Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-19, 17:04   #4711
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Właśnie nie znalazlam informacji ile dokładnie kwasu zawiera to serum (tylko, że stężenie 10%). Niby jest na 2 miejscu w składzie, ale w Internecie wiele osób pisze, że jest delikatne i łagodne.

Skinoren stosowałam wcześniej, przed retinoidami, gdy moja skóra była w całkiem niezłym stanie i przeszkadzały mi tylko te przebarwienia. Poradził sobie z nimi w miarę dobrze.
On zawiera 20% kwas azelainowy.

I teraz właśnie nie wiem z czym lepiej spróbować - jak myślicie?
na przebarwienia pozapalne Skinoren jest bardzo dobry, tego serum Bielendy nie polecam na takie sprawy ono jest dobre tylko dla utrzymania w ryzach przetłuszczającej się cery, na takie plamki po pryszczach nie działa. Glikolowy też dobry i zamiast hardcoru własnoręcznie robionego polecam lotion z Equalan Pharma 5% przystępna cena na gemini za 100ml, kiedyś po wysypie zaczęłam go używać i miałam cudne rezultaty:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html

Z tej firmy mam również serum z wit C i też bardzo lubię
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 23:04   #4712
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja tez na czerwone przebarwienia polecam skinorem, tzn ja uzywałam acnederm ale faktycznie musze przyznać że działa
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 08:56   #4713
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Właśnie, kto używal tego serum bielendy i jak ono wlasciwie dziala? JA zakupilam i uzywam tylko na noc na razie to mnie chyba lekko wysypuje i wkurzam sie...bo przed stosowaniem mialam w miare czysta buzke. O co tu chodzi??
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:02   #4714
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, a może te ostatnie wysypy, to kwestia hmm temperatur? Bo czytam kilka stron wstecz, ja sama zaobserwowałam fatalne pogorszenie skóry gdzieś w sierpniu i teraz jest źle, ale widzę że powoli buzia się goi... Ja sama walcze z trądzikiem od blisko 12 lat, a od 7 mam już przez to wszystko bardzo zniszczoną cere. Używałam Isotrexu, który cudnie czyścił moją skórę, trzymał ją w ryzach, aż pewnego dnia krach i to właśnie w sieprniu przy tych upałach. Widze, że niektóre z Was myślą o Iso doustnie, ja tez się nad tym zastanawiałam, w jakiejs małej dawce mogłoby dopomóc, ale. Ale mam też naczynka itd. Daj proszę znać w jakich dawkach dostałaś lek. Ach i tak przerabiałam wszystkie dermatologiczne kuracje, hormony, naturalne, diety, bezglutenowe, bezbiałkowe, bezwęglowodanowe etc nie pije alkoholu ani kropli od pół roku nie pale i cóż. Trądzik nadal jest a mam 27 lat, dlatego chyba czas na Iso.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:32   #4715
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Mój trądzik raczej się nie kwalifikuje do leczenia Izo... Z jednej strony chciałabym mieć idealnie gładką buzię, a z drugiej chyba jednak wolę te kilka od krostek na twarzy od skutków ubocznych izotretynoiny

Na początku października muszę wybrać się do dermatologa, bo miną 3 miesiące leczenie Acneleciem. Ciekawe co mi powie. Boję się, że akurat w dniu wizyty stan mojej cery się poprawi i stwierdzi, że jest wszystko ok Bo teraz cały czas tak jest - raz gorzej, raz lepiej (średnio 1 tydzień w miesiącu jest lepiej).

Ale zauważyłam, że Acnelec dość mocno zniszczył mi skórę. Może to dlatego, że jest teraz cieńsza i bardziej wrażliwa? W każdym razie w miejscach, gdzie nim smaruję, skóra jest lekko zaczerwieniona i taka chropowata. Nawet w miejscach, gdzie obecnie nie ma żadnego syfka, skóra nie jest gładka...
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 15:45   #4716
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Właśnie, kto używal tego serum bielendy i jak ono wlasciwie dziala? JA zakupilam i uzywam tylko na noc na razie to mnie chyba lekko wysypuje i wkurzam sie...bo przed stosowaniem mialam w miare czysta buzke. O co tu chodzi??
Ja tez mialam na poczatku wysyp lekki a teraz jest naprawde ok

