Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 20:06   #3511
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: Odp: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po ćwiczeniach i czuję się genialnie. Chyba zacznę ćwiczyć rano, bo po nich dostaję takiego powera a tu pora iść zaraz spać
Nooo, lepiej rano jak masz możliwość. Ja ostatnio też tak miałam, ostanio biegałam o 22 to nie mogłam usnąć do 3 w nocy
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:08   #3512
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Odp: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Nooo, lepiej rano jak masz możliwość. Ja ostatnio też tak miałam, ostanio biegałam o 22 to nie mogłam usnąć do 3 w nocy
też tak miałam a rano człowiek taki wymięty wstawał


Glamour ja nawet nie mogę tego sprawdzić czy coś zarobiłam, bo mnie wyrzuca więc jest tajemnica
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:09   #3513
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odp: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Nooo, lepiej rano jak masz możliwość. Ja ostatnio też tak miałam, ostanio biegałam o 22 to nie mogłam usnąć do 3 w nocy
No to chyba się przerzucę na poranne treningi Przynajmniej nie będę musiała czekać aż siostra skończy ćwiczyć, żeby kompa mieć
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:19   #3514
dulcynea
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

Dziewczyny odpowiadacie na wszystkie komentarze, czy tylko te z pytaniami? Bo ja odpowiadałam kiedyś na wszystkie, ale teraz ograniczam sie do odpowiadania na pytania. I tak myślę sobie czy nikt nie poczuje się olany
Odpowiadam na wszystkie, choć na początku tego nie robiłam... Teraz gdy wracam do początkowych notek wydaje mi się to strasznie nieprzyjemne - ktoś do mnie pisał, a ja nie odpowiedziałam... Z drugiej strony kojarzę, że często wtedy odpowiadałam pod notka na blogu pytającego.
Jeśli zostawiam komentarz "ładnie", to nie oczekuje odpowiedzi (choć sama odpowiadam i na takie), ale jeśli pisze coś konstruktywnego albo pytam i zero reakcji - już tam nie wracam. Niedawno skrzętnie wyrzuciłam z obserwowanych większość takich "milczących" blogerów... A jeszcze kilku czeka w kolejce
Nie znoszę też, kiedy widzę pod notką mnóstwo komentarzy z zapytaniami/ skłaniających do dyskusji, a autorka odpowiada tylko na kilka od swoich blogowych koleżanek, a resztę olewa...
Zawsze się zastanawiam po co mam się tam udzielać, skoro druga strona ma mnie gdzieś?

W tym temacie podziwiam Hexxane ( )


Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
Hej kochane.

Zrobiłam dzisiaj małą rundkę po SH i w jednym z nich widziałam cudne ciemno czerwone szpilki z wolnym palcem na platformie! 32 zł, mój rozmiar, w fajnym stanie, ale nie są nowe... Kupić, czy nie kupić? Doradzicie? Nigdy nie kupowałam butów w SH i nie wiem jak sobie później z nimi poradzić o strony higienicznej. ;/
Mnie nazywają Królową Lompeksów, bo mam do tego talent, ale butów bym nie kupiła... Chociaż nigdy jeszcze na żadne fajne nie trafiłam.
Mnie to akurat obrzydza już nawet nie w kontekście chorób, ale jednak stopa się poci, nie wszyscy się często myją... A butów nie wypierzesz (w każdym razie nie wszystkich...)
Tak samo w sklepach sięgam zawsze po te z tyłu/dołu górki i muszą wyglądać na nie macane...
Aczkolwiek znam ludzi, którzy butami z lompa nie pogardzą i sobie chwalą
__________________
Mój blog kosmetyczny

Mój blog jedzeniowy
dulcynea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:10   #3515
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dla mnie też, staram się odpowiadać pod każdym komentarzem
Też tego się trzymam, lubię taką formę kontaktu

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję

W Gimpie i Photoscape, zabawa pędzlami, warstwami i czcionkami
Od jakiegoś czasu bawię się z Gimpem i nie powiem, to świetny program ale ile pochłania czasu

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość


dziękuję:cmok :

a wiesz, że nawet na wizażu istnieją wątki do nabijania postów?
Proszę bardzo

Jestem do tyłu z większością rzeczy, choć temat nabijania postów pamiętam jak był popularny jakiś czas temu. Nie sądziłam, że to nadal proceder na topie....

