Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 22:36   #31
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

ja wole paznokcie kwadratowe, (moja mama mowi na to "łopaty")ale kolezanka ma migdalki, zawsze zadbane i ładniutko pomalowane to tez są spoko. ja w tej chwili paznokcie mam króciutkie, bo niedawno, naszczęście po sylwestrze zlamal mi sie jeden najladniejszy, proby doklejania nie powiodly sie wiec scielam i zapuszczam od początku ile wy zwykle czasu zapuszczacie paznokcie zaczynajac od stanu scietych bardzo krótko ??
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 22:50   #32
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Nie wiedziałam że kształt paznokci budzi tyle emocji Dobrze że są tylko 2 opcje, bo gdyby doszły jeszcze trójkątne albo inne... nie mogłabym zasnąć :P
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 09:36   #33
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Modne czy niemodne...Ja bym w ogóle chciała mieć paznokcie.Miałam tipsy bo mój kształt paznokcia jest po prostu okropny ,a tipsy są wygodne tylko do czasu...
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:45   #34
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

dziewczyny, jak spilowac paznokcie na kwadrat? wiem, niby to nic trudnego-wziasc i spilowac na kwadrat, ale ja jakos nie umiem...zawsze mi jakis krzywy ten kwadrat wychodzi...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:57   #35
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

yedanna-jeszcze teraz sie podobno skosy nosi
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 16:20   #36
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Najlepiej aby kształt wolnego brzegu paznokcia pasował do dłoni i niekoniecznie musimy zmuszać się do kształtu,który obecnie jest modny.
Owszem,powróciły migdałki,ale przecież nie jest powiedziane,ze akurat koniecznie musisz je nosić,bo pazurki opiłowane w kwadrat nosi większośc kobiet i nie sądzę,ze ktoś im zarzuca,ze są niemodne
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 16:51   #37
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Kwadrat, kwadrat i jeszcze raz kwadrati nic innego Pozdrawiam wszystkie zwolenniczki kwadratów mUa
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 17:00   #38
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

WISIENKA - ale mnie załatwiłaś ! A ja wczoraj zrobiłam sobie taki równiutki kwadracik I jak przerobić je teraz na skos? I skos w któą stronę? No naprawdę nie zasnę
P.S. a może szpic? hihihihihihihi
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:52   #39
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Osobiście to wydaje mi sie ze ksztalt paznokcia powinien byc dostosowany do kształtu dloni.W koncu jedni mają grube i krotkie, inni chude i długie palce, u niektorych migdałki wyglądaja super, u innych zdecydowanie łopatki. Trzeba też zwrocic uwage na szerokosc paznokcia i dobrać ksztalt dla siebie
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:04   #40
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

no właśnie jak spiłować paznokcie na kwadraty? To mimo wszystko w praktyce dla początkujących nie jest takie łatwe :P.
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:52   #41
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Cytat:
Napisane przez aniraka
no właśnie jak spiłować paznokcie na kwadraty? To mimo wszystko w praktyce dla początkujących nie jest takie łatwe :P.
Wydaje mi się, że kiedyś widziałam na Wizazu rady, jak spilować. Były nawet rysunki. Poszukaj w wyszukiwarce
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 20:24   #42
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Ja uważam, że ksztalt paznokcia jest i powinien być indywidualną sprawą każdego. Ja n. uwielbiam kwadraty i nie chcę migdałków. Lubie czasem poeksperymentować np. niedawno miałam skosy, ale i tak zawsze powracam do kwadracików.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:42   #43
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Cytat:
Napisane przez Nattttii Pokaż wiadomość
Osobiście to wydaje mi sie ze ksztalt paznokcia powinien byc dostosowany do kształtu dloni.W koncu jedni mają grube i krotkie, inni chude i długie palce, u niektorych migdałki wyglądaja super, u innych zdecydowanie łopatki. Trzeba też zwrocic uwage na szerokosc paznokcia i dobrać ksztalt dla siebie
dokładnie! niektórzy mają małe, prostokątne wręcz paznokcie - wydaje mi się, że migdały w tym wypadku wyglądałyby komicznie, palce wychodziłyby spod brzegów paznokci... więc po pierwsze uroda, a potem moda
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:17   #44
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Mi tam sie wszystki ksztalty podobaja. Jednak o ksztalcie decyduje tez ksztalt dloni i kondycja paznokci.
Jak mam je krotsze, takie pod ciemne lakiery, mam je perfekcyjnie kwadratowe. Jak odrosna mi nieco, musze bardziej zaokraglic boki, by sie pozbyc oslabionych rozdwojonych krawedzi.
Nardzo podobaja mi sie migdalki, ale ten ksztalt jest dla paznokci o dlugiej i mocnej plytce, a przede wszystkim bardzo symetrycznej. Bardziej falujace sie plytki wygladaja tragicznie w migdalku.

