kolorówka Bobbi Brown - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-10, 11:16   #2161
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Testowała ktoraś z Was TEN nowy podkład?
Też jestem go ciekawa.
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 11:51   #2162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Testowała ktoraś z Was TEN nowy podkład?
Widziałam go, ale jakos nie miałam parcia zeby wziac próbki, bo jednak z Bobikowymi podkładami srednio moja cera się lubi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 20:13   #2163
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Testowała ktoraś z Was TEN nowy podkład?

Kupie go dopiero gdy skończy mi się stara wersja.. na razie jeszcze nie macałam. Nie trafiłam na niego stacjonarnie.

CORII jak sytuacja z Hudą?
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 20:27   #2164
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
CORII jak sytuacja z Hudą?
Ano ni widu ni słychu na razie Ale zaglądam na stronę póki co
Btw, założyłam wątek o Huda

A jak tam ze starym kontem progress, napisałaś do granatowych modkow w tej sprawie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 09:23   #2165
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Leneczka1977 Pokaż wiadomość
Też jestem go ciekawa.
Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Kupie go dopiero gdy skończy mi się stara wersja.. na razie jeszcze nie macałam. Nie trafiłam na niego stacjonarnie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam go, ale jakos nie miałam parcia zeby wziac próbki, bo jednak z Bobikowymi podkładami srednio moja cera się lubi
Dla mnie klasyczny longcośtam to Top 5 moich podkładów - zawsze muszę go mieć

Ten nowy z pewnością też kupię, najprawdopodobniej w ciemno - ale to dopiero jak ktoś sprawdzi, czy kolorystyka sie zgadza z klasykiem
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 15:08   #2166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dla mnie klasyczny longcośtam to Top 5 moich podkładów - zawsze muszę go mieć

Ten nowy z pewnością też kupię, najprawdopodobniej w ciemno - ale to dopiero jak ktoś sprawdzi, czy kolorystyka sie zgadza z klasykiem
U mnie nie niestety nei wyglada idealnie, a testowałam pro long długo za długo i w 3 kolorach i po kilku godzinach zawsze było juz niezbyt ładnie.
Moze i nowy byłby lepszy, ale jakos straciłam ochote do testów.

A co do kolorystyki, jest ponoc identyczna, jak z pro longiem, tak mówiła babka ze stoiska BB.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 18:39   #2167
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Sprawdziłam odcienie DW Estee, kiedyś miałam 1N1 na ta chwile lepiej mi pasuje 1W1.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 16:58   #2168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Byłam zmacac nowego Diora Undercover, niestety, najjasniejszy dostępny to 010, który ciut za ciemny jest dla mnie, za granica tez nie ma jaśniejszego
Ale sam podkład ciekawie wypada, w sensie krycia - ma potencjał wzięłam próbkę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:03   #2169
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam zmacac nowego Diora Undercover, niestety, najjasniejszy dostępny to 010, który ciut za ciemny jest dla mnie, za granica tez nie ma jaśniejszego
Ale sam podkład ciekawie wypada, w sensie krycia - ma potencjał wzięłam próbkę.
i jak wyszły próby?

Ja dzi ś miałam na buzi cały dzień allnightera ...jaki to jest dramat...mam cere suchą .... a tak na mnie ściemnial w ciągu dnia że wyglądałam jak umpa lumpa i w dodatku z plamą... Po prostu dramatyczny w mojej opinii jest ten podkład. La mer też mi się zaczął dziwnie zachowywać.... mam mega problem z cerą w tej chwili... Dramat
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:13   #2170
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
i jak wyszły próby?

Ja dzi ś miałam na buzi cały dzień allnightera ...jaki to jest dramat...mam cere suchą .... a tak na mnie ściemnial w ciągu dnia że wyglądałam jak umpa lumpa i w dodatku z plamą... Po prostu dramatyczny w mojej opinii jest ten podkład. La mer też mi się zaczął dziwnie zachowywać.... mam mega problem z cerą w tej chwili... Dramat
Pozytywnie jeśli chodzi o to, jak sie trzyma na twarzy i jak kryje, a mniej pozytywnie jeśli idzie o kolor, który jak pisałam ćwierć tonu za ciemny. Waham sie czy brac mimo to, czy olać, bo ma potencjał podkładu, który wytrzyma wszystko a przy tym nie jest zastygła tapeta jak EL dw.