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja jak kiedys bawilam sie dosc mocno scrapbookingiem to obrabialam zdjecia w picassie. Byla prostsza w obsludze nz gimp, ktorego nie moglam ogarnac, a nawet zima wychodzily ladne zdjecia z fajnym swiatlem i zgodnymi z rzeczywstoscia kolorami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam obok domu kilka sklepów z dodatkami do tego i ile razy tam wchodzę, to nie mogę wyjść. Wiele rzeczy mi się podoba ale mam dwie lewe ręce do takich zabaw

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
A ja mam zaczątki obsesji na punkcie scrapbookingu, ale takiego hmm prawdziwego? Nie wiem, nie znam się :P W sensie, że kupuję ozdobne papiery, taśmy itp. i będę dekorować rózne rzeczy po powrocie do Poznania

Tymczasem zabieram się za karkówę i spadam na grilla, pierwszego i pewnie ostatniego w tym roku :P
Narobiłaś ochoty na karkówkę

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja to jednak jestem agentka... Poszłam do apteki, bo znowu mam problemy z pęcherzem, a leki mi się skończyły + polowałam na ten filtr matujący jakiś. Udało mi się kupić Vichy matujący, ale 30SPF a nie 50, wzięłam jeszcze Ziaję matującą na próbę. Ale oprócz planowych zakupów zahaczyłam o 'kilka' innych sklepów i wróciłam z kilkoma paskami, apaszkami, koszulą i szortami oraz nowym biustonoszem pocieszam się tylko tym, że nie są to zakupy kosmetyczne, na które mam bezwzględnego bana
Niezła jesteś Cały czas chodzi za mną ten filtr z Vichy, ale mam spore zapasy innych....

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie też . Ale kiedy chcę napisać recenzję lakieru (a robię to rzadko), to bywa, że i miesiąc noszę jeden kolor .
Mnie czasami łapie faza i teraz tak mam z Sun Downer Rimmela. Noszę ten lakier non stop na stopach od kiedy go dostałam od firmy. Co więcej kupiłam kilka innych z tej serii i jeden z nich gościł przez cały lipiec na dłoniach. A Essie Island Hopping też zaliczył niezły maraton

Cytat:
Napisane przez dulcynea Pokaż wiadomość
Odpowiadam na wszystkie, choć na początku tego nie robiłam... Teraz gdy wracam do początkowych notek wydaje mi się to strasznie nieprzyjemne - ktoś do mnie pisał, a ja nie odpowiedziałam... Z drugiej strony kojarzę, że często wtedy odpowiadałam pod notka na blogu pytającego.
Jeśli zostawiam komentarz "ładnie", to nie oczekuje odpowiedzi (choć sama odpowiadam i na takie), ale jeśli pisze coś konstruktywnego albo pytam i zero reakcji - już tam nie wracam. Niedawno skrzętnie wyrzuciłam z obserwowanych większość takich "milczących" blogerów... A jeszcze kilku czeka w kolejce
Nie znoszę też, kiedy widzę pod notką mnóstwo komentarzy z zapytaniami/ skłaniających do dyskusji, a autorka odpowiada tylko na kilka od swoich blogowych koleżanek, a resztę olewa...
Zawsze się zastanawiam po co mam się tam udzielać, skoro druga strona ma mnie gdzieś?

