Rozstanie z facetem, część XXIV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 16:57   #2071
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez tatia05 Pokaż wiadomość
ja o zdradzie się dowiedziałam w czerwcu w sobotę a w poniedziałek miałam 2 egzaminy, wyobrażacie to sobie? ale zdałam ;]
.

Edytowane przez bulbulka
Czas edycji: 2012-09-23 o 14:44
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 19:42   #2072
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

ale tu cicho...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:25   #2073
orzechowo
Przyczajenie
 
Avatar orzechowo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Dancefloor
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

wiecie co, tak w trakcie wieczornych rozmyśla przypomniało mi się takie powiedzenie, że ostatni gasi swiatło.

każdy, i mężczyzna i kobieta, i po półrocznym związku i po 24 letnim, każdy przeżywa w jakiś sposób rozstanie. gasi swiatło ta osoba, która przestaje cierpieć długo po tym, jak tamta pierwsza sobie już hasa w motylkach.

i co nam wszystkim radzę? niech to oni sobie to swiatlo gaszą. my wcale nie musimy cierpieć, po co mamy się trudzić kiedy oni już sobie balują i są tacy zadowoleni? nie dajmy się zepchnać na sam koniec, na te cierpiące ostatki!

w tym momencie wszystkie zbieramy się do kupy. bądźmy tymi pierwszymi które po rozstaniu łapią ten punkt w którym zaczyna się radosć i koniec męki!
orzechowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:12   #2074
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Oszczędności z zagranicy już nie mam.Bo byłam tam 2 lata i miałam głownie prace sezonowe.Moje pieniądze szły głownie na rachunki.W jednej z pracy nabawilam sie nerwicy jak sie pozniej okazało,i dlatego musiałam sporo pieniędzy wydać na lekarzy prywatnych żeby zobaczyć czy coś mi jest.Leczenie za granica było drogie dlatego w Polsce u prywatnych lekarzy sie leczylam.
U psychologa nie byłam,bo gdy wszystkie badania wyszły dobre,to stwierdziłem ze jest dobrze,a ze rodzice sie ze mnie śmiali i mówili ze jestem nie normalna i ataki nerwicy sobie wmawiam stwierdziłem ze może tak jest na prawdę i ze sama sobie z tym poradzę.Ataki puki co są rzadsze a ja jakoś daje sobie radę.
Mój były mi tylko ciagle powtarzał,ze tylko on mnie zachce i nikt inny takiej osoby nerwowej nie zechce ...
Wiec boje sie ze tak będzie,bo mam wybuchowy charakter,może to przez nerwice nie wiem.
Zreszta wpedzal mnie w kapleksy,mam małe piersi i on kiedyś mi tez powiedział,ze są na prawdę bardzo małe.Pozniej mu sie niby podobały ale ja wiem już swoje.
Jest jeszcze jedna rzecz,ze jak trafiam na kolesi i chcą mnie gdziekolwiek dotkac po kilku randkach ja sie nie daje,ze względu na małe piersi ...
Bo wiem ze były mnie kochał mimo tego,i boje sie ze inny mnie wysmieje z tego powodu.
Spotykałam sie z jednym co twierdził ze lubi tylko dziewczyny z dużymi piersiami wiec z nim kontakt urwalam,drugi okazało sie ze ma dziecko i dziewczynę od wielu lat,trzeci zapraszał mnie tylko do siebie do domu,a czwarty chciał związku bez zobowiązań.I jak mam tu komuś w ogóle zaufać :/
Dziewczyno, też mam mały biust i co zero do głowy, nadrabiam innymi rzeczami (figura, uroda). Nikt nie jest idealny Nie martw się tak na zapas, każdy facet lubi co innego. Akurat moi jakoś wolą tyłek niż cycki

No i coz Twoj TZ za bardzo nie pokazał klasy

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Isiaczekk
Dokładnie tak jest,smutne ale prawdziwe to co napisałas.Ja sie boje,ze już nigdy nikomu tak na prawdę nie zaufam
Kinguska
Ja już sama nie wiem co mam myśleć,bo tak szybko znalazł sobie inna minęły ledwo 2 miesiące od naszego rozstania a on już mial inna
A co miał zrobić? Zamartwiać się tak jak Ty? Tym bardziej, że to on zerwał
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:14   #2075
pawica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

tylko jak to zrobic?