All Nighter mało komu chyba pasuje, dużo negatywów widziałam.

A co do cery - czasami tak bywa, trzeba przeczekać

Btw - gdzie Twoje stare konto, hę? miałaś załatwić sprawę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 07:23   #2171
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pozytywnie jeśli chodzi o to, jak sie trzyma na twarzy i jak kryje, a mniej pozytywnie jeśli idzie o kolor, który jak pisałam ćwierć tonu za ciemny. Waham sie czy brac mimo to, czy olać, bo ma potencjał podkładu, który wytrzyma wszystko a przy tym nie jest zastygła tapeta jak EL dw.

All Nighter mało komu chyba pasuje, dużo negatywów widziałam.

A co do cery - czasami tak bywa, trzeba przeczekać

Btw - gdzie Twoje stare konto, hę? miałaś załatwić sprawę
W tej chwili nie mam nawet przy sobie sprzętu applowskiego na który może przyjść mail bo jestem za wschodnią granicą, mam tylko malutki laptop ze standardowym oprogramowaniem. U mnie wieczne zamieszanie. Jakoś bardzo nie cierpie bo i tak udzielam się tylko tutaj


No właśnie ten podkład ma zupełnie skrajne opinie, ja jestem po stronie nie lubiących zdecydowanie

dzisiaj poluje na nausznice, tak niekosmetycznie i chyba zamówie sobie takie z kruka, bardzo niedrogie

https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...rebro-w-kruk-7

nie używałam nigdy i właściwie nie wiem czy są wygodne

kupiłam już także nowego bobbika. Kolory są na podobnym poziomie choć w odcieniu porcelain jest mniej różowej świnki a jest bardziej neutralna
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 16:11   #2172
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
W tej chwili nie mam nawet przy sobie sprzętu applowskiego na który może przyjść mail bo jestem za wschodnią granicą, mam tylko malutki laptop ze standardowym oprogramowaniem. U mnie wieczne zamieszanie. Jakoś bardzo nie cierpie bo i tak udzielam się tylko tutaj


No właśnie ten podkład ma zupełnie skrajne opinie, ja jestem po stronie nie lubiących zdecydowanie

dzisiaj poluje na nausznice, tak niekosmetycznie i chyba zamówie sobie takie z kruka, bardzo niedrogie

https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...rebro-w-kruk-7

nie używałam nigdy i właściwie nie wiem czy są wygodne

kupiłam już także nowego bobbika. Kolory są na podobnym poziomie choć w odcieniu porcelain jest mniej różowej świnki a jest bardziej neutralna
Aaaa, no skoro tak, to ok
A gdzie Cie tam wywiało ?

Sliczne mnie sie nausznice podobają od dawna, ale jakoś nigdy nie po drodze z kupne, bo własnie też obawiam się, ze nie będą wygodne na dłuższą mete.
Daj znac,. jak kupisz i ponosisz, jak wrazenia

I napisz, jak nowy Bobik w porównaniu do Klasycznego Bobika
Ja z Diora nowego całkiem zrezygnowałam, jednak zbyt duza róznica koloru między szyja a twarza.
Czekam na Hudę zatem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:21   #2173
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa, no skoro tak, to ok
A gdzie Cie tam wywiało ?

Sliczne mnie sie nausznice podobają od dawna, ale jakoś nigdy nie po drodze z kupne, bo własnie też obawiam się, ze nie będą wygodne na dłuższą mete.
Daj znac,. jak kupisz i ponosisz, jak wrazenia

I napisz, jak nowy Bobik w porównaniu do Klasycznego Bobika
Ja z Diora nowego całkiem zrezygnowałam, jednak zbyt duza róznica koloru między szyja a twarza.
Czekam na Hudę zatem
a mnie systematycznie na wschód wywiewa. Przynajmniej raz w miesiącu, lece ra na 5 tyg na 2/3 tygdnie... jestem taki trochę nomad, zdecydowanie mniej mnie w domu niż poza nim.

też mi się spodobały, te były najmniejsze i najbardziej dyskretne.

