Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 12:53   #2521
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Dziękuję że tak myslisz... Wiem że to kierunek który daje wiele możliwości ale jakoś nic nie mogę znaleźć.
pracowałam przez 4 miesiące w banku ale trafiłam na grupę gdzie notorycznie łamano prawo pracy oraz gdzie stosowano mobbing i odeszłam...zresztą żeby odejść miałam duuużo problemów Dobrze że udało mi się stamtąd wyrwać

Po licencjacie mam uprawnienia do sprawiania funkcji kierowniczej średniego szczebla..to już coś! Ale jak wysyłałam moje oferty do różnych miejsc, również na stanowiska po mojej specjalizacji (zastępca kierownika) to na razie nie ma odzewu!

Jeszcze poszukam w necie...choć myślę czyby nie przestać szukać ofert tylko tu w moim wygwizdowie ale zacząć szukać ofert w Świeciu ! Gdzie mój mąż będzie przeniesiony z firmy! Tam jest więcej ofert! I prędzej coś ciekawego znajdę!

Co wy na to?????


A tak poza tym...czemu TY myślisz że to świetny kierunek?Chcę znać twoje zdanie!?


Sama jestem na kierunku humanistycznym, od następnego semestru zamierzam zacząć studia podyplomowe z marketingu. Podoba mi się to bardzo, to nie są jakieś informacje oderwane od rzeczywistości, ale sam czysty konkret, którego czasem brakuje mi w życiu. Poza tym w marketingu bardzo podoba mi się kwestia promowania produktu, wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom, przemyślenia strategii... mrrr

Warto też pomyśleć, że każda praca rozwija i po jakimś czasie w większości firm można wspiąc się po szczebelkach...

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Kochana
Ciebie też tu za często nie widać Wiem, bo podczytuję w miarę regularnie
Nie odzywam się, bo kompletnie nie mam do tego głowy Pozytywne myślenie przychodzi mi z trudem a nie chcę Wam smucić w wątku.
Choroba Taty TŻ rozwija się w dużym tempie, nie mogę dogadać się z lekarzem co do terminu mojej operacji (pojechał na jakąś lekarską konferencję do USA), mając wizję dłuższego leżenia bez ruchu, staram się jeszcze jak najwięcej zrobić na uczelni.. Prawdopodobnie wrócę dopiero tuż przed sesją i będę miała mnóstwo rzeczy do nadrobienia..
Ale czytam i myślę o Was ciepło
Jak tam Twoje sprawy sercowe?

Pozdrawiam Maniaczki!

Posmucić tutaj zawsze możesz, wszystkie myślimy o tacie TŻ... i o Twojej nodze Odezwij się jak będziesz w Krakowie...już kilka tygodni nie piłam pysznego tigera

U mnie tak... wesoło Doszłam do siebie po tym wszystkim. A chłopak wydaje sie być bardzo miły... tylko ja jestem wciąż trochę jakby za szybą... z resztą może napiszę coś po jutrzejszym wieczorze Zmykam zaraz do książek, już mi się śni obrona po nocach
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:09   #2522
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Sama jestem na kierunku humanistycznym, od następnego semestru zamierzam zacząć studia podyplomowe z marketingu. Podoba mi się to bardzo, to nie są jakieś informacje oderwane od rzeczywistości, ale sam czysty konkret, którego czasem brakuje mi w życiu. Poza tym w marketingu bardzo podoba mi się kwestia promowania produktu, wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom, przemyślenia strategii... mrrr

Warto też pomyśleć, że każda praca rozwija i po jakimś czasie w większości firm można wspiąc się po szczebelkach...
no tak, ale ja sama w liceum byłam w humanistycznej klasie i wszystkie polonistki nie mogły przeżyć że nie poszłam na dziennikarstwo albo polonistykę....świetnie (podobno) pisałam


Słuchajcie, wyśmiejecie mnie ale znalazłam w necie (i już nawet dzwoniłam tam) kurs kosmetyczny..
Jest w Toruniu gdzie mieszkają moi rodzice i gdzie studiuje..
Cena jest atrakcyjna... mogłabym tyle miesięcznie im zapłacić. Zajęcia są od PN-PT czyli nie kolidowałoby z moimi studiami zaocznymi oraz po pól roku można już wykonywać zawód kosmetyczki.
Ma się certyfikat MEN'u

2 sprawa czy ktoś przyjął by mnie na staż w salonie kosmetycznym ale w mojej miejscowości wciąż brak kosmetyczek...Byłoby jak znalazł!


choć pewno jakbym o tym powiedziała rodzince to wyśmialiby mnie i popukali się w czoło że o czymś taki myślę..

