nos ze zdjecia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-28, 16:47   #1
lucyliu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 15

nos ze zdjecia?


czy jest mozliwosc "wykonania" nosa na podstawie przyniesionych fotek, na ktorych widoczny bedzie nasz upragniony nos? czy mozna wykonac identyczny jak na fotce, czy jest to raczej malo prawdopodobne? serdecznie dziekuje za odpowiedz
Meg
lucyliu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 16:49   #2
lucyliu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 15
Re: nos ze zdjecia?

aha, czy ktos z Was moze mial nos operowany na podstawie jakiegos zdjecia? i moglabym liczyc na Wasze opinie, czy nos byl podobny badz identyczny, czy wrecz zupelnie inny? dziekuje
lucyliu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 19:06   #3
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: nos ze zdjecia?

ja tez chcialabym dowiedziec sie o paru rzeczach zwiazanych z korekta nosa. Ale najbardziej interesuje mnie odpowiedz na pytanie ile kosztuje taka operacja? Bardzo prosze o informacje, dziekuje i pozdrawiam
Boogie
boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 19:33   #4
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: nos ze zdjecia?

wlasciwie to raczej nie operuje sie nosa tak zeby byl podobny do tego ze zdjecia poniewaz nos musi pasowac do calej twarzy
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 23:34   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: nos ze zdjecia?

Witam

Nos skorygowany na podstawie zdjec nigdy nie bedzie z nimi identyczny. Wynika to z odmiennej budowy kosci twarzoczaszki roznych osob oraz w kazdym przypadku indywidualnego gojenia sie.
W najlepszym przypadku nos bedzie bardzo zblizony wygladem do tego na zdjeciu. Przyniesione zdjecie moze ulatwic chirurgowi plastycznemu zrozumienie oczekiwan Pacjentow co do efektu zabiegu, jednak nigdy nie mozna obiecywac, ze tak bedzie sie wygladalo.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 23:36   #6
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: nos ze zdjecia?

Witam

Ceny (calkowite) zabiegow korekcji nosa w naszej klinice:
- korekcja w czesci chrzestnej 2500-3500 zlotych
- korekcja calkowita 4500 zlotych

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 00:14   #7
kozen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: nos ze zdjecia?

Ja mialem operowany nos na podstawie swoich wlasnych zdjec (dokladnych fotek twarzy i nosa - profil, pol profil, en face) To najlepszy sposob! Nie da sie zrobic nosa ze zdjecia np. znanej aktorki gdyz bylby on tylko podobny jak napisal pan Dr i w ogole moglby nie pasowac do reszty rysow twarzy. Inaczej jest kiedy operuje sie nos na podstawie wykonanych rysunkow na wlasnych zdjeciach - efekt bedzie bardziej naturalny. Moj nos niestety chirurg zoperowal inaczej niz sie umawialismy i mam powazny problem z 2 operacja.
Pozdrawiam
kozen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-14, 15:42   #8
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: nos ze zdjecia?

no to jak to jest najlepszy sposob skoro musisz poprawiac-bo ci sie nie podoba?czy ogolnie cos nie wyszlo?
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:08   #9
kozen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: nos ze zdjecia?

To, ze moj nos jest zle wykonany nie ma nic wspolnego z tym, ze lepiej operowac nos na podstawie wlanych zdjec. Nos chce poprawic bo nadal jest w zlym stanie, chirurg wciskal mi kit, ze zrobi to o co go prosilem a w efekcie jedyne co zrobil to scial garb i lekko zwezil nos. Pieniadze wywalilem w bloto. Poszedlem do chirurga, ktory czesto pokazuje sie w prasie i TV, chwali sie dziesiatkami dyplomow. Moja znajoma robila u tego samego lekarza inny zabieg, po ktorym ma blizny na calej twarzy.
kozen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:09   #10
kozen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: nos ze zdjecia?

Piszac "zwiezil nos" mialem na mysli zwezenie czubka nosa, kosci jak zauwazyl Pan Dr sa efektem nie wykonania osteotomii bocznej.
kozen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 07:24   #11
Hella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

