Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 15:42   #1
Shanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Question

Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?


W piątek byłam u fryzjera u którego miałam już wcześniej dwie wizyty i byłam zadowolona, nawet więcej zachwycona z fryzur jakie wyczarował na mojej głowie. Do piątku miałam włosy za żebra. Chciałam ściąć najwyżej 5 cm by nie mieć zniszczonych końcówek i lekko pocieniować włosy by nadać im lekkości i zyskać mały skręt(jestem fanką włosów kręconych ). Wyszło jednak coś... nawet nie wiem jak to nazwać... Zdjęcie poniżej. Nie dość, że włosy są skrócone o 15 cm to u dołu zwisa jakaś niesforna kita, a po prawej stronie widać, że mam mniej włosów. Chciałabym zasięgnąć porady czy da się coś z nimi zrobić? Przewiduję poprawkową wizytę u fryzjera i chce by moje włosy układały się w fale tak jak zwykle. Myślałam o pocieniowaniu ich, ale czy dzięki temu pozbędę się tej "kity" i uzyskam moje stare fale? Jestem w stanie poświęcić jeszcze z 5 cm na uratowanie tej fryzury, w końcu i tak odrosną...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,0 KB, 466 załadowań)
Shanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:08   #2
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?

myśle że ratunku jako tako nie ma , mogłabyś ściąć wlosy na równą linię lub przynajmniej uciąć tą "kitkę" i zrobić równe skosy
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:26   #3
Shanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?

Tak, kitkę definitywnie trzeba ściąć, a co do równej linii to nie jestem przekonana gdyż owa kitka jest ścięta na prosto i proszę jaki efekt... a miałam takie ładne włosy
Shanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:38   #4
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?

Rzeczywiście niestety spartaczone. Współczuję, doskonale wiem co to złe ścięcie. Niestety chyba będziesz musiała je wyrównać, ta kita nie wygląda za dobrze.
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:53   #5
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?

mysle ze wystarczy obciac ta kite czyli jakies 15 cm ale nie scinac na prosto tylko nadac wlosom polokragly ksztalt bo zeby je miec na rowno musialabys sciac duzo bardziej. Sciete na polokraglo beda wygladac duzo ladniej niz teraz
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 17:02   #6
Shanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Źle ścięte włosy, czy da się je naprawić?

Dziękuję za rady dziewczyny Untouchable: chyba posłucham twojej rady, wydaje mi się że półokrągłe cięcie będzie najlepszym co mogę zrobić.
Shanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 08:51   #7
DiAtemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Źle obcięte włosy

Wczoraj udałam się do poleconej przez koleżankę fryzjerki. Mówiła że jest naprawdę dobra i jest z niej zadowolona. Dlatego udałam się do niej ponieważ chciałam by odnowiła mi fryzurę. Od początku coś mi nie pasowało, gdy fryzjerka umyła włosy a następnie zaczęła je przycinać to strasznie się kołtuniły, zapytała czy wycieniować odpowiedziałam że tak. Wszystko wyglądało ok,ale gdy wróciłam do domu zaczęła się masakra. Grzywkę mam za bardzo przerzedzoną, w efekcie jedna brew i kawałek czoła prześwituje, drugiej natomiast nie widać, mam łupież i po tym jej wycieniowaniu mam zniszczone końcówki włosów. To jest jakaś tragedia, mam zamiar jutro do niej pójść i zażądać zwrotu pieniędzy( wzięła ode mnie 45zł! a to zwykły fryzjer, nie jakiś salon fryzjerski, tylko po prostu jedna fryzjerka to prowadzi). W dodatku nie dostałam żadnego paragonu, jak myślicie warto walczyć o swoje czy odpuścić sobie? Bo na pewno nie zgodzę się na to by poprawiała mi włosy.

Edytowane przez DiAtemi
Czas edycji: 2012-03-25 o 10:05
DiAtemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 12:28   #8
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomości: 221
Dot.: Źle obcięte włosy

Może ścięła Ci grzywkę na bok, dlatego Ci czoło przy "prostej" prześwituje... Moja koleżanka miała tak samo. Jak zrobiła przedziałek po boku wszystko było ok. Co do zażądania zwrotu pieniędzy. Bez paragonu może być gorzej, bo niestety fryzjerka może powiedzieć, że to nie ona ścinała Ci włosy (mimo, że Cię pamięta). Aczkolwiek ja i tak poszłabym i zrobiła burdel.

A nie wydawanie paragonu jest ścigane przez Urząd Skarbowy! To łamanie prawa i grozi za to wysoka grzywna. Postrasz ją
__________________
everyday I'm shufflin'

Edytowane przez Oosia
Czas edycji: 2012-03-25 o 12:30
Oosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:25   #9
DiAtemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Źle obcięte włosy

Cytat:
Napisane przez Oosia Pokaż wiadomość
Może ścięła Ci grzywkę na bok, dlatego Ci czoło przy "prostej" prześwituje... Moja koleżanka miała tak samo. Jak zrobiła przedziałek po boku wszystko było ok. Co do zażądania zwrotu pieniędzy. Bez paragonu może być gorzej, bo niestety fryzjerka może powiedzieć, że to nie ona ścinała Ci włosy (mimo, że Cię pamięta). Aczkolwiek ja i tak poszłabym i zrobiła burdel.

A nie wydawanie paragonu jest ścigane przez Urząd Skarbowy! To łamanie prawa i grozi za to wysoka grzywna. Postrasz ją
No właśnie nie mam na bok ściętej grzywki tylko na prosto, chciałam by po prostu ją przycięła bo była już za długa i ją przerzedziła, zrobiła to za mocno i wyglądam strasznie. Myślę że tak tego nie zostawię, bo włosy mam strasznie zniszczone. Co do paragonu, to miałam właśnie ten sam pomysł by postraszyć ją Urzędem Skarbowym za brak kasy fiskalnej Dzięki za poradę^^
DiAtemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.