"Ja dziewczyna z wyższym wykształceniem"
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-11-28 o 13:10
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:15   #2523
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Posmucić tutaj zawsze możesz, wszystkie myślimy o tacie TŻ... i o Twojej nodze Odezwij się jak będziesz w Krakowie...już kilka tygodni nie piłam pysznego tigera

U mnie tak... wesoło Doszłam do siebie po tym wszystkim. A chłopak wydaje sie być bardzo miły... tylko ja jestem wciąż trochę jakby za szybą... z resztą może napiszę coś po jutrzejszym wieczorze Zmykam zaraz do książek, już mi się śni obrona po nocach
Dziękuję

W najbliższych dwóch tygodniach będę w Krakowie od poniedziałku do czwartku, więc jak znajdziesz czas (oczywiście razem z Milką!), to bardzo chętnie Was zobaczę i napiję się dobrego latte



Edit.:
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wyśmiejecie mnie ale znalazłam w necie (i już nawet dzwoniłam tam) kurs kosmetyczny..
Jest w Toruniu gdzie mieszkają moi rodzice i gdzie studiuje..
Cena jest atrakcyjna... mogłabym tyle miesięcznie im zapłacić. Zajęcia są od PN-PT czyli nie kolidowałoby z moimi studiami zaocznymi oraz po pól roku można już wykonywać zawód kosmetyczki.
Ma się certyfikat MEN'u

2 sprawa czy ktoś przyjął by mnie na staż w salonie kosmetycznym ale w mojej miejscowości wciąż brak kosmetyczek...Byłoby jak znalazł!


choć pewno jakbym o tym powiedziała rodzince to wyśmialiby mnie i popukali się w czoło że o czymś taki myślę..

"Ja dziewczyna z wyższym wykształceniem"
Kochana, nikt Cię tu na pewno nie wyśmieje! Jeżeli chciałabyś to robić, uważam, że taki kurs to świetny pomysł A wyższe wykształcenie, które masz, przyda Ci się, gdy już będziesz miała własny salon!

Edytowane przez xyoko
Czas edycji: 2008-11-28 o 13:22
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:01   #2524
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:07   #2525
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać

Marzenko ogromnie gratuluję! Chociaż byłam pewna, że tak będzie A teraz życzę Ci, żeby praca była jak najbardziej satysfakcjonująca!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:10   #2526
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Specjalnie się tak tłukł, zazdrosny, żebyś nie słyszała smsów
A wiesz, że o tym nie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Zagląda, zagląda

Ale coś ostatnio nie ma ani weny, ani siły do pisania
Będzie niezmiernie miło, jak wena powróci

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zdławionym utajoną ciekawością głosem, z pasowymi wypiekami na białych jak najczystszy alabaster policzkach, z piersią falującą niby łany złocistych zbóż na wietrze, zatrzepotała długimi jak firanki utkane z najcieńszego muślinu rzęsami i szepnęła z cicha swoimi pełnymi w kształcie, w kolorze krwistej czerwieni usteczkami, wyglądającymi, jakby oczekiwały i gotowe już były na pocałunki : "opowiadaj, opowiadaj !".

KSIĄŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! DLACZEGO JESZCZE SIĘ NIE PISZE ????

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ale przyznasz że o spokój to najtrudniej!
Przyznam

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Nie odzywam się, bo kompletnie nie mam do tego głowy Pozytywne myślenie przychodzi mi z trudem a nie chcę Wam smucić w wątku.
Choroba Taty TŻ rozwija się w dużym tempie, nie mogę dogadać się z lekarzem co do terminu mojej operacji (pojechał na jakąś lekarską konferencję do USA), mając wizję dłuższego leżenia bez ruchu, staram się jeszcze jak najwięcej zrobić na uczelni.. Prawdopodobnie wrócę dopiero tuż przed sesją i będę miała mnóstwo rzeczy do nadrobienia..
Ale czytam i myślę o Was ciepło

za głupie gadanie, że nie chcesz zasmucać wątku...
Gosieńko, zawsze jeśli tylko zajdzie potrzeba, przyjdź i płacz w nasze wirtualne rękawy
Jak tam te wszystkie sprawy, pozałatwialiście?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wyśmiejecie mnie ale znalazłam w necie (i już nawet dzwoniłam tam) kurs kosmetyczny..
Jest w Toruniu gdzie mieszkają moi rodzice i gdzie studiuje..
Cena jest atrakcyjna... mogłabym tyle miesięcznie im zapłacić. Zajęcia są od PN-PT czyli nie kolidowałoby z moimi studiami zaocznymi oraz po pól roku można już wykonywać zawód kosmetyczki.
Ma się certyfikat MEN'u

2 sprawa czy ktoś przyjął by mnie na staż w salonie kosmetycznym ale w mojej miejscowości wciąż brak kosmetyczek...Byłoby jak znalazł!
Nie wyśmiejemy, Kochana. Jeśli masz tylko taką możliwość, to się nawet nie zastanawiaj. Możesz zanim się zapiszesz na kurs popytać w salonach o staż, będziesz miała większe rozeznanie. A do tego jeszcze taki kurs, dla Ciebie samej będzie bardzo ciekawy i pożyteczny
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:15   #2527
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać
Kongratulejszyn! A mówiłam, że ją dostaniesz
To kiedy i ?