Takim sposobem trzymam sie kwadratow u lekkich okraglaskow. Piekne migdalki nie dla mnie.

Ps. A mode sobie wsadzilam gleboko w powazanie. Mam skonczone 30 lat i coraz wiecej innych rzeczy mnie absorbuje czasowo, ze nie mam juz sily i coraz mniej zainteresowania moda, jak kiedys. Poza tym sledzenie trendow to nie lada wyczyn - kiedys byly 2 sezony, teraz jest minimum 5. Kiedys buty byly szalem przez 2-3 lata, a teraz pol roku i traca myszka. Trzymam sie klasycznych standardow kontynentalnych: kombinacja francuskiego butiku z elementami folk dla urozmaicenia (trencz, kaszmirowe husty, baletki, malenkie skorzane torebki w stylu folk noszone na skos, bluzki koszulowe, kowbojki, sztruksowe marynarki, wszelkie sukienki i szerokie wielkie paski w talii), makijaz to czerwone usta, a paznokcie to... to co mi sie akurat podoba.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-05 o 19:23
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:20   #45
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Dziwny temat xD tu nie chodzi o mode a o wygode i ksztalt nasady paznockia. Jak masz przy skorkach zaokraglone to sie nosi kwadraty, jak sie ma prostokatne to sie nosi zaokraglone. Zle moga wygladac zaokraglone i tu i tam, tak samo prostokatne i tu i tam.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 08:41   #46
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Pierwszy raz słyszę taką teorię
Ja mam, zdaje się, zaokrąglone "tu i tam" - to znaczy: mam migdały, a wały skórne tworzą łuki. Ale kwadratów nie noszę, bo brzydko wyglądają na moich dłoniach
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 11:06   #47
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Teoria teoria, wazne zeby Tobie sie podobalo. Poza tym nie wszystkie paznokcie maja ten sam ksztalt u nasady, a ktorys na koncowke trzeba wybrac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 12:39   #48
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

Ksztalt paznokci dobiera sie tez do dlugosci i wygladu palcow oraz calej dloni. Krotkie i pulchne lapki lepiej wygladaja w lekko spiczastych paznokciach, migdalkach, a dlugie i szczyple - w kwadratach, by nie potegowac koscistosci i nie robic z siebie wampirzycy . Okragle pasuja wiekszosci dloni, sa takie jakby uniwersalne. To akurat z teorii paznokcia, jaka 'zdobywalam' hi hi czytajac tone gazet typu Twoj Styl, Elle itp.

Of koz, kazdy niech robi, jak potrafi i lubi. Jak pisalam wczesniej, ja lubie wszystkie ksztalty, ale ograniczam sie do tych najbardziej wykonalnych u mnie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 18:59   #49
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Kwadrtowe paznokcie!!!!!!!!!!!!!!!! NIEMODNE??

co nas to obchodzi jaki ty masz poglad na kwadraty czy migdalki, kazdy ma swoje zdanie na ten temat wiec twoje na nas nie wplynie, miej sobie spilowane na okraglo. Poprostu zaśmiecasz wizaz.

Edytowane przez sara9311
Czas edycji: 2011-10-11 o 19:01
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.