zastanawiam sie czy mezczyzni tez cierpia po rozstaniu ktore wyszlo z ich inicjatywy...
kobiety cierpia, nawet jesli to one o tym zdecyduja...
to kwestia roznic w psychice, czy moze jednak wszyscy jestesmy tacy sami?
pawica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:22   #2076
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Wydaje mi się, że po prostu niektórzy potrafią się szybciej "wyłączyć" a inni potrzebują czasu. Zależy chyba od psychiki.

Ja dzisiaj czytałam swoje stare posty pod innym nickiem. Nie wierzę, że kiedyś byłam taka głupia i naiwna i, że pozwalałam sie tak traktować. Jednak człowiek uczy się na błędach.

Kornelciaczek, to twoje oczko?
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:20   #2077
tatia05
Raczkowanie
 
Avatar tatia05
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 154
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez pawica Pokaż wiadomość
tylko jak to zrobic?

zastanawiam sie czy mezczyzni tez cierpia po rozstaniu ktore wyszlo z ich inicjatywy...
kobiety cierpia, nawet jesli to one o tym zdecyduja...
to kwestia roznic w psychice, czy moze jednak wszyscy jestesmy tacy sami?
ciężko powiedzieć, myślę, że cieszą się wolnością i nie myślą jak nas potraktowali, ale jak minie troche czasu to zaczynają się ogarniać i może wtedy żałują bo wiedzą co stracili, zresztą... ja mojemu niedługo będę jeszcze dziękować za zdradę
tatia05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 22:24   #2078
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że po prostu niektórzy potrafią się szybciej "wyłączyć" a inni potrzebują czasu. Zależy chyba od psychiki.

Ja dzisiaj czytałam swoje stare posty pod innym nickiem. Nie wierzę, że kiedyś byłam taka głupia i naiwna i, że pozwalałam sie tak traktować. Jednak człowiek uczy się na błędach.

Kornelciaczek, to twoje oczko?
Niestety nie

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tatia05 Pokaż wiadomość
ciężko powiedzieć, myślę, że cieszą się wolnością i nie myślą jak nas potraktowali, ale jak minie troche czasu to zaczynają się ogarniać i może wtedy żałują bo wiedzą co stracili, zresztą... ja mojemu niedługo będę jeszcze dziękować za zdradę
I chyba wiemy dlaczego
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:49   #2079
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez pawica Pokaż wiadomość
tylko jak to zrobic?

zastanawiam sie czy mezczyzni tez cierpia po rozstaniu ktore wyszlo z ich inicjatywy...
kobiety cierpia, nawet jesli to one o tym zdecyduja...
to kwestia roznic w psychice, czy moze jednak wszyscy jestesmy tacy sami?

Pewnie wszystko zależy od tego, jaki ten mężczyzna ma charakter, jakie znaczenie w jego życiu odgrywała kobieta, którą zostawił i związek, który z nią tworzył. Ja wiem, że są tacy, którzy cierpią. Brat mojego byłego zostawił dziewczynę, za którą chodził od LO ( jesteśmy teraz na 5 roku studiów ). I bolało go to, wcale nie zapomniał ot tak, mimo że to on podjął decyzję o rozstaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że prędko się otrząsnął, WCALE NIE CHCIAŁ Z NIĄ ROZMAWIAĆ, O POWROCIE NIE BYŁO MOWY, a o ile mój były nie kłamie - ma teraz inną dziewczynę.
Zatem - niektórzy cierpią, ale wydaje mi się, że szybciej sobie radzą ogólnie z rozstaniami niż kobiety. Tak myślę, choć oczywiście różni są ludzie.
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 08:01   #2080
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Pomóżcie mi! Zjadłam tosty (ser taki mega słodki z dziurami, salami peperroni i włożyłam do tego ostrą papryczkę, ale specjalnie usunęłam te ostre pestki i na to mój ulubiony ketchup ), dziewczyny już litr wody wypiłam , megaśnie pali
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 08:05   #2081
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi! Zjadłam tosty (ser taki mega słodki z dziurami, salami peperroni i włożyłam do tego ostrą papryczkę, ale specjalnie usunęłam te ostre pestki i na to mój ulubiony ketchup ), dziewczyny już litr wody wypiłam , megaśnie pali