Sweet, skoro tak fajnie ten kurs wygląda i ceny są rozsądne, to ja bym na Twoim miejscu próbowała

Dziewczyny, Wy tak piszecie o książce Kasi H.... A nie pomyślałyście, że może już napisała tylko tak cichaczem siedzi i nie chce się chwalić?

I trzymacie kciuków sprawdziło się nie tylko w przypadku Marzenki- mnie się również powiodło na klasówce Dostałam 5 i 5 będę miała na koniec semestru
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2008-11-28 o 14:16
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 14:20   #2528
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Marzenko ogromnie gratuluję! Chociaż byłam pewna, że tak będzie A teraz życzę Ci, żeby praca była jak najbardziej satysfakcjonująca!
Dziękuję Ci Gosiu pięknie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Kongratulejszyn! A mówiłam, że ją dostaniesz
To kiedy i ?
Dziękuję Olu
Kiedy macie czas i ochotę

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy tak piszecie o książce Kasi H.... A nie pomyślałyście, że może już napisała tylko tak cichaczem siedzi i nie chce się chwalić?
Wiesz, że o tym samym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
I trzymacie kciuków sprawdziło się nie tylko w przypadku Marzenki- mnie się również powiodło na klasówce Dostałam 5 i 5 będę miała na koniec semestru
No i pięknie Zdolna bestia z Ciebie Super
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:26   #2529
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość




za głupie gadanie, że nie chcesz zasmucać wątku...
Gosieńko, zawsze jeśli tylko zajdzie potrzeba, przyjdź i płacz w nasze wirtualne rękawy
Jak tam te wszystkie sprawy, pozałatwialiście?

Dziękuję

Tak jak radziłaś, dzwoniłam do hospicjum, ale ponieważ nie jestem członkiem rodziny, nie udzielili mi szczegółowych informacji. Jak tylko będziemy wiedzieć, kiedy Tatę TŻ wypiszą ze szpitala, wybierzemy się razem z TŻ do tego hospicjum ustalić konkrety. Powstał dodatkowy problem, bo Tacie TŻ zrobiła się w przełyku przetoka Muszą mu zrobić operację i ją zaszyć, żeby Tato TŻ mógł cokolwiek jeść, chociaż to i tak bardzo utrudnia guz w przełyku.. (teraz jest tylko na kroplówkach). Od ponad tygodnia dostaje dożylnie najbardziej wzmacniające kroplówki, żeby był na tyle silny, żeby mogli Go zoperować. Mimo to, boję się tej Jego operacji..


Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

I trzymacie kciuków sprawdziło się nie tylko w przypadku Marzenki- mnie się również powiodło na klasówce Dostałam 5 i 5 będę miała na koniec semestru
Gratuluję!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:41   #2530
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzien dobry!!
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Szczęściara!
Ale u mnie to też nie jest tak, że mam bardzo zniszczone i dlatego obcinam tylko ciągle jakiejś zmiany mi się chce

Super!
Kciuki są!

A co fryzurki to miało byc mniej więcej tak jak na pierwszym zdjęciu a wyszło raczej mniej

Coś jak na tym drugim i trzecim, tylko nie wiem czy będzie mi sie chciało bawić się w takie układanie
No, może odrobine krótsze są...
moje byly i sa suche z natury, wiecznie sie lamia i filcuja, ale musze przyznac, ze odkad moge sie mianowac wlosomaniaczka z krwi i kosci, jest DUZO lepiej
sliczna ta fryzurka!! az mnie korci bo i tak musze je lekko podcieniowac do farby, zeby tych koncowek sie pozbyc... ale mam wlosy falowane i boje sie czy bedzie to u mnie dobrze wygladac no i jednak mam juz sporo dluzsze...