Nowy Bobbik nieporównanie lepszy od starej wersji ale jednak nadal synchro wygrywa bo ma większą możliwość stopniowania krycia i absolutnie nie podkresla niczego czego nie powinien.

szkoooda że kolor Ci nie podpasowal też jestem ciekawa hudy, jest tyle recenzji teraz , że sama chętnie wypróbuje.

A miałas ten nowy podkład wet and Wild? też jest teraz ogrom recenzji....
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:43   #2174
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
a mnie systematycznie na wschód wywiewa. Przynajmniej raz w miesiącu, lece ra na 5 tyg na 2/3 tygdnie... jestem taki trochę nomad, zdecydowanie mniej mnie w domu niż poza nim.

też mi się spodobały, te były najmniejsze i najbardziej dyskretne.

Nowy Bobbik nieporównanie lepszy od starej wersji ale jednak nadal synchro wygrywa bo ma większą możliwość stopniowania krycia i absolutnie nie podkresla niczego czego nie powinien.

szkoooda że kolor Ci nie podpasowal też jestem ciekawa hudy, jest tyle recenzji teraz , że sama chętnie wypróbuje.

A miałas ten nowy podkład wet and Wild? też jest teraz ogrom recenzji....
Troche Ci zazdroszcze tego wedrowania
Ale ja to taki domator, lepiej się czuję, jak siedze na miejscu

Dobrze wiedziec, ze lepszy do starego, ale krycie chyba mniejsze od niego?


No kolory Diora to porazka, ciemnica jak nie wiem Pojechali po bandzie

Nie, bo jakoś do tej marki mnie nie ciagnie, za co "odkryłam" Colourpopa i mam lekkie zawrirowanie juz na jego punkcie (cienie)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:48   #2175
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

też lubie dom, nigdzie nie wyspie sie tak jak we własnym łóżku, ale uwielbiam być w różnych miejscach, zawsze o tym marzyłam. Bardzo sobie cenie to że dziś jestem tu jutro tam.. ale za domem się tęskni, tęsknie zwłaszcza za moimi 80 kilogramowymi maleństwami kudłatymi.

hmmm krycie jest porównywalne z tym ze wykończenie całkowicie inne

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

z colorpop nigdy nic nie miałam...
podobnie mam z tymi nausznicami, ciekawa jestem czy to wgl da się nosić..zdam sprawozdanie

mam chwilowo faze szminkową, dobrze bo....wydenkowałam ich sporo a nic nie kupowałam, jestem chyba jedną z niewielu babeczek która denkuje szminki. Moje koleżanki mówią że u nich denka są sporadyczne

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_951231.html

nie wzięłam tylko pomarańczowej

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

nude rose też mi się podoba.... o mamo jaki ładny kolor i niedroga więc może wezme chociaż nie wiem jaką te szminki mają formułę właściwie
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:54   #2176
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
też lubie dom, nigdzie nie wyspie sie tak jak we własnym łóżku, ale uwielbiam być w różnych miejscach, zawsze o tym marzyłam. Bardzo sobie cenie to że dziś jestem tu jutro tam.. ale za domem się tęskni, tęsknie zwłaszcza za moimi 80 kilogramowymi maleństwami kudłatymi.

hmmm krycie jest porównywalne z tym ze wykończenie całkowicie inne

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

z colorpop nigdy nic nie miałam...
podobnie mam z tymi nausznicami, ciekawa jestem czy to wgl da się nosić..zdam sprawozdanie

mam chwilowo faze szminkową, dobrze bo....wydenkowałam ich sporo a nic nie kupowałam, jestem chyba jedną z niewielu babeczek która denkuje szminki. Moje koleżanki mówią że u nich denka są sporadyczne

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_951231.html

nie wzięłam tylko pomarańczowej
No własnie co do spania, to w nowym miejscu mam na poczatku trudności z zasnieciem choć nie zawsze i wszędzie, zalezy, do miejsca, wrazen i wygodnego lub nie łozka
Jak jestem gdzies, to nie tęsknie za domem, tylko po prostu w domu czuję sie najwygodniej

A do czego byś porównała wykończenie? Niby swatchowałam na ręcę, ale na buzię nie nakładałam i nie wiem, jak to wygląda.