Mam bardzo podobny problem - przed operacją umawiałam się na cos innego, co pieknie wyglądało na przygotowanej przez lekarza symulacji w programie komp. Miały byc wyrównane obie dziurki w nosie, kulka na końcu miała zniknąć i przekształcic się w coś prostego, miedzy oczami miało być nisko, aby oczy były ładnie wyeksponowane, a sam nosek miał byc lekko zadarty - taki zresztą był i takie ustawienie lubiłam.
Po operacji obudziłam się z nosem zrobionym na "odwal się" - został tylko lekko ścięty garbek, który akurat nie był moim największym problemem, moim problemem była asymetria części chrzęstenej i zbyt wysokie osadzenie nosa. Okazało się, że z częścią chrzęstną lekarz NIC nie zrobił, a w dodatku tak ustawił mi kości, że tez stały się asymetryczne - z przodu widać kształt litery S. Dziurki nadal każda inna, koniuszek opadający, co w ogóle przeczy zasadom estetyki i wprawia mnie w rozpacz, bo pierwszy nos miałam przynajmniej optymistyczny, a ten jest ponury i spuszczony na kwintę.... Zaznaczam, że w ustaleniach chirurga plastyka i moich, efekt końcowy miał byc niedużym, wesołym seksownym noskiem...
Od roku czyli od tej operacji mam deprechę jak Rów Mariański. Padłabym na kolana i wykonywała najcieższe prace dla kogoś, kto by mi polecił super - pewnego lekarza, który robi to, co mówi, któremu można ufać!!! Jeśli już zrobisz swoją korektę, napisz do mnie, błagam, jeśli znajdziesz takiego dobrego lekarza. Chciałabym zaufać konkretnemu przykładowi, bo teraz już nie ufam własnym uszom i temu, co kto mówi - tamten też przecież też bardzo obiecująco wszystko przedstawiał... HELP!!!
Hella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 14:10   #12
gianik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

zdecydowanie polecam doktora Andrzeja Sankowskiego z Warszawy, on na 100% ci pomoże,
robi nosy największym gwiazdom estrady i sa zadowolone. Przyjmuje na Al. Jerozolimskich 101/3. Tel 022 622 36 88.

pozdrawiam
gianic
gianik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 18:17   #13
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: nos ze zdjecia?

...tak... dr Sankowski robił nos Kayah... i ponieważ o gustach się nie dyskutuje, to nie będę się wypowiadać na temat jej nowego nosa... wg mnie ten pan jest przereklamowany... wystarczy poczytać opinie jego pacjentów, bo to chyba jest najważniejsze... oczywiście... to zrozumiałe, że nawet mistrzowi może zdarzyć się błąd w sztuce, ale niestety nie jest to jedna negatywna opinia... mi osobiście dr Sankowski już zawsze będzie się kojarzył z tym, że operując nos upodobnił jedną dziewczynę do żwirka... tego z bajki o "Żwirku i Muchomorku"...

Hella

...musisz się trochę rozeznać w temacie... porozmawiać z osobami, które już się operowały... poczytać opinie na forum o chirurgii plastycznej... i itp. wszystkie te zebrane informacje i także intuicja podpowiedzą Ci, którego chirurga wybrać... najlepszego rzecz jasna ...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:06   #14
gianik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: nos ze zdjecia?

Valentino, proszę podeślij mi link do forum z opiniami o dr Sankowskim.
Mnie się wydaje, ze on jest OK.

serdecznie pozdrawiam
gisnic
gianik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 13:04   #15
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: nos ze zdjecia?

na forum Kamili musisz się zalogować... tam znajdziesz co nieco o dr Sankowskim http://www.kamilo.net/forum/
... tu kilka opinii z drugiego forum...
http://users.nethit.pl/forum/read/cialo/2573490/0/
http://users.nethit.pl/forum/read/cialo/2518674/1/

jak również opinie z forum Wizaż...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=51021

...to tylko kilka z wielu...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 11:30   #16
gianik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: nos ze zdjecia?

A kogo Ty polecasz? Mialas taki zabieg?

pozdrawiam
Ania
gianik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:57   #17
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: nos ze zdjecia?

Tak naprawdę polecać mogą osoby, które są już po... ja jestem przed, ale za mniej więcej dwa tygodnie... już też będę mogła gorąco polecać
...właśnie dzięki osobom po operacji, po obejrzeniu efektów, po usłyszeniu opinii zarówno od pacjentów jak i z ust osób z kręgów lekarskich... oraz oczywiście to co mi intuicja podpowiedziała ...wybrałam najlepszego z chirurgów...
...ale jest to mój wybór... a każdy powinien sam podjąć decyzję...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 17:58   #18
patikraw
Raczkowanie
 
Avatar patikraw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Thumbs up Dot.: Re: nos ze zdjecia?

Cytat:
Napisane przez pskupin
Witam

Ceny (calkowite) zabiegow korekcji nosa w naszej klinice:
- korekcja w czesci chrzestnej 2500-3500 zlotych
- korekcja calkowita 4500 zlotych

Pozdrawiam
Panie Doktorze a gdzie znajduję się Pana Klinika???
Czy u Państwa można płacić w ratach i jaki jest wtedy koszt całkowity operacji i ewentualnie dalszych "leczeń"
patikraw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 20:04   #19
ska-ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

Zamiast zadawać takie pytania i tracić cenny czas Doktora wystarczy przejrzeć podobne tematy których jest tu sporo lub wpisać kilka słów w wyszukiwarce onetu ...
Można też wykonać telefon do kliniki jeśli to nie jest zbyt duży wysiłek.

