1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 21:48   #811
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

a ja na 14 lipca chce byc szczuplutka i bez kompleksów śmigać w bikini
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:36   #812
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Przygotowujcie się do następnego dnia na diecie. Przygotowanie do działania sprzyja jego dalszej realizacji! Zróbcie np. jadłospis na kolejny dzień. Nie na cały tydzień. Umówcie się z kimś na bieganie (nie będzie tak łatwo się wywinąć, wycofać). Powiedzcie głośno "jestem na diecie, z chęcią poczęstowałabym się Twoimi lodami ale niestety nie mogę". Jak już któras Wizażanka powiedziała część dziewczyn tutaj nie ma widocznych kłopotów z wagą (bliscy mogą nie wiedzieć ze chcemy schudnąć - trzeba im powiedzieć to nic złego). Kupcie karnet na basen/siłownie/aerobik. Naawet gdy będziecie miały serdecznie dość, złapiecie lenia to pułapka utopionych kosztów (kasa wydana na karnet) was zmotywuje. "Skoro juz wydałam tyle kasy to się ruszę bo ważność wygaśnie". Zanim zjecie coś kalorycznego zamknijcie na chwilke oczy i zapytajcie same siebie "Czy tego chce mój organizm? A może to ja tego chcę?" Dbajcie o swoje ciało nie wrzucając do niego badziewia !!
Stawiajcie sobie realne cele. Nie od razu Kraków...
Zamiast wyobrażać sobie jakie będziecie superszczupłe wyobraźcie sobie siebie za pare lat takiego złego jedzenia! Nie odpokutowujcie grzesznego dnia. W większości przypadków grzeszki dietowe popełniłyście bo organizm domaga się dobrych kalorii a wy mu ich nie dajecie! Wiec dalsze karanie organizmu i ograniczanie jedzenia nie poprawi sytuacji. Jeść nawet 1500kcal ale zdrowych (owoce/warzywa/chude mięso/ryby) jest lepsze niż 1000kcal ze śmieci typu zupki chińskie.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:36   #813
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Bertha - to żeś mnie zmotywowała, że tak po krakowsku powiem .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 00:02   #814
shellma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Przygotowujcie się do następnego dnia na diecie. Przygotowanie do działania sprzyja jego dalszej realizacji! Zróbcie np. jadłospis na kolejny dzień. Nie na cały tydzień. Umówcie się z kimś na bieganie (nie będzie tak łatwo się wywinąć, wycofać). Powiedzcie głośno "jestem na diecie, z chęcią poczęstowałabym się Twoimi lodami ale niestety nie mogę". Jak już któras Wizażanka powiedziała część dziewczyn tutaj nie ma widocznych kłopotów z wagą (bliscy mogą nie wiedzieć ze chcemy schudnąć - trzeba im powiedzieć to nic złego). Kupcie karnet na basen/siłownie/aerobik. Naawet gdy będziecie miały serdecznie dość, złapiecie lenia to pułapka utopionych kosztów (kasa wydana na karnet) was zmotywuje. "Skoro juz wydałam tyle kasy to się ruszę bo ważność wygaśnie". Zanim zjecie coś kalorycznego zamknijcie na chwilke oczy i zapytajcie same siebie "Czy tego chce mój organizm? A może to ja tego chcę?" Dbajcie o swoje ciało nie wrzucając do niego badziewia !!
Stawiajcie sobie realne cele. Nie od razu Kraków...
Zamiast wyobrażać sobie jakie będziecie superszczupłe wyobraźcie sobie siebie za pare lat takiego złego jedzenia! Nie odpokutowujcie grzesznego dnia. W większości przypadków grzeszki dietowe popełniłyście bo organizm domaga się dobrych kalorii a wy mu ich nie dajecie! Wiec dalsze karanie organizmu i ograniczanie jedzenia nie poprawi sytuacji. Jeść nawet 1500kcal ale zdrowych (owoce/warzywa/chude mięso/ryby) jest lepsze niż 1000kcal ze śmieci typu zupki chińskie.
pięknie powiedziane!!
shellma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:51   #815
tameka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lost Paradise
Wiadomości: 290
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

bertha233

A u mnie ostatnio jest masakra... Wakacyjny tryb życia nie pozwala mi na systematyczność i ostatnie dwa dni były okropne Wczoraj : piwo, grill i tosty a to dlatego, że wcześniej zjadłam tylko jogurt bo tak późno wstałam... Dziś miesięcznica mojej diety : mierzenie i ważenie, tak długo na to czekałam a dziś boje się wejść na wage! Zaraz to zrobię...