Ja tez, ale tyle już dziewczyn sie CP zachwycało, ze jak po swietach była na stronie sale na wsio to się skusiłam i nie załuje, żałuję że za mało wziełam i za pózno sie zdecydowałam klikac

Zawsze obawiałam, czy nausznice nie zjeżdząją z tego miejsca, gdzie się je załozy Wiem, moze głupia obawa, ale tak mam

Ja jestem szminkoholik, ale jeśli idzie o denkowanie ich, to juz za duzo
Własnie dzisiaj przywlokłam nowego Diora - Lip Glow Holo, cudny ten balsam, ale cenę ma zbójecka No, ale to jeden z najlepszych balsamów z efektem delikatnego podkreslenia ust, a teraz z drobinkami, to juz w ogóle mnie zbajerował Pan Dior
Zreszta to mój któryś kolejny balsam i chyba jedyny szminkowy produkt który denkuję regularnie ale nie wiem czy to sie liczy, skoro to balsam a nie szminka

Do tych ysl podchodziłam kiedyś, ale jakoś nie polubilismy sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-17 o 19:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:14   #2177
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie co do spania, to w nowym miejscu mam na poczatku trudności z zasnieciem choć nie zawsze i wszędzie, zalezy, do miejsca, wrazen i wygodnego lub nie łozka
Jak jestem gdzies, to nie tęsknie za domem, tylko po prostu w domu czuję sie najwygodniej

A do czego byś porównała wykończenie? Niby swatchowałam na ręcę, ale na buzię nie nakładałam i nie wiem, jak to wygląda.

Ja tez, ale tyle już dziewczyn sie CP zachwycało, ze jak po swietach była na stronie sale na wsio to się skusiłam i nie załuje, żałuję że za mało wziełam i za pózno sie zdecydowałam klikac

Zawsze obawiałam, czy nausznice nie zjeżdząją z tego miejsca, gdzie się je załozy Wiem, moze głupia obawa, ale tak mam

Ja jestem szminkoholik, ale jeśli idzie o denkowanie ich, to juz za duzo
Własnie dzisiaj przywlokłam nowego Diora - Lip Glow Holo, cudny ten balsam, ale cenę ma zbójecka No, ale to jeden z najlepszych balsamów z efektem delikatnego podkreslenia ust, a teraz z drobinkami, to juz w ogóle mnie zbajerował Pan Dior
Zreszta to mój któryś kolejny balsam i chyba jedyny szminkowy produkt który denkuję regularnie ale nie wiem czy to sie liczy, skoro to balsam a nie szminka

Do tych ysl podchodziłam kiedyś, ale jakoś nie polubilismy sie
ja mam b.suche usta i one ładnie wyglądają zawsze dlatego je lubie, bardzo pasują mi też szminki diora, te klasyczne mam od nich kilka czerwieni. Połyskują a są trwałe, błyszczyki guerlaina i w sumie ... to wszystko. Mam metaliczną szminkę toma forda ale jest absurdalnie zla. Nie wiem co mi strzeliło że metalika kupiłam..no ale kolor może się nie spodobać, tu formuła jest po prostu dramatycznie dziwna, krycie z prześwitami jakoś tak dziwnie tez wygląda.... za tę cene masakra... ooooooooooo lip glow holo powiadasz : love:

wiesz co on mi przypomina na mojej skórze? kojarzysz velvet ....sośśśs tam od chanel ten w czarnym opakowanku. Miałam go dawno temu. Jego przypomina mi najbardziej tylko mniej pudrowt jest, bo tamten na suchej skórze wyglądał bardziej sucho
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:36   #2178
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
ja mam b.suche usta i one ładnie wyglądają zawsze dlatego je lubie, bardzo pasują mi też szminki diora, te klasyczne mam od nich kilka czerwieni. Połyskują a są trwałe, błyszczyki guerlaina i w sumie ... to wszystko. Mam metaliczną szminkę toma forda ale jest absurdalnie zla. Nie wiem co mi strzeliło że metalika kupiłam..no ale kolor może się nie spodobać, tu formuła jest po prostu dramatycznie dziwna, krycie z prześwitami jakoś tak dziwnie tez wygląda.... za tę cene masakra... ooooooooooo lip glow holo powiadasz : love:

wiesz co on mi przypomina na mojej skórze? kojarzysz velvet ....sośśśs tam od chanel ten w czarnym opakowanku. Miałam go dawno temu. Jego przypomina mi najbardziej tylko mniej pudrowt jest, bo tamten na suchej skórze wyglądał bardziej sucho
Ja nie mam suchych usta, poza okresem zimowym, wtedy mam lekko sciagniete, przez ogrzewanie, ale minimalnie, jednak przy matowych pomadkach wtedy mam troche dyskomfortu.
A te ysl wylewały mi sie, wrazenie niefajne.

Ja z pomadek zadnych z wyzszej pólki, jakos nie lubimy sie. Tylko mac, Kylie Jenner, Huda i w sumie tyle, no i te diory balsamy.

Tak, pamietam
A chyba wezme probke nowego bobika, co mi tam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:55   #2179
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mam suchych usta, poza okresem zimowym, wtedy mam lekko sciagniete, przez ogrzewanie, ale minimalnie, jednak przy matowych pomadkach wtedy mam troche dyskomfortu.
A te ysl wylewały mi sie, wrazenie niefajne.

Ja z pomadek zadnych z wyzszej pólki, jakos nie lubimy sie. Tylko mac, Kylie Jenner, Huda i w sumie tyle, no i te diory balsamy.

Tak, pamietam
A chyba wezme probke nowego bobika, co mi tam
ja z maca mam dive...zgadnij kto polecił mi tą szminkę na wątku macowym
uwielbiam ten kolor, na pewno prędzej czy później kupie jeszcze jakąś , star magnolia też bardzo mi się podobał ale nie wiem czy to nie jest limitka.

Kupujesz szminki maca online czy stacjnarnie....? w Douglasie tj na ich stronie sa chyba tylko niewielkie elementy z oferty....

próbka na pewno nie zaszkodzi. Fajny ten podkład choć z ręką na sercu. Shiseido 5 razy lepszy, ale jestem stronnicza, to mój kwc. Uwielbiam go
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 21:04   #2180
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
ja z maca mam dive...zgadnij kto polecił mi tą szminkę na wątku macowym
uwielbiam ten kolor, na pewno prędzej czy później kupie jeszcze jakąś , star magnolia też bardzo mi się podobał ale nie wiem czy to nie jest limitka.

Kupujesz szminki maca online czy stacjnarnie....? w Douglasie tj na ich stronie sa chyba tylko niewielkie elementy z oferty....

próbka na pewno nie zaszkodzi. Fajny ten podkład choć z ręką na sercu. Shiseido 5 razy lepszy, ale jestem stronnicza, to mój kwc. Uwielbiam go
Ha ha, pamiętliwa jesteś
Dive mam juz druga konturówke identyczna do niej dokupiłam
Star Magnolia była limitka, miałam ja i zbylam, ale potem cos sie zmieniło i niektóre weszły do stałej. Ale czy ta tez to nie sprawdzałam.

A różnie, czasami online, czasami stacjo, zależy gdzie rabat daja i maja to co mnie i interesuje
Duzo pomadek wzięłam za puste opakowania szkoda tylko ze można brac ze stałej i bez viva Glam i innych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:06   #2181
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
a mnie systematycznie na wschód wywiewa. Przynajmniej raz w miesiącu, lece ra na 5 tyg na 2/3 tygdnie... jestem taki trochę nomad, zdecydowanie mniej mnie w domu niż poza nim.

też mi się spodobały, te były najmniejsze i najbardziej dyskretne.

