr 2 z którego jestem ogromnie dumna ale to już po szaleństwach sylwestrowych, bo dziś nie mam do tego głowy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Bez przesadyzmu kochana

Maziasz mięso np. karkówkę lub udka kurczaka różniastymi przyprawami..Wciskasz czosnek i do pieca..albo na głęboką patelnię ....do tego cebulka, lekko podlać co pół godziny wodą lub rosołem i jest GIT i można zająć się czym innym bo to się samo robi

Gorzej z kiełbasą w sosie piwnym..Tu trzeba uważać
Ale to też nie za długo trwa!
Więc DON'T WORRY ... ja tam nie zabieram się za rzeczy które wymagają stania w kuchni non stop przez kilka godzin
Znowu jakieś dziwne rzeczy opowiadasz
Ja tam tylko ryż i frytki
Tż lubi gotować, to niech w kuchni szaleje.


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Aha.. Śliczna kreacja...Ale jesteś zgrabna!! Ekstra babeczka
Dziękuję TŻ sam wybierał

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Estelle biżu cudo!
Dzięki
Z tego wszystkiego, co się dzieje, umknęlo mi pogratulowanie bobaska. Niech rośnie zdrowo

Cytat:
Napisane przez Jolie2601
Hej maniaczki- ja chyba będę umierać- przeziębiłam się a gardło boli mnie tak jakby mi ktoś go szczotą drucianą porysował
Współczuję... niczego tak nie lubię jak bólu gardła.
Kuruj się i zdrowiej jak najszybciej

Wszystkim Włosomaniaczkom życzę szampańskiego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku!
Tych włosowych i włosowatych w szczególności
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:48   #3289
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja w ramach walki z lenistwem i niezorganizowaniem [już tak nawet przed nowym rokiem ] wrzucam obiecane zdjęcia - nowa biżu [naszyjnik i dwie propozycje kolczyków do niego], choinka i gorset od TŻ'ta.
Choinka magiczna , gorset piękny , a Twoją biżuterię zawsze podziwiałam i tym razem robię to samo

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jezusiczku - wytrzymałaś ?! ?! ?! Następnym razem wcześniej daj znać - to Cię zmobilizuję,nie tylko do zatrzymania się, ale i do głębszej penetracji !
Szłam jak zahipnotyzowana do tego magicznego szyldu "Kosmetyki do włosów", ale, niestety, wszystko pędem pędem i gucio z macania
Ale muszę tam wrócić, po prostu muszę!

Udanej zabawy, Dziewczyny

Edit.
Wrzucam zakupy ciuchowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4387.jpg (46,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4388.jpg (48,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4389.jpg (50,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4390.jpg (41,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4391.jpg (56,8 KB, 5 załadowań)
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2008-12-31 o 13:14
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 13:56   #3290
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Ja tylko na momencik wpadłam aby złożyć Wam gorące życzenia udanej zabawy sylwestrowej, oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Oby wszystkim szczęście dopisywało i spełniły się najskrytsze marzenia!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:58   #3291
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Bry

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja siedzę w domku, a szwagierka idzie na "bal", więc ja maluję Ją (uwielbiam to ), pazurki też Jej zrobiłam
Dobrze wiedzieć Ja się nie potrafię malować (oprócz codziennego minimum ), więc może kiedyś dasz się wykorzystać

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Powtórzę się, ale bardzo się cieszę


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
genialnie to ujęłaś
Ja od siebie dopiszę jeszcze tego samego dla Camm
No tak zapomniałam o naszej drugiej, drogiej koleżance

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Do spotkania się zagoi wyzdrowiejesz szybciutko
Też tak myślę


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Gosiu fajnie, że jesteś[/FONT]


Super płaszczyk!