Kefir pij, nie wode. Czy tam tez mleko. Slyszalam ze dziala
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 08:19   #2082
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Kefir pij, nie wode. Czy tam tez mleko. Slyszalam ze dziala
Pomału przechodzi nigdy już takiej mieszanki mega ostej nie zjem A kefirów nie mogę

http://kobiecyporadnik.pl/kat,102634...jtticaid=6f2a9 to która z Was taka szantażystka emocjonalna
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:00   #2083
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość
a co u Was dziewczyny opowiadajcie, bo ja nie czytalam tego watku. musialam od niego psychicznie odpoczac
cześć
u mnie z dnia na dzień coraz lepiej tęsknie i myślę, ale zawsze sobie czas czymś zajmuje
wczoraj bylam w kinie na : "Dwoje do poprawki"

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
ale tu cicho...
bardzo cicho....
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:57   #2084
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi! Zjadłam tosty (ser taki mega słodki z dziurami, salami peperroni i włożyłam do tego ostrą papryczkę, ale specjalnie usunęłam te ostre pestki i na to mój ulubiony ketchup ), dziewczyny już litr wody wypiłam , megaśnie pali
Po tym poście olśniło mnie co chcę na śniadanie. Oczywiście nie obyło się bez poparzenia sobie palca, ale robi się
I tylko kawę sobie zrobię, od rana można sobie dobrze humor poprawić
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:04   #2085
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Po tym poście olśniło mnie co chcę na śniadanie. Oczywiście nie obyło się bez poparzenia sobie palca, ale robi się
I tylko kawę sobie zrobię, od rana można sobie dobrze humor poprawić
Tosty jesz?? :ślina:
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:16   #2086
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Już zjadłam, doooobry był. Teraz popijam kawkę i czytam wizaż


Ah, jak dobrze jest mieć jeszcze wakacje.. Kurde, a powinnam spiąć poślady i roboty szukać, chociaż na pół etatu w jakiejś knajpie...
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-09-14 o 10:17
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:22   #2087
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Dziewczyny, ja jestem chyba nienormalna śnił mi się, że się spotkaliśmy w gronie znajomych i chciałam z nim porozmawiać, a on mnie wyśmiał i nie chciał ze mną gadać, na co powiedzieli mi, że przecież on już kogoś ma - a ja prawie zawału dostałam przez sen, obudziłam się jak z największego koszmaru ze łzami i takim bólem w sercu... a jak teraz myślę o tym śnie to mi słabo
Myślałam, że radzę sobie i dupa wcale sobie nie radzę... Jestem zalamana i czuje się teraz tak samo źle jak na początku, zaraz po zerwaniu te 7 tygodni wstecz ((((
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:32   #2088
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