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 09:45   #4717
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Smaruje juz mniej więcej 2 tyg.ale tylko na noc. Na dzien sama broda i nosek. Kurcze wydaje mi sie ze to serum nie jest bardzo wydajne...
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 17:17   #4718
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Smaruje juz mniej więcej 2 tyg.ale tylko na noc. Na dzien sama broda i nosek. Kurcze wydaje mi sie ze to serum nie jest bardzo wydajne...
to ja smaruje codziennie na wieczór, chociaz czasem mi sie zapomni i tez koło 2/3 tyg :P
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:57   #4719
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Nie piję w ogóle,nie palę w ogóle.Nie jem chipsów i instantów wszelakich.
Miałam antybiotyki, wszelkie skinoreny, epiduo i dziesiątki innych.
Miałamantybiotyki
Miałam dietę
Miałam kwasy (słaeb)
Miałam laser
Miałam mydełka aleppo, żyworódki,tamanu, jadwigi i dziesiątki innych
Miałam izotek
Mam 34 lata i trądzik od kilkunastu.

NIE MAM NADZIEI
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 20:11   #4720
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

hormony?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:43   #4721
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Laser frakcyjny? Może faktycznie hormony...
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 15:54   #4722
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Nie piję w ogóle,nie palę w ogóle.Nie jem chipsów i instantów wszelakich.
Miałam antybiotyki, wszelkie skinoreny, epiduo i dziesiątki innych.
Miałamantybiotyki
Miałam dietę
Miałam kwasy (słaeb)
Miałam laser
Miałam mydełka aleppo, żyworódki,tamanu, jadwigi i dziesiątki innych
Miałam izotek
Mam 34 lata i trądzik od kilkunastu.

NIE MAM NADZIEI
Zbadaj jeszcze hormony. Ja mam 26 lat, trądzik od 12 lat i przerobiłam wszystko o czym piszesz, w moim przypadku to hormony.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:46   #4723
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Miałam z hormonów badany tylko poziom testosteronu, prolaktyny i jeszcze coś. Były zawsze w normie.
A i tarczyce przebadałam też OK.


Teraz mam nową kurację.
Lekarz, do którego teraz chodzę stwierdził, że są trzy metody leczenia trądziku:
1. antybiotyki
2. izotretynoina
3. regulacja hormonów

1 i 2 odpada bo już nie chcę. Zapisałmi zatem witaminę pp, cynkforte i spironol dwa razy dziennie.
Biorę od dwóch miesięcy.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
Laser frakcyjny? Może faktycznie hormony...
tak,miałam frakcyjny
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 08:10   #4724
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

No i jakie efekty po tym laserze? 1 sesje czy kilka robilas czy więcej? (ile placilas jesli mozna wiedziec). Czy terazniejsze leczenie cos pomaga? I masz zaawansowany tradzik czy taki wiesz tu jedna krostka tam druga? pozdrawiam
ps. polecam blog "lamadolamy" moze masz nietolerancje pokarmową
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:33   #4725
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

1. Antybiotyki (głównie tetracyklinę) brałam 8 lat temu dosyć długo, niestety bez niczego osłonowego, nie było takiej świadomości o ochronie i nabawiłam się na stałe przebarwień na zębach, niby nie są bardzo widoczne dla osoby z którą rozmawiam, ale świadomość, że je mam zawsze siedzi mi gdzieś tam z tyłu głowy. Oprócz tego miałam silne bóle brzucha jeszcze długi czas po zakończeniu kuracji, nic przyjemnego, naprawdę. Oczywiście na trądzik nie pomogło.
2. Kolejny, ale już na szczęście ostatni dermatolog już na pierwszej wizycie po poznaniu historii choroby i oględzinach cery zaproponował izotretynoinę, ale ja się nie zgodziłam, bałam się tak silnego leku. Teraz jak czytam na wizażu posty dziewczyn, które brały a po paru latach mają nawroty trądziku to cieszę się z decyzji. Tym bardziej, że właśnie okazało się, że to hormony.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 17:07   #4726
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
No i jakie efekty po tym laserze? 1 sesje czy kilka robilas czy więcej? (ile placilas jesli mozna wiedziec). Czy terazniejsze leczenie cos pomaga? I masz zaawansowany tradzik czy taki wiesz tu jedna krostka tam druga? pozdrawiam
ps. polecam blog "lamadolamy" moze masz nietolerancje pokarmową
Miałam fraxel raz 7 lat temu. Płaciłam wówczas za zabieg 1000zł
POpalona twarz jak po pożarze. Zanim rany się pogoiły już miałam pełno nowych "okazów".