Trzeba się trochę samemu przygotować do tematu!
ska-ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-30, 00:16   #20
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

www.skupin.pl
Mozna płacic w ratach.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 11:28   #21
Mietaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

Radzę Ci się zastanowić nad ta operacją? Wiesz każda operacja to ryzyko. A skąd wiesz , ze będziesz wyglądała lepiej. Spójrz na Kayah - miala operację a i tak ma długi nosek, nie wiem nawet czy nie gorszy niż przedtem.
A pewna jestes, ze masz fatalny nosek? Może to tylko Twoja subiektywan ocena?
Przemyśl to.
Mietaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 15:38   #22
Kriss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: nos ze zdjecia?

Wiecie co? Całe życie prawie marzę o operacji nosa, ale jestem przerażona tym, że nie da się ufać lekarzon! Przecież nie mamy pojęcia o dziedzinie, w której oni się poruszają!
Jesteśmy zmuszeni całkowicie im zawierzyć, a przecież korekty twarzy, to najbardziej ryzykowne działanie człowieka, w końcu to nie samochód, który powierzam mechanikowi i okazuje się, że mnie oszukał na czymś!
Lekarze są bezkarni! Jeszcze nie trafiłam na lekarza, czy dentystę, czy ginekologa, czy innego z prawdziwego zdarzenia! Jak słucham kolerzanek w ciąży to włos się na głowie jerzy! Każda ma niby zagrożoną ciążę i co miesiąc musi przychodzić do jakiegoś pana profesora na płatną wizytę (min.170zł)!
Ja wybrałam się do stomatologa, polecanego na forum internetowym przez pacjentów i lekarzy - jak zobaczyłam co zrobił z moimi zębami, to mi się słabo zrobiło! wczesniej nosiłam aparat przez ponad 2 lata (zresztą też mało satysfakcjonyjący efekt) i nic to, bo pan doktor robiąc wypełnienia w jedynkach tak to zrobił, że zęby są przesunięte względem siebie o cały milimetr (a nie było tak). I jeszcze twierdzi, że jestem niewdzięczna.
Zawsze chciałam "zrobić nos", ale jak pomyślę, że z nim będzie tak samo to krew mrozi mi się z żylaku!
Może jestem drobiazgowa, ale kurcze, to jest twarz! Każdy z nas chce, żeby po takiej korekcie wyglądała lepiej, a nie gorzej! Czy to jest niemożliwe?
Czy w ogóle jest możliwe precyzyjne wykonanie tego co pacjent chce osiągnąć , czy tylko tak jak z aparatem na zęby - wyobrażamy sobie cuda, a w realu ortodonta mówi "coś za coś", bo idealnie się nie da...
Kriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:32   #23
Hella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: nos ze zdjecia?

Val, jeśli już jesteś po operacji, a z Twojego postu wynika, ze tak, to czy mogłabyś napisać, jaki jest efekt - a jakoś tak czuję, że będzie dobrze - i kto był twoim artystą od pięknych nosków? Bardzo cię o to proszę!.. - napizs tutaj, albo na priv: hellaa@gazeta.pl
Hella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 03:53   #24
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: nos ze zdjecia?

Cytat:
Napisane przez Hella
Val, jeśli już jesteś po operacji, a z Twojego postu wynika, ze tak, to czy mogłabyś napisać, jaki jest efekt - a jakoś tak czuję, że będzie dobrze - i kto był twoim artystą od pięknych nosków? Bardzo cię o to proszę!.. - napizs tutaj, albo na priv: hellaa@gazeta.pl
Witaj Hella

...tak, jestem już po operacji... właśnie wróciłam z Poznania... miałam całkowitą korekcję nosa (nos okropnie połamany w wypadku)... efekt - dobrze... to mało powiedziane... jest REWELACYJNIE! nie będę skromna i powiem, że mam prześliczny nosek, nawet nie marzyłam o tak cudownym!
A kto był moim artystą od pięknych nosów... to artysta od cudownych nosów, piersi... od wszystkiego... bo wszystkie rękodzieła Dr Skupina są przecudne!

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 22:00   #25
MADZIA2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Re: nos ze zdjecia?

hej,
czy ten doktor jest naprawde dobry?jaki jest koszt operacji nosa?
pozdrawiam
MADZIA2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.