Nowy Bobbik nieporównanie lepszy od starej wersji ale jednak nadal synchro wygrywa bo ma większą możliwość stopniowania krycia i absolutnie nie podkresla niczego czego nie powinien.

szkoooda że kolor Ci nie podpasowal też jestem ciekawa hudy, jest tyle recenzji teraz , że sama chętnie wypróbuje.

A miałas ten nowy podkład wet and Wild? też jest teraz ogrom recenzji....
mozesz napisac jakie masz kolory z Synchro? miałam malenka próbke tego podkladu w klasycznej wersji, ładnie wyglądał na twarzy , mógłby u mnie konkurowac z ulubiencem EL Double Wear ale nie wiem czy celowac w odcien Neutral czy Gold i nr1 czy 2. Teraz uzywam EL DW w odcieniu Sand i jest ok.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:18   #2182
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
mozesz napisac jakie masz kolory z Synchro? miałam malenka próbke tego podkladu w klasycznej wersji, ładnie wyglądał na twarzy , mógłby u mnie konkurowac z ulubiencem EL Double Wear ale nie wiem czy celowac w odcien Neutral czy Gold i nr1 czy 2. Teraz uzywam EL DW w odcieniu Sand i jest ok.
Mam resztkę sand i celowałabym w golden 2 bo golden 1 u nas chyba nie ma a neutral 1 jest b,jasny natomiast dwójkę neurtala też mam i może nie jest róźowa ale to totalnie inna tonacja niż sand.

gold 2

ps. synchro przy jednej pompce daje taki aksamitny efekt i średnie kryie, delikatne.. 2 pompki to już mocne krycie, jest bardzo plastyczny, jest też trwały choć ma mniej matowe wykończenie

To najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam a większość miałam

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, pamiętliwa jesteś
Dive mam juz druga konturówke identyczna do niej dokupiłam
Star Magnolia była limitka, miałam ja i zbylam, ale potem cos sie zmieniło i niektóre weszły do stałej. Ale czy ta tez to nie sprawdzałam.

A różnie, czasami online, czasami stacjo, zależy gdzie rabat daja i maja to co mnie i interesuje
Duzo pomadek wzięłam za puste opakowania szkoda tylko ze można brac ze stałej i bez viva Glam i innych.
jak mogłabym zapomnieć kto polecił mi moją ulubioną randkową szminkę czuje się w niej jak milion dolców

no troszkę to niesprawiedliwe że limitki nie są brane pod uwagę...
btw . sądze że jakbym poszperała to na pewno bym znalazła 5 pustych opakowań.... czy mogą być tego samego produktu bo mam 2 po face and body i 2 od bazy... nie wiem czy mogą się powtarzać

tak lukałam i ta star magnolia jeszcze w Douglasie jest. Można ją kupić online. Chyba sobie klikne... Ona chyba jest taka dosyć niezobowiązująca prawda? ja tak na co dzień nosze raczej lekkie róże moja ulubiona szminka to loreal rich w kolorze 285 używam jej od baaaaaaaaaardzo baaaaardzo dawna.
Latem gdy muślnie mnie słońce lekkie pomarańcze. Na wieczór wszelkie wariacje czerwieni
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:28   #2183
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

TaLoyd
o super że masz porównanie do Sand. Dziękuje, bardzo mi to pomogło. A czy 2 gold rózni sie kolorystycznie od Synchro Glow w tym samym kolorze?
Miałabys mozliwosc zrobienia zdjecia tych Synchro które masz?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:54   #2184
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
TaLoyd
o super że masz porównanie do Sand. Dziękuje, bardzo mi to pomogło. A czy 2 gold rózni sie kolorystycznie od Synchro Glow w tym samym kolorze?
Miałabys mozliwosc zrobienia zdjecia tych Synchro które masz?
nie różni się bardzo ale synchro glow 2 jest minimalnie jaśniejsze , ale róźnica jest niewielka i prawie niewidoczna. Nie ma mnie w kraju mam przy soie tylko 3 kolory

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

ps generalnie jeśli gold 2 z jednego pasuje w ciemno można kupować drugi w tym samym kolorze. Mam ze sobą g2 glow i klasyka mam też neutral 2 , odrobikę sand też chyba wzięłam w pojemniczek wiec mogę porównać te dwa