Testy na nietolerancję robiłam.Skórne na przedramionach i potem na plecCH PLASTRY. Nic nie wykazały. Nawet biorezonans robiłammimo, i nie wierzę w takie czary mary. Ten wykazał uczulenie na pomidory, migdały i laskowce ja jedna nie widze pogorszenia po zjedzeniu tych produktów :/

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Minka, ja jestem jeszcze lepsza. U mnie izo zadziałało błyskawicznie i efekty podczas leczenia były super. Wszystko wróciło po 30 dniach.Własnym oczom nie wierzyłam :-(
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:07   #4727
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

[QUOTE=KujawiankA;52884495]Miałam fraxel raz 7 lat temu. Płaciłam wówczas za zabieg 1000zł
POpalona twarz jak po pożarze. Zanim rany się pogoiły już miałam pełno nowych "okazów".

Testy na nietolerancję robiłam.Skórne na przedramionach i potem na plecCH PLASTRY. Nic nie wykazały. Nawet biorezonans robiłammimo, i nie wierzę w takie czary mary. Ten wykazał uczulenie na pomidory, migdały i laskowce ja jedna nie widze pogorszenia po zjedzeniu tych produktów :/

A jaki jest stopien problemu- trądzik na całej twarzy? Czy tylko gdzieniegdzie?
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 11:51   #4728
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 17:40   #4729
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tru, ja byłam tym faszerowana jak miałam bodajże 13? 14? lat. Potem przeszłam na zamiennik (curacne). Jadłam toto pół roku bodajże? Miałam potem spokój przez rok może dwa. Ale skutki uboczne dość bolesne.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 07:14   #4730
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczynki słuchajcie, moim najlepszym sposobem by pryszcz się zmniejszyl i przebarwienie zniknęło jest krem
Vichy, Normaderm Anti - Age.

Smaruję nim pojedyncze zmiany na noc, robię taką grubą kropę na pryszczu (nie próbowałam na gulach podskórnych, ani na dużych pryszczach siedzących pod skórą sądzę, że nie pomoże) i rano jest dużo bledszy, przysuszony itp...na następną noc ten sam zabieg i po 2-3 dniach nie ma śladu po pryszczu juz i co najważniejsze po przebarwieniu. Mam ten krem od dawna niby, na całą buzię nie wiem jak się sprawdzał, na pewno nie zmniejszał łojotoku to wiem, no i na dzień dlatego dla mnie nie bardzo się nadawał, ale jak mówię punktowo rewelacja! Muszę zakupić kolejną tubkę Macie z nim jakies doświadczenia? Pozdrawiam
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 10:11   #4731
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kupiłam 30 tabletek wierzbownicy, eksperymentuje. Powinni na mnie mówić królik doświadczalny
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 12:07   #4732
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja byłam znów u dermatologa, przepisała mi Epiduo oraz trearysal. Nie wykupiłam recepty i nie zamierzam, zwłaszcza że mówiłam lekarce że te leki mi nie pomogły i wolałabym inny zestaw, ale się uparła na te leki i cóż. Ale ja w innej sprawie. Dziewczyny, czy brałyście Lactocer? Kupiłam sobie te tabletki do tego biore 2 tabletki wit. A. Narazie z wierzbownica przystopowałam i trwa to już chwile, ale jeśli ten zestaw zawiedzie, pewnie do niej wrócę.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 17:58   #4733
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Ja byłam znów u dermatologa, przepisała mi Epiduo oraz trearysal. Nie wykupiłam recepty i nie zamierzam, zwłaszcza że mówiłam lekarce że te leki mi nie pomogły i wolałabym inny zestaw, ale się uparła na te leki i cóż. Ale ja w innej sprawie. Dziewczyny, czy brałyście Lactocer? Kupiłam sobie te tabletki do tego biore 2 tabletki wit. A. Narazie z wierzbownica przystopowałam i trwa to już chwile, ale jeśli ten zestaw zawiedzie, pewnie do niej wrócę.
ten lactocer ma dosc ubogi skład a sam w sobie jest dośc drogi

ale może ci akurat pomoże
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 09:57   #4734
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Laktocer nie wyleczy trądziku, może jedynie podtrzymywać efekty innej kuracji, zakończonej oczywiście sukcesem.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:32   #4735
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

kurde mac, co zrobic zeby mi sie podklad nie ciastolil? ;/ czy zwykly czy mineralny to ciasto po jakims czasie, najgorzej na brodzie ;/
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:25   #4736
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

KujawiankA myślę, że w twoim przypadku trzeba by jakiegoś dobrego lekarza, trądziku może być milion przyczyn i odkrycie tej jednej konkretnej czasem trwa strasznie długo. Nie napisałaś na przykład czy miałaś robione wymazy z ropy na obecność gronkowca albo jakiegoś innego wirusa, czy nie masz problemów z tarczycą albo z zębami.
Nie wiemy tez jakiego rodzaju masz trądzik bo jeden drugiemu nie równy.