Uff... moja waga nadal pokazuje 59,5 kg - równiutko Zmierzy mnie mama, bo sama nie umiem tak żeby się nie sugerować mniejszymi cyframi Czyli jestem zadowolona A jak tam u Was ?

Już po mierzeniu, ważeniu itp., czas na podsumowanie miesiąca :
kg - 3,5
cm - 5 (w udach nie umiem zmierzyc )
oby tak dalej!
__________________
- 65,5 - 64,8 - 64,1 - 63 - 62,5 - 61,5 - 60,2 - 58,7 - 58 - 57 -

za mną - 6,8 kg
przede mną - 1,7 kg


od lutego'10:
  • zapuszczam włosy: - 38 - 45 - 50 -

Edytowane przez tameka18
Czas edycji: 2009-06-29 o 12:26
tameka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:33   #816
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Przygotowujcie się do następnego dnia na diecie. Przygotowanie do działania sprzyja jego dalszej realizacji! Zróbcie np. jadłospis na kolejny dzień. Nie na cały tydzień. Umówcie się z kimś na bieganie (nie będzie tak łatwo się wywinąć, wycofać). Powiedzcie głośno "jestem na diecie, z chęcią poczęstowałabym się Twoimi lodami ale niestety nie mogę". Jak już któras Wizażanka powiedziała część dziewczyn tutaj nie ma widocznych kłopotów z wagą (bliscy mogą nie wiedzieć ze chcemy schudnąć - trzeba im powiedzieć to nic złego). Kupcie karnet na basen/siłownie/aerobik. Naawet gdy będziecie miały serdecznie dość, złapiecie lenia to pułapka utopionych kosztów (kasa wydana na karnet) was zmotywuje. "Skoro juz wydałam tyle kasy to się ruszę bo ważność wygaśnie". Zanim zjecie coś kalorycznego zamknijcie na chwilke oczy i zapytajcie same siebie "Czy tego chce mój organizm? A może to ja tego chcę?" Dbajcie o swoje ciało nie wrzucając do niego badziewia !!
Stawiajcie sobie realne cele. Nie od razu Kraków...
Zamiast wyobrażać sobie jakie będziecie superszczupłe wyobraźcie sobie siebie za pare lat takiego złego jedzenia! Nie odpokutowujcie grzesznego dnia. W większości przypadków grzeszki dietowe popełniłyście bo organizm domaga się dobrych kalorii a wy mu ich nie dajecie! Wiec dalsze karanie organizmu i ograniczanie jedzenia nie poprawi sytuacji. Jeść nawet 1500kcal ale zdrowych (owoce/warzywa/chude mięso/ryby) jest lepsze niż 1000kcal ze śmieci typu zupki chińskie.
mnie tez zmotywowałas
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:57   #817
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Hej dziewczyny Po grzesznym weekendzie powracam
W sobotę było duuużo alkoholu, trochę śmieciowego jedzenia ale w sumie nie tak dużo. Za to w niedzielę było sporo jedzenia po południu Trochę się przeraziłam, bo waga pokazała mi rano 2kg do przodu Ale obstawiam, że to chwilowe i po kilku dniach redukcji wszystko wróci do normy Dzisiaj lekkie oczyszczanie organizmu, od rana duuużo wody niegazowanej, dwie szklanki mleka i bułka pełnoziarnista. Na obiad będzie kalafior a potem zobaczymy.

Jeśli chodzi o studia, to jeszcze w czwartek jeden wpis i wakacje Także zaraz idę się opalać Bo wczoraj założyłam krótkie spodenki i stwierdziłam, że jestem blada jak kurczak
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 14:22   #818
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

zjadłam pasek czekolady z orzechami
a tak ładnie dzis było

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-06-29 o 14:27
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 14:36   #819
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Witajcie dziewczynki Miło mi że niektóre z Was zmotywowała moja wypowiedź. Kurcze, wiem ile trzeba samozaparcia aby schudnąć tyle ile się chce, chcę Wam pomóc.
Pomyślałam sobie że ja nawet zjadłabym coś z grilla gdybym tylko miała już upragnione wakacje! Eh siedze i się ucze bo jutro egzamin. Neurony, hormony, drogi rdzenia kręgowego itp. Booje się okrutnie!