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kochane-zmykam! Idę poćwiczyć moje A6W a potem pod prysznic i spaciuńki!
Dobrej nocy...
ja zyje w mocnym przekonaniu, ze a6w zaczynam od poniedzialku, tak jak zdrowa diete
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Iza
Mam zaległości w wątku, napiszesz co się na tym spotkaniu wtedy podziało?
wtedy... hmm, bylismy z moimi przyjaciolmi w pubie i zaprosilam tez piotra. i powiem szczerze, bylo dosc niezrecznie, bo byla tez moja przyjaciolka ktora specjalnie dla mnie do 3miasta przyjechala, a oni oboje nikogo nie znali... no i ja sie miotalam jak glupia, bo nie wiedzialam co mam zrobic, zeby wszystkich zintegrowac, i na poczatku troche P olewalam. potem jeszcze zaczal mnie podrywac jeden kumpel, na oczach P, wiec ten juz byl ostro zly. a na koncu sie dosc mocno wstawilam i poklocilam z P na peronie skm.
nastepnego dnia chcialam to wszystko naprawic, pogadac na powaznie, ale on byl zly a ja chyba za mocno naciskalam i wyszlo jeszcze gorzej... juz nie bede mowic, jaka idiotke z siebie zrobilam bo az wstyd
tyle zlej czesci tej historii...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zdławionym utajoną ciekawością głosem, z pasowymi wypiekami na białych jak najczystszy alabaster policzkach, z piersią falującą niby łany złocistych zbóż na wietrze, zatrzepotała długimi jak firanki utkane z najcieńszego muślinu rzęsami i szepnęła z cicha swoimi pełnymi w kształcie, w kolorze krwistej czerwieni usteczkami, wyglądającymi, jakby oczekiwały i gotowe już były na pocałunki : "opowiadaj, opowiadaj !".

bylo... cudownie! az nie wiem jak mam to wszystko opisac bo wyszedl by esej na dwie strony
w skrocie... balam sie okrutnie bo po ostatnim myslalam, ze on raczej jest nastawiony na nie. ale jak go zobaczylam, jak mnie przytulil mowiac jak strasznie sie stesknil... poszlismy na molo, potem do pubu, gadalismy tak samo jak na poczatku! on ma takie swoje momenty, ktore mnie rozbrajaja. siedzimy i mu cos tlumacze o ph, ale ja jak z kims rozmawiam to zawsze patrze sie w oczy. no i mowie mu cos o kwasowosci, gadam o laborkach, a on tak nagle zdejmuje mi kosmyk wlosow z twarzy i mowi ni z gruchy ni z pietruchy 'ale ty jestes sliczna'. no i ja oczywiscie burak, bo nie dosc ze mnie wybil z watku to jeszcze zaskoczyl
o 2 w nocy przyjechalismy do mnie, gotowalismy spaghetti majac przy tym nieziemski ubaw, a potem pilismy winko, ogladalismy 'miedzy slowami' i gadalismy do 6rano
w sumie to bylo kilka tekstow, ktore by wskazywaly, ze moge juz go mianowac moim tz, ale mysle, ze taka naprawde powazna rozmowa na ten temat jeszcze przed nami
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Kochana
Ciebie też tu za często nie widać, Wiem, bo podczytuję w miarę regularnie
Nie odzywam się, bo kompletnie nie mam do tego głowy Pozytywne myślenie przychodzi mi z trudem a nie chcę Wam smucić w wątku.
Choroba Taty TŻ rozwija się w dużym tempie, nie mogę dogadać się z lekarzem co do terminu mojej operacji (pojechał na jakąś lekarską konferencję do USA), mając wizję dłuższego leżenia bez ruchu, staram się jeszcze jak najwięcej zrobić na uczelni.. Prawdopodobnie wrócę dopiero tuż przed sesją i będę miała mnóstwo rzeczy do nadrobienia..
Ale czytam i myślę o Was ciepło
Jak tam Twoje sprawy sercowe?
wszystkie jestesmy myslami z toba majac nadzieje, ze wszystko sie ulozy! bo ulozy, jakos musi! trzymamy kciuki
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

U mnie tak... wesoło Doszłam do siebie po tym wszystkim. A chłopak wydaje sie być bardzo miły... tylko ja jestem wciąż trochę jakby za szybą... z resztą może napiszę coś po jutrzejszym wieczorze Zmykam zaraz do książek, już mi się śni obrona po nocach

z niecierpliwoscia czekamy na jakies szczegoly
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wyśmiejecie mnie ale znalazłam w necie (i już nawet dzwoniłam tam) kurs kosmetyczny..
Jest w Toruniu gdzie mieszkają moi rodzice i gdzie studiuje..
Cena jest atrakcyjna... mogłabym tyle miesięcznie im zapłacić. Zajęcia są od PN-PT czyli nie kolidowałoby z moimi studiami zaocznymi oraz po pól roku można już wykonywać zawód kosmetyczki.
Ma się certyfikat MEN'u

2 sprawa czy ktoś przyjął by mnie na staż w salonie kosmetycznym ale w mojej miejscowości wciąż brak kosmetyczek...Byłoby jak znalazł!
daj spokoj, pomysl swietny!! ja kibicuje bardzo mocno
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać


a nie mowilysmy? ciesze sie bardzo!! ah, i moze jakies szczegoly w koncu?

zaraz mykam na zakupy bo jedyne co mi w domu zostalo to ketchup w lodowce buziaki, zycze wszystkim wlosomaniaczkom pieknego dnia, a przynajmniej koncowki
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:00   #2531
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Widzę prawie same dobre wiadomości na wątku
Więc po kolei:

viruś --> serdeczne gratulacje! Oczywiście wszystkie cieszymy się z Tobą!

