do osob po kursie/szkole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 17:28   #1
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt

do osob po kursie/szkole


Przejrzalam forum i nasunelo mi sie pytanie. Czy po skonczeniu kursu pracujecie w salonie kosmetycznym czy moze otworzylyscie wlasny biznes? Jakie jest zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu uslugi? Jak jest z zarobkami, z praca?? Bede wdzieczna wszystkim za odp. Pozdrawiam!!
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:39   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: do osob po kursie/szkole

Odrazu po kursie raczej nie jest się w stanie pracować w salonie gdyż trzeba dużo ćwiczyć. Niektóre osoby otwieraja własny biznes inne pracuja u kogoś. Warunki są różne u niektórych pracujesz na własnych produktach u innych dają Ci produkty. Na ogół pracuje sie na procent
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 23:24   #3
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: do osob po kursie/szkole

Zainteresowalam sie tym tematem poniewaz od kwietnia prawdopodobnie rozpoczne kurs nail technical ktory trwa 350h to jakies 4-5 miesiecy. Bede miala praktyke juz w szkole. Nie wiem jak dlugo jeszcze bede mieszkala w usa stad moje pytanie o rynek pracy w Polsce. Mozecie cos wiecej napisac??
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 23:33   #4
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: do osob po kursie/szkole

Jest tu coraz więcej tego typu salonów - moge sie wypowiedziec o paznokciach - jest coraz wyższa poprzeczka - zdobienia 3D, full color, ale sa tez miejsca gdzie robi sie tragiczne pazury za niewielka kase, w niektorych salonach nawet o certyfikat nie pytaja
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 12:02   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: do osob po kursie/szkole

Generalnie dziwię zię ,ze obecnie zapanowal taki boom na salony kosmetyczne , kursy przedłużania paznokci itd. Bo jest już tego wszystkiego naprawde masa, dziewczyn oferujących takie usługi tysiące a na ulicy jakoś nie widać wielu ich klientek(czyt. tipsików badz zabanych pazurkow). Tak mi się jakos wydaje ,że podaż przerosła popyt..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 12:30   #6
ZimnaBlondyna
Raczkowanie
 
Avatar ZimnaBlondyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do ZimnaBlondyna
Dot.: do osob po kursie/szkole

Zalezy w jakim miescie w polsce, w Warszawie np tego typu praca cieszy sie ogromna popularnoscia, a klientki mozna pozyskac tylko trzeba tez umiec prawie co druga dziewczyna robi sobie tipsy, nawet gimnazjalistki.
Ciagle jest duze zapotrzebowanie, napewno trzeba byc w tym dobrym, partaczy nie brakuje, a z zarobionych pieniazkow da sie spokojnie utrzymac.
__________________
Tried to run? Tried to hide? Break on through to the other side!
ZimnaBlondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:17   #7
helga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: do osob po kursie/szkole

Halo!Ja skonczylam dwuletnie studium kosmetyczne i zaraz potem zrobilam kurs i otrzymalam certyfikat.Teraz mieszkam w Niemczech i tu mam wlasny salon.Nie wiem jak teraz jest w Polsce ale tutaj jest prawdziwy boom na paznokcie!Nie zastanawiaj sie tylko probuj!Jak czujesz ze jestes dobra to wszyszko sie uda!
helga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 21:45   #8
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: do osob po kursie/szkole

dziekuje wam za odp no coz znalazlam sie w miejscu i czasie w ktorym musze cos zdecydowac. W USA popyt jest bardzo duzy i pracy nie brakuje (podobno, tak zepewniali mnie w szkole) zreszta duza czesc amerykanek biega co tydzien na zmiane koloru bo im sie juz znudzil Mam nadzieje ze i w Polsce sie duzo zmieni Po tej szkole kwalifikacje bede miala bardzo dobre wiadomo duzo zalezy ode mnie ale wierze ze sobie poradze, bede przystepowala rowniez do egzaminu na licencje stanowa no i wlasnie mam kolejne pytanie - czy moj certyfikat bedzie honorowany w Polsce/ Europie czy bede musiala robic nowy? Gdzie moge dokladnie sobie na ten temat poczytac??
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:32   #9
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: do osob po kursie/szkole

Mysle,ze bez problemu bedzie honorowany i bedzie robil duze wrazenie Super jest to,ze w USA jest mozliwosc zrobienia takiego super dlugiego kursu i certyfikatu stanowego,ktory napewno wiele znaczy.U nas niestety tak nie ma,a szkoda Gdyby tak bylo mialybysmy duzo mniej osob robiacych paznokcie "z przypadku"...
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 07:57   #10
helga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: do osob po kursie/szkole

Ja pracuje z polskim dyplomem i certyfikatem bez zadnego problemu,a nawet jezeli bedziesz miala problemy (w co nie bardzo wierze) to bez problemu mozna zrobic szybki kurs w Polsce i otrzymac kolejny certyfikat.
helga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:23   #11
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: do osob po kursie/szkole

W Polsce nie ma żadnego ograniczenia - co do ukończenia kursu oraz ile powinien on trwac i jakie tresci merytoryczne zawierac - co do zawodu manikiurzystki/modelistki paznokci, może go wykonywac kazdy kto poczuje w sobie wenę twórczą. Co za tym idzie zawód ten nie jest w żaden sposób chroniony - każdy może wejśc do hurtowni i zakupic materiały do wykonywania przedłużania paznokci.
Takie wymagania (i to coraz większe) istnieją jedynie odnośnie kosmetyczek.
W związku z powyższym certyfikat ukończenia kursu będzie honorowany,a licencja stanowa u nas nie ma żadnego znaczenia, potrzebna będzie ci jedynie jeśli będziesz pracowac w tym zawodzie w USA.
Co do zarobków - z tym zaczyna byc coraz gorzej ponieważ jest coraz więcej osób oferujących takie usługi, a zarobki salonów, gdzie ceny z oczywistych względów są wyższe podkopują dziewczyny wykonujące to w domu (klientki lub swoim) które nie martwią się o zus, podatki, wynajem pomieszczenia itd itp więc ceny u nich są srednio o połowę lub więcej nizsze niż w salonie.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 18:04   #12
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: do osob po kursie/szkole

Jeszcze raz dziekuje wam za odpowiedzi, wasze informacje pomogly mi mniej wiecej ocenic sytuacje. No coz narazie zrobie kurs a potem... to sie zobaczy... moze cos sie jeszcze zmieni
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:09   #13
kasiaa_nail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: do osob po kursie/szkole

Jeżeli Twoje paznokcie:
- są krótkie i łamliwe, a Ty nie możesz ich zapuścić...
- marzysz o długich, pięknych paznokciach lub po prostu masz dość ciągłego malowania i odpryskiwania lakieru....
- dłonie przestały być Twoją wizytówką, a Ty masz już dość chowania ich do kieszeni lub po prostu chcesz sobie poprawić samopoczucie

To bardzo proste i.....TANIE!

Zapraszam do mnie na stylizację paznokci:
- przedłużane paznokci metodą żelową na szablonie + zdobienie,
- przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie + zdobienie,
- utwardzanie naturalnych paznokci żelem + zdobienie,
- uzupełnienie.
W ofercie również manicure.

Możliwość przyjazdu do klienta na terenie Wrocławia.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachowe porady

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać na:

kom: 500-271-568

kasiaa_nail@wp.pl


SERDECZNIE ZAPRASZAM
kasiaa_nail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:17   #14
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: do osob po kursie/szkole

Mhm.Myślę,ze długo na Wizażu koleżanka nie zabawi .
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.