W tym temacie podziwiam Hexxane ( )




Mnie nazywają Królową Lompeksów, bo mam do tego talent, ale butów bym nie kupiła... Chociaż nigdy jeszcze na żadne fajne nie trafiłam.
Mnie to akurat obrzydza już nawet nie w kontekście chorób, ale jednak stopa się poci, nie wszyscy się często myją... A butów nie wypierzesz (w każdym razie nie wszystkich...)
Tak samo w sklepach sięgam zawsze po te z tyłu/dołu górki i muszą wyglądać na nie macane...
Aczkolwiek znam ludzi, którzy butami z lompa nie pogardzą i sobie chwalą
Kogo ja widzę ))

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:30   #3516
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Odp: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

Glamour ja nawet nie mogę tego sprawdzić czy coś zarobiłam, bo mnie wyrzuca więc jest tajemnica
a tam milion $ !

Poszukuję aparatu moich marzeń i nie mogę znaleźć nie znam się na tym wcale i to przypomina szukanie igły w stogu siana
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 22:10   #3517
dulcynea
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Kogo ja widzę ))

Keeeeeeempkaaa
Tu czytam od daaaaaaawna i na bieżąco, ale ja to raczej małomówna (zawsze mnie ktoś wyprzedzi z moją kwestią)
__________________
Mój blog kosmetyczny

Mój blog jedzeniowy
dulcynea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 22:11   #3518
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Kasiaj weź nie kracz, nie zniosę kolejnego sezonu TB bez Erica
szczerze mówiąc, ja też... :/
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie wydaje, ze jednak on sie jeszcze pojawi tak glupio by go nie usmiercili
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
o taaak... swoją drogą polecam obejrzeć film What Maisie Knew - Alex tam mnie totalnie rozbrajał, a i sam film jest naprawdę dobry

liczę na to, że jednak może jakoś się odratuje chociaż wampir w pełnym słońcu na śniegu nie wróży dobrze... still, wątpię, żeby zabili jedną z głównych postaci i pupilka fanów w tak beznadziejny sposób. Eric powinien odejść w chwale, w jakiejś walce czy nawet zakołkowany przez kogoś, a nie przez sfajczenie od opalania

O to to, też mi się wydaje że to by była za głupia śmierć na Erica poza tym już wchodząc zupełnie w spekulacje, może być tak że w 7 sezonie go faktycznie nie będzie (czytałam gdzieś że dostał dużo propozycji, które byłyby krokiem milowym w jego karierze, ale kłóciłyby się ze zdjęciami do TB), ale wróci w s08 - tak jak było w Russelem Edgingtonem, że w s03 go niby uśmiercili, ale w s05 wrócił do obsady.
właśnie już o tym filmie słyszałam, dzięki za przypomnienie
padłam
a może to taka przestroga "i pamiętajcie drogie dzieci, nie wolno opalać się bez filtrów"


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
O to jestem ciekawa Z Zoeva wypatrzyłam jeszcze eyelinery żelowe
mam wszystkie te linery oprócz czarnego są rewelacyjne! jak chcesz jakieś słocze to pisz - postaram się obfocić w weekend
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja to jednak jestem agentka... Poszłam do apteki, bo znowu mam problemy z pęcherzem, a leki mi się skończyły + polowałam na ten filtr matujący jakiś. Udało mi się kupić Vichy matujący, ale 30SPF a nie 50, wzięłam jeszcze Ziaję matującą na próbę. Ale oprócz planowych zakupów zahaczyłam o 'kilka' innych sklepów i wróciłam z kilkoma paskami, apaszkami, koszulą i szortami oraz nowym biustonoszem pocieszam się tylko tym, że nie są to zakupy kosmetyczne, na które mam bezwzględnego bana
a tez tak masz, że zakupy "niekosmetyczne" uspokajają Twoje sumienie? u mnie to działa tak "widzisz Kasia, jeszcze umiesz wydać pieniądze na coś co nie jest kosmetykiem. dobra dziewczynka. " po czym zwykle niebezpiecznie mnie ciągnie do Douglasa
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 23:12   #3519
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja mam właśnie fazę na Irę. Chodzę po pokoju i śpiewam Ale zaraz wychodzę do gina
Też mam fazę na Ira. Ten stan trwa od lipca, ponieważ wtedy bawiłam się na koncercie, na którym grali znane kawałki. Teraz chodzę i nucę: "wiem, nie będzie łatwo poczuć, że się żyje, jednak czasem warto nie poddawać się"
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 00:16   #3520
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Chińskie pędzle a'la RT
fajne, może się skuszę w przypływie gotówki
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kupiłam tą TT podrobioną i faktycznie jest fajna, nie ma różnicy moim zdaniem oprocz jakości wykonania
ja mam kompakcik, ale pewnie chińczyka kupię dla spróbowania
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja pomalowałam właśnie paznkocie ,,pieprznym" Lemaxem zdjęcie zeżarło kolor bo jest bardziej intensywny a musiałam z lampą bo ciemno
one są prześliczne!
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;42375374]
Wygrałam w konkursie zestaw kosz kosmetyków !! to już 6 wygrana w tym miesiącu [/QUOTE]
gratulacje (zazdrość w tle )