Iza --> Również gratuluje udanej randki Oby było ich więcej hihi

Gosia (xyoko) --> Zaglądaj częściej w miare możliwości. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie! Mam nadzieję że wszystko sie ułoży

Narek --> Gratuluje dobrych ocen!

Sweet_Jelly --> Nie zaastanawiaj się tylko idz na ten kurs! Nawet jeśli nie uda Ci się później pracować jako kosmetyczka to zawsze będziesz żyła w przeświadczeniu że zrobiłaś coś dla siebie! Powodzenia!

Porcelainn --> Czekamy na relacje po spotkaniu! 3mam kciuki

No i muszę Wam coś napisac o sytuacji z TŻem... Delikatnie się wczoraj pokłóciliśmy. Powiedziałam mu co mi na sercu leżało i nie żałuję bo to przyniosło pożądany skutek! A mianowicie... nagle (już po rozmowie) zaczęłam dostawać słodkie smsy, że mnie pragnie, tęskni, uwielbia itp Mam nadzieję że mnie więcej nie zaniedba

A tak w ogóle wybieracie się gdzieś na Andrzejki?
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 15:14   #2532
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

bylo... cudownie! az nie wiem jak mam to wszystko opisac bo wyszedl by esej na dwie strony
w skrocie... balam sie okrutnie bo po ostatnim myslalam, ze on raczej jest nastawiony na nie. ale jak go zobaczylam, jak mnie przytulil mowiac jak strasznie sie stesknil... poszlismy na molo, potem do pubu, gadalismy tak samo jak na poczatku! on ma takie swoje momenty, ktore mnie rozbrajaja. siedzimy i mu cos tlumacze o ph, ale ja jak z kims rozmawiam to zawsze patrze sie w oczy. no i mowie mu cos o kwasowosci, gadam o laborkach, a on tak nagle zdejmuje mi kosmyk wlosow z twarzy i mowi ni z gruchy ni z pietruchy 'ale ty jestes sliczna'. no i ja oczywiscie burak, bo nie dosc ze mnie wybil z watku to jeszcze zaskoczyl
o 2 w nocy przyjechalismy do mnie, gotowalismy spaghetti majac przy tym nieziemski ubaw, a potem pilismy winko, ogladalismy 'miedzy slowami' i gadalismy do 6rano
w sumie to bylo kilka tekstow, ktore by wskazywaly, ze moge juz go mianowac moim tz, ale mysle, ze taka naprawde powazna rozmowa na ten temat jeszcze przed nami

wszystkie jestesmy myslami z toba majac nadzieje, ze wszystko sie ulozy! bo ulozy, jakos musi! trzymamy kciuki
Dziękuję
Uwielbiam czytać te Twoje miłosne historie Aż przypominają mi się pierwsze, beztroskie miesiące z moim TŻ Trzymam za Was kciuki!

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

Gosia (xyoko) --> Zaglądaj częściej w miare możliwości. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie! Mam nadzieję że wszystko sie ułoży


No i muszę Wam coś napisac o sytuacji z TŻem... Delikatnie się wczoraj pokłóciliśmy. Powiedziałam mu co mi na sercu leżało i nie żałuję bo to przyniosło pożądany skutek! A mianowicie... nagle (już po rozmowie) zaczęłam dostawać słodkie smsy, że mnie pragnie, tęskni, uwielbia itp Mam nadzieję że mnie więcej nie zaniedba
Dziękuję

I cieszę się, że z TŻ się układa
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:25   #2533
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
DOSTAŁAM PRACĘ!!
Uffffffffffff ! Znakomita wiadomość ! Gratuluję !