Moje śn: 3 kromki razowca, 1 jajko na twardo pokrojone w plasterki, dwa plastry szynki.

II śn: nektarynka, troche truskawek

Obiad: warzywa na patelnie (a że był szczątek bo mniej niz 1/3 opak. ) to dodalam makaron razowy (garść).
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:27   #820
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

podziwiam was, ja nie daje rady, tak ładnie zaczęłam, najpierw ta czekolada, a teraz zjadłam mnóstwo naprawde bardzo duzo czekoladowych wafelków, powinnam za to do konca tygodnia nic nie dostac do jedzenia, ale to potraktuje jako mój mega koloryczny podwieczorek, eh i znowu sie nie udało, niewiem jak to sie działo, ze niedawno twierdziłam, ze 5 posiłków to dla mnie za duzo i nie jestem głodna i wpycham to w siebie na siłe... to co sie teraz stało? przeciez do obiadu nie jadłam zadnych smieci tylko pełnowartosciowe produkty niewiem juz co robic
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:30   #821
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Miło mi że niektóre z Was zmotywowała moja wypowiedź. Kurcze, wiem ile trzeba samozaparcia aby schudnąć tyle ile się chce, chcę Wam pomóc.
Pomyślałam sobie że ja nawet zjadłabym coś z grilla gdybym tylko miała już upragnione wakacje! Eh siedze i się ucze bo jutro egzamin. Neurony, hormony, drogi rdzenia kręgowego itp. Booje się okrutnie!

Moje śn: 3 kromki razowca, 1 jajko na twardo pokrojone w plasterki, dwa plastry szynki.

II śn: nektarynka, troche truskawek

Obiad: warzywa na patelnie (a że był szczątek bo mniej niz 1/3 opak. ) to dodalam makaron razowy (garść).
bertha co studiujesz?

A ja dzisiaj dopiero dietkuje od nowa bo ostatnie trzy dni byly okropne objadanie sie słodyczami na siłe, ale na szczęście juz mam dość. Teraz nie tkne słodkiego przez dwa miesiące conajmniej.

Wygońcie mnie do ćwiczeń, jakoś nie moge sie zabrać do steppera, wczoraz zrobiłam sobie niedzielna przerwe w stepowaniu i cieżko wrocić.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:20   #822
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
bertha co studiujesz?

A ja dzisiaj dopiero dietkuje od nowa bo ostatnie trzy dni byly okropne objadanie sie słodyczami na siłe, ale na szczęście juz mam dość. Teraz nie tkne słodkiego przez dwa miesiące conajmniej.

Wygońcie mnie do ćwiczeń, jakoś nie moge sie zabrać do steppera, wczoraz zrobiłam sobie niedzielna przerwe w stepowaniu i cieżko wrocić.
Oj znam ten ból... teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, żebym dzisiaj wieczorem poszła biegać, ale po 5 dniach przerwy w ogóle nie czuje motywacji Najprostsze rozwiązanie? Zmusić się Potem już będzie łatwiej
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:27   #823
shellma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Miło mi że niektóre z Was zmotywowała moja wypowiedź. Kurcze, wiem ile trzeba samozaparcia aby schudnąć tyle ile się chce, chcę Wam pomóc.
Pomyślałam sobie że ja nawet zjadłabym coś z grilla gdybym tylko miała już upragnione wakacje! Eh siedze i się ucze bo jutro egzamin. Neurony, hormony, drogi rdzenia kręgowego itp. Booje się okrutnie!

Moje śn: 3 kromki razowca, 1 jajko na twardo pokrojone w plasterki, dwa plastry szynki.