Hex dzięki za odpowiedź w sprawie oświetlenia
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 06:33   #3521
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
a tam milion $ !

Poszukuję aparatu moich marzeń i nie mogę znaleźć nie znam się na tym wcale i to przypomina szukanie igły w stogu siana
fajnie by bylo chyba bede musiala jakos pokombinowac, zeby sprawdzic ile tam jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 07:00   #3522
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
gratulacje
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale super gratuluje szczęście się skumulowało
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
gratulacje (zazdrość w tle )
Dzięki śliczne
To fakt, jakoś szczęście w konkursach w tym miesiącu mi sprzyja, a to się dobrze składa, bo nie wiem kiedy będę miała kasę co by se kupić kilka kosmetyków kolorowych, a tak to się obłowię w konkursach i mam spokojną głowę przez kilka miesięcy
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 07:37   #3523
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Bry

Wreszcie mam trochę czasu. Musiałam dzisiaj wziąć urlop. Chora jestem... Właściwie od trzech tygodni mam przejściowo gorączkę i czuję się jakoś słabo. A w tym tygodniu jeszcze mnie stawy zaczęły bardzo boleć. Myślałam, że to od klimy mnie przewiało, ale chyba nie... W końcu dzisiaj postanowiłam iść do lekarza, bo już się po prostu zaczynam martwić moim stanem.

Mama mnie jeszcze uraczyła historią, że jakąś tam znajomą znajomej też tak stawy zaczęły boleć, miała gorączkę i się okazało, że to białaczka i już nie żyje.

Teraz oczywiście sobie wkręcam, że może mi być coś poważnego. Ogólnie zaczęłam o tym rozmyślać, że tyle osób dookoła choruje, odchodzi, że jest tyle strasznych chorób i aż dziw, że mnie to omija.

To tak mało optymistycznie witam się z Wami
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 07:41   #3524
monadka
Przyczajenie
 
Avatar monadka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Ja stawiam pierwsze kroki w blogowaniu. Czytam kilka dość regularnie, chciałabym spróbować własnych sił. Na razie jak wiadomo początki są trudne, ale mam w głowie mnóstwo pomysłów na tematy, które chciałabym poruszyć
Pozdrawiam i zapraszam!

http://feicita.blogspot.com/
__________________
Tęsknie za bezgranicznym uśmiechem na twarzy, za tym uczuciem mówiącym: Masz cały świat, możesz zrobić co chcesz.

19.08.2012
Wzrost: 161 cm
Waga: 58 kg
Cel: 52 kg
monadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:00   #3525
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Bry

Wreszcie mam trochę czasu. Musiałam dzisiaj wziąć urlop. Chora jestem... Właściwie od trzech tygodni mam przejściowo gorączkę i czuję się jakoś słabo. A w tym tygodniu jeszcze mnie stawy zaczęły bardzo boleć. Myślałam, że to od klimy mnie przewiało, ale chyba nie... W końcu dzisiaj postanowiłam iść do lekarza, bo już się po prostu zaczynam martwić moim stanem.