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wyśmiejecie mnie ale znalazłam w necie (i już nawet dzwoniłam tam) kurs kosmetyczny..
Sprawdź dobrze, co to za szkoła i czy rzeczywiście jej dyplom jest honorowany. Zdarzają się różne przypadki. Zorientuj się też w Twoim miejscu zamieszkania, jak z ewentualnym stażem - to też ważne.
Ja się ostatnio bardzo pesymistyczna stałam, nawet mój TŻ ciągle mi powtarza, że widzę wszystko w czarnych kolorach. Sparzyłam się parokrotnie i teraz nie raz, ale i dwa razy na zimne dmucham.

blonndee - widzisz, wszystko się układa. Tylko nauki z oczu { i z głowy} nie trać

Narek -Tobie to nawet moje czary-mary są niepotrzebne. Gratuluję !
Nie napisała, nie napisała ! Poczekam, aż DODA swoje wspomnienia napisze.
To dopiero będzie lektura !

xyoko - cóż można powiedzieć ... Trzymaj się, nadchodzą trudne momenty.
Wyżalaj się ile wlezie ! Jak nie będziemy w stanie pomóc, to chociaż wirtualnie
. Wierzaj mi to też pomaga.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:24   #2534
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

W najbliższych dwóch tygodniach będę w Krakowie od poniedziałku do czwartku, więc jak znajdziesz czas (oczywiście razem z Milką!), to bardzo chętnie Was zobaczę i napiję się dobrego latte

Jeśli się jutro dobudzę o rozsądnej porze - sesemesuje do Milki i myślimy nad terminem
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać
Mamusia
To znaczy, że od dziś będziesz mi kupować więcej zabawek?

A tak na serio... Marzenko, ja po prostu wiedziałam- byliby idiotami gdynby nie zatrudnili TAKIEJ sexownej i mądrej 30tki


Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
I trzymacie kciuków sprawdziło się nie tylko w przypadku Marzenki- mnie się również powiodło na klasówce Dostałam 5 i 5 będę miała na koniec semestru

Mama mądra to i siostra mądra
Tylko ja się wyrodziłam z rodziny



Iza - super, że z Piotrem dobrze. Zazdrośnik jeden

Idę dziś z kumpelą pozdzierać obcasy i powygłupiać się na mieście. Rozpiera mnie energia i muszę wytańczyć. MUSZĘ Pojutrze może napiszę, ale...sama jeszcze nie wiem jak podchodzić do tej znajomości. Zobaczymy
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:34   #2535
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość


xyoko - cóż można powiedzieć ... Trzymaj się, nadchodzą trudne momenty.
Wyżalaj się ile wlezie ! Jak nie będziemy w stanie pomóc, to chociaż wirtualnie
. Wierzaj mi to też pomaga.
Dziękuję Naprawdę kochane jesteście

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Jeśli się jutro dobudzę o rozsądnej porze - sesemesuje do Milki i myślimy nad terminem


Idę dziś z kumpelą pozdzierać obcasy i powygłupiać się na mieście. Rozpiera mnie energia i muszę wytańczyć. MUSZĘ Pojutrze może napiszę, ale...sama jeszcze nie wiem jak podchodzić do tej znajomości. Zobaczymy
Super

Udanej imprezy!


Wszystkim życzę miłego weekendu, ja znikam, bo TŻ przyjechał.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:21   #2536
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Tak jak radziłaś, dzwoniłam do hospicjum, ale ponieważ nie jestem członkiem rodziny, nie udzielili mi szczegółowych informacji. Jak tylko będziemy wiedzieć, kiedy Tatę TŻ wypiszą ze szpitala, wybierzemy się razem z TŻ do tego hospicjum ustalić konkrety. Powstał dodatkowy problem, bo Tacie TŻ zrobiła się w przełyku przetoka Muszą mu zrobić operację i ją zaszyć, żeby Tato TŻ mógł cokolwiek jeść, chociaż to i tak bardzo utrudnia guz w przełyku.. (teraz jest tylko na kroplówkach). Od ponad tygodnia dostaje dożylnie najbardziej wzmacniające kroplówki, żeby był na tyle silny, żeby mogli Go zoperować. Mimo to, boję się tej Jego operacji..
Z całej siły będę trzymała kciuki, żeby wszystko się udało i żeby Tata Tż miał najbardziej optymalne z możliwych warunki (we wszystkim). Trzymajcie się Gosiu i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
w sumie to bylo kilka tekstow, ktore by wskazywaly, ze moge juz go mianowac moim tz, ale mysle, ze taka naprawde powazna rozmowa na ten temat jeszcze przed nami
Super, cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i nadal idzie tym dobrym torem, tylko pamiętaj, dbaj o swoje szczęście...