II śn: nektarynka, troche truskawek

Obiad: warzywa na patelnie (a że był szczątek bo mniej niz 1/3 opak. ) to dodalam makaron razowy (garść).
też mam jutro egzamin i staram się jeszcze coś nauczyć przed jutrem ;] Trzymam za Ciebie kciuki! Powodzenia! To mój ostatni, a Twój?
A teraz idę kupić sobie coś do jedzenia i picia na egzamin - 4h trzeba jakoś przeżyć ;]
shellma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:00   #824
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Oj znam ten ból... teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, żebym dzisiaj wieczorem poszła biegać, ale po 5 dniach przerwy w ogóle nie czuje motywacji Najprostsze rozwiązanie? Zmusić się Potem już będzie łatwiej
70 minut zaliczone udało sie. Powiem wam ze teraz godzinka steppera to dla mnie przyjemność, poce sie mniej, (pewnie cwiczenia sa coraz mneij efektywne bo sie organizm przyzwyczaił) i jakos szybko mi mija. Najgorsze jest stanąć i zacząć a później juz czas szybko leci

A biegać zaczne dodatkowo jak w końcu pogoda nie bedzie taka w kratke.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:14   #825
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Ja Wam powiem, że dla mnie najgorsze są popołudnia i wieczory. O ile rano mogę nie jeść słodyczy itd. to wieczorem mnie napada taka chęć .
Teraz piję sobie koktajl truskawkowy i zaraz zrobię sobie kolację .
Narazie obyło się bez grzechów :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:20   #826
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

bertha233 zgadzam się z tym co napisałaś i bardzo dobrze, że tak uważasz . To naprawdę ludzi motywuje

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
podziwiam was, ja nie daje rady, tak ładnie zaczęłam, najpierw ta czekolada, a teraz zjadłam mnóstwo naprawde bardzo duzo czekoladowych wafelków, powinnam za to do konca tygodnia nic nie dostac do jedzenia, ale to potraktuje jako mój mega koloryczny podwieczorek, eh i znowu sie nie udało, niewiem jak to sie działo, ze niedawno twierdziłam, ze 5 posiłków to dla mnie za duzo i nie jestem głodna i wpycham to w siebie na siłe... to co sie teraz stało? przeciez do obiadu nie jadłam zadnych smieci tylko pełnowartosciowe produkty niewiem juz co robic
Nie możesz się załamywać. Głowa do góry, nie wolno się poddać. Obiecaj sobie że już więcej nie tkniesz wafelków i dotrzymaj słowa! Kurcze, nie bardzo wiem jak Ci pomóc bo ja nie mam w ogóle apetytu. No słuchajcie to nie jest normalne żeby zjeść przez cały dzień zaledwie jogurt, pięć pierogów (TŻ zmuszał bo jego mama zrobiła specjalnie dla mnie, ona mnie lubi bardzo to się stara zawsze ) i dwie brzoskwinie. Ja już nie wiem co się ze mną dzieje, w ogóle nic mi się nie chce jeść. Nic. Nawet nie bierze mnie głód na widok czekolady czy jakiegoś ciasta. Nie mam pojęcia skąd taki brak apetytu, może witamin mi brakuje czy coś ...
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:22   #827
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Ja dziś zjadłam okropnie dużo
Na plus było to, że nie jadłam słodyczy, żadnych bomb kalorycznych no i nie zaniedbałam cwiczeń.
Ale jakis taki żarłok mi się włączył ostatnio i ciagle bym jadła tylko

Na śniadanie: twaróg ze smietaną, szczypiorkiem i rzodkiewkami
obiad: zupa jarzynowa na kostkach rosołowych
podwieczorek: makarok z truskawkami, jagodami, smietaną i cukrem
kolacja: 3 kromki wasy z polędwica i twarozek taki sam jak na śniadanie.