Mama mnie jeszcze uraczyła historią, że jakąś tam znajomą znajomej też tak stawy zaczęły boleć, miała gorączkę i się okazało, że to białaczka i już nie żyje.

Teraz oczywiście sobie wkręcam, że może mi być coś poważnego. Ogólnie zaczęłam o tym rozmyślać, że tyle osób dookoła choruje, odchodzi, że jest tyle strasznych chorób i aż dziw, że mnie to omija.

To tak mało optymistycznie witam się z Wami
zaraz sobie wkręcisz sama chorobę :P mnie boli brzuch dziś, czy to znaczy że umieram?
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:03   #3526
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cześć
Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Ja słucham Iry od podstawówki. Jestem ich ogromną fanką, ale muszę przyznać, ze dobra Ira skończyłs się wraz z wydaniem płyty Ogień.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O to prawda...te dobre kawałki jednak nadal są w mojej głowie od czasu do czasu wracam do nich
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
o heeej , jak Ci tam?!
powoli się przyzwyczajam do tego miejsca, nie jest mi zupełnie obce ale jednak to nie to samo co rodzinny dom za jakiś miesiąc, dwa będzie już lepiej
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie też . Ale kiedy chcę napisać recenzję lakieru (a robię to rzadko), to bywa, że i miesiąc noszę jeden kolor .
Skąd ja to znam też potrafię tak długo nosić jeden kolor, aż mi się znudzi i odstawię go w kąt
Wczoraj w końcu spłodziłam posta, jednak nie jest on taki jak powinien być, ale będę musiała pobawić się jakimś programem graficznym bo Photoscape mi nie wystarcza xD
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:05   #3527
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
zaraz sobie wkręcisz sama chorobę :P mnie boli brzuch dziś, czy to znaczy że umieram?
Sprawdź koniecznie co mówi Doktor Google Może to wrzody?
A tak poważnie to masz racje. Ale i tak się martwię...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:13   #3528
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Sprawdź koniecznie co mówi Doktor Google Może to wrzody?
A tak poważnie to masz racje. Ale i tak się martwię...
Boli mnie trzustka , może mam raka
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:24   #3529
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Miałam coś napisać i nie wiem co, bo mi nie zacytowało
cześć
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 09:03   #3530
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzień dobry
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;42375374]
Wygrałam w konkursie zestaw kosz kosmetyków !! to już 6 wygrana w tym miesiącu [/QUOTE]
Fajnie gratulacje
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam wszystkie te linery oprócz czarnego są rewelacyjne! jak chcesz jakieś słocze to pisz - postaram się obfocić w weekend
O tak chciałabym zobaczyć fiolet widziałam u maffash

Kurcze wycofują czarny eyeliner essence czyli nic nie zostanie jak to noooo
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
fajne, może się skuszę w przypływie gotówki

one są prześliczne!
Ostatnio kilka osób pisało o tych pędzlach i tak zapragnęłam
Fajny ten lakier tylko już mi poodpryskiwał,( ale może źle odtłuściłam paznokcie bo wcześniej olejem się bawiłam nie wiem) no nic maluję jeszcze raz i dam bazę pod bo wreszcie kupiłam
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Bry

Wreszcie mam trochę czasu. Musiałam dzisiaj wziąć urlop. Chora jestem... Właściwie od trzech tygodni mam przejściowo gorączkę i czuję się jakoś słabo. A w tym tygodniu jeszcze mnie stawy zaczęły bardzo boleć. Myślałam, że to od klimy mnie przewiało, ale chyba nie... W końcu dzisiaj postanowiłam iść do lekarza, bo już się po prostu zaczynam martwić moim stanem.

Mama mnie jeszcze uraczyła historią, że jakąś tam znajomą znajomej też tak stawy zaczęły boleć, miała gorączkę i się okazało, że to białaczka i już nie żyje.