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość


a nie mowilysmy? ciesze sie bardzo!! ah, i moze jakies szczegoly w koncu?
Dziękuję
Nic takiego wielkiego (na co mogłoby wskazywać 4 etapy rekrutacji i piąty przede mną ). Będę asystentką pani dyrektor w jednej firmie ubezpieczeniowej.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
viruś --> serdeczne gratulacje! Oczywiście wszystkie cieszymy się z Tobą!
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No i muszę Wam coś napisac o sytuacji z TŻem... Delikatnie się wczoraj pokłóciliśmy. Powiedziałam mu co mi na sercu leżało i nie żałuję bo to przyniosło pożądany skutek! A mianowicie... nagle (już po rozmowie) zaczęłam dostawać słodkie smsy, że mnie pragnie, tęskni, uwielbia itp Mam nadzieję że mnie więcej nie zaniedba

A tak w ogóle wybieracie się gdzieś na Andrzejki?
No widzisz, super Nie ma to jak powiedzieć co leży na sercu. Oby tak dalej
Ja się nie wybieram (nie pamiętam kiedy ostatnio świętowałam Andrzejki )

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Uffffffffffff ! Znakomita wiadomość ! Gratuluję !
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Mamusia
To znaczy, że od dziś będziesz mi kupować więcej zabawek?

A tak na serio... Marzenko, ja po prostu wiedziałam- byliby idiotami gdynby nie zatrudnili TAKIEJ sexownej i mądrej 30tki
Dziękuję Emilko
To zależy jakie zabawki masz na myśli
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Mama mądra to i siostra mądra
Tylko ja się wyrodziłam z rodziny


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Wszystkim życzę miłego weekendu, ja znikam, bo TŻ przyjechał.
I wzajemnie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:30   #2537
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Gartluje pracy

Co do kursu kosmetycznego to ja wybieram sie ambitniem na kurs wizazu, ale raczej po stiduach. Ojciec tez sie pukał w czoło, po co mi to, ale ja chce, czuje wewnętrzną potrzebe i kropka
Zachęcam do inwestowania w siebie i w swoje marzenia
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:38   #2538
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Gartluje pracy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Zachęcam do inwestowania w siebie i w swoje marzenia
Dokładnie tak
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:55   #2539
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie

DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ależ jestem szczęśliwa
Zaczynam od stycznia Dziękuję za wszystkie kciuki

Teraz idę nadrabiać
super wiadomość- ogromnie się cieszę i gratuluję:cmo k:

Gosiu dużo siły kochana
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 21:05   #2540
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Virka gratulacje (Ha!!!)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:21   #2541
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Przyleciałam się przywitać, ucałowac i powiedziec dobranoc Jestem padnięta, jutro postaram się nadrobić wątek
W ostatniej wypowiedzi widzę gratulacje dla Marzenki, więc podejrzewam, ze dostała pracę W takim razie i ja serdecznie gratuluję Wiedziałam, że wygrasz ten maraton
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:56   #2542
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziewczyny...należą mi się pożądne baty Niestety nie napiszę Wam dziś dlaczego... Nie mam do tego głowy Ale naprawdę mi się przydadzą, na otrzeźwienie! A jutro jak sie z tym prześpię napiszę Wam co się stało...


Dobranoc wszystkim
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 07:27   #2543
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny...należą mi się pożądne baty
Proszę bardzo - { X 2, bo miały być porządne }


A to - po batach :
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:34   #2544
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny...należą mi się pożądne baty Niestety nie napiszę Wam dziś dlaczego... Nie mam do tego głowy Ale naprawdę mi się przydadzą, na otrzeźwienie! A jutro jak sie z tym prześpię napiszę Wam co się stało...


Dobranoc wszystkim
Coś narobiła?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:27   #2545
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

opowiem wam straszną historie

znam osoby które, prasują włosy żelazkiem na deske i jadą

a wogóle to dzieńdobry
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:47   #2546
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
opowiem wam straszną historie

znam osoby które, prasują włosy żelazkiem na deske i jadą

a wogóle to dzieńdobry
Mirelka toż to normalna historia Moja przyjaciółka prasowała włosy żelazkiem zanim się dorobiła prostownicy Widok okropny- nie powiem że nie, ale jak ktoś jest głupi to jego problem co robi z włosami...

Heroldin --> Dziękuję kochana
Ale potrzebne więcej batów Niedobra Kasia (ze mnie oczywiście).