Gdyby nie ten tragiczny podwieczorek to jeszcze nie było tak źle, ale od jutra juz idę na łancuch, przysiegam i nie złamię się
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:30   #828
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
bertha233 zgadzam się z tym co napisałaś i bardzo dobrze, że tak uważasz . To naprawdę ludzi motywuje


Nie możesz się załamywać. Głowa do góry, nie wolno się poddać. Obiecaj sobie że już więcej nie tkniesz wafelków i dotrzymaj słowa! Kurcze, nie bardzo wiem jak Ci pomóc bo ja nie mam w ogóle apetytu. No słuchajcie to nie jest normalne żeby zjeść przez cały dzień zaledwie jogurt, pięć pierogów (TŻ zmuszał bo jego mama zrobiła specjalnie dla mnie, ona mnie lubi bardzo to się stara zawsze ) i dwie brzoskwinie. Ja już nie wiem co się ze mną dzieje, w ogóle nic mi się nie chce jeść. Nic. Nawet nie bierze mnie głód na widok czekolady czy jakiegoś ciasta. Nie mam pojęcia skąd taki brak apetytu, może witamin mi brakuje czy coś ...
dokonczyłam to dzis tak ze o 17 zjadłam jabłko i teraz pół wieśniaka z zielona cebulką, jutro sie nie załamie, obiecuje to sobie

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Ja dziś zjadłam okropnie dużo
Na plus było to, że nie jadłam słodyczy, żadnych bomb kalorycznych no i nie zaniedbałam cwiczeń.
Ale jakis taki żarłok mi się włączył ostatnio i ciagle bym jadła tylko

Na śniadanie: twaróg ze smietaną, szczypiorkiem i rzodkiewkami
obiad: zupa jarzynowa na kostkach rosołowych
podwieczorek: makarok z truskawkami, jagodami, smietaną i cukrem
kolacja: 3 kromki wasy z polędwica i twarozek taki sam jak na śniadanie.

Gdyby nie ten tragiczny podwieczorek to jeszcze nie było tak źle, ale od jutra juz idę na łancuch, przysiegam i nie złamię się
cos ty jest ok, w porównaniu do mnie to nawet brdzo dobrze
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:03   #829
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
70 minut zaliczone udało sie. Powiem wam ze teraz godzinka steppera to dla mnie przyjemność, poce sie mniej, (pewnie cwiczenia sa coraz mneij efektywne bo sie organizm przyzwyczaił) i jakos szybko mi mija. Najgorsze jest stanąć i zacząć a później juz czas szybko leci

A biegać zaczne dodatkowo jak w końcu pogoda nie bedzie taka w kratke.
Mnie też się udało zmobilizować I w ogóle szok: 5 dni przerwy plus dnia dni niezdrowego jedzenia a dzisiaj przebiegłam nie 2,5km tylko 4km Także jestem z siebie dumna

To podsumowując dzisiejszy jadłospis:
8.30 szklanka mleka
12.00 bułka pełnoziarnista
15.30 prawie cały (mały) kalafior gotowany w wodzie, plasterek żółtego sera
19.00 kawałek gotowanej piersi z kurczaka, pół pomidora, garść rukoli, łyżeczka majonezu, łyzka serka homo (taka sałatka )
do tego jakieś 2,5l wody niegazowanej

Jutro wracam już do pełnowymiarowej redukcji
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:07   #830
tameka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lost Paradise
Wiadomości: 290
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

U mnie wreszcie lepszy dzień

I śniadanie : brak - spałam
II : 200 ml kefiru
Obiad : pierś z warzywami i makaronem ryżowym
Podwieczorek : 2 nektarynki
Kolacja : wiejski z papryką
__________________
- 65,5 - 64,8 - 64,1 - 63 - 62,5 - 61,5 - 60,2 - 58,7 - 58 - 57 -

za mną - 6,8 kg
przede mną - 1,7 kg


od lutego'10:
  • zapuszczam włosy: - 38 - 45 - 50 -

Edytowane przez tameka18
Czas edycji: 2009-06-30 o 10:02
tameka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:25   #831
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez tameka18 Pokaż wiadomość
U mnie wreszcie lepszy dzień

I śniadanie : brak - spałam
II : 200 ml kefiru
Obiad : pierś z warzywami i makaronem ryżowym
Podwieczorek : 2 nektarynki
Obiad : wiejski z papryką
To ostatnie to chyba kolacja? Jakbyś zamieniła II śniadanie z podwieczorkiem to chyba byłoby lepiej
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:29   #832
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