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Hej maniaczki- ja chyba będę umierać- przeziębiłam się a gardło boli mnie tak jakby mi ktoś go szczotą drucianą porysował
Oby przeszło jak najszybiej

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Edit.
Wrzucam zakupy ciuchowe
Widać, że udane

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Najlepszy dowód na to, że wracasz do zdrowia !
Zdecydowanie Wraz z formą fizyczną, powraca też psychiczna



Życzę wszystkim fantastycznej zabawy i żeby nadchodzący rok był szczęśliwy!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 15:52   #3292
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

OBIECANE ZDJĘCIA:
* zdjęcie mojej sylwestrowej kreacji (czytaj BLUZKI) oczywiście dojdą do tego jeszcze czarne spodnie i szpilki i biżuteria.. tak tylko tę bluzkę ubrałam byście mogły pooglądać

i przy okazji-> mam już ułożone włosy..sama robiłam Tylko się nie śmiać

*i zdjęcie mojej choiny..jak się palą lampki jest lepszy efekt... Ale i tak jestme dumna bo takiego kolosa ubierałam sama...ja malutka z 1,64m




A na koniec-> CUUUUDONWEGO SYLWESTRA 2008 MOJE KOCHANE MANIACZKI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCN6507.jpg (82,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6506.jpg (139,2 KB, 16 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:30   #3293
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witajcie Maniaczki
Pewnie Wszystkie szykują się na Sylwestra, tylko ja w dresiku przed komputerem Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na życzenia udanej, szampańskiej zabawy dzisiejszego wieczoru, tylko żeby jutro główki nie bolały I szczęśliwego Nowego 2009 Roku, samych radości, realizacji planów i postanowień, zdrówka i sukcesów

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Oj chyba przesadzasz i za bardzo zaokrąglasz w górę
Oj Kochana, chciałabym żeby tak było No może nie jest 10, ale z 6-7 to na pewno ale czuję jakby to było 10, z resztą dokładnie nie wiem bo boję się zważyć I użyłaś trafnego słowa jeśli o mnie chodzi ' zaokrąglić' to jest słowo, które świetnie opisuje moja " figurę" po Świętach Ale powiem Wam, że obżarstwo świąteczne sobie, ale najgorsze jest to dojadanie po Świętach- bo nic się nie może zmarnować

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
E, gwarantuję żeś szczęśliwsza, boś najedzona.
O przejedzeniu proszę mi nie wspominać ! Ot co !!! Ja zmuszona {} byłam odwołać {wczoraj} dwie, na styczeń zaplanowane, wizyty u specjalistów. Ze wstydu , bo - niestety - na każdej wizycie muszę być ważona. Mam nadzieję, że do lutego sytuacja unormuje się .
Najedzona to ja jestem na codzień, bo raczej sobie nie odmawiam, a po Świętach to czuję się PRZEjedzona i to bardzo I też czekam, aż sytuacja się unormuję- z tym, że ja muszę sobie kupić spodnie

Wczoraj już nic nie pisałam, bo wróciłam padnięta z warszawskich zakupów, a jeszcze trzeba było dom ogarnąć. Dziewczyny, co te wyprzedaże robią z ludźmi to wszelkie pojęcie przechodzi Pojechałyśmy z siostrą specjalnie rano, bo niby mniejsze tłumy, ale gdzie tam! Okazało się, że połowa Warszawy pomyślała tak jak my i jak to wszystko zwaliło się do sklepów to powstał istny sajgon. W każdym sklepie samo wybieranie ciuchów zajęło najmniej czasu, najwięcej oczywiście odstanie swojego w kolejce do przymierzalni i do kasy- ja nie wiem, może ja jestem niezwyczajna bo w mieście jestem raz na jakiś czas, ale dla mnie stanie w kolejce do kasy ponad pół godziny to już jakieś nieporozumienie . Wszyscy się pchali i gnietli, brakowało tylko wyrywania sobie ubrań I w efekcie kupiłam mniej niż zaplanowałam, bo przez te kolejki straciłyśmy dużo czasu i wszędzie musiałyśmy gonić, na pociąg też prawie biegiem.

A! Virko niestety nie miałam czasu na zakupy do decu, ale mam nadzieję, że uda mi się kupić coś w sobotę po kursie, bo i tak mam 1,5 godz. czekania na pociąg ( czy tylko mnie się nie podoba nowy rozkład jazdy).

Ok, idę robić sałatki na imprezę sylwestrową mamy, do napisania
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 18:54   #3294
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Wszyscy się pchali i gnietli, brakowało tylko wyrywania sobie ubrań
Mówisz o tym Panie, który wpychał mi mój plecak w plecy?
No nie mogę go przeżyć, co się odsunęłam, to on się przysuwał Żeby nie było, stał z dziewczyną
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 05:29   #3295
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam serdecznie w Nowym Roku!