Edytowane przez TaLoyd
Czas edycji: 2018-01-18 o 09:44
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:03   #2185
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

jesli mozesz i to nie kłopot to będe wdzięczna
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:05   #2186
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jesli mozesz i to nie kłopot to będe wdzięczna
nie ma problemu na pewno zrobie porównanie
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 12:51   #2187
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
jak mogłabym zapomnieć kto polecił mi moją ulubioną randkową szminkę czuje się w niej jak milion dolców

no troszkę to niesprawiedliwe że limitki nie są brane pod uwagę...
btw . sądze że jakbym poszperała to na pewno bym znalazła 5 pustych opakowań.... czy mogą być tego samego produktu bo mam 2 po face and body i 2 od bazy... nie wiem czy mogą się powtarzać

tak lukałam i ta star magnolia jeszcze w Douglasie jest. Można ją kupić online. Chyba sobie klikne... Ona chyba jest taka dosyć niezobowiązująca prawda? ja tak na co dzień nosze raczej lekkie róże moja ulubiona szminka to loreal rich w kolorze 285 używam jej od baaaaaaaaaardzo baaaaardzo dawna.
Latem gdy muślnie mnie słońce lekkie pomarańcze. Na wieczór wszelkie wariacje czerwieni
Cieszę sie, tak Ci ona pasuje, naprawde
To jedna z fajniejszych szminek Mac
Jeśli mogę polecić kolejna w podobnym kolorze, to bierz Beatrix póki jest, bo to limitka, ale kolor mam ja dzisiaj na ustach i czuje sie jak milion dolcow właśnie

No ta polityka maca, kiedyś limitki były brane pod uwagę, ale tylko te, w czarnych opakowaniach, w kolorowych nigdy niestety. A właśnie w limitkach najfajniejsze bywają odcienie.

Nieważne czy piec identycznych czy nie, opakowanie to opakowanie, tam gdzie na kartoniku produktu pisało B2m oznacza ze opakowanie można wymienić na szminkę

Jak jest to wymień w Douglasie za opakowania, będziesz miec dza free.
No taki rozyk widoczny, ładny. Mnie na początku bardzo sie podobała, ale potem jakos to wykończenie przestało mi sie podobać i zbylam ja i inne z tej serii.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 20:29   #2188
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cieszę sie, tak Ci ona pasuje, naprawde
To jedna z fajniejszych szminek Mac
Jeśli mogę polecić kolejna w podobnym kolorze, to bierz Beatrix póki jest, bo to limitka, ale kolor mam ja dzisiaj na ustach i czuje sie jak milion dolcow właśnie

No ta polityka maca, kiedyś limitki były brane pod uwagę, ale tylko te, w czarnych opakowaniach, w kolorowych nigdy niestety. A właśnie w limitkach najfajniejsze bywają odcienie.

Nieważne czy piec identycznych czy nie, opakowanie to opakowanie, tam gdzie na kartoniku produktu pisało B2m oznacza ze opakowanie można wymienić na szminkę

Jak jest to wymień w Douglasie za opakowania, będziesz miec dza free.
No taki rozyk widoczny, ładny. Mnie na początku bardzo sie podobała, ale potem jakos to wykończenie przestało mi sie podobać i zbylam ja i inne z tej serii.
a widziałaś to piękne zdjęcie?
Szminka prześliczna ale.... kupiłam już 4 b.drogie na razie muszą i wystarczyć. Kupiłam je bo mam sporo denek w szminkach, za jakiś czas na pewno coś jeszcze dokupię. Bardzo prawdopodobne że z maca.

Znalazłam genialny tusz ale nie wiem czy się już tą informacja dzieliłam

Douglasowy.. taki w srebrnym opkowanku. Zapłaciłam za niego 15 euro a jest lepszy od tuszy hr które zwykle kupuje....Śmiem twierdzić że jest taki sam jak la voliume de channel.
Rozczesuje, budować można nim taki efekt że głowa mała. Genialny
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 21:30   #2189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
a widziałaś to piękne zdjęcie?
Szminka prześliczna ale.... kupiłam już 4 b.drogie na razie muszą i wystarczyć. Kupiłam je bo mam sporo denek w szminkach, za jakiś czas na pewno coś jeszcze dokupię. Bardzo prawdopodobne że z maca.