A ja sobie pozwoliłam na kilka wafli ryżowych jeszcze Ale jestem juz zadowolona z figury. Mam 20 lat a figure 16latki jupi. Polubiłam takie zdrowe jedzenie więc przy nim pozostane
Studiuję psychologię.
Dziękuję za kciuki ! Jutro będzie mój przedprzedostatni egzamin. Zostało jutro, czwartek i jeden egz w następnym tygodniu.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:41   #833
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Mnie też się udało zmobilizować I w ogóle szok: 5 dni przerwy plus dnia dni niezdrowego jedzenia a dzisiaj przebiegłam nie 2,5km tylko 4km Także jestem z siebie dumna

To podsumowując dzisiejszy jadłospis:
8.30 szklanka mleka
12.00 bułka pełnoziarnista
15.30 prawie cały (mały) kalafior gotowany w wodzie, plasterek żółtego sera
19.00 kawałek gotowanej piersi z kurczaka, pół pomidora, garść rukoli, łyżeczka majonezu, łyzka serka homo (taka sałatka )
do tego jakieś 2,5l wody niegazowanej

Jutro wracam już do pełnowymiarowej redukcji

Gratulacje Świetnie Ci idzie, w ogóle podziwiam Cie za to bieganie.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:48   #834
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
Gratulacje Świetnie Ci idzie, w ogóle podziwiam Cie za to bieganie.
ja tez podziwiam, ja nigdy nie biegałam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:50   #835
tameka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lost Paradise
Wiadomości: 290
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
To ostatnie to chyba kolacja? Jakbyś zamieniła II śniadanie z podwieczorkiem to chyba byłoby lepiej
no tak kolacja dzięki za weryfikację i następnym razem owoce wcześniej ja też podziwiam za bieganie w tej kwestii mam takiego lenia, że szok
__________________
- 65,5 - 64,8 - 64,1 - 63 - 62,5 - 61,5 - 60,2 - 58,7 - 58 - 57 -

za mną - 6,8 kg
przede mną - 1,7 kg


od lutego'10:
  • zapuszczam włosy: - 38 - 45 - 50 -
tameka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:12   #836
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja tez podziwiam, ja nigdy nie biegałam
Cytat:
Napisane przez tameka18 Pokaż wiadomość
no tak kolacja dzięki za weryfikację i następnym razem owoce wcześniej ja też podziwiam za bieganie w tej kwestii mam takiego lenia, że szok
Hehe dziewczyny, ja też nigdy nie biegałam Nigdy nie sądziłam, że mi się uda zacząć w ogóle. A tu proszę, wystarczyło spróbować i okazało się, że nie dość że na krótkich dystansach daję radę to jeszcze sprawia mi to przyjemność Co prawda wolałabym, żeby mnie nikt znajomy nie oglądał jak biegam, bo wyglądam strasznie ale dzięki temu spalam tłuszczyk i chudnę szybciej niż z samą dietą
Także jeśli macie możliwość biegać to polecam

Idę na śniadanko
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 12:53   #837
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Ja strasznie lubię biegać, ale mam problem z zebraniem się do tego biegania, dlatego chyba już ponad rok nie biegałam :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:25   #838
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

wstałam dzis o 8 i uwaga poszłam biegac, po 10 minutach padłam i wróciłam do domu
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:05   #839
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Ja jakbym już wstała tak wcześnie i wyszła, to nie wróciłabym wcześniej niż po 30 min biegania (a przed i po krótkie rozciąganie, po wizyta w sklepie po wodę ), więc pewnie godzinkę by mi wszystko zajęło.
Grunt, że próbowałaś .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:42   #840
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: 1.06.09 - chcę być piękna w wakacje.. jeszcze nie jest za późno!

Och jak ja polubiłam bieganie ale teraz wieczorami raczej się ucze niż biegam (wczoraj ćwiczyłam około pół godz).

Jutro 1 lipca i zaczynam regularne ćwiczenia i trzymam się obowiązkowo diety by jakoś wyglądać 1 sierpnia.

Bardzo mi na tym zależy bo jadę na ten urlop o którym pisałam. Muszę też popracować nad kondycją. Słyszałam ze w planach mamy bieganie i nie chcę odpadać w przedbiegach

Dziś na II śniadanie zjadłam 2 kulki lodów. Nie mam wyrzutów sumienia bo reszta OK a lody jeszcze nie są az takim strasznym grzechem.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.