mi też codziennie się śni... dziś np. że jak wychodziłam z baru (do którego zawsze chodziliśmy na naszą ulubioną pizzę) z koleżanką to on wchodził z jakąś dziunią...
a wczoraj, że ze znajomymi mieliśmy płynąć na tratwie...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:39   #2089
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem chyba nienormalna śnił mi się, że się spotkaliśmy w gronie znajomych i chciałam z nim porozmawiać, a on mnie wyśmiał i nie chciał ze mną gadać, na co powiedzieli mi, że przecież on już kogoś ma - a ja prawie zawału dostałam przez sen, obudziłam się jak z największego koszmaru ze łzami i takim bólem w sercu... a jak teraz myślę o tym śnie to mi słabo
Myślałam, że radzę sobie i dupa wcale sobie nie radzę... Jestem zalamana i czuje się teraz tak samo źle jak na początku, zaraz po zerwaniu te 7 tygodni wstecz ((((
Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
mi też codziennie się śni... dziś np. że jak wychodziłam z baru (do którego zawsze chodziliśmy na naszą ulubioną pizzę) z koleżanką to on wchodził z jakąś dziunią...
a wczoraj, że ze znajomymi mieliśmy płynąć na tratwie...
Dziewczyny, bo za dużo w dzień myślicie o nich i przez to w nocy macie sny związane z drugą osobą.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 10:56   #2090
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo za dużo w dzień myślicie o nich i przez to w nocy macie sny związane z drugą osobą.
Jakby to ode mnie zależało to bym nie myślała wcale, staram się znajdować zajęcia jakieś, żeby nie myśleć... No po tym śnie to już mam paranoje. Wiem żałosne. Teraz będę biadolić, że mi go brakuje.
A wiecie co, najlepsze jest to, że innym tak łatwo doradzać, a sobie pomóc się nie da heh
Ach tak by się chciało cofnąć czas... Mam nadzieje, że jeszcze nadejdzie dzień, że porozmawiamy w 4 oczy...
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:37   #2091
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Jakby to ode mnie zależało to bym nie myślała wcale, staram się znajdować zajęcia jakieś, żeby nie myśleć... No po tym śnie to już mam paranoje. Wiem żałosne. Teraz będę biadolić, że mi go brakuje.
A wiecie co, najlepsze jest to, że innym tak łatwo doradzać, a sobie pomóc się nie da heh
Ach tak by się chciało cofnąć czas... Mam nadzieje, że jeszcze nadejdzie dzień, że porozmawiamy w 4 oczy...
Dokładnie. Nie wiem czemu, ale ja trzecią noc też już gorzej śpie i też śni mi się EKS TŻ (jakieś dziwne akcje - sama nie wiem ocb tam, ale wiem że to sen i jakoś zaraz się budzę). A i wcale dużo o Nim nie myślę
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:00   #2092
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem chyba nienormalna śnił mi się, że się spotkaliśmy w gronie znajomych i chciałam z nim porozmawiać, a on mnie wyśmiał i nie chciał ze mną gadać, na co powiedzieli mi, że przecież on już kogoś ma - a ja prawie zawału dostałam przez sen, obudziłam się jak z największego koszmaru ze łzami i takim bólem w sercu... a jak teraz myślę o tym śnie to mi słabo
Myślałam, że radzę sobie i dupa wcale sobie nie radzę... Jestem zalamana i czuje się teraz tak samo źle jak na początku, zaraz po zerwaniu te 7 tygodni wstecz ((((
Biedna. Sny to odzwierciedlenie naszej podświadomości, pragnień i leków. Staraj się skupić przed snem na czymś przyjemnym i spokojnym, to i sny powinny być przyjemniejsze.


Cytat:
Napisane przez pawica Pokaż wiadomość
tylko jak to zrobic?

zastanawiam sie czy mezczyzni tez cierpia po rozstaniu ktore wyszlo z ich inicjatywy...
kobiety cierpia, nawet jesli to one o tym zdecyduja...
to kwestia roznic w psychice, czy moze jednak wszyscy jestesmy tacy sami?
Ponoć cierpią, ale nikt prócz nich tego nie widział, hehe.

Propos cierpienia - często się spotykam ze swoim eksem, wczoraj poszliśmy na piwo, i tak zeszło na nas... Sama nie wiem, czy wchodzić w to jeszcze raz, nie potrafię na razie określić, czy bardziej chcę, czy bardziej się boję, że skończy się jak zawsze. A on się zachowuje jak inny człowiek, po raz pierwszy się naprawdę stara... Aż mi to do niego nie pasuje. Żeby było śmieszniej - zbyłam gościa, z którym umówiłam się na randkę zwaną korkami z gry na gitarze, bo stwierdziłam że to nie fair w stosunku do obu. I napisałam to eksowi, a ten mi się dzisiaj przyznał, że się spił z przyjaciółką i ją nieźle zmacał, a jak był w mieście swojej byłej, to jakoś tak chciała wyjść na fajkę i jakoś tak, cytuję 'rzuciła się' na biedaka. To było 2 tygodnie temu, no ale. Tu niby kocha, płacze, tęskni, stara się, a dopóki miał wakacje i dopóki mnie nie widział, to sobie szalał, fajnie, co?
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:03   #2093
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Biedna. Sny to odzwierciedlenie naszej podświadomości, pragnień i leków. Staraj się skupić przed snem na czymś przyjemnym i spokojnym, to i sny powinny być przyjemniejsze.