Teraz oczywiście sobie wkręcam, że może mi być coś poważnego. Ogólnie zaczęłam o tym rozmyślać, że tyle osób dookoła choruje, odchodzi, że jest tyle strasznych chorób i aż dziw, że mnie to omija.

To tak mało optymistycznie witam się z Wami
Oj klima jest zdradliwa więc możliwe

Dostałam sms że jakaś paczka do mnie idzie pewnie zamek do auta bo to chyba nie lakiery które ostatnio zamówilam
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:10   #3531
Mirabelka_20
Raczkowanie
 
Avatar Mirabelka_20
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 127
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cześć dziewczyny.Ostatnio mnie tu mało ale mam jakiś kryzys wewnętrzny.Pogoda za oknem mnie dołuje.Nic mi się nie chce...
__________________
Instagram: https://www.instagram.com/_enchanted.life/
Mirabelka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:10   #3532
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Hej Dziewczyny

Właśnie wystawiłam 2 paletki Sleeka na allegro, bo chcę je sprzedać i kupić inną
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:11   #3533
Mirabelka_20
Raczkowanie
 
Avatar Mirabelka_20
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 127
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Miałam coś napisać i nie wiem co, bo mi nie zacytowało
cześć
Cześć

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Właśnie wystawiłam 2 paletki Sleeka na allegro, bo chcę je sprzedać i kupić inną
Ja od jakiegoś czasu rozglądam się za jakąś fajną paletką.Może się skuszę
__________________
Instagram: https://www.instagram.com/_enchanted.life/
Mirabelka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:12   #3534
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Ostatnio mnie tu mało ale mam jakiś kryzys wewnętrzny.Pogoda za oknem mnie dołuje.Nic mi się nie chce...
U mnie też szaro i buro niestety. Ale zaraz idę ćwiczyć, więc humor mi się poprawi

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_20 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu rozglądam się za jakąś fajną paletką.Może się skuszę
Ja miałam kilka paletek Sleeka a używam tylko Au Naturel ciagle, dlatego resztę posyłam w świat Myślę nad Darks, bo lubię maty
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:18   #3535
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Lejdi jakie wystawiłaś?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:23   #3536
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Lejdi jakie wystawiłaś?
Respect i Storm 38zł + wysyłka już za obie wychodzi a są mało używane
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:23   #3537
Mirabelka_20
Raczkowanie
 
Avatar Mirabelka_20
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 127
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
U mnie też szaro i buro niestety. Ale zaraz idę ćwiczyć, więc humor mi się poprawi
Ja chyba też powinnam poćwiczyć.Mój tyłeczek woła o pomstę do nieba.
Mam nadzieję że Mel B znowu pomoże.
__________________
Instagram: https://www.instagram.com/_enchanted.life/
Mirabelka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:27   #3538
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_20 Pokaż wiadomość
Ja chyba też powinnam poćwiczyć.Mój tyłeczek woła o pomstę do nieba.
Mam nadzieję że Mel B znowu pomoże.
Pośladki z Mel się mega ćwiczy, to są moje ulubione ćwiczenia
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:35   #3539
Mirabelka_20
Raczkowanie
 
Avatar Mirabelka_20
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 127
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Pośladki z Mel się mega ćwiczy, to są moje ulubione ćwiczenia
Ja ćwiczę trochę z Chodakowską a trochę z Mel ale to dzięki tej drugiej widzę fajne rezultaty i to w krótkim czasie
__________________
Instagram: https://www.instagram.com/_enchanted.life/
Mirabelka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:39   #3540
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_20 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę trochę z Chodakowską a trochę z Mel ale to dzięki tej drugiej widzę fajne rezultaty i to w krótkim czasie
Ja Chodakowskiej nie mogę zdzierżyć, ona jest strasznie nudna Za to Mel B rozpiera energia i podczas ćwiczeń to naprawdę pomaga A Ewa podczas ćwiczeń jest strasznie denna
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.