Znalazłam genialny tusz ale nie wiem czy się już tą informacja dzieliłam

Douglasowy.. taki w srebrnym opkowanku. Zapłaciłam za niego 15 euro a jest lepszy od tuszy hr które zwykle kupuje....Śmiem twierdzić że jest taki sam jak la voliume de channel.
Rozczesuje, budować można nim taki efekt że głowa mała. Genialny


No proszę, nie sądziłam, ze dogowy tusz może sie okazac taki rewelacyjny
Ale wiesz, wsio zalezy do rzęs tez. Bo np mi te mega chwalone drogeryjnopółkowe tusze nie podpasowały niestety a pokupowałam kiedys jak były 5-% w Rossie czy SP i lipa, w koszu wyladowały
Tak uzywam sprawdzonych. Chce sie skusić na Charlotte Tilbury chwalony bardzo w internetach

A propo podkładów, testowałam nowe kolory EL DW - 1W1 jest w miarę ok, chociaz chyba wolałabym bardziej zóltawy... 1C1 był za rózowy i za ciemny.
Na stronie S jest teraz mega duzo kolorów, niektóre pierwszy raz widzę, i np. 1W2Sand wedle próbnika wypada jasniej od 1W1, jak to mozliwe?? Nie sprawdzałam tegi Sand, bo dopiero dzisiaj w domu sie kapnełam. Ale jak macałam stacjo, to wydawało mi sie ze nie ma nci jasniejszego procz 1w1 bone, ale teraz juz sama nie wiem, bo stacjo nie było tyle testerów ile widze na stronie kolorów. A zachciało mi sie znowu tego podkładu, bo tak ostatnio ładnie wygladał mi na buzi z próbek. Nie wiem, które to jzu podejscie do neigo, zgubiłam rachube
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:04   #2190
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


No proszę, nie sądziłam, ze dogowy tusz może sie okazac taki rewelacyjny
Ale wiesz, wsio zalezy do rzęs tez. Bo np mi te mega chwalone drogeryjnopółkowe tusze nie podpasowały niestety a pokupowałam kiedys jak były 5-% w Rossie czy SP i lipa, w koszu wyladowały
Tak uzywam sprawdzonych. Chce sie skusić na Charlotte Tilbury chwalony bardzo w internetach

A propo podkładów, testowałam nowe kolory EL DW - 1W1 jest w miarę ok, chociaz chyba wolałabym bardziej zóltawy... 1C1 był za rózowy i za ciemny.
Na stronie S jest teraz mega duzo kolorów, niektóre pierwszy raz widzę, i np. 1W2Sand wedle próbnika wypada jasniej od 1W1, jak to mozliwe?? Nie sprawdzałam tegi Sand, bo dopiero dzisiaj w domu sie kapnełam. Ale jak macałam stacjo, to wydawało mi sie ze nie ma nci jasniejszego procz 1w1 bone, ale teraz juz sama nie wiem, bo stacjo nie było tyle testerów ile widze na stronie kolorów. A zachciało mi sie znowu tego podkładu, bo tak ostatnio ładnie wygladał mi na buzi z próbek. Nie wiem, które to jzu podejscie do neigo, zgubiłam rachube
ja mam beznadziejnie cieniutkie jasne i krótkie rzęsy, ten naprawdę daje genialny efekt. Z tuszy typowo rossmanowskich pasuje mi w sumie jeszcze tylko jeden z astora. Najbardziej z perspektywy pasuje mi jednak Chanelek, ale to drogi tusz a ten douglasowy jest za 1/3 ceny , a jest bardzo podobny więc pewnie kupie go ponownie.

sand jest na poziomie g2 shiseido, wcześniej w tej gamie jest bone, a z teo co pamiętam w salonach firmowych był tez cool bone

oni dodali chyba jakiś czas temu kilka kolorów wiec numerki sie pozmienialy ale same kolory chyba nie
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.