No więc... Spotkałam wczoraj przypadkiem swojego eksa... W pubie! Dosiadł się do nas, pogadaliśmy, było bardzo miło, a na koniec odwiózł mnie do domu... Jak wiecie mój TŻ siedzi w UK... Nie zrobiłam nic czego mogłabym żałować...ale sama myśl o tym to już chyba podchodzi pod zdradę? Nie potrafię Wam opisać co czułam jak przy nim byłam! Te jego ukradkowe spojrzenia, podteksty, no i chęć spotkania! Powiedział że następnym razem musimy sie spotkać na dłuższe i przyjemniejsze spotkanie... Dziewczyny ja chyba zwariowałam! Co prawda on był jedynym mężczyzną którego w życiu kochałam, ale czy do diabła moje zachowanie świadczy o tym że wciąż coś do niego czuję? Zwariowałam... Wiem o tym... A najgorsze ejst to...że ja bardzo chcę tego następnego spotkania! Ale z drugiej strony nigdy bym nie skrzywdziła swojego TŻa.... Tłumaczę sobie że przecież mogę iść z eksem na piwo, to nic złego. Tylko naprawdę się boję... A jak nie będę potrafiła się powstrzymać? Wiem...Zaraz dostane oprócz batów jeszcze ochrzan... Należy mi się... Tylko niewiem co mam robić... Chce się z nim spotkać ale boje się konsekwencji... Z kolei jak się z nim nie spotkam to będę żałowała... Ehhh to chyba ciekawość... Może podświadomie chce sprawdzić czy wystarczająco kocham TŻa? Albo chce sprawdzić czy eks jest tak fajny jak był kiedyś? Albo udowodnić jemu i sobie że do niczego między nami nie dojdzie? Sama neiwiem nawet czego ja od Was oczekuje... Wsparcia? Pocieszenia? Rady? Porządnego ochrzanu? Ja wiem.... Ludzie mają ważniejsze problemy... ale .... niewiem czy Wam kiedykolwiek mówiłam że zanim jeszcze wyjechałam do Uk i poznałam TŻa to wciąż kochałam eksa, chociaż od rozstania minęło sporo czasu. Nie widzeliśmy się rok bo on też siedział za granicą... No nic... Bez względu na waszą opinię, cieszę się że to z siebie wydusiłam... że mogłam się wygadać... Zdaje sobie sprawę że obecna sytuacja zapowiada jedynie kłopoty, ale nic na to nie poradzę... Niestety serce nie sługa... Nie posunę sie do zdrady, ale nie ukrywam, że chyba tego chcę...

Musze dzis posprzątać całe mieszkanie... ale chyba dobrze mi to zrobi... Na stres najlepszy jest wysiłek fizyczny Ale jeszcze z Wami pobędę... Dopiero popijam poranna kawkę.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:56   #2547
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
opowiem wam straszną historie

znam osoby które, prasują włosy żelazkiem na deske i jadą

a wogóle to dzieńdobry
Też znałam taką dziewczynę. Poza wszystkim innym - miała pseudonim "Barbie"
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:00   #2548
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam



Mirelka toż to normalna historia Moja przyjaciółka prasowała włosy żelazkiem zanim się dorobiła prostownicy Widok okropny- nie powiem że nie, ale jak ktoś jest głupi to jego problem co robi z włosami...


.
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Też znałam taką dziewczynę. Poza wszystkim innym - miała pseudonim "Barbie"
ja znam takich kilka i prostują żelazkiem dlatego, że po co wydawać kase na prostownice i włosy są idealnie proste
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:30   #2549
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Związki odgrzewane niedobre sa, jakiekolwiek by to były związki

Kto ma kręcone włoski i chce prezent od MIkołaja?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:38   #2550
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Nie zaskoczyłaś Od początku wiedziałam, że osobą, która dostanie pracę bedziesz właśnie Ty Nie znamy się aż tak dobrze, ale mimo wszystko stwierdzam, że masz wszystkie niezbędne do tej pracy predyspozycje

Gratuluje


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
W najbliższych dwóch tygodniach będę w Krakowie od poniedziałku do czwartku, więc jak znajdziesz czas (oczywiście razem z Milką!), to bardzo chętnie Was zobaczę i napiję się dobrego latte

Na latte w tak cudnym towarzystwie zawsze

Milce pasuje tylko nadchodzący tydzień, bo w następnym musi opuścić Kraków na jakiś czas Dokładnie pasuje czwartek od godziny 11 do 17 i ewentualnie piątek.

Tylko nie wiem czy ze mną wytrzymacie, bo ostatnio jestem wyjątkowo paskudna


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Będzie niezmiernie miło, jak wena powróci


Zaraz biorę się za mieszkaniowe porządki. Może gdzieś w tych kserowkach siedzi

Dziewczyny jakie plany na andrzejki?

Virtual Mikołaju nasz

Atsenka - spotkać się zawsze można. Inna sprawa, że skoro już rozpatrujesz, że może stać się coś więcej to nie jest dobrze. Skoro naprawdę kochasz TŻ to chyba nie powinnaś brać tego coś więcej pod uwagę. Ja bym na Twoim miejscu się spotkała, a co będzie to będzie. Jak się nie spotkasz to się nie dowiesz. Swoją drogą postaraj się potraktować to spotkanie jako najzwyklejszy na świecie koleżeński wypad

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2008-11-29 o 10:40
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.