Właśnie wrócilam z sylwestra troszkę mi się ziewa ale generalnie niezbyt chce mi się spać... ale tez nie ma sie co dziwic - ja w tym tygodniu codziennie mam pobudkę o 6.10 - właśnie powinnam szykować sie do pracy tak więc skoro jestem o tej godzinie na nogach to teraz nie chce mi sie spac. tylko troche zmęczona jestem. troche bez sensu to piszę

W każdym razie pozdrawiam Was serdecznie po raz pierwszy w tym roku
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:02   #3296
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

witam maniaczki w nowym roku- najlepszego
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:27   #3297
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Edit.
Wrzucam zakupy ciuchowe
Bokserki super

Sweet_Jelly - fajna bluzkowa kreacja Jaką Ty masz zaróżowioną cerę - zupełnie tak jak ja

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Witajcie Maniaczki
Pojechałyśmy z siostrą specjalnie rano, bo niby mniejsze tłumy, ale gdzie tam! Okazało się, że połowa Warszawy pomyślała tak jak my i jak to wszystko zwaliło się do sklepów to powstał istny sajgon.
I co się dziwisz, ludzka rzecz - kupić po jak najniższej, mozliwej cenie Istnieją oczywiście jednostki, które nie kupują pewnych produktów ze względu na to, że inni chętnie je kupują (zazwyczaj dlatego, że są tanie, lub tańsze niż były wcześniej) - tak zwany efekt snobizmu, którego byłam świadkiem, kiedy brałam mój płaszczyk do przymierzalni i usłyszałam "e z wyprzedaży - teraz to pół Krakowa będzie taki nosić" Tak więc solidarnie jednocze się z tą połową Krakowa Oczywiście to nie to, że lubię mieć to wszystko co mają inni - zwyczajnie poprostu płaszcz mi się podobał i reszta się nie liczyła

Witajcie w nowym roku Oby przyniósł Wam wszystko to, co da Wam szczęście, miłość, zdrowie, spełnienie marzeń...

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2009-01-01 o 10:34
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:30   #3298
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
I co się dziwisz, ludzka rzecz - kupić po jak najniższej, mozliwej cenie Istnieją oczywiście jednostki, które nie kupują pewnych produktów ze względu na to, że inni chętnie je kupują (zazwyczaj dlatego, że są tanie, lub tańsze niż były wcześniej) - tak zwany efekt snobizmu, którego byłam świadkiem, kiedy brałam mój płaszczyk do przymierzalni i usłyszałam "e z wyprzedaży - teraz to pół Krakowa będzie taki nosić" Tak więc solidarnie jednocze się z tą połową Krakowa Oczywiście to nie to, że lubię mieć to wszystko co mają inni - zwyczajnie poprostu płaszcz mi się podobał i reszta się nie liczyła

Witajcie w nowym roku Oby przyniósł Wam wszystko to, co da Wam szczęście, miłość, zdrowie, spełnienie marzeń...
Ja się absolutnie nie dziwie, sama też wybrałam się za zamiarem kupienia czegoś taniej Chodzi mi raczej o zachowanie ludzi, kiedy widzą wielki napis SALE. Przepychają się, gniotą- to nie na moje nerwy Po prostu myślę, że skoro jest nas już tam tak dużo to każdy powinien się jakoś zachować, to byłoby z korzyścią dla wszystkich. A nie bałagan i harmider w którym tak naprawdę ciężko znaleźć i kupić coś fajnego. Ale ja to ja, niektórym może się podobać takie " polowanie" i w sumie tylko pozazdrościć, ja nie lubie i nie umiem robić tak zakupów
Co do efektu snobizmu- ja się z czymś takim nie spotkałam Nie rozumiem problemu, skoro rzecz mi się podoba, a do tego mogę ją kupić X% taniej to super Ale ludzie mają dziwne skrzywienia
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:30   #3299
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Ja na nowy rok sie zegnam, jak nie pierwsza w watku i nie ostatnia odchodze, bo ktos po prostu sledzi moje zycie (osoba calkowicie niepozadana). Caluje, sciskam i papa!
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:51   #3300
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Ja na razie tylko wpadam z najlepszymi życzeniami, nadrabiać będę później

ŻYCZĘ WAM, ABY NAJLEPSZY DZIEŃ STAREGO ROKU, BYŁ NAJGORSZYM DNIEM NOWEGO ROKU.
SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ MANIACZKI, NIE TYLKO TYCH WŁOSOWYCH

__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.