Ponoć cierpią, ale nikt prócz nich tego nie widział, hehe.

Propos cierpienia - często się spotykam ze swoim eksem, wczoraj poszliśmy na piwo, i tak zeszło na nas... Sama nie wiem, czy wchodzić w to jeszcze raz, nie potrafię na razie określić, czy bardziej chcę, czy bardziej się boję, że skończy się jak zawsze. A on się zachowuje jak inny człowiek, po raz pierwszy się naprawdę stara... Aż mi to do niego nie pasuje. Żeby było śmieszniej - zbyłam gościa, z którym umówiłam się na randkę zwaną korkami z gry na gitarze, bo stwierdziłam że to nie fair w stosunku do obu. I napisałam to eksowi, a ten mi się dzisiaj przyznał, że się spił z przyjaciółką i ją nieźle zmacał, a jak był w mieście swojej byłej, to jakoś tak chciała wyjść na fajkę i jakoś tak, cytuję 'rzuciła się' na biedaka. To było 2 tygodnie temu, no ale. Tu niby kocha, płacze, tęskni, stara się, a dopóki miał wakacje i dopóki mnie nie widział, to sobie szalał, fajnie, co?

Jak mógł Ci coś takiego powiedzieć?
Nie wiem co Cię przy nim trzyma...
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:09   #2094
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość

Jak mógł Ci coś takiego powiedzieć?
Nie wiem co Cię przy nim trzyma...
Wg zasady 'szczerość podstawą związku' to jednak powinien coś takiego powiedzieć, nie powinien czegoś takiego ROBIĆ.
Chociaż jesteśmy w sumie oboje patologiczni. Jakby nie patrzeć, też się pocałowałam z przyjaciółką, a przy innej okazji i alko, to nawiązywałam kontakty usta-usta z jej kumplem Ale i tak mnie tym wkurzył, a co. Nieważne, że zachowywałam się podobnie.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:10   #2095
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość

Propos cierpienia - często się spotykam ze swoim eksem, wczoraj poszliśmy na piwo, i tak zeszło na nas... Sama nie wiem, czy wchodzić w to jeszcze raz, nie potrafię na razie określić, czy bardziej chcę, czy bardziej się boję, że skończy się jak zawsze. A on się zachowuje jak inny człowiek, po raz pierwszy się naprawdę stara... Aż mi to do niego nie pasuje. Żeby było śmieszniej - zbyłam gościa, z którym umówiłam się na randkę zwaną korkami z gry na gitarze, bo stwierdziłam że to nie fair w stosunku do obu. I napisałam to eksowi, a ten mi się dzisiaj przyznał, że się spił z przyjaciółką i ją nieźle zmacał, a jak był w mieście swojej byłej, to jakoś tak chciała wyjść na fajkę i jakoś tak, cytuję 'rzuciła się' na biedaka. To było 2 tygodnie temu, no ale. Tu niby kocha, płacze, tęskni, stara się, a dopóki miał wakacje i dopóki mnie nie widział, to sobie szalał, fajnie, co?
Czemu mnie to nie dziwi? Co Ty dziewczyno wyprawiasz? Kolejny dowód na to, jaki Two eks jest. Jeszcze Ci mało?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:23   #2096
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

zaprosila mnie jego siostra na weekend do siebie i nie wiem czy jechac czy nie, nie widzialysm sie 2tyg. , wczesniej postanowilam że dopiero się u Niej pojawię 30 września
Co mam zrobić
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:23   #2097
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

I to są te jego starania..?
Może po prostu obydwoje nie jesteście gotowi na związek.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:44   #2098
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV


__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 15:39   #2099
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV



na weekendowe pocieszenie
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 15:44   #2100
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

bardzo prawdziwe
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.