Moim zdaniem dieta jest bardzo ważna, wiem, że próbowałaś ale nie wiem jakiej. Ja polecałabym zmianę stylu żywienia na wysokowęglowdanowy weganizm/ HCLF/ rawtill4 - jak zwał tak zwał. Poczytaj, zobacz na youtube historie ludzi, którzy męczyli się z trądzikiem i wyleczyli własnie takim żywieniem.
Osobiście mogę polecić - ja sama męczę się z tym świństwem, ale wiem ze problem leży gdzieś głębiej. Po roku takiego stylu żywienia w końcu są dni kiedy nie potrzebuje makijażu, moja pewność siebie rośnie i ogólnie zauważyłam tyle dobrych zmian, że nawet gdyby to trądziku nie ruszyło to i tak nie wróciłabym do poprzednich nawyków żywieniowych.

Jeśli chodzi o wspomaganie się kosmetykami to polecam tonik z glukonolaktonem i maseczkę z błota martwego - ten duet po prostu rządzi moją pielęgnacją '

Nagomiko - poder ryżowy/bambusowy pod podkład jako primer, dwa jako wykończenie, trzy to mniej samego podkładu stosować, cztery tonie wysuszać twarzy jakimiś żelami do mycia i kremami matującymi - owszem mat jest na 5 min, a później cera się buntuje i jeszcze więcej sebum produkuje. Oprócz tego kombinować z produktami i ich aplikacją. Aha - i jak jest 30 stopni w cieniu, a nakładasz podkład to po prostu nie ma siły, żeby po jakimś czasie nie zaczął trochę się ciastolić albo spływać - także cudów nie oczekujmy
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:29   #4737
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Nagomiko - poder ryżowy/bambusowy pod podkład jako primer, dwa jako wykończenie, trzy to mniej samego podkładu stosować, cztery tonie wysuszać twarzy jakimiś żelami do mycia i kremami matującymi - owszem mat jest na 5 min, a później cera się buntuje i jeszcze więcej sebum produkuje. Oprócz tego kombinować z produktami i ich aplikacją. Aha - i jak jest 30 stopni w cieniu, a nakładasz podkład to po prostu nie ma siły, żeby po jakimś czasie nie zaczął trochę się ciastolić albo spływać - także cudów nie oczekujmy
nie mam ryzowego ani bambusowego ale mam dry-flo, podkladu uzywam dosc niewiele, mam beuatyblender, wiec on inaczej go dawkuje, nie stosuje zeli ani nic do mycia twarzy, jedynie plyn micelarny i nawilzam albo zelem aloesowym z kwasem hialuronowym albo HA + olej z pchanotki (rzadko) i mi chodzi ze teraz sie to zaczelo ciastolic, a przeciez nie jest zbyt cieplo ani nic ;c denerwujace
moze maseczke z fasoli zlotej sobie naloze? chociaz co to da? ze sie skora oczysci i wypeelinguje, ale przeciez niedawno zrobilam peeling, kompletnie nie mam pojecia :c
jak patrze na takie zdjecia to mnie zzera zazdrosc, bo ta skora taka ladna ;c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BOBBI BROWN FOUNDATION REVIEW 3.jpg (81,7 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2015-10-03 o 14:34
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:10   #4738
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2015-10-05 o 11:13
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 18:25   #4739
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
nie mam ryzowego ani bambusowego ale mam dry-flo, podkladu uzywam dosc niewiele, mam beuatyblender, wiec on inaczej go dawkuje, nie stosuje zeli ani nic do mycia twarzy, jedynie plyn micelarny i nawilzam albo zelem aloesowym z kwasem hialuronowym albo HA + olej z pchanotki (rzadko) i mi chodzi ze teraz sie to zaczelo ciastolic, a przeciez nie jest zbyt cieplo ani nic ;c denerwujace
moze maseczke z fasoli zlotej sobie naloze? chociaz co to da? ze sie skora oczysci i wypeelinguje, ale przeciez niedawno zrobilam peeling, kompletnie nie mam pojecia :c
jak patrze na takie zdjecia to mnie zzera zazdrosc, bo ta skora taka ladna ;c
Marny przyklad ladnej cery kojarze ta dziewczyne z yt przeciez ona tez ma tradzik i widac to nawet na zdjeciu
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:27   #4740
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Marny przyklad ladnej cery kojarze ta dziewczyne z yt przeciez ona tez ma tradzik i widac to nawet na zdjeciu
ale mimo ze swiatlo jest boczne to ma piekna skore, ktora ze swiatlem na wprost bedzie piekna i delikatna
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.